Romario keert terug naar Brazilië TRAINER Dordrecht: weer een eigenzinnige voorzitter Darter Barneyals held onthaald Sport 'Onbekende' trainer Wim Schaap heeft plannen met Lugdunum Straathof en Hersman in duel voor WK-plaats IIDINSDAG 10 JANUAR11995 i. Mil !U I,'.1 M'll HPi K OM OIEL RORONOFRWATfR. 071-3 Kiebert blijft bij Rijnsburg runsburg Rob Kiebert blijft ook komend seizoen trainer bij Rijnsburgse Boys. Afgelopen weekeinde, tijdens een trip van de selectie naar Londen, kwamen de zaterdageersteklasser en de oefenmeester tot een akkoord. Kiebert is bezig aan zijn tweede seizoen bij Rijnsburg. Ook B- trainer Michel Vonk blijft bij geelzwart. Fer Nijhuis naar SVLV leiden Fer Nijhuis is volgend seizoen trainer van SVLV. De coach tekende voorlopig voor een jaar, mede vanwege het feit dat de Voorschotense zondagderdeklasser straks mogelijk fu seert met Randstad Sport en SV Voorschoten. Nijhuis is nu oe fenmeester bij Lugdunum en werkte daarvoor bij RKAW. Samenwerking IHCL en Leiderdorp leiden De Indoor Hardrij Club Leiden (IHCL) en Vereniging IJs- sport Leiderdorp zijn een samenwerkingsverband aangegaan. Met ingang van het aanstaande zomerseizoen kunnen de Leidse shorttrackers en de trainingsgroep van Leiderdorp desgewenst dagelijks gezamenlijk trainen. De technische leiding is in handen van de trainers Teun Breu- gem en René van der Salm (beiden Leiderdorp) en Joop Wolvers en John de Lange (beiden IHCL). Asprilla voor verhoor naar Colombia parma Faustino Asprilla reist deze week naar Colombia. Daar wordt de Colombiaanse international verhoord naar aanleiding van zijn vermeende betrokkenheid bij een vechtpartij op Nieuw jaarsnacht in Bogota. Bovendien wordt de aanvaller van het Italiaanse Parma verdacht van wapenbezit en openbare dronkenschap. Het verhoor van Asprilla, die alle beschuldigingen heeft ontkend, is vastgesteld op donderdag 12 januari. Asprilla is voor de ko mende wedstrijd in de Serie A van Parma tegen Fiorentina ge schorst. Vatanen kansloos voor vijfde eindzege chinguetti» Ari Vatanen kan de eindzege wel vergeten. Een de fecte radiator en een lekke band doorkruisten de plannen van de Fin om met zijn Franse navigator Picard voor de vijfde keer de woestijnrally naar Dakar te pakken. Na 467 kilometer van de 504 kilometer in de achtste etappe van Zouerat naar Chinguetti, in Mauretanië, weigerde de Citroen van Vatanen alle dienst. De Fin wist weliswaar bij nomaden wa ter te kopen en zijn voertuig weer aan de praat te krijgen, maar enkele kilometers later stond hij weer stil in de woestijn. Zijn teamgenoot bij Citroën, Pierre Lartigue, nam de eerste plaats over. Yeboah naar Leeds United frankfurt» Anthony Yeboah gaat toch naar Leeds United. De 28- jarige aanvaller wordt door de Engelse club voor een bedrag van ruim twee miljoen gulden van Eintracht Frankfurt gehuurd tot 5 januari 1996. Leeds heeft een optie tot kbop op de Ghanees. Indien de club uit de Premier League de Afrikaanse rebel defini tief wil inlijven, moet een bedrag van ruim zeven miljoen gulden op tafel komen. Bovendien moet Leeds dan opnieuw met Ye boah onderhandelen over diens persoonlijke eisen. den haag rob van der zanden Wim Schaap speelde in het ver leden als voetballer van VUC en Wilhelmus tegen Lugdunum, maar de achtergronden van de club kende hij niet. Zijn vriend Ruud de Groot, ooit coach van de Kikkers en kenner van het Leidse voetbal, verzekerde hem dat het wel snor zat met deze vereniging. En dus kon de 39-ja- rige oefenmeester uit Zoeter- meer met een gerust hart 'ja' zeggen tegen de zondagtweede klasser. Met ingang van volgend seizoen volgt Schaap, nu nog trainer bij DWO, Fer Nijhuis op. Nijhuis treedt in dienst van SVLV. Voor Leiden en omgeving is Schaap een grote onbekende. Hij hoopt dat dat snel verandert vanwege de prestaties die hij wil neerzetten in de Kikkerpolder. „Natuurlijk is mijn doel om Lugdunum hogerop te brengen. Anders heb ik daar niets te zoe ken," zegt Schaap. Hij heeft een goede indruk gekregen uit de gesprekken en liet de informatie van De Groot, die hij bij Wilhelmus nog ooit assisteerde als tweede trainer, de rest doen. Schaap: „Lugdunum is een club met een goede organisatie, een goede accommodatie en een goede entourage." En een 'goede lichtinstallatie' voegt hij er nog aan toe. „Ook niet onbelang rijk." Wim Schaap (in het dagelijks leven rechercheur bij de ge meentepolitie van Den Haag) speelde jarenlang in de top van het amateurvoetbal. Hij begon bij VUC waar hij een titel in de hoofdklasse bemachtigde en was daarna zestien jaar actief bij Wilhelmus. Drie jaar geleden stopte hij als speler. In de herfst van zijn loopbaan voetbalde hij nog in het Nederlands politie- elftal, samen met Katwijk-ver dediger Henk Langemaat. Schaap was tien jaar lang aanvoerder van Wilhelmus en speelde meestal libero.' „Ik ben - altijd een leidinggevend type geweest in het veld en ging voorop in de strijd. Als trainer werk ik in feite ook zo. Ik hou van een strakke discipline en duidelijkheid naar de spelers Schaap, bezig met de cursus oefenmeester 1, is voorstander van een aanvallende speelwijze. „Dat zal altijd van het materiaal afhangen, maar ik wil met Lugdunum graag offensief spe len. Dat wil zeggen met een in schuivende laatste man en mid denvelders die buiteom ko- Schaap is niet van plan om el ders spelers te halen om de se lectie van zijn nieuwe club te versterken. „Dat is niet mijn stijl en naar ik begrepen heb ook niet de stijl van Lugdunum. Ik ,vind scouting binnen de eigen vereniging veel belangrijker en heb er vertrouwen in dat er bij deze club wat dat betreft ge noeg talent zit." Lugdunum wordt zijn tweede club als hoofdtrainer. In Zoeter- meer had hij vorig seizoen met DWO bij zijn debuut als coach al meteen succes. Hij dwong via de nacompetitie promotie af naar de derde klasse. „Lugdunum is voor mij weer een stapje hogerop. Ik heb er zin in." Wim Schaap: „Natuurlijk wil ik met Lugdunum hogerop, anders heb ik daar niets te zoeken." foto loek zuyderduin Romario keert vrijwel zeker terug naar Brazilië. De aan valler speelt woensdag zijn eerste wedstrijd voor Fla- mengo, in Rio de Janeiro tegen het nationale elftal van Uruguay, barcelona» anp Met zijn overgang is een trans fersom van tussen 600 en 700 miljoen peseta's gemoeid, circa 7 miljoen gulden. Slechts de bankgarantie, die het bestuur van Barcelona uiterlijk morgen van Flamengo eist, kan de transfer nog blokkeren. Barcelona eiste aanvankelijk één miljard peseta's voor Ro mario de Souza Faria, voorma lig zwerfkind uit Rio. Flamen- go's voorzitter Kleber Lei te ant woordde nog geen driekwart van dat bedrag te kunnen op hoesten. „Neem hem toch maar mee", liet trainer Johan Cruijff weten. „In een voetballer, die het niet naar zijn zin heeft en steeds met zijn hoofd elders is, ben ik niet geïnteresseerd." Romario pakt vandaag het vliegtuig naar Rio, ditmaal hoeft hij niet terug te komen. In het Maracana-stadion wacht hem een warm onthaal. Hij leidde Brazilië vorig jaar naar de we reldtitel; zijn terugkeer zal wor den gevierd als de thuiskomst van een verloren gewaande" zoon. Romario kwam in oktober 1988 naar Europa, naar PSV, naar Philips dat commerciële belangen in Zuid-Amerika heeft. Hij was net de ster van het olympisch voetbaltoernooi in Seoul geworden, met zes doelpunten. In Eindhoven zou hij vijf jaar blijven. Drie jaar met genoegen, twee jaar met con flicten en mindere prestaties. In 1993 was de breuk onafwend baar, Barcelona was zijn nieuwe doel, PSV werd bedankt. Hid- dink, Ploegsma van harte; ande ren schopte hij na. In Barcelona hield Romario, geboren op 29 januari 1966, het korter vol. In zijn eerste seizoen maakte hij 27 doelpunten. Maar toen Barcelona het landskam pioenschap vierde, had Roma rio zorgen om zijn vader. Die was door de Braziliaanse mafia ontvoerd. Als clubvoetballer werd Romario nooit meer de oude. Zijn laatste kunststukje bewaarde hij tot bij het WK, in de Verenigde Staten. De heimwee was intussen ge boren. In koud Eindhoven ver langde Romario, met als voor naamste hobby slapen, al vaak terug naar de stranden van Co- pacabana en Ipanema. Hij had steeds meer behoefte aan va kantie, aan voetvolley met zijn vrienden. Vaak kwam hij te laat terug, ook in Barcelona waar Cruijff hem accepteerde zo lang hij goed voetbalde. Nu ook dat historie is, mag Romario ver trekken. Terug naar zijn vader land. Barcelona stelde één voor waarde. Romario mag zich de Frans Derks volgt Cees den Braven op dordrecht gpd „Ik moet zeggen dat ik er trek in heb." Met deze woorden rea geerde Frans Derks gisteren op zijn terugkeer in het wereldje van het betaalde voetbal. Met ingang van 1 juli volgt de voor malig scheidsrechter Cees den Braven op als voorzitter van Dordrecht'90. De Oosterhoutse zakenman blijft - ook na dit sei zoen - als shirtsponsor aan de eredivisieclub verbonden. Dat laatste was een keiharde voor waarde van Derks om zijn 'ambt' te aanvaarden. Pas gisterochtend, kort voor de persconferentie, kreeg de Bredanaar de zekerheid dat Den Braven als geldschieter zou aan blijven. De 'concessie' liet Cees den Braven kennelijk koud, ge tuige z'n laconieke opmerking: „Ach, je moet af en toe wel eens wat water bij de wijn doen." Om er aan toe te voegen dat het voor hem wel een verrassing was dat het om een verbintenis voor een nieuwe periode van drie jaar ging. „Dat wist ik nog niet," beweerde Den Braven. Wanneer Derks die toezeg ging niet was gedaan, zou Dordrecht'90 nog zonder nieu we voorzitter hebben gezeten. „En dan waren jullie vandaag allemaal voor niets gekomen," voegde Den Braven de toege stroomde persvertegenwoordi gers aan de Krommedijk olijk toe. De. contacten van Dordrecht'90 met Frans Derks dateren al van een half jaar ge leden. „Ik heb toen gezegd dat ik in was voor een gesprek," al dus de nieuwe man. „Ik wilde weten hoe de structuur in el kaar zit." Het viel niet tegen. Derks: „Het kan minder." Er was voor de oud-scheids rechter een aantal redenen om met Dordrecht'90 in zee te gaan. Derks vindt zich in de eer ste plaats nog altijd een voetbal- dier. Daarbij komt dat hij zijn vriendschap met Den Braven hooglijk weet te waarderen. „Cees mag ik tot mijn makkers rekenen. Hij heeft vaak ten on rechte een draai om zijn oren gekregen. Zonder hem was er geen betaald voetbal meer in Dordrecht geweest. Dat laatste woog voor Derks zwaar. De uitdaging om er iets van te maken aan de Kromme dijk, spreekt het voormalig be stuurslid van NAC zeer aan. De tijd aan de Bredase Beatrixstraat ligt alweer zo'n zes seizoenen achter hem, maar Frans Derks weet zich de gebeurtenissen als de dag van gisteren te herinne ren. „Ik heb de club destijds moeten saneren. Ze verkochten de ballen onder onze voeten vandaan." Bij volleybalclub TDK/Brevok, waar hij sinds 'mensenheuge nis' de voorzittershamer han teert, zal met verrassing kennis zijn genomen van Derks' jong ste avontuur. De ex-voetbalar biter, die ook nog voorman is van de Vereniging Topvolleybal, zal zijn functies in het volleybal niet opgeven. „Het moet moge lijk zijn om drie dingen straks met elkaar te combineren. Op het maatschappelijk Vlak heb ik het dertien jaar lang met vier ondernemingen tegelijkertijd volgehouden." Ontslag verbaast Meerburg-trainer Van Veen zoeterwoude Rini van Veen, trainer van de Zoeterwoudse zondagvierdeklasser Meerburg, is verbouwe reerd. De 43-jarige Zoeterwoudenaar heeft te horen gekregen dat hij de'lopende competitie mag afmaken en dat de club voor volgend sei zoen op zo,ek gaat naar een ander. „Dit is wel het laatste wat ik had verwacht," aldus Van Veen. Als Van Veen de geluiden uit zijn omgeving goed interpreteert, laten de spelers en techni sche staf het er niet bij zitten. „Misschien ko men er wel acties. Ik hoor van alle kanten dat ie dereen achter mij staat. Ik laat de jongens in elk geval niet in de steek. Al moet ik toegeven dat mijn eerste gedachte zaterdag was: ik stap op." Hoewel de stand op de ranglijst (laatste met 2 uit 13) alarmerend is, ving Van Veen niet eerder signalen op waaruit bleek dat Meerburg op hem was uitgekeken. „Ik rekende erop, dat ik ons drie-jarenplan, met een sterk accent op de jeugd, mocht afmaken'. Nu heet het opeens dat ik na vele gesprekken geen nieuw contract krijg aangeboden. Maar daarover hebben het bestuur en ik nooit eerder overleg gevoerd." Van Veen was bij Meerburg vijftien jaar jeugdtrainer en is dit seizoen voor het eerst hoofdtrainer. Secretaris Jan Zandbergen be grijpt dat Van Veen teleurgesteld is. „Hij vindt dat hij te weinig tijd heeft gekregen, maar het bestuur meende niet verder te moeten gaan op deze manier. De resulaten waren van doorslag gevende betekenis. Het eerste, tweede en derde staan op degraderen. Van Veen is een clubman, was niet te beroerd om extra te trainen en hij lag goed in de groep. Daar lag het probleem niet." Aanvoerder Ger van der Werff vindt dat het 'allemaal een beetje raar is gegaan'. „Onze me ning is gevraagd door het bestuur en de selectie gaf in grote meerderheid te kennen met de trai ner door te willen gaan. Tachtig procent was voor Van Veen. De beslissing van het bestuur staat haaks op onze mening. Ik wist niet wat ik hoorde toen ik het vernam. Het bestuur heeft puur naar de resultaten gekeken, terwijl wij vonden dat de trainer daar niet alleen verant woordelijk voor was. Deze week wil ik nog een gesprek met het bestuur. Ik verwacht niet dat ze de beslissing terugdraaien, want dan zetten ze hun trots op het spel, maar op zijn minst wil de spelersgroep opheldering." schiphol/den haag gpd Raymond van Barneveld is van morgen niet op zijn werk ver schenen. De vice wereldkam pioen darts vond gisteren bij te rugkeer in Den Haag een heel vriendelijke brief van PTT Post op zijn deurmat. „Ik krijg een week prestatieverlofglundert de postbesteller van oor tot oor. „Ik wist niet beter, of ik zat morgen weer gewoon op m'n fietsje om de post rond te bren gen." De collega die tijdens zijn route de IJsselstraat, de straat waar de familie Van Barneveld woont, van kaarten en brieven mdest voorzien, heeft dan al een drukke dag achter de rug. 'Barney' werd overstelpt met at tenties van mensen die hem fe liciteerden met de tweede plaats tijdens het Embassy World Professional Darts Championship in Engeland. „Ik heb een jongensdroom waarge maakt", spreekt Van Barneveld (27) opgetogen, terwijl hij rond kijkt in een kamer vol bloemen. Tussen al die vrolijke ruikers is ook een cadeau van IOC-be- stuurslid Anton Geesink. 'Als Nederlander trots op je presta tie', staat er op het begeleiden de kaartje in staccato. 'Geniet er zo lang mogelijk van'. Dat doet Van Barneveld. „Maar ik blijver rustig onder, hoor", zegt hij in een woonkamer tjokvol met fa milieleden en vrienden. „Ik denk altijd: morgen is er weer een nieuwe dag". Drumband Dan klinkt plotseling het 'Yabba Dabba Doo' door de IJsselstraat. Een drumband geeft de Haagse dartkoning een warm welkom, terwijl buurtbewoners hun best doen een glimp van hun held 'Barney' op te vangen. 'Yabba Dabba Doo', zingen ze. De slo gan uit de Flintstones-Tilm mag natuurlijk niet ontbreken. „Hier leeft de sport enorm", weet Van Barneveld. „Dit is nog zo'n typi sche volkswijk, waar - als er voetbal op de televisie is - ieder een samen gaat kijken. Maar dat mijn prestaties op zo'n ma nier zouden worden gewaar deerd.-.. nou, dat had ik echt niet verwacht." Raymond van Barneveld moet deze maandag ervaren dat hij van een anonieme postbe steller ('leuk werk, maar liever word ik professioneel darter') tot een Bekende Nederlander is geworden. Zijn vriendin Sylvia weet dat haar Barney daar enorm van geniet. „Hij is zo'n bescheiden jongen", vertelt ze. „Raymond waardeert alles. Al leen is hij nu wel heel erg moe." Als de Hagenaar op een rusti ge thuiskomst had gerekend, dan komt hij bedrogen uit. In zijn stoutste dromen kan Van Barneveld er niet aan hebben gedacht, dat de ene na de ande re verslaggever aan zijn lippen hangt, dat er tientallen meters radiokabels door zijn huis lig gen en dat hij telkens weer ver blind raakt door het licht van de televisie-camera's. Maar hij vindt het mooi, héél mooi zelfs. Oók de bos bloemen die wet houder John Luijten komt bren gen, wordt gewaardeerd. „We zijn als stadsbestuur enorm trots op je, dat je dit hebt be haald", aldus Luijten, die in een tijd van louter bezuinigen blij is dat hij iets kan uitdelen. Spandoeken Al tijdens de rondwandeling op de nationale luchthaven wordt het Raymond van Barneveld een beetje duidelijk wat hem al lemaal te wachten staat. Op spandoeken staat zijn naam en kindergezichten zijn gekleurd met Barney-tekeningen. Tussen de tientallen wachtenden oni- dekt hij zijn kinderen Mike (5), Daisy (2) en Patty (elf maan den). Barney, de koele pijltjes- gooier, is ontroerd. „Ik heb best wel heimwee gehad", vertelt hij eerlijk. Als de darter eenmaal met een Cadillac naar zijn woning is vervoerd, wil hij maar één ding. „Iets drinken", kan Van Barne veld zich nog net verstaanbaar amersfoort anp komende twee seizoenen niet bedenken, niet terugkeren waar ook in Europa. Bang als men bij de Catalaanse club misschien is dat Romario zich evenals Mi chael Laudrup zal melden bij Real Madrid, zondag nog met 5- 0 de meerdere van Barca. Met het vertrek van aangever Laud rup was het gedaan met afma ker Romario. In Barcelona circuleert de naam van de Rus Kornejev als de nieuwe spits van rood blauw. Hij speelt al bij de reser ves van de trotse club. Dennis Bergkamp, bewonderaar van en bewonderd door Cruijff, is geen onderwerp van gesprek, meldt het bestuur. Zes schaatsers gaan strijden om één overgebleven startplaats bij het wereldkampioenschap mannen in Baselga di Piné. De commissie kernploegen organi seert een selectiewedstrijd in Davos, op 25 of 26 januari. Rint- je ftitsma en Falko Zandstra, eerste en tweede bij het F.K in Heerenveen, zijn al zeker van deelneming aan het WK. op 11 en 12 februari in noord-Italië. Drie of vier dagen na de we reldbeker-wedstrijden in Davos rijdt het zestal een wedstrijd over 1500 en 5000 meter. De kortste en langste afstand van de vierkamp werden geschrapt. De winnaar van het klassement over twee afstanden start in Baselga. Martin Hersman, Ids Postma, Bart Veldkamp, Jeroen Straathof, Arjan Schreuder en gewestelijk rijder Gianni Rom- me zijn de deelnemers. Hersman zakte zondag door een matige tien kilometer van de vierde naar de zesde plaats in het EK-klassement. Ilij werd daardoor niet automatisch voor het WK aangewezen. De KNSB maakte tevens d.c deelnemers aan de wereldbekerwedstrijden, op 20, 21 en 22 januari in Davos, bekend. De rijders voor de wereldbekerwedstrijden in Davos zijn: Mannen, 500 meter: Van Velde, Leeuwongh, Postrna; lOOO meter: Van Velde, Leeuwangh, Postma, Schreuder, Straathof: 1500 meter: Ritsmu, Zand stra, liersman, Straathof, Schreuder; 5000 meter: Kitsma, Zandstra, Veld kampen Romme. Vrouwen, 500 meter Aaftink, Tim mer, Thomas; 1000 meter. Aaftink, T immer, T homas, l)e long, De .Lour; 1500 meter: Thomas, De l oor, De long, /.ijlstra; .TOOI) meter: Thomas, De Foor, De longen /.ijlstra. SCOREBORD SPORTPRIJSVRAGEN Lucky Ten, trekking 9 januari 1995 2-3-5-19-20-23-24-27-29-31 32-40-53- 54-59-60-64-70 74-78. (onder voorbehoud) Lotto L eerste prijs: geen winnaar; tweede pri|S: 3 winnaars, f. 24.119,80; derde pri|S: 104 winnaars, I. 1043,60; vierde pri|s: 5240 winnaars, f. 20,70; vijfde prijs: /3.654 winnaars, f .5,00. Cijferspel 1: 6 cijfers goed: geen winnaar; 5 cijfers goed: 5 winnaars, I 10,000,00: 4 cijfers goed: 1/ winnaars, I. 1000,00; 3 cijfers goed: 232 winnaars, f. 100,00; 2 cijfers goed: 2326 winnaars, f. 10,00. VOETBAL Engeland. FA-Cup, derde ronde Sheffield United - Manchester United 0-2. Manches ter in vierde ronde tegen Wrexham. TENNIS Sydney. New South Wales Open, 540.000 gulden Mannen, eerste ronde: Woodforde (Aus) Vacek (Tsj) 6-2 6-2, Woodbridge (Aus) Renzenbrlnk (Dui) 6 3 6-2, Novacek (Tsj/8) Gloria (VSt) 6-/6-4 7-6, Furlan (Ita) - Korda (Tsj/5) 2-6 6-3 6- 2, Morgan (Aus) Muster (0os/3) 6-2 6 4 Vrouwen, eerste ronde: Oremans (Ned) Shriver (VSt) 6-3 6-3, Hingis (Zwi) Mc- Grath (VSt) 3-6 6-2 6-4. Auckland. Mannen, 540.000 gulden Eerste ronde.- Goellner (Dul) Apell (Zwe) 4-6 6-3 6-4, Dreekmann (Dui) Pozzi (Ita) 6 3 7-6, Hlasek (Zwi) Mattar (Bra) 6 1 6- Hobart. Vrouwen, 250.000 gulden Eerste ronde: Boogerl (Ned) Harvey-Wild (VSt) 6-2 6-3, Jakarta. Mannen, 550.000 gulden Eerste ronde: Groen (Ned) Rikl (Tsj) 1-6 6-2 6-0, SPORT OP TV Raymond van Barneveld weer thuis in Den Haag: „Ik heb een jongensdroom waargemaakt". FOTO GPD DINSDAG 16,00-18.00 EURO Voetbal: interconti Champions Cup vanuit Riyad (Saudi-Ara 5e wedstrijd. 1>.00-17.15 Did 2: Sport Meute. 18.00-20.00 EURO. Voetbal: Interconti Champions Cup vanuit Riyad (Saudi-Ara 6e wi irijd. maken. Geen Bacardi-cola dit maal. „Dat drink ik alleen voor de wedstrijd, twee glazen", zegt de vice-wereldkampioen, die langzaam begint te beseffen dat zijn leven zal veranderen. „Ik hoef niet per se een bekende Nederlander te zijn, maar ik wil met dit succes wel het onderste uit de kan halen voor mijn sport. I Jier moeten we met z'n allen van profiteren." Op een dartbord aan de muur verwijst de slogan 'the big name in darts' naar een firmanaam van pijltjesborden. Barney weet dat hij zich nu ook als Grote Naam mag presenteren. 18.39-18.4 7 Nod 2: Sportjournaal. 18.45-19.10 RTL Sport. 19 30-20.00 BRT 1 Sport. 20.00-20.30 EURO: Eurosportnicuwv 20.30-21.30 EURO: F.urotcnn.S: magazine. 21.00-21.30 bbc 1 A Question of Sport 2 T25-21,55 Ned 2 Sportfreaks: quiz met Harry Vermeegen en Henk Spaan, 21.30-22.00 EUR0-. Rally Granada Dakar 10e dag. 22.00-23.00 EURO: Euroski: skimagazino 22.16-22.34 Ned 3: Sportjournaal 23.00-01.00 EURO: Snooker European Snooker League 1995: Sieve Davies-Jlmmy WOENSDAG 05.45-06 00 Did 1 Morgenmagazine Sport 08 30-09 00 EURO Rally Granada-Dakar 10e dag 09.00-10.00 EURO. Euroski; magazine 10 00-12 00 EURO: Kunstri|den op de schaats: hoogtepunten, Olympische Winterspe- 12.00-12.30 ÈUR0: Rally Granada-Dakar 10e dag. 12.30-14.30 EURO: Voetbal; Intercontinental Champions Cup vanuit Riyad (Saudi-Arabie). R.K.V.V. Meerburg te Zoeterwoude-RIjndijk zoekt voor het seizoen 1995-1996 een voorde A- en B-selectie. Taak: verzorgen van de training op dinsdag- en donderdagavond alsmede begeleiding van het 1e en zo mogelijk het 2e elftal op zondag. Schriftelijke sollicitatie met ev. referenties te richten aan secretaris J. M. Zandbergen, Rijnstraat 44, 2382 BH Zoeterwoude.

Leidsch Dagblad | 1995 | | pagina 17