m 'Op termijn een modale tweedeklasser' Sport k Voorbeschouwing Nederlaag voor LSRC CHTERGROND mrpc-rn! in» lAfCCi/ a-i: van de Zege voor schakers AAS Quick Boys' Henk Wisman bij Roodenburg-Foreholte Crab Verhoeven Hoog bezoek voor UVS Klassement topscorers '94- Schoenen voor Aanhane ZATERDAG 5 NOVEMBER 1994 ROB ONDERWATER. 0 'ZaterdagmensDaaf Brandt voelt zich thuis bij FC Lisse Soms overpeinst hij op die bank een moeilijke beslissing die hij heeft moeten nemen. „Voor het seizoen hebben we een aantal regels afgesproken; dat je op tijd bent voor een wedstrijd. Voor de wedstrijd tegen SVLV kwam een van de spelers te laat, hij had verkeerd gekeken in het programma, een vergissing. Als trainer kan je niet anders dan hen Dat Als Daaf Brandt op zondagavond thuis op de bank zit, speelt hij de wedstrijd vaak nog eens. Vooral als zijn ploeg - de zondagderdeklasser FC Lisse - onnodig punten heeft verspeeld. „Had ik het niet beter zus of zo kunnen doen, vraag ik me dan af', zegt de 41-jarige Leiderdorper. „Maar meestal is de conclusie dat we de kansen beter moeten benutten", constateert hij vervolgens nuchter. een wedstrijd toe. Daarom kan ik soms moeilijk begrijpen dat anderen die bezetenheid niet hebben. Ik erger me vaak dood, wanneer spelers precies op de afgesproken tijd aan komen zet ten en geen minuut eerder. Dan ben ik in gedachte de opstelling al aan het veranderen, voor het geval die speler inderdaad te laat komt." Het gebrek aan fanatisme was er ooit de oorzaak van dat hij stopte als trainer van Leidsche Boys. „Halverwege het tweede seizoen heb ik het daar voor ge zien gehouden. Ik kon er niet meer tegen dat spelers zich om flutredenen afmeldden voor een training of wedstrijd, dat ie mand voor het seizoen kwam vertellen liever op zondag naar Ajax te gaan in plaats van knok ken voor een plek in het eerste. In februari heb ik toen de eer aan mezelf gehouden, jammer voor de jongens die wel wilden, wat die zaten er natuurlijk ook bij Leidsche Boys." Brandt koos ooit om verder te gaan als trainer, in plaats van een plekje in een gezelligheids team op lager niveau. „Er wordt duidelijk minder goed gespeeld, en er komen mindere scheids rechters. En na afloop je volg- ooien in de kantine. Ik had daar geen zin in." moeilijk, als zo'n jongen op de training van dinsdag z'n longen uit z'n lijf heeft gelopen op de training, 3500 meter op een Co- opertest. En een ander die het kalm aan heeft gedaan, staat wel in de ploeg." Maar Brandt weet dat het niet anders kan. „Alle ogen zijn op je gericht, wanneer iemand te laat komt, zeker als het de eerste keer is. Wanneer je dan je hand over je hart strijkt, kan je de week daarop moeilijk iemand er wel naast zetten." De Leider dorper zegt van discipline te houden. „Maar het is wel verve lend om politie-agent te spe len." Ooit was Brandt zelf een be vlogen speler in het eerste van RCL, dat toen nog in de eerste klasse speelde. „Zelf was ik fa natiek, ging ruim op tijd naar Bij RCL begon hij als jeugd trainer, stapte via de A-junioren van Valken'68 over naar de se-' nioren bij de Valkenburgse club. Twee jaar had hij het eerste van Valken'68 onder zijn hoede. Na Leidsche Boys werd hij door Ruud Bröring benaderd om as sistent-trainer te worden bij FC Lisse zaterdag. „Ik kwam van het ene uiterste in het andere terecht. De ambiance in de za terdag eerste klasse is natuurlijk geweldig." Dit seizoen heeft Brandt de zondag-afdeling onder zijn hoe de. „Ik ben altijd een zaterdag mens geweest. De sfeer bij FC Lisse zondag is anders dan op zaterdag. Men reageert niet zo massaal. Er staan ook alleen maar jongens uit Lisse in. Bij de zaterdag hoor je nogal eens dat er een 'eigen jongen' op de plek van een speler van buiten Lisse moet staan." Brandt denkt dat op termijn een modale plek in de tweede klasse mogelijk moet zijn. „Het is niet goed wanneer binnen een vereniging twee ploegen op topniveau zouden spelen, dat geeft maar wrijvingen. Nu kun nen we bijvoorbeeld bij de zon dagafdeling jeugd laten rijpen, die later kan doorstromen naar de zaterdag." Voorlopig is een plek in de tweede klasse voor FC Lisse nog ver weg. De ploeg van Brandt draait dit seizoen nog niet zoals gedacht. „In de voorbereiding hebben we uitstekend gespeeld. Daarna kregen we een enorme terugval, ik begrijp zelf niet hoe het kan.". Daarbij komt dat vol gens Brandt de meeste ploegen in de derde klasse zeer negatief spelen. „Ze houden negen, tien man achter de bal, en proberen met een countertje de punten te pakken. Ik begrijp niet dat die jongens zelf zo willen voetbal len, want er is geen lol aan. Ook voor het publiek valt er zo wei nig te beleven." Pessimistisch over het verde re verloop van de competitie is Brandt niet. „Voor hetzelfde geld hadden we drie,vier pun ten meer gehad. Vaak zijn we op het veld heer en meester, maar kunnen we de punten niet Daaf Brandt: „Zelf was ik fanatiek, ging ruim op tijd ri grijpen dat anderen die bezetenheid niet hebben." halen. Toch kunnen we de doel stelling om bij de eerste vijf te eindigen nog gemakkelijk ha len." De wedstrijd van komende zondag tegen Blauw-Zwart be- LEIDEN FRANK BONTE SQUASHMEDEWERKER SCOREBORD door: Willem Spierdijk Het 'verraad' van Gouda Alphen en LS RC liepen in de eerste divisie te gen een nederlaag op. Alph'en won tegen Reflex twee wedstrij den maar verloor uiteindelijk toch met 2-3 door een beter ge middelde van Reflex dat twee wedstrijden met 3-1 besliste. LSRC verloor van Dicky Squash 3 met 1-3 maar het beter ge middelde van de Amsterdamse ploeg leverde een 1 -4 winst voor Dicky Squash op. Bij de mannen moest Dekker Squash in de tweede divisie een tweede nederlaag op rij incasse ren. Westvliet was net even ster ker 1-3 (1-4). Inde derde divisie heeft Steyn Sport in Marco van der Berg versterking. Tegen Ma- riahoeve zorgde hij met een simpele 3-1 winst tegen T. v.d. Geest voor een totale ning. Biljartdemonstratie in De Lakenhal LEIDEN De amateurbiljarter Ben Füss geeft zondag 6 november een demonstratie in het kader van de tentoonstelling 'Leids Goed. De textiel in een Hollandse stad'. De verrichtingen van Füss zijn te zien tussen 14.00 en 16.00 uur in Stedelijk Museum de Lakenhal aan de Oude Singel in Leiden. De demonstratie is gratis toegankelijk voor bezoe kers van De Lakenhal. Het bestuur van de afdeling Lei den heeft de afgelopen weken de ruim 60 voetbalclubs in de regio op het verkeerde been ge zet. Afdelingsvoorzitter Van der Veen Meerstadt spelde de clubs op de mouw dat de afdeling Leiden lafhartig in de steek was gelaten door de afdeling Gouda, waarmee een fusie zou worden aangegaan. Van der Veen Meer stadt nam daarbij zelfs het woord 'verraad' in de mond. Volgens de voorzitter moet Lei den nu noodgedwongen sa mengaan met de afdeling Den Haag. Deze gang van zaken wordt echter fel weersproken door woordvoerders van de af delingen Gouda, Den Haag, en Rotterdam. De KNVB lanceerde al enkele jaren geleden een voorstel om de afdelingen te herstructure ren. Er moesten minder afdelin gen komen die efficiënter zou den kunnen werken. Het ama teurvoetbal discussieerde ver volgens lange tijd hoeveel nieu we 'districten' er moesten wor den gevormd en op welke ma nier. 'Zes' vond de 'grote' KNVB, 'twaalf zei de meerder heid van de afdelingen. De afgelopen zomer werd er flink onderhandeld tussen de afdelingen over de vraag wie met wie een grotere eenheid zou vormen. 'Rotterdam' wilde niet met 'Zeeland', 'Dordrecht' weer niet met 'Rotterdam', 'Den Haag' en 'Rotterdam' samen was weer onbespreekbaar voor het bestuur Amateurvoetbal. De Afdeling Leiden had al enige tijd geleden ingezet op een sa mengaan met 'Gouda'. In okto ber werd echter bekend dat Rotterdam en Gouda een nieuw district gaan vormen en Leiden en Den Haag. Voorzitter Van der Veen Meerstadt gaf tijdens vergaderingen van amateur clubs in de regio een toelichting op de gang van zaken. De voorzitter noemde, tijdens een vergadering van de clubs uit de Bollenstreek, het samen gaan van Gouda en Rotterdam een klap in zijn gezicht. Volgens hem was het een stiekeme actie van de beide afdelingen tijdens zijn verblijf in Zuid-Amerika. „Door het verraad van Gouda zijn wij in de armen van Den Haag gedreven. Ik kan het niet hard maken, maar volgens mij heeft Gouda geld gekregen van Rotterdam." Van der Veen Meerstadt huilde en de vergadering jammerde met hem mee. „Zo'n opstelling als van Gouda hoeft u van FC Lisse niet te verwachten," zei de Lisse voorzitter Huitema nog. In Gouda heeft afdelingsmana ger Eijkenbroek een geheel an dere mening over de gang van zaken. „Het huidige voorstel is tot stand gekomen op iniatief de v i Lei den, toen de voorzitter in Zuid- Amerika was." Volgens hem is er nooit sprake geweest van een fusie tussen Gouda en Leiden. „Er is nooit serieus over gespro ken. Dat zou ook niet kunnen want een dergelijke fusie zou ongetwijfeld door het bestuur amateurvoetbal zijn getorpe deerd." Eijkenbroek is woest over de aantijgingen van Van der Veen Meerstadt dat Leiden door Gouda verraden zou zijn. „Dat is Van der Veen Meerstadt ten voeten uit. Hij heeft zijn eigen bestuur niet in de hand. Ik vind dit bijzonder achterbaks." Ook voorzitter Van Rijk van de afdeling Rotterdam, zegt hele maal niets in het verhaal van Van der Veen Meerstadt te her kennen. „Het was duidelijk dat Rotterdam en Den Haag nooit samen zouden kunnen gaan. Den Haag en Rotterdam heb ben allebei hun eigen grootste delijke problemen, die twee af delingen moet je dus niet bij el kaar brengen." Dat de andere afdelingen een totaal afwijkende visie hebben over de gang van zaken dan Van der Veen Meerstadt is eigenaar dig. Afdelingsmanager Eijken broek van Gouda suggereert dat de voorziter van Leiden z'n ei gen bestuur niet in de hand heeft. Waarschijnlijker is dat Van der Veen Meerstadt door z'n eigen bestuur totaal niet se rieus wordt genomen. In beide gevallen heeft het afdelingsbe stuur iets uit te leggen op de vergadering van komende Loting UEFA-CUP derde ronde: GKS Katowice (Pol) - Bayer Leverkusen (Dui), Deportivo La Coruna (Spa) - Borussia Dortmund (Dui), Trabzonspor (Tur) - Lazio t (Dui) - Napoli (Ita), Odense BK (Den) - Real Madrid (Spa), Athletic Bilbao (Spa) - Parma (Ita). Wedstri|den op dins dag 22 november en dinsdag 6 tuttgart - Dynamo Dresden 4-2, e 04 - Karlsruher SC 0-0 ir Schans (Ned) Leroy Bi 1 Angeli- ue Koomen-Pien Stroethof 9-6, 9-3.1-9. BIUARTEN 9-4. LSRC-Dicky Squash 3: Carl; Daarlerveen. NK47/2 Eerste ronde Klok - Tuil 250-81/3 beur ten, Adrichem - Gerrits 250-0/2, Knoors - Veer 54-250/3, Tilleman - Klijn 250- 238/9 Tweede ronde Tiilo„i.-jn Tu Klok - Klijn 250-105/3, II 250- 250-161/11, Adrir 184/3. Knot 250- HOCKEY Brussel. Vierlandentoernooi mannen Nederland - Engeland 4-1 (4-1) 14 Crut- chley 0-1 (sc). 22. Bovelander 1-1 (sc). 28. Delissen 2-1. 31. De Nooijer 3-1. 34 Veen 4-1 Scheidsrechters Siebrecht (Dui). De Wolf (Bel). Toeschouwers: 30. Gele kaart (5 min.straf): 18 Hazlitt. 19. Van Wijk. Strafcorners Nederland: 5; Enge land: 3. Spanje - België 4-1 (3-1). 10. Arnau 1-0, 26. Francois 1-1, 27. Arnau 2-1 (sc), 34 Arnau 3-1 (sc), 58. Pujol 4-1. PAARDESPORT springconcours. 1,50 m- 1. Markus Fuchs (Zwi) Adelfos AC Folien 30.20 seconden, 2 Bost (Fra) Sou- viens-Toi III 30,67. 3. Beerbaum (Dui) Sprehe Rush On 32.52, 4. Raymakers (Ned) Visa Riviera Z en Robert (Fra) Miss San Patrignano 33,39, 6. Lansink (Ned) Bollvorm's Easy Jumper 34,99, 7. Van de Pol (Ned) Hallo Hallo 36,05, 8. Hafemeis ter (Dui) Abakadabra 38,19, buiten barra ge: 9 Govoni (Ita) Gigolo 29,08, 10. Van der Schans (Ned) Leroy Brown 32,70 Finale Dunhill-trophy: 1 Tops, Sonora La Silla 0-0- 28,52, 2. Ehrens, Jonggor's Sto len Thunder 0-0-29,93. 3 Hendrix, Ana- Equador 0-12-31,46, Parijs. Mannen, 3,7 miljoen^gulden Spa/4) - i (Tsj) 6-3 7-6, Rosset (Zwi/16) - Bec- Kwartfinales Chang (VSt/7; Chang (VSt/7) - l\ 6-4 7-6, Bruguera leuten 93, 3. Tops 76, Het meest professionele team van de Leidse Schaakbond, AAS, had in de promotieklasse van de Leidse Schaakbond weinig problemen met de reserves van Voorschoten. De uiteindelijke uitslag r 5-2 - had ruimer kun nen uitvallen als de zenuwen beter in bedwang waren gehou den. Nu werd volstaan met overwinningen van Jonkman, Thiele, Könst. Eveleens en Ko- renwinder. Voor de Voorschote naren kwamen Lindeboom en R. de Boer tot een overwinning, waarna met een remise de eind uitslag werd bereikt. Alphen had eveneens weinig moeite met Katwijk alhoewel de eerste-bordspeler van Alphen toegaf dat de 6-2 overwinning enigszins geflatteerd was. Hier mee doelde hij op de overwin ning van Onno van Dijk. De voorsprong voor Katwijk door een overwinning van Koelewijn op Petrelli in een vooruitge- speelde partij werd snel gecorri geerd door winstpartijen van P. Passenier, Van Dijk, Coppoolse, Verdel, Van der Laan en Van Zuylen. De Katwijker Gidi van der Bent gaf de score een draag lijk karakter door Helvensteijn te verslaan. De beide teams van Oegstgeest speelden in café 'De Rode Leeuw' tegen elkaar. Ook hier werd de eindstand op 5-2 bepaald. Topspeler N. Nikolic kreeg veel meer dan waar hij op grond van zijn stelling tegen Van der Maat aanspraak op kon maken en Joop Piket bleek een zeer miniem doch onbenut kansje in de tijdnoodfase te hebben toegestaan. Verder werd het 'brede' karakter van de club onderstreept, doordat de teams op de resterende borden weinig voor elkaar onder deden. Voor het eerste team leverden Van 't Hof, Straver en Van der Spek een punt aan, terwijl Reij- nen en Kohlbeck tegenscoor- den. De remise W. Binnendijk- Jongeneel completeerde de eindstand. Philidor zag het tweede team thuis tegen de negende neder laag in successie aanlopen in de wedstrijd tegen het vijfde team van LSG: 3-4. Zes duels verlie pen tamelijk regelmatig, waar door LSG een terechte voor sprong van 4-2 kon innemen dankzij overwinningen van Van der Marei, Termeulen en Van der Vorst welke de nederlaag van Van Kooten tegen Zeven compenseerden. De resterende twee partijen waren een stuk chaotischer. In de partij Hendrickx-Harms raakte de met zwart spelende LSG-er een toren in kansloze stelling kwijt, maar verzuimde vervolgens na een fout van wit remise te forceren. Invaller Al- bert Lauer bracht het tweede matchpunt binnen door met zijn aanzienlijk slechtere stel ling een remise te behalen. punten, 2 4. Ehrens 73,5, 5. 64,5, 7. Romp 62, 8. Geerink 59,5, 9 Van der Schans 56. 10. Raymakers 54, 11 Ta ken 54, 12 Eras 49, 13. Vneling 47,5, 14. Voorn 46.5. 15 Van de Pol 41,5 Amsterdam. Jumping, tweede dag Internationaal progressief springconcours, 1.50 m 1Markus Fuchs (Zwi) Adelfos AC Fohen 30.20 seconden, 2. Bost (Fra) Sou- viens-Toi III 30,67, 3. Beerbaum (Dui) Sprehe Rush On 32,52, 4. Raymakers (Ned) Visa Riviera Z en Robert (Fra) Miss San Patrignano 33,39, 6. Lansink (Ned) Roodenburg - Foreholte is mor gen de wedstrijd van de week. De deskundige bij deze wed strijd in de tweede klasse is Henk Wisman, trainer van Quick Boys. Wisman, dit seizoen voor het eerst werkzaam bij de Katwijkse club, kent het zondagvoetbal. Bollvorm's Easy Jumper 34,99, 7. il (Ned) Hallo Hallo 36,05, 8 r (Dui) Abakadabra 38,19, b HOOFDKLASSE UVS - AFC Stationsweg 2b Ooit kwam hij als trainer van DWS op bezoek bij Rooden- burg. Foreholte is voor de Amster damse oefenmeester een onbe schreven blad. Beide ploeger vervullen in de tweede klasse geen vooraanstaande rol. Zowel Foreholte als Roodenburg heb ben 5 punten uit 6 wedstrijden. UVS krijgt morgen hoog bezoek. De Leidse hoofdklasser treft in AFC een tegenstander van for maat. De Amsterdammers doen niet veel anders dan winnen, terwijl de ploeg van trainer Ge rard Désar met 3 punten uit 6 wedstrijden nog altijd wacht op de eerste competitiezege. Als er niets op het spel staat, trekken de Leidenaars vaak wél aan het langste eind. Zo won UVS onlangs nog met 4-3 van zondageersteklasser Aalsmeer, waar Ruud de Groot, de voor ganger van Désar, de scepter zwaait. Een leuke opsteker, wa re het niet dat UVS zit opgeza deld met een aantal half-fïtte spelers. Daarnaast komen de dienstplichtigen Jack Rol en Edwin Robbers nauwelijks aan trainen toe. Désar: „Het team dat ik tegen AFC het veld in stuur is nog jonger dan mijn elf tal al was." De Leidse oefenmeester prent zijn 'jonge honden' wekelijks in, dat zij geduld moeten betrach- Ein< en. „Ook als wij herhaaldelijk besi erliezen, moeten wij het hoofd de 1 niet laten hangen. Uit een ne-i derlaag kun je bovendien kracht! putten, zoals UVS in de slotfase Van van het vorige seizoen deed n^Kall het verlies bij SC Feyenoord twe Een echte topper vind ik de spe- S| Ier die in de huidige situatie ook Moi bij een 1-0 achterstand goed tien blijft spelen." ique Désars collega Paul Bahl- zou mann van Alphense Boys kanjden met twee punten méér op zak les, iets opgeruimder ademhalen, haa Toch vat hij de thuiswedstrijd voo tegen het laaggeklasseerde UVV jh 1 uit Utrecht niet te gemakkelijk; zoe op. „Het is een taaie verdedi- kon gende ploeg, die er in slaagde dok stadgenoot Holland op 0-0 te in 1 houden. Bovendien moet ik! wei hoogstwaarschijnlijk Sander haa Beuk missen, die van al mijn doe spelers het best in vorm was. dro Hij liep door een sliding op de Zo I training een blessure op aan j zijn rechterkuitbeen. Dat biedt geh perspectief voor René de Jong, 0ve die samen met Jacques Key dé gek aanval vormt." wel schouwt de trainer van FC Lisse aardiger. Als we winnen komen als een sleutelduel. „Blauw we op zeven punten uit zeven Zwart is een ploeg die wil voet- wedstrijden. Dan kunnen we ballen. En als twee elftallen ons op de bovenste helft van de voetballen is het voor iedereen ranglijst gaan richten." Leidsch Dagblad Gigolo 29,08. 10. Van Brown 32.70. Ne- :n/Bogie Look TDK 15. Geerink/LBH Damiro L 38,16, 17 Tops/Top Gun La Silla 50,39, 21. Ehrens- /Don Kungfu 50,54, 22. Van der Vleuten/Olympic Vink's El Bandolero 51,76. Eerste divisie vrouwen Reflex-Alphen; Ka rin Kalfshoven - Miranda Goos 8-10. 0-9, 9-6, 9-7, 3-9, Mev Reynders - Ingrid Mer- Berg-I. Bakker 9-0, 9-0, 9-0. Kitty Klaas- sen-L Dogger 9-5, 9-3, 2-9, 3-9, 3-9 Anja van Grondelle-D v.d. Vught 9-0, 6-9, 8-10, 1-9 Brigitte Corsius-J Baars, 2-9.5-9,0- 9. Derde divisie. SteynSport-Mariahoeve: lan Grey-J v.d.Weerd 5-9, 1-9, 9-4, 9-4, 9-0. Patrick Whitwhorth-M Dachans9-5, 10-9, 6-9, 3-9, 9-4. Michel Vloet-R.Man 4-9, 2- 9. 9-5, 10-8. 5-9. Marco van der Berg- T v.d Geest 2-9, 9-0, 9-6, 9-.2. Doelpuntenmaker van de week: Patrick Scheurwater (Noordwijk) 3 1) Fred Bloem (Noordwijk) 2 10 2) Dennis Stuifzand (Docos) 0 10 3) Theo Aanhane (VVSB) 2 9 4) Maurice van Berkel (Leiden) 0 9 5) Kees Haasnoot (KRV) 0 8 6) Marco de Ridder (Katwijk) 1 6 7) Leen Baay (Alphia) 0 5 8) Ruud de Klerk (Foreholte) 0 5 9) Danny van Zeist (Meerburg) 0 5 10) Alex Barendse (RCL) 0 5 TAFELTENNIS Dubbelspel, kwartfinales: Vriesekoop- /Hooman (Ned) - Timina/Palma (Rus) 22- 20 21-17, Zhang Ling/Li Ju (Chi) - Keen- /Noor (Ned) 21-10 21-14. Halve finales: Wang Chen/Wu Na (Chi) - Vriesekoop- /Hooman 21-11 21-6. Enkelspel, kwalificaties (groepswedstrij den): Keen (Ned) - Nazomi (Jap) 17-21 21-7 21-10; Noor (Ned) - Sevenne (Bel) 21-16 21-16, Noor - Paulina (Pol) 21-8 12-21 21-10; Kristina (Hon) - Muller (Ned) 21-16 21-14, Muller - Tatiana (Rus) 21-1421-13 Mannen Enkelspel, kwalificaties (groespwedstrij- den) Christophe (Fra) - Vijverberg (Ned) 21-14 21-14, Vijverberg - Karunwi (Nig) 21-19 21-16, Vijverberg uitgeschakeld. TENNIS Diadora stelt voor de topscorer van de week Marco van Baston T-shlrt beschikbaar. De rqeest produktieve voetballer van de maand ontvangt e Diadora Rosse Nero voetbalschoenen t.w.v. 169,9 Aan het einde van het seizoen krijgt de v een Diadora-trainingspak, coachjack, shirt, broek, kousen, (Ned/1) - Knowles/Reneberg (Bah/VSt) 7-5 7-5. Aken. Mannen. Challenger Kwartfinales: Siemermk (Ned/8) - Rikl (Tsj/2) 6-2 6-2, Radulescu (Dui) - Jarryd (Zwe/6) 6-2 6-2, Pnnosil (Dui) - Tebbutt (Aus) 6-4 6-4. Ondruska (ZAf/5) - Knip- pschild (Dui) 4-6 7-5 7-5 Quebec. Vrouwen, 250.000 gulden SPORTPRIJSVRAGEN -39-45-46-52-55-56-66-67-68 6717,40; derde prijs: 2 makelaars o.g. 071 - 32 OO 99 NOORDWUKERHOUT» Theo Aanhane is in oktober 'topscorer van de maand' geworden. De spits trof afgelopen maand zeven keer het net en bleef op het nippertje Dennis Stuifzand van Docos voor. Stuifzand had pech dat afgelopen zondag de wedstrijd van zijn ploeg niet door ging, omdat het hele district West 2 werd afgelast. Aanhane speelde wel met VVSB, dat in West 1 uitkomt, en scoorde twee keer. Op de foto ontvangt de VVSB'er een paar Diadora-voetbalschoenen uit handen van Wim Zeegers (rechts), medewerker van sporthuis Van Gervenfoto dick hogewoning

Leidsch Dagblad | 1994 | | pagina 22