De Mos steekt loftrompet Gullit redt AC Milan; rood voor Bergkamp Sport FC Utrecht blijft fier koploper van eredivisie Leverkusen ontsnapt aan verlies MAANDAG 19 SEPTEMBER 1994 982 18 CHEF WILLEM SPIERDIJK, 071 -356464. PLV.-CHEF ROB ONDERWATER. 071-3564® vier duels nog maar twee pun ten heeft gehaald. Sparta pakte het eerste punt, door bij RKC gelijk te spelen. De Rotterdammers hadden echter meer verdiend dan de uiteinde lijke 2-2. Willem II blijft ook al opvallend laag geklasseerd staan, na de 0-3 nederlaag bij MW, Volendam leed de eerste nederlaag, door aan de Dijk ge flatteerd te verliezen van Heerenveen, 1-2. Utrecht verstevigde zijn kop positie zonder al te veel élan. Tegen het zwak gestarte Gro ningen kwam de 2-1 zege zon der glans tot stand. Slechts Gor ter en De Jong onttrokken zich aan de middelmaat. Dat gaf de doorslag. FC Utrecht blijf fier aan kop van de eredivisie. De sterk ver nieuwde formatie van trainer Van Veen won gisteren van Gro ningen, 2-1. Het was de vierde opeenvolgende zege voor de Utrechters. Buiten de .grote drie" en Utrecht zijn nog twee clubs on geslagen. FC Twente en Roda. De Hnschedeërs waren weer op adem gekomen na het nogal blamerende verlies op eigen veld tegen Honved (1-4). In het Diekmanstadion versloegen de Tukkers Go Ahead Eagles met 3-0.- Roda JC behaalde in zijn derde wedstrijd het derde ge lijkspel: 1-1 bij Vitesse, dat uit Fors verlies jeugd Quick Boys velsen Een van de uitzonderingen op de vele afgekeurde velden vormde zaterdag het terrein van Telstar. De A-jeugd van Quick Boys kwam dus wel degelijk in actie, zij het met weinig succes. Bij de 'aanstaand kanpioen' werd met 5-1 verloren. Trainer Arie van Duijn was totaal niet verrast door de nederlaag van zijn pupillen. Tegenstander Telstar had zijn eerste wedstrij den immers al met 8-0 en 6-0 gewonnen. „Die spelen dit jaar in de competitie een nederlagentoernooi, en voorlopig staan wij bovenaan", grapte de verliezende coach. Toch had er wellicht een klein beetje meer in gezeten. Na in de eerste helft niet eens het vijandelijke strafschopgebied te hebben gehaald, kreeg Quick Boys in het begin van de tweede helft twee redelijke kan sen. Het bleef echter 3-0. Pas in de slotminuut van het ongelijke duel verzorgde Patrick Heemskerk de 'pleister op de wonde'. Geflatteerd verlies reserves Ter Leede vlissingen De vrouwen van Ter Leede 2 leden zaterdag een ge flatteerde nederlaag in en tegen Vlissingen. De Sassenheimsen aanvaardden de lange thuisreis met een 5-1 nederlaag op zak. De reserves van Ter I.eede keken in deze, om 10.45 uur begon nen, wedstrijd al vrij snel tegen een 2-0 achterstand aan. Julia Bras scoorde de treffer die 'Ter Leede weer terugbracht in de wedstrijd. Anouschka Adriaanse had vervolgens de gelijkmaker moeten laten noteren, maar schoof de bal in het zijnet. De niet lang na rust uit een vrije trap gerealiseerde 3-1 betekende wat ter Leede betreft het einde van de wedstrijd. CSKA Sofia riskeert nederlaag sofia De UEFA onderzoekt vandaag of de Bulgaarse speler Pe- tar Mihtarski speelgerechtigd was om aan het UEFA-Cup-duel van zijn club CSKA Sofia met Juventus deel te nemen. De spits, die met twee treffers een belangrijk aandeel had in de 3-2-zege van zijn club, werd na 18 augustus door CSKA aangetrokken van Porto en komt zodoende niet voor op de officiële spelerslijst, die de club bij de UEFA inleverde. Door deze administratieve fout dreigt er voor CSKA een juridische nederlaag van 3-0. De leiding van Juventus heeft zich officieel gedistantieerd van deze affaire. EERSTEDIVISlt schouwers: 24.350 Gele Wattum (Dordrecht'90). mw-Willem II 3-0 (2-0). 8. Roelofsen 1-0, 10. Visser 2-0, 67. Van As 3-0. Scheids rechter: Wegereef. Toeschouwers: 6000. Gele kaart. Libregts. Scheepers (MW). Mei|s, Sogers, Van Gastel (Willem II) Vitesse-Röda JC 1-1 (0-0). 60 Doomernik 0-1. 85 Van de Looi 1-1 Scheidsrechter: Luinge Toeschouwers: 5360 Gele kaart: Bos, Van de Looi (Vitesse), De Koek, Atte- veld, Iwan (Roda). FC Twente-Go Ahead Eagles 3-0 (2-0). 20 ienberg 1-0, 39. Boerebaoh 2-0 5100. (strafschop), 87. Mols 3-0. Scheid: ter: Van der Ende. Toeschc Gele kaart: Arts (GA Eagles) ht-FC Groningen 1-0, 27. Booy 2 0 2-1 Scheidsrechter: Schuurn Groningen) Gele kaart: Schreu- ning (FC Groningen), Graanoogst, Hofstede (FC Utrecht). Volendam-Heerenveen 1-2 (0-0). 55. Ech- teld 0-1, 62. Bijl 0-2, 76. Ooyer 1-2 vic, Pastoor (Volendam), Schippers. De V RKC-Sparta 2-2 (0-2). 7. Dennis TOPSCORERS Mischa Rook van Dordrecht duikt spectaculair, via de rug van Marciano Vink, naar de bal. foto a Dordrecht legt PSV niets in de weg 1. Dennis de Nooijer (Sparta) 4; 2 Roelof sen (MW), Nilis (PSV). Ronaldo (PSV), Boogers (RKC). Booy (Utrecht) 3. 7. Klui- vert (Ajax). Witschge (Feyenoord), Bombar- (Groningen), Van Hooijdonk (NAC), De Graafschap-Heracles 0-3 (0-2). 1) TOP-Den Bosch 2-0 (2-0). 27 Nortan l-Oi 36 Waterink 2-0 Scheidsrechter: c, Graaf Toeschouwers: 3030. Gele kaart: Blom Toeschou* Getrouwe 1-1, 56. Spee 2-1 60. Cornell 3-1 (strafschop), 62. Driessen 4-1, 67. S Vereijken, Hobbelen (Eindhoven). i 2-2 (2-2). 5 HuysenO Cambuur-Veendam 0-1 (0-1). 6 Goulooa 0-1 (eigen doel). Scheidsrechter: Van Eg mond Toeschouwers: 5000 Gele kaart: Goulooze (Cambuur), Van der Meuler Zeeuw 1-2, 89. Talan 1-3. Schc Reygwart Toeschouwers: 2210 Gek kaart: Tevreden. De Zeeuw (Telstar), Meyer, Tebbenhoff (Den Haag) Topscorers: 1 Sibon (W) 7; 2. Huyseo (Haarlem) 6; 3. Van der Ark (Cambuur), Van de Brink (De Graafschap), Van der Hoekstra (PSV), Decheiver (RKC), Boere bach (Twente), Mols (Twente), Platvoet (Twente), Gorter (Utrecht), De Jong PSV is de voorbereiding op het twee de duel tegen Bayer Leverkusen za terdag goed gestart: vier goals voor, nul tegen. Tegen het kleine Dordrecht was niet anders verwacht, maar de ervaren Aad de Mos sloeg na de wedstrijd natuurlijk meteen toe: Menzo was goed, Dirckx was goed, Prommayon was zelfs heel goed. De complimenten van De Mos lezen zijn spelers vandaag ongetwijfeld in de (plaatse lijke) krant: weer een shotje zelfvertrouwen op weg naar de zo cruciale wedstrijd tegen Leverkusen. Dan zullen Menzo, Dirckx en Prommayon immers echt goed moeten zijn. De 4-0 tegen Dordrecht is daarvoor na tuurlijk geen garantie. Bovendien overdreef De Mos een beetje. PSV gaf zaterdag dan wel geen enkele goal weg, het feit blijft dat de achterhoede Menzo-Prommayon-Wou- ters-Dirckx-Numan zeker internationaal van discutabele kwaliteit is. Aad de Mos weet dat, maar kan er nu even niks aan doen. Sterker: „Nee, er komt geen nieuwe speler bij. We hebben besloten dit kader de kans te geven. Het heeft ook geen zin nü nog een verdediger te kopen: die zou in de Europa Cup voorlopig toch niet inzetbaar zijn. We hebben drie voorstoppers - Van der Gaag, Faber en Dirckx - in huis, met hen gaan we het doen." Het is een interessante stellingname van de trainer-coach. PSV wil immers volgend jaar in de Champions League spelen. Daar toe zal de ploeg kampioen moeten worden. Dat kan lukken natuurlijk, maar de objecti viteit gebiedt te zeggen dat PSV zelfs op na tionaal niveau waarschijnlijk te kort komt met spelers als Prommayon en Dirckx, die al de noodzakelijke ervaring mis- Een kenner als Hans Kraay zegt daarover: „Het kan niet. Verdedigen moet je leren, dat kost je zeker tien jaar." Adri van Tigge- len (afgelopen zomer bedankt door PSV, za terdag uitstekend spelend bij Dordrecht): „Je kunt niet zomaar op topniveau verdedi gen, dat is zo. Bovendien is verdedigen in Nederland extra moeilijk: wij spelen niet zoals Italianen vanuit de verdediging. Ne derlanders vallen aan, dan is verdedigen nog weer een slag moeilijker. De Mos kan twijfels over zijn verdediging op het ogenblik natuurlijk niet gebruiken. Hij praat dus in de plus. „Ik krijg het gevoel dat we ook gedisciplineerd kunnen spelen, we hebben toch de nul gehouden. Jeffrey speelde heel sterk op Wouden, toch een ge vaarlijk heerschap. Prommayon wordt met de week sterker. Menzo redde twee keer heel goed. En Dirckx vind ik opbouwend goede kwaliteiten hebben. Hij mist alleen nog routine in de duels." Ook Luc Nilis, van wie De Mos als oud-trainer van Anderlecht weet dat die van de zweep niet gaat scoren, kreeg lof. „Nilis was onze belangrijkste man, hij deed het vooral ook goed bij bal verlies. Net als Pahlplatz." Veel balverlies had PSV overigens niet, daarvoor was Dordrecht te zwak. Dat bleek ook uit het scoreverloop: binnen 40 minu ten was het gedaan: 2-0. De goals waren van Hoekstra (inschuivertje na blunder Rook) en van Vink, een schitterende kop goal na een voorzet van Numan. Na rust maakte Wouters de derde, dankzij keeper Gall. En de grote Ronaldo? Die had enkele voortreffelijke momenten. Prachtig en hoog klom hij een keer in de lucht om een voor zet in te koppen. Prachtig passeerde hij en kele keren een tegenstander. Maar dat was het. Ronaldo werd twintig minuten voor tijd gewisseld voor Meijer, die nog even een doelpuntje meepikte, 4-0. Over de Brazi liaan heeft Aad de Mos echter geen enkele zorg: die werd dus door de coach na afloop niet genoemd. PSV: Menzo; 1 man; Vink, Nilis e Ronaldo (74. Meijer) e hl'90: Gall; Liefden. Van Tiggelen. Atmodi- Rook; Van Wattum, Robbemond en Valke; [69. Langerak), Breetveld (38. Koswal) en 'd, NEC-FC Twente, GA Eagles-RKC. Dordrecht'90-Vitesse, F Groningen-MVV Zaterdai A)ax-Dordrecht'90, Vit( eerenveen, NAC-I Zondag 25 septem- m II, FC Volendam-FC 4 2 2 0 6 10- 6 2 2 0 0 4 8-1 ven-AZ,^ RBC-Fortuna Sitf Sport-TOP, FC Den Bosch-FC Zwolle. Hera- cles-Telstar, FC Den Haag-Veendam, Em- men-Cambuur Leeuwarden, Haarlern-WV. Zaterdag 24 september: Veendam-Hera- cles, Telstar-Excelsior, De Graafschap-FC Den Bosch, FC Zwolle-Helmond Sport, Haag Zondag 25 septem 12 14 5-6 3 0 3 0 3 3-3 0 2 2 2 3- 10 13 1 3-12 Helm.Sport Den Haag 3 1 0 7 10- 3 11 0 2 2 5-5 0 2 2 2 7-12 4 0 13 1 2-11 3 0 0 3 0 5-10 VVSB en Roodenburg 'delen' Wouden. 'BUITENLANDS VOETBAL WSB en Roodenburg speelden gistermiddag op een bijveld va Noordwijkerhoutse tweedeklasser. De 'klasgenoten' hielden elkaar in evenwicht: 3-3. Meerburg heeft de zondag niet laten bederven door de regen. De Zoeterwoudse vierdeklasser benutte gisteren het eigen kunstgras veld voor een oefenwedstrijd tegen Leidsche Boys. Meerburg, dat i in de competitie zijn draai nog moet vinden, versloeg de afdelings- club met liefst 10-1. BUITENLAND belgië Lommel-Seramg 3-1, Lierse SK- Beveren 3-1, RWD Molenbeek-Charleroi 1- 0, AA Gent-KV Mechelen 2-0, FC Luik- Barcelona verspeelt weer een punt Ajax heeft de AC Milan nieuwe hoop gegeven, maar van een spoedige troons afstand zal geen sprake zijn. Gisteren maakte de kampioens- ploeg duidelijk dat er veel moet gebeuren voordat zij zich van Maradona wordt assistent-coach bij Boca Juniors buenos aires afp/sid Diego Armando Marado na heeft zich na zijn ge dwongen afscheid als voetballer gestort op een nieuwe loopbaan. De Ar gentijnse vedette, die op net wereldkampioenschap in de Verenigde Staten werd betrapt op het ge bruik van het verboden middel efedrine, is vrijdag assistent-trainer van zijn voormalige club Boca Ju niors geworden. Cesar Luis Menotti, die Argenti nië in 1978 naar de we reldtitel leidde, is hoofd trainer van de ploeg uit Buenos Aires. Maradona. die vanwege dopegebruik door de we reldvoetbalbond (FIFA) is geschorst voor vijftien maanden, krijgt voor zijn werk niets betaald. Hoewel Maradona tot nu toe nooit tegen de straf van de FIFA in beroep is gegaan, heeft de Argen tijnse president Menem de wereldvoetbalbond ge vraagd de schorsing te herroepen. In een brief aan de voorzitter van de FIFA, Havelange, vraagt Menem om vergiffenis voor de voetballer. haar zetel laat stoten. Het ambi tieuze Lazio wilde toeslaan in San Siro. Een Romeinse zege zou voor AC Milan een achter stand van vijf punten op de koplopers tot gevolg hebben. Zo ver kwam het niet, want Ruud Gullit sloeg de aanval neer en bezorgde Milan een 2-1-zege. Het zag er lang naar uit dat Milan genoegen moest nemen met een gelijkspel. De rood zwarte formatie wist tot een kwartier voor het einde een veldoverwicht niet in doelpun ten om te zetten. Schoten van Albertini en Gullit ketsten af op de lat. Lazio was gevaarlijk via zijn spitsen Signori, Boksic en Rambaudi, maar zag bij elke ge vaarlijke poging doelman Rossi een goede redding verrichten. Twaalf minuten voor het ein de zorgde Gullit met een kopbal op aangeven van Savicevic voor een Milanese voorsprong. Lazio weigerde zich echter neer te leggen bij een nederlaag en perste er een slotoffensief uit. In de eerste minuut van de blessu retijd wierp dat vruchten af. Boksic omzeilde door treuzelen van Panucci de buitenspelval en kon gelijk maken. Terwijl Lazio nog de ontsnapping vierde, sloeg Gullit nog een keer toe op een voorzet van Stroppa. De Amsterdammer tikte bij de tweede paal de bal met de wreef in het lege doel. De derde treffer van Gullit in dit prille seizoen heeft extra veel waarde, omdat een overwin ning drie punten oplevert. AC Milan staat nu weer op een ge deelde tweede plaats. Minder goed gaat het met het Holland se Inter. De blauwzwarte forma tie speelde bij het naburige Bre scia een kleurloze wedstrijd: 0- 0. Tot overmaat van ramp werd Dennis Bergkamp wegens een door grensrechter Marano ge signaleerde elleboogstoot uit het veld gestuurd. De spits, die geen sterke indruk maakte, zegt onschuldig te zijn. Televisie beelden verschaffen ook geen duidelijkheid. Voor de spits komt de uitsluiting zeer ongele gen. want zijn vervanger Pancev staat te popelen om zijn rentree te maken. De achterstand van Inter op Parma bedraagt al vijf punten. AC Milan moet alleen Parma boven zich dulden. De tegen stander van Vitesse zette in de competitie zijn zegereeks voort via een 2-1 tegen Cagliari. Voor de pauze scoordem Dino Bag- gio en Fernando Couto allebei met het hoofd na voorzetten van Zola. In de tweede helft bracht Cagliari de koplopers in verlegenheid na een tegentref fer van Oliveira. Daarna lieten de eilandbewoners drié goede mogelijkheden om gelijk te ma ken ongebruikt. Spanje Barcelona heeft in drie wedstrij den al drie punten verspeeld. Zaterdag kwam de ploeg van Cruijff en Cruijff niet verder dan een kleurloze 0-0 in de derby te gen Espanol. Door de remise moest Espa nol de koppositie afstaan aan Deportivo, dat nog geen punt liet liggen. De club die vorig sei zoen op de laatste speeldag de titel verspeelde aan Barcelona, won zondag voor de derde keer op rij. Bij Santander werd het 2- 1. Real Madrid maakte met de remise 1 -1tegen Albacete zijn eerste missertje van deze com petitie. Enrique (Real) en Anto nio kregen rood. Sanchis zorgde acht minuten voor tijd voor de voorsprong van de 'Koninklijke'. Oscar, door Barcelona uitge leend aan Albacete. maakte op de valreep nog gelijk. Atletico Madrid behaalde de eerste pun ten door Sociedad te verslaan, 2-1. Bij Barcelona -zat Cruijff ju nior, vorig week bij zijn debuut in Nou Camp nog scorend, tot de 57e minuut op de bank. Daarna verving hij Beguiristain. Romario en Stoitsjkov ontbra ken wegens respectievelijk een blessure en een schorsing. Hagi, de deze zomer gekochte Roe meen, keerde terug na een bles sure. Koeman behoorde tot de betere spelers. Eerste nederlaag voor Liverpool derlecht 3-6, Cercle Bruggi Club Brugge 1 5-9 Antwerp 5-8 Club Brug) 5-7 Seraing londen rtr hamburg *sid Een paar dagen na de „kraker" tegen PSV in het toernooi om de UEFA-beker heeft Lever kusen op eigen veld een punt verspeeld tegen titelkandidaat Borussia Dortmund, 2-2. Bayern München kwam thuis niet verder dan een moeizame 1-1 tegen Hamburger SV. Wer- der Breinen behield de kopposi tie door geflatteerd te winnen van Borussia Mönchenglad- bach, 1-0. Leverkusen, dat dinsdag in een bewogen duel PSV met 5-4 versloeg, mocht blij zijn met de remise tegen Dortmund. De for matie van Stepanovic stond voortdurend onder druk. Dort mund kwam twee keer op voor sprong. Eerst door Reuter, daar na door Chapuisat. Kirsten en Wörns zorgden voor de gelijk makers. Bayern München leverde voor de eigen fans een wanpres tatie. De kampioen ontsnapte aan een nederlaag, door een omstreden strafschop kort voor tijd. Matthaus schoot raak van elf meter. HSV, aanmerkelijk sterker, was al na zestien minu ten op voorsprong gekomen. De openingstreffer kwam van de butant Breitenreiter. HSV speelde het laatste half uur met een man minder. Doel man Stein kreeg in de 60e mi nuut de rode kaart. De 39-jarige routinier maakte hands. Hij voorkwam daarmee een „ze ker" doelpunt van Witeczek. Steins vervanger Golz leidde de gelijkmaker in. Een ogenschijn lijk faire ingreep tegen de door gebroken Sternkopf werd be straft met een penalty. Schalke versloeg Köln met 3- 1, onder meer door een doel punt met het hoofd van de Ne derlander Mulder. Anderbrügge nam de twee overige treffers van Schalke voor zijn rekening. Liverpool heeft voor de eerste keer dit seizoen verloren. Het gebeurde bij de kampioen, Manchester United. Kansjelskis en McClair zorgden voor de produktie, 2-0. Manchester United klom naar de vierde plaats. Alleen New- casde, Nottingham en Black burn hebben meer punten. Ne wcastle won met 3-2 van Ar senal. Nottingham, de club van Bryan Roy, speelde gelijk bij Southampton, 1-1. Leicester won, verrassend, voor de eerste keer dit seizoen. Tottenham werd met 3-1 versla gen. Bij de 'Spurs' was Klin- smann het enige lichtpunt. Hij maakte alweer zijn zevende doelpunt in de competitie. De Duitser is daarmee topschutter van de Premier League. Drie van de vier treffers bij dit dyel vielen in de laatste twee minuten. Joachim had Leicester in de 45e minuut op 1-0 gezet. In de 88e minuut zorgde Lowe voor 2-0. Daarna scoorde Klin- smann tegen. Met zijn tweede doelpunt besliste Joachim op de valreep voor de beslissing. Newcasüe won gisteren de zesde opeenvolgende wedstrijd in de Premier League. In Lon den versloeg de Noordengelse ploeg Arsenal met 3-2. Black- bum. dat Chelsea met 2-1 ver sloeg, volgt de koploper van trainer Keegan op vier punten. Blackburn deelt de tweede plaats met het Nottingham van Bryan Roy. duitsland: Dynamo Dresden-MSV Duis burg 4-2, Bayern München-Hamburger SV 1-1. Schalke'04-Köln 3-1, Uerdmgen-Kai- serslautern 1-3, Leverkusen-Borussia Dort- J 2-2, Werder Bremen-Mönchenglad- engeland: Coventry-Leeds 2-1, Crystal Palace-Wimbledon 0-0, Everton-Queen's field Wednesday-Manchester City 1-1, Southampton-Nottingham Forest 1-1, frankrijk: Bastia-Montpelli griekenland: Edessa-Olympia Apollon-Aris 2-0, Levadia-OFI 1-3 lis-Athinaikos 2-0. Doxa-Panion Olympia italië: Bari-Reggiana 1-0, Bre Torino-Padova 2-0, Napoli-Juventus 0-2. Parma 3-9 Roma 3- 3-7 Mil; 3-7 Anderlecht beleeft dolle middag in Aalst BRUSSEL ANP ln de Belgische competitie boekte Anderlecht gisteren een spectaculaire overwinning bij Een dracht Aalst. De ploeg van trainer Jan Boskamp zegevierde met 6-3. De thuisploeg beëindigde de wedstrijd met negen man. Van der Eist en de Nederlander Van der Hoorn kregen de rode kaart. Standard Luik verspeelde tijdens de vijfde speelronde het eerste punt. De koploper bleef in de derby tegen Club Luik steken op 1-1. In de tweede minuut opende topschutter Vidmar uit een strafschop de score voor Standard. Het was zijn zevende competitietreffer. Tien minuten voor tijd kwam Club Luik verdiend op gelijke hoogte. Varga scoorde, eveneens van elf meter. Anderlecht beleefde een dolle middag in Aalst. De landskampioen dwong vele kansen af, maar gaf ook de nodige mogelijkheden weg. Dankzij doelman De Wilde bleef de schade be perkt tot drie treffers. De Bilde was de beste man van het veld. De spits van Eendracht Aalst speelde zijn tegenstander Doll tureluurs. De Bil de bekroonde zijn sterke wedstrijd met de derde treffer, uit een strafschop. Boffin was bij Anderlecht de gevierde man. Hij maakte drie doelpunten. Ook Bosman, Haagdoren en Preko hadden in het volle stadion succes. Bij een stand van 0-4 kwam Eendracht nog wel terug tot 2-4, maar pas bij 2-6 stond An derlecht weer een doelpunt toe. portugal: Boavista-Amadora 2-1, Braga- Guimaraes 3-1, Beira Mar-Chaves 4-2, Tirsense-Farense 3-0, Salgueiros-Belenen- ses 1-0, Umao Madeira-Gil Vicente 2-0. Sporting Maritimo 2-0, Uniao Leiria-Benfi ca 1-0, Setubal-Porto2-3 Porto 4-8 Maritimo 4-5 Sporting 4-8 Guimaraes 4-5 Benfica 4-6 Salgueiros 4-5 schotland: Aberdeen-Partick 1-1, Cel- tic-Kilmarnock 1-1, Falkirk-Rangers 0-2. Hearts-Dundee United 2-1, Motherwell-Hi- 5-11 Motherwell 1Composti Barcelona 0- Gijon-Celta Vigo 0-0, Barcelona 0-0, Santander-Deportivo 1-2, il Madrid 1-1. Sevill turkije: Petrolofisi-Altay 2-2, Van-Fener- bahce 1-0. Galatasaray-Kaysen 2-1, Gen- rhgi-Antalya 3-1Zeytinburnu-Denizli Ankaragucu 2 Besiktas b-lb irabzon Galatasaray 5-15 Adanademir

Leidsch Dagblad | 1994 | | pagina 18