Radio Televisie 'Alles kan, als het maar scoort' NSDAG 31 JANUAR11995 91 selectie eemd land Een plek in Nederland jar rassenscheiding zorgvuldig wordt is de spermabank. Door iddel van codes worden de chinezen n de Marokkanen gescheiden; de 'jndoestanen van de Creolen en de )er jjrken van de blanke Nederlanders. qdeze 'winkel' van spermacellen en ie*4netisch materiaal wordt geprobeerd rle-r; vraag en aanbod zo goed mogelijk .1 iii elkaar af te stemmen en die dono- ooljn te gebruiken, van wie de uiterlijke tnmerken overeenkomen met die van toekomstige vader. Maar hoe kun je ,erma verkrijgen van een Marokkaan- erki donor, wanneer de Islam masturba- eere verbiedt? Hoe voorkom je inteelt, ijl de Hindoestaansegemeen- hap in Nederland nog zo klein is. Ierland 3 17.15 Vickstage Sybrand Niessen is van- tond in Parijs waar hij een ontmoe- ig heeft met twee succesvolle Ne- ■rlanders in den vreemde. Onze land- moot Wouter Levenbach, beter be- md is Dave, staat al jaren aan de top Frankrijk. Niessen volgt hem naar zosn optreden in een Franse talkshow, igSfezoekt zijn Parijse appartement en 'iont een concert van Dave bij. Pas- Eyk (25). de dochter van orkestlei- arrangeur Tony Eyk, woont sinds jaar in de Lichtstad. Ooit maakte deel uit van Het Nationale Ballet vanwege haar lengte bleef de rol n prima ballerina voor haar buiten k. Tegenwoordig danst Pascal in it Lido, de befaamde Parijse nacht- |ub. Daar is zij een van de zes 'bel- iderland 1 19,29 de oorlog De invoering van het corjarsahall-plan van de VS betekende Nederland het moment om orde ITAb zaken te stellen. Jan van den Brink, at winistervan Economische Zaken, leg- de grondslagvoor de industrialisa- ipolitiek van Nederland: ,,Veel men- yc|n wilden na de oorlog terug naar de iroorlogse verhoudingen en dat was oeiii juist wat ik wilde voorkomen. We totedden veel buitenlandse schulden, 1 goudvoorraad was geslonken, er tekort op de betalingsbalans, jrtom, we stonden aan de rand van d£n crisis. Nederland moest een mo- n land worden". Een aanzet daar- was de financiële injectie die jgovens kreeg. Daardoor zat het be- ijf in 1948 alweer op een vooroor- jsproduktie-niveau. Ierland 3 20.30 Lucky Lotto Live Vanavond komt het programma, dat geheel in het teken staat van de wateroverlast in Limburg, rechtstreeks uit Maastricht. Anita Wit- zier en Gijs Staverman zullen proberen onze gedupeerde landgenoten een hart onder de riem te steken. Nederland 2 20.30 Televizier De actualiteitenrubriek is in zijn geheel gewijd aan de waterover last. Met o.a. een reportage uit het Limburgse dorpje Neer en actuele be richtgeving uit het land van Maas en Waal. Nederland 1 21.26 Rondom tien Je partner wordt getroffen door een hersenbloeding of raakt na een ongeluk ernstig gehandicapt. Plot seling wordt je geconfronteerd met een vooruitzicht waarvoor je nooit hebt gekozen: het leven delen met iemand wiens bestaan ingrijpend is veranderd Die veelal sterk op de ander zal zijn aangewezen. Zo sterk dat je je afvraagt of je dat wel wilt en kunt volhouden. Violet Falkenburg praat met mensen die geconfronteerd werden met dit ver schrikkelijke dilemma en die de keuze hebben gemaakt om te blijven of weg te gaan. Nederland 1 22.00 De nacht Een reportage over hulpverle ners in crisissituaties. Programmama ker Gert Berg gaat 's nachts mee met de rijdende psychiater, die - met een koffer vol medicamenten - mensen in acute geestelijke nood bijstaat. Men sen, die een tijdelijk moment van waanzin beleven of zij, die zonder langdurige hulp een gevaar zijn voor zichzelf en hun omgeving. Hen rest een opname in een psychiatrisch zie kenhuis. Voorts rijdt Gert een nacht mee met een ambulancedienst in Am sterdam. Nederland 2 22.25 Mystiek en mysteriën In deze eerste af levering gaat programmamaker Roel Oostra in op de mysterie rondom de Lijkwade van Turijn. Dit fameuze doek, vereerd als Lijkwade van Jezus Christus, werd vijf jaar geleden door de wetenschap ontmaskerd als verval sing. Maar nu staat deze conclusie weer volledig op losse schroeven, om dat volgens Russisch onderzoek de toegepaste koolstofanalyse er juist bij- linnen lelijk naast kan zitten - zeker als het doek ooit half is verbrand Nederland 1 22.43 nederland nederland^ nederland® 16.28 16.59 18.05 18.33 19.01 20.00 20.24 20.31 20.56 21.25 22.00 22.43 23.24 NOS-Tekst tv NOS-Nieuws voor doven en slechtho renden Tee Vee Studio. Programma over televisie. Gast: Hetty Heytmg Sporen: Oud worden. Reportageserie over de laatste jaren van het le ven. Afl. 5: Ik vind 't nog wel de moeite waard De confetticlub: De Ren Stimpy show. Animatieserie. Afl. 23: Stimpy maakt een teken film. Ren en Stimpy ma ken een tekenfilmserie. Stimpy is de kunstenaar en Ren is de producer. Dat leidt natuurlijk tot problemen Boggle. Woordspel. Presentatie: Frank Kramer Thunderbirds. Engelse poppenserie. Afl. 7: Sun probe (1). Herh 200 kilometer Weissensee. Verslag van de schaats- marathon op de Oosten rijkse Weissensee. Pre sentatie: Jack van der Voorn. Commentaar: Rob Pach Backstage. Magazine over de wereld van glitter en glamour. Presentatie: Sybrand Niessen NOS-Journaal NOS-Weeroverzicht Zo vader, zo zoon. Spelprogramma. Hoofd gast: Hans Schiffers met vier vaders. Panel: Conny Vandenbosch, Henk Mou- we en Minoesch Jorissen. Presentatie: Gregor Bak Blik op de weg. Verkeersmagazine met de verborgen camera Televizier. Actualiteitenrubriek. Pre sentatie: Karei van de Graaf Rondom tien. Praatprogramma. Presen tatie: Violet Falkenburg Mystiek en mysteriën. Serie reportages. Afl.: Het doek van Turijn. Presenta tie: Roel Oostra Orde op zaken. Actueel magazine over beurs en financiën. Pre sentatie: EddySchekman en Simone Wiegel NOS-Journaal 16.35 16.40 17.58 18.00 18.15 19.30 20.00 Yoy. Serie portretten van jon geren. Afl.: De koffer van herinnering. Herh NOS-Journaal Nature on track. Serie natuurdocumentai- res. Afl.: Grof geld Classic Cartoons. Tekenfilms Samson. Kinderprogramma Uitslag Samson prijsvraag CVTV: Xenomania. Jongerenmagazine 2 Vandaag NOS-Journaal Actualiteiten. Presentatie: Rick Nieman NOS-Sportjournaal NOS-Hoofdpunten uit het nieuws gevolgd door het weer BNN. Programma over televisie met Bart de Graaff Onderweg naar morgen. Nederlandse soapserie De ongelofelijke hypnose show. Serie programma's met hypnotiseur Paul McKen- na Lucky Lotto Live. Live spelshow. Presenta tie: Anita Witzier en Gijs Staverman Sportfreaks. Sportquiz met teamcap tains Henk Spaan en Har ry Vermeegen. Gasten: Fanny Blankers-Koen en Ada Kok. Presentatie: Ro bert ten Brink Veronica auto. Automagazine. Presenta tie: Huub Stapel De nacht. 8-delige serie program ma's over de wereld bij nacht. Afl. 5: Crisissitua ties. Presentatie: Gert 22.50 X-files. Amerikaanse misdaadse rie. Scully laat Mulder een videoband zien waarop te zien is hoe Samuel, de ge adopteerde zoon van do minee Calvin Hartley, tij dens een kerkdienst een handoplegging doet bij een vrouw die daarop een aanval krijgt en overlijdt. Afl.: Dodelijk mirakel 23.35 NOS-Journaal 23.40 NOS-Nieuws voor doven en slechtho renden 17.15 17.45 19.00 19.30 21.55 22.25 21.54 22.00 22.16 22.34 Vreemd land. Reportageserie. Afl. 5: Zwart zaad Comedy op 3: Een schone heks (Bewit ched). Amerikaanse co medyserie. Samantha wordt verbannen naar 1868, waar Darrm haar opnieuw het hof moet ma ken. Afl.: Samantha goes south for a spell De Fabeltjeskrant. Poppenserie. Afl.: Liever weggeven dan laten be derven Sesamstraat. Kleuterprogramma. Afl.: Snoepen. Tommie heeft veel belangstelling voor het taartje dat Meneer Aart van Paula heeft ge kregen NOS-Jeugdjournaal Klokhuis. Informatief kinderpro gramma Lingo. Woordspel. Presentatie: Frangois Boulangé Martin Chuzzlewit. Engelse serie. Na een langdurige ziekte keert Martin terug naar Wiltshi re om vergeving te vragen aan zijn grootvader. Tigg Montague probeert Jonas Chuzzlewit af te persen. Afl. 5 Na de oorlog. 20-delige documentaire serie over Nederland tus sen 1945 en 1970. Afl.: NV Nederland Bruin goud. Serie verhalen rond het thema overleven in het veen. Een veenbaas stuurt aan opeen staking om loonkosten te besparen, maar de stakingsleider doorziet hem. Hun kinde ren vinden elkaar wel heel erg leuk. Afl.: Stoom (1910) Trekking dagelijkse lotto NOS-Journaal NOS-Sportjournaal Nova. Actualiteitenprogramma, met nieuws uit binnen- en buitenland. Met NOS-Den Haag vandaag. Presenta tie: Paul Witteman Kunstmest. Cultureel magazine. Pre sentatie.- Mieke van der Wey Einde "Waardering voor rsAuschwitz' hoog VERSUM ANP iim 315.000 televisiekijkers tebben het rechtstreekse ver lig van de internationale her- nking van de bevrijding van Ischwitz hogelijk gewaar- jerd. Het programma kreeg 8,4. Dat blijkt uit de cijfers n de NOS. Het 8 uur-Journaal van zon- _lg trok afgelopen week de "jleeste kijkers. Meer dan 3,8 "Sljoen mensen lieten zich lor het Journaal bijpraten, 'aar Studio Sport van zondag- jond keken 2,9 miljoen men- p. Iets meer dan 2,7 miljoen 'ensen stemden af op Taxi van NCRV. De RTL-uitzending 7jj Van Duin op zaterdag trok '6 miljoen liefhebbers. W de Auschwitz-herdenking ;gen het EO-programma An- •Irctica en het TROS-program- jk Dagboek van de Waarheid 6tt hoogste waarderingscijfer 8,1. Cabaretier Herman ikers werd voor zijn show op VARA-zaterdagavond ge lardeerd met een 7,8. r9 Ier heel uur nieuws. 17.07 VARA dio 1 dinsdageditie. 18.05 VARA 130 dio 1 dinsdageditie. Vervolg. 19.04 98chelangelo. 22.04 Veronica Sport- lio. 23.07 Met het oog op morgen. .04 For the record. 02.02 Geen tijd. .02-07.OOOchtendhumeur. Ier heel uur nieuws. 17.04 Van 106 ia tot zeven. 19.04 De gouden. iep. 20.04 CD Wijzer. 21.04 Praise dinsdag. 22.04-24.00 De avond het sentiment. radio o radio radio Ier heel uur nieuws. 17.04 Rinkel kinkel. 18.04 De Avondspits. 19.04 or 7. 20.04 Bad Grrrl. 21.04Villa 00.04 TROS Nachtwacht. 02.02 jan Snijders. 04.02-06.00 Pyjama radio o .00 Middagmagazine, met om: .00 Geloven in muziek. 16.45 Leger >Heilskwartier. 17.00 Muziek in je tijd. 18.04 Stemmen. 18.45 0r- ^Iconcert. 19.15 Dokument. 20.02 ondconcert. 22.30 Muziek van- 00.00-01.00 Vincent na mid- ïooknacht. radio 3iper heel uur t/m 17.00 en 07.30 16.02 Nat zand. 17.08 Radio T 17.50 GPV. 18.02 Tot uw dienst. .00 Nieuws en actualiteiten in het rks. 19.45 Nieuws en actualiteiten het Marokkaans en Berbers. 20.30 euws en actualiteiten in het Chi- es. 21.00 Como dice. 21.30 Qa-va. .00 De avonden. Bart de Graaff: kleine man in grote wereld Kleine man in grote wereld. Bart de Graaff trekt met zijn BNN door de kleedkamers en coulissen van Hil versum en Aalsmeer, en niet ieder een vindt dat even leuk. „Sylvia Mil- lecam hing de volgende dag aan de telefoon, die was woest." De over treffende trap van televisie maken blijkt ontnuchterend: „Ja, dat is heel vervelend." HILVERSUM GPD Hij weet het zeker. Een programma met begrafenissen op televisie, dat gaat er ko men. Misschien nog niet dit jaar, maar het komt er. Of: live echtscheidingen. „Je hebt nu al kinderen die een nieuwe partner voor hun ouders uitzoeken. Het gaat steeds verder." De kleine ontdekkingsreiziger moet er een beetje van zuchten: „Waar ik nu ach ter kom, is dat alles kan. Als het maar scoort." Af en toe slaat Bart de Graaff van afkeer zijn handen voor de ogen. Zo vrolijk wordt hij niet, van wat hij allemaal op televisie ziet. Maya Eksteen! Het Spijt Me! Liefde: Lusten en Lasten! Waarom? Waarom, allemaal? Hij vraagt het zich af: „Waarom trouw je op TV? Waarom zing je voor elkaar op TV? Neem nou Het Spijt Me: die mensen betalen dat bloemetje nog geeneens en dan gaan ze het een beetje goedmaken! Maar dat is het, hè: Nederland heeft dan het gevoel of een huwelijksaanzoek, een spijtbetuiging of een excuus pas kracht heeft als er een TV-camera bij is, en als heel Nederland meekijkt. Dan heeft het tegenwoordig pas waarde, voor een groep mensen." Dus vertel hem niks: die show met be grafenissen, die komt er. Want mensen doen 'alles' om op die buis te komen: „Als er een show komt waar je begraven kunt worden, dan krijg je mensen die zich daarvoor gaan opgeven. Als het ze maar iets oplevert. Een gratis trouwerij, een gra tis receptie, of een gratis uitrusting voor hun kind." Het excuus voor zijn nieuwsgierigheid heet BNN, zijn hoogsteigen variant op de Amerikaanse nieuwszender CNN. Net als CNN bemoeit BNN zich overal mee: show, sport, nieuws, cultuur, noem maar op. Een kruistocht naar De Ideale Televisie avond is het, gemaakt op de drempel van het Veronica-huis dat Commerciële Tele visie heet. Pincode Hij zou, na zeven jaar BOOS, eigenlijk een programma over extreme sporten gaan doen, maar dat kwam niet rond. Nu hij in plaats daarvan de nabije toekomst van de vaderlandse televisie in kaart probeert te brengen, leert hij de ware aard van de Be- Bart de Graaff: „Ze zijn bang, omdat ik alles vraag." foto gpd kende Nederlander kennen: „Mensen vin den het niet leuk wat ik doe. Ik noem be dragen, ik zeg wat ze verdienen, en ik zeg wat een programma kost. Er wordt nu in hun eigen keuken gekeken, en daar zijn ze bang van. Als ik zeg dat iemand voor een schnabbel 13.000 gulden in een half uur vangt, heb ik diegene de volgende dag aan de telefoon hangen." Het blijkt om Sylvia Millecam te gaan. „Die was woest. Dat kan ik dan niet be grijpen, hè. En het kan me verder ook geen reet schelen, het is gewoon waar. Ze zegt: 'Ik schnabbel niet'. Tüüüuuuuuuur- lijk niet. Die reclame van die pincode doet ze zeker ook voor niks?" De tenen zijn lang, in Hilversum. Plotse ling willen mensen vóór uitzending zicht krijgen op wat BNN over hen te melden heeft. Voor een recente aflevering, over showprogramma's, moesten twee items opnieuw onder de snijmachine. Hogere machten aan het werk: „Ze vonden ge woon dat ik iets te veel op de hak neem. Dat heb ik in die acht jaar bij Veronica nog nooit meegemaakt." Maar er blijkt, heeft hij al snel gemerkt, voor de buitenwacht een groot verschil te bestaan tussen de onstuimige Bart de Graaff die een onschuldig kinderprogram ma maakt en de Bart de Graaff die plotse ling in de avonduren met grote-mensente- levisie te zien is, en daar net zo min een blad voor de mond neemt. De mensen zijn bang voor me, zegt hij, bang dat ik ze af ga zeiken. „Ze zijn bang, omdat ik alles vraag. Ik wil gewoon alles weten, ik vraag de dingen gewoon eerlijk. Wil je er niet op antwoorden? Okee, maar dan verder niet zeuren." Dus als iemand weigert een bedrag te noemen, ook al draait BNN om commer ciële televisie, dan 'stempelt' Bart eenvou dig dat bedrag in beeld. Via-via vallen die geldsommen toch wel te achterhalen, of ze zijn in Hilversumse en Aalsmeerse krin gen geen geheim meer. Dat de TROS twee ton toelegt op iedere aflevering van Love Letters, dat wéét hij gewoon. En dat Henny Huisman meer dan een miljoen per jaar beurt, dat heeft toch al lang in 'de bladen' gestaan? Dus waarom reageren de men sen dan zo schichtig en heftig, wanneer kleine Bart de Graaff die bedragen nu eens de buis op slingert? „De vraag 'Wat ver dien jij?' ligt heel gevoelig in Nederland. Geld is het grootste taboe in Nederland zóóó onbespreekbaar. Nu schrikken ze daar ineens van, dat ik die bedragen ge woon noem. Ze zijn zeker bang dat het volk zich tegen die sterren keert of zo. Ik heb daar nooit bij stilgestaan." Groeiziekte Hij vindt het allemaal heel ontnuchterend. Toen hij in aflevering twee van BNN een parodie deed op Ook Dat Nog, getiteld Ook Bart Nog, is hij zelfs telefonisch be dreigd voor het gebruik van de uitdruk king 'krijg de kanker'. Hij noemt dat 'onbegrijpelijk'. Bart de Graaff die in 'een onzin-onderwerp' een asociale mevrouw speelt met een pruik op, en 'krijg de kan ker' verzucht: 's avonds stond de telefoon roodgloeiend en zegden mensen hun lid maatschap op. „Ik heb zelf familieleden en een vriend aan kanker verloren, ik weet wat het is. Maar de mensen zien niet dat het hier om een parodie ging daarin moet dat kun nen, vind ik. En dan schrijven ze mij brie ven met de vraag, of ik wel weet wat ziek- zijn is... Dan denk ik echt: Hou alsjeblieft op, zeg." Hij is nu 27. De jaren dragen nog steeds een broos lichaam, dat geplaagd is door een groeiziekte en een haperende nier- functie. Vier keer per dag moet hij 'spoe len'. Hij voelt zich (na een recente klier- operatie) beter dan ooit, zegt hij, maar nog altijd moet hij fysiek een dubbele in spanning leveren: „Als een gezond ie mand tien uur werkt, dan heb ik twintig uur gewerkt, zo voelt het. Ik kan in princi pe net zo veel als een ander, maar ik pleeg nu roofbouw, want ik ga af en toe wel te ver. Dat weet m'n dokter en dat weet m'n moeder, maar ik heb voor mezelf beslo ten: Liever opgebrand dan uitgeblust. Ik doe liever nu alles wat ik leuk vind." BNN, Veronica, uitzending wekelijks op dinsdag, Ned. 2,19.00 uur rtl o rtl 18.00 18.15 18.30 19.30 19.50 20.00 21.50 22.25 Showtime shop Santa Barbara. Amerikaanse soap Vier uur nieuws The Oprah Winfrey show. Amerikaanse talkshow 5 uur show. Gevarieerd middagmaga zine Zes uur nieuws Ooggetuige Rad van fortuin. Spelprogramma The bold the beautiful. Amerikaanse soap Half acht nieuws Weer Goede tijden slechte tijden. Nederlandse soap i Jake the fatman. Amerikaanse detectivese rie i Vrienden voor het leven. Nederlandse comedyse rie. Herh Staatsloterijshow. Spelprogramma Sex: de stand van zaken. Documentaire. Naaktfo to's en pornofilms zijn het onderwerp in deze afleve ring. Herh Nieuws, sport en weer Schlossam Wörtersee. Duitse dramaserie. Herh The Oprah Winfrey show. Amerikaanse talkshow. Herh Nachtprogramma 15.30 16.00 16.30 16.55 18.00 18.40 Catherine Keyl presen teert 'Sex: de stand van zaken'. (RTL 4,22.25 uur) TV Boetiek. Homeshopping-program- ma Family ties. Amerikaanse comedyse rie. De Keatons krijgen bezoek van Carrie New man. Herh Goede tijden slechte tijden. Nederlandse soap. Herh MASH. Amerikaanse comedy. Potter nodigt iedereen uit om film te kijken Alf. Amerikaanse comedy. Brian moet toneelspelen op school. Alf helpt hem The A-team. Amerikaanse actieserie. De medewerkers van een fabriek nemen allerlei ar tikelen mee voor eigen ge bruik The A-team. Vervolg Baywatch. Amerikaanse serie. Een waarzegster voorspelt Ed die dat hij zijn oude ge liefde Lorna zal ontmoe ten. Herh Foute mannen/foute vrou wen Verschillende mensen worden blootgesteld aan een aantal verleidingen De bruiloft Serie waarin wekelijks een bijzonder bruidspaar wordt gevolgd op 'de mooiste dag van hun le ven'. Deze keer een repor tage over Frans en Annet, het eerste bruidspaar dat trouwt in de Kuip in Rot terdam Bloodhounds of Broadway. Amerikaanse filmkomedie uit 1989 van Howard Brookner. Met: Matt Dil lon, Jennifer Grey, Julie Hagerty, Rugter Hauer, Madonna e.a. RTL 5 Nieuws Breekijzer Sport: Voetbal Barcelona - Wer- der Bremen Ricki Lake. Amerikaanse talkshow. Afl.: Mijn liefdevoor hem is onvoorwaardelijk As the world turns. Amerikaanse serie. Herh Hei elei, kuck elei aktuell. Luxemburgs programma Nachtprogramma televisie morgen NEDERLAND 1 07.00 NOS-Tekst tv 09.00 Ik Mik Lore- land 09.20 Einde. 09.30 Koekeloere. 09.45 NOS-Tekst tv 16.37 NOS-Nieuws voor doven en slechthorenden 16.44 Studio op stelten. Kinderprogramma. Aansl Paulusde boskabouter. Poppen serie. Afl.: Beestjes voeren. Aansl.. Wat gebeurt er later Serie dierenverhalen Afl. Fladderen. Aansl Medisch Cen trum Muis. Poppenserie Afl Platvoe ten Herh Aansl Roobarb. Animatiese rie Afl De keer dat Roobarb de zon niet zag opkomen Aansl.: Ratjetoe. Ani matieserie Afl De logeerpartij NEDERLAND 2 07.00 NOS-Journaal 07.06 Lingo Woordspel 07.30 NOS-Journaal 07.33 Ontbijt TV. Actualiteitenrubriek 08.00 NOS-Journaal 08.07 Ontbijt TV Ver volg. 08.28 NOS-Journaal 08.33 Bog gle. Woordspel 09.00 NOS-Journaal 09.05 Uitzending politieke partijen: SP 09.08 Kook tv. Culinair programma 09.29 Via Ria. Discussieprogramma. 10.19 Van gewest tot gewest. Regionaal magazine. 10.44 Master photographers, serie portretten van meester-fotografen. 1115 Wie van de drie. Spelprogramma. 11.40 Taxi. Programma vol ontmoetin gen met als centraal gegeven de taxi van Maarten Spanjer 12.32 Dat zeg ik niet. Spelprogramma. 13.00 NOS-Journaal. 13.07 Lopende zaken. Actualiteiten 13.32 The wonder years, serie. 13.57 Villa Achterwerk. Kinderprogramma 16.00 NOS-Journaal 16.09 Jody en het hertejong, tekenfilmserie. 16.33 De troon van koning Kunstgebit. Kleuter programma. 17.00 Deepwater haven, jeugdserie NEDERLAND 3 08.53 NOS-Nieuws voor doven en slechthorenden. 09.00 Einde 12.00 NOS-Nieuws voor doven en slechthoren den. 12.07 Einde. RTL4 06.30 Hei elei kuck elei. Luxemburgs programma 07.00 Nieuws kran tenoverzicht 07.07 Ontbijtkids: Tic tac toons. 07.30 Nieuws krantenover zicht. 07.37 Ontbijtkids: de Smurfen 08.00 Nieuws krantenoverzicht. 08.08 The bold the beautiful, soapserie. 08.30 Nieuws 08.35 Santa Barbara, soap Deel 1 09.00 Nieuws kran tenoverzicht. 09.10 Santa Barbara, soap Deel 2 09.30 Goede tijden slech te tijden, soap 10.00 Koffietijd. Magazi ne. 11.00 Showtime shop. Thuis bellen en bestellen. 11.05 As the world turns, soapserie. 11.50 Lunchkids 13.10 Ge zond wel. 13.40 Koken met sterren 14.10 Rad van fortuin. Spelprogramma. 14.40 Golden girls, comedyserie 15.05 Showtime shop Thuis bellen en bestel len. 15.10 Santa Barbara, soap 16.00 Vier uur nieuws. 16.10 The Oprah Win frey show, talkshow. 17.00 1000ste 5 uur show. Groots opgezette speciale af levering van dit middagmagazine RTL5 15.30 TV Boetiek Homeshopping-pro- gramma. 16.00 Family ties, comedyse rie 16.30 Goede tijden slechte tijden, soap. 16.55 MASH, comedy speelfilms op televisie The Bloodhounds of Broadway 1989- USA) Sympathieke schets van het le ven op Broadway rond 1928. Madon na is een brutale revue-meid, Matt Dil lon een kruimeldief en Rutger Hauer een gangster. Regie: Howard Brookner. RTL 5 21.00 Bird on a Wire (1990-USA) Actie-co- medy van John Bad ham waarin de nieuwe identiteit van ex-gangster Mel Gibson ondermijnd wordt door zijn ou de vriendin Goldie Hawn. BBC 1 22.30 Rote Sonne 1970-D) Vier vriendinnen delen een schamele woning en hebben de nare gewoonte hun vriendjes te ver moorden Marquard Bohm probeert echter haar nieuwe vlam te redden Drama van Rudolf Thome. Duitsland 3 23.00 Pierrot Ie fou 1966-F/lJean-Paul Belmondo is zijn huwelijk beu en gaat terug naar zijn oude vlam Anna Kari- na, destijds de vrouw van regisseur Jean-Luc Godard. Een lijk in haar huis doet hen op de vlucht slaan. TV5 23.10 Prey of the Cameleon 1992-USA) De psychiatrische patiënte Daphne Zuni- ga neemt de identiteit aan van elke vrouw die ze vermoordt. James Wilder pikt haar als lifster op. Actie-thriller van Fleming B. Fuller. BBC 1 00.15 The Big Town (1987-USA) Drama van Ben Bolt waarin de ambitieuze gokker Matt Dillon denkt alle kneepjes van het vak onder de knie te hebben. De gokwereld blijkt toch harder, zeker als hij valt voor Diane Lane. Duitsland 1 00.55 Matt Dillon en Diane Lane in de Amerikaanse speelfilm The Big Town'. (Duitsland 100.55 uur) BRTN 1 17.10 Sinja Mosa, serie. 17.35 Paradise Beach. 18.00 Journaal 18.10The bold and the beautiful 18.35 Blokken, spel programma. 19.05 Neighbours 19.30 Journaal en sport. 19.58 Weerbericht. 20.00 De drie wijzen, quiz. 20.35 Forst - haus Falkenau. serie. 21.30 Alle 5. in formatief magazine. 22.00 Matlock, se rie. 22.45 Progr. van de Christen-Demo cratische Omroep. 23.10 Weerbericht. BRTN 2 18.00Tiktak 18.05 Draaimolen. 18.15 De boomhut. 18.30 MaxGlick, jeugdse rie. 18.55 Disney Festival. 19.30 Jour naal en sport. 19.58 Weerbericht 20.00 Pleidooi, serie. 20.50 V.Z.W., praatspel. 21.35 Absolutely fabulous, comedyse rie. 22.00 Ter Zake. 22.45 Tekens: Het blauwe steentje, documentaire. 23.35 Coda. 23.56 Einde. DUITSLAND 1 16.00 Tagesschau. 16.03 Fliege, talk show. 17.00 Tagesschau. 17.10 Brisant. 17.40 AR D vor acht. 17.50 Tagesschau- Telegramm. 17.55 Verbotene Liebe, se rie. 18.25 Marienhof, serie 18.49 Tagesschau-Telegramm. 18.54Gross- stadtrevier, serie. 19.53 Das Wetter. 19.58 Heute abend im Ersten. 20.00 Tagesschau. 20.15Wirsind auch nur ein Volk, serie. 21.04Tagesthemen-Te- legramm. 21.05 Sag die Wahrheit, spel programma. 21.35 Plusminus, econo misch magazine 22.05 ARD-Sport ex tra, EK Kunstrijden. 22.30 Tagesthe- men. 23.00 Boulevard Bio, talkshow. 00.00 In the heat of the night, politiese rie. 00.45 Tagesschau. 00.55 The big town, speelfilm. 02.40 Zuschauen - Ent spannen - Nachdenken. Februartag. DUITSLAND 2 16.00 Heute. 16.05 Macht der Leiden- schaft, soapserie 16.55Gesundheits- Tip. 17.00 Heute en sport. 17.15 Lën- derjournal 18.00 Auf immer und ewig, serie. 19.00 Heute. 19.20 Weerbericht 19.25 Iris Violetta, serie. 20.15 Son- nenstich!, programma met de verborgen camera. 21.00 Frontal, actualiteitenma- gazine. 21.45 Heute-journal 22.15 371, reportageserie over de grenzen van de mens. 22.45 Eurocops, misdaadserie. 23.35 Heute nacht, actualiteiten 23.50 Woyzeck, toneelstuk. 01.35 Text aktuell DUITSLAND 3 18.00 NRW - Nachrichten aus Rhein- land und Westfalen. 18.05 KuK, maga- televisie buitenland zine. 18.30Vermisst 18.45 Aktuelle 1 Stunde, regionaal magazine met sport. 19.25 Fensterprogramme der Landes- studios. 19.45 Dollar, spelprogramma. 20.15 Menschen hautnah, reportagese rie 21.00 WDR aktuell. 21.15 Reporter, over Duitse militaire acties in voormalig Joegoslavië. 21.45 In Zukunft: TonSpu- ren - Larm und seine Folgen. 22.30 Kémpfer für mehr Macht, portret van Klaus Hansch. 23.00 Rote Sonne, speel film. BBC 1 15.15 Perry MasonThe case of the scandalous scoundrel, tv-film. 16.50 Jackanory, serieverhalen. 17.00Willy Fog. 17.25Grimmy. 17.35 Take two, en- tertainmentmagazine. 18.00 News- round, jeugdjournaal. 18.10Grange Hill, jeugdserie. 18.35 Neighbours, serie. 19.00 Nieuws en weerbericht. 19.30 Re gionaal nieuws. 20.00 Holiday, toeris tisch magazine. 20.30 EastEnders, se rie. 21.00 A question of sport. 21.30 Ain't misbehavin', serie. 22.00 Nieuws en weerbericht. 22.30 Bird on a wire, komedie. 01.45 Weerbericht. BBC 2 16.00 Nieuws en weerbericht 16.50 Nieuws en weerbericht. 17.00Today's the day, quiz. 17.30 Regionale program- ma's. 18.00Childrén's hospital, docu mentaire. 18.30 Ski Sunday special: WK Skiën. 19.25 Heartbreak High, serie. 20.10TheTick, animatieserie. 20.30 Painting the world, kunstmagazine. 21.00 Public eye, documentaires. 21.30 Food and drink 22.00 Joking apart, se rie. 22.30 Crusades, documentaireserie 23.20 Jim Tavare pictures presents, se rie. 23.30 Newsnight. 00.15 The late show. 00.55 Weerbericht 01.00 The midnight hour 1.00 Nieuws. 01.50 Open University 02.50 Einde. CNN 16.45 World sport. 17.30 Business Asia 18.00 Business Asia 20.00 World busi ness today 21.00 International hour 22.45 World sport 23.00 World busi ness today update 23.30 Showbiz today. 00.00 The world today 01.00 Mo- neyline 01.30Crossfire 02.00 Prime news. 03.00 Larry King live. 05.30 Showbiz today MTV 16.30The report. 16.45CineMatic. 19.30 Sports 20.00Greatest hits 21.00 Most wanted. 22.30 Beavis Butt-head 23.00The report. 23.15CineMatic. 23.30 News at night. 23.45 3 from 1 00.00 The end? Met o.a. The Brothers GrunJ, 02.00 The soul of MTV 03.00 The grind. 03.30 Night videos. 06.00 Einde. NBC SUPER CHANNEL 17.30 FT Business tonight. 18.00 Today. 19.00 ITN World news 19.30 Executive lifestyles 20.00 Entertain ment x-press. 20.30 Best of Dateline. 21.30 Inside edition. 22.00 ITN World news. 22.30 The tonight show, 23.30 Real personal 00.00 Davos special 00.20 US Market wrap. 00.30 NBC Nightly news. 01.00 Equal time 01.30 The tonight show. 02.30 First class around the world 03.00 Rivera live 04.00 Best of dateline. 05.00 Inside edi tion. TV5 16.00 Nieuws. 16.10 La cuisine des mousquetaires, 16.25 Bibi et ses amis 17.05 Le jardindes bêtes. 17.15 Luna Park. 17.45 Questions pour un cham pion. 18.00 Questions pour un cham pion. Vervolg. 18.15Visionsd'Améri- que. 18.30 Nieuws en weerbericht. 19.00 Paris lumières. 19.25 La météo des cinq continents. 19.30 Belgisch nieuws 20.00 Faut pas rèver 20.55 La météo des cinq continents. 21.00 Nieuws 21.40 Envoyé spécial. 23.10Ci néma: Pierrot le fou, speelfilm. 01.05 Nieuws en weerbericht 01.35 Ex libris 02.25 La chance aux chansons 03.00 Le match de la vie. 03.55 La vie Mon- tréal 04.00 Contact 04.55 Visions d'Aménque. 05.10 Paris lumiéres. 05.35 Luna park RTL TELEVISION 16.00 Hans Meiser. 17.00 Jeopardy!, spelprogramma. 17.30 Unter uns, serie. 18.00 The bold and the beautiful 18.30 Explosiv - Telegramm. Boulevardnieuws. 18.45 RTL aktuell. 19.10 Explosiv - Das Magazin. 19.40 Gute Zeiten, schlechte Zeiten20.15 Hart to hart 11Home is where the Hart is, misdaadfilm 22.00 Quincy, M E. 23.05Gottschalk Late- night-show 00.00 RTL-Nachtjournal. 00.30 RTL-Nachtshow Late-night- show. 01.30 Kojak. 02.20 Murder, she wrote 03.10 llona Christen 04.05 Hans Meiser. 04.55 Explosiv - Das Magazin. 05.15 Explosiv - Telegramm

Leidsch Dagblad | 1995 | | pagina 7