VV Katwijk draait boel snel op slot Quick Boys oppermachtig bij SHO Voetbalreclame in Sassenheim Sport Nederlaag komt hard aan in Rijnsburg Strafschop doet ARC de das om MAANDAG 5 DECEMBER 1994 CHEF WILLEM SPIERDIJK, 071 356464, PLV CHEF ROB ONDERWATER. 071 35616 3 OUD-BEIJERLAND CHRIS HARTMAN Quick Boys is met zeven punten uit de laatste vier competitie duels bezig met een verdienste lijke reeks. Dat kan niet gezegd worden van SHO, dat zaterdag in de eigen knollentuin door de Katwijkers op een 0-2 nederlaag werd getracteerd. De ploeg uit Oud-Beijerland veroverde in de laatste vier wedstrijden geen enkel punt. Sterker nog, in de drie ontmoetingen daarvoor noteerde SHO ook al een nul. „Als je in de hoek zit waar de klappen vallen, kom je daar moeilijk uit," putte SHO-trainer Jan de Gier maar weer eens uit het cliché-reservoir. „In de eer ste helft waren we gelijkwaardig aan Quick Boys. Pas nadat Hans de Groot uit het veld was ge- stuurd kwamen we in de pro blemen." De voorstopper van SHO vergreep zich vier minuten voor rust aan de doorgebroken Peter Kruit. Hij trok de ex- Roodenburger naar de grond en kon prompt vervroegd onder de douche. De Groot tekende met zijn actie in feite het doodvon nis van zijn team. De overgeble ven SHO'ers liepen zich in de resterende 49 minuten uit de naad, maar konden niet voorko men dat het oppermachtige Quick Boys via goals van Hi cham Rbii en Martin Steenvoor den alsnog de winst pakte. Kwam SHO na de pauze nau welijks meer over de midden lijn, voor rust was dat anders. Als Martin Rog een kopbal van Patrick Altena niet op de doel lijn had gekeerd, had Quick Boys zelfs tegen een achter stand aangekeken. Maar voor hetzelfde geld had het score bord een 0-1 stand kunnen aan geven. Op drie meter van de doellijn slaagde Rbii erin de bal na een voorzet van Jan-Ieroen Schaap over de lat te werken. Veel meer hoogtepunten wa ren er niet in het eerste spel- deel, de commotie rond de uit sluiting van De Groot even niet meegerekend. Na de hervatting moest Quick Boys nog 24 minu ten op de bevrijdende ope ningsgoal wachten. Op aange ven van debutant Pieter Sloot weg scoorde toen Rbii. Quick Boys-trainer Henk Wis man over het lange uitblijven van dit doelpunt: „Als je tegen stander met een man minder komt te staan, is dat niet altijd een voordeel. Zo'n ploeg trekt zich massaal terug rond het ei gen strafschopgebied, waardoor er geen doorkomen aan is. Ik heb in de rust gezegd dat moes ten blijven combineren. Met name over de vleugels." Dat het nog 0-2 werd dankte Quick Boys aan Martin Steen- voorden, die wederom centraal op het middenveld speelde. Elf minuten voor het einde kwam de bal na een verre uittrap van Tom van der Niet via Rbii bij Steenvoorden terecht. Die om speelde doelman Ab van Wijk en deponeerde het leder vervol gens in het lege doel. Bij Quick Boys ontbraken om uiteenlopende redenen Gert Aandewiel, Ronald van Dijk, Thony Fens en Marcel Har- teveld. Wisman: „Gelukkig be schikt Quick Boys over een bre de selectie. Het positieve van zo'n situatie is dat je jonge spe lers - in dit geval Pieter Sloot weg en Mark lansen - een kans kunt geven." Ook collega De Gier, die door blessures en schorsingen vijf basisspelers miste, bleef positief. „De instel ling die ik tegen Quick Boys heb gezien was een stuk beter dan in de laatste wedstrijden. Als ik naar de beschikbare spelers kijk, moet ik constateren dat SHO maximaal heeft gepres teerd. Meer dan dit zat er niet in, zeker niet na het wegsturen van De Groot." Quick Boys: Van der Niet; Rog, Pluim- graafT, Van der Plas: Schaap, Jaap van Duyn, Steenvoorden, Floor van Duyn; Slootweg, Kruit (Jansen), Rbii. Op Katwijk is de laatste weken niets aan te merken of het zou de constatering moeten zijn dat de ploeg de wedstrij den te snel om zeep helpt. Bij Zwart Wit '28 stond het vo rige week bij rust al 0-5 (eindstand 2-6) en afgelopen za terdag was het in eigen huis tegen Marken na drie kwar tier (3-0) ook al gebeurd met de wedstrijd. Het zou 5-0 worden omdat de helden van De Krom in de slotfase nog even gas gaven om het verwende legioen te kietelen. KATWUK ROB VAN DER ZANDEN Hoewel de 'oooohs' en 'aaaahs' uit het publiek vanwege de ver rukkelijke staaltjes voetbal weer niet van de lucht waren, hoeven de spelers niet te vrezen dat ze worden doodgeknuffeld door de eigen aanhang. De toeschou wers klaagden bij de thee dat de wedstrijd alweer over was. Toen de oranje-hemden er direct na de pauze een niet al te hoog tempo op nahielden, werd er zelfs al een beetje gemord. De superioriteit van de koploper is soms niet alleen voor de tegen stander ondraaglijk. De krachten van de lands kampioen lijken zo langzamer hand wel bekend, maar zater dag bleek het wapenarsenaal toch nog een paar geheimen te bevatten. Over Pim Langeveld dachten we alles wel gezegd te hebben, maar nu blijkt hij ze ook al met links vanaf 25 meter stijf in het kruis te kunnen trap- pen. En opeens blijkt ook een man als Kenneth Braaf te kun nen scoren. De middenvelder die in anderhalf seizoen nog nooit de roos trof (behoudens een goal in een vriendschappe lijk duel) mocht de vijfde treffer aantekenen. Het hadden er zelfs twee kunnen worden als hij al leen voor keeper Zeinstra wat koelbloediger was geweest. Marken-trainer Peter de Waal had voor de wedstrijd stoer ge roepen dat zijn ploeg in het vis sersdorp zou gaan aanvallen, want het was de enige manier om kans te maken tegen de koploper. Na twintig minuten moest ook De Waal de witte vlag laten wapperen. Na zeven minuten was het Langeveld die twee verdedigers en de keeper schitterende uit speelde om de bal panklaar op het bolletje van Hans Zwaan te leggen. Een kwartier later draai de de middenvelder ze weer in zijn eentje dol. Hij wipte de bal voor zijn linker en met een streep verdween de bal in de winkelhaak. De 'Langevelder slag' was weer gestreden en Marken likte zijn wonden. Mar co de Ridder mocht de derde maken op aangeven van Zwaan. De goals vielen als rijpe appe len, maar het elektronische sco rebord deed niet mee. De beste amateurclub van Nederland heeft alles tot in de puntjes ver zorgd, maar de teller werkt niet omdat zich naar verluidt nog geen sponsor heeft gemeld... Daarom liep er voor de zittribu- ne een supporter die als een 'rondemiss' met de ouderwetse houten bordjes '3' en '0' de tus senstand doorgaf. Wel zo grap pig, daar niet van. Na de pauze mocht Marken even meedoen aan de wed strijd, omdat Katwijk het toe stond. Maar de bezoekers wa ren nauwelijks bij machte om keeper Teun van Duyvenbode te bedreigen. De doelman kreeg weliswaar een bal tegen de paal, maar verder had hij het vooral druk met terugspeelballetjes. Pas in de slotfase kwam Kat wijk nog even tegemoet aan de wens van de achterban. Toen werd ook de rechterflank wat meer in het spel betrokken en kon Kees Krayenoord zich men gen in het geheel. Johan Voge laar, hij kreeg geel na een onge lukkig overtreding op Richard de Graaf, kwam na een een twee met Zwaan oog-in-oog met keeper Zeinstra en werd gehaakt. Zwaan mocht zijn sei zoentotaal op tien brengen van af elf meter. Na voorbereidend werk van invaller Stefan Roodakkers mocht Braaf de laatste thuiswedstrijd van 1994 besluiten met het hoofd: 5-0. Katwijk: Van Duyvenbode; Van Zeist, Langemaat, Vogelaar, Kwestro; Braaf, Langeveld. Van der Plas; Krayenoord, Zwaan, De Ridder (Roodakkers). RUNSBURG JANET VAN PUK Hans Schot kreeg na de wed strijd voor de gelegenheid ge zelschap van Jeffrey van Driel. Niet in, maar net buiten de kleedkamer verwerkten de kee per en de spits van Rijnsburgse Boys hun teleurstelling. Veel werd er niet gezegd. Als twee Rijnsburgse muurbloemen stonden ze daar stil te treuren om de nederlaag (1-2) tegen Zwart-Wit '28. Zwart Wit'28? Is dat niet de ploeg die onderaan de eerste klasse bungelde en waarvan Katwijk de week daarvoor nog zo vrolijk met 6-2 had gewon nen? Ja, dat is die ploeg. Vooraf zal menigeen zijn kaarten dan ook op de thuisclub hebben ge zet. Die verkeerde immers in vorm. Na de gemakkelijke over winning van vorige week op Heerjansdam nestelde Rijns burgse Boys zich op de vijfde plaats. Met twee wedstrijden en drie punten minder dan Noord- wijk, de nummer twee op de ranglijst. Trainer Rob Kiebert ontkende na afloop van de wedstrijd dat er sprake was geweest van on derschatting van de tegenstan der, maar daar leek het in het begin toch wel heel erg op. De verdediging gaf eerst heel sullig een corner weg en stond vervol gens te slapen bij een tweede aanval van Zwart Wit '28. En zo was het na drie minuten al 0-1. „Dat doelpunt draag je de hele verdere wedstrijd mee als een last op je schouder", zou Kie bert later erkennen. „De verde diging hield zich niet aan de af spraken en dat wordt op dit ni veau direct afgestraft." De thuisploeg probeerde ver volgens de tegenstander con stant op de eigen helft vast te zetten. Dat lukte aardig,' maar de pressie leidde niet tot erg veel uitgespeelde kansen. Voor zetten werden wel gegeven, maar hadden als enige resultaat dat keeper Hans Eggelmeijer van Zwart Wit '28 lekker inge SASSENHEIM GERARD BAAS Patrick Kamperveen schudt twee Rotterdammers van zich af. Maar ook de van Roodenburg overgekomen Lei- denaar kon het tij niet keren. Op de achtergrond kijkt 'de bank' van Rijnsburgse Boys machteloos toe. FOTO DICK HOCEWONINC speeld raakte. De laatste tien minuten van de eerste helft was de dreiging van Rijnsburgse Boys echter zo sterk dat de gelijkmaker wel haast niet kon uitblijven. En die bleef ook niet uit: Folkert Wes- selius, normaal spits van het tweede, kopte uit een corner 1- Rijnsburgse Boys kon zich in de rust gaan voorbereiden op de jacht naar de overwinning. Wat er in de pauze mis ging weet natuurlijk niemand, maar feit is dat Zwart Wit '28 heel an ders de kleedkwamer uitkwam als Rijnsburgse Boys. De thuis ploeg liet zich veel te gemakke lijk van de bal afzetten door de feller spelende Rotterdammers. Dankzij een goal van invaller Bram Witteling kwamen de Rot terdammers na tien minuten niet onverdiend op voorsprong. Dat die stand ook de eind stand werd, kwam omdat de uitvallen van Zwart Wit '28 slecht werden afgerond, de Rijnsburgse keeper Schot aardig op dreef was en omdat Rijns burgse Boys ook in de laatste fa se van pompen of verzuipen geen potten kon breken. Ook niet nadat Michel Roest (die de hele week niet kon trainen om dat hij een buitenlandse school reis maakte) en Richard Hoog- ervorst in het veld waren geko men. Hoewel Hoogervorst zijn eerste balcontact onvergetelijk hdd kunnen maken, zijn schot ging echter over. Ook het feit dat de Rotterdammers met tien man verder moesten nadat Edwin de Jong rood kreeg om dat hij Peter van Duyn op grove wijze neerhaalde, kon de Rijns burgers niet inspireren tot grote daden. „Het is zo zonde dat we twee goede partijen spelen en dan nu verliezen", treurde Hans Schot nog wat na. „We hebben voor het grootste deel op hun helft gespeeld, maar ja, je moet ook mazzel hebben. Het is triest. Je voelt je als keeper zo hulpe loos." Als trainer ook, kon Kiebert beamen. Hij kon zijn ploeg im mers ook niet de agressiviteit en de strijd toedienen die ze nodig had. „De ploeg heeft de tweede helft te weinig gebracht en niet slim gespeeld", was zijn een voudige conclusie. Volgendp week wacht de uit wedstrijd tegen Marken, dat za terdagmiddag met 5-0 kopje onder ging in Katwijk. Maar in Rijnsburg weten ze inmiddels wel dat dat helemaal niets zegt. Ter Leede heeft tegen Excelsior Pernis weer aan klantenbinding ge daan. De toeschouwers kregen alles te zien wat een voetbalwed strijd mooi kan maken: spanning, technische hoogstandjes, een prima scheidsrechter, inzet, blunders en natuurlijk doelpunten. Vijf in totaal waarvan de thuisclub er drie voor zijn rekening nam, zo dat de net veroverde koppositie werd versterkt: 3-2. De hoge attractiviteit was mede te danken aan het spel van de Per- nissers, die evenals het team van Freek Rienks vol in de aanval gin gen. In plaats van de verwachte twee spitsen stelde Pernis-trainer Arnold Lobman er drie op. Hierdoor was Peter Vooys gedwongen achterin te blijven en moest Edward van der Putten zich vaker dan hem lief is met zijn defensie bemoeien. In de beginfase liet Pernis zien waarom de ploeg tot de topfavo rieten wordt gerekend. Elke speler, van rechtsback tot linkerspits, is in staat om een mannetje te passeren en de aanval wordt verzorgd opgebouwd. Het technische surplus is echter ook de achillespees van de oranje-zwarten omdat de actie van meer belang lijkt dan het resultaat. Vooral de achterhoede bezondigt zich menigmaal aan onnodige frivoliteiten. Ter Leede was aanvankelijk nogal onder de indruk en stond na achttien minuten terecht met 0-1 achter. Doelman Jan Blankespoor - verder foutloos - verkeek zich op een hoekschop van Dennis van de Meulen en driftkikkertje Alex Gerrits kopte bij de tweede paal in. Er moest aan Ter Leede-zijde dus iets veranderen en dat gebeur de ook. Verantwoordelijk daarvoor was Edward van der Putten die het eindelijk aandurfde om vóór zijn verdedigers te spelen. De extra mankracht op het middenveld leidde tot de fraaiste periode van het duel. Aanval op aanval, schoten, een kopbal op de lat, reddingen, blunders, het was er allemaal over en weer. De voetbalpropaganda werd door Floor Immink met een hattrick prachtig omlijst. Zijn eerste goal was de mooiste. Na een solo van Erwin Crooy kwam de bal bij Luuk van der Hoeven. De middenveldstrateeg zette in het 16-melergebied een combinatie op met Immink, die koelbloedig wachtte tot hij het gaatje bij de verste paal vond: 1-1. De tweede Immink-treffer was een cadeautje van doelman Arlindo Morais, die over zijn afstandschot dook: 2-1. De derde werd de blonde spits ook in de voeten geworpen door Pernis-aanvoerder Ad Bijl. Zijn te korte terugspeelkopballetje werd het laatste klusje van Immink, die na rust door een blessure moest afhaken: 3-1 De tweede helft was uiteraard van een minder gehalte. Het zou on mogelijk zijn om het tempo van voor rust te handhaven en beide ploegen bouwden iets meer verdedigende zekerheid in hun spel. Niettemin bleef het duel aantrekkelijk met Pernis als de iets betere ploeg. Het lichte overwicht werd bekroond door de aansluitings treffer van Renato Hokke in de 51ste minuut. Hierna deed Freek Rienks een zet die beter uitpakte dan hij had durven vermoeden. Door het inbrengen van verdediger Jeroen Désar kon Edward van der Putten in de middenlinie gaan spelen. Hierdoor bleef Ter Leede langer in balbezit en werden de tegenaanvallen dreigender. De ver lichting was telkens groot gepoeg om achterin bij te komen en om de aanvalsdriften van Pernis in toom te houden. Op een relatief makkelijke manier bleven de twee punten dus waar ze thuis hoor den. Ter Leede - F.xcelsior Pernis 3-2 (3-1). 18. Gerrits 0-1, 24. Immink I I, 32. Im mink 2-1, 44. Immink 3-1, 51. Ilokke 3-2. Scheidsrechter: Tempelaar. Toeschou wers: 400. Gele kaarten: Désar (Ter Leede), Gerrits, Steen en Van de Meulen (l-x- celsior Pernis). Ter Leede: Blankespoor; Verbree, Van der Putten, Vooys, Natzijl; Guyt, Van der Hoeven, Carter; Crooy (Désar), Immink (Vonk), Bremmer. ALPHEN AAN DEN RUN NICK VERWOERD Het moment kwam toch. En ARC-coach Wim van Zwam had er zijn team nog zo voor gewaarschuwd. Na een uur spelen, waarin opponent Heerjansdam nauwelijks dreigend was geweest, zette de getructe Frans de Visser met een schaarbeweging Frank Bloemheuvel op het verkeerde been, waarna de Racing-libero de spits vloer de: strafschop. Martin Beuk voltrok het vonnis. De daar na op de counter loerende bezoekers ontnamen het aandringende ARG in de slot fase via De Visser alle hoop: 0-2. Doordat hekkesluiter Zwart Wit '28 bij Rijnsburgse Boys verrassend de winst binnenhaalde (1-2), is ARC nu op de laatste plaats be land. Daar hadden de Alphe- naren twee weken geleden, na de overwinning op Volen- dam, niet op gerekend. Na de onfortuinlijke nederlaag tegen Scheveningen van vo rige week (3-2), leek de ont moeting met Heerjansdam een prima gelegenheid om weer eens punten te verga ren. De brigade van Jos Hou- weling won na een zwakke competitiestart weliswaar vijfmaal op rij, maar de re cente nederlagen tegen Kat wijk en Rijnsburgse Boys zet ten de groenzwarten weer met beide benen op de grond. Flouweling: „We stre ven voorlopig naar de hoog ste plaats onder de Bollen- ploegen." Op sportpark Zegersloot maakte Fleerjansdam weinig indruk. In het eerste kwartier moest ARC het initiatief dan wel aan de Houweling-equi- pe laten, maar verder dan een mogelijkheid voor Leo Verhoeven - hij schoot over - kwam de middenmoter niet. In het restant van de eerste helft had ARC een licht over wicht. Uitgespeelde kansen kwamen daar niet uil voort. Net als bij de tegenstrever ging er bij de Alpheuse ploeg opbouwend veel fout. Balver lies alom. De wisselwerking op het middenveld tussen de achter de spitsen spelende John van der Meer en de ver dedigende middenvelder Marco Dijkhuizen verliep evenmin vlekkeloos. Van Zwam: „Het is de tweede keer dat ze zo spelen. Dat heeft wat tijd nodig." Dijkhuizen haakte na rust echter met een hamstring blessure af, zodat het nog wel een tijdje kan duren voordat de twee op deze posities echt aan elkaar gewend zullen zijn. De thuisploeg kwam voor rust tot één kans. Uit een hoekschop van Johan Boer kopte Ruud Bos van dichtbij hard in. De reflex van Harold Verberkmoes was perfect. Na de pauze trok ARC na drukkelijker ten aanval. Om dat er over de flanken weinig lukte, zochten de roodzwar ten veelal hun weg door het overvolle midden. Daar viel dus ook weinig eer te beha len. Na een kwartier in het tweede bedrijf scoorde het teruggedrongen Fleerjans dam. De Visser toonde zijn specialiteit. Van Zwam: „Flij heeft in de eerste klas zo misschien al honderd straf schoppen versierd. We wis ten het. De rugdekking was er ook, maar toch werd de fout gemaakt. Dat was het breekpunt in de wedstrijd." Gelijk had Van Zwam. Na Bloemheuvels dure overtre ding op De Visser, die leidde tot Beuks 0-1, kon Heerjans dam zich beperken tot ver dedigen, rondspelen en counteren. Het ARC-offensief leverde nog wel twee sco- ringsmogelijkheden op (Al- bert Kooy's kopbal werd door Pippi Pruymboom van de doellijn gehaald en Bos schoot in riante positie net mis), maar aan een goal kwam de Racing niet toe. De Houweling-formatie wel. Vlak voor tijd betekende een vlijmscherpe tegenstoot 0-2. De Visser rondde voorberei dend werk van invaller Perry Leijdsman en Leo Verhoeven beheerst af. ARC: Wins; Roll Koster, Bloemheu vel. Kooy, Hoogcndoom; Boer, Dijkhuizen (Van Meggelen), Van der Meer, Dijkman (Van der Vlist); Bos, Robbie Koster. EERSTE KLASSE A Katwijk - Marken 5-0 (3-0). 7. Zwaan 1 0, 20. Langeveld 2-0. 37 De Ridder 3-0, 76 Zwaan 4 0 (strafschop), 86. Braaf 5-0. Scheidsrechter Daalmei|er. Toeschouwers: 1200. Geel: Vogelaar (Katwijk), Zeinstra (Marken). ARC-Heerjansdam 0-2 (0-0). 60. Beuk 0 1 (strafschop), 89. De Visser 0-2. Scheids rechter: Brouwer. Toeschouwers 600 Ge Ie kaarten: Rob Koster (ARC). Kulsdom (Heerjansdam). Barendrecht-Scheveningen 3-0 (1-0). 15. Vermaas 1-0. 59 Bnenen 2-0, 67. Ver maas 3-0. Scheidsrechter: Gremmen Toe schouwers: 850. Gele kaarten Pronk (Ba- rendrecht), Van Oosten (Scheveningen). Spijkenisse-Volendam 2-1 (0-0). 51. Kei zer 0-161Van Hamburg 11, 86. Krayo 2-1. Scheidsrechter: Venema. Toeschou wers: 450. Geen kaarten. Rijnsburgse Boys-Zwart-Wit'28 1-2 (1-1). 3. Ardon 0-1. 40 W.'v.rlnr. I 1. '.-I Wil teling 1-2 Scheidsrechter: Nels. Toe schouwers: 500. Gele kaarten: Wouters, Janssen, Wickel (Zwart-Wit'28). Rode kaarl: De Jong (Zwart-Wit'28). Noordwijk-FC Lisse 2-2 (1-0). 26. Vermin 1-0, 72. en 74, Ens 1-1 en 1-2, 93. Scheurwater 2-2. Scheidsrechter: Kohier. Toeschouwers: 2000. Gele kaart. Polman (FC Lisse). SHO-Quick Boys 0-2 (0-0). 69. Rbn 0-1, 79. Steenvoorden 0-2. Scheidsrechter: Be ser. Toeschouwers: 800. Rode kaart: De Groot (SHO). Katwijk 11 8 3 0 19 40 12 Noordwi|k 12 5 5 2 15 32 18 Quick Boys 10 5 4 1 14 23 13 Spiikeniss tl 5 3 3 13 20-21 10 4 3 3 11 22 23 Volendam 11 4 3 4 11 21 16 Barendr 11 4 3 4 11 16 17 Marken 12 3 4 5 10 15 27 Zwart W"28 12 3 2 7 8 17 30 Scheven. 11 1 5 5 7 16 26 SHO 12 2 3 7 7 14 - 30 ARC 11 2 2 7 6 15 30 Stand aan kop tweede periode FC Lisse 4-7 Quick Boys 4 7 Katwijk 4-7 Spijkenisse 4-7 Topscorers: 1. Bloem (Noordwijk) 15. 2 De Ridder (Katwijk) 11,3. Zwaan (Katwi|k) 10, 4, Rbn (Quick Boys) 8, 5. Van Driel (Rijnsburgse Boys) 7, 6 Langeveld (Kal wi|k). Steenvoorden (Quick Boys), De Rui ter (Spijkenisse) 6. 9. Bos (ARC), Vermaas (Barendrecht). Stolk (Heerjansdam), Teer huis (Marken), Kruit (Quick Boys). Altena (SHO) 5. Programma 10 december: FC Lisse Kat wijk, Marken Ri|nsburgse Boys, Zwart Wit'28-ARC, Heeriansdam Barendrecht. Schevemngen-Spijkenisse, Volendam SHO, Quick Boys-Noordwijk EERSTE KLASSEB WHC-DVS '33 0-1, GVVV-Valleivog. 1-3, ExcelsiorM-Achil.Veen 1 1, VVGZ Lunteren 0-0, Bennekom-Hoek 2-0, Kozakken B-Ro zenburg 1-0, Capelle-DOVO 3-1 12 6 3 3 15 18 13 12 4 6 2 14 25 17 D0V0 12 5 3 4 13 30-20 Bennekom 12 4 5 3 13 21-18 Kozakken B 11 4 4 3 12 17 -14 Lunteren 12 3 6 3 12 10 13 Capelle 12 3 5 4 II 20 18 WHC GVW 11 3 4 4 10 7 11 12 3 4 5 10 20 20 12 2 5 5 9 13 30 11 4 0 7 8 16 17 12 0 4 7 6 14 25 EERSTEKLASSEC VVOG-Genemuiden 1-3, Flevo Boys ACV 5- 6, Broekst. 8 IJsselm v 1-1, Blauw W'34- Oranje N 2-2, ElburgerSC HZVV 0-0, Spa kenburg-Dracht. B. 1-0, DOSK-Urk 1-5. Genemuiden 12 7 4 1 18 27 11 IJsselm.v. 12 7 4 1 18 24 10 Urk 11 8 1 2 17 34 - 19 Spakenburg 12 7 2 3 16 19 9 Flevo Boys 12 5 3 4 13 26 21 D0SK 10 5 2 3 12 18-17 ACV 11 5 2 4 12 2? 23 ElburgerSC 12 3 5 4 11 15 20 Blauw W'34 11 2 6 3 10 14 15 Dracht B 11 3 3 5 9 19 16 HZW 12 2 4 6 8 10 30 Oranje N. 1 1 1 5 5 7 1? 23 W0G 1? 1 3 8 5 15 - 31 Broekst. B 11 1 2 8 4 9 - 21 TWEEDE KLASSE B Ter Leede Excelsior Pernis 3-2. Zevenho ven-Naaldwijk 2-0, ASWH Beursbengels 4 0. Zwaluwen Vlaardingen-HVO Tl. Oranje Wit-Rijsoord 1 -2. DEVJO Vitesse Delft 2 4 Ter Leede 12 17 Excels P 11 11 ASWH 12 15 Rijsoord 12 11 Zwaluwen 12-15 Vitesse D 10- 9 DEVJO 11 13 HVO 119 Beursb. 12 13 Naaldwi|k 12 6 Zevenhoven 10-12 OrarijeWit 11- 5 Stand aan kop tweede periode: Ter Leede 4-8 Riisoord 4-7 ASWH 4-8 Zevenhoven 4-6 DERDE KLASSE A 's-Gravenzandse SV-Spirit 1-1, Rohda'76 SV Voorschoten 1-5, Monster Oegstgeest 1-0, Sportlust SV'35 4 1, Die Haghe Jodan Boys 1-0, Xerxes-'s Gravenzande 3- 6 Voorschoten 12-18 SV'35 12-10 Spirit 11 16 's-Grav SV 12 10 Gravenz. 11-16 Die Haghe 12 10 Monster 12-16 Jodan Boys 12-9 Rohda'76 12-15 Oegstgeest 128 Sportlust 12-13 Xerxes 12 1 Stand aan kop tweede periode: Voorschoten 4 SV'35 Monster 4-6 Gravenz VIERDE KLASSE B De Sleutels-Hazerswoudse Boys 2-2, Lei den-CVC Reeuwijk 2-4, KRV Valken'68 4 0, RCL-Floreant 3-0, Oudewater-Alphia 0- 2, LFC-WDS 1-2. KRV 11-18 Alphia 11-12 RCL 11 18 Floreant 12 10 De Sleutels 11-14 LFC 12 8 HazerswB 12-14 CVC 12 8 WDS 12 14 Valken'68 116 Leiden 11-13 Oudewater 12 3 Stand aan kop tweede periode KRV 4 7 WDS RCL 4-7 De Sleutels AFDELING LEIDEN MVKV-UVS 4-0, TAVV-LSVV 11. Woubrug ge-Lugdunum 4 5, Koudekerk-GWS 5-3, SVOW-Kagia 1-7, Abbenes-SVLV 2 1 Kagia 12 19 Woubrugge 12-12 TAVV 12-19 SVOW 12-12 Koudekerk 12-17 Abbenes 12- 8 MVKV 12-17 LSVV'70 12- 6 11-14 GWS 12- 4 12-14 SVLV 11 0 Stand aan kop tweede periode e periodekampioen.

Leidsch Dagblad | 1994 | | pagina 17