'Clubs zullen beter op spullen letten' Hans Zwaan hoopt op tijdig herstel Slechte generale voor Rijnsburgers II" Chinezen blijven domineren Sport Baresi uit het blauw Verliezer Ivanisevic misdraagt zich WOENSDAG 5 OKTOBER 1994 CHEF WILLEM SPIERDIJK. 071-356464. PiV -CHEF ROB ONDERWATER 071-356463 runsburg rob onderwater Katwijk-spits Hans Zwaan ver toeft dezer dagen twee keer per dag op de massagetafel van fy siotherapeut Theo de Jong. Zwaan kampt na zaterdagmid dag, waar zijn ploeg een 1-1 de ling bereikte bij SHO, met een onwillige spier in de kuit. In eer ste instantie werd gevreesd voor een spierscheuring. Tot grote opluchting van Zwaan is er slechts sprake van een verrekking. „Ik probeer de wedstrijd van zaterdag te halen. Tegen Rijnsburgse Boys, mijn oude cluppie, wil ik er natuur lijk bij zijn." Zwaan baalt als een stekker van de blessure. De spits liep het kwetsuur 'zomaar' op, zon der bal of tegenstander in de buurt. „Het gebeurde bij het wandelen. Mysterieus alle maal." Voor Katwijk zou de absentie van Zwaan een groot gemis zijn. De bonkige puntspeler verkeert in grote vorm. Zwaan: ..Ik ben nu eindelijk af van die pijntjes, die het gevolg waren van een trainingsachterstand. Al die tijd heb ik last gehad van het feit dat ik er anderhalf seizoen heb uit gelegen. Ik heb heel wat overge wicht kwijt moeten raken. De laatste weken stond ik eindelijk op scherp, het scoren ging lek ker. Dan krijg je ineens dit op je dak." Zwaan zal zich deze week niet op het trainingsveld laten zien. „Ik denk dat ik zaterdag voor de wedstrijd tijdens de warming- up de beslissing neem. Ik moet alle tijd gebruiken om de bles- Hans Zwaan op een betere dag. sure te laten behandelen." archieffoto henkbouwman Rijnsburgse Boys beleefde gisteravond een slechte opwarmer voor de competitiekraker tegen Katwijk, die voor zaterdag op het programma staat. De zaterdageersteklasser werd door Lugdunum uit het toernooi om de Zilveren Molen geknikkerd. De Leidse tweedeklasser won op het terrein van LFC met 4-1 dankzij doelpunten van Barry van Eyck, Cees van Tongeren. Harm de Vos (tweemaal). Het enige tegendoelpunt viel rond de zestigste minuut, toen Steven Faber3-1 maakte. Volgens trainer Rob Kiebert van Rijnsburgse Boys werd er door zijn elftal niet slim gespeeld. „We hebben constant op hun helft gespeeld maar liepen constant in de val van hun counters. Ach, zulke wedstrijden zitten er tussen", relativeerde hij. „Maar dat ik erover praat met de groep lijkt me duidelijk." Rijnsburgse Boys trad met een vrijwel complete selectie aan. DUIVENTIL Diefstal bij Docos geen aanleiding om bewaar-systemen te veranderen Bij de meeste voetbalclubs uit de Leidse regio is de bruta le diefstal zondag bij Docos als een bom ingeslagen. Een man die zich voordeed als een bekende van een eerste- elftalspeler, vroeg de zak met waardevolle spullen aan een kantinemedewerkcr en werd vervolgens op zijn wen ken werd bediend. „Alle clubs zullen hierdoor nog beter op hun tellen passen", zegt Arie de Vreugd, bestuurslid van Quick Boys. Het is niet de eerste maal dat er trou wens op deze wijze een diefstal wordt gepleegd. SV Voor schoten werd een paar jaar geleden op soortgelijke wijze slachtoffer. leiden rob onderwater Toch verandert vrijwel niemand het systeem van verzamelen van waardevolle spullen. Ook het gedupeerde Docos niet. „Het systeem is bijna water dicht", zegt Docos-secretaris Jos Nieuwenburg. „Het lullige bij ons is dat juist voor de selec tie-elftallen geen geldkistje be schikbaar was. Het geld zat in een zak. Een paar maanden te rug zijn er twee nieuwe kleed kamers geopend en juist voor die kleedkamers zijn er geen kistjes. Dat systeem met het kistje is waterdicht. Het gaat op slot en degene die de kist heeft ingeleverd, krijgt een penning. Dit kan nooit fout gaan." Maar het ging toch fout. Nieuwenburg: „Die kantineme dewerker staat al 30 jaar achter de bar. Die man was volledig te goeder trouw. Vergeet niet dat het door de 10-0 zege van het eerste een feest was bij ons. Het was druk, iedereen moest alle zeilen bijzetten om de klanten te bedienen. Van die verwarring heeft die zogenaamde neef van Luc Kok handig gebruik ge maakt." Bij de vv Katwijk komt het geld van eigen spelers en van de tegenstander niet in de kantine terecht. Het wordt afgegeven aan een bestuurslid van dienst in de bestuurskamer. Voorzitter Gerrit de Best: „Het bestuurslid bewaart de zak met geld in een kast, geeft degene die de zak heeft afgegeven een briefje en doet de kast op slot. Als er ie mand anders de zak komt halen zonder het briefje, wordt het geld niet meegegeven. Zo sim pel ligt dat. Dat briefje is bij ons doorslaggevend. En het werkt, want bij ons zijn er nooit pro blemen." UVS heeft een aantal jaren geleden een vervelende kwestie aan de hand gehad. Voorzitter Van Leeuwen: „Het ging geluk kig maar om e'e'n portemon nee, maar toch. Toen hebben we het systeem direct gewijzigd. Je hebt als club immers een be- waringsplicht, zo zie ik dat ten minste. Bij ons krijgt de leider of aanvoerder die de waardevolle spullen afgeeft een bonnetje. Zonder dat bonnetje wordt er geen tas met geld meegegeven. Dan kunnen ze bij UVS hoog en laag springen, het draait om het bonnetje." Bij de grootste club van Ne derland, Quick Boys, is het sys teem niet waterdicht. „Het is ook moeilijk om een manier te bedenken waarin er niets mis kan gaan", zegt Arie de Vreugd, „de begeleiders van de eerste vijf elftallen bergen het geld op onder de hoofdtribune, de lage re teams doen dat in de jeugd commissiekamer. Wat de tegen standers doen? Ik weet het ei genlijk niet. Die houden de waardevolle spullen zelf, nemen het mee in een zak naar het veld." „Het is moeilijk om bij ons sluitende afspraken te maken. Zes dagen van de week zijn er 15 van de 18 kleedkamers bezet. Er zijn dus veel mensen op het complex. Als er een kleedkamer niet op slot wordt gedaan, is er zo wat weggehaald. Dat gebeurt regelmatig bij ons. Weet je wat een goede oplossing is? Niet zo veel geld meenemen. Wat moet je met 300 gulden in je beurs?" Bij zaterdag-derdeklasser Oegstgeest wordt het systeem van verzamelen van waardevol le spullen tegen het licht gehou den. Daar is men tot de conclu sie gekomen dat de zaken wat 'strakker' aangetrokken moeten worden. Er zijn geldkistjes met bijbehorende penningen, maar niet iedereen bij de club volgt die werkwijze. Voorzitter Cor- De geldkistjes van Docos. Voor de selectie was er echter geen kist beschikbaar en daar maakte de dief handig gebruik van. foto loek zuyderduin net: „Het is misschien goed dat we hierover gaan praten binnen de club. Het mag niet zo zijn dat er een wildvreemde met het geld vandoor gaat." De club kleedkamers zijn neergezet, heeft via een jeugdleider de be- „Misschien dat we daarin waar- schikking gekregen over kasten devolle spullen kunnen bewa- met afsluitbare laden, die bij de ren." Wilt U iets melden? Bel 071 - 356461 (Wim van Duivenbode) dagelijks tussen 10.00 en 12.00 uur. Of schriftelijk naar Post bus 54, 2300 AB Leiden. Faxen mag ook: 071-321921. Albert Klunder wordt de nieuwe voorzit ter van de scheids- rechterscommissie van de KNVB afdeling Leiden. De Lei- denaar volgt Jan van der Linde op, die meer dan 25 jaar in de commissie zat De kortebaan- draverij in Lisse is gewonnen door Jacques Geluk met Speedy Jace. Tweede werd Chapman (Guus Knijnenburg). Lisse be reikte een record-totaalomzet van ruim 80.000 gulden. In Ro den ging de overwinning naar My Twain met Wim van Buyte- ne. Op 10 oktober is de laatste wedstrijd in't Zand Vincent van der Kooij reed een sterke wedstrijd in Assendelft. In een kopgroep van 19 renners kwam de Leidenaar met de vierde plaats net niet op het podium terecht. Robert de Haas werd bij de nieuwelingen vierde Cas per Mol, een talentvolle tafel tennisser, is op 25-jarige leeftijd overleden De kans op een fu sie tussen de voetbalclubs Wil helmus en Voorburg lijkt nabij. FC Westvliet is een veel gehoor de naam Het peloton van mar rathonschaatsers heeft er een sponsor bij. Het gaat om Net werk VSP. De ploeg bestaat uit Jan Ei se Kromkamp (ex-ABC), Arend Veenhof (ex-midden- stand Assen) en Henk van Ben- them (ex-ABC). Marten Hoek stra is ploegleider Swift/Cas- ba-wielrenner Aart Vierhouten hoopt de zestiende profrenner bij TVM te worden. Ploegleider Cees Priem beslist eind van de ze maand. Als Vierhouten ama teur blijft, gaat hij voor Vrede- stein rijden De veel in Leiden vertoevende bokser Mourad Louati heeft de rechtszaak tegen de boksbond verloren. Louati is afgekeurd door de NBB voor het deelnemen aan w.edstrijden De AVRO houdt jaarlijks de Sportverkiezing van het jaar. Op de lijst staan onder anderen bil jarter Van Bracht, bokser Tuur, wielrenster Haringa en de zei lers Kouwenhoven. Maar ook het echtpaar Zwijsen (wereld kampioen dansen) De nieuwe fusie-volleybalclub Rijnwijker Volleybal Vereniging (RW) uit Rijnsburg brengt 23 teams op de been De voorverkoop voor de twee Europa Cup-wedstrij den van de handbalsters van Saturnus tegen Egli Vilnius uit Litouwen is begonnen. Kaarten 10,00) en passé-partouts 15,00) zijn af te halen bij team manager An Plug (070-3636235) en in de Vijf Meihal, waar de duels op 14 (20.30 uur) en 16 oktober (14.00 uur) worden ge speeld. De Zwaluwenjeugdac- tie heeft het afgelopen seizoen in heel het land 215.000 gulden opgeleverd. Dit recordbedrag werd bijeen gevoetbald door jeugdspelers en komt ten goede aan gehandicapte leeftijdgeno ten Op 9 oktober houdt gym nastiekvereniging Excelsior (Roelofarendsveen) voorde 24ste keer de Bloemenloop. Het parcours is gewijzigd en ligt nu in de landelijke omgeving van Nieuwe Wetering. Het parcours van de halve marathon loopt door Oude Wetering en Roelo farendsveen Na Raul Alcala heeft ook Phil Anderson zijn af scheid in het wielerpeloton aan gekondigd. Hij was in 1982 de eerste Australiër die in de Ron de van Frankrijk de gele lei derstrui droeg Op 17 oktober neemt secretaris Wim Rietkerk afscheid bij voetbalclub VCL. Fer van Duuren blijft nog een paar jaartjes voorzitter Op dinsdag 11 oktober houdt rug byclub DIOKeen sponsorloop voor de jeugd. De Oude Mees ters spelen op vrijdag 7 oktober een wedstrijd in Delft De wiel renners Vierhouten en Dino Tolhoek zijn met Casper van der Meer uitgenodigd om deel te nemen aan de amateuruitga- ve van de Ronde van Lombar- dije Valkenburg aan de Geul is nog steeds kandidaat voor het WK wielrennen in 1998. Er is een prachtig parcours beschik baar over 17 kilometer tussen Valkenburg en Maastricht. Vol gend jaar is het WK in Colombia Paul Wijnen neemt op 24 ok tober afscheid als voorziter bij voetbalclub Docos. Jacques Langeslag is de nieuwe voorzit ter bij Teylingen (Sassenheim) Bij surfwedstrijden bij Roer mond is Fabian Otto (Ter Aar) niet verder gekomen dan de dertiende plaats in het totaal klassement Zondag 9 oktober zijn er A-zwemwedstrijden in 't Wedde in Voorschoten. Aan vang: 16.15 uur Doelman Piet Jan Drommel (Zeeburgia) gaat Werner Kooistra achterna naar Hong Kong. De ex-FC Lisse- keeper is geschorst. Drommel moet zijn plaats tijdelijk inne men Loek van der Post (LFC) is door een zware blessure (kniebanden) voorlopig uitge- schakend Op 21 oktober houdt de KNVB afdeling Leiden weer een Frans Hoek keeper dag. Doelmannen van 8 tot ën met 18 jaar zijn welkom. Het evenement wordt gehouden bij Kickers '69 in Leimuiden Ka- gia, Kickers, NSV, DOSR en TAW hoouden een onderlinge voetbalcompetitie voor spelers onder de 21 jaar Het is zeker dat de Tour de France in 1995 twee dagen in België komt. Charleroi krijgt zijn aankomst op 7 juli. Een dag later is er de etappe Charleroi-Luik Selecties rugbyen in Sassenheim sassenheim» Om acht uur begint vanavond op het sportpark aan de Parklaan in Sassenheim een oefenwedstrijd tussen de rugby- selectie van het District West en de Dutch Exiles. Voor het team van het District West zijn onder anderen Perry Noordermeer, John Stadhouder en Sander Verhoog van het Leidse DIOK gese lecteerd. 1 let team van de Dutch Exiles bestaat uit buitenlandse rugby'ers die in de Nederlandse competitie uitkomen. Zij zijn onder meer afkomstig uit Tonga, West Samoa, Zuid Afrika, en Groot-Brittannië. In het vreemdelingenlegioen spelen ook de DIOK'crs Chris Hogg, Steve Smith en Sean Coghlan. De Exiles spelen volgende maand nog twee wedstrijden. Tegenstanders zijn dan het Nederlands Studenten team en het sterke Engelse Northumberland county. Belastingonderzoek bij Italiaanse clubs rome Opsporingseenheden van de Italiaanse belastingdienst hebben gisteren in de kantoren van de 34 in de hoogste afdelin gen van het Italiaanse voetbal spelende clubs invallen gedaan. Bij AC Milan en Inter stonden de ambtenaren gisterochtend om 10.30 uur op de stoep. De Romeinse openbare aanklager Maria Gloria Attanasio heeft opdracht gegeven tot de onderzoeken na uitspraken van de voormalige voorzitter van Modena, Francesco Farina, deze zomer. Farina verklaarde lojen dat over de salaris sen van de spelers geen belasting wordt betaald en dat transfers veelal met zwart geld worden bekostigd. FIFA twijfelt aan trainer Maradona buenos aires De FIFA wil nader onderzoeken of de geschorste voetballer Diego Maradona wel als trainer aan de slag kan. Mo gelijk is het zo dat diens schorsing van vijftien maanden, wegens het gebruik van dope op het WK deze zomer in de Verenigde Staten, voor alle activiteiten geldt binnen de voetbalsport. Mara dona arriveerde gisteren op het vliegveld van Corrientes, Zo'n 500 supporters van de in degradatiegevaar verkerende club De- portivo Mandiyi begroetten hem. De voormalige ster gaat daar met zijn vriend Carlos Fren de technische leiding vormen. Fren beschikt over de vereiste trainerspapieren, Maradona niet. Patrick Jonker praat met ONCE den haag Patrick Jonker praat deze week in Italië met Manoio Saiz, ploegleider van de Spaanse wielerformatie ONCE. Erik Breukink reed de afgelopen twee seizoenen ook voor het team. De 25-jarige neo-prof heeft voor volgend jaar nog een contract met de Stichting CBN (Continuïteit Beroeps Wielersport Neder land), waaronder Histor Laser valt. Maar aangezien de kans dat Peter Post voor 1995 een nieuwe sponsor vindt bijna nihil is, kan Jonker uitkijken naar een nieuwe werkgever. Behalve Jonker, hadden ook Nelissen, Planckaert. De Vries, Verhoeven, Bouw- mans, Vasseur en de oudgedienden Nulens en Sergeant nog een overeenkomst met CBN. Post heeft gezegd alles in het werk te stellen de renners bij andere ploegen onder te brengen, eventu eel op huurbasis. Volgende week uitspraak Milan-zaak milaan De tuchtcommissie van de Europese Voetbal Unie zal pas volgende week vrijdag uitspraak doen over het incident tij dens de wedstrijd voor de Championsleague tussen AC Milan en Austria Salzburg. In die wedstrijd raakte een uit het publiek ge worpen lies de Oostenrijkse doelman Konrad. De UEFA zóu aanvankelijk komende donderdag een uitspraak doen. Florence Franco Baresi - op de foto houdt hij de Wereldcup vast die AC Milan in 1989 won - beëindigt zijn interlandcarrière. De 34- jarige libero van AC Milan speelde 81 interlands. Hij debuteerde in december 1982 in een wedstrijd tegen Roemenië. Vorige maand kwam hij voor de laatste keer in actie in het EK-kwalificatieduel te gen Slovenië (1-1). Slechts doelman Zoff (112) en verdediger Fac- chetti (94) kwamen vaker uit voor de nationale ploeg van Italië. Tij dens het WK in de Verenigde Staten onderging Baresi een meniscus operatie. Na een herstel van slechts drie weken speelde hij met het Italiaanse team de finale. De eindstrijd eindigde voor Baresi in een debacle nadat hij en Roberto Baggio een strafschop misten. Huilend ging de Milanees na afloop van het veld, terwijl de Brazilianen een ereronde maakten met de wereldbeker. Na het WK bedankte Baresi voor het Italiaanse team. De verdedi ger liet zich aan het begin van het seizoen toch weer door zijn vrouw en bondscoach Sacchi overhalen zijn interlandloopbaan te verlengen. Maar nu neemt hij dan toch afscheid. Baresi zei dat Italië een nieuw tijdperk moet instappen, zonder hem. „Er moet een elftal komen te staan dat kan toewerken naar het EK in 1996 en het WK twee jaar la ter. Gezien mijn leeftijd hoor ik daar geen deel meer van uit te ma ken." foto archief SPORT OP TV hiroshima dpa China blijft heersen tijdens de twaalfde Aziatische Spelen in Hiroshima. De schoonspringers ver overden gisteren twee keer goud en twee keer zil ver. De zwemmers verzamelden vijf gouden me dailles. In totaal hebben de Chinezen na twee da gen twintig gouden, zeven zilveren en twee bron zen plakken in bezit. Chengji Jiang zegevierde op de 100 meter vlin der in 53,97. Vice-wereldkampioene Bin Lu was de beste op de 200 meter vrij in 1.57,37. Guoming Xiong zwom een nieuw Aziatisch record (4.19,40) op de 400 meter wissel mannen. Yuan Yuan won goud op de 200 meter schoolslag. Ten slotte ver beterde de Chinese estafetteploeg het Aziatisch record in 7.26,28. De overmacht van de zwemploeg verbaast nie mand meer, want ook tijdens de WK tiranniseer den en frustreerden de Chinese vrouwen de te genstanders. Verbazingwekkend is wel de heer schappij van de vrouwelijke Chinese gewichthef- fers. Na acht wereldrecords van maandag, kwa men er gisteren nog eens zes bij. Voorzitter Gottfried Schodl van de Internatio nale Gewichthef Federatie plaatste vraagtekens bij het overheersende optreden van de Chinezen. Hij refereerde weliswaar aan de onverwachte do pingcontrole twee maanden vóór de Aziatische Spelen, maar kondigde aan dat er eind deze maand opnieuw controles komen. Ivanisevic was de meest spraak makende speler op de tweede dag van het indoor tennistoer nooi in Sydney. De nummer twee van de wereld verloor niet alleen zeer verrassend yan de ongeplaatste Reneberg (6-7 3- 6), hij misdroeg zich daarnaast ook nog eens flink binnen en buiten de baan. De Kroaat begon met het uit schelden van toeschouwers, spuwde op de zijlijn, maakte ru zie met officials en weigerde op de verplichte persconferentie te verschijnen. Enig telwerk leerde naderhand dat hem dat op vijf duizend gulden aan boetes komt te staan. Reneberg, de de wereld die woensdag 29 jaar wordt, vond dat Ivanisevic zich zelf niet was. „Hij reageerde voortdurend nogal overspannen op alles wat gebeurdezei de Amerikaan. „Ik geloof niet dat hij met zijn gedachten bij de wedstrijd was." 16.00-19.30 EURO Tennis: WTA-toer- nooi van Zürich. 17.00-17.15 Did 2: Sport Heute. 17.00-22.00 RTL 5 WK volleybal in Griekenland (onder voorbehoud). 18.39-18.47 Ned 2: Sportjournaal. 18.45-19 10 RTLSport. 19.30-20 00 EURO: Eurosportnieuws 19.30-20.00 BRT 1: Sport. 19.30-20.30 Super: Sports: golf, Ger man Open. 20.00-22.00 EURO: Prime Time boksen speciaal. 20.30-20.40 RAI UNO: Sport. 20.35-21 54 Ned 3: Studio Sport. 22.00-23.00 EURO: Motoren auto-er. motorsportmagazine. 22.16-22.34 Ned 3: Sportjournaal. 22.25-23.45 BBC 1Sportsnight: met o.a. boksen en cricket 00.00-01.00 EURO: Paardesport: Horse of the Year Show vanuit Wembley, Lon- 01.00-01.30 EURO: Eurosportnieuws. 05.45-06.00 Did 1: Morgen Magazine Sport. 08.30-09.00 EURO Step aerobics. 09.00-10.00 EURO: Paardesport: Horse of the Year Show vanuit Wembley, Lon- 10.00-14.00 EURO: Volleybal: WK vanuitGriekenland, kwartfinales. 13.07-14 58 Ned 2: Studio Sport. 14.00-15 00 EURO: Motoren: auto- en motorsportmagazine. 15.00-16 00 EURO: Surfen: PBA Sla lom wereldbeker voor amateurs vanuit Brighton. SCOREBORD Lucky Ten. Dinsdag 4 oktober: i - 10- 18- 20 - 25 - 27 - 29 - 30 - 39 - 40 - 43 - 48 - 52-55-58-59-63-72-73-79 (onder voorbehoud). TOTO 39: Eerste prijs: geen winnaar, twee de prijs 11 winnaars, elk f. 897,30: derde prijs. 216 winnaars, elk f. 114.20 VOETBAL ENGELAND, League Cup, tweede ronde, tweede wedstrijd: Tottenham - Watford 2-3 (eerste wedstrijd 6-3), Birmingham Blackburn 1-1 (0-2). Bournemouth - Chel sea 0-1 (0-1). Bradford - Sheffield Wed nesday 1-1 (1-2). Crystal Palace - Lincoln 3-0 n.v. (0-1). Hereford - Nottingham 0-0 1-2), Mansfield - Leeds 0-0 1 -0). Oldham - Oxford 1-0(1-1). Sunderland - Miiiwall 1- 1 (1-2), Swansea Norwich 1-0(0-3) SCHOTLAND, League Cup, kwartfinales: Aidrieomans - Ayr 2-0. Cowdenbeath - Dunfermline 1-3, Dundee Greenock Morton 2-1. SQUASH Guernsey. WK vrouwen, eerste ronde Van Hoorn (Ned) - Seidler (Dui) 9-4 9-6 9- 5. Sommers (Ned) - Nicholl (Eng) 9-1 8- PRIJSVRAGEN 10 9-2 3-9 9-3. Martin (Aus/1) - Beumer (Ned) 9-2 9-4 9-3 TENNIS SYDNEY Eerste ronde: Becker (Dui/2) - Stolle (Aus) 4-6 6-2 6-4 Reneberg (VSt) - Ivanisevic (Kro/1) 7-6 6- 3. Krickstem (VSt) - Yzaga (Per/3) 4-6 6-2 6-3. DUBLIN Eerste ronde: Wibier (Ned) - Carlsen (Den/3) 3-6 6-3 6-2, Davids (Ned) - Radu- lescu (Roe) 2-6 6-2 6-3, W.nnmk (Ned) Barber (VSt) 6-3 6-2. ZURICH Raymond (VSt) - Boogert (Ned) 6-4 3-6 7- 6, Navratilova (VSt/1) - Grossman (VSt) 7-5 4-6 6-1. VOLLEYBAL Athene. WK mannen, achtste finales Nederland - Japan 3-0 (15-8 15-7 15-5). Zuid-Korea Bulgarije 3-1 (17-15 15-7 11-1515-2), Rusland - Duitsland 3-0 15- 3 15-9 16-14), Brazilië - Canada 3-0(15- 12 16-14 15-10). KOERSEN Hilversum, koersen Eerste koers, 2000 m 1 High Fidelity (Van Toor) 2 39,6 - 1.19.8, 2 Henriette Norton. 3. Imshi Express Toto: winnend 4.10 plaats 1.80 1.80 2,60 koppel 12,70 trio 286,0 Tweede koers, 2000 m 1 Intiem Fortuna (Heynen) 2.40.0 - 1.20,0, 2. Fancy Crown Boko, 3 Hapy De Bloomerd Toto winnend 1.80 plaats 1.50 3.00 3.30 koppel 10.70 trio68.0 dubbel winnend 13.70. Derde koers. 2000 m. 1 Harab (V. Eyke- lenborg) 2 41.3 - 1 20.7. 2. Incredible S. 3 Indupa Rapid Niet gestart Helga Crown. Skid Road Toto winnend 2,60 plaats 1.70 2.60 3.00 koppel 16.80 tr.o 195,30 Vierde koers, 2000 m l Heartborn Axkit (Lusink) 2.39.6 - 1.19,8, 2. Imca Marina. 3 Isaak Uithuizen. Niet gestart: Felix Crown. Toto: winnend 2.90 plaats 1.60 5.30 4,10 koppel 40.40 trio 714.0. Vijfde koers. 2000 m 1 Hester Windspiel (De Glee) 2 41.6- 1.20.8, Z. Hollands. 3. Guts Toto winnend 22.40 plaats 8,10 3,20 koppel 93,40 trio 414.50. Zesde koers. 2000 m. 1. Henriette Baker (Pools) 2 37.8 - 1.18.9. 2 Gabnan N. 3 Do Remember Me S. Niet gestart: Fatima Kingly. Toto: winnend 1.90 plaats 1.00 1,10 koppel 2,30 trio 30.10 Zevende koers, 2000 m 1 Diego Harves ter (Dapper) 2.38.6 - 1.19.3. 2 Secret Ve nus. 3. Gloriosa. Niet gestart. Detar Mor gan Toto: winnend 8,00 plaats 1.90 1,70 1.70 koppel 8,40 trio 203.20 Achtste koers. 2000 m 1Gold Buietnzorg (Van Koolwijk) 2 36.1 1.18.5. 2. Giant Action, 3 Idefix. Niet gestart Geja Dijk- hoeve. Happy Dear Toto winnend 1,80 plaats 1.30 1.60 koppel 10,70 trio 20.60 Negende koers. 2000 m 1 Viking Gilda (Koedam) 2.36,3 1 18,2, 2 Dream Pay. 3 Hit and Run. Toto: winnend 2.80 plaats 1.70 5.50 2.40 koppel 31.50 trio 329.10. Tiende koers. 2440 m l Hipparion (Ham ming) 3.10.5 - 1 18.1. 2. Cristo Robel. 3 Eloi Shoeing Toto. winnend 3,20 plaats 1,50 5.30 2.20 koppel 36,30 tr.o 155.90 Elfde koers, 2000 nv 1 Hawkeye Boko (Van Dooyeweerd jr2 37.5 - 1.18.8. 2. Miss Cindy. 3 Grada Morgan. Toto win nend 4,00 plaats 1.50 1,40 1.50 koppel 6,70 trio 105,10. Omzet Totalisator. 170.698

Leidsch Dagblad | 1994 | | pagina 22