Eeehhh... Bumpers in kleur, centrale deurvergrendeling, toerenteller, veloursbekleding. De Opel dealer pakt nog even flink uit! Zeg, wat had jij in je kerstpakketf Zo, daar heb je meer aan dan dadels en cocktailworstjes. ry f29.450- Cauda. 1-Rij colbert in rood en groen. Zuiver Scheerwol. Hemd met bijpassende das. 2-delig: 2^ Angelo Litrico. Pantalon. O Westbury. Zuiver Scheerwt illen colbert in blackwatch ruit. i Angelo Litrico. Jacquard partyhemd. 55. New Fast Zwart 1-rij colbert. Printhemd, diverse dessins. 25. New Fast Beige 1-rij colbert. Angelo Litrico. Partyhemd. 55. Strik. 18.- Zuiver zijde New Fast. Blazer. Zuiver Scheerwol. Angelo Litrico. Button-down hemd. 49.- New Fast. Pantalon. 79- New Fast Zwarte smoking, polyester/wol. New Fast. Jacquard party-hemd. 35.- New Fast. Zuiver zijden colbert. Uni dobby hemd. 19- Canda. Feestdas met pochette. 22. C&A is zondag 11 december open in: Alkmaar, .Almelo, Alphen a/d Rijn, Amstelveen, Beverwijk, Breda, Heerlen, Leidschendam, Lelystad, Oosterhout, Roosendaal en Zaandam. c&oiutbcAoovïdzCify&i! Zit er voor u nog wat extra's in aan het eind van het jaar? U kunt natuurlijk afwachten... Met een bezoek aan de Opel dealer laat u echter niets aan het toeval over. Dan weet u tenminste zéker dat u het jaar boven verwachting afsluit. - het kerstpakket - Het "GLS"-pakket bestaat uit; Bumpers in kleur met geïntegreerde mistlampen vóór Centrale deurvergrendeling met safe-lock Elektrische antenne -Getint glas Toerenteller In hoogte verstelbare bestuurdersstoel "Sunset"- of "Pascal "-bekleding. Normale prijs: f2670,-. Speciale prijs: f1500,-. Uw voordeel ruim-43%. Op dit moment is het daar namelijk extra goed zaken doen. Dat merkt u het best aan de royale pakketten waarmee elke Opel is uitgerust. Voor een wel héél aantrekkelijke prijs. En dat geldt niet alleen voor de hier af gebeelde Astra GLS, maar natuurlijk ook voor alle andere Opel-modellen. De Opel dealer pakt nog even flink uit dit jaar. Dat pakt u toch met beide handen aan? OREL"@- Opel. Voor wie meer wil. Iedere Astra heeft standaard o.a.Opel Fttll-Size Airbag Opel-veiligheidspakket Stuurbekrachtiging 6-speakersysteem en antenne Luchtrecirculatiesysleem met microfilters Info-display (tijd, datum en buitentempera tuur) In delen neerklapbare acbterbankkuning Gasdrukscbokdempers Vanbinnen uit verstelbare buitenspiegels (links asferisch). Afgebeeld: Astra GLS 1.6i 5-deurs, vanaf f33.950,-. Opel Astra 1.4i 3-deurs, vanaf

Leidsch Dagblad | 1994 | | pagina 14