Radio Televisie NOB richt zich op interactieve kijkers EO: serie over AMC RIJDAG 13 JANUAR11995 nederlandq nederlandnederland rtlQ rtlQ Nieuws voor doven en slechtho renden Ja natuurlijk. Natuurfilmserie. DeGru- meti rivier in de Serengeti vormt de levensader voor alle dieren van Kirawira. AfISurvival: Grumetti Millennium. Magazine over de toe komst. (slot). Presentatie: Minoesch Jorissen. Herh Cartoon Club. Gevarieerd tekenfilm-pro gramma. Met o.a. de Roze Panter. Popeye, Woody Woodpecker en Daffy Duck Trekking Bankloterij Boggle. Woordspel. Presentatie: Frank Kramer A different world. Amerikaanse comedyse rie. Dwayne en Whitley hopen hun eerste Thanks giving na hun huwelijk sa men te vieren. Maar he laas komt de moeder van Whitley langs met haar nieuwe vriend. Af IFaith, hope and glory (1) Prettig weekend. Culturele en recreatieve uitgaanstips. Presentatie: Tineke de Groot, Jessica Broekhuis en Hein Hans- sen ,e 9.31 Weg van de snelweg Euro pa. Serie reisreportages. Van daag: De Dordogne, of 'Perigord' Journaal NOS-Weeroverzicht i Déjavu. Hoogtepunten uit 40 jaar tv-geschiedenis. Vandaag: Talkshows. Presentatie: Bas Westerweel Brandpunt. Actualiteitenrubriek New York police (NYPD Blue). Amerikaan se politieserie. Kelly, Me- davoy en Martinez zoeken op de vuilnisbelt naar het lichaam van een vermiste vrouw. Na lang zoeken vinden ze echter het li chaam van de vermoorde miljonair Maurice Taub. Af ISerge the concierge Sporen: Ik hou van jou. Verhalen van Nederlan ders over de liefde. Afl. 3 i Trekking Giroloterij Journaal 17.58 18.00 18.15 20.01 20.32 21.58 23.00 Bereboot. Poppenserie. Afl.: Boef Journaal De teenage hero turtles (The teenage hero turt les). Tekenfilmserie. Afl.: Plan six from outer space Bassie en Adriaan en de huilende professor. Jeugdserie. Bassie en Adriaan ontdekken dat er tijdens hun voorstelling wordt gehuild in plaats van gelachen. Oorzaak lijkt een vreemd gaste zijn. Afl.: Hetgriengras Door de eeuwen gedragen (Pride of dress). Docu mentaireserie over Neder landse klederdracht. Afl.: Friesland Lach mee met André. Compilatie van sketches van André van Duin 2 vandaag Journaal Actualiteiten. Presentatie: Victor Deco- ninck Sportjournaal Hoofdpunten uit het nieuws gevolgd door het weer Natte neuzen. Spelprogramma met hon den in de hoofdrol. Pre sentatie: Martin Gaus Onderweg naar morgen. Nederlandse soapserie. Pim ontmoet iemand bij een lezing van de Men- dell-sekte en Irene waar schuwt Ed voor Jolanda Dat zeg ik niet. Spelprogramma. Presen tatie: Martijn Krabbé Love letters. Spelprogramma met aan staande bruidsparen. Pre sentatie: Linda de Mol TROS TV show. Talkshow. Presentatie: Ivo Niehe Deadline. Magazine over misdaad en ander onrecht. Presen tatie: Jaap Jongbloed The deerhunter. Amerikaanse speelfilm uit 1978 van Michael Cimi- no. Met Robert De Niro, John Cazale, John Savage e.a.Afl.2 Journaal Nieuws voor doven en slechtho renden Einde 17.45 Mooi meegenomen. Serie over voorwerpen die mensen meenemen als souvenir. Afl.: Het bando neon. Herh 18.10 De Fabeltjeskrant. Poppenserie. Afl.: Snoe spoes grijpt in 18.15 Sesamstraat. Kleuterprogramma. Afl.: Varkens 18.30 Jeugdjournaal 18.40 Klokhuis. Informatief kinderpro gramma 19.00 Lingo. Woordspel. Presentatie: Francois Boulangé 19.26 Uitzending politieke partij- WD Van gewest tot gewest. Regipnaal magazine Werken aan werk. 5-delige serie over de gra fische sector. Afl.: Trend zetters Dirigeren: een kunst. 2-delige documentaire over grote dirigenten van de twintigste eeuw. Afl. 1 De connaisseur. Kennisquiz. Presentatie: Ad 's-Gravesande Trekking dagelijkse lotto Journaal Sportjournaal Nova. Actualiteitenprogramma. Presentatie: Maartje van Weegen Mooie woorden. 5-delige serie over taal. Afl. 3: Onder professoren 19.30 19.57 21.55 22.00 22.16 22.34 15.15 15.20 16.10 18.30 19.00 19.30 19.50 20.00 21.35 22.30 Showtime shop. Thuis bellen en bestellen Santa Barbara. Amerikaanse soap The Oprah Winfrey show. Amerikaanse talkshow. Afl.: Verrast wofaendoor een huwelijksaanzoek 5 uur show. Gevarieerd middagmaga zine Zes uur nieuws Ooggetuige. Reportages Rad van fortuin. Spelprogramma The bold the beautiful. Amerikaanse soap. Faith keert terug naar huis en Bonnie wil weten waar ze is geweest Half acht nieuws Weer Goede tijden slechte tijden. Nederlandse soap Bij van Duin. Een uitzending vol verras singen van André van Duin Vrouwenvleugel. Nederlandse dramaserie Medisch meesterschap. Medisch programma Nieuws, sport en weer Love and bullets. Amerikaanse speelfilm uit 1979 van Stuart Rosen berg. Met Charles Bronson, Rod Steiger, Strother Martin, Billy Gray, Albert Salmi e.a. Nachtprogramma 16.30 16.55 17.20 17.50 18.00 18.40 22.10 22.40 22.45 23.40 Tv boetiek Family ties. Amerikaanse comedyse rie Herh Goede tijden slechte tijden. Nederlandse soap. Herh MASH. Amerikaanse comedy Alf. Amerikaanse comedy The A-team. Amerikaanse actieserie. Een bus met ouderen wordt overvallen The A-team Vervolg Baywatch. Amerikaanse serie. Twee rivaliserende bendes gaan elkaar te lijf. Herh 't Is me ook wat moois. Amusement, informatie, actualiteit, spanningen sensatie rollen op een on verwachte manier bij de kijker over de buis Fresh prince of Bel Air. Amerikaanse comedyse rie. Will wordt gebombar deerd tot tijdelijk mana ger van een universiteits restaurant in Los Angeles In the spirit. Amerikaanse speelfilm uit 1990 van Sandra Seacat. Met Jeannie Berkin, Olympia Dukakis, Peter Falk, Melanie Griffith e.a Playboy late night. Erotisch magazine Nieuwsflits. Kort nieuws Cracker. Afl.: Mad woman in the Attic (2) I.S.C.H.A. Talkshow met een of meer gasten uit de wereld van de kunst, politiek, cul tuur, wetenschap of sport. De muzikale begeleiding wordt verzorgd door het huiscombo The Izzies o.l.v. Jan Robijns. Presen tatie: Ischa Meijer Dick Barton special agent. Engelse speelfilm uit 1948 van Alfred Goul- dmg. Met Don Stannard, George Ford, Jack Shaw, Gillian Maude e.a. Hei elei, kuck elei aktuell. Luxemburgs programma Nachtprogramma selectie Mooi meegenomen in dit programma staat het muziekinstrument het bandoneon (trekharmomka met toet sen) centraal. Het instrument roept onmiddellijk associaties op met zuid- Amerika en de tango, maar is van oor sprong Duits. De heer Band ontwierp zijn bandoneon met de achterliggende gedachte dat iedereen er op moest kunnen spelen. Balthazar Benitez heeft het bandoneon van zijn oom uit Uruguay meegenomen en gaat hier- n muzikant door middel van archiefmateriaal en interviews een beeld van de werkwijze en de persoonlijkheid van bekende di- Nederland 3 20.24 Nederland 3 17.45 Van gewest tot gewest Een reportage over de discussie rond de aanleg van de nieuwe snelweg de A73 die moet komen te liggen tussen Venray en Ven- lo. Verder aandacht voor een nieuw soort mosselen.- 'hangmosselen' Deze zijn van goede kwaliteit en ijn eerder rijp. Tot slot aandacht tentoonstelling in het Will patiënten die erin verblijven. Nederland 3 19 30 Trend-zetters Dagelijks worden we overspoeld met reclameboodschappen in tijdschriften en kranten We reahse- te pas komen voordat een en ander ge drukt kan worden. Het voorbereidende werk doen de zogeheten prepress-be drijven, die in opdracht van de recla mebureaus het materiaal maken waar mee de drukker aan de slag kan Inde- ze aflevering worden een beeldscan- operator, een tekst/beeldopmaker en een orderbegeleider gevolgd binnen het sterk veranderde prepressbedrijl Nederland 3 Medisch meesterschap In deze afleve ring praat Catherine Keyl met artsen en patiënten over incontinentie, onge wild urineverlies. Eén van de meest voorkomende vormen, vooral bij vrou wen, isstressincontinentie. Over de diverse oorzaken en behandelmetho den komen de urologen dr. Boon en dr. Zeijlemaker, verbonden aan het Academisch Ziekenhuis Utrecht, aan het woord. De incontinentie-therapeu- te mevrouw Vijverberg van het Wilhel- mina Ziekenhuis in Utrecht vertelt wat de verschillen zijn tussen bedplassen bij kinderen en incontinentie op |onge leeftijd. RTL 4 22.30 Sporen Het lijkt wel een sprookje. Een stel heeft het plan om te gaan trou wen Maar een huwelijksdag organise ren, daar gaat heel wat geregel aan vooraf. Niet voor Kirsten Zonder dat zij er weet van had, regelde haar aan staande een fantastische huwelijks dag. Als ze onverwachts met een taxi wordt opgehaald is alles daar: een jurk, stadhuis en veel gasten voor wie een gigantische groot feest georgani seerd is. Minder vrolijk is het verhaal van Niek. De voormalige zeeman zag zijn vrouw niet veel, maar nu hij ge pensioneerd i: 2248 Dirigeren: een kunst! Ervoor zorgen dat een verameling musici méér doet dan alleen noten spelen, iseen Kunst. Dat hebben de grote dirigenten van deze eeuw bewezen. De documentaire geeft Mooie woorden Deze aflevering houdt zich bezig met de vraag waar woorden in de hersenen zitten, en hoe de we- 19.57 tenschap daar achtergekomen is Vroeger dachten de geleerden t r of minder ontwikkelde hersen functies zichtbaar werden door knob bels of deuken in de schedel, vandaar die talenknobbel. Nederland 3 23.05 televisie morgen NEDERLAND 1 07.00 Tekst tv 08.30 Warreltaai 08.49 Elektrische stroom. Afl. Hoe maak je stroom 09.09 Nieuws uit de natuur At t Is winter 09.29Schooltv Week lournaal Actualiteitenrubriek 10.00 PC zakelijk en creatief 10.30 Time mana gement All Doelenstellen 11.00 Na tionale Onderwi|spri|s '94 Afl.. Laat zien wat je school waard is 111.30 Tekst tv. NEDERLAND 2 07.00 Alles kits, kinderprogramma, met Professor Poopsnagle. jeugdserie 07.25 Woef, jeugdserie 07.52 Cartoon club. gevarieerd tekenfilmprogramma met o a. de Roze Panter, Popeye, Woody Woodpecker en Daffy Duck 08.17 Cap tain Cockpit, gevarieerd jeugdmagazine Aansl Klimrekkwizz. spelprogramma 09.09 Extra Large, gevarieerd kinderpro gramma 09.36 Boggle, woordspel 10.01 Prettig weekend, culturele en re creatieve uitgaanstips 10.26 Filmspot filmmagazine 10.52 Deze is voor jou, 1.19 Antenne, docu- NEDERLAND 3 08.53 Nieuws voor doven en slechtho renden 09.00 Einde RTL4 06.30 Hei elei kuck elei. Luxemburgs programma 07.00 Telekids. Kinderpro gramma. 12.10 5 tegen 5. Spelprogram Uniek concert Van Halen in Countdown Café HILVERSUM GPD De populaire Amerikaanse rockband Van Halen geeft vrij dag 27 januari een concert in Countdown Café. het rockpro- gramma van Radio Veronica. Naar aanleiding van hun nieu we CD Balance, het elfde album van Van Halen, komt de band voor promotie naar Nederland. Dankzij een zendtijdruil met de VPRO zal Countdown Cafe op 27 januari van 21.00 tot 24.00 uur in de lucht zijn, in plaats van het gebruikelijke tijd stip van middernacht tot 02.00 uur. Het concert van Van Halen, waarvan MTV opnamen maakt, zal in het tweede uur (van tien tot elf) plaatshebben. Alfred lagarde en Kees Raars nemen zoals gebruikelijk de presentatie van Countdown Ca fé voox hun rekening. Van Halen zal overigens ook enkele uren eerder op diezelfde vrijdag in het Radio 3-programma Rinkel - dekinkel van Jeroen van Inkel 17.00-18.00 uur) te horen zijn. HILVERSUM GPD let Nederlands Omroeppro- luktie Bedrijf (NOB) heeft iinds deze week een nieuwe ledrijfstak, NOB Interactive. De afdeling telt 35 medewer- ,0 lers, die de techniek kunnen voor onder andere in^ actieve televisieprogram- i's, pay-per-view en video- -demand. Ook kan men lankloppen voor de produk- CD-1- en CD-ROM- irojecten. Het NOB claimt hiermee in s" één klap de grootste facilitai- e leverancier te zijn op het interactieve pro- dukten. Naast het NOB be weegt ook de Valkieser Group zich op het vlak van de inter actieve media. Het zijn vooral bedrijven die opdracht geven het ontwikkelen van CD- plaatjes met informatie in woord en (bewegend) beeld. eder heel uur nieuws. 16.05 Welinge- ichte kringen. 17.07 TROS Aktua. 18.04 Vervolg TROS Aktua 19.04 TROS Interaktief 20.04TROS Klan- rice. 22.04 Hier en nu-sport 23.07 Met het oog op morgen 00.04- 07.00 TROS Nachtwacht Ook omroepen laten plaatjes vervaardigen, vooral ter on dersteuning van de gegevens in de omroepgidsen. Hoewel interactieve televi sie nog in de kinderschoenen staat, wil het NOB in facilitair opzicht alvast beschikbaar zijn ter ondersteuning. Het bedrijf zal zelf geen program ma's produceren. Dit blijft een taak van de verschillende omroepen in combinatie met TV-producenten. Desgewenst is het NOB be reid tijdelijk als co-producent op te treden om een project financieel mogelijk te maken. Momenteel wordt met de VPRO en de NOS gesproken over interactieve televisiepro gramma's. Over de aard hier van wil het NOB geen mede delingen doen. Toekomst Hans Kattouw, manager van NOB Interacti ve, verwacht op de korte ter mijn nog geen grote toe komst voor interactieve tele visie. „Er zijn nog te veel hin dernissen. De kabels kunnen het niet aan, de techniek is complex en de programma makers zien het nog als een bedreiging." Programmama kers zijn eraan gewend hun produkten helemaal zelf te maken en voelen er weinig voor dat kijkers daarop in vloed uitoefenen, meent Kat touw. Persoonlijk voorziet Kat touw dat andere technieken een grotere vlucht nemen, daarbij doelend op pay-per- view (televisieprogramma's bekijken en meteen afreke nen) en video-on-demand (films via de telefoon- of tele visiekabels ontvangen). Zo is kabelexploitant Casema van plan om, in samenwerking met partners, films via de ka bel te versturen. Circa tweehonderd produ centen uit verschillende be drijfstakken waren deze week aanwezig bij de inwijding van NOB Interactive. Zij waren getuige van het leggen van een directe satellietverbin ding met de NOB-studio in Keulen, waarbij video- en ge luidscontact in twee richtin gen mogelijk was. „Een pri meur in Nederland", zei pre sident-directeur P. Porsius trots. Hierdoor is het onder meer mogelijk om camera's op afstand te besturen. In de wat verdere toekomst kan deze techniek worden gebruikt om verschillende re gistraties van één voetbal wedstrijd uit te zenden zodat televisiekijkers zelf kiezen vanuit welke cameraposities ze een partij willen volgen. AMSTERDAM GPD Compleet beeld van een ziekenhuis weging in de maag. Bij de registratie van de medische wonderen in 'de keuken' van het AMC wendt de ca mera het oog niet af en wordt iedere snede van het operatiemes op 'clo se-afstand' gevolgd. Professor Bosch, hoogleraar neurochirurgie in het AMC, voert de bijzondere hersen operatie uit. Met de serie wil de EO laten zien hoe het AMC zich van an dere Nederlandse en Europese zie kenhuizen onderscheidt door dit soort weinig voorkomende opera ties. In de uit zesentwintig afleveringen bestaande informatieve serie wil de Evangelische Omroep niet alleen aandacht schenken aan experimen tele operaties maar wil ze een com pleet beeld geven van het Amster damse ziekenhuisleven. In het ko mende half jaar komen patiënten zorg, opleiding, onderwijs en onder zoek onder de aandacht. Het pro gramma wordt gepresenteerd door de in het ziekenhuis werkzame psy chiater Swinkels. televisie buitenland radio o In de eerste aflevering van de nieu we EO-serie AMC-TV is zaterdag avond het hevig schuddende li chaam van een patiënt onder het operatielaken van het Academisch Medisch Centrum in Amsterdam zichtbaar. De chirurg boort een gaatje in de hersenpan van de Park- insonpatiënt en leidt de electroden- draad naar het vooraf berekende hersenpunt. Met het opvoeren van de stroomfrequenties lijkt een won der te geschieden: de schuddende hand die vanonder het groene laken is opgeheven, verstilt plotseling. Na acht jaar trillen is hij weer in be dwang. Voorafgaande aan de operatie blijft de al wat oudere patiënt opval lend rustig terwijl op zijn hoofd een ijzeren gevaarte wordt geplaatst. Het allernieuwste vernuft van de me disch specialist doet de minder met de wetenschap bekende kijker den ken aan een martelwerktuig. Terwijl de ingreep de ongecontro leerde trillingen van de Parkinson- patiënt moet gaan beperken, voelt de kijker juist een opstuwende be- radio leder heel uur nieuws. 17.04 Filera io 18.04 Vervolg Fileradio. 19.04 De gouden greep. 20.04 Weekend-radio. 22.04-24.00 De avond van het senti- radio leder heel uur nieuws. 17.04 Rinkel- dekinkel. 18.04 De Avondspits. 19.04 Spoor 7. 20.04 Paperclip magazine. 21.04 Villa 65 00.04Countdown ca- 02.02-06.00 Oh, wat een nacht. radio o 16.00 De Nederlanden. The Antwerp Connection. 17.00 Operette. 18.04 Christophe Com, (barok)cello. 18.45 Vaughan Williams: Dona nobis pa- 19.25 Albert Roussel 20.02 Avondconcert. 22.00 Elgar: Strijk kwartet in e-klein 22.30 Nederlands Kamerkoor zingt Duitse romantische koorwerken. 23.00 Muziek van deze Sovjet-componisten en Bach. 00.00-01.00 Vincent na middernacht radio leder heel uur t/m 17.00 nieuws. 17.08 Radio UIT. 17.50 SP. 18.02 Actualiteiten- en religieus programma het Arabisch. 18.45 Actualiteiten het Turks. 19.00 Nieuws en actua liteiten in het Turks. 19.45 Nieuws en actualiteiten in het Marokkaans en Berbers 20.30 Nieuws en actualitei ten in het Chinees. 21.00 Licht en uitzicht. 21.39 EO-Metterdaad. 21.40 Boeken wijzer. speelfilms op televisie VANDAAG In the Spirit 1990-USA) Zwarte komedie van Sandra Seacat over een alleenstaande huisvrouw en een New Age-aanhanger die met de dood bedreigd worden. Met: Peter Falk, Melanie Griffith en Olympia Dukakis RTL 5 20,25 Cape Fear (1991-USA) Briljante remake van Thomp son's film uit 1962 door Martin Scorsese. Robert De Niro jaagt de kijker de stuipen op het lijf terwijl hij advocaat Nick Nolte achtervolgt. Guncrazy (1992-USA) Drew Barrymore wil opwinding in haar leven en start een correspondentie met bajes klant James LeGros. Gewelddadige, maar onderhou- The House on Carroll Street (1988-USA) Uitstekende thriller van Peter Yates over een jonge vrouw, Kelly McGillis, die bij toeval op een nazi-complot stuit. FBI-agent Jeff Daniels staat haar bij, Rocky II (1979-USA) Sylvester Stallone doet Rocky nog eens dunnetjes over. Hij trouwt zijn vriendin Taha Shire en vecht weer spectaculair met aartsvijand Carl (Don Stannard) moet voorkomen dat gangsters bacte- riebommen in een waterreservoir plaatsen. Aardige, jongensfilm-achtige, thriller van Alfred Goulding. Shuttlecock (1988-USA) Vier korte verhalen over on zekere en eenzame mensen. Lange gesprekken die voor sommige kijkers kunst, en voor andere kijkers prut zijn. Regie: Jerry Barrish. Met: Ann Block en Wil Duitsland 1 01.15 Flaming Star (1960-USA) Western van Don Siegel waarin Elvis Presley verscheurd raakt als bleekgezich- ten zijn Indiaanse moeder vermoorden en roodhuiden zijn blanke vader neerschieten. BBC 1 01.20 Les Grands Moyens 1975-F) Zwartgallige film van Hubert Cornfield over een moeder wiens zoon en schoondochter voor haar ogen werden vermoord Met haar zussen spoort ze de moordenaars op. Met: Hélè- Nederland 2 23.41 zens uit een andere din Horror met het betere s Gordon. RTL Television n hakwerk van Stuart 02.05 Love aQd Bullets 1978-GB) Cliché-matige film van Stuart Rosenberg waarin stoere agent Charles Bronson in Zwitserland een gangsterliefje moet be vrijden. RTL 4 24.00 Dick Barton Special Agent 1948-GB) Dick Barton Shogun's Shadow (1989-J) De wrede shogun Temitsu zwaait in het Japan van de 17e eeuw de scepter. Zijn zoon komt in opstand tegen het medogenloze bewind. Met: Sonny Chiba. Regie-. Yasuo Furuhata. RTL Television 03.30 BRTN 1 17.15 Het Capitool. 17.35 Paradise Beach 18.00 Journaal 18.10Thebold and the beautiful 18.35 Blokken. 19.05 Neighbours. 19.30 Journaal en sport. 19.58 Het weer 20.00 Zeg eens euh, spelprogramma. 20.40 De Droomfa briek, familieprogramma 22.00 Edge of deception, tv-film. 23.32 Paardenkoer sen. 23.33 Weerbéricht. 23.35 Einde. BRTN 2 18.00Tik tak 18.05 Flucht mit Luzifer, jeugdserie. 18.30 Max Glick 18.55 Dis ney Festival 19.30 Journaal en sport 19.58 Het weer 20.00 Couleur locale 20.30 Niveau 4 Om de tuin 21.00 Groen Licht 21.20 Vlaanderen vakantie land 22.00 Ter Zake 22.45 Guncrazy. misdaadfilm 00.20Coda DUITSLAND 1 15.03 Sechs Baren mit Zwiebel, speel- 17.40 ARDvor acht 17.50 Tagesschau-Telegramm. 17.55 Verbote ne Liebe, serie. 18.00 Vervolg Verbotene Liebe 18.25 Manenhof, sen.- 18.49 Tagesschau-Telegramm 18.54 Die Di- nos. 19.25 Herzblatt, dating-program- ma. 19.53 Das Wetter 19.58 Heute abend im Ersten 20.00 Tagesschau. 20.15 Deadly medicine, thriller. 21.45 Pro Contra, discussieprogramma 22.15 Sportschau. 22.30 Tageslhemen 23.00 Home improvement. 23.25 The house on Carroll Street, speelfilm 01.05 Tagesschau 01.15 Therese Raquin, speelfilm. 02.55 Ohne Filter extra, mu Ziekprogramma. 03.55 Zuschauen - Ent spannen - Nachdenken DUITSLAND 2 16.00 Heute 16.05 Macht der Leiden- schaft 16.55 Reisetip 17.00 Heute en sport 17.15 Lènderjournal 18.00He- artbreak High. serie 19.00 Heute. 19.20 Weerbericht. 19.25 Frauenarzt Dr. Markus Merthin, serie 20.15 Akten zeichen: XY ungelöst 21.15 Die Repor tage: Betrug aut Bestellung 21.45 Heu- te-journal 22.15 Aspekte 22.45 Akten zeichen: XY ungelöst 22.50 Willemsens Woche, live talkshow 23.50 Heute nacht 00.05 Kaminsky, misdaadfilm. 01.35 Les grands moyens, komedie 03.00 Text aktuell. DUITSLAND 3 18.00 NRW Nachrichten. 18.05 KuK, gevarieerd magazine. 18.30 Konto 18.45 Aktuelle Stunde. 19.25 Fenster- programme der Landesstudios 19.45 Hobbythek, magazine 20.15 Narrische Hitparade 21.00WDR aktuell. 21.15 Wer will noch mal? 22.00 B tnflt 23.00 Rückblende, documentaires. 23.15 Rocklife Colloseum, concertregistratie 00.45 Nachrichten 00.50 100 Jahre Ki- no: Shuttlecock, speelfilm 02.15 Nachtprogrammering. BBC 1 15.45 The flying doctors 16.30 Teken film 16.45 Bitsa 17.00 Jackanory, ver halen 17.10 Rugrats. 17.25 The borro wers 17.50 Newsround extra 18.05 Grange Hill. 18.35 Neighbours. 19.00 Nieuws en weerbericht 19.30 Reg nieuws 20.00 Wipeout. 20.30 Tomor row's world 21.00 Only fools and hor ses, comedyserie 21.30 Health and effi ciency, comedyserie 22.00 Nieuws en weerbericht. 22.30 999 Programma over spectaculaire reddingsacties. 23.25 Rocky II, speelfilm 01.20 Flaming Star, speelfilm 02.50Weerbericht. BBC 2 15.10Sporton Friday 16.50 Nieuws en weerbericht. 17.00 Today's the day 17.30 Ready, steady, cook 18.00 The Oprah Winfrey Show 18.45 Decisions, portretten 19.00 Captain Scarlet and the Mysferons 19.25 Deceased 20.15 The O-Zone 20.30 Sounds of the six ties 21.00 Country women, portretten. 21.30 Geoff Hamilton's cottage gar dens 22.00 Bottom. 22.30 The high li fe, serie 23.00 I he day today 23.30 Newsnight. 00.15 Fantasy football lea gue, voetbalmagazine 00.45 Duckmari, CNN 16.45 World sport. 17.30 Business Asia 18.00 Vervolg Business Asia 20.00 World business today. 21.00 Internatio nal hour 22.45 World sport 23.00 World business today update 23.30 Showbi{ today 00.00 The world today. 01.00 Money line 01.30 Crossfire 02.00 Prime news 03.00 Larry King live. 05.30 Showbiz today MTV 16.30 The report 16.45 CineMatic 17.00 News at night 17.15 3 from 1 17.30 Dial MTV. 18.00 Music non slop 20.00 Greatest hits. 21.00 The real world 2. 21.30 The real world 2 22.00 The worst of most wanted 22.30 Beavis Butt-head 23.00 The report. 23.15 CineMatic 23.30 News at night. 23.45 3 from 100.00 Party zone. 02.00 The soul of MTV. 03.00 The grind. 03.30 Night videos. 08.00 Einde. NBC SUPER CHANNEL 17.30 FT Business tonight 18.00 Today 19.00 ITN World news 19.30 Hot wheels 20.30 Dateline 21.30 Insi de edition 22.00 ITN World news 22.30 The tonight show 23.30 Real personal 00.00 FT Business tonight 00.20 US Market wrap 00.30 NBC Nightly news 01.00 Equal time. 01.30 The tonight show 02.30 Holiday destinations 03.00 04.00 Rolonda 05.00 Ir TV5 15.00 Chéri(e). j'ai un truc te dire 16.00 Nieuws 16.10Gourmandises 16.25 Bibi ef ses amis 17.05 Le jard.n desbètes 17.15 Clip postal 17.45 Quèstions pour un champion. 18.00 Ver volg Questions pour un champion, 18.15 Visions d'Aménque. 18.30 Nieuws en weerbericht. 18.55 Revue de presse des pays arabes. 19.00 Le grand jeu de TVS 20.00 Faits divers. 20.55 La météo des cinq continents. 21.00 Frans nieuws. 21.35 Le grand jeu de TV5 21.4fJfTaratat.i 22.50Connaissance de la science 23.50 Nieuws en weerbe richt. 00.15 Le grand jeu de TVS 00.20 Kiosk 00.35 Intérieur nuit. 01.35 Dé cryptages 02.05 La chance aux chan sons 02.40 Clip postal 03.10 Temps présent 04.05 Ah' Quels litres! Literair magazine 05.05 Paris lumiéres. 05.35 Eurojournal. RTL TELEVISION 16.00 Hans Meiser 17.00 Jeopardy!, spelprogramma 17.30 Unter uns. soap serie 18.00 The bold and the beautiful 18.30 Explosiv - Telegramm 18.45 RTL aktuell 19.10 Explosiv Das Magazin. 19.40 Gute Zeiten, schlechte Zeiteri 20.15 Beyond suspicion, psycho-thriller 22.05 Cape fear, psycho-thriller 00.35 RTL Nachtjournal, nieuwsmagazine 01.05 RTL Nachtshow, talkshow 02.05 From beyond, horrorfilm 03.30 Sho gun's shadow, speelfilm 05.05 Teken

Leidsch Dagblad | 1995 | | pagina 9