k Overwinning LZ roept vraagtekens op I Rijnsoever krijgt rekening gepresenteerd Belgische grafdelver wint derde tulpenloop Sport AZC: dubbele wins Badmintonners Flair F kloppen concurrent k Kleywegt: twee keer goud^ La Lau wint sprintcross MAANDAG 28 NOVEMBER 1994 CHEF WILLEM SPIERDIJK. 071 -356464, PLV.-CHEF ROB ONDERWATER, 071-35) IEa waterpolomedewerker De waterpoloërs van AZC kwa men tweemaal in het water. Za terdag was VZC veel te zwak (16-6) en gisteren werd AZPC na een hectische slotfase met 14-12 verslagen. De Zijl/LGB speelde niet slecht maar verloor wel met 12-11 van De Ham. AZC speelde wat met VZC. De hekkesluiter van de hoofdklasse was veel te zwak om enig ver weer te bieden. De 16-6 uitslag was nog een zwakke afspiege ling van de krachtsverhoudin gen. Gisteren tegen de lands kampioen AZPC leek er op nieuw geen vuiltje aan de lucht. AZC, zonder de geblesseerde Gijsbert van der Leden, domi neerde twee en een half part de wedstrijd. AZPC goalie Arie van der Bunt stak niet in al te beste vorm, een blessure was hier de bet aan. AZC maakte hier goed gebruik van. Rustig spelend maakte de AZC voorwaartsen de aanvallen naar behoren af. Via 4-2 en 7-5 werd het halver wege de derde periode zelfs 11 - 7 en leek de wedstrijd gespeeld. AZPC dacht daar echter anders over. Tweemaal Daniel Bikkel en Boudewijn de Vries brachten de spanning terug (11-10). I liet zich in de laatste peril echter niet verrassen. Periodestanden: 4-2, 7-5, i 10 en 14-12. Goals AZC: N\ Zuidweg 3, Björn Boom 3, J("l Stoffels 2, Kimmo Thomas I Bob Brebde 2, John Jansen 1-* Remco Pielstroom 1. De Zijl/LGB zit in de hi waar de klappen vallen, leidi Kooibewoners speelde jBASk slecht en waren zeker niet rij der dan De Ham, maar moesPc i toch de punten in Zaancjben achter laten. Albert Spijker vtfom dat verdedigend soms wat <de geconcentreerd werd gespeiPur „Wij moesten zwoegen voor|g'sl ze doelpunten en zij kregenty te gemakkelijk, dat is jamnjwac Het was een leuke wedst|bez met prima scheidsrechters, ;den leen dat resultaat..." Zo'n tv#jk enhalve minuut voor tijd kw(va' De Zijl op 11-11. In de eeislep aanval hierna werd het diuSch 12-11. In de resterende 'dig kreeg De Zijl nog een go»dat kans. Het schot verdween e|der ter naast het doel in plaats jdf er in. Periodenstanden: 5-5, Jtijd 10-8 en 12-11. Doelpunten |een Zijl/LGB: Pascal Bontje 3, P C Ligtvoet 3, Niels Joor 3. AlbLei» Spijker 1 en Johan Kluivers 1 JsPr: mo Pui badmintonmedewerker nu; var De badmintonners van Flair hebben hun derde plaats in de eeidoi ste klasse van de landelijke competitie met een 6-5 overwinninsen bij naaste concurrent Velo flink verstevigd. In de derde klassme ging koploper Merenwiek fors onderuit bij Schollevaer. Leidekvv boekte in de vierde klasse nuttige winst op Merenwiek 2. voc Na de enkelspelen keek Flair tegen een 4-2 achterstand aatDA Bas van Zeist draaide stroef, maar Ronald van der Meer had du) E delijk de geest. Wouter de Lijster verloor in drie games. Cees-Javer van Vliet kroop door het oog van de naald. Hij werkte viipla matchpoints weg, won de tweede game alsnog en vervolgeijwa ook de derde. is 1 Via de mannendubbels kwam Flair op gelijke hoogte mi de Velo. Van Zeist en De Lijster kwamen van een 11-15 en 6-13 acl)tie< terstand terug tot 18-13 en 15-3 winst. Van der Meer en Vddai Vliet zegevierden in de verlenging van de derde game. De vrouvul wen volgden het voorbeeld van hun eerste mannnendubbdorr winst vanuit een grote achterstand. Dijkstra en Van Zeist steldejsta in de eerste mixed tenslotte de zege veilig. j In de tweede klasse leverde Flair 2 tegen koploper Aeolus goe_ weerwerk, maar kon toch geen partij tot winst voeren. Flair 3 i de derde en Flair 4 in de vierde klasse boekten een zege. Shut! lewoude, 7-1 tegen Leyton 3, blijft voor team 4 de grootste bi71 dreiging voor de koppositie, In de derde klasse veranderden de posities van BC Lisse. Was senaar en The Printer/Veglo niet. Alle drie hooggeplaatst teams wonnen. Bij Lisse stond Mark Anderson zijn single af. r' overige zeven partijen tegen MCC '94 werden, overigens alle drie games, wel tot een goed einde gebracht. Wassenaar won b| de Haagse buren van DKC 5 vijf partijen en verloor er slecl drie. Veglo-ers Randy Thepass en Stefan van Zwieten waren single en dubbel te sterk voor Danny van der Ploeg en Robi Zwetsloot van Bacluvo uit Voorhout. Monique Borsboom bracl] Bianca de Groot aan de rand van de nederlaag, maar kwam ui eindelijk voor de zege twee punten tekort. Jacqueline van R; vensbergen sloeg zich in drie games langs Cynthia van der Slo De invaller, voormalig speelster van het eerste team van toei malig eersteklasser Lisse, bleek het badmintonnen niet verleen Alle dubbels werden een prooi voor de Leidse formatie. Merenwiek beleefde een debacle bij Schollevaer. In de grin mige sfeer bij de club uit Capelle redde Sandra van der Hart eer. De reserves verging het niet veel beter. BC Leiden haalt twee nuttige punten binnen. Reini Pepping bleef in single, dul bel en mixed met Nora de Koning ongeslagen. Marco Stoute bracht twee punten binnen. Apollo uit Roelofarendsveen beleefde een goed weekeindi Team 1 speelde gelijk tegen Lisse 2. Michiel Zwaan won van Be de Geus, maar Rolf Driessen liet Rogier Moorman voorgaar Thea Turk was te sterk voor invaller Nicolette Kei, maar Care van Oyen feliciteerde Anette Dekker-Koop. Apollo won de dul bels, maar Lisse 2 kwam in de mixen terug tot het gelijkspe Ruud Bakker, Emmy van Dijk en alle dubbels leverden het twet de team de zes punten voor de totaalzege op KO Flyers. De Zuidhollandse kampioen schappen hebben voor De Zijl- LGB drie kampioenen opgele verd. Jorien Kleywegt viel het meest op door twee keer goud te pakken en nog wel op haar minste slagen: de vlinder- en schoolslag. Jorien Kleywegt toonde in zwembad Waterland te Spijke- nisse haar veelzijdigheid door zowel de 100m vlinder als de 100m school winnend af te slui ten. In respectievelijk 1.08.7 en 1.19.8 was de Leidse de concur rentie bij de meisjes '79 te snel af. Ook Sven Meijers mag zich na gisteren kampioen noemen. Meijers ('81) won namelijk de 100m rug in 1.10.7. Op de 100m vlinder behaalde hij een tweede prijs, maar zijn tijd (1.10.2) was goed genoeg voor een startbe wijs voor de winterkampioen schappen. Robin Sprinkhuizen won eveneens goud en zilver. Goud was er op de 100m vrij voor mannen in 52.7 en zilver in 1.00.5 op de 100m rug. Marcel de Natris werd op die laatste af stand derde in 1.02.8. Ook San- der Rijnsburger, jongens onder tien, werd derde. Op de 100m rug klokte hij 1.24.2. Op de 100m vrij voor meisjes onder tien won Renate van i Vliet een tweede prijs door 1.40.6 aan te tikken. Monic Chaudron werd derde op tij zelfde nummer voor meisj onder zestien: 1.17.2. Ilona der Boon en Robert van Vuui kregen eveneens brons om| hangen. Van der Boon tikte 1.21.8 aan op de 100m rug v< meisjes onder veertien. Vj Vuuren had 1.28.4 nodig om 100m school voor jongens der zestien af te ronden. Op de B/C Kring in Nieuwj kerk aan den IJssel werd N f chael van Schaik ('83) voor 1886 eerste: 1.12.5, terwijl Naij scha Sierag ('79) weer hard ai de weg timmert en die inzet i iri terdag beloond zag met ei te tweede plaats (1.10.2) op 100m vlinder. Bart Vermeulf M ('79) won zilver. Op de lOOfde rug voor jongens '79 klokte Ij to 1.06.3. Ook Remco Singeliici ('78) en Fleur Bakker bij D vrouwen grepen net naast goii ni Singeling tikte op de 100m vlij lij der na 1.02.1 aan, terwijl BakU ei 1.00.6 nodig had op de 100|w vrij. Op diezelfde afstand wé ve Noekie Klein ('83) derde: 1.091 Voor De Zijl werd Lorette Vd h; ting eerste op de 1 OOrn vrij vol p| meisjes onder tien: 1.32.6, vw je een B-limiet is. a; Het weerzien met Vivax viel LZ 1886 rauw op de maag. Na een sterk begin van de competitie waarin LZ met speels gemak langs de tegenstanders slalomt, bleek de Oegstgeestste opponent meer kwaliteit in huis te hebben dan op voorhand was aangenomen. LZ behaalde een 9-7 overwinning maar de wijze waarop LZ de ploeg van eer stejaars coach Mark van Belkum aan de kant zette, riep veel vraagtekens op. waterpolomedewerker De ploeg van Jan Breedeveld gedijt het beste bij oppositie die zich van de zelfde strijdwijze bedient. Het fel op de huid zit ten van de tegenstander en er van uit gaan dat het surplus aan snelheid in klinkende munt wordt uitbetaald. Mark van Bel kum toverde een vooralsnog voor LZ funest plan uit de hoge hoed. Vivax legde LZ in de ma tig bezochte streekderby een zone verdediging voor waarmee de handicap van de 108-jarige aan het licht kwam. Een enorm gebrek aan schotkracht. Ben 01- de Olthof was vorig jaar nog goed voor loepzuivere schoten maar in de eerste klasse lijkt zijn aandeel in de score voorname lijk beperkt tot het verzilveren van strafworpen. Hoewel hij za terdag twee maal doel trof, was zijn vizier gericht op paal en lat. LZ nam geen afstand van de nummer negen van de eerste klasse en met dat gegeven lijkt de conclusie gerechtvaardigd dat LZ dit seizoen nog wel tegen een nederlaag zal oplopen. Toch bezit Jan Breedeveld en de zijnen met 16 punten uit acht duels de koppositie maar of men met het huidige speler- spotentieel in de hoofdklasse potten kan breken moet ernstig worden betwijfeld. Vivax heeft heel andere zorgen. Na een ijzersterk begin (6 uit 3) zijn de bewoners van het zwembad Poelmeer de laatste weken sterk terugevallen. De sterke midvoor Hans Trijsburg twijfelt niet aan een goede af loop. „In principe kijken we al leen maar omhoog. In vergelij king met de andere teams in de eerste klasse beschikken we over een jong team en in de toekomst moeten we zeker hoog mee kunnen draaien. Vooral als we de wijze lessen van Van Belkum ter harte ne men", oordeelt Trijsburg postief over de komst van Van Belkum. „Hij laat ons meer nadenken over het spelletje en het heeft tijd nodig om tot resultaat te komen. De winst van vanavond is dat we ons niet weg hebben laten spelen. Er zat zelfs meer in." Vivax bracht LZ nog in verle genheid door na een 6-3 achter stand sterk terug te komen. LZ stapelde fout op fout en onder aanvoering van de plotseling wakker geschrokken Arjan Lau- rense stond het in de vierde pe riode 'zomaar' 6-7. Het thuispu bliek veerde op maar een klas siek foutje van doelman Vilfoje gooide roet in het eten. LZ wees na afloop met uitgestoken vin ger naar arbiter Gijze Kaltenec- ker. De Alphenaar deelde meer straffen aan LZ uit dan aan Vi vax. Marc van Belkum vond dat leiden wilmar kortleever Joost la Lau heeft in de sprint cross van de Tilburgse Waran deloop gisteren alweer de twee de overwinning geboekt in het jonge veldloop-seizoen. De 24- jarige atleet van De Bataven maakte in de Brabantse ope ningswedstrijd van het nationa le cross-circuit korte metten met de Bredaase atleet Johan de Koning, die vorig jaar in de Sprintcross nog kilometers ge bruik maakte van het tempo- werk van La Lau om deze in de eindsprint alsnog te verschal ken. La Lau nam traditioneel van de start af de kop, daarmee het veld onmiddelijk uit elkaar trek kend. De Koning kon de Leide- naar wederom volgen, maar La Lau had dit jaar meer reserves tot zijn beschikking. Na een he vige eindsprint trok de Leide- naar aan het langste eind om met twee tellen voorsprong te finishen. Achter La Lau verraste zijn jonge clubgenoot Stefan Hulisz met een zesde plaats precies vóór zijn illustere club genoot Han Kulker (7.25 om 7.27). Ook Mark van Bel (twaalf de in 7.34) en Hylke van der Gaast (18e in 7.43) plaatsten zich bij de eerste twintig. In de veteranencross over 7,8 kilometer brak de kopgroep na drie van de vijf rondes door de inspanningen van Bataaf Henk van Velzen. Breukelenaar Sip Stal benutte echter zijn grotere basissnelheid zeer efficient om de Warmondse nationaal kam pioen in de sprint op afstand te houden. Over dezelfde afstand als Van Velzen werden Jan Kor- tekaas en Jaap van Duijven voorde zes- en negentiende. Daarbij waren ze respectievelijk vijftien en zeven tellen sneller dan Van Velzen. Moraal sterk leipen Triatleet Mart Moraal heeft gisteren een uitstekende reeks wedstrijden afgesloten in een sterkbezette Run Bike Run in Pijnacker. De Oegst- geestenaar pakte na vijf kilo meter lopen, zestien op de mountain-bike en weer vijf kilometer lopen een tweede plaats. Met een achtste posi tie na de eerste etappe werk te de uitstekende fietser zich door de modder naar de kop. De traditioneel goed loper John Engelen, die in eigen omgeving optrad, bleek ech ter uiteindelijk toch te sterk. Engelen had daarbij het voordeel dat Moraal tijd ver loor op het wisselen van schoeisel. Bij de vrouwen kampte Gonnie Wensveen met een lekke band. Inclusief de minuten tijdverlies die ze hiermee opliep, eindigde de Leidse op een zevende plaats. Veteraan Hans van Zijp bleef in 1.27.55 ook bij de eerste twintig. staaltje 'synchroonwaterpolo' ten beste. LZ won de derby met 9-7. Twee spelers van LZ 1886 en Vivax ge het arbitrale duo nog coulant I was met de Leidse club. Doel- i punten LZ: Hans van Hees, Ben I Olde Olthof en Jan Langerhorst en Michel van der Zeeuw 2x, i Mirco Zuidweg lx. Vivax: Aar- i jan Laurense en Hans Trijsburg 3x en Edo den Boef 1 x. 1 Conditie WZK mag wel eens aan de fysie- ke conditie werken. De Wasse- naarse formatie verloor met 13- 8 van Katwijk. De laatste perio de gaf de doorslag. WZK stond met nog zes minuten te spelen met 8-5 voor maar gaf de wed strijd in de laatste periode vol komen uit handen. Katwijk denderde over het moegestre den WZK heen en eindigde de strafexpeditie op 13-8. Kjelt Boonstoppel doelpuntte 5x. Koudekerk heeft de tegenslag van enkele weken geleden al weer verwerkt. Na de 14-2 ne derlaag tegen De Spartaan is men weer bezig met een goede reeks. De Zwoer werd met 11-5 verslagen. Erik Bergsma scoorde 3x. Alkemade lijkt niet meer te stoppen. De Houtrib kreeg met FOTO HENK BOUWMAN 21-1 geen enkele kans. Machiel Wesselius maakte een goed de buut. Michel Bakker scoorde 5x. De vrouwen van De Zijl/LGB wonnen met 5-4 van KZC. Met deze overwinning zijn de vrou wen van trainer Arie van Hoorn op de derde plaats beland. In- grid van Veen scoorde 2x. Docos overtuigend kampioen leiden ron hoogendam medewerker Terwijl de tafeltennissers van Pecos/Oegstgeest in de strijd om de derde plaats in en tegen Harkstede met 6-4 een valse start maakten, werden de ner veuze vrouwen van het Katwijk- se Rijnsoever door Hoonhorst meedogenloos uit de ereklasse geknikkerd. Betere berichten komen van het Leidse front waar Docos in de vierde divisie de titel voor zich opeiste. Oegstgeest tekende tegen Harkstede letterlijk en figuurlijk voor een koude start. De ploeg van Claussen arriveerde pas vijf minuten voor aanvang van de wedstrijd in de Groningse zaal. De weinig flexibele bonds- scheidsrechter Köpke gunde Oegstgeest een warming-up van slechts vijf minuten. De koude start leverde de Oegstgeestena- ren een snelle 4-0 achterstand op middels verliespartijen van Jonah Kahn, Jürgen Pastoors en Herman van den Broek en de dubbel. Het eindelijk warm ge draaide Oegstgeest kwam ver volgens goed terug tot 4-3, waarmee de strijd weer een ge lijkwaardig karakter kreeg. Niet temin kreeg de achtste partij tussen Van den Broek en Tam- menga weer een negatief ver volg in het nadeel van Van den Broek c.s., die in de derde game nog wel een 9-5 voorsprong koesterde. „Ineens moest ik met een an- •dere bal spelen die veel te hard was", ergerde Van den Broek zich mateloos. „Ik was gelijk het initiatief kwijt". Het verbale ge weld leverde de Oegstgeeste- naar prompt een gele kaart op. Met het inmiddels weer wat zachter geworden celluloid stel de Kahn tegen Van de Leur orde op zaken, waarna de slotpartij" tussen Pastoors en Landstra in Gronings voordeel eindigde: 6-4 „Volgende week thuis weet ik bijna zeker dat we van ze win nen", aldus Van den Broek. Bij een 6-4 winst legt Oegstgeest beslag op de derde plaats, want de gamestand is in hun voor deel (13-12). De mannen van Scylla sloten hun laatste eerstedivisieoptre- den tegen Westa af met een 6-4 verlies. Aan de Brahmslaan wis ten Kanbier, Klein en Witte brood ieder een potje te win nen. Ook het Hazerswoudse Avan- ti, dat in de eerste divisie, groep 1, te wisselvallig presteerde, daalt af naar de tweede divisie. De slotwedstrijd uit tegen Den Bosch ging met maar liefst 8-2 verloren. Waardoor het trio Mentink, Vente en de Beer con current Rhenus boven de rode streep moet dulden. In de tweede divisie, groep 3, eindigde Rijnsoever op de der de plaats, nadat de laatste pot een keurige 7-3 uitwinst ople verde tegen Spaarne 2. Roald van der Landen bleef knap on geslagen. De mannen van Treffers kon den zich in de sterke tweededi visie, poule 4, geruime tijd niet handhaven. Slechts tweemaal wisten de Veners deze competi tie winnend af te sluiten. Niette min werd de laatste partij tegen Trias met een enigszins bevre digend 7-3 verlies afgesloten. Het Leidse Docos is met over macht kampioen geworden in de vierde divisie. Slechts het Goudse Ilac vormde een lichte bedreiging voor de Leidenaars die in Zlatan Ramic een aller aardigste kopman koesteren. Zaterdag tegen TOGB (8-2 winst) demonstreerde Ramic samen met zijn broer Armin zijn foutloze optreden. Met nie- wkomer Ralf van Haastregt (2x) is de sprong naar de derde divi sie een feit geworden. Vrouwen Er heerste in de speelzaal van Rijnsoever afgelopen zaterdag geenszins een grafstemming nadat degradatie een feit was geworden. Kennelijk had de for matie van Hans Bonsen de bui tegen Hoonhorst al zien han gen. Want in een mum van tijd gleden zijn dochters Cora en de stijf van de zenuwen begonnen Maroesja hard onderuit tegen respectievelijk Broekhart en de zwakke Kiekenbosch. Toen de dubbel ook al, zij het nipt, ver loren ging walste Hoonhorst door naar 6-0 hetgeen het af scheid van de ereklasse bete kende voor de Katwijksen. De voor Mariska de Haas ingeval len Anouk Remmelzaal vierde een persoonlijk succesjes met winst op Kiekenbosch. „Ik heb toch niks te verliezen", lachte het 17-jarige talentje. Voor Cora Bonsen betekende de verloren dubbel de nekslag. Het eerste divisie optreden voor de vrouwen van Docos heeft slechts een half jaar mo gen duren. De laatste partij ein digde voor Docos nog wel in een nette 7-3 winst tegen Luto mét een ongeslagen Mirjam Bik. De vrouwen van Pecos speel den het duel tegen UTTC plichtmatig uit, want ondanks de 7-3 triomf bleek een tweede plek het hoogst haalbare. Hazeleger komt paar tellen te kort leiden wilmar kortleever atletiekmedewerker In de tweestrijd tussen de Belgi sche Geert DeRuddere en Jan- Dirk Hazeleger was het gisteren in Roelofarendsveen eerstge noemde die de winst pakte in de derde Tulploop. De jacht op parcoursrecord en premie mis lukte nipt, maar met 1.06.10 en 1.06.17 kreeg de wedstrijd van LVA Plantaris winnende tijden op hoog niveau. Het verwachte duel tussen de twee sterkste atleten ontwikkel de zich snel na de start. Zodra DeRuddere het gat wilde slaan, sloop Hazeleger in het kielzog. Achter hen kwam de Slowaakse Drent Stefanovic solo te lopen, op zijn beurt wel steeds meer afstand nemend van een groep met onder meer Roelofarends- vener Hans Wubbe. De com mentaren van de koplopers wa ren even eensluidend als de tandem die ze samen in de pol der leken te vormen. „We liepen precies op het schema van 1.05.36," meldde DeRuddere, in het dagelijks leven grafdelver in Wevelgem. „Maar vanaf de tien kilometer kregen we verval. Met z'n tweeën is moeilijk tempo maken, maar we konden allebei ook geen afscheiding maken. Als je dan naar elkaar gaat zit ten kijken, is het definitief ge beurd." Hazeleger: „De tweede helft heb ik het tempo gemaakt, maar ik kon hem niet loskrijgen. Tussensprints konden ook niet, want dan blaas ik mezelf op. Maar vanaf 15, 16 kilometer was het voor mij toch afgelopen." De laatste tientallen meters was het dan ook DeRuddere die met één simpele demarrage los was en nog relatief eenvoudig zeven tellen afstand nam. Ver achter het tweetal werd Stefanovic geremd door achille speesklachten, welke hem niet weerhielden de derde plaats eenvoudig te consolideren. Het groepje achter de Slo- waak had halverwege gezel schap gekregen van de Valken- burgse Bataaf Jo Ferket. De 40- jarige veteraan scherpte in de uitstekende loopomstandighe den zijn toptijd aan tot 1.09 rond. „Een superwedstrijd," concludeerde hij dan ook, „die zo maar uit de lucht komt val len." De inhaalrace van zijn clubgenoot Paul Barnhoorn kwam net te laat, zodat deze eindigde als zevende (1.09.21). Tussen hen in nestelde zich in zijn thuiswedstrijd ook nog Wubben (1.09.13). Deze pupil van AAV-trainer Klaas Lok was eveneens ruim sneller dan ooit. AAV-aüeet Wim van der Hoorn (AAV) en Bataaf Ben Kerkvliet (De Bataven) completeren met 110.00 en 1.10.14 het rijtje snel le tijden in het Veen. Met in totaal 800 deelnemers heeft de Tulploop zich snel ont wikkeld tot een regionale top wedstrijd. Ook de tien kilometer was met vier man binnen 31 minuten sterk. Winnaar werd Remco de Bree, een 27-jarige arts uit Amsterdam. De Bree kwam direct uil dertien uur. nachtdienst en verbaasde daar om ook zichzelf met de winst. Bataafse Suze Groen in 't Woud won eenvoudig bij de vrouwen. Na een mislukte marathon in Berlijn verbeterde de 39-jarige atlete al haar records op de hal ve marathon en de 15 kilome ter. Gisteren bracht ze ook de persoonlijke toptijd op de tien kilometer omlaag met 33 tellen tot 36.50. Finishende atleten in de derde Tulploop in Roelofarendsveen. Oosterduinloop De 18e Oosterduinloop in Noordwijkerhout trok gisteren ook een hoog aantal deelne mers (250). Een week na zijn tweede plaats in de 10 Engelse mijlen van Lisse greep Peter Zwiers van AV Haarlemmer meer nu de winst. Met 54.20 was hij bovendien op dezelfde afstand ruim sneller. Op de tweede en de derde plaats profi teerden ook Mohammed Zahri en Bataaf Dirk van Beelen van FOTO BEN DE BRUYN de goede omstandigheden (54.35 om 54.43). Winnaar bij de vrouwen werd Carla Ophorst uit Naaldwijk.

Leidsch Dagblad | 1994 | | pagina 24