Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel COMMERCIEEL TALENT BELT NU 06-0550 Personeel Perso TeleMedia baan! AUTO HOME Uitzend^) Buroh-^ MTS- en HTS-technici met pioniersgeest en organisatievermogen IATERDAG 3 DECEMBER 1994 Is de stuwende kracht van een salesteam, bestaande uit 8 representatives m/v, dat met een hotel als thuisbasis een bepaalde regio in een aantal weken bewerkt. Maakt daarvoor planningen, formuleert samen met de Senior Field Sales Manager de sales targets en formeert zijn of haar team op de meest efficiënte wijze. Controleert contracten, geeft trainingen en beoordeelt de in-dividuele prestaties van de medewerkers. Zorgt voor moti vatie en teamspirit en is uiteindelijk verantwoordelijk voor omzet en winst. Beschikt over een opleiding op MBO/HBO-niveau en minimaal 4 jaar verkoopervaring. Is een gedreven persoonlijkheid die zich ruimschoots (min. 2 jaar) heeft bewezen in een leidinggevende salesfunctie. Kan motiveren, in spireren en coachen, is eerlijk en heeft een 'hands-on' mentaliteit en werkwijze. Is bekend met geautomatiseerde systemen en beheerst het Engels. Voelt zich niet thuis in een 9 tot 5 baan en ziet er niet tegenop om 50% van de tijd de nachten in hotels door te brengen. Leeftijd 28 tot 35 jaar. Is het 'gezicht' van TeleMedia. Bezoekt klan ten. Benadert prospects. Sluit contracten af voor het plaatsen van adverten ties. Signaleert en grijpt kansen. Adviseert over advertentiemogelijkheden en lay-out en zorgt voor een nauwkeurige administratieve afhandeling, o.a. met behulp van een PC. Beschikt minimaal over een afgeronde HAVO-opleiding en drie jaar commerciële buitendienstervaring. Is een verkoper pur sang. Is gemotiveerd, resultaatgericht en voelt zich uitgedaagd door forse targets. Toont grote inzet, kan organiseren, is vlot en overtuigend. Is bereid om veel te reizen en regel matig de nacht in hotels door te brengen. Beheerst het Engels. Leeftijd: 23 tot 35 jaar. Leidt een team van gemiddeld 15 tele sales represen tatives. Stelt samen met de Senior Tele Sales Manager de regio's vast die door het team telefonisch worden benaderd. Bepaalt de samenstelling van het team, legt targets vast, stuurt waar nodig bij en controleert de kwaliteit van contracten en lay-outs. Rappor teert de resultaten snel en duidelijk, traint en beoordeelt de medewerkers. Draagt omzet- en winstverantwoordelijkheid. Heeft een opleiding op MBO/HBO-niveau en minimaal 3 jaar - liefst telefonische - verkoopervaring en ten minste 2 jaar leidinggevende ervaring. Is een inspirerende persoonlijkheid, die fair en open het team leidt. Kan coachen en trainen, is resultaatgericht en bereid om zelf ook de telefoon te pakken en verkopen te realiseren. Woont binnen een straal van 50 km. rond Amsterdam, beheerst het Engels en is gewend om met compu ters te werken. Leeftijd: vanaf 28 jaar. Is de 'stem' van TeleMedia naar de buiten wacht. Benadert Jclanten en prospects telefonisch uiterst actief, inventari seert wensen/kansen, sluit advertentie-contracten af en adviseert over invul ling van onder meer de vormgeving. Heeft naast een HAVO-opleiding - of hoger - minimaal 2 jaar (tele)sa- leservaring. Is een enthousiaste doorzetter met uithoudingsvermogen en overtuigingskracht. Werkt graag in een team, heeft ervaring met beeldscher mapparatuur en beschikt uiteraard over een klinkende telefoonstem en uit muntende commerciële kwaliteiten. Beheerst het Engels en woont binnen een straal van 50 km. rond Amsterdam. Leeftijd: 22 tot 40 jaar. Zorgt ervoor dat klanten tevreden zijn èn blijven. Geeft leiding aan 15 medewerkers, verzorgt de operationele plan ning en geeft instructie en training. Rapporteert direct aan de Senior Customer Services Manager. Informeert klanten over het produkt, de administratieve afhandeling van orders, prijzen etc. Behandelt klachten. Heeft een afgeronde opleiding op MBO/HBO-niveau en ten minste 4 jaar ervaring in een commerciële binnendienstfunctie. Heeft minimaal 2 jaar leidinggevende ervaring, kan delegeren, organiseren en anderen motive ren. Durft beslissingen te nemen, is een stevige onderhandelaar en is zeer service- en klantgericht. Is gewend met computers te werken, beheerst het Engels en woont binnen een straal van 50 km. rond Amsterdam. Leeftijd: vanaf 28 jaar. Geeft op klantgerichte wijze inhoud aan after-sales. Informeert klanten over produkten, prijzen e.d., verwerkt klant gegevens in de database, behandelt allerlei vragen en handelt klachten voortvarend af. Redigeert advertentie-teksten, zorgt in samenwerking met de grafische afdeling voor lay-outs en controleert zetproeven. Verricht ook verkoop- en telemarketingactiviteiten. Bezit minimaal een HAVO-opleiding, ten minste 2 jaar commerciële binnendienstervaring, is vertrouwd met het werken met computers en een overtuigende informant(e) aan de telefoon. Is zeer servicegericht, kan beslis singen nemen en gaat op een prettige, correcte wijze om met klanten. Woont binnen een straal van 50 km. rond Amsterdam. Drukt zich ook vlot uit in het Engels. Leeftijd vanaf 22 jaar. De TeleMedia Group is een toonaan gevend Zweeds bedrijf in de exploitatie van telefoonboeken, andere gidsen - en elektronische informatiediensten. TeleMedia - onderdeel van Telia, het Zweedse Telecombedrijf - is actief in Noord- en Oost-Europa en de Verenigde Staten. Begin 1994 is TeleMedia ook in Nederland van start gegaan, als de offi ciële vertegenwoordiger van PTT Telecom voor de verkoop van advertentieruimte in de Telefoongids. Het moderne pand van TeleMedia ligt direct aan de A-10 in Amsterdam en is daarmee makkelijk bereikbaar. Bij TeleMedia Nederland werken inmiddels ruim 180 mensen. En dat moeten er nog veel meer worden: TeleMedia zoekt 70 nieuwe ver kooptalenten. Die kunnen rekenen op een afwis selende baan, een prima werksfeer en alle kansen om door te groeien. Wij vragen van hen een forse inzet, doorzettingsvermogen en een klantgerich te instelling. Zulk commercieel talent krijgt een intensieve training; niet voor niets bestaat er zoiets als de TeleMedia Academy. Wie daar doorheen komt is een nog betere manager of verkoper ge worden. En krijgt de volledige support van een dynamisch, enthousiast en open bedrijf. Join the TeleMedia team en bel: 06-0550 Solliciteren kan maar op één ma nier: door tussen 9.00 en 18.00 uur te bellen (ook dit weekend). Als u belt volgt allereerst een korte telefonische selectie waaruit voor u en voor ons meteen duidelijk wordt of het zinvol is de sollicitatieprocedure voort te zetten. Als dat laatste zo is, krijgt u on middellijk een uitnodiging voor een test die binnen enkele weken gehouden zal worden. Voor de managers die deze test glansrijk doorstaan, volgt dan binnen enkele dagen ook nog een praktijksimula tie. Iedere sollicitant kan dus rekenen op een snelle, maar zeer gedegen en ver trouwelijke procedure. TeleMedia streeft naar 'n evenwich tige personeelsamenstelling; daarom zijn reacties van zowel mannen als vrouwen welkom. Wij verzoeken u uitsluitend te reageren op één van de vacatures wan neer u denkt daarvoor echt in aanmer king te komen. TeleMedia Is een onderdeel van de Telia Groep. Waar staat Auto-Home voor? Mazda Is Amazing en dat geldt ook voor Auto-Home. Dat betekent dat vilj ervoor zorgen dat onze klanten ook lang na de aankoop met plezier aan ons denken. Eigenlijk gaat het bij Auto-Home vooral n wat in het vakjargon 'attersales' heet. Dus investeren wij graag in beleefde, vakkundige mensen met trots in eigen kunnen en kennis. We investeren ook in een prettige werkplek en dito sfeer. Zo hebben wij een kwaliteitsmanager en 'verken we volgens ISO-norm 9001 Thans hebben wij in Leiderdorp een totaal vernieuwde showroom plus kantoren en werkplaatsen voor onderhoud, schade- herstel (super high-tech!), verhuur en lease. Op dit moment werken er bij ons 36 vakmensen. Naast de vestiging in Leiderdorp heeft Auto-Home nog een filiaal aan de St. Jacobsgracht, waar de merken Skoda en Rover verkocht worden. AUTOMOBIELBEDRIJF AUTO-HOME LEIDERDORP BV Weversbaan 27,2352 BZ Leiderdorp Ter versterking van ons team zijn wij op zoek naar een Administratief medewerker m/v voor 38 uur per week Wij vragen Een administratieve duizendpoot, waarvan de dagelijkse werkzaamheden onder andere bestaan uit: Het verwerken van onze volledige administratie per computer Het beantwoorden van de telefoon Het controleren van debiteuren/crediteuren Verzorging van in- en uitgaande poststukken Archiveren en tekstverwerken En de diverse werkzaamheden die de funktie met zich meebrengt. Wij bieden Een afwisselende baan in een prettige en moderne werkomgeving, goede secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een studiekostenregeling en een prima salariëring. Sollicitatie Ben je tussen de 18 en 25 jaar. Ben je in het bezit van een MAVO-HAVO-diploma en heb je enige ervaring op administratief gebied, richt dan je sollicitatie aan de directie van Auto-Home Automobielbedrijven. Voor meer informatie kun je ook kontakt opnemen met Mariska Swanen, tel. 071-899349. MAZDA HI-TECH SER' LuhapQ Telefoniste/receptioniste v/m Diverse functies in Leiden en omstreken. Enkele voorbeelden: een fulltime functie voor zeer lange tijd, een parttime functie j voor de middagen en een fulltime functie voor 3 maanden. Vereist is ervaring en een representatief uiterlijk. Informeer naar jouw mogelijkheden! Werken tijdens de feestdagen Een dagje over voor een ander tijdens de donkere dagen rondom kerst en oud en nieuw? Wij zoeken mensen die willen werken in de medische sector tijdens de bedrijf Heftruckchauffeur v/m Voor een internationaal Zoeterwoude zoeken wij heftruckchauffeur met een EVO-diploma I of minimaal vier jaar ervaring met een heftruck. Reageer snel. Luba Leiden, Kort Rapenburg 10,2311 GC, tel. 071-121942 (horeca) tel. 071-140341 (ind./techn.) tel. 071-149745 (adm.) tel. 071-131046 (medisch) i Luba Leiderdorp, Winkelhof 9,2353 TR, tel. 071-415055 Luba Voorschoten, Leidseweg 68a, 2251 LC, tel. 071-618142 Luba heeft filialen in: Aalsmeer, Alphen a/d Rijn, Capelle a/d IJssel, Den Haag, Hoofddorp, Katwijk, Leiden, r— Leiderdorp, Leidschendam, Lisse, Noordwijk, Rotterdam, Rijnsburg, Spijkenisse, Voorschoten, Woerden, Zoetermeer. LUBA. TIJDELIJK WERK, EEN BLIJVENDE INDRUK. Flex Composites in Noordwijkerhout, onderdeel van de Flex groep, is een jong en modern bedrijf dat zich toelegt op de ontwikkeling en fabricage van hoogwaardige vezelversterkie materialen. Dit zijn bijvoorbeeld met glas-, koolstof-, of aramidevezel versterkte kunststoffen of rubbers, ook wel aangeduid met de verzamelnaam 'composietenHet bedrijf beschikt over een op basis van gepatenteerde technologie ontwikkeld produktieproces, dat met name geschikt is voor het vervaardigen van composieten met thermoplastische kunststoffen. Toepassingen van dergelijke 'nieuwe materialen' worden onder andere gerealiseerd in de lucht- en ruimtevaart sector, in de automobielindustrie, in sportartikelen en in offshore constructies. De markt is een wereldmarkt met een groot groeipotentieel. Flex Composites bouwt momenteel aan een nieuwe produktiecapaciteit en wil de organisatie daarom versterken met enige Als Produktiemanager gaat u samen met de directeur en de manager Marketing en Verkoop gestalte geven aan de ontwikkeling van het bedrijf. U zult letterlijk vanaf het eerste begin betrokken zijn bij de opbouw van de organisatie en de installaties. Tot uw taken en verantwoordelijkheden behoren: het leiding geven aan de produktie, werkvoorbereiding en produktieplanning, logistiek van grondstoffen en eindprodukten, realiseren van een geïntegreerd kwaliteitszorg systeem, procesinnovatie, het leveren van bijdragen aan het produkt- ontwikkelingsbeleid, zorgdragen voor voldoende kwaliteitsniveau van het personeel, het uitdragen van de organisatie cultuur en personeelsopleiding. De geschikte kandidaat heeft een technische opleiding op HBO niveau, zoals HTS Wtb, aangevuld met vakgerichte theoretische en praktische kennis op het gebied van proces besturing en/of kunststoffen resp. composieten, en is bereid om zich te verdiepen en te bekwamen in de diverse andere aspecten van onze produkten. U beschikt over ruime leidinggevende ervaring in een soortgelijke functie, waarbij richting geven, motiveren en het komen tot samenwerking van belang zijn. Naast een pragmatische instelling en flexibiliteit zijn integriteit, besluitvaardigheid en doorzettingsvermogen van groot belang. Enthousiasme en vakkennis zijn bij de geschikte kandidaat aan elkaar gekoppeld. Voor belde functies geldt een leeftijdsindicatie tot circa 40 jaar. Ons produkt is een produkt van de toekomst waar veel, en zelfs exotische toepassingen voor mogelijk zullen zijn. Vanuit het buitenland is dan ook al grote belangstelling getoond. Dit betekent dat u mogelijk op den duur voor kortere tijd uitgezonden zult worden om machines op te starten en het produktieproces te begeleiden. In verband hiermee is het belangrijk dat u in ieder geval de Engelse taal goed beheerst. Wij bieden u de mogelijkheid om mee te groeien met de ontwikkeling van de nieuwste technologieën en uw eigen succes te koppelen aan het succes van ons produkt. Met de salariëring houden we hier dan ook terdege rekening mee. Een goede pensioen regeling en aanvullende verzekeringen maken deel uit van de arbeidsvoorwaarden. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan Flex Composites B.V., t.a.v. de heer J. Merkelbach, Delfweg 50, 2211 VN Noordwijkerhout. Wilt u eerst meer informatie dan kunt u ook telefonisch contact opnemen: 02521-19061. Voor de professionele exploitatie van ons produkt van de toekomst. Als Operator is uw werkterrein het bedienen en operationeel houden van de (sterk geautomatiseerde) produktielijn. Tot uw verantwoordelijkheden behoren voorts het uitvoeren van prödukt(ie) controles in het kader van een uitgebreid kwaliteitssysteem, alsmede diverse andere activiteiten die met de produktie in verband staan. Door de hoge graad van automatisering wordt een grote mate van technisch inzicht en technisch handelen gevraagd, maar bovenal een grote mate van zelfstandigheid en creativiteit. Kwaliteit speelt een sleutelrol in het geheel, zodat kwaliteitsbewustzijn en aantoonbare ervaring op dit gebied erg belangrijk zijn. Als operator draagt u in principe een aanzienlijk deel van de verantwoordelijkheden ten aanzien van de produktie. Voor deze functie denken wij aan een man of vrouw met een opleiding MTS (Wtb) of vergelijkbaar niveau, met een enthousiaste en creatieve instelling, voor wie het een uitdaging betekent om met innovatieve technieken en produkten bezig te zijn. Een werkervaring van minimaal 6 jaar in min of meer vergelijkbare functies wordt als noodzakelijk beschouwd. r-A FLEX COMPOSITES B.V. ,s,<1 Advanced Composite Materials

Leidsch Dagblad | 1994 | | pagina 27