Enqvist veel te goed voor Haarhuis Piket boekt eerste zege op Timman Hiddink belooft Helder speeltijd tegen Haantjes Sport Marciano Vink rolt van ene in andere blessure Hlasek en Rosset al naar huis lablNSPAG 17 JANUAR11995 Hoekstra hoofdtrainer Grasshoppers oegstgeestMartin Hoekstra volgt Lace Strong op als hoofdtrai ner van de basketbalsters van DVZ Grasshoppers. De 30-jarige Oegstgeestenaar fungeert dit jaar nog als assistent van Strong, die aan het einde van dit seizoen afscheid neemt van de Kat- wijkse eredivisionist. De hoofdsponsor verlengde zijn contract met Grasshoppers voor twee jaar. McDonald's streeft De Sleutels voorbij r.ouDAMcDonald's heeft de koppositie in de tweede divisie zaalvoetbal overgenomen. De 8-3 overwinning op Mallon uit Gouda was genoeg voor de l.eidenaars, omdat stadgenoot De Sleutels een kostbaar punt liet liggen. Thuis tegen Hermes DVS bleven zij steken op 3-3. Voor McDonald's scoorden Herman van Marwijk (drie keer) en Hans van Marwijk, Nico Lakenberg en Arjan van Rijn (allen twee keer) Bij De Sleutels waren Marcel van den Burg (2x) en Robert de Roo trefzeker. Deportivo laat trainer niet vertrekken la coruna Deportivo I.a Coruna heeft geweigerd trainer Arsenio Iglesias ontslag te verlenen. De 63-jarige trainer had ontslag ge vraagd omdat een aantal spelers, onder wie aanvoerder Fran, na het gelijkspel van 0-0 tegen Real Madrid kritiek op de oefen- meester had geuit. Iglesias werd een conservatieve aanpak en behoudende tactiek Eerste thuiszege voor Günther Mader kitzbuhel» Voor het eerst in zijn loopbaan heeft Günther Mader in eigen land een alpine-skiwedstrijd om de wereldbeker gewon nen. De Oostenrijker was gisteren in Kitzbühel de beste op de Super G. Op de Hahnenkamm werd hij eerste met een tijd van 1.21,52, driehonderdste van een seconde beter dan de Italiaan Peter Runggaldier 1.21,55). De Oostenrijker Armin Assinger fi nishte als derde in 1.21,70. Joop Hiele bezig aan laatste seizoen Deventer Joop Hiele zet aan het einde van dit seizoen een punt achter zijn loopbaan in het betaalde voetbal. De 36-jarige keeper van Go Ahead Eagles acht de tijd rijp om er een streep onder te Orhan Delibas breidt erelijst uit sundsvall Orhan Delibas heeft opnieuw een succes toegevoegd aan zijn reeds imposante bokscarrière. De Apeldoorner zege vierde gisteravond in Sundsvall bij de open Zweedse kampioen schappen in het zwaarweltergewicht. Hij versloeg in de eindstrijd de Zweed Roger Petterson op punten. Cambuur mag niet in Intertoto Leeuwarden Cambuur-I.eeuwarden heeft zich tegen beter weten in als vierde ploeg bij de KNVB aangemeld voor de Intertoto- competitie. Het sportief en publicitair jarenlang nauwelijks inte ressante toernooi kreeg recentelijk een nieuwe impuls, omdat de Europese voetbalfederatie besloot de vier beste ploegen van de Intertoto een startbewijs te geven voor het UEFA-Cuptoernooi. De inschrijving van Cambuur zal in Zeist echter met een vrolijk boogje in de prullenbak verdwijnen. J3e UEFA accepteert name lijk alleen ploegen in de Intertoto, die in hun land uitkomen in de hoogste divisie. Twee dagen na zijn eerste zege in een Grand-Prixtoer- nooi, zondag te Jakarta, weet Paul Haarhuis weer wat het is een gewone tennisser te zijn. De Brabander, die in gro te vorm zou zijn, verloor vanmorgen in de eerste ronde van de Australian Open kansloos van de Zweed Thomas Enqvist, 6-2 6-16-1. melbourne Enqvist, 20 jaar, afkomstig uit Stockholm, won dit jaar ook al een evenement, zondag in Auckland. Het betekende de derde titel in zijn loopbaan. Kennelijk heeft de Zweedse prestatie in Nieuw-Zeeland meer waarde dat de Nederland se in Jakarta. Haarhuis brak niet één keer door de service van zijn tegenstander, maakte door lopend ogenschijnlijk onnodige missers en zag de harde pas- seerslagen van de Zweed aan al le kanten aan zich voorbij vlie gen. De sets duurden respectie velijk 28,33 en 19 minuten. De 28-jarige Brabander bleef overal het antwoord op schul dig, behalve dan op de vraag naar het hoe en waarom van zijn nederlaag. ,,Er was gewoon helemaal niets aan te doen van daag. Deze man was veel te goed voor me. Ik heb geen mo ment een fatsoenlijke kans ge had. Het is balen. Kom ik met een goed gevoel hier naar toe, tref ik iemand die nog beter in vorm is. Helaas, maar het is niet anders." Zelden eerder onderging Haarhuis op een Grand Slam zo'n afstraffing. In 1990, ook in Australië, voor het laatst. Op het centre court nog wel, tegen Bo ris Becker, met vrijwel identieke cijfers, 6-1 6-2 6-1. „Enqvist bleef de wedstrijd dicteren, wat ik ook deed", zei Haarhuis. „Hij gaf geen punt weg, serveerde goed, was niet te verslaan op de baseline. Naderhand heb ik te gen hem gezegd: stuur de reke ning maar. Voor deze les." De grollen na afloop bewezen dat bij Haarhuis geen sprake was van een schok. De verkla ring daarvoor lag in Jakarta, waar hij als laatste van de Da- vis-Cupploeg Krajicek, Eltingh en Siemerink eindelijk ook een (individuele) titel won. „Dat heeft me goed gedaan, voor komt ook dat dit verlies m'n zelfvertrouwen aantast. Maar als voorbereiding op dit evene ment is Jakarta niet goed ge weest. Ik was vorige week nog ziek. moest hier zo snel spelen dat ik het tijdsverschil nauwe lijks heb kunnen verwerken. Op het moment dat ik de baan be trad was het voor mij in feite kwart voor vier 's nachts. Waar mee ik niet wil zeggen dat ik an ders wel van deze Enqvist had gewonnen." Na de successen van de eerste dag viel het allemaal niet mee met de Nederlanders in Mel bourne. Yvette Basting had wei nig in te brengen tegen de Mexicaanse Gavaldon, 6-2 6-0. Voor de 17-jarige juniore was het al de tweede nederlaag van het evenement. Eerder was ze in de derde reeks van de kwalifi catie geëlimineerd, om als „lucky loser" een niet verwach te rentree te maken. En dan te bedenken dat er aanvankelijk, tot in de middag, door de regen slechts op het centre court was waar te ne men. Het in- en uitschuifbare dak maakt dat ook in het geval van slecht weer mogelijk, al thans wanneer beide spelers daarvoor toestemming geven. De verrassing van de dag kwam van Carl Uwe Steeb. De Duitser versloeg de als vierde geplaatste Kroaat Ivanisevic in drie sets 6-1 7-6 6-3. Wellicht van belang voor de Nederlander Siemerink, die was voorbe stemd het kanon uit Kroatië in de derde ronde te treffen. Ivanisevic benadrukte na zijn uitschakeling dat hij volgende maand in Rotterdam zal ver schijnen, om deel te nemen aan het toernooi van de bank. Daar na wil hij zich laten opereren aan de knie, waarmee het niet ij zee hans reismann gpd-verslaggever Jan Timman heeft steeds bij hoog en laag volgehouden.dat het hem geen pijn heeft gedaan dat hij op de wereldranglijst voorbij is gestreefd door zijn 'kroonprins' Jeroen Piket. Tim man noemde die gebeurtenis onlangs 'alleen mSar een stimu lans om nog harder te gaan werken'. Hij tek,ende er bij aan: „Ik ga er vanuit dat het plezier weer terugkomt als ook de successen weer komen. Waarom zou dat niet gebeuren? Je moet onder scheid maken tussen vorm en speelkracht. Welnu, over dat laatste zit ik niet in, het eerste daarentegen is ongrijpbaar. Je kunt piekeren wat je wilt, zeker heid of je er uit komt kan nie mand je geven." Timman, grootmeèster, heeft zijn grootste ambities al lang en breed begraven. Maar dat wil niet zeggen dat hij alleen nog maar schaakt om te overleven. Timman heeft zich ten doel ge steld de grens van 2700 Elo- punten weer te halen en terug te keren in de top-tien van de wereld. Hij noemt het zelf een 'reëel streven'. De 'Hoogovens' moesten een eerste stap vormen op de weg terug, maar vooralsnog is er van Timmans goede bedoelingen niets terecht gekomen. In de e Wijk aan Zeese mini- match had hij de handen vol de nationale jeugdkam pioen Jop Delemarre uit Leiden, die hij pas in de barrage de baas bleef. Gisteren ging*het hope loos mis tegen (uitgerekend) Pi ket, die in Wijk aan Zee duide lijk maakte hoe de verhoudin gen vandaag de dag liggen. Piket is niet iemand die er prat op gaat dat hij zijn vriend en 'leermeester' is gepasseerd. Het zegt hem niet zo veel, laat hij niet na te benadrukken. De Leiderdorpse grootmeester heeft alleen oog voor zijn eigen positie (hij staat nu elfde op de FIDE-lijst). „Er is geen sprake van een onderlinge concurren tiestrijd", aldus Piket. „Iedereen heeft het er steeds over wie van ons nu de beste is, maar ik heb al eerder gezegd dat onze carri ères in geen enkel opzicht met elkaar te vergelijken zijn. We verschillen achttien jaar in leef tijd en we bevinden ons in to taal andere perioden van onze loopbaan." Het neemt niet weg dat Piket, die eind volgende week 26 jaar wordt, gisteren met meer dan 'gemiddelde' vreugde zijn over winning op Timman (43) be groette. Er werd tegelijkertijd een klein beetje geschiedenis geschreven, want het betekende Pikets eerste zege op de man die zo lang het boegbeeld van het vaderlandse schaken is ge weest. Nog meer plezier moet Piket hebben beleefd aan de wijze waarop hij zijn voorganger de baas is gebleven. Timman kwam er gisteren domweg niet aan te pas. Dat de twee elkaar van haver tot gort kennen moge duidelijk zijn, want Piket is ja renlang secondant van Timman geweest en is daardoor als geen ander op de hoogte van Tim mans kennis en voorkeur van openingen. In dat licht bezien was de keuze van de met zwart spelen de Amsterdammer voor het Hollands misschien nog wel te verdedigen. „Het was duidelijk dat Jan me wilde verrassen", zei Piket na afloop vergenoegd. „Ik was inderdaad even verbaasd, want deze opening speelt Jan zelden of nooit. Maar ik ben geen moment in de problemen geweest. Sterker, na een zet of vijftien was er al een stelling ontstaan die Timman ongetwij feld liever met wit dan met zwart zou hebben gespeeld. Toen bleek toch ook dat Jan met deze opening weinig prak tische ervaring heeft." Toen Piket op de 19de zet een 'boer' veroverde, zag het er al bijzonder rooskleurig voor hem Jeroen Piket hoefde niet eens al te lang te peinzen in zijn eerste duel in de achtste finales tegen Jan Timman, dat hij op overtuigende wijze won. foto ANP uit. Wit kwam weliswaar met een geïsoleerde dubbelpion op de e-lijn te 'zitten', maar zijn voordeel was onmiskenbaar. Timman probeerde via de dam evleugel tegenkansen te cre- eren, maar de acties hadden niets om het lijf. Onverstoor baar wikkelde Piket af naar een 'gezond' eindspel en toen hij op de 33ste zet een tweede pion veroverde, was de rest nog slechts een kwestie van tech niek. Dat is hem wel toever trouwd. Tien zetten later streek Timman dan ook de vlag. „Ik heb heel slecht gespeeldhoor de iemand hem mompelen. Piket was in dubbel opzicht een gelukkig man. „Ik heb ge- een goede partij. Over mijn eigen spel ben ik zeer te spreken, maar ik ben er nog niet. Er volgt nog een partij (vandaag, red). Pas als ik die zonder Ideerscheuren doorkom, zal ik me blij en opgelucht voe len." De partij had I Wie Piket, Plt3 Le7, 6. 0-0 0 Tacl aS. 21. Lxe7 Dxe7, 22. Dc5 Tf7, 23. Dxe7 Txe7. 24. Tc5 Tb7. 25. e4fxe4. 26. fxe4 d4. 27. Tfcl 1x17. 28. Lp a4. 29. 38. Kf2g5, 39. Ke3 h5. 40. Ii4 gxh4. 41 gxh4 Ui3. 42. Kd4 Kd7. 43. Lb5 zuurt geeft op (1-0) De come-back van Marciano heeft slechts vijf minuten geduurd. In de oefenwedstrijd van PSV tegen WV (1-0 door de Braziliaan Vampeta) raakte de middenvelder, net hersteld van een langdurige spierblessure, gisteren opnieuw geblesseerd. Tijdens het duel op het hoofdveld van het trainings complex Herdgang schoot bij_ een val zijn linkerschouder uit de kom. Een arts moest het ge wricht in het St. Annazieken- huis in Geldrop onder narcose op zijn plaats zetten. Volgens Cees Rein van den Hoogen- band, chirurg en clubarts van PSV, is de ongelukkige voetbal ler minimaal vier weken uitge schakeld. De laatste keer dót Vink in ac tie kwam voor PSV was in de thuiswedstrijd tegen FC Gronin gen eind oktober. In totaal speelde Vink, die van Genoa werd gekocht, dit seizoen slechts zeven duels voor PSV. Vier competitie-, twee EC-duels en een bekerwedstrijd. „Ik heb ze niet alle de volle negentig minuten gespeeld. Sinds 4 oktober verleden jaar had ik last van de hamstring. Ik bleef last houden. Onderzoek wees uit dat bloed uit de scheur bleef komen. Daarna hebben we besloten de blessure eerst te laten genezen. Ik ben intensief behandeld, heb veel looptrainingen gedaan en met gerichte programma's gewerkt. Ook heb ik vele uren in het krachthonk doorgebracht." Jacob Hlasek: nederlaag tegen Rafter. Nieuwe bondscoach schrijft Gullit nog niet af NOORDWUK JAN MENNEGA GPD-VERSLAGGEVER In het kader van wat festivitei ten rond de oefeninterland Ne derland-Frankrijk neemt de KNVB morgen officieel afscheid van Ronald en Erwin Koeman, Frank Rijkaard, Jan Wouters, Wim Kiert en Berry van Aerle. Gezien zijn grote verdiensten voor de Nederlandse voetbal sport zou Ruud Gullit in dit rij tje oude glorie eveneens thuis horen. Zijn naam ontbreekt evenwel en dat is geen toeval. Bondscoach Guus Hiddink heeft de deur naar het Neder lands elftal voor de gekortwiekte rastaman van Sampdoria weer op een kier gezet. „Ik wil uit zijn eigen mond horen of Oranje een gepasseerd station voor hem is", liet de opvolger van Dick Advocaat gistermiddag Hiddink heeft de afgelopen week vergeefs contact gezocht met de vroegere aanvoerder van het Nederlands elftal. „Ik heb Ruud een fax gestuurd. Hij heeft daarna telefonisch geprobeerd me te bereiken. Omdat ik niet thuis was heeft hij een bood schap ingesproken op mijn ant woordapparaat", aldus de 48- jarige Achterhoeker, die het fax- verkeer met Gullit binnenkort heropent. „Want ik wil alle ins en outs van zijn plotselinge ver trek bij Oranje van hem per soonlijk vernemem." In de aanloop naar de eindronden van het wereldkam pioenschap in Amerika nam Captain Dreadlock plotseling de benen. Hij vertrok met veel the ater uit het trainingskamp van het Nederlands elftal in Noord- wijk en reisde met gezwinde spoed terug naar Italië. Over de motieven van zijn 'desertie' heeft hij tot dusver nog niet het achterste van zijn tong laten zien. Hiddink vertelde ten tijde van zijn dienstverband bij PSV (1984-1990) een uitstekende verstandhouding met Gullit te hebben gehad. „Maar de laatste jaren heb ik hem weinig meer gesproken." De succesvolste coach in de geschiedenis van de Eindhovense club (drie landsti tels, evenzovele KNVB-bekers en de Europa Cup 1 in 1988) be aamde dat Gullit bij Sampdoria momenteel goed presteert. „De vraag is evenwel of Ruud nog een wezenlijke bijdrage kan le veren aan Oranje. Maar dit is niet de geschikte plaats daar na der op in te gaan. dat wil ik op een rustig moment van hem De Franse voetbalselectie is zonder Alain Roche in een hotel in Nieuwegein neerge streken. De centrale verdedi ger van Paris Saint Germain meldde zich gisteren een paar uur voor vertrek af bij bondscoach Aimé Jacquet wegens een kuitblessure. Hij liep die zondag op in de be kerwedstrijd tegen Rennes. Jacquet riep op het laatste moment lean-Michel Ferri (Nantes) als vervanger op. De Franse bondscoach, bezig aan zijn eerste seizoen, maakte bij aankomst in het hotel meteen de opstelling bekend voor het oefenduel met Nederland, morgen in Utrecht. Verrassend genoeg behoort oproepkracht Ferri, die in de laatste EK-kwalifi- catiewedstrijd in en tegen Azerbeidzjan (0-2) nog als in valler fungeerde, tot de basis spelers. Ook de twee interna tionale grootheden Papin (Bayern Miinchen) en Eric Cantona (Manchester Uni ted) zijn vanaf het beginsig- naal te bewonderen. l)o 1-rantt- opstelling: Lima (Paris Si i■rambw Nants i Da Mi t (Marseille), Ferri (Naniesi, Blane (Saint-Etienne); li: Guen (Paris SG), l'edros (Nantes), Loko (Nantes). UrsailK Milam: l'.mii MUnchen), Cantona (Mt United) danchcstei zelf horen." Met de nog wat onwennig om zich heen kijkende Michael Mols en de al onbevangen rondhuppelende Glenn Helder als debutaten bereidt hel Ne derlands elftal zich sinds zon dagavond in Noordwijk voor op de oefeninterland tegen de Fransen. Hoewel er slechts prestige op het spel staat, wat meestal geen solide basis is voor een spetterend schouw spel, sprak Hiddink van een pri ma testcase om uit të vinden hoe de vlag er internationaal ge zien voor Oranje bijhangt. „Hoewel Frankrijk er in zijn EK- kwalificatiepoule niet florissant voor staat (derde, achter Roe menië en Israël) is het heel sterk, een tegenstander die van wanten weet." Hiddink geeft de samenstel ling van zijn basiself voor de krachtmeting met de Haantjes pas prijs op de wedstrijddag, maar liet wel alvast weten dat Het tal toegestroomde Australië vergaap- publiek te zich aan de partij tussen Rafter en Hlasek, twee onge plaatste spelers. Rafter, de Australische belofte, voor kwam een verdere blamage van het gastland, dat op de openingsdag al tien deelne mers had „verloren". Hij won met t> 3 1 6 5 7 7 (i 3 De uitschakeling stelt Hlasek in staat zich alvast te gaan voorbereiden op de Davis- Cupontmoeting tegen Ne derland. in de eerste week na de Australian Open in Genè- ve. De Zwitser struikelde voor de vierde opeenvolgen de keer in Melbourne in de eerste ronde. Toch maakte hij zich, met het oog op de naderende ontmoeting met Nederland, geen zorgen over zijn vorm. „Ik heb goed ge speeld. Het probleem was slechts dat Rafter beter was. Deze Grand Slam schijnt me niet zo te liggen. Verder is er niets aan de hand." Opvallend genoeg leek de vroege eliminatie van Hlasek de Zwitserse nationale coach Stephane Oberer goed uit te komen. Voor de interland met Oranje koos hij voor de ondergrond gravel (indoor), ervan uitgaande dat de ster ker geachte Nederlanders langer van de partij blijven op het hardcourt van Mel bourne. Zij zouden daardoor nauwelijks de gelegenheid krijgen om te schakelen, ge heel in tegenstelling tot zijn eigen pupillen. Of het idee opgaat valt nog te bezien, hoewel ook Zwitserlands voornaamste troef. Rosset, al naar huis is. Hij verloor van de Italiaan Gauaenzi. SCOREBORD PRIJSVRAGEN WERELDBEKER LANDENTEAMS SCHERMEN Mols (FC Twente) en Helder (Vitesse) in elk geval debuteren. „Je neemt die jongens er niet bij om ze op de bank te zetten." Voor de volgende oefenwed strijd van Oranje, op 22 februari tegen Portugal, wil de nieuwe bondscoach opnieuw gaan ex perimenteren. Mocht hij zijn huidige vorm vast kunnen hou den, dan zou Max Huiberts van Roda JC wel eens een kans kun nen krijgen Hiddink: „Ik noem geen na men. maar de groep waarmee ik wil gaan werken is niet gelimi teerd tot de zestien spelers die nu zijn uitgenodigd. Ik ga naar een grote groep toe, van grof weg 25 man, waarbij ik aan de hand van het te hanteren con cept en de vorm van de spelers mijn keuze per interland zal be palen. Ik wil graag toe naar een dubbele bezetting van de posi ties. Dat Bryan Roy teleurge steld heeft gereageerd op zijn niet-uitverkiezing vind ik een hele normale en ook een hele goede reactie. Daar ben ik al leen maar blij om. Het betekent dat hij graag voor Oranje uit komt." Dat Roy, Rob Witschge en Youri Mulder, die alle drie bij de afscheidswedstrijd van Dick Ad vocaat tegen Luxemburg nog wel van de partij waren, deze keer thuis kunnen blijven, moet volgens Hiddink ook allerminst gezien worden als een onder waardering, dan wel diskwalifi catie van hun kwaliteiten. „De jongens die nu buiten de boot zijn gevallen, zullen we gewoon blijven volgen. Maar oefenwed strijden als morgen tegen Frankrijk zijn bij uitstek ge schikt om te gaan experimente- Vrijdagavond heeft Hiddink nog even overwogen een veran dering in zijn selectie aan te brengen. Nadat de boksende Ajacied Edgar Davids in de competitiewedstrijd tegen RKC de rode kaart had gekregen, speelde hij met de gedachte de licht ontvlambare Amsterdam mer uit zijn keurkorps te knik keren. Hij besloot over zijn hart te strijken. „Maar ik was na tuurlijk: niet blij met zijn gedrag. Als je in de top speelt mag je technische fouten maken, tacti sche fouten mag je al minder maken en fouten op het menta le vlak mag je op topniveau ze ker niet maken. I cm peramen t, emotie, heerlijk! Maar zoiets kan niet door de beugel. Ik ga er ook zeker met Davids over pra ten, maar hij is nog jong (21). Hij kan het nog leren.' Italic Rutland 4b 28 Halve finale-. Duittland Verenigde Staten 45 37, II',nv'.liiItalië 4', 11, 1 in.ilr I1111 -.Iir111 Hongari|e 4b 34 Eindstand: 1 Duit», land, 2 Hongarije. 3 Italic. 4 Verenigde Staten, 5 Roemenie. 6 Frankrijk. Ru* HOOGO I, partij 1: 1/2, Piket (Rut) 1/2 1/2, Adam* (Eng) Lut/ (Dui) 1/2 1/2, Zapata (Col) Drejev (Ru*)0 1Nikolic (Bos) Sei i-iwan (VS) 1 0. Tiviakov (Ru*) Sokolov (Bos) 1 0. Short (Eng) Onitjoek (Oak) 1/2 1/2 Open toernooi, le ronde: Cifuentet Zv|a ginsev (Ru*) 0 1. Van Wely tregoebov (Ru*) 10. Nijboer Ikat*|ev (Ka/) 1/2 1/2. Van der Wiel Winant* (Bel) 1/2 1/2, .an (Roe) Hansen (Den) 1/2 1/2. Var. der Sterr. SKI Kit/bUhel WERELDBEKER SUPER G: I Mader (Oot) 1 21.52. 2 Runggaldier (Ita) 1 21,bb. 3 Assinger (Oos) 1 21,70, Stand WB G na 2 race* 1 Mader 124, 2 dier 116, i Moe 109 Stand t meen na 17 racet: 1 Tomba (II Mader 482, i Kosir(S^)430 NB ilg 'r 850, 2 TENNIS Haarhuis (Ncd) 6-2 6 1 6 1, Agassi (VSt/2) Stafford (ZAf) 6-2 6 4 6 2, Rafter (Aus) Hlasek (Zwi) 6 3 16 5-7 7-6 6 3. Woodforde (Aut) Boettch (Fra) 6 4 7 b 6-3. Novacek (Tsj) (Ned) 6-2 6-0, Sanchez Vicarto (Spa/1Fang Li (Ch.) 6 2 6-0, Medve deva (Oek) Magdalena Maleeva (Bul/9) nger (l 6-1 6-3, Babel (Dui) Endo(Jap) 6-4 6 2, Rubin (VSI) Radford (Aut) 6 16 2, Probst (Dui) Hakami (VSt) 6 3 6 2, Pitkowski (Fra) Nagano (Jap) 6-3 6 3, Wletner (Oot) - Hiraki (Jap) 6-1 6 7 6- 0. Drake Broekman (Aut) Knimuta (Jap) 2 6 6-4 6-3. Man.o SPORT OP TV 16 03-17.13 N#d 3. Studio Sporttennit. Open Austrahv.he kampioentchappen. 17.00-17 lb Old 2 Sport Heul* 18.30 19 30 EURO I urogoalt overzicht E ropese voetbal' ompetihes 18 39-18 47 Ned 2 Sportjournaal 184V19 10RIL Sport 19 30-20 00 BR! 1 Sport 19 30-20 00EUR0 f uro*portnieuwt 20 00 21 00EURO Atletiek maga/me 20 30 20 40 RAI UNO Sport 210021 30 BBC 1 A Question of Sport 0-22 00 EURO Euroski skimaga/in, ~j *5 Ned 2 Sporttreak* q 22 00-23.00 EUROiTenn. Open vanuit Melbourne 22 16 22 34 Ned 3 Sportjournaal 1 30 EURO EurotporlnieuM

Leidsch Dagblad | 1995 | | pagina 19