DINSDAG 15 NOVEMBER 1994 Met ingang van 1 januari 1995 introduceert NS eer aantal nieuwe 'reisregels' waardoor het reizen per treir anders wordt dan u gewend bent. Omdat iedere reiziger met deze reisregels te c maken zal krijgen, is het nuttig dat u weet waar hei om gaat. Nieuwe NS is hard op weg een zelfstan- Van NS. dig bedrijf te worden. Bij die verzelf standiging hoort een beter produkt voor onze klanten. Daarom verandert er binnenkort het I een en ander. Kaart au torna ten op alle stations. I Vanaf 1 januari staan er op alle stations kaartauto maten waar u met muntgeld en pinpas kunt betalen 1 Zo heeft u altijd een kaartje, ook als het loket gesloten is 1 i Het is dus niet langer nodig om een kaartje bij de j conducteur te kopen, waardoor hij meer tijd krijgt voor J service, zoals het geven van informatie. In- en uitgangscontroles. Vanaf 1 januari gaan we meer controleren. Niet alleen in de trein maar ook bij het in- en uitstappen. Het is daarom belangrijk dat u uw kaartje bewaart totdat u het station na aankomst verlaten hebt. Met een kaartje het perron op. Vanaf 1 januari is het perron alleen toegankelijk) voor mensen met een kaartje. Zo geven we het perron weer zijn oorspronkelijke functie terug: de plek waar onze klanten in- en uitstappen. En uitgezwaaid worden, want dat mag natuurlijk wel. Hoger tarief in de trein. Wie vanaf 1 januari toch zonder kaartje in de trein stapt, is een stuk duurder uit. Het tarief bij de conducteur ligt namelijk aanmerkelijk hoger dan aan het loket. Als u uw kaartje koopt voordat u in de trein stapt scheelt dat dus geld. Meer verlichting en camerabewaking. Dan zijn er nog twee veranderingen die niet van de ene op de andere dag plaatsvinden, maar wel gaandeweg merkbaar worden: meer verlichting en camerabewaking In combinatie met een verbeterde schoonmaak en de komst van meer winkels doen we dit om van de stations plekken te maken waar u graag komt. Deze en andere maatregelen vindt u uitgebreid beschreven in de folder 'Nieuwe reisregels van NS'. U vindt deze op het station. Verder verwijzen we u naar de algeme ne voorwaarden voor het vervoer van personen en hand bagage van NS (AVR - NS). De nieuwe reisregels van NS zijn daarin opgenomen. Een prettige reis. We gaan ervoor.

Leidsch Dagblad | 1994 | | pagina 10