Schrijvers hecht Iwaar aan principes )e bondscoach slaat hard terug TOTO 10T0 Eltingh bijna man van een miljoen Sport Vergeefse aanval van Wiersma op Valneris Ajax bereidt zich via buis voor Mini-Hercules Ijsdag 22 november 1994 chef willem spierdijk. 071-356464. plv -chef rob onderwater. 071 356463 nvocaat beticht Ten Donkelaar van onvolwassen gedrag die je f 1de OeVfeEN JAN MENNEGA ka^-verslaccever lub J ens|Jt Issy ten Donkelaar zondag en J belangen van FC Twente hterjdedigde, daarvoor had Dick Locaat alle begrip. Dat de En- ottjiedese coach daarbij nogal ieer*otioneel van zich afbeet, was nnetir hem ook nog wel te verte- ji, Maar dat de eerstejaars kanjofdtrainer van de Tukkers de moektelling van de bondscoach in bepjzaak-Amold Bruggink in re- ukt.je bracht met diens onder- Ten jidelingen met PSV, schoot lineiKocaat in het verkeerde keel- allet Niet zo fris, noemde Ten Jnkelaar het na de daverende overwinning van FC Twente "WÏÏFeyenoord. ,,Ik vind het on- e ^wassen als je dit soort uitla- jS%en doet en ook een hele hte zaak," reageerde Advo- ProJ*t gistermiddag. Hij deed dat op een perscon- •ntie in Roden, waar het |FA-team zich voorbereidt op EK-kwalificatiewedstrijd te- Zweden, vanavond in As- hebfr °P ^et ve^ van zon" ^amateurclub Achilles'94. nationale elftal onder acht- (adjf1 !aar moet winnen om door ijetbjjringen tot het eindtoernooi, J volgend jaar juli in Grieken- id wordt gehouden. Zweden, de leeftijdsgenoten van tnje in eigen land met 2-0 dvej sloeg, heeft voldoende aan ba 1 gelijkspel. jiet )at de KNVB en Advocaat in de cruciale wedstrijd een be roep doen op de beste spelers, is dan ook begrijpelijk. Zoals het ook alleszins verklaarbaar is dat FC Twente vanavond graag een beroep hadden gedaan op Ar nold Bruggink voor het ingelas te competitieduel tegen NAC. De 17-jarige aanvaller scoorde tegen Feyenoord nog twee keer en kan in Het Diekman kenne lijk moeilijk worden gemist. Knarsetandend moest Ten Don kelaar Bruggink niettemin vrij geven. Wijzend op artikel 3, lid P van het algemeen reglement betaald voetbal en met het FI- FA-reglement in de hand, eiste de KNVB de jonge aanvaller op. Was FC Twente dwars blijven liggen, dan had de bond Brug gink een speelverbod kunnen Advocaat, die alle vragen over PSV afhield: „Het standpunt dat de KNVB inneemt, heb ik niet bedacht en dateert ook niet van vandaag of gisteren. Dat geldt al tien of vijftien jaar. Dat weet Ten Donkelaar ook. Ik heb me als bondscoach aan het stand punt van de KNVB geconfor meerd. Zou ik dat niet doen, dan komt een volgende keer misschien Ajax en zegt: die en die speler kunnen we niet mis sen. Dan is het hek helemaal van de dam. In Nederland ma ken spelers op steeds jongere leeftijd hun opwachting in het eerste elftal. In andere landen heb je die problemen niet." Vuur De bondscoach ligt de laatste tijd flink onder vuur. Niet alleen Ten Donkelaar schoot giftige pijlen op hem af, ook Wim van Hanegem spuidde onlangs ste vige kritiek op zijn functioneren als bondscoach. De Feyenoord- trainer verweet Advocaat te wei nig rekening te houden met zijn spelers en zijn oor vooral te luister te leggen bij Ajax-collega Louis van Gaal. Zo was de bondscoach volgens de Krom me nogal slordig omgesprongen met John de Wolf, toen deze zich geblesseerd meldde voor de interland tegen Tsjechië in het Oranje-trainingskamp in Noordwijk. De verdediger kon weer snel vertrekken, terwijl de eveneens geblesseerde Ronald de Boer een soort van VIP-be- handeling zou hebben gekre gen. Advocaat zei zich te hebben verbaasd over de uitlatingen van Van Hanegem. „Het blijkt dat hij beter communiceert met de pers dan met zijn spelers, anders was hij niet met deze kritiek gekomen. De Wolf gaf zelf aan waarschijnlijk niet te kunnen spelen. Hij had er alle begrip voor dat ik iemand an ders opriep. Ik vind dit stem mingmakerij en ik vind niet dat ik dat ten aanzien van Feye noord verdien. Het enige waar Van Hanegem gelijk in had, was dat ik hem heb gezegd een keer langs te zullen komen. Daar is het tot nu toe niet van geko herainer duklt Vonk niet naast zich en vertrekt bt Schrijvers heeft zijn principes voorrang gegeven bo- maatschappelijke zekerheid. Als de AZ-trainer gister- brgen akkoord was gegaan met de eis van het bestuur jiiwpr samen te werken met technisch manager Theo ink, zou hij ook het komende anderhalf jaar onder de Innen zijn geweest. Voorzitter Scheringa was bereid jn het 'ja' van Schrijvers contractverlenging met nog usvifis een seizoen te koppelen. Schrijvers liet echter zijn ovemjvoel spreken en daarmee een vet jaarsalaris lopen. Hij nde?|de na iets meer dan een seizoen zijn functie bij AZ Ter en nam met die beslissing een onzekere toekomst rijs: 1 de koop toe. vijfdeL "incipes zijn te belangrijk om 2J53I zomaar overheen te stap- T'. aldus Schrijvers gïster- ind. „Mij is trouwens niets ;end van contractverlenging. 14 2 «ïeringa had het er wél over, 33, 4|t ik op termijn zou kunnen tekenen als de combinatie ït Vonk goed zou werken." ian die door het bestuur ge- (te samenwerking wilde de iner onder geen enkele voor- irde voldoen. „Onze visies iken niet, hij wilde mij zijn opleggen. Dit zal gerust als nederlaag voor mij worden FA-Cujgeiegd. Alleen kón ik deze 'strijd nooit winnen." iguÉchrijvers wordt verweten dat geen enkele samenwerking inste. „Ik had géén proble- n met een assistent", bena- ikte de trainer, „ik wilde die alleen zelf uitkiezen. Bo- idien moesten er duidelijke iraken komen over de taak- itseèdeling. Ik wist dat die oplos- ig voor de voorzitter niet aan- de^rdbaarwas." De vacature Schrijvers wordt '6elsefcrlopig ingevuld door het lemanschap tnsz/Haar/Hovenkamp. Ho- kamp is ook trainer van af- rriings eersteklasser Callants- Jg, maar verwacht geen pro- :men. Over de werkzaamhe- van Martin Haar bij de jfcateurs van Zilvermeeuwen Tien wél duidelijke afspraken pnaakt moeten worden. Haar opljbovendien alleen op maan- utrip en dinsdag beschikbaar, ildeh foto archief Reden waarom hij eerder dit seizoen afviel als mogelijke as sistent van Piet Schrijvers. Het trio staat onder supervisie van Theo Vonk. De technisch manager zal als eindverant woordelijke de belangrijkste stem in de opstelling krijgen. Hij is het ook die op de residta- ten wordt aangesproken. Vonk ziet wat dat betreft geen enkel probleem. „Wij zitten allemaal op dezelfde lijn." Scheringa sprak gisteren na drukkelijk van een tijdelijke op lossing. „Het geeft ons de tijd d Tamara Meijer derde op EK den» De Alphense judoka Tamara Meijer is afgelopen week- nde derde geworden op de Europese kampioenschappen on- :r 19. Meijer, lid van de Haarlemse sportschool Kenamju, ■ejjwam uit in de klasse tot 48 kilo. Vorig jaar eindigde de 15-jarige lphense op de vijfde plaats. Komend weekeinde doet ze mee .n het NK. jfh'jAjax ontkent interesse in Zweed a' msterdam olgens Zweedse avondbladen heeft Ajax belangstel- ng voor de jonge Zweedse spits Jörgen Pettersson van Malmö F. De commercieel directeur van Ajax, Arie van Eijden, ontkent e interesse in de 19-jarige aanvaller, die in eigen land geldt als ?n groot talent. „Ik hoor die naam voor het eerst, van enige in- resse is mij niets bekend", reageerde Van Eijden. Pettersson, Sen familie van oud-ajacied Stefan Pettersson, zou op 12 okto- er in de EK-kwalificatiewedstrijd tegen Zwitserland zijn debuut ebben gemaakt voor de nationale ploeg. Maar een schorsing oor de Europese Voetbal Unie (UEFA) stond dat in de weg. De iEFA heeft Pettersson voor acht duels uitgesloten, omdat hij in en duel van Jong Zweden tegen Jong Frankrijk zijn tegenstan- er neersloeg. men. In een persoonlijk gesprek zal ik hem uitleggen waarom." PSV Aan het eind van deze maand gaat Advocaat, als zijn overgang naar PSV dan tenminste nog niet rond is, weer rond de tafel zitten met vertegenwoordigers van Ajax, PSV en FC Twente, de hofleveranciers van het Neder lands elftal onder twintig jaar, dat zich heeft geplaatst voor het WK-toernooi, dat van 11 tot en met 26 maart in Nigeria wordt gehouden. Tot de selectie beho ren onder andere de Ajacieden Patrick Kluivert, Clarence See- dorf, Nordin Wooter en Mendel Witzenhausen, de PSV'ers Jür- gen Dirkx, Björn van der Doe len, Tom van der Leegte, Patrick Pauwe en Boudewijn Zenden en de Twentenaren Arnold Bruggink en Rik Platvoet. De drie clubs voelen er echter niks voor hun spelers drie tot vier weken aan de KNVB af te staan. Vorige maand nam Advocaat op Schiphol de problematiek ook al met de clubvertegen woordigers door. „Ik heb begrip voor de standpunten van de clubs, maar er is ook het belang van de KNVB. Een oplossing is er eigenlijk niet. Ik snap ook niet waarom er uitgerekend in maart een WK voor junioren moet worden gehouden. In een periode dat de vele nationale competities nog volop draaien. Toch hoop ik dat we met de clubs tot een oplossing komen." Dick Advocaat: onvolwassen uitlatingen van Ten Donkelaar. foto archief DEN HAAG «ANP Onverzettelijk koos Harm Wiersma gisteren bij het wereldkam pioenschap dammen de aanval. Koploper Guntis Valneris be zweek echter niet, hield zijn voordelige marge van vier punten op de Nederlander vast. Naaste concurrent Baljakin kon niet profiteren van de remise. Ook hij deelde de punten, met Ga- lasjov, waardoor zijn achterstand op de Letse klassementsleider na veertien ronden drie punten blijft. Spannend was de opening tussen Wiersma en Valneris niet. Pas in het late middenspel nam de druk van de Friese oud-we reldkampioen toe. Wiersma had echter een nadeel: in zijn aan val op de leider nam hij ruim de tijd om zijn offensieve stelling te ontplooien. Valneris kon daardoor in het beslissende partij- deel de klok gebruiken om de beste verdediging te zoeken. Met beide vlaggen op vallen, vond de nummer één van de ranglijst de juiste weerlegging, voorkwam hij een mogelijke nederlaag. De tweede meevaller voor de koploper was de remise van Balja kin tegen Galasjov. Achter de titelkandidaten schoof de middengroep in elkaar. Schwarzman voegde zich door zijn overwinning in veertig zetten bij de Witrus Gantwarg en de zieke Senegalees Ba op de vierde plaats. Gantwarg zette zijn partij tegen de Nederlander Clerc scherp op, kreeg voordeel, maar zag zijn aanval afgeslagen wor den. Clerc verdedigde zich kundig en bereikte net binnen de vier uur een puntendeling. De rol van toernooi-nestor Koeperman lijkt nog niet uitge speeld. De Amerikaan ging er in het duel tegen de Ivoriaan Aman vol tegen aan, kreeg in de tijdnoodfase licht voordeel en liet na ruim vijf uur zijn derde zege aantekenen, waardoor hij Aman op de ranglijst passeerde. De verschijning van de Senegalees Bassirou Ba was opvallend. De aanwezigheid van een grote schare toeschouwers en de on mogelijkheid tijdens de partijen frisse buitenlucht in de speel zaal toe te laten, zorgen voor een broeierige temperatuur. Toch zat Ba tegen Wesselink met zijn onafscheidelijke muts en een warme das rond het hoofd achter het bord. „Ik ben ziek", ver klaarde de Senegalees, die kampt met kiespijn en een ontsteking in het gezicht. Na vier uur volgde een puntendeling met Wesse link. In de spelersruimte werd de pijn bij Ba alleen maar erger. om rustig naar een opvolger te zoeken." Toch moet daar vaart achter worden gezet. De WON, Ver eniging Van Oefenmeesters in Nederland, zal zeker bezwaar maken tegen het nieuwe trai nerstrio. Geen van hen beschikt immers over het diploma coach betaald voetbal. Zonder dat pa piertje is training noch coaching toegestaan. In de ont stane noodsituatie kan AZ hoogstens een beroep doen op dispensatie. Diploma Theo Vonk beschikt overigens wel over het vereiste diploma. De technisch manager heeft echter steeds gezegd de funétie van Schrijvers dit seizoen niet over te nemen, mocht de trai ner opstappen. „Ik hecht er waarde aan die belofte aan Piet gestand te doen", herhaalde Vonk gisteren nog eens. Hij kan echter door de WON gedwon gen worden alsnog het veld op te gaan. De bureaufunctie van tech nisch manager heeft Vonk dit seizoen in ieder geval niet ge bracht wat hij ervan verwachtte. Zijn ambities liggen op het veld, vóór de groep. De plek waar hij volgend seizoen vrijwel zeker weer zal staan. Al weigerde Vonk daar vast een voorschot op te nemen. „Dat is aan het bestuur." Speler en aanvoerder Martin van Ophuizen heeft steeds het gevoel gehad, dat het gevecht tussen Schrijvers en Vonk voor al over zijn rug werd uitgevoch ten. Volgens hem zijn de spelers niet gehoord in de kwestie Schrijvers. Of het driemanschap de oplossing is voor alle proble men, liet Van Ophuizen in het midden. Maradona wil weer spelen buenos aires »rtr Diego Maradona heeft zich be dacht; hij wil een rentree maken op de voetbalvelden. „Ik wil graag voor Boca Juniors uitko men", zei de Argentijn maan dag. De schorsing van vijftien maanden voor doping bij de WK in de Verenigde Staten, loopt in september '95 af. Boca Juniors zal hem dan met open armen ontvangen. Vice- voorzitter Carlos Heller ver klaarde desgevraagd: „Het is een droom van ons allemaal een speler van het kaliber Mara dona in ons midden te heb ben." De voetballoopbaan van de Argentijn werd doorkruist door drugsgebruik, geweld en schan dalen. Na het aanhoren van de vijftien maanden schorsing zei hij nooit meer te zullen voetbal len. Vorige maand was hij tot tranen toe bewogen toen de we reldvoetbalbond FIFA zijn straf verzachtte door hem toe te staan de degradatiekandidaat amsterdam» gpd Louis van Gaal vond het niet nodig om zondag een spion naar de Milanese derby tussen AC Milan en Inter Milan te stu ren. In plaats daarvan gaf hij alle spelers van Ajax de op dracht om televisie te kijken, want het duel werd door het commerciële station FilmNet rechtstreeks uitgezonden. FilmNet is een sponsor van Ajax en alle Ajacieden hebben een gratis abonnement van de geldschieter gekregen. Louis van Gaal nestelde zich thuis in Avenhorn uiteraard ook voor de buis. Dat was geen tijdverspilling. Want hoewel de oefenmeester het spel en de spelers van AC Milan door en door kent, constateerde hij wel dat de Italiaanse kampioen langzaam maar zeker uit het diepe sportieve dal van de laatste weken begint te klaute ren. Daarom gaat Van Gaal er vanuit dat Ajax morgenavond in Triëst een loodzware klus in de Champions League staat te wachten. De Amsterdammers hebben overigens aan één punt genoeg om zich te plaat sen voor de kwartfinales. „Ik hoop dat mijn spelers ook goed hebben opgelet. Milan maakte tegen Inter een erg sterke indruk op mij. De ploeg zag er fysiek goed uit en speelde bovendien erg gedre ven. Ik verwacht ook dat AC Milan zeer gemotiveerd tegen ons zal zijn. Van verschillende Italiaanse journalisten heb ik begrepen dat AC Milan die 2-0 nederlaag hier in Amsterdam als erg vernederend heeft erva ren. Ze zijn echt uit op revan che". Bij Ajax bestaan er alleen vraagtekens over de fysieke ge steldheid van middenvelder Edgar Davids. Hij kampt nog steeds met een onwillige lies. Desondanks is Ajax gistermid dag slechts met een selectie van zestien man naar Italië ge vlogen. In geval van nood wordt Marthijn Reuser door Van Gaal nog opgeroepen als vervanger van Davids. „Maar ik ga er diep in mijn hart toch vanuit dat Edgar Davids ge woon kan spelen. Zo ernstig is het allemaal niet. Gaat het toch mis, dan laten we Reuser woensdagmorgen met een dagvlucht naar Triëst komen". Ronald de Boer en Mare Overmars hebben volgens Van Gaal probleemloos hun inval beurt tegen FC Utrecht over leefd. De rug van De Boer voel de gistermorgen wel enigszins stijf aan, maar hij kan zeker in actie komen tegen AC Milan. Overmars ondervond op zijn beurt geen last meer van zijn lies en trainde voluit met de groep mee. Selectie Ajax: Van der Sar, Grim, Frank de Boer, Rijkaard, Van den Brom, Seedorf, Blind, Reiziger. Davids, Litmanen, Ronald de Boer, Finidi George, Kanu, Overmars, Van Vossen, Kluivert. Grobbelaar krijgt inzage bewijsmateriaal LONDEN RTR Istanbul» Gewichtheffer Dennis Rozalina kijkt met tevredenheid terug op zijn optreden op het wk gewichtheffen in Istanbul. De Duivenaar, die als vijftiende eindigde, stootte en trok in de klasse tot 64 kilogram drie Nederlandse records. Bij het trekken haalde hij 120, bij het stoten 155 ki logram. Zijn totaal was 275 kg. De prestatie van Rozalina schoot echter ruim te kort voor de titel. Die ging naar de Turkse „mini-Hercules" Nairn Suleymanoglu (op de foto), die op een totaal van 330 kilogram uitkwam. De in Bulgarije geboren Turk, die zijn negentiende wereldtitel behaal de, vestigde op alle onderdelen een wereldrecord: 147,5 kg bij het trekken, 182,5 kg bij het stoten en het totaal van 330 kg. foto epa den haag» anp Jacco Eltingh is bijna de man van één mil joen dollar. De tennisser uit Heerde staat twaalfde op de lijst van verdiensten in dit jaar met een totaal van 922.219 dollar. Hij kan zijn totaal deze week in Jakarta boven het miljoen tillen als hij met Paul Haarhuis de wereldtitel in het dubbelspel prolongeert. In de Indonesische hoofdstad valt in totaal 1,3 miljoen dollar te verdienen. De hoofdprijs is 100.000 dollar. Paul Haarhuis is vijftiende op de salaris lijst met 777.46*1 dollar. Eerste is de Ameri kaan Pete Sampras met 3.607.812 dollar. Hij staat voor Boris Becker (1.884.423) die als verliezend finalist in de ATP-Masters in Frankfurt naar de derde plaats op de we reldranglijst (achter Sampras en Andre Agassi) is gestegen. Brenda Schultz is dit jaar op een prijzen- bedrag van 364.046 dollar uitgekomen. Dat is een record voor de Heemsteedse, die in haar loopbaan 1.283.811 dollar heeft bin nengehaald. Ze is op de jaarlijst zeventien de. De Spaanse Arantxa Sanchez Vicario is waarmee ze niet veel onder doet voor Sam pras. De Amerikaanse Martina Navratilova, die de afgelopen week tijdens de Masters in New York voor het laatst in het enkelspel in actie kwam, voert de lijst aller tijden aan met 20.413.727 dollar. Rode groep Jacco Eltingh en Paul Haarhuis zijn voor het toernooi om de wereldtitel dubbelspel, dal woensdag in Jakarta begint, ingedeeld in de rode groep. Het duo, dat de vorig jaar in Jo hannesburg bemachtigde titel verdedigt, is als eerste geplaatst. In de groep van de Nederlanders spelen verder Connell/Galbraith (Can/VSt), Apel- 1/Bjorkman (Zwe) en de Spanjaarden Casal en F.milio Sanchez. Tom Nijssen, die voor het laatst met zijn Tsjechische partner Cyril Suk optreedt, speelt in de witte'groep tegen Black/Stark (Zim/VSt), Adams/Olhovski (VSt/Rus) en het als tweede geplaatste Australische koppel Woodbridge/Woodfor- de. Nijssen en Suk staan voor de derde ach tereenvolgende keer in het finaletoernooi, Ranglijsten Mannen: 1. Sampras (VSt) 5097 punten, 2. Agassi (VSt) 3249, 3. Becker (Dui) 3237, 4. Bruguera (Spa) 3007, 5. Ivanisevic (Kro) 2936, 6. Chang (VSt) 2647, 7. Edberg (Zwe) 2471, 8. Berasategui (Spa) 2470, 9. Stich (Dui) 2380, 10. Martin (VSt) 2307, 17. Kraji- cek 1407, 23. Eltingh 1214, 37. Haarhuis 82. Siemerink 548, 177. Davids 228, 187. Schalken 218,206. Wibier 193. Vrouwen: 1. Graf (Dui) 354,45, 2. Sanchez Vicario (Spa) 311,70, 3. Martinez (Spa) 180,21, 4. Novotna (Tsj) 164,09, 5. Fierce (Fra) 155,73, 6. Davenport (VSt) 141,72, 7. Sabatini (Arg) 138,15, 8. Navratilova (VSt) 134,60, 9. Date (Jap) 124,79, 10. Zvereva (WRu) 123,98, 15. Schultz (Ned) 76,95, 47. Oremans 32,77, 53. Boogert 28,25, 94. Rot tier 16,37, 109. Bollegraf 13,77, 117. Vis 13,05, 135. Muns-Jagerman 10,50, 163. Bas ting 8,37, 173. Niemantsverdriet 7,70, 174. In het juridisch steekspel met het openbaar ministerie en de Engelse voetbalbond (FA) heeft de advocaat van Bruce Grobbe laar een succesje geboekt. De in opspraak geraakte doelman van Southampton en Zimbabwe krijgt inzage in het bewijsmate riaal, dat de sensatiekrant The Sun in handen van de FA heeft gespeeld. De politie van I lampshire, die een onafhankelijk onderzoek naar de vermeende illegale praktijken van Grobbelaar uit voert, gaf maandag toestem ming om het belastende dossier aan raadsman Hewitt ter be schikking te stellen. Eerder had den de autoriteiten daartegen bezwaar gemaakt. Het bewijs materiaal bevat onder meer een videoband waarop is te zien dat de doelman geld in ontvangst neemt. Grobbelaar (37) wordt be schuldigd van omkoping en corruptie bij voetbalwedstrijden in de hoogste divisie. Hij ont kent in alle toonaarden en heeft inmiddels een proces wegens smaad tegen The Sun aange spannen. Grobbelaar moet voor het einde van volgende week antwoord geven op een aantal vragen en beschuldigingen, die de FA vorige week uitte. Een commissie van vijf man zal waarschijnlijk begin volgen de maand een uitspraak doen in de grootste en spraakma kendste tuchtzaak binnen de Engelse voetbalwereld in bijna dertig jaar. Treuzelende ballenjongens kosten de clubleiding van Haj- duk Split, als Kroatisch kam pioen vertegenwoordigd in de Champions League, 25.500 gul den. Volgens de UEFA, de Europe se voetbalbond, maakten Kroatische ballenjongens zich tijdens het duel Hajduk - An- derlecht schuldig aan tijdrek- ken. Dat gebeurde in de laatste twintig minuten van het duel, dal uiteindelijk in 2-1 voor de thuisclub zou eindigen. Hajduk tekende beroep aan tegen de uitspraak van de tuchtcommis- sie, maar werd in het ongelijk gesteld. Minister Fiori van transport zaken heeft de Italiaanse politie opgedragen fans die met de trein reizen voortaan té fouille ren. Afgelopen weekeinde raak ten twee politieagenten zwaar gewond bij voetbalrellen. Bij een botsing in Brescia, waar aanhangers van AS Roma met supporters van de thuis club slaags raakten, werd plaatsvervangend politiechef Selmin in de onderbuik gesto ken. Agent De Rosa werd in el kaar geslagen. De toestand van beide politiemensen is nog kri tisch. Manchester City, de oude club van Alfons Groenendijk, kampt met een schuldenlast van ruim vijftien miljoen gul den. Vólgens de nieuwe voorzit ter Francis Lee zijn de slechte sportieve prestaties in de afge lopen jaren de belangrijkste oorzaak voor het recordtekort in

Leidsch Dagblad | 1994 | | pagina 19