'Het wordt nooit meer zoals het was' 'Al ligt er vijf meter snehet gaat 9 Sport Alleen maar positieve verhalen over Van ZwamS^aShi -Slechte start voor Jaap van der Kooy Blackburn vergroot voorsprong op United Bruno Pezzey (39) overleden 4 MAANDAG 2 JANUARI 1995 15 Alternatieve Olympic car voor atleten leiden Het lopersechtpaar Joke Kleijweg en Huub Pragt heeft in de aanloop naar Atlanta de beschikking gekregen over een eigen 'olympische wagen' die hen kostenloos ter beschikking wordt gesteld door een regionale autofïrma, Kamsteeg. Met name de 32-jarige Kleijweg heeft het oog gericht op olympische kwalifica tie op haar onderdeel de marathon, die zij in het najaar van 1995 hoopt te realiseren. De belangrijkste eerste test voor de Bataven- atlete, die de afgelopen vier jaar vanwege blessures niet aan ma rathons deelnam, wordt het nationaal kampioenschap dat in april in Rotterdam wordt verlopen. In het kader van het nieuwe sponsorcontract heeft het Bataven-paar zich verplicht te starten in zes regionale wedstrijden waaronder de Leiden Marathon, de City Run en de Singelloop. Valderrama naar Newell buenos aires» De Colombiaanse international Carlos Valderrama heeft een contract getekend bij Newell's Old Boys, in de Argen tijnse eerste divisie. De 33-jarige Valderrama, bekend als de 'wit te Gullit', speelde in zijn vaderland bij Independiente Medellin. innsbruck sid De 84-voudige Oostenrijkse in ternational Bruno Pezzey is za terdag in een ziekenhuis in Innsbruck overleden. Hij werd tijdens een partijtje ijshockey tussen twee prominententeams getroffen door een hartinfarct. Al tijdens de eerste dag van de rally Granada - Dakar dacht de Leidse motorcoureur Jaap van der Kooy aan opgeven. De Cagi- va-bestuurder had door mecha nische pech veel moeite om de 277-kilometer lange ope ningsetappe van Granada naar Motril tot een goed einde te brengen. Tot een goed einde kwam het eigenlijk niet, want Van de Kooy i moest gedurende veel kilome- ters gesleept worden. De orga nisatie beboette hem met drie uur tijdstraf. Waardoor hij van daag als één van de laatsten van de 95 motorrijders aan de twee de etappe van 450 kilometer in Marokko is begonnen. ,,De ben zineslang heeft dubbel geze ten", verwoordde Van der Kooy zijn domme pech. „Op een ge geven moment dacht ik niet eens de veerboot naar Marokko té'ktinnen halen." De: fabriekteams van, Citroën hebbèn de eerste dag van de rally Granada-Dakar volledig naar hun hand gezet. De top van het klassement is na de eer ste etappe, met 170 kilometer als klassementsproef, in bezit genomen door de ZX-rijders Finnen Sahonen en Vatanen, met de Fransman Lartigue op de derde plaats. Daarna volgen op ruime afstand drie fa briekteams van Mitsubishi. Bij de motoren nam de Oostenrij ker Heinz Kinigadner de leiding. Timo Salonen sloeg gisteren op de eerste dag van de voor heen als Parijs-Dakar bekende i flink gat met Voor de klas sementsproef over 170 kilome ter over glibberige wegen in de Sierra Nevada in Spanje had hij 2 uur, 10 minuten en 33 secon den nodig. Zijn landgenoot Vatanen, viervoudig winnaar van de zwa re tocht door de Afrikaanse woestijn, moest in de regen iets meer dan drie minuten toege ven. Lartigue als nummer drie bijna vier. Het Mitsubishi-team van de Fransman Fontenay staat als vierde in het klasse ment al op bijna Voor de winnaar van vorig jaar, de Fransman Saby, begon de bergachtige tocht met veel problemen. Saby reed honderd kilometer met een lekke band, nadat hij eerder binnen drie ki lometer ook al twee keer van wiel had moeten verwisselen. Saby neemt na de eerste etappe de vijfde plaats in. Bij de motoren (95 deelne mers) neemt de voormalige crosswereldkampioen Heinz fü- nigadner de eerste plaats in. De KTM-coureur heeft een kleine marge van 48 seconden op de Franse favoriet Stéphane Peter- hansel, die de rally al drie keer won. De Italiaan Orioli, ook be horend tot de favorieten, had problemen met het weer. Met zijn Cagiva moest hij tien minu ten toegeven op de winnaar. Gisternacht vertrokken de deelnemers per boot naar Na- dor in Marokko. Vandaag staat de tweede rit naar Er Rachidia op het programma. Van de 619 kilometer zijn er 255 als klasse mentsproef opgenomen. .op de naaste concurrent af op tien punten. Brian Laudrup had een be langrijke bijdrage in de over winning. De Deen maakte in de 66ste minuut de 2-1, met een carambole waarbij de paal en de rug van de doelman mee hielpen. Daarvoor hadden Mc- Call (Rangers) en McGrillen (Motherwell) gescoord. Kort voor tijd bepaalde Durie de eindstand op 3-1. Stadgenoot Celtic maakte een einde aan een trieste serie. De ploeg had elf wedstrijden niet gewonnen. Tegen Falkirk zorg den Grant en Walker voor 2-0. Hibernian haalde uit tegen Dundee United (4-0) met drie doelpunten van Wright. Aber deen had baat bij de terugkeer van Duncan Shearer. De Schot se international speelde zijn eerste volledige wedstrijd sinds augustus. Bij de 3-1 tegen He- arts maakte hij twee doelpun- Blackburn Rovers heeft zater dag in de Premier League de voorsprong op Manchester Uni ted tot drie punten vergroot. Blackburn won met 1-0 bij Cry stal Palace. United, 'dat één wedstrijd meer speelde, had nog geluk met één punt bij Southampton (2-2). ril De nieuwe shirts, die de spe- Manchester op oude voor het eerst droegen, waren geen garantie voor suc ces. De wedstrijd in en tegen a Southampton was niet goed, wel hard. Zeven spelers kregen de gele kaart. Pallister maakte twaalf minuten voor tijd de 2-2, jde voorstopper kopte raak. Blackburn Rovers, vorig sei zoen al sterk debuterend op het hoogste niveau, dankte de over winning bij Crystal Palace aan Sherwood. Hij maakte in de 65ste minuut het enige doel punt. Liverpool nam de derde plaats over van Newcastle. Zelf wonnen de Reds met 2-0 bij Leeds. Redknapp en Fowler wa ren de doelpuntenmakers. Ne wcastle, waar de Belg Albert door een knieblessure waar schijnlijk voor de rest van het 5' seizoen is uitgeschakeld, verloor met 2-1 van Norwich, dat bin nen de eerste tien minuten twee keer scoorde. Nottingham Fo- v, rest, de club van Bryan Roy, ver loor met 3-1 bij West Ham, de club van Jeroen Boere. 10. Schotland Glasgow Rangers won zaterdag a) de topper in de Schotse compe- titie bij Motherwell met 3-1. Rangers rondde de voorsprong Portugal Porto sloot het jaar 1994 af als koploper in de Portugese voet balcompetitie. De ploeg van coach Robson (ex-PSV) won de stadsderby tegen Boavista met 2-1. Sporting Lissabon heeft na 15 wecfstrijden ook 26 punten, maar een minder doelsaldo. FC Porto stond halverwege de uitwedstrijd tegen Boavista met 1-0 achter. De Boliviaanse inter national Erwin Sanchez scoorde in de 21ste minuut uit een vrije trap. Een minuut na de rust maakte Emerson Costa gelijk. De Braziliaan kopte raak na een ■hoekschop van Koelkov. De Rus zorgde zelf in de 76ste minuut voor de winnende treffer. Porto had vier seizoenen niet in het Bessa-stadion kunnen Vervolg van voorpagina leiden rob onderwater Voor UVS was het ontslag bij ARC geen re den om niet met Van Zwam in zee te gaan. De club klopte bij de trainer aan. Voorzitter Van Leeuvven: „We hebben ons uitgebreid laten informeren. Door Quick Boys bijvoor beeld en ook door ARC. We hebben alleen maar positieve verhalen over Van Zwam ge hoord." Van Zwam moet de door Gerard Désar uitgestippelde lijn doortrekken. Van Leeu wen: „Dat betekent dat we door gaan met het inpassen van jeugd. Ook als we onver hoopt uit de hoofdklasse degraderen. Dan gaan we ineens geen spelers halen." Van Zwam heeft zich geschaard achter de visie van UVS. De aanstelling van de ex-prof van Wageningen heeft de instemming van aanvoerder Hans de Kruijs. „Het is goed dat er weer eens een nieuw gezicht voor de groep komt te staan. Het was de wens van de spelers dat er iemand van buitenaf werd aangetrokken Iemand die deze groep nieuw elan kan geven. Van Zwam lijkt me in elk geval een energieke trainer." Van Zwam heeft inmiddels een spraak makende carrière achter de rug. Met Quick Boys werd hij kampioen van Nederland, maar na één seizoen moest hij al weer ver trekken. Na een jaar rust ging hij aan de slag bij ARC. Anderhalf seizoen later moest hij op last van het ARC-bestuur de Zeger- sloot verlaten. Vóór Quick Boys trainde Van Zwam het Veenendaalse GVW. Goran Ivanisevic heeft op nieuwjaarsdag last gekregen van zijn rechter knie. Zijn deel neming aan de Australian Open in Melbourne in de tweede helft van januari is in gevaar. Ivanise- w/m- vic, nummer vijf van de wereld, A Jf liep de blessure op in een de toffi monstratiepartij tegen de Brit JHP j Mark Petchey in Perth. Na drie an Zwam foto archief games haakte de Kroaat af. Van Hanegem houdt rare smaak over aan jaar vol incidenten en conflicten De oud-voetballer werd 39 jaar. Hij laat een vrouw en twee dochters achter. Pezzey begon zijn carrière bij de amateurs van Lauterath, vandaar vertrok hij naar Schwarz-Weiss Bregenz. De gracieuze verdediger speel de voor Eintracht Frankfurt en later bij Werder Bremen. Feyenoord is in de competitie officieel nog niet halver wege. Tijdens de winterstop heeft Wim van Hanegem evenwel de balans kunnen opmaken van een in alle op zichten roerige eerste helft van het seizoen 1994/95. De Kromme, die een 'open' contract heeft met de Rotter damse club en op elk gewenst moment kan opstappen, heeft een rare smaak overgehouden aan de incidenten, conflicten en randverschijnselen in zijn derde jaar als trainer bij Feyenoord. Toch denkt de voorzitter dat je nog heel lang bij Feyenoord blijft werken. „Oh, ja?" Louis van Gaal zegt dat hij zich bij Ajax in het verleden in de vingers heeft gesneden op mo menten dcrt hij te veel rekening hield met de belangen van zijn spelers. „Of ik voor mijn spelers te soci aal ben geweest, weet ik niet. Ik vind in elk geval dat dat niet na delig hoeft te zijn. Ook in het geval van De Wolf hoefde het niet verkeerd uit te pakken. Het belangrijkste is hoe de spelers van Feyenoord ten opzichte van elkaar staan. Als je als coach geen rekening met je eigen mensen houdt en alleen maar met jezelf bezig bent, ben je heel erg egoïstisch. Ik vind ook dat het mijn taak is om mijn spelers te beschermen. Ik heb dat het laatste halfjaar gedaan, maar ook in het jaar daarvoor toen we de beker wonnen en ook in het eerste jaar, dat ik hier was en we kampioen werden. Dus laat nu niemand zeggen dat die aanpak opeens verkeerd gpd-verslaggever Hij werd overdonderd door de komst van Thijs Libregts, hij maakte na de nodige herrie een paar maanden later het vertrek van de algemeen directeur mee, hij werd na het WK geconfron teerd met de 'affaire' John de Wolf, hij voelde zich gekwetst door een omstreden aanval in het weekblad Voetbal Interna tional en hij zag zijn elftal met horten en stoten een voorlopig vijfde plaats in de competitie behalen. Tussen de bedrijven door bereikte hij met Feyenoord wel de kwartfinales van het Eu ropa Cup 2-toernooi. Vier nederlagen en drie gelijke spelen in vijftien competitie wedstrijden is geen palmaies waarop de leiding van Feye noord trots is. Met 23 doelpun ten heeft keeper Ed de Goey al bijna net zo vaak de bal uit het net moeten vissen als vorig jaar in een heel seizoen. In de com petitie 1993/94 incasseerde Feyenoord in totaal slechts 27 tegentreffers. Opmerkelijk is dat de ploeg in aanvallend opzicht wel gelijke tred houdt met het vorige seizoen. Met 28 goals is bijna de helft van de totale pro- duktie van vorig jaar bereikt. Je moet ontevreden en teleurge steld zijn. „Allebei, ja. Ik ben teleurgesteld omdat er bij Feyenoord kenne lijk elk jaar weer dingen gebeu ren die onrust in de club ver oorzaken. Het is werkelijk elk seizoen raak. Ik begrijp niet hoe dal komt. Neem het geval met De Wolf na het WK. Dat is een zaak waar je als" trainer geen en kele invloed op hebt. Dat ge beurt, maar het heeft wel een heel lange nasleep. Aanvanke lijk denk je, het zal geen invloed hebben op de prestaties. Maar het blijkt toch zo te zijn. Later was er de toestand met Libregts. Ik wil het niet als excuus aan voeren, maar zulke affaires heb ben wel een rol gespeeld dit sei- Ook die affaire rond je zelf. „Ja, ja. Dat heeft de zaak hele maal geen goed gedaan. Niet eens wat mijzelf aangaat, maar vooral wat het elftal en de club betreft. Hier en daar is gezegd en geschreven dat ik er sterker ben uitgekomen, uit die rel met VI dus. Maar zo heb ik dat zelf nooit gevoeld. Ik vind juist dat het sindsdien heel anders wer ken is bij Feyenoord. Voor mij staat ook vast dat het nooit meer zo wordt als voor die tijd." Je ergert je aan mensen die jouw elftal naar beneden halen? Van Hanegem: „Vroeger, toen ik zelf speelde, kon ik me niet druk maken om figuren die iedereen afslachtten. Het interesseerde me niets. Nu wel, omdat ik de verantwoording heb voor deze hele club. Ik weet dat de mees ten denken: 'hij heeft helemaal geen verantwoording.' Maar juist die mensen kennen mij niet goed genoeg." Je hebt in de afgelopen periode gegeven, maar niets terug gekre gen van de spelers. In elk geval minder dan je had verwacht? „Nee, nee. Geert Meijer heeft daar wel problemen mee. Hij zegt altijd tegen mij: 'Verdom me, je geeft alles, je werkt kei hard, je probeert ze te bescher men naar buitenuit, naar Zeist, naar de pers etc., maar je krijgt helemaal niets van die gasten terug'. Ik verwacht niets terug. Waarop ik wel hoop is dat ze zelf reageren in bepaalde situa ties. Kijk, als ik als speler vroe ger werd gekrenkt, dan deed ik er alles aan om revanche te ne men. Al moest de onderste steen boven komen. Als je die instelling hebt, komt het vanzelf in orde." Feyenoord maakt een instabiele periode door. Hoe kun jij, als trainer, weten of het elftal om hooggaat of nog verder afglijdt? „Dat is niet te meten. Het merk- dat ik ook niet kan zeggen:- 'die en die trainen niet goed'. Juist de spelers op wie ik nog al eens kritiek heb, trainen uitstekend. Al is het niet meer zo dat je speelt zoals je traint. Dat is flauwekul. Wat ik mis bij de spelers is een dosis venijn. Als ze je op je ziel trappen, moet je ten koste van alles het tegen deel bewijzen. Wiel Coerver zei ooit tegen mij: 'Willem, je bent uitgespeeld. Je hebt rotte en kels'. Ik was toen dertig jaar. We hadden net de Europa Cup en de landstitel gewonnen. Vond ik niet zo tof van hem. Ik dacht bij mijzelf: 'Die Coerver is niet goed bij zijn hoofd'. Daarna heb ik nog negen jaar gevoetbald en bijna alles gehaald wat er nog te halen was." In de selectie van Feyenoord heb je ook wat van die dertigers. „Peter Bosz, Arnold Scholten, Heus. Maar op die gasten heb ik niets aan te merken. Bosz doet zelfs .meer dan er van hem wordt verwacht. Als die op jon gere leeftijd dezelfde prestaties als nu had geleverd, was hij de best scorende middenvelder ge worden. Scholten speelde tot aan zijn uitverkiezing voor Oranje verschrikkelijk goed. Die gozer kan zo veel." Wat voor maatregelen ga je dan treffen om Feyenoord weer op het goede spoor te krijgen? Een aantal aankopen? „Nee. Dat zou flauw zijn. Dan ga ik meedoen met al die huile balken die om Feyenoord heen lopen. Ik heb in het begin ge zegd dat dit mijn selectie is en dat ik het daarmee wil doen. Bovendien bulkt Feyenoord niet van het geld. Aan het begin van het seizoen is de voorzitter wel vier keer bij mij geweest. Samen met Sjaak Troost later nóg een keer. Werd mij Michel Kreek van Ajax aangeboden. Die kon den we kopen voor een miljoen. Maar ik had Heus als linksach ter, ik had Bronckhorst net te ruggehaald als linkshalf en had Witschge voor diezelfde positie. Wat moet Feyenoord dan met Kreek? Is die dan zo veel beter dan de rest? De ploeg zat toen ook zo in elkaar dat iedere nieu we, die erbij zou komen, pro blemen zou krijgen. Met de se lectie die ik nu heb, heb ik dit seizoen ook een hele goede se rie gespeeld. Zeven wedstrijden achter elkaar prima voetbal. In die fase werd ook Werder Bremen uitgeschakeld. Het is een beetje raar als ik dan na vijftien wedstrijden opeens ga roepen dat er niets meer van deugt en dat ik er allerlei spelers bij moet hebben." Als je terugkijkt op 1994, heb je clan spijt van bepaalde beslissin gen? „Nee. Ik zou in alle gevallen weer dezelfde beslissingen ne men. Ik zou niet anders kunnen reageren. Neem weer het geval De Wolf. Na het WK merkte ik aan de spelers dat ze elkaar lie pen te observeren. Men wilde kijken wie er, na een week trai nen zonder De Wolf, toch weer partij voor hem zou kiezen. Ik heb toen geroepen dat we ons niet met die zaak moesten be moeien. Het was een privé-aan- gelegenheid. De speler had het alleen zelf eerder moeten oplos sen. Op het moment dat we hem verkochten aan Wol verhampton Wanderers, kwa men er de meest achterlijke ver halen. We zouden hem hebben geloosd. Vlak voor de kerst kwam er nog een journalist van het Parool naar me toe en die zei: 'Goed gedaan, jullie wilden hem toch kwijt'. Dan snap je er dus helemaal niets van. Want iedereen vergeet hop veel John de Wolf voor Feyenoord heeft betekend en hoe belangrijk hij ook dit seizoen was. De enige reden dat ik hem heb laten gaan, is dat ik vond dat hij zo'n transfer had verdiend. De voor zitter en John zelf waren voor die tijd bij mij geweest. Als ik aan mijzelf had gedacht, had ik hem niet laten vertrekken." „Al ligt er vijf meter sneeuw, het gaat door", aldus Kees Zeeman. Hij is van het 1 januari-comité, een groep van vier die de organisatie van het traditio nele treffen tussen de Koninklijke HFC en de oud-internationalscoördineert. De 62ste editie wordt opgeluisterd door storm vlagen, sneeuw en gure kou. Vierhonderd in plaats van de gebruikelijke 1200 toeschouwers hebben het erop gewaagd, vaak meer om handen te schudden en gezien te wor den dan vanwege het spel op de spekgladde mat. Vooral als om twee uur de 750 ballonnen op een teken van wethouder Mooij het luchtruim kiezen - waarmee de opening van 'Haarlem 750' een feit is - wervelen de vlokken nerveus boven de Span jaardslaan. Er volgen nog het Wilhelmus, een saaie eerste, een aardige tweede helft (2-1 voor de ouderen) en veel sociale small talk. De oranje-mannen op het veld dragen welis waar namen die iets wakker roepen (Poortvliet, Thijssen, Mühren, Bergholz) en het is een mooie dag van traditie, sfeer en jet-set, maar waar zijn toch die grote namen? De zeventiger en tachtiger jaren hebben er in Nederland zovele opgeleverd. Hans Tekelenburg, ook van het 1 januari-comité: „Natuurlijk zouden ook wij wat nouveautés wil len. Een paar attractieve namen erbij, volgend jaar. De KNVB, die de verantwoordelijkheid draagt, zullen we daarop aanspreken. We zijn hier ook al bezig met potentiële sponsors voor vol gend jaar, om het projectmatig aan te pakken." Is er wel eens geprobeerd Van Hanegem te krijgen, die immers op een halve kilometer afstand woont? Tekelenburg: „Ja, maar zonder resultaat. En de nieuwe oud-internationals, Van Breukelen, Koeman, Kieft, die willen wel maar het is denk ik nog te vers voor ze. Wat er nu speelt is toch weer tien, twintig jaar ouder. Vooral Neeskens, Metgod zou mooi zijn, voor de regionale aantrekkings kracht." De ploeg is nogal Feyenoord-georiënteerd. Sinds Joop Stoffelen Lucky Ajax doet, zit 'de klad erin', commentarieert een deskundige langs de kant. Veel aanwezigen gaan overigens niet eens kijken. Ze blijven in de warme kantine met het oog op conversatie en drank. Aan alles is te zien dat het om een evenement met prestige gaat. Jo viale begroetingen alom. Veel pers, een televisie ploeg van Studio Sport, een verslaggever van Ra dio 1, heren met Borsalino's, bekende Nederlan ders. Jos Staatsen zit pontificaal op de kille tribune. Na afloop in de overvolle VIP-ruimte wil hij, poli ticus als hij is, best zijn visie geven. Nippend aan een glaasje wijn geeft hij bij voorkeur eerst ant woord op een niet-gestelde vraag. „Het was leuk hier te zijn, voor mij de tweede keer. Die band met het verleden, de continuïteit, het respect. Dat moeten we handhaven. Inderdaad, het gesprek van de middag gaat over de neo-ex-internatio- nals. Daar moeten we over denken. Praten. We gaan er iets aan doen, om ze over de drempel te krijgen. Geld? Misschien is dat het. Eerst moeten we kijken hoe zulke dingen in het verleden gin gen, anders blijft het gissen. Maar het was prach tig vanmiddag, die verbluffende techniek van Gerrie Mühren bijvoorbeeld." Jan Poortvliet, licht kalend, gevoelige ogen, is een naam die vooral herinneringen oproept aan de WK-finale van 1978, toen hij als onstuimige jonge verdediger veel bijdroeg aan de dynamiek van het Nederlands elftal. „Voor mij is het prettig hier te zijn. Die contacten, met de oude kamera den, de pers. Ik speel niet meer, alleen bij de oud-internationals. Terugkijken is voor mij een soort droom. Die finale in Buenos Aires. Ik geloof niet dat we ooit zo over de grens van het toelaat bare zijn gegaan. Zelden, nee nooit meer heb ik zo hard gespeeld. Dat incident met René van de Kerkhof had ons ziedend gemaakt. Die onstui migheid ben ik inderdaad kwijt. Je wilt wel, maar het gaat niet meer hè." Gerrit Peys, ooit zelf eredivisie-speler, trainer van de 'Koninklijke', schudt het hoofd over de gang van zaken op het veld. „Twee fouten van ons, twee goals. En wij maar kansen missen. On ze tweede goal om een volstrekt onduidelijke re den door Bep Thomas afgekeurd. Er was te wei nig spektakel, vond ik. Zij konden niet, dus wij hadden ervoor moeten zorgen, maar we misten vijf basisspelers. Hoe het is om bij deze club trai ner te zijn? Bijzonder. De mensen hier kunnen ook over andere dingen praten dan voetbal. Men is zeer open. De spelers komen inderdaad uit een ander milieu. Vaak stoort het me h^e we door an dere clubs bejegend worden. Voor 'kakkers' uitge maakt. Het klopt niet, en wij kijken trouwens ook niet op zo'n manier naar anderen." Even verderop demonstreet Thijssen zijn ver maarde kap- en draaibeweging. Ook vanmiddag heeft hij die unieke beweging weer meermalen la ten zien. „Het is nu eenmaal mijn kwaliteit. Van daag had ik wat moeite met de balans want ik ben niet vroeg naar bed gegaan. Iedereen had nog wat drank in de aderen. Maar ik vind, als je hebt toegezegd moet je ook komen. Het zijn altijd dezelfden die afbellen. René Van der Gijp, inder daad. Die zou er zijn." Als de eerste dag van 1995 ten einde loopt, be gint de stemming in de 'Spoeldersruimte' er pas goed in te komen. Maar, afgezien van Meutstege en Mühren, waar zijn toch de Ajacieden? Koninklijke HFC - Oud-internationals 1-2 Peter Houtman 0-1, Pierre Vermeulen (inv.) 0-2, Cees Bruinink (inv.j 1-2

Leidsch Dagblad | 1995 | | pagina 15