Droom John de Wolf gaat in vervulling Hockeyers maken zich op voor duel met Australië 22 Veenboer weer blij met FC Lisse BOLLEN 7 O Sport VOENSDAG 30 NOVEMBER 1994 23 Bergkamp onzeker voor Luxemburg den haag anp De scheidende bondscoach Dick Advocaat kan voor de komen de kwalificatiewedstrijd voor het Europees kampioenschap te gen Luxemburg, 14 december in de Kuip, wellicht opnieuw geen beroep doen op Dennis Bergkamp. De spits van Inter Milan kampt nog altijd met een liesblessure. Als gevolg daarvan miste hij al de laatste wedstrijd van het Nederlands elftal tegen Tsje chië op 16 november in de Kuip (0-0). Volgens zijn clubarts in Italië moet de ex-ajacied nog ten min ste twee weken rust houden. Bergkamp zelf daarentegen hoopt binnen zeven dagen weer speelklaar te zijn. Oranje eerste in groep na simpele zege op Zuid-Afrika J M Lugdunum te sterk voor Oegstgeest leiden De finale van het Zilveren Molentoemooi van LFC gaat f—(volgend jaar op 2 mei) tussen Lugdunum en UVS. De zondag- hoofdklasser plaatste zich al eerder voor de eindstrijd, Lugdunum deed dat gisteren door een duidelijke 4-0 overwin- jgg ning op Oegstgeest. Michel Prins en Alex Redel doelpuntten Hj voor de pauze, weer Redel en Cees van Tongeren scoorden na rust. DIOK ontvangt HRC vanavond al leiden DIOK en HRC werken vanavond al de inhaalwedstrijd in de ereklasse van de rugbycompetitie af. Het duel stond oor spronkelijk voor morgenavond op het programma. Het treffen dat op het veld aan de Leidse Smaragdlaan wordt afgewerkt, be gint om 20.00 uur. Kabinet stopt 35 miljoen in topsport ruswuk» Het kabinet stopt 35 miljoen gulden in het Fonds voor de Topsport. Dit heeft staatssecretaris Erica Terpstra van sport gisteren meegedeeld. Het Fonds voor de Topsport is enige jaren geleden gesticht. Het moet zo'n 60 miljoen gulden omvatten. Van de jaarlijkse rente kan de Nederlandse topsport beter finan cieel worden ondersteund. Waterreus tot winterstop eerste keeper eindhoven Ronald Waterreus blijft minimaal tot aan de winter stop de eerste doelman van PSV. De vervanger van Stanley Men zo verdedigt in de duels met Heerenveen, RKC en FC Twente het doel. „Waterreus heeft tegen Volendam en Feyenoord goed ge speeld", aldus interim-trainer Rijvers. „Hij verdient nu vertrou wen van zijn trainer te krijgen. Als de vingerblessure van Stanley deze week geneest, blijft hij reserve. Na de winterstop zien we dan wel weer verder." KNVB voert 'sudden death' in utrecht De „sudden death" doet vanavond zijn intrede in het betaalde voetbal. Tijdens de achtste finales van het bekertoer nooi zal de KNVB experimenteren met de „plotselinge voetbal- dood". Bij een gelijke stand na negentig minuten zal zoals ge bruikelijk twee keer vijftien minuten worden verlengd. Nieuw is dat de eerste treffer die tijdens de verlenging wordt gemaakt meteen het einde van de wedstrijd betekent. Australië bereikt halve finales sydney Australië heeft zich geplaatst voor de halve finales van het wereldkampioenschap hockey in Sydney. Het thuisland won met 2-0 van Engeland, de enig overgebleven concurrent voor de tweede plaats in groep A. In die poule is hoogstwaarschijnlijk Pakistan de andere halve finalist. In groep B plaatste Nederland zich reeds bij de laatste vier. Duitsland maakt, na de overwinning op India (2-1), de meeste kans ook door te gaan. leiden» janet van puk De enkele reis van Paul Veen- boer is onverwacht toch een re tourtje geworden. De Haarlem mer is terug bij FC Lisse, klaar voor het gevecht om de plek on der de lat. „De lucht is helemaal opgeklaard. Alles is perfect." Teleurgesteld, verontwaar digd, maar vooral met het ge voel dat hij niet eerlijk was be handeld nam Paul Veenboer aan het begin van dit seizoen de kuierlatten. De voorbereiding was net als anders geweest, tot dat FC Lisse de eerste beker wedstrijd tegen Excelsior ging spelen. De nieuwe Lissese trai ner Mark Wotte koos niet voor Veenboer, maar voor de van UVS overgekomen Marijn Mok- veld. Het was een keuze die de Haarlemse doelman niet kon verkroppen, niet kon begrijpen ook. „Hij vond dit en ik vond dat." Veenboer maakte er niet al te veel woorden aan vuil, vooral geen kwade woorden. Hij vertrok gewoon. Het boek FC Lisse ging voor hem na zes jaar dicht. Bij EDO in zijn woonplaats kon hij gaan trainen. Een pretti ge bijkomstigheid was dat Paul van der Meeren, voorheen kee perstrainer te Lisse, bij de zon dag-eersteklasser aan de slag was gegaan. De eerste paar we ken was het prima zo. En toen begon het te knagen. Het was toch eigenlijk niet meer dan 'keepertje-spelen' wat hij in Haarlem deed. Hij kon er wel lekker trainen, een beetje in vorm blijven, maar zonder de wedstrijdspanning en het wed strijdritme was het toch lang niet zo leuk. „Eerst was het wel prettig, een weekeinde vrij. Maar na vijf of zes weken is het niet leuk meer." Paul Veenboer (ex-Telstar, ex- Haarlem) had nog weieens con tact met mensen van Lisse. Sponsors, begeleiders. En toen gingen de gesprekken ineens weer over zijn mogelijke terug keer. „Ik dacht ook: als ik het Paul Veenboer: „Eerst was het wel prettig, een weekeinde vrij." FOTO HENK BOUWMAN hele seizoen niets doe, ga ik al leen maar achteruit. En ik wil nog een paar seizoenen goed voetballen." Twee weken gele den vroeg FC Lisse of Paul Veenboer terug wilde komen. Er volgden nog wat telefoontjes, een aantal gesprekken. Onder meer met Mark Wotte. Het resultaat van al dat ge praat is dat Paul Veenboer nu zijn auto weer een paar maal per week richting Lisse stuurt. „Ik ben teruggekomen om de concurrentie aan te gaan. Er zijn me geen toezeggingen ge daan, dat kan ook niet. Maar je weet nooit hoe het gaat in de voetballerij." Paul Veenboer vindt zijn be slissing van een paar maanden geleden nog steeds de enige juiste. „Ik zou het nu niet an ders doen. Ik vond, en dat is dus het meningsverschil, dat ik er recht op had om die wedstrij den voor de Amste' Cup te spe len. We hebben er vorig jaar hard voor gevochten om ons daarvoor te kwalificeren. Ik presteerde vorig seizoen goed, ik was er vanaf het begin van de voorbereiding weer bij. Marijn Mokveld kwam wat later. Ln die bekerwedstrijden had ik ook kunnen laten zien dat ik terecht in de competitie ook eerste kee per zou zijn. Als ik toen had ge faald, dan had ik geaccepteerd dat ik op de bank moest gaan zitten. Dat is ook eerder ge beurd. Ik had een keer een wis selvallig seizoen en toen kwam Werner Kooistra op doel. Toen accepteerde ik dat." Dat hij pas vlak voor de over schrijvingstermijn hoorde dat Mokveld was aangetrokken, had niets met zijn plotselinge ver trek te maken. „Ik had al in een eerder stadium met Lisse afge sproken dat ik zou blijven. En dan blijf ik gewoon. Bovendien vind ik het wel goed om concur rentie te hebben." Maar dit was geen eerlijke concurrentie, dit was een kwes tie van domweg gepasseerd worden, vond Veenboer. „De trainer vond hem beter. Hij had hem natuurlijk ook gehaald. Dat lag bij mij gewoon heel gevoe lig. Ik vond dat de trainer zijn beslissing te vroeg nam." Het is nooit te laat om op een besluit terug te komen, ervaart Paul Veenboer zelf nu heel sterk. „Ik ben heel positief ont vangen. Ik heb het gevoel dat veel mensen - supporters, bege leiders, bestuursleden, spon sors, de meeste spelers - het prettig vinden dat ik weer terug ben. Ik heb het ook weer goed naar mijn zin, Lisse is een leuke vereniging. En met de trainer kan ik ook heel goed opschie ten." Paul Veenboer is terug bij FC Lisse, en wat hem betreft niet voor even. „Ik wil volgend sei zoen hier gewoon weer verder. Het zaterdagvoetbal is erg leuk, het heeft zo veel meer sfeer dan het zondagvoetbal." En als hij nu niet in het eerste komt, dit seizoen? „Dan is er volgend jaar weer een nieuw seizoen." Verdediger kan bij Wolverhampton zijn toekomst veilig stellen John de Wolf speelt vanavond in Tilburg zijn laatste wed strijd voor Feyenoord. De verdediger en aanvoerder van de Rotterdammers vliegt morgen naar Engeland om een contract van 2,5 jaar bij Wolverhampton Wanderers te tekenen. rotterdam marcel van der kraan gpd-verslaggever De voormalige Engelse bonds coach Graham Taylor, die sinds zijn ontslag bij de FA in dienst is van de nummer twee in de eer ste divisie, bereikte gistermor gen overeenstemming met Feyenoord-voorzitter Jorien van den Herik over de transfer van De Wolf. Taylor had de interna tional, die hij onder meer kende van de twee interlands tussen Oranje en Engeland op weg naar het WK in Amerika, al en kele weken op het oog. De Wolf heeft er nooit een ge heim van gemaakt dat hij graag nog eens in Engeland aan de slag zou gaan. De Wolf: „Wol verhampton Wanderers is voor mij een ideale club. Ik ga er fi nancieel behoorlijk op vooruit, de club heeft een schitterend nieuw stadion en trekt gemid deld zo'n 25.000 toeschouwers. Ik heb het bij Feyenoord prima, naar m'n zin en vind het aan een kant moeilijk om op te stappen. Aan de andere kant ben ik op een punt gekomen in mijn carrière dat ik zo'n kans niet meer mag laten lopen. Dat is ook de reden dat Feyenoord heeft besloten om mij weinig in de weg te leggen. De voorzitter heeft me verteld dat ik in de af gelopen vijf jaar genoeg voor de club heb betekend. Dat was prettig om te horen". Willem van Hanegem stemde in met het vertrek van zijn libe ro, omdat hij vindt dat De Wolf op 31-jarige leeftijd niet de kans mag worden ontnomen om zich nog een keer financieel behoor lijk te verbeteren. Van Hane gem: „De Wolf kan zijn toe komst nu helemaal veilig stel len. Iemand die veel heeft ge daan voor Feyenoord moet je dan zo'n transfer gunnen. Dat er de afgelopen week kritiek op hem is geweest, staat geheel los van onze beslissing. Drie weken geleden was De Wolf nog de ge vierde man in Bremen. Het is onzin om hem dan nu, na een misser tegen PSV, opeens hevig te bekritiseren". Belangstelling De Wolf was al geruime tijd op de hoogte van de belangstelling van Wolverhampton Wande rers, dat miljoenen wil investe ren om promotie naar de Pre mier League te bewerkstelligen. Omdat hij een paar jaar geleden al eens is benaderd door Sun derland, maar die transfer uit eindelijk zag mislukken, had hij geen ophef over zijn mogelijke vertrek gemaakt. De Wolf: „Ik moet vandaag of morgen de puntjes nog op de i zetten bij de Engelsen. Maar ik ga er vanuit dat ik deze week in het vliegtuig naar Engeland zit. Gisteravond heb ik bij Rob Jansen, mijn zaakwaarnemer, de transfer in grote lijnen afgerond. Het is voor mij een geweldige nieuwe uitdaging. Ik heb altijd bewon dering gehad voor het Engelse komen met Southampton, de club van Kenneth Monkou. Southampton-manager Lawrie McMenemy voerde de afgelo pen dagen gesprekken met de bij Feyenoord op de bank be lande aanvaller. Van Loen: „Het klonk allemaal heel positief. Het enige verschil met De Wolf is dat er in mijn geval nog niet over de financiën is gesproken. Ik vlieg maandag met Rob Jan sen en mijn vrouw naar Enge land om de club en de stad te bekijken en om met het bestuur van Southampton te onderhan delen over een contract. Omdat ik een paar weken geleden al mijn neus heb gestoten bij Chelsea, dat niets meer van zich liet horen, ben ik nog een beetje voorzichtig". Southampton deed vorig sei zoen ook al een poging John van Loen in te lijven. „Het ver velende was dat ik toen net een rode kaart tegen FC Twente kreeg. Toen haakte men even af. Later heeft de club nog eens informatie ingewonnen bij Ton- ny Bruins Slot en die heeft een positief advies gegeven. Geinig toch? Kun je nagaan hoe be roemd ik eigenlijk ben in Euro pa..". Volgens Van Loen is er geen en kele reden om bij Feyenoord te blijven. Niet de concurrentie strijd met de Zweed Henryk Larsson heeft hem doen beslui ten op te stappen, maar de me dedeling van het bestuur dat hij beter kan vertrekken. Van Loen: „Nee, voor Larsson ben ik niet zo bang. Ik speelde aan het be gin van dit seizoen het beste voetbal uit mijn hele Feye- noord-periode. Ik zou best nog regelmatig aan bod kunnen ko men. Maar Feyenoord heeft duidelijk te verstaan gegeven dat ik weg mag. Dan moet je zo'n boodschap begrijpen. Er moeten zelfs een heleboel spe lers vertrekken. Ze gaan kenne lijk liever verder met allerlei an dere spelers. Het kan ook nog zijn dat ik te duur voor de heren ben geworden". John de Wolf: naar Engeland. voetbal. De sfeer in de stadions, de manier waarop de mensen het voetbal beleven en de volle tribunes spreken me al jaren aan. Daarnaast is het Engelse voetbal mij natuurlijk op het lijf geschreven. Ik neem aan dat ik bij Wolverhampton Wanderers FOTO ARCHIEF in een zelfde rol zal gaan spelen als bij Feyenoord." Van Loen De Wolf is niet de enige Feye- noorder die Rotterdam deze week de rug toekeert. John van Loen hoopt maandag rond te chef willem spierdijk. 071 -356464, plv.-chef rob onderwater, 071-^56463 sydney anp Het Nederlands hockey-elftal zoekt ontspanning voor de hal ve finale tegen Australië. Het gaat naar het concert van Billy Joel en naar het strand van Manley. Maar niet naar Gavin Featherstone, de coach van Zuid-Afrika. De Engelsman geeft na elke wedstrijd een perfecte talkshow. Na het verlies tegen Nederland (5-2) nam hij de arbiters op de korrel. „Drie van de vijf Neder landse doelpunten waren het gevolg van arbitrale dwalin gen", zei hij met stalen gezicht. „Het duel bood prachtige enter tainment, alleen mochten wij niet meespelen." „De scheidsrechters veroor deelden ons tot de coulissen. In het hockey bestaat kennelijk onderscheid tussen de rijken en de armen. Van den Honert en Bovelander zijn de rijken, wij de armen." Coach Oltmans hoor den de woorden van zijn schuimbekkende collega onbe wogen aan. „Ik geef nooit com mentaar op arbiters", zei hij. „Ook na deze wedstrijd niet." Oranje won vandaag in Syd ney zijn vierde wedstrijd. Het sloot groep B af met het verlies van een punt, de 0-0 tegen Duitsland. Tegen WK-debutant Zuid-Afrika kwam Nederland geen moment in gevaar. De ploeg dwong negen strafcorners af, waarvan er drie gemaakt werden. Van den Honert pushte de vierde en vijfde raak, 1-0 en 2-0, en Brinkman scoorde uit de rebound van de negende, 4-1. Tussen de bedrijven door rond den Veen en Van den Honert twee aanvallen af. Van den Ho nert schroefde met de drie tref fers zijn totaal op naar tien doelpunten in vijf duels. In de tweede helft bracht Olt mans alle bankspelers in het veld. Voor Drenth en doelman De Rooy betekenden dat de eer ste WK-minuten. „De bankspe lers moesten ritme opdoen", verklaarde de coach de strate gie. „Bovendien wilde ik mijn sleutelspelers blessurevrij hou den en anderen vrij van gele kaarten." Poortenaar, Van Wijk, Delissen, Veen en doelman Jan sen werden ingewisseld. Hoe wel de opstelling door elkaar werd gehusseld, maakte dat nauwelijks verschil. Oranje be hield heel eenvoudig de contro le over de wedstrijd. Nederland bracht Zuid-Afrika de eerste nederlaag toe op het WK. De Zuidafrikanen hadden daarvoor vier keer gelijk ge speeld. „Nederland speelde marvellous", zei Featherstone ironisch. Indrukwekkend vond hij Nederland niet. „Het gaat er om het aantal strafcorners te beperken", gaf hij aan. „Daarin zijn we niet geslaagd. Qua veld spel waren wij niet de mindere ploeg. Ik telde zes kansen voor mijn ploeg en vier voor Neder land." Featherstone, die veertig da gen voor het WK benoemd werd tot coach van Zuid-Afrika, heeft in Engeland drie clubs onder zijn hoede: het universiteits team van Oxford, Olton en West Warwicks. Hij maakte ze alle drie kampioen. Voor de post van Engelse bondscoach kwam hij nooit in aanmerking. „Ik ge bruik de verkeerde deodorant. Of misschien zat ik wel op de verkeerde kostschool", lachte hij. Hij was niet onder de indruk van het Nederlands elftal. „Ze winnen een medaille natuurlijk, maar geen goud." Wansbrough Hel Australisch hockey-elftal kan in de halve finale tegen Ne derland geen beroep doen op David Wansbrough. De gerouti neerde middenvelder werd ge schorst. Wansbrough liep in het duel tegen Engeland zijn derde gele kaart op. Na twee gele kaarten miste hij de wedstrijd tegen Spanje door een schor sing. De derde betekende auto matisch weer een straf van een wedstrijd. Australië protesteer de tegen de kaart, maar in een speciale zitting kwam de tucht- commissie unaniem tot de con clusie dat de kaart terecht is ge geven. SIIIZ 1 M e zullen er op de W j Duinwetering niet wakker van liggen, maar scheidsrechter Joop Wijnholds fluit nooit meer een wedstrijd van Noordwijk. De Rotterdamse spelleider is uiterst verbolgen over de be handeling die hij zaterdag als leidsman van Noordwijk 2 - Barendrecht 2 (0-2) onder ging- Je zou denken dat het hier om een fikse scheldpartij is ge gaan, of, de laatste tijd weer in de mode, molestatie van de man in het zwart. Nee dus. Joop Wijnholds wil de zich zaterdag verkleden, maar stond voor een gesloten deur. is Wijnholds daags na de ge beurtenis nog altijd niet beko men van het bezoek aan Noordwijk. „Als scheidsrechter van het tweede hang je er maar een beetje bij. Ik heb acht jaar in de amateurtop gefloten en dan word je in de watten ge legd. Dat wil ik het bestuur van Noordwijk nu eens onder de neus wrijven. Dat er meer is dan het eerste alleen. Maar in een organisatie met vrijwilligers worden altijd fou ten gemaakt. Het had niet mogen gebeuren, maar het ge beurde toch. Meneer Wijn holds krijgt van ons nog een briefje met excuses. Het lijkt verspilde moeite, want Noordwijk heeft afge daan voor Wijnholds. Het gaat niet alleen om de ge sloten deur. „In al die jaren dat ik bij Noordwijk kom, is het nooit goed gegaan. Je wordt er nooit goed behandeld. Andere colle ga's hoor ik er ook over. Tus sen mij en die club heeft het eigenlijk nooit geboterd", zegt Wijnholds. Omgekeerd ook, want Arie Weijers, elftalbegeleider van Noordwijk 2, was niet echt te spreken over de leiding. Weij ers hoorde zaterdag iets vreemds uit de mond van Wijnholds. Weijers: „Wijnholds zei tegen mij dat hij bewust een penalty aan Barendrecht had gegeven, om dat hij boos was over de be handelingdie hij had onder gaan. Nou ja! Ik ben er nog eens over na gaan denken en ik vond die man inderdaad een dubieuze wedstrijd flui ten. Als Wijnholds wordt gecon fronteerd met de uitspraken van Weijers, is het lange tijd stil aan de andere kant van de lijn. Wijnholds: „Bewust een penalty gegeven? Zegt die leider dat? Die speler van Noordwijk kreeg de bal duidelijk tegen zijn hand, hij ving 'm nog net niet. Hier ga ik werk van maken. Zij ze nu helemaal. Die leider mag niet van die ondeugende dingen zeggen. Ik fluit lang genoeg om te weten dat spelers niet de dupe mogen worden van zo'n gevalletje als ik zaterdag heb meegemaakt. Ik ben zelf voor zitter van een voetbalclub HWD, red) en zou het ver schrikkelijk vinden als mij zo iets overkwam. Wijnholds voegde maandag avond direct de daad bij het woord. De Rotterdammer maakte penningmeester Epi Bosma, die op het punt stond aan de ledenvergadering bij Noordwijk te beginnen, deel genoot van zijn boosheid. Bosma: Wijnholds heeft een heel be toog afgestoken over de relatie tussen hem en Noordwijk. Het zal wel. Alsof alle scheidsrech ters slecht behandeld worden bij ons. Ik hoor nooit klachten. Zaterdag na de wedstrijd vraagt secretaris Cees Spaan derman aan hem of hij koffie en een broodje wil hebben. En ineens staat hij in de kantine. En over zijn leiding hoor je mij niet, want in de sport kun je winnen en verliezen. De boosheid van Wijnholds bracht Noordwijk overigens niet alleen onheil. Omdat hfi na de wedstrijd geen seconde langer wilde blijven dan noodzakelijk vergat Wijn holds drie Noordwijkse gele* kaarten op het wedstrijdfor mulier te noteren. coren uit de aftrap. V j Het lijkt onmogelijk Niet voor Noordvyy- ker Arnoud van Dam in de wedstrijd Noordwijk 6-Kop-, dekerk 2 (8-0), tweede klasSë afdeling Leiden. Aanvoerder Johan van der Lippe: „Het stond 2-0 en de tweede helft begon. De scheids fluit' de bal wordt genomen en komt voor de voeten van Ar noud van Dam. Die geeft de- bal ineens een pegel. De bal1 werd nog teruggespeeld, ik denk dat het zestig meter was." Het leek een houdbaar schot. Maar op hetzelfde moment, stond Koudekerk-doelman Jert-Jan van de i laven niets vermoedend te rekken. In eens /.i^ hij lie bal langs hem heen in het verlaten doel sirt- zen. Doelpunt en het sein voor een serie lachsalvo's. Arnoud van Dam, invaller no ta bene, begon aan een lange ereronde. Van der Lippe: „Na tien minuten zagen 'm te rug." Van de Haven overdacht op dat moment zijn zonde. De doelman: „Of ik er nog mee gepest ben? Gelukkig had de keeper van het eerste een blunder ge- maakt. Viel mijn fout niet zo op." liever niet te veel over (want dat voert de spanning alleen maar op) maar het probleefh ligt er wel degelijk. De Racing uit Leiderdorp heeft een pe^ nalty-syndroom. De zaterdag vierdeklasser krijgt de bal er maar niet in vanaf elf meter. De laatste weken werden er drie pingels gemist, door drie verschillende spelers. Trainer Leo Holl wil er lievef niet te veel over kletsen, want de volgende strafschopnerper heeft natuurlijk al genoeg druk op de schouders. „Maar gepraat wordt er na tuurlijk toch binnen de groep, dat krijg je op deze manier.-. Eerst hadden we Niek Ooster- lee, hij is onze specialist. Toen hij miste, gaf-ie aan dat er maar even een ander moest komen. Dat werd Klaas Dek ker. Maar hij miste ook en toen kwam afgelopen zater dag Edwin Grootendorst in beeld. Alweer mis. We krijgen genoeg pingels van de scheids daar ligt het niet aan, haha. Nou ja, haha, het is natuurlijk helemaal niet om te lachen, dat weet Leo Holl ook wel. Misschien moet er wat meer op worden getraind. Holl: „Ja, eigenlijk wel, maar dan. maak je er ook weer zo'n pro bleem van. Bovendien kun je de wedstrijdspanning op de training niet creëren. Het zit gewoon effe tegen. Ze gaan trouwens niet eens naast, ze worden allemaal op de paal geschoten, dat is ook weerzo- Bij RCL is nu Alex Barendse aangewezen. Hij maakte ze in de jeugd meestal, dus we hopen dat het goed gaat. Misschien zijn ze bij RCL he lemaal niet zo happig op die strafschoppen. We zien het al voor ons: komende zaterdag wordt spits Edwin Grooten dorst gevloerd binnen de 'zes tien' en de arbiter wijst naar de stip. Bij RCL schrilcken ze zich een hoedje en proberen de scheidsrechter van zijn voornemen af te brengen. 'Scheids, kom nou, dat is toch geen pingel. rob onderwater rob van der zanden

Leidsch Dagblad | 1994 | | pagina 23