Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel Medewerker interne dienst tempo-team A uitzendbureau f VESTIGINGSMANAGER ut M&M Bouw Marcel Muyres Bouw bv PRODUKTIELEIDER KALKULATOR EEN ORGANISATIEMEDEWERKER UITVOERDERS ZATERDAG 3 DECEMBER 1994 Greenib Car is importeur van Hyundai- personenauto's en lichte bedrijfswagens. Wij voeren de modellen Excel, Scoupé, Lantra, Sonata. H 100, H 150, H 200, MaxiVan. Het hoofdkantoor en het distribu tiecentrum voor onderdelen en accessoi res zijn gevestigd in Sassenheim. De opslag en uitlevering van auto's vindt plaats vanuit Rotterdam. Onze organisatie bestaat op dit moment uit 70 personen. Vanaf 1991 zijn we actief bezig een kwaliteitspro gramma door te voeren. Training en hulpmiddelen worden in dit kader door het management aangeboden. Het enorme succes van de eind vorig jaar geïntroduceerde HlOO-panel- van en de komende introductie van een aantal uitvoeringen van chassis/cabine oplopend tot 6 ton GVW, noodzaakt ons over te gaan tot uitbreiding van onze organisatie. Daarom zijn wij op zoek naar kandidaten voor de volgende full-time functies: WARRANTY ADMINISTRATOR (vacaturenummer 040101) De functie. U bent verantwoordelijk voor een goede voortgang en administratieve verwerking van garantie-aanvragen. U controleert alle inkomende en uit gaande transportschade en lakschade. En u informeert de dealerorganisatie over garantie-aangelegenheden. U beschikt over een opleiding MTS- autotechniek en u heeft ruime erva ring in het werken met geautomati seerde gegevens (WP 5.1/DBase/ Lotus 123). U bent rond de 25 jaar en u heeft dan wel de technische kennis, maar in uw werk richt u zich het liefst op administratieve processen. U bent een georganiseerd mens, die prijs stelt op systeem en orde. U bent een goede afwerker als u aan een op dracht begint, waarbij u de details en nauwkeurige bijzonderheden niet uit het oog verliest. Wat Greenib Car u kan bieden. Naast een salaris dat overeenkomt met U krijgt een zelfstandige job met rui sollicitatie vergezeld van uw cv, kunt SECRETARESSE BEDRIJFSWAGENS (vacaturenummer 070001 De functie. U bent verantwoordelijk voor de afhandeling van alle secretariële werk zaamheden voor de Divisie Bedrijfs wagens. Deze afdeling bestaat uit 10 medewerkers. U correspondeert in de Nederlandse en Engelse taal, notu leert afdelingsvergaderingen, maakt planningen voor de afdelingsmede werkers en beheert agenda's en archief. U draagt een belangrijk steen tje bij aan de ontwikkeling en uitvoe ring van de marketing- en reclame strategie voor bedrijfswagens. MEDEWERKER VERKOOP BINNENDIENST (vacaturenummer 020401) De functie Als Car Sales Administrator draagt u zorg voor de administratieve verwer king van alle personenauto-gegevens. U beheert het administratieve proces vanaf verscheping tot en met afleve ring van de auto's bij onze dealers. Uw belangrijkste hulpmiddelen hierbij zijn de computer en de telefoon. De eisen. U heeft een opleiding op MBO-niveau, bijvoorbeeld MEAO, en minimaal twee jaar ervaring in een administratieve functie. U bent iemand die het prettig vindt volgens vaste procedures en met de nodige accuratesse te werken. Daarnaast gaat het u gemakkelijk af om met honderd en een zaken tegelijk bezig te zijn. De eisen. Naast een afgeronde opleiding bent u in het bezit van een basisdiploma Marketing en/of Reclame. U bent een zelfstandig en onafhanke lijk werker die graag bijdraagt aan een sterke teamgeest. U heeft uw zaakjes goed voor elkaar, omdat u planning, snelheid met elkaar combineren. het gewicht van de functie kunt u rekenen op uitstékende secundaire arbeidsvoorwaarden, ne mogelijkheden uzelf binnen de Greenib Car-organisatie te ontplooien. Uw schriftelijke j binnen twee weken na verschijning van deze advertentie richten aan Greenib Car b.v.. ASSISTENT SECRETARESSE (vacaturenummer 040003) De functie. U assisteert de secretaresse van de afdeling Service Parts bij voorko mende werkzaamheden als de ver vaardiging van correspondentie, dealer- berichten en informatiebulletins. Bovendien draagt u uw steentje bij aan het archiveren, de telefoonbehande ling en agendering. U heeft een diploma als s medewerkster of afdelingssecretares se en u beheerst de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift. U bent een kei in het werken met WP 5.1 en ook de verwerking van gegevens in Lotus 123 en DBase zijn u niet vreepid. Bovendien vindt u het leuk om prachtige presentaties te maken. g. Postbus 2812170 AG Sassenheim, onder vermelding van het HYurmni Wat zou doen KANTOOR Assistent-bedrijfsleider m/v voor een confectiebedrijf bij Leiden. U gaat leiding geven aan een grote groep medewerkers. Hiervoor hebt u een opleiding op MBO/HBO-niveau, praktijkervaring in de confectiebranche en managementcapaciteiten. Kunt u eventueel zelf naald en draad hanteren en kunt u direct aan de slag? Bel dan snel of kom langs. Informatie: 071 - 12 64 43, Annemarie van Ardenne Leiden, Stationsplein 212 Datatypist m/v voor een relatie in Leiden. Een hoge typsnelheid en bij voorkeur ervaring als datatypist is vereist Deze part time baan is voor langere tijd. Informatie: 071 - 14 41 46, Loes Hendrikx Leiden, Stationsplein 212 Secretarieel medewerker m/v voor een bedrijf in de omgeving van Leiden. Het werk omvat voornamelijk het uitwerken en corrigeren van correspondentie in de Engelse en Duitse taal. Zeer goede beheersing van deze talen is daarom vereist alsmede een goede beheersing van WP 5.1Deze zelfstandige baan is per direct voor zeer lange tijd. Informatie: 071 - 14 41 46, Loes Hendrikx Leiden, Stationsplein 212 GEZONDHEIDSZORG Dokters-assistent m/v voor een gezondheidsdienst nabij Leiden. Naast admini- e werkzaamheden gaat u zelfstandig keuringen i. Hiervoor hebt u een opleiding op MBO-DA- niveau en aantoonbare werkervaring. Daarnaast kunt u omgaan met de computer. Deze vacature voor 24 uur per week is per direct voor 4 maanden. Informatie: 071 - 12 64 43, Angelique Diebeis Leiden, Stationsplein 212 INDUSTRIE Naaister m/v voor een confectiebedrijf in de regio. Je bent tussen de 18 en 21 jaar en wilt graag zelfstandig werken in eer de textielbranche. Kandidaten ouder dan 21 jaar met ervaring in een confectiebedrijf kunnen ook reageren. Informatie: 071 - 12 64 43, Annemarie van Ardenne Leiden, Stationsplein 212 Produktie-medewerkers m/v voor de produktielijn van een kippenfabriek in Leiden. Ben je tussen de 18 en 22 jaar en wil je graag voor langere tijd aan de slag? Neem dan snel contact op. Informatie: 071 - 12 64 43. Annemarie van Ardenne Leiden, Stationsplein 212 Betonreparateur m/v voor een relatie vlakbij Leiden. Is dit uw vak en hebt u relevante werkervaring? Dan kunt u snel aan de slag. Informatie: 071 - 12 64 43. Annemarie van Ardenne Leiden, Stationsplein 212 Verpakker m/v voor een vleeswarenbedrijf in de regio Leiden. Je gaat vanaf begin '95 vleeswaren verpakken en snijden. Heb je gevoel voor techniek en zoek je een baan met verantwoordelijkheid en goede vooruitzichten? Bel dan of kom langs. Leeftijd: 18 a 19 jaar. Informatie: 071 - 12 64 43, Annemarie van Ardenne Leiden, Stationsplein 212 TECHNIEK Service- en onderhoudsmonteur m/v voor een internationaal bedrijf in Leiden dat handelt in magazijnapparatuur. Als eerste monteur die gaat werken in de Benelux en Duitsland bent u veel op pad. Hiervoor hebt u een diploma MTS-elektrotechniek en ervaring in mechanische techniek. U krijgt een opleiding in Zwitserland en moet daarom de Duitse taal goed spreken en schrijven. Informatie: 071 - 12 64 43, Anne-Marit van Hoeve Leiden, Stationsplein 212 Uitvoerder m/v voor een bedrijf in Leiden. U hebt een diploma MTS- of HTS Weg- en Waterbouw. Hebt u interesse? Neem dan Cramer Tervoort Groep., De Cramer Tervoort Groep behoort met 600 werknemers tot de grootste bedrijven in Nederland, die zich toeleggen op alle vormen van personenvervoer op de weg. Cramer Tervoort Groep is een combinatie van een aantal werkmaatschappijen waarvan de bekendste zijn: Taxi 13000, Ezaco Reizen en de ambulancediensten Kennemerland, Alkmaar en Schagen. Het hoofdkantoor is in Haarlem gevestigd. Het bedrijf heeft een omzet van ruim 30 miljoen en beschikt over bijna 275 voertuigen. Ons dynamisch bedrijf kenmerkt zich door korte communicatielijnen, succesvolle groei en sterk marktgericht beleid, met oog voor flexibiliteit en kwaliteit. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot de heer M. E. Smit, manager Taxi- en Groepsvervoer, tel. 023-151525 op donderdag 8 en vrijdag 9 december a.s. Schriftelijke sollicitaties met c.v. kunnen binnen 10 dagen gericht worden aan Cramer Tervoort Groep, t.a.v. mevr. R S. M. Fritschij, manager Personeel Organisatie, Postbus 3039, 2001 DA Haarlem, met de vermelding 'vertrou welijk' op de enveloppe. Kandidaten die op de eerste oproep hebben gereageerd behoeven niet opnieuw te sollicite- HERHAALDE OPROEP Vanuit een tweetal vestigingen (Haarlem en Heemskerk) wordt het taxi- en groepsvervoer georganiseerd in de verzorgingsgebieden Midden- en Zuid- Kennemerland. Het taxivervoer kent een aantal vervoersoorten, zoals straat taxi, service-taxi, zittend ziekenvervoer, treintaxi, schiphol-service. Tot het groepsvervoer behoren onder meer het schoolvervoer, het vervoer naar thera peutische instellingen en dagverblijven en het bedrijfsvervoer. Voor onze vestiging te Haarlem zijn wij op korte termijn op zoek naar een (voor de produktgroepen taxi- en groepsvervoer) De functie: - U geeft leiding aan de afdelingen taxi- en groepsvervoer, tezamen ca. 285 medewerkers waarvan 4 met een leidinggevende/administratieve functie. - U verstevigt de interne organisatie met als doel, het totale dienstver leningsproces vanuit de vestiging zo efficiënt mogelijk te laten verlopen. - U levert een actieve bijdrage in de ontwikkeling en totstandkoming van het operationele beleid van de beide produktgroepen. - U onderhoudt de bestaande contacten met de verschillende op drachtgevers. - U maakt deel uit van het stafteam en rapporteert direct aan de manager Taxi- en Groepsvervoer. Wij vragen: - Een zelfstandige persoonlijkheid met organisatievermogen. - Een goede communicator die merlsen weet te coachen, te motiveren en te stimuleren. - Analytisch inzicht gecombineerd met praktische nuchterheid. - Werkervaring in logistieke processen, bij voorkeur in de vervoersector. - MBO /HBO-niveau met leidinggevende ervaring. - Leeftijd rond 35 jaar. Wij bieden: - Een uitdagende en veelzijdige functie in een groeiende en slagvaardige on derneming. - De uitdaging om binnen een dynamische omgeving mede vorm te geven aan een optimale dienstverlening. - Een prettige, collegiale werkkring op verschillende niveaus in de or- - Aanvangssalaris tussen 60.000.- en 71.500.-, afhankelijk van leeftijd en werkervaring. Dagelijks Uefbelrokl 'angrijksle Uw Taken In deze functie zorgt u samen met twee collega's voor het schoonhouden van het buitenterrein (zoals daken, goten, kolken, autolaadbruggen etc.) en het schoonhouden van het interieur van de bedrijfsgebouwen. Verder wordt u ingeschakeld bij interne verhuizingen. Ook verricht u algemene diensten bij evenementen en grote vergaderingen, zoals het rond brengen van handdoeken en theedoeken etc. _Wij vragen - kandidaten op LBO/MAVO-niveau; - een flexibele, service verlenende, klantgerichte instelling; - enige ervaring met soortgelijke werkzaamheden. Aanvullende informatie Aanvullende informatie kunt u verkrijgen bij de heer W.J. Korts, chef interne dienst, telefoon 01718-55649. Uw sollicitatie Indien u denkt dat u de persoon bent die wij zoeken, zien wij met belangstelling uit naar uw sollicitatie. Uw schriftelijke reactie kunt u sturen naar: Coöperatieve Bloemenveilingvereniging "Flora" B.A. t.a.v. dhr E.J. Zwiep afd. personeelszaken Postbus 10 2230 AA Rijnsburg Wij verzoeken u in de linker bovenhoek van de enveloppe te vermelden: Sollicitatie medewerker interne dienst bloemen veiling flora laan van verhof 3 2231 BZ rijnsburg tel 01718-55911 is een landelijk opererende bouwonderneming met vestigingen te Sittard, Alphen aan aen Rijn, Eindhoven, Maastricht en Venlo. In de vestiging te Alphen aan den Rijn zijn op zeer korte termijn plaatsingsmogelijkheden voor - EEN PRODUKTIELEIDER - EEN KALKULATOR - EEN ORGANISATIEMEDEWERKER - TWEE UITVOERDERS WONINGBOUW Funktie-inhoud De produktieleider heeft de algemene leiding over de projekten in een bepaald rayon of sector. Hij is verantwoordelijk voor de uitvoering volgens bestek en tekeningen binnen het budget en tijdschema, een efficiënte organisatie van arbeid en overige produktiemiddelen, de aanwezigheid van een juiste kwantitatieve en kwalitatieve personeelsbezetting op de projekten. Hii geeft leiding aan uitvoerders en hem toegevoegd stalpersoneel en ressorteert ondereen Hoofd Produktie. Funktie-eisen De kandidaat moet beschikken over een brede bouwkundige kennis op tenminste TH-niveau en aanvullende opleidingen, een ruime ervaring in de uitvoering en voorbereiding en een parate kennis van plannings- en organisatietechnieken. Daarnaast dient men te beschikken over leidinggevend vermogen en een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Funktie-inhoud Het zelfstandig maken van komplete kostprijsbegrotingen van gehele bouwprojecten of gecompliceerde delen daarvan, het opstellen van vergelijkingsoverzichten, net berekenen van meer- en minderwerk en bijdrage leveren aan een efficiënte kosten- en materialendocumentatie. Funktie-eisen De kandidaat moet beschikken over bouwkundige kennis op tenminste TH-niveau, een vakgerichte opleiding (kalkulatie) en een ruime ervaring op kalkulatiegebied. Funktie-inhoud De organisatiemedewerker wordt toegevoegd aan een produktieleider. Binnen een uitvoeringsteam verzorgt hij zelfstandig de volledige werkvoorbereiding voor een of meer projecten. Het opstellen van planningsschema's, prijsvergelijkingen en voortgangssignalering maken deel uit van zijn takenpakket. Funktie-eisen. Een afgeronde studie HTS-bouwkunde of opleiding op vergelijkbaar niveau, alsmede een gerichte aanvullende studie op de hiervoor vermelde taken. Funktie-inhoud De uitvoerder wordt in onze organisatie belast met de dagelijkse leiding van een projekt en voert dat zelfstandig volgens bestek, tekeningen en planning uit. In goed overleg met de produktieleider draagt hij zorg voor de technische en organisatorische aspekten alsmede de inzet van personeel. Funktie-eisen Een afgeronde studie MTS-bouwkunde of opleiding op vergelijkbaar niveau, aangevuld met de uitvoerders-organisatiecursus 1 en 2. Omdat doorgaans sprake is van grotere projecten in de woningbouw is een ruime en brede ervaring gewenst. Voor alle funkties geldt dat: - De honorering en de overige arbeidsvoorwaarden overeenkomstig het voor die geldende funktie-niveau zullen bedragen; - een psychologisch onderzoek deel zal uitmaken van dè sollicitatie-procedure. Kandidaten die aan bovengenoemde funktie-eisen voldoen kunnen de sollicitatiebrief richten aan: Marcel Muyres Bouw BV Afdeling Personeelszaken Postbus 80 6130 AB Sittard Zwembad "Het Wedde" PERSONEEL GEVRAAGD IN HET ZWEMBAD 'T WEDDE TE VOORSCHOTEN Ter versterking van ons enthousiast/sportief team zoeken wij zo spoedig mogelijk Zwemonderwijzer A (m/v) Gedacht wordt aan een enthousiaste persoonlijkheid, die wordt belast met het opleiden voor diverse zwemdiploma's, toezichthouden en schoonmaakwerkzaamheden. Daarnaast horen de volgende taken zoals: het begeleiden van part-time medewerkers, optreden als gastheer/vrouw van de accommodatie en het ontwikkelen en uitvoeren van aoelgroepaktiviteiten bij de functie. De functie-eisen zijn: didaktische en pedagogische lesgeefvaardigheden een gastgerichte en dienstverlenende instelling samenwerken in teamverband begeleiding en ondersteunen van part-time medewerkers doorzettingsvermogen om de continuïteit van kwaliteit te garanderen in bezit of in opleiding van het diploma zwemonderwijzer enige ervaring is gewenst maar is niet een pre. Geboden wordt: een part-time dienstverband Sportfondsen Voorschoten b.v t.a.v. dhr. W. Willigers Postbus 70 2250 AB Voorschoten kimt u verkrijgen bij

Leidsch Dagblad | 1994 | | pagina 30