Oegstgeest niet ver meer van play-offs r Dammers HDC beslissen 'burenruzie' in hun voordeel Hutspottoernooi Haarlems getint Huybers pakt veel punten voor De Zijl LZ draait soepel in eerste klasse Sterke schaatsmijl van Straathof en Hersman Sport Rugbyteam komt er in Moskou niet aan te pas DIOK Athletics heeft geen ®eanr kind aan Utrechtse studente! MAANDAG 24 OKTOBER 1994 \ANC Tafeltennissers Avanti fors onderuit tegen koploper De tafeltennissers van Pecos Oegstgeest hebben met de 6-4 uitzege bij Harkstede een goede stap richting play offs gezet. Na de 7-3 winst van Van Sloun tegen Veldho ven koestert de ploeg van Co Claussen, met nog twee duels te gaan (thuis OKI en uit tegen FVT), de derde plaats. Avanti had een off-day getuige de 8-2 thuisneder laag tegen koploper Odion. Haarlemmer Jules Bakker is hoogstwaarschijnlijk de laatste winnaar van het Hutspottoernooi van BC Merenwiek. foto henkbouwman leiden ron hoogendam In het verre noorden smaakte Oegstgeest het genoegen van een 6-4 winst tegen Harkstede. Hiermee staat Oegstgeest op de derde plaats achter Van Sloun en Cosmos (34 uit 5). De kans is groot dat Oegstgeest die derde plaats behoudt, maar dan moet het volgende week het in de de gradatiepoule terechtkomende OKI met ruime cijfers bedwin gen. De laatste partij tegen het eveneens naar de play-offs lon kende FVT. met Rob Turk in de gelederen, is echter in Rotter dam over twee weken een veel lastiger opgave. In Groningen herstelde nieuwkomer lurgen Pastoors zich sterk met drie overwinnin gen (Tammenga, Heemskerk en Van de Leur). De in vorm zijnde Ted van den Berg volgde met twee winstpartijen goed. Jonah Kahn kwam met slechts één ze ge nog niet uit de verf. Avanti stelde, in de race om lijfsbehoud, teleur door op ei gen bodem met maar liefst 8-2 te verliezen van kampioenskan- leiden peter klein badmintonmedewerker Jules Bakker heeft zich de sterk ste B-speler getoond in het bad- mintontoemooi van Meren wiek. De speler van het Haar lemse Duinwijck onttroonde re gerend kampioen Cees-Jan van Vliet van Flair uit Alphen na drie spannende games. Bij de \TOuwen prolongeerde Alma Hollen haar titel wél. De speel ster van Let it Be, eveneens uit Haarlem, was in de verlenging van de derde game de gelukkig ste. Nicole Mosterd van BC Al- mere moest genoegen nemen met de tweede prijs. Bakker wordt waarschijnlijk de laatste winnaar van het Mul- tilease Hutspottoernooi, dat dit jaar voor de achttiende maal werd gehouden. De organise rende vereniging Merenwiek staat op het punt om als wed strijdclub te verdwijnen. „Door de steeds weer stijgende kosten van de halhuur is badminton als wedstrijdsport nauwelijks nog te betalen", zegt wedstrijd leider Bas van de Goorbergh. „Veel spelers van ónze hoogste teams overwegen te stoppen en een andere, goedkopere sport te kiezen. Of ten minste een club te vinden, waar je voor je lid maatschap meer dan één keer in de week kunt trainen en spe len." Van de Goorbergh bevestigt de uitspraken van eersteteam- speler Rob Burgerjon, die on danks de koppositie van het vlaggeschip in de landelijke der- didaat Odion. Het spel van Edwin Vente lijkt op dit mo ment nergens naar. Hij moet snel weer wat beter gaan spe len, want anders vrees ik het ergste", aldus Joost Mentink, die zelf knap twee keer aan het langste eind trok. De sterke Geerling en Rensen waren een prooi voor de Leidenaar. De mannen van Scyila spelen relaxed de competitie uit. Im mers, degradatie uit de eerste divisie is onafwendbaar. Tegen het sterke Shot boekten Paul Kanbier en Lars Wittebrood slecht eenmaal winst in het met 8-2 verloren duel. De reserves van Pecos bewe zen hun kampioensaspiraties door met 10-0 te winnen van FVT 2. Reitsma, Schipaanboord en de voor Robert Velema inge vallen Hans Lingen stevenen onbedreigd af op de titel in de tweede divisie. Vrouwen De Katwijkse vrouwen van Rijnsoever moesten afgelopen weekeinde tweemaal achter de tafel verschijnen. Zaterdag leg de klasse de toekomst voor de vereniging somber inziet. „Er ligt een plan klaar om van Me renwiek een recreantenclub te maken. Zulke verenigingen hebben die hoge kosten niet. De wedstrijdgroep wordt dan opge heven." Omdat uit die groep de wedstrijdleiding werd en wordt geformeerd voor het Hutspot toernooi zal ook dit traditionele evenement verdwijnen. „Het laatste wordt dan tevens het sterkste en drukst bezette toer nooi, dat we ooit gehad heb ben", licht Van de Goorbergh met enige weemoed toe. „Vreemd is het wel. We hebben een goede sponsor en veel deel nemers. En dan verdwijnt de club." Ondanks de donkere schadu wen boden de B-finales bad minton van hoog niveau. Bak ker bleef in de halve finale de winnaar van het Bacluvo-toer- nooi in Voorhout, Robert-Jan Hamersma, in drie games de baas. Flair-speler Cees-Jan van Vliet troefde de winnaar van het Apollo-toernooi Marco Overes met duidelijke cijfers af. In de tweede game van de eindstrijd was de Alphense eersteklasser eveneens oppermachtig, maar in de eerste en derde game was Bakker toch koeler dan zijn op ponent. Ook in de beide dubbe- londerdelen moest Van Vliet, samen met Wouter de Lijster en Elise Zandstra, genoegen ne men met tweede prijzen. Bij de vrouwen sneuvelde het Flair-contingent Eline de Lijster den de vrouwen van coach Hans Bonsen keurig, doch ver plicht het Tilburgse Irene thuis over de knie: 9-1. Gisteren tegen Reflex moesten de jeugdige ta- feltennisters diep buigen: 10-0 verlies. De belangrijkste wed strijd betrof die van zaterdag, want de negen zwaarbevochten punten tellen namelijk mee in de degradatiepoule, waarin Shot Wageningen op papier de sterkste is, Irene de zwakste en Hoonhorst en Rijnsoever onge veer gelijkwaardig. Tegen Irene verloor Cora Bonsen van Karlijn Wenstedt in drie games met 22- 20, 18-21, 20-22. „Jammer", zei Cora Bonsen. „Ik had hem moeten winnen, want ik had een matchpoint tegen haar. An ders hadden we een puntje meer gehad." De Tilburgse vrouwen hebben in Hannie de Koning een aardige troef in handen, die overigens maar weinig speelt. Bonsen: „Ze speelt in elk geval een wedstrijd in de play-offs, tegen wie weten we nog niet. Gisteren tegen Re flex gleed Rijnsoever kansloos onderuit, maar dat maakt niet uit, want dit duel betrof slechts een goede warming-up." De vrouwen van Docos be gonnen met een halffitte Ma- non Nijssen het duel tegen Am stelveen. Omdat Mirjam Bik en Karin Bunnig niet verder kwa men dan één winstpartij kwam er op het wedstrijdformulier een 8-2 nederlaag te staan. en Elise Zandstra in de halve fi nale. Alma Hollen en Nicole Mosterd drongen met zeges in twee games door tot de slotron- de. In de eindstrijd startte de speelster van de BC Almere overdonderend: 11-3. Hollen liet Mosterd, die als jeugdspeel- ster bij Merenwiek begon, uitra zen en had in de tweede en der de game de langste adem. De Lijster en Zandstra kregen met de dubbeltitel hun revanche voor het geleden verlies in het enkelspel. De hoofdprijs in de C-catego- rie ging bij de mannen naar Jan Zandstra. De wedstrijdsecretaris van BC Leiden bleef Haarlem mer Mark Franssen in twee ga mes de baas. Met Hans Dijk man greep Franssen wel de dubbeltitel. Nicole Mosterd kon met genoegen toezien hoe de door haar uit Almere meegeno men groep de overige onderde len beheerste. Siu Ching Man won het vrouwenenkel van en het vrouwendubbel met Sharon Evenaar. De laatste was met Franssen ook in de mixed de beste. leiden taco de vries Diederik Huybers van De Zijl- /LGB heeft sterk gezwommen tijdens de eerste ronde van de competitie. In eigen bad won hij twee afstanden en behaalde zijn eerste limiet voor de NK voorjunioren. Op de 200m wissel voor jon gens 1981/82 kwam Huybers uit op 2.12.1. Hij was daarmee de snelste, voor clubgenoot Sven Meyers die 2.18.3 neerzette, en incasseerde bovendien zijn eer ste startbewijs voor de NK-ju- nioren. Met 32.3 won Huybers later de 50m vlinder, vlak voor Twan Martijn die na 32.6 aan tikte. Ook Jorien Kleiwegt ('79) behaalde dubbel goud. Met 2.10.6 op de 200m vrij en 2.25.9 op de 200m rug was ze sneller dan wie ook in die leeftijds groep. Later eindigde Kleiwegt ook nog als derde op de 400m vrij voor vrouwen: 4.36.0. Haar broer Robin Kleiwegt ('77) kwam als tweede binnen op de 50m vrij: 25.6. Chester Marsman klopte Ro bin Sprinkhuizen in een onder linge strijd op de 400m wissel voor mannen. Marsman teken de voor 4.38.3, terwijl Sprink huizen 4.39.1 nodig had. Voor Spinlmuizen betekende die tijd wel een nieuw deelnamebiljet voor het aanstaande NK. Mars man was al eerder onder de li miet gedoken. Joleen van Essen viel zowel op de 200m wissel als op de 100m school voor meisjes '81/'82 in de prijzen. Met 2.43.0 op de 200m werd ze tweede, net als op de 100m in 1.25.7. An drea van Leeuwen kwam op die 100m na 1.30.8 binnen. De 4x50m vrij voor meisjes '79 le verde voor De Zijl met 2.18.4 een tweede plaats op, terwijl de 4x50m vrij voor mannen een eerste opleverde: 1.38.5. De Zijl eindigde met 5435.2 als punten totaal als tweede in de poule van vier. In het landelijke klas sement bezet De Zijl na de eer ste wedstrijddag de negende stek. Voor LZ 1886 verliep de eerste dag van de competitie minder florissant. De Leidse vereniging behaalde 5601.4 punten en eindigde als vierde en laatste in de poule. De enige eerste plaats die LZ bemachtig de kwam van het viertal op de 4x50m wissel voor meisjes '79: 2.16.7. Remco Singeling ('77) werd tweede op de 200m rug in 2.18.0, terwijl Natascha Sierag op datzelfde nummer voor meisjes '79 eveneens tweede werd: 2.35.8. Leeftijdgenoot Stephan van Iterson tikte ook als tweede aan na 2.22.9 op de 200m wissel. Brenda Lindhout ('79) werd met 2.22.5 op de 200m vrij derde, evenals Bart Vermeulen ('79) met 1.16.6 op de 100m school en Fleur Bakker bij de vrouwen met 1.10.8 op de 100m rug. Brons was er ook voor de overige estafettes. De 4xl00m vrij voor jongens '77 eindigde in 3.57.4, de 4xl00m wissel voor vrouwen in 4.56.1 en de 4x50m vrij voor mannen in 1.48.4. D-Competitie In zwembad De Thermen te Al phen aan den Rijn kwam LZ met de D-ploeg aan de start. Bart van Zwicht trok met twee eerste plaatsen de kar. Op de 200m vrij zwom Van Zwicht ('83) 2.35.0 en waarmee hij 2,1 seconde sneller was dan clubge noot Louis van Schaarenburg, die derde werd. Die volgorde herhaalden zij op de 50m vlin der, toen Van Zwicht na 35.8 klaar was en Van Schaarenburg 38.6 nodig had. Rosan Bakker ('79) legde als snelste 200m af met de vrije slag: 2.30.0. Bakker had eerder al een bronzen plak veroverd met 1.24.6 op de 100m vlinder. Anne de Haas werd op die afstand tweede: 1.20.1. Ang- lique den Os zegevierde op de 100m school voor meisjes '81 /'82 in 1.33.9. Eerder was Den Os als tweede geëindigd op de 100m wissel (1.25.4). Mariel- le Kraan ('79) kwam met 1.20.8 als eerste binnen op de 100m rug. utrecht DIOK Athletics heeft eindelijk weer eens de volle winst be haald. In Utrecht werd het gis teren tegen de plaatselijke stu denten in een rommelige wed strijd uiteindelijk 29-8. De Lei- denaars waren in de eerste helft de sterkste in het veld en na men de leiding met 24-0. Daar na stortte het Leidse offensief als een kaartenhuis in elkaar. Met mekkeren tegen de leiding verspeelde DIOK veel krediet en verzandde in slecht spel. De driekwarten kwamen in de tweede helft niet meer in het stuk voor omdat er in de voor- waartsen te rommelig werd ge speeld. Met try's van onder an deren Peter Koenen, Chris Hogg en Diederik de Reynardel en conversies van Dave Langezaal werd er afgesloten bij 29-8. Blije gezichten bij de spelers van de Bassets na de overwin ning op 't Gooi. In een span nende wedstrijd moesten de mannen van coach Leo van Zundert met de billen bloot. Het initiatief lag in de opening bij de gasten en leverde 0-5 op. Maar met de try van Bob Voorbraak en de conversie van Rob van Zate der Heiden kwamen de Bass^1', op een 7-5 voorsprong. len„ duurde nog tot diep in de tw,re de helft voordat de SassenKgj.' mersdn veilige haven waren.)orn. verlossende penaltykick r Van der Heiden bracht de ei^n p, stand op 10-5. j^j Vrouwen ecllt Aan de Smaragdlaan speel(|^t de DIOK-vrouwen in een h(joeg tempo Wageningen met 6( s van de mat. In een aantrekk^ercj ke wedstrijd werden de gasLn[ getrakteerd op een gretig DlCn j/ De Leidse voorwaartsen lieLj wel eens een steekje vallen de bal te lang vast te houd^n r maar de driekwarten waren perieur aan hun opponenrTe. Centers Simone van Delft (t\tyeej try's) en Patrice Konings (e^ try) zorgden voor fraaie actp en fly half Eveline Megche^j,e toonde in de tweede helft meefst initiatief en groeide in de wircj£ strijd, terwijl captain Tirke Tolsma (vier try's) het spel ierzj gisseerde. Pech was er vo winger Harmke Kraak, die i drie keer toe vlak voor de trylE)DEi werd afgestopt. De overige pu^j] ten kwamen van Brenda Bro< (2) try's, Yvonne van Delft en 1 anne Schoone (vijf conversies^ den haag» deed op de Haagse Uithof met 1.58,18 zich dulden, van wie Arnold van der Poel nauwelijks voor Straathof onder. Ids Post- uit Roelofarendsveen in 39,16 de snelste Jeroen Straathof is het schaatsseizoen goed ma schreef de schaatsmijl in 1.57,82 op was. Van der Poel schreef ook de 1000 me- begonnen. De Zoeterwoudse allrounder zijn naam. ter in 1.18,73 op zijn naam. Bij de vrouwen dook het afgelopen weekeinde op de 1500 Straathof kwam bovendien op 3000 in kwam Yvonne van Schie uit Stompwijk op meter met 1.58,06 ruim onder de twee mi- actie. Hij won die afstand in 4.27,33. Her§- de 3000 meter met een tijd van 4.47,33 als nuten. Martin Hersman uit Sassenheim man moest op de 500 meter drie man voor snelste uit de bus. CHEF WILLEM SPIERDIJK. 071 -356464, PLV -CHEF ROB ONDERWATER, 071-3 iske moskou anp Het Nederlandse rugbyteam heeft zaterdag, in het Fili-sta 1 dion in Moskou de interland van Rusland verloren. De Rus sen leidden halverwege met 10-6, en eindigden uiteindelijl J met 29-6 op het scorebord. De Russen waren zaterdag vooral fysiek veel sterker. De Nederlandse voorwaartsen konden nog goed standhouden maar de driekwartlijn kwam bepaald niet uit de verf. Lei< Reeds binnen tien minuten hikte Nederland tegen een 10je we 0 achterstand aan. Flyhalf Romanov scoorde eerst uit eerdek 1 strafkick, drukte binnen de minuut nog een try en conver-' _r teerde die zelf. Nederland herstelde zich vervolgens goed;" Marc Michelsen, die aanvankelijk drie strafschoppen miste,*"4^ was in de dertigste en veertigste minuut wel succesvol. jitas In de tweede helft werd de druk van Rusland echter ster-ji of ker. Ondanks het goede werk van de twee uitblinkers aaiLjnjc Nederlandse kant, Robert Broers en Perry Noordermeer, e moest Oranje meer en meer terrein prijsgeven. Toen Zaker- lish na een kwartier via een try 15-6 scoorde, was de neder-den laag onontkoombaar. Nederland kon geen vuist meer ma ken. Zakarik en Sorokan bepaalden de eindstand, vooe wis slechts een handvol schoolkinderen, op 29-6. in is f ijkba jpalei loptl in ka Maroesja Bonsen draaide stroef tegen Irene, maar won wel drie partijen. foto henk bouwman leiden bertho smit dammedewerker De reserves van RDC hebben in de hoofdklasse van de Dambond Midden Holland genoegen genomen met een 10-6 nederlaag bij titelfavoriet Zoeter- meer. Katwijk blijft goed volgen en zet te Excelsior aan de kant: 10-6. Verras sender was de winst van HDC, dat streekrivaal Boskoop met maar liefst 12-4 de oren waste. Zoetermeer - RDC 2 10-6 De Rijnsburgers lieten ondanks de ne derlaag een goede indruk achter. „Met wat meer mazzel hadden wij zelfs ge wonnen". constateerde de tevreden Jan Schijf. Bij een 7-5 achterstand had RDC kanshebbers Hans Luchies en Ni co Mul nog in de strijd. De eerste had legio remise-kansen, maar pakte een verkeerde variant. Mul vergat zijn par tij op tempo uit te spelen en liet zich, met een schijf vóór, alsnog bezwende len. Ook Schijf had eerder de winst la ten lopen. „Een slagzetje en ik kon het schudden. Steeds als.ik goed sta, wordt het gevaarlijk. Een gemakzuchtige blunder." Sluipmoordenaar Adri van Delft rekende wel keurig af met Van Eek, terwijl Richard Kromhout goede zaken deed tegen de overmoedige Louwman. „Nu moeten we toch pun ten gaan pakken. Maar dat lukt als we .dit spelniveau handhaven", aldus Schijf. LDG 2 - OGB 8-8 Zes remises in Leiden. De leukste was die van Jaap Vermeer, die tegen Niek Anker de theorie volledig losliet en op avontuur ging. Door een tijdige afruil wisten beiden brokken te voorkomen. Hans Kolfoort stond voortdurend op voordeel tegen Gerard IJssel. Met een mooie manoeuvre vond de laatste ech ter het enige remise-gat. Ook Harrie Dekker peurde geen winst uit een mooie stand. In de slotpartij maakte Wim Heemskerk het vroege verlies van teamgenoot Masurel alsnog goed. Op het moment dat de vlag viel, was on duidelijk of tegenstander Comman deur de zestig had gehaald. In de re constructie bleek hij er twee te kort te komen. Katwijk - Excelsior 10-6 Ook zonder de troeven Frans de Jonge en Hans Klinkenberg maakte Katwijk een flinke vuist. „8-8 was al.prima ge weest, deze winst is verrassend", zei Jaap van Duyvenbode bescheiden. Marco Duffer zorgde voor de eerste surprise door tegenstander Dibbets al na een uur de troostende hand te drukken. Theo Zwetsloot buitte zijn vroege schijfvoordeel keurig uit en zorgde voor de tweede winst. De Wad- dinxveners kwamen terug. Zaadhof zette een remise-stand te gen Chris van der Meer in winst om. Aan de overige borden regende het re mises zodat Jan Passchier bij de stand 8-6 het pleit moest beslechten. Een on ophoudelijke reeks aanvalsgoiven had hem reeds in een iets voordeliger vier- om-vier stand gebracht. De Katwijker ging er nog eens goed voor zitten en in zijn tweede adem greep hij alsnog de volle winst: 10-6. Boskoop - HDC 4-12 Een verbeten HDC sloeg onverwacht hard en doeltreffend toe in de burenru zie met Boskoop. Richard Treur zette de toon met een simpele slagzet naar dam. De Alphenaar bleef vervolgens op schijven jagen. Henk van Klaveren kwam ogen te kort en gaf op. Arie Brunt, Nico van der End en Erik Jan van Reenen zorgden ook al voor winst. Tot groot genoegen van voorzitter Erik de Nijs: „Het team is verjongd en heeft extra power. Ze knokken voor elk punt. HDC doet mee en zo hoort het ook." Wedstrijdsport te duur voor Merenwiek LZ begint zwemcompetitie matig Ook Vivax nog ongeslagen LZ 1886 had aan twee perio des voldoende om Donk van zich af te schudden. De Leidse eersteklasser zege vierde via 10-2 met 14-6 over de Goudse promoven dus. De voormalige tweede klasser lijkt vooralsnog geen aanwinst voor de eerste klasse. LZ deklasseerde Donk op allé fronten. De arme goalie kwam armen en voeten te kort om de LZ-voorwaartsen af te stoppen. De marge van acht doelpunten bracht LZ ook over de streep. Dat was een tegenvaller voor het pu bliek dat stiekem zat te ho pen op een monsterover winning. LZ liet het echter afweten in de laatste twee periodes. Met de twee pun ten op zak scoorden beide ploegen nog vier keer. Doel puntenmakers LZ: Bas Wil- lemsen, Jan Langerhorst en Frans Langerhorst (allen 3x), Ben Olde Othof en Hans van Hees (beiden 2x), Mirco Zuidweg. Een dag eerder had LZ heel wat meer moeite met Merwede. LZ won wel met 12-8. De Dordtse ploeg her bergt meer aansprekende namen dan Donk. Johan Hageman komt al jaren voor op de topscorerslijst, terwijl Michel Vogel als sterke mid- voor in menige verdediging heeft huisgehouden. De Dordtse ploeg hield tot ver in de tweede periode gelijke tred met de Leidenaars (4- 3). In de derde periode kon Merwede het tempo van LZ niet meer bijbenen. Onder aanvoering van de excelle rende Michel van der Zeeuw schakelde LZ een tandje ho ger. Gevolg was een 9-4 voorsprong die de Leide naars niet meer uit handen gaven. Doelpunten kwamen van Michel van der Zeeuw (4x), Van Hees, Jan Langer horst en Willemsen (allen 2x), Zuidweg en Ben Olde Othof. Vivax kent een sterke competitiestart. Met vier punten uit twee wedstrijden hebben de Oegstgeestena- ren zich in de top van de eerste klasse genesteld. Toch komen de overwinningen niet zonder slag of stoot tot stand. Na de 7-6 overwin ning op Rotterdam was ook zaterdag het verschil margi naal. Tegenstander Donk werd nipt met 6-5 verslagen. Vivax leek naar een grote overwinning uit te lopen, toen Serge Dietz zijn ploeg op een 5-2 voorsprong zette. Maar Vivax toonde meer oog voor het arbitrale duo dan voor het spel. Donk zet te aan en kwam terug tot 5- 5. Na de 6-5 kwam Vivax niet meer in gevaar. Doel puntenmakers Vivax: Dietz en Hans Treisburg (beiden 2x), Sjors Verburg en Rene Valentijn. Katwijk won moeizaam met 12-10 op De Meeuwen uit Amsterdam. Hans Schaap doelpuntte drie keer. WZK behaalde zijn twee de zege van het seizoen, De Wassenaarse formatie was met 10-7 te sterk voor DWK uit Barneveld. DWK bleef lang bij (8-7), maar kwam op het einde toch te kort om de formatie van Bojan Ar- neri te verontrusten. Doel puntenmakers WZK: Edwin van der Geest en Mare Half- mouw (beiden 4x), Eduard de Vriezer en Johan Lager- berg. Sassenheim had geen en kele moeite met De Houtrib. Met een L5-1 zege etaleerde de ploeg van Michel van der Zeeuw een goede vorm. Aar jan Meirink, Peter Bijman en Robert Langeveld troffen driemaal het doel. Koudekerk is in goede doen. De 7-2 zege op De Rijn bracht de ploeg van Mark Kimpel zelfs aan de kop van de ranglijst. Lars Bergsma en Sander Emeis scoorden twee keer. Alkemade verloor met 10- 9 van koploper De Wils kracht. De goed spelende Michel Bakker (3x) kreeg vlak voor tijd uitzicht op de gelijkmaker, maar hij miste. De vrouwen van LZ boek ten de eerste zege. Het ster ke Merwede werd met 5-3 verslagen. Yvonne Franke scoorde drie keer. De Zijl vrouwen versloegen DAW met 7-5. Ingrid van Veen scoorde vijf keer.

Leidsch Dagblad | 1994 | | pagina 20