Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel Wonen Wonen rab^Verhoeven ik Nieuwe kansen in 1995 /A *<SSW CHEF WERKPLAATS M/V PROPER PASSAGE 9 2341 GS OEGSTGEEST ZATERDAG 31 DECEMBER 1994 Notulist m/v Wij hebben werk voor een ervaren kandidaat Het gaat hier om het notuleren van bestuursvergaderingen. Het is de bedoeling dat u een keer per maand notuleert. De vergaderingen vinden 's avonds plaats. Informatie bij Linda de Ridder, tel. 071-14 22 41, Leiden, Boommarkt 3a. Crediteurenadministrateur m/v Voor een bedrijf in Leiden zijn wij op zoek naar een ervaren kandidaat in bezit van PD Boekhouden. De werkzaamheden bestaan o.a. uit het aanschnjven van crediteuren en controle- en typewerkzaamheden. Het bedrijf verlangt van kandidaten een flexibele instelling. Het betreft hier een baan voor lange tijd. Informatie bij Linda de Ridder, tel. 071-14 22 41, Leiden, Boommarkt 3a Tekstverwerker m/v Kunt u lezen en schrijven met WP 5.1 en/of Word for Windows? Dan bent u de kandidaat die wij zoeken. Wij hebben regelmatig mogelijkheden. Wilt u parttime of fulltime aan de slag? Laat het Datatypist m/v Voor een kantoor in Leiden zoeken wij iemand met snelle vingers die wil helpen numerieke gegevens in te voeren. Heeft u hiermee ervaring? Dan kunt u op korte termijn aan de slag. Informatie bij Veronique Driessen, tel. 071-12 09 47, Leiden, Boommarkt 3a Salarisadministrateur m/v Voor een grote organisatie in Leiden zijn wij op zoek naar een ervaren salarisadministrateur. U bent bekend met Gemal en Prigem en enthousiast om alle voorkomende werkzaamheden op te pakken. U kunt fulltime of eventueel 32 uur-per week aan de Informatie bij Veronique Driessen, tel. 071-12 09 47, Leiden, Boommarkt 3a. Marketingmedewerker m/v Voor cijfermatige marketinganalyse om uw markt in kaart te brengen, draait u uw hand niet om. U ziet een uitdaging in het doorspitten van markt- en concurrentiegegevens, zodat actie kan worden ondernomen. Daarnaast zult u veelvuldig contact onder houden met Europese PR-bureaus. Ook helpt u mee met het organiseren van bijvoorbeeld produktlunches. Verder doet u de administratie voor de afdeling Uw 'gereedschap' bestaat uit Excel, Words en database-programma's en naast Engels bijvoor beeld Frans, Duits, Spaans of Italiaans. Leeftijdsindicatie: ca. 25 Secretaresse m/v Voor een internationaal bedrijf zijn wij op zoek naar een kandidaat met een HAVO-diploma, aangevuld met een secreta resse-opleiding. U kunt goed overweg met WP of Word for Windows en u beheerst de Engelse taal. U bent fulltime beschikbaar en heeft zin in een nieuwe, afwisselende baan. Informatie, bij Maaike Morsink, tel. 071-41 25 12, Leiderdorp, Reaal 5d. Office manager m/v Een van onze klanten zoekt een office manager die een breed takenpakket krijgt. U bent verantwoordelijk voor contacten met opdrachtgevers en leveranciers en geeft leiding aan een aantal administratief medewerkers. Wij zoeken een secretaresse met een aantal jaren ervaring die deze taken aankan en lange tijd fulltime aan de slag wil. Heeft u bovendien aantoonbare affiniteit met tekstschrijven en drukwerk? Dan komen wij graag met u in Medewerker m/v administratie en ontvangst Voor het ontvangen van klanten, de telefoonbehandeling en postverwerking bij een adviescentrum in Sassenheim, zoeken wij een medewerker voor 32 uur per week. De ideale kandidaat is tussen 28-35 jaar, zeer representatief en heeft van nature een dienstverlenende instelling Bovendien beschikt u over een goede typevaardigheid, beheerst u de Engelse taal en heeft u recente ervaring met tekstverwerking. Voldoet u aan dit profiel? Reageer dan zo snel mogelijk. Informatie bij Anne-Marijke Passchier, tel. 02522-3 32 34, Sassenheim, Kerklaan 72. Telefonist/receptionist m/v Voor een snelgroeiend bedrijf in de omgeving van Sassenheim zijn wij op zoek naar een ervaren kandidaat. Bent u representatief en heeft u ervaring met grote telefooncentrales? Dan hebben wij een drukke, maar leuke baan voor u. Enige beheersing van de moderne talen en kennis van WP 5.1 strekt tot aanbeveling voor deze fulltime baan voor enkele maanden Leeftijd: tot ca. 35 jaar. Informatie bij Anne-Marijke Passchier, tel. 02522-3 32 34, Sassenheim, Kerklaan 72. Administratief medewerker m/v Voor een snelle en accurate medewerker hebben wij regelmatig fulltime en parttime werk in Katwijk en omgeving. Als u een goede typevaardigheid heeft en met diverse tekstverwerking en/of andere software-pakketten kunt werken, kunt u contact met ons opnemen. Informatie bij Jolanda Holen, tel. 01718-7 50 41, Katwijk, Voorstraat 62. Secretaresse m/v Per direct zoeken wij een fulltime secretaresse. U heeft een secre taresse-opleiding en ervaring en beheerst de Engelse taal in woord en geschrift. Verder is het belangrijk dat u met Windows en WP 5.1 kunt werken. Informatie bij Gemma Gorter, tel. 01719-1 93 42, Noordwijk aan Zee, Quarles van Uffordstraat 1. Datatypisten m/v n transportbedrijf in de Bollenstreek is regelmatig werk voor datatypisten die willen inspringen in drukke perioden. Woont u in de Bollenstreek en wilt u af en toe een aantal dagen op oproep- basis werken, dan is dit wellicht iets voor u. Vingervlugheid, accuratesse en precisie zijn kernwoorden, evenals de bereidwil ligheid om over te werken, aangezien de transportwereld een dynamische en hectische werkomgeving is. Bent u lange tijd beschikbaar als oproepkracht, vraagt u dan om informatie. Informatie bij Alet Jentink, tel. 02521-1 91 40, Lisse, Kanaalstraat 100. Secretaresse m/v Voor een klein bedrijf zijn wij op zoek naar een kandidaat die alle middagen wil werken. U heeft een secretariële opleiding en u spreekt en schrijft goed Engels en Duits. Tevens bent u bekend met technische termen. Informatie bij Ellen van der Willik, tel. 071-61 85 43, Voorschoten, Schoolstraat 95. Baliemedewerker m/v Voor een bank in de omgeving van Leiden zijn wij op zoek naar een fulltime medewerker voor lange tijd. U heeft een HAVO- opleiding met in üw vakkenpakket economie en/of handels kennis Werkervaring is een pre. Informatie bij Ellen van der Willik, tel. 071-61 85 43, Voorschoten, Schoolstraat 95. Sanitair-expert m/v Voor een showroom. U gaat in deze parttime functie de klanten van begin tot eind begeleiden. U heeft een opleiding op MBO- niveau, ervaring in de branche en u bent geïnteresseerd in een baan voor lange tijd. Informatie bij Mariëlle van der Plas, tel. 071-14 65 46, Leiden, Boommarkt 3a. Verkoper horeca-artikelen m/v U gaat werken als oproepkracht o.a. op beurzen als Horecava. U bent een representatieve kandidaat en beschikbaar voor een lange periode Informatie bij Mariëlle van der Plas, tel. 071-14 65 46, Leiden, Boommarkt 3a Voorman m/v Voor het leidinggeven aan een ploeg van 12 schoonmakers. U heeft ervaring in een vergelijkbare functie en bent op zoek naar een parttime dienstverband. Werktijden: 17.00-19.15 uur. Informatie bij Mariëlle van der Plas, tel. 071-14 65 46, Leiden, Boommarkt 3a. Studenten m/v Regelmatig hebben wij in Leiden banen voor korte tijd. Onder andere produktiewerk voor een dag, magazijnwerk voor een aantal weken, losse horecadiensten of schoonmaak- werkzaamheden in de avond. U bent regelmatig en flexibel inzetbaar. De verdiensten zijn variabel. Informatie bij Mariëlle van der Plas, tel. 071-14 65 46, Leiden, Boommarkt 3a. Magazijnmedewerker m/v Voor een houthandel zijn wij op zoek naar een enthousiaste medewerker van ca. 18 jaar. U gaat ladingen hout klaarmaken voor verzending. U doet dit aan de hand van orderlijsten. U kunt Nederlands lezen, schrijven en spreken. Alleen wanneer u onbepaalde tijd beschikbaar bent, kunt u in aanmerking komen voor deze functie. Informatie bij Maaike Morsink, tel. 071-41 25 12, Leiderdorp, Reaal 5d. Inpakkers m/v Aanpakkers m/v Orderpicker m/v Hulp-monteur m/v Voor een project in Leiden is Randstad op zoek naar een hulp monteur die sprinkler-installaties gaat monteren. De kandidaat heeft ervaring met het monteren van fittingen, draaien van pijpeinden en het ophangen van leidingen. Het betreft een baan voor enkele maanden. Leeftijdsindicatie: 18-20 jaar. Informatie bij Tanja van Bezooijen, tel. 071-12 15 41, Leiden, Kort Rapenburg 6. Elektromonteurs m/v Regelmatig heeft Randstad werk voor zowel zelfstandige elektro monteurs, als hulp-monteurs. U heeft een afgeronde opleiding Elektrotechniek en beschikt over eigen gereedschap De werkzaamheden bestaan uit nieuwbouwprojecten en renovatie- werkzaamheden.' Informatie bij Tanja van Bezooijen, tel. 071-12 15 41, Leiden, Kort Rapenburg 6. Assemblagemedewerkers m/v Regelmatig is Randstad op zoek naar medewerkers voor een computerbedrijf Na een korte inwerkperiode kunt u zelfstandig aan het werk. De werkzaamheden bestaan uit het vervangen van printplaatjes en het inbouwen van het intern geheugen. Daarna wordt de computer door u getest. Voor deze baan op de testaf deling zoekt Randstad kandidaten tussen 18-22 jaar. Informatie bij Tanja van Bezooijen, tel. 071-12 15 41, Leiden, Kort Rapenburg 6 Bruggenbouwers m/v In de Bollenstreek wordt hard gewerkt aan het bouwen van een brug. Vanaf medio januari zijn wij daarom op zoek naar jonge, gemotiveerde aanpakkers. Ervaring met het bouwen van bruggen is niet noodzakelijk; doorzettingsvermogen en werklust wel. De werkzaamheden bestaan o.a. uit het sjouwen van stalen contragewichten die ieder 30 kilo wegen. Het is fysiek zwaar werk. De opdracht is fulltime voor 3 dagen. Informatie bij Alet Jentink, tel. 02521-1 91 40, Lisse, Kanaalstraat 100. Verpleeghulpen m/v Half januari start bij een rozen im- en exporteur in Hillegom het voorjaarsseizoen. Daarvoor zoeken wij jonge, enthousiaste aanpakkers tot 21 jaar, die ca. 3 maanden aan de slag willen. Ben je fulltime beschikbaar en niet vies van aanpakken? Dan kun jij aan de slag in een gezellige werkomgeving. Informatie bij Gaston Badoux, tel. 02520-2 15 65, Hillegom, Meerstraat 25. Magazijnmedewerker m/v In het magazijn van een auto-importeur is plaats voor een magazijnkracht die van aanpakken weet. Het werk bestaat uit het op orde houden van het magazijn, het checken van bestellijsten en het pieken en verzendklaar maken van orders. Bent u lange tijd fulltime beschikbaar en niet ouder dan 25 jaar? Informatie bij Anne-Marijke Passchier, tel. 02522-3 32 34, Sassenheim, Kerklaan 72. Regelmatig zoeken wij verpleeghulpen die willen werken in de thuiszorg in en om Leiden. Ook verpleeghulpen die nachtdiensten willen draaien zijn harte welkom. Informatie bij Riksta Zwart, tel. 071-14 94 46, Leiden, Kort Rapenburg 6. Verpleegkundigen m/v Voor verpleegkundigen en HBOV'.ers die zo nu en dan willen werken, hebben wij regelmatig diensten openstaan bij verschil lende instellingen. Wilt u graag werken in een verpleeghuis of in de zwakzinnigenzorg en heeft u ervaring, dan zijn er diverse mogelijkheden. Informatie bij Riksta Zwart, tel. 071-14 94 46, Leiden, Kort Rapenburg 6. B-verpleegkundige m/v Voor een resocialisatiehuis bij een instelling in de omgeving van Leiden zoeken wij een kandidaat voor de begeleiding van mensen bij het herintreden in de samenleving. Heeft u ervaring en belang stelling, reageer dan snel. Informatie bij Riksta Zwart, tel. 071-14 94 46, Leiden, Kort Rapenburg 6. Gezinshulpen m/v Voor een fabrikant van levensmiddelen zijn wij op zoek naar stevige krachten. Het gaat om fulltime werk voor enkele weken. Het verzendklaar maken van orders, het sjouwen van produkten en het inruimen van het magazijn zijn de voornaamste werkzaamheden. Heb je spierballen en wil je deze gebruiken? Informatie bij Anne-Marijke Passchier, tel. 02522-3 32 34, Sassenheim, Kerklaan 72. Magazijnbeheerder m/v Voor een relatie in Warmond zoeken wij vanaf 01-03 a.s. een zelfstandige, technisch geschoolde magazijnbeheerder. Naast de standaard magazijnwerkzaamheden, maakt u met behulp van een zaagmachine kunststofprodukten op maat. Deze fulltime baan is voor lange tijd. Informatie bij Anne-Marijke Passchier, tel. 02522-3 32 34, Sassenheim, Kerklaan 72. Produktieve medewerker m/v Voor een suikerwarenfabriek in Katwijk zoeken wij per direct een nette, enthousiaste, jonge medewerker die wil aanpakken en lange tijd beschikbaar is. Ben je jonger dan 20 jaar en wil je snel Informatie bij Jolanda Holen, tel. 01718-7 50 41, Katwijk, Voorstraat 62. Huishoudelijk medewerker m/v U bent gewend de handen uit de mouwen te steken en u bent een kei in schoonmaken en boodschappen doen. Ook vindt u het gezellig een praatje te maken. Bent u geïnteresseerd? Kom dan Informatie bij Jolanda Holen, tel. 01718-7 50 41, Katwijk, Voorstraat 62. Magazijnmedewerker m/v Bij een groothandel in bouwmaterialen zoekt Randstad voor 2 maanden een gemotiveerde en serieuze werker. Het betreft een fulltime functie in Katwijk. Bent u vanaf half januari tot begin maart inzetbaar? Neem dan contact met ons op. Informatie bij Lenny van der Wagt, tel. 01718-7 50 41, Katwijk, Voorstraat 62. Postkamermedewerker m/v Per direct zoeken wij een flexibele kandidaat voor 22,5-40 uur per week. Uw werk bestaat uit het sorteren en uitpakken van post, het lopen van postronden, frankeren en andere werkzaamheden. Deze baan is voor lange tijd. Informatie bij Barbara Driessen, tel. 01719-1 93 42, Noordwijk aan Zee, Quarles van Uffordstraat 1. Bloembollen uit de Bollenstreek te koop in een supermarkt in Frankrijk! Voordat deze daar belanden hebben ze al een aardig traject afgelegd. Een van onze klanten is gespecialiseerd in de export van bloembollen binnen heel Europa. Voor dat bedrijf zijn wij op zoek naar orderverzamelaars. Aan de hand van orderlijsten worden de bloembollen verzameld en samengesteld tot pakketten die klaargemaakt voor de export rechtstreeks naar de winkels kunnen. De werkzaamheden zijn fulltime en starten begin januari. De duur van de opdracht is 2 maanden. Informatie bij Alet Jentink, tel. 02521-1 91 40, Lisse, Kanaalstraat 100. Avondmedewerkers m/v Voor diverse projecten in en om Leiden zijn wij op zoek naar schoonmakers. De werktijden zijn van 17.00-20.00 uur, 5 avonden per week. U bgnt flexibel en betrouwbaar. De opdrachten zijn voor korte of lange tijd. Informatie bij Ellen van der Willik, tel. 071-61 85 43, Voorschoten, Schoolstraat 95. Plaatwerker m/v Voor een bedrijf in Noordwijk. De werkzaamheden bestaan uit het vervaardigen van machine-onderdelen in kleine series of enkele stuks. U heeft bij voorkeur ervaring met een ponsmachine en een MT-bank. De voorkeur gaat uit naar kandidaten tussen 18-20 jaar met een afgeronde LTS Metaal-opleiding. Informatie bij Tanja van Bezooijen, tel. 071-12 15 41, Leiden, Kort Rapenburg 6. Ook in het nieuwe jaar hebben wij weer zeer regelmatig werk in de gezinsverzorging in Warmond, Voorhout en Sassenheim. Het werk bestaat vnl. uit het overnernen van huishoudelijke taken bij gezinnen die dit om uiteenlopende redenen niet zelf kunnen. Heeft u huishoudelijke ervaring en wilt u enkele ochtenden en/of middagen per week aan de slag? Informatie bij Linda Hovius, tel. 02522-3 32 34, Sassenheim, Kerklaan 72. Gezinsverzorgende m/v U heeft belangstelling om bij cliënten thuis te komen en deze mensen te wassen en te verzorgen. U heeft ervaring en/of opleiding in deze richting. Het werk is in Rijnsburg, Katwijk en Valkensburg. U kunt zich hiervoor inschrijven als u parttime of fulltime beschikbaar bent. Informatie bij Lenny van der Wagt, tel. 01718-7 50 41, Katwijk, Voorstraat 62 B/Z-verpleegkundige m/v Voor een instelling in Noordwijk hebben wij verschillende diensten. Kom langs, dan kunnen wij u per direct inplannen. Informatie bij Barbara Driessen, tel. 01719-1 93 42, Noordwijk aan Zee, Quarles van Uffordstraat 1 Teamcoördinator m/v Vooreen instelling in de omgeving van Leiden. Een management opleiding in de gezondheidszorg, leidinggevende ervaring en een positieve instelling zijn onmisbaar voor deze baan van 36 uur, voor minimaal een half jaar. Informatie bij Riksta Zwart, tel. 071-14 94 46, Leiden, Kort Rapenburg 6. Verkoper parketvloeren m/v Voor een bedrijf in Leiderdorp zoeken wij een enthousiaste, gemotiveerde medewerker. U beschikt over uitstekende contactuele eigenschappen, kunt goed adviseren en bent resul taatgericht. Naast de showroom-werkzaamheden, houdt u zich bezig met het afhandelen van administratieve zaken. De werktijden zijn dinsdag t/m zaterdag van 09.00-18.00 uur. Uw opleiding ligt op HAVO/MBO-niveau. Informatie bij Boudewijn Scholten, tel. 071-41 25 12, Leiderdorp, Reaal 5d. Inschrijfbijeenkomsten Randstad organiseert in januari op haar vestiging aan de Boommarkt 3a te Leiden, speciale inschrijfbijeenkomsten voor secretaressen. In uw vak bieden wij naast een professionele begeleiding, ook diverse goede (door)groëimogelijkheden. Heeft u een Schoevers-opleiding of een MEAO Secretarieel-diploma en/of secretariële werkervaring? Dan bent u van harte welkom op zaterdag 7 en 14 januari a.s. van 11.00-16.00 uur. Neemt u een recent curriculum vitae, een geldig legitimatiebewijs, uw sofi- nummer, uw bank-/gironummer, diploma's en evt. getuig schriften mee. ledereen die naar aanleiding van een van deze inschrijfbijeenkomsten gaat werken via Randstad Uitzendbureau, ontvangt een waardevolle attentie. Informatie bij Linda de Ridder, tel. 071-14 22 41, Leiden, Boommarkt 3a. Nieuwe bezems vegen schoon Bent u op werkdagen beschikbaar tussen 17.00-20.00 uur? Randstad zoekt voor een bedrijf in Leiderdorp een schoonmaker die van wanten weet. Het betreft het schoonhouden van diverse kantoorruimten. Informatie bij Boudewijn Scholten, tel. 071-41 25 12, Leiderdorp, Reaal 5d. Op zoek naar een nieuwe uitdaging voor 1995? U heeft zichzelf voorgenomen op zoek te gaan naar een andere baan in het nieuwe jaar. Randstad Uitzendbureau in Leiderdorp is u daarbij graag van dienst. Wij zijn op zoek naar sollicitanten voor de volgende functies: junior- en senior-secretaressen, tekstver werkers, typisten, kas-/baliemedewerkers, receptionisten, administratief medewerkers, verkopers, jonge magazijnmede werkers, produktiekrachten, schoonmakers, kamermedewerkers en kelners/serveersters. U bent van harte welkom op onze vestiging op werkdagen van 08.30-17.30 uur. Voor inschrijving dient u het volgende mee te nemen: paspoort, sofi-nummer, bank-/gironummer, diploma's, getuigschriften en referenties en voor de administratieve functies een curriculum vitae. Informatie bij Boudewijn Scholten, tel. 071-41 25 12, Leiderdorp, Reaal 5d. Werken in de verpleging? Bij verschillende medische instellingen in Hillegom en Haarlem hebben wij plaats voor verpleegkundigen en ervaren verpleeg hulpen die op oproepbasis inzetbaar zijn. U kunt uw werktijden zelf indelen, dus u kunt ook aan de slag als u een beperkt aantal diensten per week beschikbaar bent. Informatie bij Gaston Badoux, tel. 02520-2 15 65, Hillegom, Meerstraat 25. Parttime werk gezocht? Wij zoeken jonge, enthousiaste pool-medewerkers die op oproepbasis lange tijd enkele dagdelen per week beschikbaar zijn. De bedoeling is tot een vast team van oproepkrachten te komen. De werkzaamheden zijn bij een eierverwerkend bedrijf in de Bollenstreek. Bij dit bedrijf wordt het eiwit en het eigeel gescheiden en voor dit procédé worden de oproepkrachten ingezet. Aanpakkers die niet vies zijn van werken, kunnen zich inschrijven. Informatie bij Alet Jentink, tel. 02521-1 91 40, Lisse, Kanaalstraat 100. ->r randstad uitzendbureau BSW is werkzaam op het gebied van technische dienstverlening. BSW opereert vanuit achttien vestigingen in de provincies Zuid-Holland en Zeeland. Belangrijk onderdeel van de technische dienstverlening is het Iveco-dealerschap. BSW behoort tot de ZWN Groep; kernactiviteiten zijn personenvervoer en technische dienstverlening. Binnen de groep werken rnim 3.300 personeelsleden. BSW zoekt voor haar werkplaats in Leiden een Naast het onderhoud van het wagenpark van de ZWN Groep verricht BSW steeds meer activiteiten en diensten voor derden. Marktgericht denken en handelen in combinatie met een klant- en servicegenchte instelling zijn dan ook kenmerkend voor het functioneren van de organisatie. Functie-eisen opleiding op MTS niveau goede leidinggevende en organisatorische capaciteiten teamgeest en beschikkend over commerciële vaardigheden klant en servicegerichte instelling bereidheid onregelmatige diensten te draaien bij voorkeur ervaring in een vergelijkbare functie leeftijd tot ca 35 jaar Wij bieden salariëring volgens CAO kleinmetaal op basis van een 38 urige werk week inschaling afhankelijk van leeftijd en opleiding goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden Informatie/Sollicitatie Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer R.P.P. Klinkhamer, servicemanager noord, telefoon 01807-30499. Uw schriftelijke reactie kunt u sturen t.a.v mevrouw M. Pattenier, personeelsfunctionaris BSW, Postbus 715, 2920 CA Krimpen a/d IJssel. Een medisch en psychologisch onderzoek maken deel uit van de selectieprocedure. BSW Is onderdeel van de ZWN Groep. Tol de ZWN Groep behoren de Openbaar Vervoer, ZWN Tours (Speedwell, Weslercoach. Pullman Touringcars). ZWN Taxi (Eurotax, ARB, Holylax, WB Tax, Citax Midden 2 en Valslar Limousine Scholtes en Valslar Rouwtransport), ZWN Tec Bandenvemieuwing Milieuband, EAS. 3C, Scholtes en Valslar Onderho Transurance en ZWN Transport Consultancy. volgende ondernemingen ZWN Expres Scholtes en Valstar iniek (BSW. Roline Goodyear NIEUWE VRAAGPRIJS LEIDEN - RIJNDIJKSTRAAT 57 Gemoderniseerd woonhuis met achtertuin op het westen.Indeling: entree, gang, toilet, ruime L-vormige woonkamer (circa 35 m2) in open verbinding met uitge bouwde keuken met apparatuur, leetage: voorkamer en grote achterkamer, bad kamer met ligbad,wastafel en toilet. 2e etage: vaste trap, grote zolderruimte met dakuitbouw, geschikt voor het maken van een kamer. Het huis wordt c.v.-gas ver warmd. Oplevering: kan spoedig. Vraagprijs: 170.000,- k.k. LEIDEN - DE SITTERLAAN 115 Vooroorlogse ruime tussenwoning met voor- en zonnige achtertuin (ZW), stenen schuur en zij-uitgang via pöort. Het pand verkeert in praktisch originele staat doch is zowel in- als uitwendig goed onderhouden. Indeling: beg.grond: vestibule, gang, trapkast, toilet, keuken, woonkamer met erker. 1e etage: overloop, voorkamer, kleine voorkamer, achterkamer over de gehele breedte met balkon, doucheruimte. 2e etage: vaste trap naar ruime zolder met dakkapel aan de voorzijde. Kamer moge lijk. Oplevering: kan spoedig. Vraagprijs: 305.000,-k.k. POSTBUS 1056,2340 BB OEGSTGEEST TEL. 071-170741 FAX 071-155608 makelaars o.g. Wij wensen U een voorspoedig 1995! is een samengaan van sge Data Verhoeven makelaardij en Crab makelaardij. SSi «jüT Crab Verhoeven makelaars o.g. Dl

Leidsch Dagblad | 1994 | | pagina 38