HERINNERING AAN MIJN MAN De nieuwe Volkswagen Polo: stel 'm zelf samen. 16 okt. 1951 t 18 sept. 1994 Kamsteeg ZATERDAG 15 OKTOBER 1994 Lieve Hein, Het is nu een maand geleden dat je heen bent gegaan. Het is moeilijk te geloven, maar waar. Ik blijf steeds tegen mijzelf zeggen, wat een ochtend. Het is moeilijk te geloven dat het de laatste ochtend met elkaar is geweest. De laatste ochtend van tranen en pijn. ledereen heeft wel eens problemen, maar jij bleef jezelf Hein. Jij was een hele sterke man. Voor mij was je een engel. Jij kon niet begrijpen dat mensen alleen maar namen en weinig teruggaven. Echter, zelfs het kleinste wat men terug gaf was genoeg voor jou. Heintje, ik wil je laten weten dat ik je heel erg mis. Ik weet niet waarom, ik weet niet hoe; maar die dag, die ochtend verloor ik iets dat ik nooit meer kan krijgen. Ik mis je zoveel dat ik er geen woorden voorheb. Jij gaf mij zoveel liefde en wij waren zo gelukkig met elkaar. Maar die ochtend, die bewuste ochtend was in eeh ogenblik alles snel voorbij. Eén ding weet ik zeker; wij zullen elkaar weerzien in een betere wereld. Ik wil dat je weet dat ik je mis en dat ik altijd van je zal blijven houden. Heintje, ik wens je veel geluk, ik wens je veel liefde waar je ook bent. Ik ben niet zo alleen, ik ben omringd door diegene waar jij van hield en die je vertrouwde. Op een vrijdag 7 oktober 1994 om omgeveer 11 uur kwamen zij en lieten mij zien dat zij van jou houden. Op die dag, realiseerde ik me dat je nooit meer terug zou komen, maar diep in mijn hart zal ik altijd aan je denken en je nooit vergeten. Tot ziens, veel geluk en succes waar je ook bent, je geliefde Rita Link-Dafi Heintje, we houden van je Rita Link-Dafi Daniël Link Floris Link De nieuwe Volkswagen Polo vanaf 23.895,-. 5 Volkswagen Polo is binnen! Na 13 jaar is er nu een gloednieuw model dat u aangenaam zal verrassen. Alle kennis en inzicht die Volkswagen een nieuwe auto kon stoppen, vindt u terug i deze nieuwe Polo. Qua veiligheid, afwerking, comfort en degelijkheid. En het leuke is dat u die nieuwe Polo helemaal naar eigen keuze kunt 'opbouwen'. In onze showroom hebben we een bouwstenenwaaier, waarmee u zelf type motor en onderstel, interieur, comfort, styling en kleuren bepaalt. Zo creëert u zelf helemaal uw eigen Polo. Maar hoe uw Polo er ook uit gaat zien, één ding hebben ze natuurlijk allemaal gemeen: hij is groots in z'n klasse. Hij staat nu uitdagend klaar voor een proefrit. Dus kom 'm maar snel bewonderen en overtuig uzelf. Prijs is inclusief BTW en BPM, exclusief kosten rijklaar maken. Wijzigingen, ook in uitvoeringsdetails, voorbehouden. gestie van Dus als je nu alvast een voorproefje wilt van het universitaire klimaat van Leiden, ruk je dan even los van je schoolboeken en stuur de iitgevulde hon op of bel het Informatiecentrum. Studentenzaken, telefoon 071-278011. Leidse Voorlichtingsdagen zaterdag 22 oktober en zaterdag 5 november 1994. Wie een studie kiest op minimale hersen inspanning en maximaal discovermaak, kan beter om Leiden heen rijden. Maar als je wat meer in je mars hebt en dus ook meer wilt bereiken dan alleen de - overigens zeer gezellige - Leidse cafés, nodigen we je graag uit om op 22 oktober of 5 november naar de Voorlichtingsdagen in Leiden te komen. Dan kun je colleges volgen, video's bekijken en met studenten en docenten praten over de uitgebreide studiemogelijk heden. Ook krijg je veel informatie over studiebege leiding. studiefinanciering, op kamers wonen en de vele stu dentenverenigingen die Leiden rijk is. Ja. ik kom naar de Voorlichtingsdag op zaterdag 22 oktober. Ja. ik kom naar de Voorlichtingsdag op zaterdag 5 november. Nee. ik ben verhinderd. Stuur mij wel schriftelijke informatie, k ben geïnteresseerd in de volgende studies (maximaal 4 aankruisen): Afrikaanse laalkunde Juridisch bestuurswetenschappelijke Afrikanislick* opleiding Algemene lileratuurvvctcnschap* Juridisch politiek-wetenschappclijke Schooltype: 4 VWO S VWO 6 VWO G ai Oegstgeest Geversstraat 30 071 - 180120 071 -316999 AUTOBEDRIJVEN

Leidsch Dagblad | 1994 | | pagina 6