Gullit waarschijnlijk terug naar Sampdoria Loopbaan met pieken en dalen BOLLEN Sport Jan Wouters voor drie maanden uitgeschakeld Speler Rijnsburg schuldig aan mishandeling Hartoperatie Leidse wielrenner geslaagd Verdachten kopen hun strafzaak af !0 WOENSDAG 9 NOVEMBER 1994 ROBONDERWATO G PSV moet het de komende drie maanden zonder Jan Wouters stellen. De middenvelder van de zwalkende Eindhovense eredi visieclub is gisteren in Geldrop geopereerd aan de rechter knie. Er zijn stukjes kraakbeen uit het gewricht gehaald. Over zes we ken kan Wouters (34) volgens clubarts Van den'Hoogeband voorzichtig de training hervatten. „Maar ik kan niks garande- Wouters was niet echt optimistisch gestemd. „Ie moet reëel zijn. Op mijn leeftijd kan dit het begin van het einde betekenen. Na deze operatie kan niemand mij verzekeren dat alles goed komt." Wouters werd voor de derde keer aan de rechter knie geope reerd. „De voorgaande twee keer was het de meniscus. Toen is alles goe'd hersteld. Nu moet je maar afwachten, kraakbeen slij tage is toch iets anders. De blessure komt niet alleen PSV maar ook Wouters zelf ui terst ongelegen. „Ik was juist zo blij, na overleg met trainer Rij vers, m'n plaats centraal op het middenveld terug te hebben. Maar we moeten er ook weer niet te dramatisch over doen. Er is heus wel iemand voorhanden die m'n plaats wil ploeg kan de problemen ook zonder mij wel oplossen." den haag/runsburg Nog steeds verschillen de me ningen over het incident dat in april 1993 tijdens de wedstrijd Rijnsburgse Boys-Serooskerke plaatsvond. Had een 29-jarige voetbcfller van de Rijnsburgse ploeg zijn directe tegenstander met opzet hard tegen het hoofd geschopt, of was er sprake van een wat ongelukkige valpartij. De voetballer zelf hield gisteren voor de Haagse politierechter Ruys bij hoog en bij laag vol dat er van opzet absoluut geen sprake was geweest. Hij dreigde na een botsing uit balans te ra ken. Om zich staande te hou den, had hij daarom zijn been uitgestoken, zo vertelde de spe ler de rechter. Hij heeft zelf een beetje het idee dat het openbaar ministe rie zijn strafzaak als voorbeeld wil stellen, dat de boodschap voor voetballend Nederland maar eens duidelijk moet zijn: geen geweld in het veld. „Als ik alles op een rijtje zet, js voor mij het overtuigend bewijs geleverd dat u heeft geschopt. Uw reactie was buiten proporties", had of ficier van justitie Den Hollander tegen hem gezegd in de recht zaal. „En als ik naar de televisie kijk, komen dergelijke buiten sporige uitspattingen vaker voor. Schoppen tegen het hoofd, als dat op straat gebeurt, kunnen we het niet anders kwa lificeren dan als regelrechte mishandeling. Er zijn misschien mensen die denken dat justitie zich er niet mee moet bemoei en, dat het KNVB-tuchtrecht er is voor zware overtredingen in het veld. Maar ook op het voet balveld kan niet zomaar alles." De speler van Serooskerke liep bij zijn ongelukkige treffen met de Rijnsburgse voetballer een kneuzing aan de jukboog op, een forse bloeduitstorting en - zo bleek achteraf - een wi- plash. „Letsel dat je niet op loopt wanneer een tegenspeler toevallig een been uitsteekt", al dus Den Hollander. De officier van justitie eiste daarom een boete van vijfhonderd gulden. Rechter Ruys wilde daar niet aan beginnen al vond hij dat er een duidelijk signaal moest worden gegeven. Schuldig zon der strafoplegging, vonniste hij. „Het feit is strafbaar en u is strafbaar", aldus Ruys. „Maar u heeft een blanco strafblad, u heeft nog nooit met dit bijltje gehakt." Volgens raadsheer H. Stroeve heeft de voetballer een aanteke ning op zijn strafblad niet ver diend. „Vier getuigen hebben verklaard dat mijn cliënt inder daad moedwillig heeft ge schopt. Hij bestrijdt deze versie en dat doet ook zijn trainer Kur- ver, die hier vandaag is als ge tuige. Vier tegen twee dus, maar als het om cijfertjes gaat had ik een hele schare getuigen kun nen oproepen die het/elfde be weren als mijn cliënt", aldus Schroeve. „Hij is door de KNVB reeds tuchtrechtelijk gestraft maar hij meent dat hem niets te verwijten valt. Het was een on gelukkige botsing waarvoor hij zijn excuses heeft aangeboden." genua gpd Ruud Gullit keert AC Milan zeer waarschijnlijk voor de tweede keer de rug toe. De voormalig aanvoerder van het Nederlands elftal verhuist na een half jaar weer naar Sampdoria, de club waar hij het het afgelopen sei zoen grote triomfen vierde. Milan wil Gullit graag ruilen voor Alessandro Melli, eveneens aanvaller. De ruil met gesloten beurzen moet voor vanavond zeven uur zijn afgerond. Tot dat tijdstip hebben de Italiaanse clubs de mogelijkheid hun se lecties voor dit seizoen nog te veranderen. Ruud Gullit scoorde in de vo rige competitie vijftien keer voor Sampdoria en liet zo'n sterke indruk achter dat AC Milan hem in de zomer weer in de armen sloot. Hij werd bin nengehaald als de verlosser, maar op zijn doelpunt in de Su per Cup-wedstrijd tegen Samp doria na, kon hij de hoge ver wachtingen niet inlossen. Bo vendien botste hij regelmatig met trainer Capello, die door de slechte resultaten onder zware druk is komen te staan. De Amsterdammer maakte in de afgelopen weken een onze kere indruk. „Ik kan mijn ei niet kwijt. De ploeg moet aanvallen der spelen om mij tot mijn recht te laten komen," liet hij zich na de Champions League wedstrijd bij AEK Athene ont vallen. De woorden werden hem niet in dank afgenomen op Milanello. Sampdoria-trainer Eriksson zag. de sterspeler wegkwijnen tijdens het duel tussen beide De hartoperatie van de Leidse wielrenner André Möhlmann is geslaagd. De chirurgen Schaly en Jeseroen constateerden maandag in een vijf uur duren de operatie dat spiercellen in het hart van de achttienjarige renner verantwoordelijk waren voor het voortdurende op hol slaan van zijn hart. Zij "brand den vervolgens de cellen dicht. Möhlmann mag vandaag het ziekenhuis verlaten. De coureur van Westland Wil Vooruit (WWV) werd afgelopen zaterdag opgenomen in het AZL nadat zijn hartslag op 30 juli jongstleden tijdens een training •in Rotterdam was opgelopen tot meer dan 200 slagen per mi nuut. Desondanks fietste hij op eigen kracht naar huis en liet daar toch maar even de huisarts komen. Die stuurde hem direct naar het ziekenhuis toe. Na het toedienen van een elektrische schok sloeg het hart weer de ge bruikelijke 55 keer per minuut, maar artsen konden slechts gis sen naar de oorzaak van de af- Hiddink aarzelt over PSV enschede Guus Hiddink aarzelt over zijn terugkeer bij PSV. De oud-oefenmeester, die zojuist is teruggekeerd van een oriënta tiereis door Japan, zei dat gisteravond tijdens en spreekbeurt op de Hogeschool Enschede.Nee, ik sta niet echt te popelen om op de Herdgang aan de gang te gaan. Een terugkeer van mij stoelt te veel op nostalgie. Geen trainer heeft bij een terugkeer naar zijn oude club beter gepresteerd. Duidelijker was Hiddink over de kracht van het huidige PSV. Volgens hem mist de ploeg het nooodzakelijke fundament. „Er is verkeerd ingekocht. Ik zou nog drie verdedigers aantrekken. In mijn ogen bezit dit PSV niet de wapens om met Ajax en Feyenoord echt te kunnen i Everton ontslaat manager Walker londen De Enge.lse premier league club Everton heeft gisteren manager Mike Walker ontslagen. Hij was pas tien maanden in dienst van de club, die afgelopen seizoen de degradatie maar net ontliep. Walker, die in januari overkwam van Norwich City, heeft op Goodison Park maar weinig succes gekend. In de 34 competitie- en bekerwedstrijden die Everton onder zijn leiding speelde, won het slechts zes maal. Dit seizoen zegevierde Ever ton in de hoogste afdeling van het Engelse voetbal slechts één keer. Walker is de tweede manager binnen acht dagen die is ont slagen in de Engelse competitie. Vorige week moest de Argentijn Ossie Ardiles het veld ruimen bij Tottenham Hotspur. Feyenoord blokkeert uitgave boek Rotterdam Feyenoord blokkeert de uitgave van het boek „Leve Feyenoord één" van Wim Bot, een verstokte aanhanger van de Rotterdamse club. Namens de stadionclub heeft commercieel manager Sjaak Troost er bezwaar tegen dat de (beschermde) naam Feyenoord in de titel van het boek wordt gebruikt en dat op de omslag een Feyenoordshirt is afgebeeld zonder de opdruk van clubsponsor Stad Rotterdam. Het boek zou vandaag worden gepresenteerd in de Rotterdamse Kuip. Het was de bedoeling dat Feyenoord-trainer Willem van Hanegem het eerste exem plaar zou krijgen. „We schorten de uitgave voorlopig op", zegt woordvoerder Dietz van De Arbeiderspers. „Feyenoord krijgt tot donderdag de tijd te onderbouwen dat inderdaad sprake is van een gedeponeerd woordmerk. Lukt dat niet dan dienen we een topclubs van twee weken gele den. „Ik kan Ruud wel begrij pen. Bij ons had hij veel meer vrijheid en was de waardering groter." In de afgelopen veertien da gen is achter de schermen ge werkt aan een terugkeer van Gullit in de havenstad. Spelers als Lombardo, Vierchowod, Mancini en Zenga wachten met smart op de rentree van de de Nederlander. Op de muur langs de weg naar het trainingskamp staat sinds zijn vertrek: 'Ruud, wij dachten dat het liefde op het eerste gezicht was.' De gevoeli ge Gullit zal er zeker met een glimlach naar kijken, wanneer hij zijn terugkeer in Bogliasco Voor Sampdoria is de transfer een minder voordelige affaire. Alessandro Melli werd deze zo- Schikking in MW-affaire maastricht gpd mer voor zes miljoen gulden van Parma overgenomen. De verhuizing van Gullit naar AC Milan bracht 'slechts' twee mil joen op. AC Milan hoopt met Melli de opvolger te hebben ge vonden voor Van Basten, die nog steeds met zijn enkel suk kelt en vreest voor zijn voetbal- De meeste verdachten in de MW-affaire hebben met een schikking hun strafzaak afge kocht. Zij betalen in totaal ruim één mijoen gulden om een openbare behandeling van hun zaak te voorkomen. In dat be drag zit ook de door de belas tingdienst aan MW opgelegde boete. Persofficier van justitie mr. J. Nabben wil pas morgen, na de wedstrijd PSV-MW, op de afhandeling van de affaire ingaan. Het grootscheepse en gede gen onderzoek van politie en Fiscale inlichtin gen- en opspo ringsdienst (Fiod) richtte zich op de omkoping van FC Utrecht in 1991 en het werken met zwart geld bij de Maastrichtse profclub. De meeste betrokke nen hebben volgens betrouw bare bronnen de feiten bekend waarvan ze werden verdacht. Aanvankelijk werd met grote scepsis en ontkenningen op de verdenkingen van justitie gerea geerd. De vier bestuursleden van MW, onder wie voorzitter Karl Dittrich, betalen elk ongeveer acht tot tienduizend gulden. Di recteur Ron Weijzen van de Maastrichtse club zou om en nabij de 25 mille op tafel moe ten leggen. Alle vijf werden zij gedurende het onderzoek enige tijd ingesloten. Verder is zeker dat de Meerss- ense wegenbouwer BLM en de directeur van het bedrijf willen betalen. Wie van de andere ver dachten in dat rijtje thuis hoort, is nog niet duidelijk. wijking. De afgelopen maanden hielden medicijnen zijn hartslag kunstmatig constant, totdat het wachten op de operatie maan dag eindelijk voorbij was. „Het was een zware operatie" zei Möhlmann gisteren. „Met een lange draad gingen ze mijn lies binnen en die schoven ze door mijn aders naar het hart. Dat kun je het beste vergelijken met een remkabel die je door je fiets heen rijgt. Met die draad konden ze zien waar de afwij king zat. Pas na vijf uur hadden ze de goede cellen te pakken en dichtgebrand. Omdat ik plaat selijk verdoofd was, moest ik me enorm inhouden om niet te bewegen. Ook moesten ze me tot vijf keer toe opnieuw ver doven, want die* verdoving werkte steeds maar uit." Over vijf weken weet de vwo- scholier aan het Rembrandt College, die tot nu toe al zijn schoolonderzoeken heeft ge haald, of zijn hart definitief ge nezen is. Tot die tijd mag hij slechts voorzichtig trainen. Zijn plaats bij WWV is in elk geval verzekerd. FOTO UNITED PHOTOS/POPPE DE BOER Jeroen van Veen hoopt op wat speeltijd met Oranje in Amerika. Jeroen van Veen gekozen in Nederlands basketbalteam weert gertjan van geen De basketballoopbaan van Jeroen van Veen verloopt met pieken en dalen. Twee jaar ge leden verkaste hij van het nietige DAS uit Delft naar landskampioen Den Helder. Een grote carrière leek voor hem te liggen. Bas ketbalgoeroe Ton Boot - de toenmalige coach bij Den Helder - zag het wel in hem zitten En dat betekent toch wat in basket balland. De droom spatte na een jaar uiteen toen Boot opstapte en naamgenoot Mein- dert van Veen het roer overnam. Hij zag het niét zitten in de Leidenaar, die dus werd ontslagen. Van Veen verhuisde noodge dwongen naar BV Haarlem. Nog steeds ere divisie, maar niet de echte top ook al haalde de ploeg de play-offs. Ook dit avontuur duurde slechts een jaar. Deze keer. omdat de club werd opgeheven. Financiële midde len ontbraken om verder te gaan in de hoogste afdeling. En toen opeens hing BS Weert aan de lijn. De kersverse landskam pioen zocht naar een speler op de '3'-posi- tie, de plek die Van Veen op het lijf geschre- Nomade Jeroen van Veen begint een beetje op een basketbalnomade te lijken. Vier clubs in vijf jaar lijkt een beetje te veel van het goede. Bij Laneche Cosmetics Weert echter heeft hij zijn draai gevonden. De forward speelt veel, gemiddeld rond de dertig minuten, en zit regelmatig in de dubbele cijfers. Het goede spel viel ook de bondscoach op. Toon van Helfteren, zijn voormalige coach bij DAS, nodigde hem uit om een oefensta- ge in de Verenigde Staten mee te maken. Twee jaar geleden werd hij al eens uitgeno- te zeggen. De komende tien dagen echter maakt hij zijn debuut in Oranje tijdens een tiendaagse trip door het basketbalwalhalla. Van Veen heeft zo zijn tweede kans met beide handen aangegrepen om 'in the pic ture'Xe komen. Bij Den Helder 'mislukte' hij immers. „Je krijgt inderdaad niet veel kans om bij een club in de top drie te spelen. Als je het de eerste keer niet redt, lijkt het over", aldus Van Veen. „Ik gaf mezelf twee jaar om bij Den Helder te slagen. Bij Boot heb je nu eenmaal twee jaar nodig. Maar als er een andere coach komt. die voor de ei gen jeugd en de gevestigde namen kiest, heb je weinig te vertellen. Ook al vind ik dat ik niet misstaan had in de huidige ploeg." De overgang naar Weert leverde minder aanpassingsproblemen op ook al gaat het er heel andere aan toe dan bij de westerse clubs. „In Limburg gaat het er allemaal wat gemoedelijker aan toe. men hoeft hier niet zo nodig. We trainen heel anders en er is minder discipline en druk dan bij Den Hel der. ook al zijn ze landskampioen. Bij Den Helder móet er gepresteerd worden. Als Weert verliest ligt het altijd aan wat anders. Ook zijn de mensen hier niet zo direct te gen elkaar. Er mag absoluut niet geschol den worden op de medespelers. Ze gaan hier altijd maar uit van het goede." Europa Cup Die mentaliteit kwam tot uiting in de beker competitie, waarin Weert niet eens de laatste vier haalde en de Europa Cup. Voor de tweede keer mocht Van Veen ruiken aan de Europese competitie voor landskam pioenen. De Thames Valley Tigers uit Enge land zette de Limburgers de voet dwars. „We verloren de uitwedstrijd met twee pun- niet, maar de club lag er niet wakker van. De tweede ronde had alleen maar geld ge kost, maar ik had wel graag tegen de kam pioen van Italië willen spelen." In de competitie gaat het nu een stuk be ter. De landskampioen neemt voorlopig een derde plaats in en won onder andere van Den Helder en Den Bosch. Daartegenover staan verliespartijen tegen mindere goden zoals bijvoorbeeld Akrides afgelopen week einde. „De ene week spelen we goed en dan weer dramatisch slecht. Maar de play-offs halen we wel, het zou slecht zijn als dat niet het geval was", aldus de Leidenaar, die nog steeds droomt van een landskampioen schap. Zijn uitverkiezing voor Oranje heeft de economiestudent naar eigen zeggen te dan ken aan afzeggingen van andere spelers. Van Veen heeft de indruk dat bondscoach Van Helfteren nu echt niet meer om hem heen kon. In de kantine van Haarlem ver weet hij Van Veen vorig jaar 'niet te leven' voor zijn sport. Met andere woorden; een invitatie voor het Nederlands team zat er niet echt in. „Van Helfteren denkt dat ik vijf dagen per week in de kroeg zit en dat is niet zo. Ik vind basketballen leuk en ik heb er veel voor over. Maar ik hou wel van het gewone leven en zet er dus niet alles voor opzij." In Amerika hoopt Van Veen de bonds coach te overtuigen van zijn kwaliteiten, al zal hij niet veel speeltijd krijgen. „Deze groep (waarvan ook Marcel Huybens deel uitmaakt, red.) traint al anderhalfjaar regel matig met elkaar. Ik heb dus niet veel tijd om de spelletjes te leren. Ach, op zich is het i m IE OPMERKELIJKE ACHTERGRONDEN VAN DE SPORT afgelopen weekeinde twee 'bazen'. Zijn vrouw en de voetbalvereni ging Oegstgeest. Dat kostte de Sassenheimer veel geld en nog veel meer moeite. Vrijdag nam de oefenmeester plaats in de bus naar Parijs. Het betrof een tochtje voor de leut aangeboden door de werkgever van zijn Joke. Van Harskamp vond dat hij niet voorbij kon gaan aan het feestje van het jubilerende Sassenheimse notariskantoor. Maar de ex-keeper van Ter Leede wilde zijn club Oegst geest niet in de steek laten. Hij kon twee dingen doen. In Parijs blijven en zijn vereni ging laten barsten'. En dat met de uiterst belangrijke wedstrijd tegen Xerxes op het programma. En hij kon in Ne derland blijven, op het gevaar van een echtscheiding. Beide opties spraken Van Harskamp dacht Van Harskamp. Hij pleegde een aantal belletjes en kwam tot de conclusie dat een op-en-neertje naar Ne derland geen enkel probleem moest opleveren. Het kostte een paar centen (ruim 300 gulden), maar dat speelde geen rol. Van Harskamp wilde koste wat het kost in Rotter dam bij Xerxes plaatsnemen in de dug-out. Zaterdagmorgen rinkelde in Parijs de wekker om half vijf in de morgen. Een taxi bracht de trainer voor het lieve som metje van honderd gulden naar het vliegveld Charles de Gaulle. Om acht uur landde het vliegtuig op Schiphol. Ruim op tijd voor Xerxes - Oegstgeesl. Het dure tripje legde Van Harskamp geen windeieren. De zaterdagderdeklasser leg de beslag op de oh zo belang rijke twee punten: 0-1De trainer bedankte de terugge haalde routinier Rein Grooters hartelijk voor de be slissende treffer en scheurde direct terug naar Schiphol. Om negen uur 's avonds nam Van I larskamp plaats met een tevreden gevoel in de Moulin Rouge. Een dag later liet Van Hars kamp zich weer per bus naar Sassenheim vervoeren. Een bewogen weekeinde. Van Harskamp: „Ik vond dat ik het ten opzich te van Oegstgeest niet kon ma ken om niet te komen. Bij die club zijn de spelers zelf ook makkelijker dan elders met het nemen van vije weekein den. Dat vind ik als trainer niet leuk. Dan moet ik als trainer het goede voorbeeld geven. Sommige spelers von den dal ik gek was, maar daar denk ik anders over. Misschien heeft dit wel een positieve kant. Dat spelers niet meer zo makkelijk een wedstrijd laten lopen. Voorzitter Cornet bood Van Harskamp zaterdag aan de helft van dekosten te betalen. Van I larskamp waardeerde het gebaar zeer. Maar ik draai zelf op voor de kosten. Het was mijn plezier- F.en inspannend pleziertje. André de Jeu is heel stellig in zijn bewering. De teammanager van AZC wil niets welen van de suggestie dat AZC een 'spelletje heeft 'gespeeld'. „Maar als andere clubs dat denken, kan ik me dat wel voorstellen. Een opmerkelijk begripvolle opstelling van de teammana ger die om een nadere uitleg schreeuwt. Eerst maar even de zaak waar het om gaat. De hoofdrol wordt gespeeld door John Jansen. De Alpheuse wa- terpoloër liep vorig seizoen na de laatste wedstrijd van AZC (de derde halve finalewed strijd in de play-offs tegen Po lar Bears) scheidsrechter Hans Klopper wat ongelukkig omver. 1 let resultaat van deze valpartij: een schorsing van vijf wedstrijden. Tot zo ver niets aan de hand. I let wordt pas opmerkelijk als de teamsamenstelling van AZC twee voor dit seizoen be kend wordt. Bij de Alpheuse reserves blijkt een plek te zijn gereserveerd voor John Jan sen. Omdat een schorsing geldt voor het team waarvoor de speler is opgegeven en de I competitie in de reserve hoofdklasse een kleine maand eerder begon dan die in de hoofdklasse, zat Jansen i afgelopen weekeinde zijn vijf- i de en laatste wedstrijd schor- I sing al uit. Terwijl het eerste komende week pas aan het derde duel toe is. Teammana ger De Jeu beaamt: „Dus Jansen zou komend weekeinde met het eerste tegen ARB kunnen spelen. Want het is binnen de reglementen toe gestaan dat een speler van twee voor het eerste uitkomt. Het zou ook gek zijn als dat niet zo was, natuurlijk." Met andere woorden: AZC heeft het spelletje slim ge speeld? De Jeu: „Nee, dus. Want voordat ge valletje tegen Polar Bears was al afgesproken dat Jansen dit seizoen in twee zou gaan spe- Hier is een groot vraagteken op z'n plaats. We praten per slot van rekening wel over een poloër die tijdens de Olympi sche Spelen in 1992 nog aan voerder was van hel Neder lands waterpoloteam. De Jeu legt uit: John is inmiddels 31. Heeft bij Converse Benelux een drukke baan, zit wekelijks in het buitenland en volgt daar bij een zware markering-cur sus. Met andere ivoorden: tot februari volgend jaar zou John nauwelijks tijd hebben om te trainen. Normaal neem je in zo'n geval de beslissing dat ie mand uit de selectie gaat. Maar in dit geval ligt dat an ders. Hen man als Jolm Jansen kan ik als coach van het twee de goed gebruiken, ook als hij wat minder traint. Met andere woorden, waar maken we ons druk om? John lansen speelt zaterdag ge- woon met het tweede tegen LZ 1882 2 en komt wellicht na februari weer terug in het eer ste? „Nou, dat weet ik nog niet. Pr ligt geen vaste afspraak dat John na februari weer in het eerste speelt. Maar is ook niet afgesproken dat hij daarvoor niet in het eerste speelt. Pred Kranstauber, de trainer, zal komend weekend tegen 7.PB het sterkste team opstellen. Dat is zijn taak. Pn het kan zijn dat John er dan gewoon bij is". Dus als dan nog meer praat jes in de wereld komen... „Kan ik me dat volledig voor stellen. Maar dan moeten de mensen ook niet vergeten dat de competitieleider deze situa tie in de hand heeft gewerkt. ALs hoofdklasse en reserve hoofdklasse op dezelfde da turn beginnen, is er natuurlijk niets aan de hand. I letgeen door Leen van het Voort van de KNZB wordt be- vestigd: l)e omstandigheden hebben dit mogelijk gemaakt, dat klopt. Pn met de handelwijze van A7.C is helemaal niets mis. De uitspraak van de tuchtcommissie laat deze keu ze toe. Of AZC een spelletje heeft gespeeld? Dat is niet cum mij om te beoordelen. Ixial ik het zo zeggen: de lezing die AZC geeft, zou natuurlijk best waar kunnen zijn. rob onderwater

Leidsch Dagblad | 1994 | | pagina 21