Programma's Rtv Zaterdag ZATERDAG 15 OKTOBER 1994 257 NEDERLAND 1 15.15 15.22 16.52 16.57 18.00 18.19 20.00 20.24 20.30 22.25 23.11 Nieuws voor doven en slechtho renden Wild wheels. Amerikaanse documentai re over het verschijnsel art cars Frangois Truffaut-cyclus: Les mistons. Franse korte film uit 1957 van Frangois Truf- faut. Een groepje kwajon gens gunt een vrijend paartje geen rust Kijk, de bijbel. Verhalen uit de bijbel Studio op stelten. Kinderprogramma. Met: Aansl.: Hendrik en zijn vriendjes; Nijntje; Me disch Centrum Muis De confetticlub presen teert: De grote kunstroof; De droomshow. Presentatie: Judith de Bruijn De grote kunstroof. Vervolg Topscore met Ted de Braak. Woordspel Duel in de diepte. Jeugdserie. Afl. 13: Het geheim van de Cucara- cha. Herh Waku Waku. Dierenquiz. Panel: Marjo- lijn Touw, Manouk van der Meulen, René van der Gijp en John Jones. Pre sentatie: Rob Fruithof Journaal NOS-weeroverzicht Wie-o-wie. Programma over de ver rassende wereld achter de kleine advertentie. Pre sentatie: Manuëla Kemp en Sybrand Niessen Brandpunt Paradijsvogels. Serie portretten van unie ke en kleurrijke mensen. Afl. 3: Barvliegen Karei. Talkshow The untouchables. Amerikaanse serie. Afl.: Deal with the devil. John Quinn en Michael Gleason leiden een staking tegen het lokale zuivelbedrijf en Al Capone biedt zijn hulp aan. Als Quinn niet op het aanbod ingaat, moet Nitti ervoor zorgen dat hij van gedachten verandert Journaal Einde NEDERLAND 2 11.20 12.10 12.50 12.56 13.00 13.07 13.32 17.58 18.00 18.15 18.40 18.48 18.51 19.00 19.51 20.21 21.00 21.31 00.03 00.08 00.13 Het elfde uur. Talkshow. Herh Galg en rad. Workshop. Herh Peter. Korte sketch. Herh Lied Journaal Van gewest tot gewest Reality 3.1. Drieluik. Afl. 2. Herh Fifty-fifty. Serie gesprekken. Herh Vrouw-zijn Ik weet het beter. Spel program ma. Herh Het zevende venster. Kindermagazine. Herh Journaal Ceddie Tekenfilmserie Het zevende venster Danger Bay. Canadese jeugdserie Onwijs. Jongerenprogramma. Afl.: Getuigen 2 Vandaag. Met om: Journaal Actualiteiten Sportjournaal Wekelijkse lottotrekking Hoofdpunten uit het nieuws gevolgd door het weer Het kleine huis op de prai rie Amerikaanse familieserie Verhalen uit de dierentuin. Portret van Jack Hannah, directeur van de Colum bus Zoo De laatste carrière. Nederlandse serie. Afl. 3: Stuurloos De plattelandsdokter. Documentaireserie over een huisarts. Afl. 6 Galg en rad. Workshop. Afl. 3: Angsti ge kinderen Tijdsein Morgen gebeurt het. 10-delige serie over men sen die aan de vooravond staan van een belangrijke gebeurtenis in hun leven. Afl. 5 Fifty-fifty. Serie gesprekken met een bekende Nederlander. Vandaag: Wieteke van Dort. Presentatie: Henk Binnendijk Lied Journaal Nieuws voor doven en slechtho renden NEDERLAND 3 12.00 18.10 18.15 21.54 22.00 22.16 23.01 Nieuws voor doven en slechtho renden Einde De ronde van Witteman. Praatprogramma. Thema: Het geheim. Presentatie-. Paul Witteman De kleine wijzer. Kinderquiz. Presentatie: Kees Driehuis De Fabeltjeskrant. Poppenserie Sesamstraat. Kleuterprogramma. Afl.: Verkopen Jeugdjournaal ZaterdagavondLINGO. Woordspel. Presentatie: Frangois Boulangé Oppassen!!!! Nederlandse comedyse rie. Opa Henry heeft zich kandidaat gesteld voor een kaderfunctie bij de Ouderenpartij. Opa Wil lem vindt deze partij maar niks, maar geeft toch en kele adviezen voor een speech. Opa Henry be sluit die adviezen te nege ren. Afl. 5: De kandidaat Twaalf steden, dertien on gelukken. Serie gedramatiseerde verhalen naar waarge beurde ongelukken. Afl. 5: Perpetuum mobile De schreew van de Leeuw. Show met Paul de Leeuw Sonja op zaterdag. Talkshow. Presentatie: Sonja Barend Trekking dagelijkse lotto Journaal Studio sport Nova. Actualteitenprogramma. Presentatie: Paul Witte man I De wereld van Boudewijn Büch. Serie reisreportages. Van daag: De Falkland Eilan den l Kinderen van de hemelse vrede (Children of the dragon). Austral isch-Engelse mini serie van Peter Smith. Met Bob Peck, Gary Sweet, Linda Cropper e.a. Afl. 1 i Museumschatten. Prof. Henk van Os, direc teur van het Rijksmuse um, geeft achtergronden bij voorwerpen uit Neder landse musea RTL4 12.00 13.00 14.15 16.05 17.00 19.30 19.50 20.00 Now or never. Herh Soundmixshow. Herh Uno dopo l'altro. Italiaanse speelfilm uit 1971 van Nick Howard. Met Richard Harrison, Paolo Goslino, Pamela Tudor, Jose Bodalo, Jo- landa Modioe.a. Jenny Jones. Amerikaanse talkshow Disney Festival. Jeugdprogramma Zes uur nieuws Eigen huis tuin. Informatief programma Denktank. Quiz Half acht nieuws Weer Moppentoppers Ron Brandsteder geeft Neerlands beste moppen tappers een kans Green card. Franse speelfilm uit 1990 van Peter Weir. Met Gé- rard Depardieu, Andie MacDowell, Bebe Neu- wirth, Gregg Edelman, Et han Philips e.a. Nieuws en weer Highway to hell. Amerikaanse horrorfilm uit 1990 van Ate de Jong. Met Patrick Bergin, Adam Storke, Chad Lowe, Kristy Swanson, Richard Farns- worth e.a. Nachtprogramma RTL5 22.50 23.20 00.50 01.20 De gouden koets. Herh Filmnet info Beavis Butt-head. Amerikaanse cartoon Sport: Duits voetbal De Rabo top 40 Unplugged. Vandaag de band 10.000 Maniacs Extralarge: Condor Mis sion. Italiaanse serie actie films. Met Bud Spencer, Michael Winslow, Lou Bedford, Vivian Ruiz, Erik Estrada e.a. Twilight zone. Amerikaanse dramaserie over de wereld tussen fan tasie en werkelijkheid. Adam Grant staat op het punt ter dood veroordeeld te worden. Hij zegt echter dat iedereen in zijn omge ving zal sterven, op het moment dat hij werkelijk opgehangen gaat worden. Afl.: Shadow play Nieuwsflits Jonathan Ross presents. Engelse talkshow. Gast is vandaag: Phil Colins Playboy late night. Erotisch magazine Blood orange. Amerikaanse thriller uit 1954 van Terence Fisher. Met Tom Conway, Mila Parely, Naomi Chance, Eric Pohlmann, Andrew Osborn e.a. Hei elei, kuck elei aktuell. Luxemburgs programma Nachtprogramma Veronica en NVJ ontstemd over inval Justitie Veronica en de Nederlandse Vereniging van Journalisten (NVJ) hebben woedend gerea geerd op een inval van Justitie, donderdag bij de makers van het televisieprogramma Eerst Zien! en bij Veronica in Hilver sum. De organisaties vinden de actie een schending van het recht op vrije nieuwsgaring. Justitie is op zoek naar ge luidsbanden van het IRT. De ta pes bevatten informatie over de werkwijze van de Amsterdamse politie. Het lag en ligt nog steeds in de bedoeling van de omroepleiding in de aflevering van aanstaande donderdag on der meer aandacht te besteden aan de opsporings- en verhoor methoden van de Amsterdamse officier van justitie J. Valente en van de Amsterdamse recherche. Justitie heeft een kort geding aangespannen tegen Veronica, programmamaker Feike Salver- da en produktiemaatschappij Track Television om uitzending van de gewraakte fragmenten te voorkomen. De zaak dient maandag bij de Amsterdamse rechtbank. Het Openbaar Ministerie ver denkt Veronica van heling van illegale opnamen van gesprek ken tussen Justitiefunctionaris sen. De Amsterdamse officier van Justitie Schaar zegt over aanwijzingen te beschikken dat de banden door 'misdadige ele menten' aan programmamaker Feike Salverda zijn overhan digd. Bij de huiszoeking in de woning en het bedrijf van pro grammamaker Feike Salverda in Utrecht heeft de politie mate riaal gevonden dat afkomstig is van diefstal uit de woning van Valente in augustus van dit jaar. Het betreft computerprogram ma's en uitgeprint materiaal uit de computer van Valente. Bij het Amsterdamse parket is Valente beleidsofficier zware criminaliteit. Hij had in zijn computer vertrouwelijke gege vens opgeslagen over onderzoe ken tegen drugsbendes. Als ge volg van de inbraak in het huis van Valente en andere vooraan staande bestrijders van de zwa re criminaliteit heeft Justitie nieuwe richtlijnen uitgevaar digd ter beveiling van informa tie die door medewerkers van justitie mee naar huis mag wor den genomen. De huiszoeking werd uitge voerd door twaalf politiemen sen onder leiding van een rech- ter-commissaris. Salverda zegt dat hij Justitie om commentaar heeft gevraagd. Ook heeft hij Justitie zijn documentatie over handigd. Volgens Schaar is het materiaal dat bij Track Televi sion en bij Salverda thuis is aan getroffen ,,vele malen meer" NOS-bestuur schort besluit over 'deal' met Endemol op HILVERSUM. GPD Het NOS-bestuur heeft het be sluit over een deal tussen de pu blieke omroepen en Veroni- ca/Endemol uitgesteld. Volgens een woordvoerster van de NOS moeten er eerst nog een aantal onduidelijkheden uit de weg ge ruimd worden, voordat het NOS-bestuur een definitief be sluit kan nemen over de samen werking met het commerciële Veronica. De NOS-woordvoerster ont kent dat er binnen de publieke omroepen meer verzet geko men is tegen de plannen van het NOS-bestuur om voor een bedrag van zo'n 80 miljoen gul den per jaar programma's bij Endemol te kopen en de pro grammagegevens aan Veronica af te staan. Tot dusver hebben de TROS en de VPRO zich als enige publieke omroepen in het openbaar tegen de samenwer king met Veronica gekeerd. Volgens de woordvoerster van de NOS wil het bestuur eerst de Tweede Kamer de gelegenheid geven over de samenwerkings plannen tussen, de publieke omroepen en Veronica/Ende- mol te debatteren. NOS-voorzit- ter Van der Louw heeft staatsse cretaris Nuis beloofd dat er geen contract ondertekend wordt voordat de Kamer er over gesproken heeft. dan de journalist had aangebo den. Veronica noemt het optreden van justitie 'licht overtrokken'. De Veronica-zegsman: .,We hadden contact met Justitie over de gevraagde gegevens. Die hadden we al overhandigd. Dan is het toch merkwaardig als je op zo'n manier reageert. Wij houden vast aan uitzending. Mocht de rechter het program ma verbieden, dan willen we graag weten waarom Veronica ontkent zich schul dig te hebben gemaakt aan he ling. „Salverda was op het spoor gekomen van een drugskoerier zender de gevoelige informatie toegespeeld", meldt de zegs man van Veronica. „Hij legde het materiaal voor aan justitie voor een reactie". De NVJ liet gisterochtend we ten naar aanleiding van de inval een spoeddebat te hebben aan gevraagd met minister Sorgdra- ger van justitie. NVJ-secretaris Inge Brakman noemde de inval 'ontoelaatbaar'. „Het voorko men van een uitzending kan niet in een democratie. Opzien barend nieuws moet openbaar worden." Commissariaat let scherp op Holland FM HILVERSUM GPD Het commerciële Veronica zal zich moeten houden aan het huidige format (beleid) van Holland FM, vanaf het moment dat de AM-frequentie van dit Nederlandstalige station in ge bruik wordt genomen. Een en ander betekent dat meer dan vijftig procent van de te draaien platen Nederlandstalig moeten zijn. Onder die voorwaarde heeft Holland FM namelijk be gin dit jaar van de minister een etherfrequentie toegewezen ge kregen. Het Commissariaat voor de Media zal de komende tijd Hol land FM in de gaten houden. „Het is niet de bedoeling dat ze alle Nederlandstalige platen al leen 's nachts draaien", aldus een woordvoerster van het Commissariaat. FILMS OP TV ZATERDAG Hugo Och Josef in 1968-S) Onderhou dende jeugdfilm van Kjell Grede met Fredrik Becklin en Marie Ohman. Een eenzaam meisje maakt vrienden in het bos en beleeft allerlei avonturen. Duitsland 3 11.00 Wenn Jeder Tag ein Sonntag War Een on naar een van zijn eigen hotels. Komedie vol persoonsverwisselingen van Harald San Fransisco 1936-USA) Avonturen film van W.S. Van Dyke over de grote aardbeving in San Fransisco van 1908. Clark Gable is een casino-eigenaar eigt in te storten. 8BC 2 bende en wraak. Regie: Nick Nostro. Met: Richard Harrison. RTL 4 14.15 Rancho Notoriuos 1952-USA) Mariene Dietrich leidt de obscure club waar cow boy Arthur Kennedy verzeild raakt, op Les Mistons 1958-F) Korte debuutf.In van Fraqois Truffaut. Een verliefd paai wordt geplaagd door kwajongens. De jongen pleegt zelfmoord en het e kaartie. Met sje dette Lafont. Nederland 1 Duitslnd 1 23.15 The Hard Way 1991 -USA) Actie kome die van John Badham met Michael J. Fox en James Woods. Agent wil een moordenaar vangen maar wordt steeds gehinderd door een acteur die zich wil voorbereiden op zijn rol. BBC 1 21.10 Diary of a Hit Man 1992 USA) Niet al te spannende thriller van Roy London. Een huurmoordenaar komt er steeds niet toe zijn opdracht uit te voeren. Met: Forest Highway to Hell 1990-USA) Chad Lowe wil trouwen met Kristy Swanson. maar door onvoorziene omstandigheden be landt het stel in de hel. Onlogische hor ror van Ate de Jong vol humor en fraaie The Magnificent Seven 1960-USA) Klassieke western van John Sturges O' dorpsbewoners die scherpschutters zc ken om zich tegen bandieten te be schermen. Spannend, mooi en goede muziek. Meto.a.: Yul Brynner. Blood Orange 1953-GB) Thriller over een juwelendiefstal waar heel wat meer achter blijkt te zitten. Gemaakt door de horror-specialist Terence Fisher. Met: Tom Conway en Mila Parely RTL 5 23.20 Tokyo Drifter C1966-J) Een jonge Japan ner zwerft door zijn land en raakt betrok ken bij een conflict tussen twee bendes. Thriller van Seijun Suzuki over de 'Yaku- za" met Tetsuya Watari en Chieko Matsubara. BBC 2 23.45 Another Midnight Run 1994-USA) Een knorrige premiejager moet een jong. las tig koppel begeleiden op hun reis. Actie film. vervolg op 'Midnight Run', helaas zonder Robert DeNiro. Wel metChritop- her McDonald. RTL Television 01.00 Only Two Can Play 1962-GB) Heerlijke Britse komedie van Sidney Gilliat met Peter Sellers als een stoffige bibliothe- Duitsland 2 01.4f L'Armée des Ombres 1969-F) Lino Ven tura is een verzetsstrijder die een verra der moet doden. Hard drama van Jean- Pierre Melville, zelf ooit in het verzet. Joseph Kessel. Duitsland 1 01.45 Defense Play 1987-USA) Aardige avon turenfilm van Monte Markham vooreen jong publiek. David Oliver en Susan Ur- sitti onderzoeken een moord en stuiten op een mysterie. RTL Television 02.30 SELECTIE ZATERDAG Eigen huis tuin Presentatrice Myrna Goossen bezoekt de gemeente Gelder- malsen. Kenmerkend voor deze ge meente van de week zijn niet alleen de fruitveilingen, maar ook de ecologische gewasbescherming en een eigen filoso fie over wonen. Klusjesman Nico Zwin- kels laat zien dat laminaat mooi en prak tisch kan zijn. Belangrijk is wel dat het project af. Nico Zwinkels werkt lelijke RTLV U'SWeg 18.10 Twaalf steden, dertien ongelukken Serie gedramatiseerde verhalen naar waarge beurde ongelukken. Aflevering 5: Perpe tuum mobile. Een arbeidsongeschikte huisarts werkt in zijn verloederde huis aan een perpetuum mobile. Op een ge stank en de herrie met langer verdragen. Nederland 3 Wie-o 19.45 estering gevraagd voor een geheimzinnige goudmijn in Frans Guyana. - De 12-jarige Eva zoekt een echte oma. - Een gepensioneerde domi nee zoekt een menseli|k skelet voor in de slaapkamer. Dit zijn drie van de on derwerpen in 'Wie-owie'. een program ma dat op zoek gaat naar de mensen en verhalen achter de kleine rubrieksadver tenties. Presentatie: Manuëla Kempen Sybrand Niessen. De Volkskrant en de BRT i Ze vertelt wat haar bezielt, als vrouw van 32 jaar, om steeds weer de oorlog op te zoeken. Verder: Wat weten we nu van Beatrix? En waarom mag Claus niet zeg gen of hij voor Ajax of Feyenoord is? Journalisten en papparazzi praten over de ondergang van ons koningshuis door gebrek aan informatir Nederland 3 21.07 Brandpunt Aan c Duitse verkiezingen verdiept Brandpunt zich onder meer in het grote heimwee van Drahna, een dorpie in de voormalige DDR. waar het leven slechter isdan ooit. Portret van een straat waar hoop heeft plaatsgemaakt voor teleurstelling. En hoewel niemand echt terug wf leven achter de muur. beginnen velen toch met weemoed terug te denken aa de sociale geborgenheid van het com- het ker van het radioprogramma 'Het Zwarte Gat'. De Ruiter probeert door middel van acht occulte radio-uitzendingen de moordenaar van de 15-jarige Andrea Lu- bewegen zich aan te geven bij de 22.25 ijbel Nederland 1 Fifty-fifty Wieteke van Dort te gast bij Henk Binnendijk. In hun sprek gaan ze onder meer terug naa kindertijd van Wieteke in Indonesië Haar moeder las haar uit de kindert voor. Ter sprake komen haar Late Li Show, meditatie, yoga en acupunctuur. Nederland 2 23.18 De wereld van Boudewijn Büch In de eer ste twee uitzendingen komen de Falk land Islands aan de orde. Boudewijn Büch laat onder meer de gevolgen zien van de Falkland-oorlog die in 1982 plaatsvond: variërend van verschillende monumenten die zijn opgericht tot een bezoek aan de explosieven opruimmgs- Nederland 3 23.20 Flint is een Australische arts die al vijf tien jaar gespecialiseerd is in het behan delen van kanker. Hij belandt in een persoonlijke en professionele crisis als hij zijn tienjarige zoontje niet uit de klauwen van de gevreesde ziekte kan redden. Om zijn geweten te sussen gaat hij in het chaotische Beijing op zoek naar zijn oude professor Hsu. Will krijgt BRTN 1 11.00 Natuur, wat doe je ermee?, na tuurserie. 11.30 Personal Upgrade 2.1 12.00 Affiche, actueel kunstmagazine. 12.25 Reg. televisie. 13.00 Family al bum, USA, Amerikaans-Engelse les. 13.30 Voedselzekerheid, aardrijkskun de. 14.00 Nieuws uit de natuur, wereld oriëntatie. 14.30 Mijn leven als. Biolo gie 14.53 Einde. 17.30 The Good life, comedyserie 18.00 Journaal. 18.10 1000 seconden, kookmagazine. 18.40 Vlaanderen vakantieland, toeristische portretten 19.20 Joker- en lottotrek king. 19.25 Paardenkoersen. Aansl Meded. en progr -overzicht. 19.30 Jour naal. sport en weerbericht. 20.00 Nel son's column, comedyserie. 20.30 tiefilm. 22.10The making of Max, docu mentaire 22.40 Vandaag 23.00 Sport op zaterdag. 23.15 Nachtfilm: Diaryofa hit man. thriller. 00.41 Einde BRTN 2 18.00TikTak 18.05Must' IB.IOSIeu tel, actualiteitenmagazine voor de jeugd. 18.35 Magic, magie, goochel- show. 18.45 Vlaanderen vakantieland, toeristisch magazine. 19.30 Journaal, sport en weerbericht. 20.00 Affiche, kunstmagazine. 20.30 Passage, praat programma over muziek. 21.22 Vuurvo gel. Met om: 21.22Tenuto, vioolconcert nr. Ivan Van Rossum.21.52 Portret. Emmanuel Durlet, dichter van het kla vier. 22.46 Binnenskamers. Strijkkwar- ongen. 23.4C 14.00 Einde DUITSLAND 1 Henk Binnendijk praat met Wiete ke van Dort in het programma 'Fifty-fifty'. Op de foto Wieteke van Dort als Tante Lien. (Neder land 2, 23.18 uur) de mooie Jin Juan toegewezen als tolk. Tijdens hun zoektocht stuiten ze voort durend op een muur van onwil, angst en Nederland 3 24.00 11.00 Heute. 11.03 Wenn jeder Tag em Sonntag wër, speelfilm. 12.30 Um- schau. 12.55 Presseschau. 13.00 Heu te. 13.05 Europamagazin. 13.30 Die Musical-Akademie, documentaire. 14.00 Europëische Konigshëuser. Royalty. 15.00 Kinderquatsch mit Mi chael, talkshow voor de jeugd. 15.30 Weltreisen, serie reisreportages. 16.00 Tagesschau. 16.05 Disney-Club, kinder magazine. 17.30 Sportschau 18.02 Heute abend im Ersten, progr.-over- zicht. 18.03 Tagesschau-Telegramm. 18.04 ARD-Wetterschau. 18.10 ARDvor acht. Met om: 18.10 Air Albatros, serie. 19.04 Tagesschau-Telegramm. 19.10 Sportschau. 19.50 Ziehungder Lotto- zahlen 20.00Tagesschau. 20.15Zur Bundestagswahl '94. Toespraak van de voorzitter van de Bondsdag. 20.18 Lip- pes Lachmix, amusementsprogramma. 21.50 Tagesthemen 22.10 Das Wort zum Sonntag, overdenking. 22.15 Schmidteinander, amusementspro gramma. 23.15 The magnificent seven, western. 01.20Chronik der Wende, do cumentaireserie. 01.35 Tagesschau. 01.45 L'armée des ombres, speelfilm. 04.00 Zuschauen - Entspannen - Nach- denken. 04.05 Einde. DUITSLAND 2 serie. 12.20Geschichten von der Stra verkeerstips. 12.25TaoTao. teken filmserie. 12.50Pingu, poppenserie. 12.55 Presseschau 13.00 Heute 13.05 Diese Woche. 13.20 Lockruf des Goldes. miniserie. 14.50 Telemotor. verkeers- magazine. 15.20 Dr. Mag, jongerenma gazine. 15.45 X Base, live jongerenma gazine. 16.15 Klassentreffen. 16.58 An ders fernsehen 3sat. 17.00 Heute. 17.05 Landerspiegel, reg. magazine. 17.40 Die grosse Hilfe. 17.50 Die Zur Bundestagswahl, toespraak richt. 19.25 Rainer Hunold: Wie Pech und Schwefel, serie. 20.15 Melodien für ïuziekprogramma. 22.05 DUITSLAND 3 18.00 Luke und Themba. 18.15 Kreuz und Feuerwasser, reportage. 18.45 Ak- tuelle Stunde, reg. magazine rr ben. misdaadfilm. 21.45WDR aktuell. 21.55 Wir tóten, was wir lieben. docu mentaireserie 22.40 Comedy Express, amusementsprogramma. 23.05 Dame Edna's Hollywood, gevarieerde talk show. 23.55 Beafclub28, muziekpro gramma. 00.40 Nachrichten. 00.45 Nachtprogrammering. BC1 12.12 Weerbericht 12.15 Grandstand, sportprogramma. 17.15 Nieuws en weerbericht. 17.25 Reg. nieuws en weerbericht. 17.30 Steve Wright's peop le show, amusementsprogramma. 18.10 Bruce Forsyth's generation game, fami- liespelprogramma. 19.10 A Challenge Anneka special 20.00 Casualty, zieken- huisserie. 20.50 Nieuws, sport en weer bericht. 21.10 The hard way, komedie. 22.55 Match of the day, voetbalmagazi ne. 23.55 The Danny Baker Show, talk- 00.40 Golf, samenvatting. 01.20 BBC 2 11.50 Film 94 with Barry Norman, film- magazine. 12.20 San Francisco, speel film. 14.10Timewatch, serie documen taires. 15.00 Rancho notorious, western. 16.30 Snooker. 17.15 Saturday week Late again, compilatie. 18.00 Saturday week: TOTP2, muziekprogramma. 18.45 Saturday week: What the papers say. persoverzicht. 19.00 Nieuws, sport en weerbericht. 19.15 Assignment, achter grondreportages. 20.00 The director's place, serie portretten. 20.50 Another country - Rwandan stories. 21.00 Kno wing me, knowing you... with Alan Part ridge. talkshow. 21.30 Elizabeth R., se rie. 23.00 The moral maze, discussie programma. 23.45 Lost and found: Tokyo drifter, speelfilm. 01.05 Snooker, rechtstreeks verslag. 02.05 Fast for ward, comedyshow. 02.35 Emde. CNN vak. 18.00 Evans and Novak. 18.30 Newsmaker Saturday 19.00 World busi ness this week. 19.30 Science and tech nology. 20.30 Style. 21.30 Futurewatch. Diplomatic licence 00.00 Pin 00.30 Travel guide. 01.00 Prime news. 02.00 Larry King Weekend. 04.00 Both sides.with Jesse Jackson. 04.30 Capi tal gang. MTV 11.00 The big picture. 11.30 Hit list UK. 13.30 First look. 14.00 3 from 1 Week end. 17.00 Dance. 18.00 The big pictu re. 18.30 News weekend edition 19.00 European top 20 countdown. 21.00 Un plugged with Annie Lennox. 22.00 The soul of MTV. 23.00 First look. 23.30 The zig zag show 00.00 Yo! Raps. 02.00 NBC SUPER 11.00 Super shop 12.00 NBC Newsma gazine 13.00 Today, actualiteitenru briek 14.00 Go international motor- sport 14.58 ITN World news headlines. 15.00 Sport on NBC Super Channel. 16.00 Wheel to wheel, auto- en motor sportmagazine. 17.00 AVP Beach volley ball 18.00 ITN News, actualiteitenru briek. 18.30 American college football, rechtstreeks verslag. 22.00 ITN World News. 22.30 The tonight show, talk- show. 23.30Talkm" jazz, muziekmagazi- ne. 00.00 Saturday night movie: Au pair, erotische thriller. 01.30 Dateline. 02.00 The best of Real Personal, praatpro gramma. 03.00 The best of Rivera live, talkshow. 04.00 Dateline 05.00 Equal TV5 11.00 Objectif Europe. 11.35 Autant savoir, reportages. 12.00 Nieuwsflits. 12.05 Quelle histoire. 12.30Correspon dence. 12.40 Intern, weerbericht. 12.45 Zwitsers nieuws. 13.05 Horizons, zaken- magazine. 13.45 7 jours en Afrique. 14.00 Reflets images d'ailleurs, magazi ne. 15.00 Sports Africa, sportmagazine. 16.00 Nieuws en weerbericht. 16.10 La dictée des dicos d'or, spelprogramma. J7.15 Francofolies. 17.45 Questions pour un champion, quiz. 18.15 Visions d'Amerique, magazine. 18.30 Nieuws en weerbericht. 19.00 C'est tout Coffe. 19.25 La météo des cinq continents. 19.30 Belgisch nieuws. 20.00 Les grands proces, serie gedramatiseerde rechtszaken. 20.55 La météo des cinq continents. 21.00 Nieuws. 21.40 La dic tée des dicos d'or, spelprogramma. 23.10 Chen(e). J'ai un truc a te dire, ge varieerd magazine 00.05 Nieuws en weerbericht 00.25 La saga de la chanson frangais, muziekprogramma. 01.25 Bon week-end. 01.55 Le monde est vous. 03.30 L'enjeu international. 04.00 Les rendez-vous de l'entreprise 04.15 A bon entendeur. 04.45 Décrypta- ges 05.05 Objectif Europe 05.35 Au RTL TELEVISION 11.05 Biker Mice from Mars, tekenfilm serie. 11.30 X-Men, tekenfilmserie. 12.00 Power Rangers, jeugdserie 12.25 Alle lieben Julia, jeugdserie. 12.50 For- mei I - Training. Rechtstreeks verslag. 14.20 Step by step, comedyserie 14.50 Knight Rider, actieserie. 15.45 The A- Team. avonturenserie. 16.45 Beverly 18.45 RTL aktuell. Nieuws, sport e weerbericht. 19.10 Mini Playback Show, amusementsprogrmma. 20.15 Fhegmit Air-T-L, gevarieerd spelprogramma. 22.00 Wiebitte?!. talkshow 23.00 Gott- schalk. Late-night-show. 00.00 RTL Samstag Nacht, amusementsprogram ma. 01.00 Another midnight run. actie film. 02.30 Defense play, actiefilm. 04.10 Beverly Hills. 90210, serie 05.00 Melrose Place, serie. RADIO 1 leder heel uur nieuws. 11.05 TROS Ka merbreed. 12.07 TROS Aktu'a. 14.05 Langs de lijn, sport en muziek. 17.04 Tijdsein. 18.10 Echo. 19.04 Het geding. 20.02 Langs de lijn, sport en muziek. 23.07 Met het oog op morgen. 00.04 Ea sy listening. 02.02 AVRO Nachtdienst. 06.02-07.00 Van-nacht naar morgen RADIO 2 leder heel uur nieuws. 12.04 Spijkers met koppen. 14.04 Uitgelicht. 16.04Te- rug naar de toekomst. 17.04 Ophef en vertier. 18.04 Ophef en vertier. Vervolg. 19.04 Voor wie niet kijken wil. 22.04 Po- ziek. RADIO 3 leder heel uur nieuws. 10.04 D'Rob of d'ronder. 12.04 Evers in het wild 14.04 Mega top 50.17.04 Rinkeldekinkel. 18.04 De Avondspits. 19.04 Rave radio. 20.04 Leidsekade live. 22.04 Het ver haal van de popmuziek. 23.04 Twee me ter de avond in. 00.04 Outlaw radio. 02.02-06.00Oh. wat een nacht RADIO 4 11.00 Het zondagochtendconcert. Fodor Kwintet met piano. ca. 12.35 Platen zaak. 14.05 Middagconcert. Noordhol lands Filharm. Ork. met piano. 16.00 De Nederlandse musici. Muz. voor piano en viool. 17.00 Het witte doek. 18.02 Leo Boudewijns' langspeelplaats. 19.00- 03.00 JazzMarathon Groningen 1994. RADIO 5 leder heel uurt/m 17.00 nieuws. 11.02 Het interview. 12.02 Meer dan een lied alleen. 12.44 EO-Metterdaad. 12.45 Vragen naar de weg. 13.10 De verande ring. 13.56 EO-Metterdaad. 14.02 Start. 14.30 NOS Taal15.02 De schrijftafel 16.02 Faros. 17.10 Radio uit. 17.45 De Vrije Gedachte. 18.02 De wereld zingt Gods lof. 18.54 Tekst en uitleg. 19.00 Homonos. 19.30 Nieuws in het Turks. 19.40 Nieuws in het Marokkaans. 19.50 Nieuws in het Chinees. 20.02 Jubilate. 20.30 Laat ons de rustdag wijden. 21.14 OPLOSSING KRUISWOORDRAADSEL ZiAiKBT O Tl Klusjesman Nico Zwinkels, presentatrice Myrna Goossen en tuinman Rob Verlinden in 'Eigen huis tuin'. (RTL 4,18.10 uur)

Leidsch Dagblad | 1994 | | pagina 8