Lisse lijkt klaar voor het grote werk Katwijk heeft inedelijden met Kwart Wit: 2-6 ARC voelt zich bestolen Sport Noordwijk verdient waardering f v-*" PEBRV AANDAG 28 NOVEMBER 1994 EERSTE KLASSE A 2023.RKEN CERT-JAN ONVLEE losti ng j ouweit heeft even geduurd, maar i-o (li Lisse lijkt nu toch echt klaar iele'kaor 'iet grote werk. De ploeg aafschl dit seizoen zon zwakke !-2).7-fening neerzette, bewees za- Jn8362 {dag op Marken (3-1 winst) (eizer ifi helft lang inderdaad weer fcambieen t0PPer te kunnen voet- i (Heir)'en- Geen week te vroeg ove- ens, gezien het programma i' <fo kissese Fusieclub nu te Laan chten staat. Noordwijk uit en Boot. Jtwijk thuis - er zijn eenvoudi- ongef klussen denkbaar. Marken uit, bijvoorbeeld. Het -h1 - j^femdelingenlegioen op dit jil'gpiereiland heeft dit seizoen Durroral door het volledig wegval- 1 van de Volendamse inbreng /sen of1'8 aan kwaliteit ingeboet. 5. Tairtt feit dat de ploeg van oefen zen (Efcester Peter de Waal zich tot '?Az" '"11 op zich dan ook al een compli ment waard. De combinatie van stug verdedigen en veel arbeid verrichten zou dit jaar zelfs wel eens goed genoeg kunnen zijn om zich ook volgend seizoen weer eersteklasser te mogen Tegen FC Lisse was het voor het thuis nog ongeslagen Mar ken zaterdag evenwel bij lange na niet voldoende om serieus mee te spelen in dit duel. De thuisploeg werd met name in het eerste part bij vlagen volle dig overspeeld door de elf van Wotte. Lisse legde op de zware, maar goed bespeelbare grasmat van Marken de ene na de ande re geslaagde combinatie neer en dreef de defensie van Mar ken bijkans tot wanhoop door steeds weer de vrije man te vin den. Slechts omdat het onderdeel 'eindpass' diverse malen net niet goed verzorgd was, vertoef de de thuisclub na 20 minuten spelen nog op gelijke hoogte. Toen echter brak FC Lisse de ban. De comer van Erwin Her mes was niet bepaald vlekke loos (Hermes zat als enige spe ler van de Fusieclub toch al niet goed in de wedstrijd), maar dat was voor Bert van Duyvenbode geen enkel probleem. Met een acrobatische actie slaagde de verdediger er in de bal toch nog met het hoofd te verlengen waarna Peter Wubben, ook al koppend, zijn eerste, knappe i kon laten Juweeltje Was de 0-1 al mooi om te zien, de tweede treffer van FC Lisse was helemaal een juweeltje. Barry Opdam kreeg de bal op links door de kaatsende Wub ben aangespeeld, zette twee verdedigers min of meer opzij en liet vervolgens van zo'n vijf tien meter een stift los waar men op Marken over drie maanden nog over za^ praten. Achter de kansloze doelman Eelco Zeinstra viel de bal alweer in de linkerkruising van het Marken-doel binnen. Scoorde FC Lisse in die-eerste helft op alle fronten van het voetbalspel een meer dan uit stekend cijfer, na de thee was het allemaal een stuk minder. De ploeg liet zich wat al te ge makkelijk (ver) op de eigen helft zetten en slaagde er aan de an dere kant ook niet in de door Marken aangeboden ruimte goed te benutten. Eerst 'vergat' René Ras de in kansrijke positie op de bal wachtende Wubben, vervolgens trok Wubben het hoofd terug op het r hij de 1-3 voor het inkoppen had. Geen Lissenaar die daar echt mee zat totdat het krachteloos en kansloos aandringende Mar ken opeens toch die tegentreffer uit de hoge hoed toverde. Een actie van Rowdy Bakker (vol gend jaar de trainer van Mar ken) liep op niets uit, waarna invaller Arnold Teerhuis maar eens besloot een schotje te pro duceren. Marijn Mokveld ging al zeker van zijn zaak naar de licht bedreigde hoek, op het moment dat de knie van Emiel Wajer de bal een andere rich ting deed kiezen. Die tegentreffer had FC Lisse 12 i£n ruststand van 0-5. Het zal niet veel voorgekomen ^jn in de geschiedenis van de eerste klasse van het zater- 2 igvoetbal. Toch prijkte die ongeloofwaardige stand op et scorebord halverwege het duel tussen Zwart Wit'28 Katwijk. Reden voor de Katwijkse aanhang om 'tien, èn, tien, te scanderen. Die tien doelpunten kwamen er ,et omdat de landskampioen bij de amateurs na een l^jvartier in de tweede helft gas terugnam. De thtiisploeg t-stan|n de stand toen nog een draaglijker aanzien geven: 2- ii 1echj- ITTERDAM WILLEM SPIERDIJK -12 j een 'inmaakpartij' zoals die jde eerste helft plaats had, is Mijd de vraag waar de oorzaak ^Hsvr van °ëe score. Zwart iund jt'28, dat onderin de ranglijst 60 Mijterug te vinden, hield het op 04ü™trdedigingsfouten' en een 'ge- 4, Breitteerde stand'. De trainer vaft 5|bUil)twijk, Kees Guyt, vond dat karis|n elftal perfect had gespeeld. Pe spelers deden alles zoals vgelll aigtap.uAcn. De waarheid lag ergens in het faQh^dden. Natuurlijk speelde Kat- impt. ijk een goede partij op sport- 3oi-ïo|rk 'De Vaan' in Rotterdam, -octó/kar het is ook niet zo dat de twijkse doelpuntenmakers Aarco de Ridder, Pim Lange- 6ld qn Hans Zwaan in de vorm Caen- )ORDWUK ROB ONDERWATER van hun leven verkeren. Dat de score zo hoog kan oplopen was te danken aan het bij vlagen knullige verdedigen van Zwart Wit'28 en het feit dat Katwijk momenteel erg effectief met de kansen omspringt. .Pim Langeveld was het daar mee eens. „In de eerste helft was vrijwel elke kans een goal, dat is ongelooflijk. Vorige week tegen Heerjansdam was dat hetzelfde. We kregen drie kan sen en drie keer ging de bal Braaf Na een kwartier spelen was het voor de eerste keer raak. Kenne th Braaf nam - na de achtste overtreding van Zwart Wit'28 - snel de vrije trap naar Marco Katwijk-spits Hans Zwaan wordt streng bewaakt door Zwart-Witverdedigers De Jong (voor) en Molendijk (achter). foto kees van hoogdalem van der Plas. Die liet vanaf links een lage voorzet los, die bij de tweede paal door Marco de Rid der werd ingetikt. Vijf minuten later lag nummer twee in het net. Zwaan schoot van dichtbij tegen de keeper en kreeg de bal in de rebound terug. Vervolgens legde hij de bal breed op De Ridder, die nog net z'n hoofd tegen de bal kon zetten: 2-0. Kans nummer drie leverde ook een doelpunt op. Zwaan schoot de bal tegen de hand van Bob Molendijk, die op de doel lijn stond en nam zelf de straf schop. Het vierde Katwijkse doelpunt Op de rand van het strafschopgebied mocht de ploeg een vrije trap nemen. Zwart Wit'28 nam opgewonden maatregelen om te voorkomen dat Langeveld de bal links van de keeper in de bovenhoek zou krullen. Terwijl een Rotterdam se verdediger nog aarzelde om naast de paal de bedreigde hoek af te dekken, stapte Langeveld over de bal heen en schoot Marco van der Plas de bal laag in de rechter benedenhoek. Stefan Roodakkers stond in de basis van de vijfde treffer. Hij verving Kees Krayenoord, die was geschorst omdat tot verba zing van Katwijk een gele kaart in een oefenduel tegen Blauw Zwart toch bij de KNVB terecht was gekomen. Zijn vervanger zette de bal vlak voor rust voor en Zwaan kon - zo vrij als een vogel - de hoek uitkiezen, waar hij in zou koppen. Blessure Trainer Kees Guyt stuurde zijn ploeg de tweede helft het veld in met twee opdrachten: blijf bles- surevrij en laat de bal rondgaan. Het eerste lukte niet, omdat Marco de Ridder na een kwar tier hinkend moest athaken, het tweede lukte een kwartier. Als Katwijk in die fase hetzelf de rendement uit de kansen had gehaald als in de eerst helft, dan was de score ongetwijfeld wel richting 'tien' gegaan. Roodakkers zorgde uiteindelijk voor 0-6 op aangeven van Hans Zwaan. In de slotfase kwam Zwart Wit'28 warempel nog terug. Danny van der Krogt schoot eerst uit onmogelijke hoek 1-6 in, dezelfde speler maakte er uit een vrije trap nog 2-6 van. Katwijk: Van Duyvenbode; Van Zeist, Langemaat, Vogelaar, Kwestro; Braaf, Langeveld (Oudshoorn), Van der Has; Roodakkers, Zwaan, De Ridder (Krom menhoek). loordwijk staat na een half uur Lyongen SFIO al met 2-0 voor. 'Kat n c het bakkie' roepen de toe houwers. Tot ontzetting van izelfde 800-koppige aanhang engt Willem Visscher de (E/V/Janning terug. Hij drukt de bal la Busquets van Barcelona ir de eigen lijn. Dan deugt er ilgens de toeschouwers ineens :inig meer van de ploeg, die seizoen een complete me- 16, omorfose heeft ondergaan. Uit- ündelijk brengt Noordwijk de ge (4-1) over de streep. ;Het Noordwijkse publiek jndt dat de gewoonste zaak - /7"^n de wereld. Maar zo gewoon dat natuurlijk niet. Vorig sei- ien waren nagenoeg dezelfde Cagii^elers door allerlei oorzaken vooruit te branden. En in jaren daarvoor hobbelde oordwijk anoniem mee in de iddenmoot van de eerste klas- .8,°# zaterdag. Het is na zeer lange tijd weer :nieten op de Duinwetering, aar het publiek host niet mee. s Noordwijk in het eerste half ir soms oogstrelende staaltjes at zien, kan er nog net een be- ïheiden applausje af. Topsco- Bloem strooit weer met rui- s (twee treffers brengen zijn taal op vijftien), maar dat gevoel'blijft uit. Steyr -Sal)n Wat een verschil van beleving met een dorp vijf kilometer ver derop. In Katwijk wordt na elke treffer het veld in bezit geno men door drommen toeschou wers. Bij Noordwijk maakt een harde kern van rond de twintig supporters wat kabaal en gooi en opgeschoten jongens bom metjes. Dat mag niet van de scheidsrechter, maar ze blijven het vuurwerk afsteken. Vanaf de hoofdtribune nota bene, met bestuursleden in de directe na bijheid. Nee, de supporter maakt zich liever druk over het dipje waar de ploeg tegen SHO eventjes in verkeert. Dat is best opmerke lijk, want de eerste dertig minu ten waren van hoge kwaliteit. Fred Bloem zorgt al na 9 minu ten voor de openingstreffer na een prachtige solo van Frank Aboikoni. Na veel kansen en mooie aanvallen is het na een half uur weer raak via de on stuitbare Bloem, die op het juis te moment zijn hoofd zet tegen een prachtige voorzet van Pa trick Scheurwater. Daarna is het gedaan. Doel man Willen Visscher leidt vijf minuten voor ïust een slechte periode in met een lachwekken de parade. Een vanaf de zijlijn verstuurde bal van Patrick Alte- na werkt de doelman als een beginneling over de lijn. Het ge beurt in een flits en er is tyvijfel over het feit of de bal de lijn heeft gepasseerd. Trainer Brö- ring hoopt op clementie van grensrechter Kerkhof, want de oefenmeester vindt dat aanval lend voetbal beloond moet wor den, dus mag dit 'twijfelgeval' nooit met een doelpunt geho noreerd worden. Scheidsrechter Van Herik wijst gedecideerd naar het midden. Noordwijk schrikt en laat het balletje aanmerkelijk moeilijker rondgaan dan voor rust. Erger, de bal gaat helemaal niet meer rond. SHO ruikt zijn kans en is via een kopbal van Altena op de paal dichtbij de gelijkmaker. 'Die gaan de bietenbrug op' wordt er vanaf de tribune ge roepen. Daaruit spreekt weinig vertrouwen. De Noordwijk-supporter is verwend. Een beetje steun heb ben de voetballers na de show van voor de rust verdiend, maar de toeschouwers beginnen zich te roeren. Dat is onbegrijpelijk, gezien het vertoonde spel dit seizoen en gezien de stand op de ranglijst. Supporters verge ten snel. Als Jeffrey Stolk na 23 minuten voetbal in de tweede helft aan alle onzekerheid een einde maakt, dan is er 'opeens geen vuiltje meer aan de lucht'. Noordwijk schakelt in de hoog ste versnelling en tovert weer v-ir-.*-/ i 3r* veel moois uit de doos van Brö- ring. Frank Aboikoni bepaalt, met de hulp van een blunde rende SHO-doelman Groenen dijk, zijn keus uit een serie kan- 'Abo' speelt een matige wed strijd, maar heeft al met al twee gouden momenten. Rondom de Amsterdammer ontstaat voor de 2-0 een vervelend incident. SHO-speler De Groot voegt Aboikoni na een onschuldig du el een smerige, racistische op merking toe. Goed voor rood, maar arbiter Van Herik heeft niets gehoord. Dat brengt het hoofd van de Noordwijk-voet- baller volledig op hol en is wel licht de oorzaak van het verder onopvallende optreden. Detfef- fer in de slotfase maakt echter weer veel goed. Noordwijk boekt een mooie W SHO-aanvoerder Paul Oschner werkt Patrick Scheurwater - tegen het Noord- wijkse gras. Het le- KV verde de verdediger foto hielco kuipers op de Duinwetering heerst een serene stilte. Winnen is immers gewoon. Zoals vroe ger, maar aan die glansvolle ge schiedenis heeft het huidige Noordwijk geen boodschap. Zij hebben recht op meer waardering. Noordwijk Visscher; Van Kins, Smit, Reinders, Van Roon; Azier (De Ridder), Stolk, Smits; Scheurwater, zege, nog lelijk kunnen opbreken. Per slot van rekening is een ontke tend Marken op 'eigen eiland' door de jaren heen geen ge makkelijke tegenstander geble ken. Maar dat viel dit keer mee. Voordat de thuisclub de mou wen had kunnen opstropen voor het geprogrammeerde slo- toffensief, was de marge door FC Lisse al weer op twee be paald. Na een breed opgezette aanval vond Hermes in opgeko men Ralph Polman de vrije man. De rechtervleugelverdedi ger bedacht zich niet en haalde van een meter op zestien meer dan overtuigend uit. Als een streep verdween de bal voor de derde maal in de linkerkruising van het Marken-doel en was de strijd definitief gestreden. it'28-Katwijk 2-6 (0-5). 16. en 20 (strafschop), 39 Zwaan 0-5, 61. Roodakkers 0-6, 74, Gele kaarten: Freire-Montero, Molendijk. Eggelmeyer (Zwart-Wit'28). Marken-FC Lisse 1-3 (0-2). 20. Wubben 0- 1, 36 Opdam 0-2, 74. Teerhuis 1-2. 75. Polman 1-3. Scheidsrechter: Kemkers. Toeschouwers: 500 Noordwijk-SH0 4-1 (2-1). 9 en 29 Bloem 1-0, 60. Van der Meer 1-1, 81. Rie 2, 84 Aandewiel 2-2. Scheidsrechter Bijlsma. Toeschouwers 1500. Gele kaar ten: Krayo. Pijl (Spijkenisse), Kruit, Van Dijk, Pluimgraaff (Quick Boys). Volendam-Barendrecht 0-0. Sc.heidsrech ter: Bruynooge. Toeschouwers: 500. Gele FC Lisse: Mokveld; Polman, Van 86. Van Meggelen 3-2. Scheidsrechter' Duyvenbode, Spruyt, Wajer; Ras, I lei Sprong. Toeschouwers: 700. Geel: Vink mes, Opdam. Y.ssei. Wubben ilnsi, -W n. men). Van der Meer (ARC) RB verrast in Heerjansdam HEERJANSDAM NICK VERWOERD Na de nederlaag van vorige week bij Katwijk werd Heerjans dam van alle kanten gecompli menteerd voor het vertoonde spel. Het gezelschap van coach Jos Houweling geraakte er zelfs van in hoger sferen. Zaterdag bleek dat de groenzwarten nog altijd met hel hoofd in de wol ken liepen. Rijnsburgse Boys maakte daar abrupt een eind aan. De ploeg van Rob Kiebert zette Heerjansdam weer kei hard met beide benen op de grond: 1-3. Bij Rijnsburg eiste libero Mar co Klaassen een hoofdrol voor zich op. De nummer drie was voortdurend voor zijn defensie te vinden en kreeg de ruimte om mooie passes te verzenden, Dat deed hij dan ook. Na rust werd hij soms voor de voeten gelopen door centrumspits Walter van de Burg, maar van harte leek Van de Burg die taak niet uit te voeren. Door het mannetje meer op het middenveld had Rijnsburg vanaf het begin het heft in han den. In de openingsminuten liet Ed Roos al twee goede moge lijkheden onbenut, na voorbe reidend werk van Klaassen. Hal verwege de eerste helft liet de opportunistisch spelende thuis ploeg even de tanden zien. De getructe Erans de Visser zette met een flitsende schaarbewe ging Martin den Haan op hel verkeerde been en knalde daar na van dichtbij in de korte hoek. De sterk keepende Hans Schot was ter plekke. Honderd tellen later was het wel raak, maar aan de andere kant. Klaassen stuur de Peter van Duyn weg, wiens weggewerkte voorzet voor de voeten van Michel Roest be landde. De voor het eerst in de basis opgenomen 18-jarige schoot snoeihard 0-1 binnen. Een halve minuut na de ope ningstreffer had het weer gelijk kunnen zijn. Van de Burg trof na een hoekschop van Martin Beuk de lat. Nadat de bijna on zichtbare Jeffrey van Driel knap werk van Steven Faber niet had verzilverd, kwam het vlak voor rust aandringende Heerjans dam langszij. De Visser legde vanaf de achterlijn de hal met veel gevoel op het hoofd van Werner Verwey: 1-1. Ed Roos kreeg vervolgens een uitmuntende kans om RB aan een voorsprong te helpen. De middenvelder mocht vanaf elf meter aanleggen, omdat Verwey in het strafschopgebied Roest' had teruggetrokken. Doelman Verberkmoes stopte de inzet bekwaam. De goalie moest vijf minuten later wel vissen. Een verre vrije trap van Dick Heemskerk stuiterde een keer op in het zestien metergebied en kon daarna door de wakker geworden Van Driel zomaar worden ingeknikt: 1-2. Kamper veen besliste vervolgens het du el door na een pass van Klaas sen de oplopende Heerjans- dam-defensie te verrassen: 1-3. Rijnsburgse Boys: Schot; Vaartjes, Klaassen, Heemskerk, Den Haan: Roest (Vletter), Van Duyn, perv i; Faber, Van Driel. Scheveningen - ARC was het )g lang onrustig op Houtrust. ïrwijl de voetballers van de uisploeg samen met de sup- )rters zingend, lallend en hos- nd over het veld gingen - de 2 tegen ARC was de eerste ze- van het seizoen - gingen en- :1e withete ARC-spelers achter 'biter Sprong aan. Dat leek van :raf ook op een polonaise, laar die samenscholing in de liddencirkel had een bedui- :nd minder gezellig karakter. Hoewel de man in het zwart een heel kordon van Scheve- .ingse bestuursleden om zich ia een wist, moest elftalleider f een Westmaas van ARC (in het agelijks leven werkzaam bij de idse politie) toch nog zijn he- hebben en houwen in de rijd gooien om erger te voor- 4 Jmen. was een veeg teken dat het Scheveningse kamp erd onderkend dat de fluitist i:hitterde door partijdigheid. RC-trainer Winr van Zwam maakte er niet te veel woorden aan vuil, maar wat hij zij was fijnzinnig en meedogenloos. „Ik geef zo'n scheidsrechter een hand en kijk hem in de ogen. Als hij dan oogcontact probeert te vermijden weet ik het al. Geen persoonlijkheid. Het is niet volwassen om na verloren wedstrijd de ne- de schoenen van de scheidsrechter te schuiven en dat deed Van Zwam dan ook niet. „Vooral een kwartier voon rust en een kwartier na rust hebben we te slap gespeeld en Scheveningen in de wedstrijd geholpen." In het eerste half uur leek er nog geen vuiltje aan de lucht voor ARC, dat vorige week de eerste overwinning boekte en zaterdag na een half uur met 0- 1 leidde bij de hekkesluiter. Ruud Bos kopte, na een hoek schop in tweeën van Marco Dijkhuizen en Johan Boer, dia gonaal in. Maar met de thee in zicht, raakte de Racing de kluts en de scherpte kwijt. Met nog een paar minuten op de klok kreeg Scheveningen- spits Ron de Jager de bal in de diepte aangespeeld. Hij nam de bal met de hand mee en scoor de de gelijkmaker, 1-1. De hele tribune en alle voetballers had den de handsbal gezien, maar arbiter Sprong en zijn handlan ger langs de lijn gek genoeg niet. Nou hoeft van de meeste grensrechters niet veel te wor den verwacht in dit soort geval len. Als er gewichtige dingen ge beuren in het veld hebben ze wel vaker een vuiltje in het oog. Om vervolgens bij een onschul dige duwfout ergens langs de zijlijn met de vlag te gaan zwaaien. Lekker belangrijk. Kort na rust kreeg ARC de tweede klap te verwerken en wederom liet Sprong zich niet onbetuigd. Uitblinker John Blok van Scheveningen schermde de bal afin de 'zestien' en wachtte geduldig op een ingreep van Frank Bloemheuvel. Die kwam en Blok ging schreeuwend en theatraal liggen. Een strafschop met een luchtje, maar Ron de Jager rook vanaf elf meter alleen zijn kans en verder niets: 2-1. Scheveningen drong daarna aan en voetbalde in deze fase met de flair en agressie van een koploper en niet die van een hekkesluiter. Na een voorzet van Blok was het verdediger Al- bert van Oosten die 3-1 binnen- knikte. ARC ging in de laatste twintig minuten tot het gaatje. In het duel, dat qua scherpte en hard heid de grenzen had bereikt, bleven de vonken er vanaf vlie gen in de tackles. Alsof Sprong nog niet genoeg leed had ver oorzaakt bij de roodzwarten floot hij in de slotfase vrijwel elk persoonlijk duel af in het voor deel van de thuisclub. Daarbij bleven twee forse tackles bin nen de zestien op Rob Koster en John van der Meer - beiden ge vallen waren rijp voor een pe nalty - onbestraft. De ARC'ers werden gek van woede en Mar co Dijkhuizen (hij maakte na zijn hamstringblessure een ge slaagde rentree, centraal op hel middenveld) moest zijn volledi ge incasseringsvermogen aan spreken. Hij heeft gelukkig bij geleerd en gedroeg zich, in zijn Quick Boys-tijd gooide de Am sterdammer ooit een scheids rechter tegen de grond. Invaller René van Meggelen bracht de 3-2 nog op het bord, Alphenaren, die nu met Zwart Wit '28 de laatste plaats bezet ten. Van Zwam: „De hqle week werken we ons uit de naad en dan krijg je dit als beloning. Fijn hoor." doorn; Dijkhuizen, Van d man; Boer, Bos, Rob Koster. i Leiden, Haarlemmerstraat 95-97 n in Haarlem, Grote Houtstraat 51 i-Rijnsburgse Boys 1-3 (1-1). mskerk (Rijnsburgse 2 14 30 - 16 3 3 11 20-14 3 3 11 18-20 loem (Noordwijk) 15. 2. e Ridder (Katwijk) 10, 3. Zwaari Katwi|k) ST5. Boys) 7, 6. De Ruiter (Spijkenis Bos (ARC), Stolk (Heerjansdam), L. ijk), Teerhuis (Marken), Kr Steenvoorden (Quick Bo) pQuick Boys) Altena (SHO) Rijnsburgse Boys-Zwart-Wit'28, ARC-Heer jansdam, Barendrecht-Scheveningen, Spi| Noordwijk-FC Lisse. SHO-Quick Boys, EERSTE KLASSEB 'alleivog.-ExcelsiorM 2-2, WHC-GVW 1-1, )OVO-DVS '33 7-1, Rozenburg-Capelle 4 4 3 12 17 - 14 3 5 3 11 19-18 3 5 3 11 10-13 3 4 3 10 7 10 3 4 4 10 19 17 4 0 6 8 16 15 2 4 5 8 13 30 0 3 7 5 13 - 24 EERSTEKLASSEC 11 7 3 1 17 23 9 11 6 4 1 16 24 - 10 10 7 1 2 15 29 18 11 6 2 3 14 18 - 9 11 5 3 3 13 21 - 15 9 5 2 2 12 17-12 10 4 2 4 10 16 11 3 4 4 10 3 3 3 9 13 10 1 5 6 10-21 TWEEDE KLASSE B Zevenhoven-Beursbengc 2, ASWH-HVO 5-1 .Oranje DERDE KLASSE A orschoten 0-0, Sportlust-Oegstgeest Rohda'76 11-15 Sportlust 11-11 11-14 Die Haghe 11- 8 VIERDE KLASSE B LFC-De Sleutels 2-3, Leiden-Hazerswoud se Boys 3-1KRV-CVC Reeuwi|k 4-1RCL Valken'68 2 0, WDS-Alphia 2-0, Oudewa SPDRTPRIJS^n Exclusief bij Perry: mm Cl 0 INQ Donsjack. Heerlijk jack voor dame 3-5 De Sleutels 2-3 AFDELING LEIDEN SVLV-MVKV 1-4, Kagia-UVS 5-2, GWS-LS VV'70 2-3, Lugdunum-A' 11-17 SVOW 11-12 11-15 Abbenes 11-6 11-15 LSVV'70 10- 5 periode kampioen. Zilveren Molen De vv Oegstgeest speelt morgen op het LFC terrein tegen Lugdunum. Het betreft een wedstrijd voor de Zilveren Mo len. De winnaar speelt in de fi nale tegen UVS. Oegstgeest- Lugdunum begint om 20.00

Leidsch Dagblad | 1994 | | pagina 19