Wé Programma's Rtv Zaterdag Emj NOT-serie over muziek in oorlogstijd ZATERDAG 10 SEPTEMBER 1994 NEDERLAND 1 15.20 15.27 17.24 18.00 18.19 18.47 21.21 21.57 Nieuws voor doven en slechtho renden The Muppet Movie. Amerikaanse speelfilm uit 1979 van Jim Henson. Met: De poppen van Jim Henson en Frank Oz, Mei Brooks. Bob Hope e.a. Studio op stelten. Kinderprogramma. Met: Hendrik en zijn vriendjes. Aansl.: Nijntje. Aansl.: Medisch Centrum Muis. Herh Confetticlub. Kinderprogramma, met: Aansl.; De grote kunstroof Confetticlub. Vervolg. Aansl.. De droomshow Topscore met Ted de Braak. Woordspel Duel in de diepte. Jeugdserie. Afl. 8: Vrien den onder elkaar. El Loco komt erachter dat Lucas in levensgevaar verkeert. Herh Waku Waku. Dierenquiz. Panel: Erica Terpstra, Monique Hagen, Jacques D'Ancona en Gaston van Erven. Presen tatie: Rob Fruithof Journaal Verre vrienden. Programma waarin men sen op zoek gaan naar vrienden die veraf wonen. Vandaag: Canada. Presen tatie: Henk Mouwe Brandpunt. Actualiteiten Glamourland. Magazine over de wereld van glans, glitteren glamour. Presentatie: G.J. Droge Prinsengrachtconcert '94. Klassieke muziek met werken van o.a. Mozart, Beethoven, Tsjaikovsky en Prokofjev, uitgevoerd door Maxim Vengerov, viool en Itamar Golan, piano. Presentatie: Tineke de Groot The untouchables. Pilotfilm van Eric Laneu- ville. Met: Tom Amandes, John Rhys Davies, David Elliot e.a. FIOD-agent El liot Ness en Al Capone be ginnen hun strijd om de controle in de straten van Chicago Journaal NEDERLAND 2 12.56 13.00 13.07 13.32 14.32 14.42 15.07 15.32 16.00 16.09 16.32 17.00 17.29 Gospel Holland Het elfde uur. Talkshow. Herh Wereld van verschil. Bijbelstudieprogramma. Herh Lied Journaal Van gewest tot gewest Reality 3.1. Drieluik. Herh Een nieuw hart voor Alba nië. Portret van drie Albane zen. Herh Peter. Herh Word jij onze ster in Euro pa? Verslag van het Nationaal Muziek-Songfestival. Herh Ik weet het beter. Spelprogramma. Herh Het zevende venster. Kindermagazine. Herh Journaal Ceddie Tekenfilmserie Het zevende venster. Kindermagazine Danger Bay. Canadese jeugdserie Bjrrt! Serie waarin jongeren hulpverlenings- en evan gelisatieprojecten in Oost- Europa, Italië en Frank rijk. Afl. 2 2 Vandaag. Met om: Journaal Actualiteiten Sportjournaal Wekelijkse lottotrekking Hoofdpunten uit het nieuws gevolgd door het weer 19.00 Het kleine huis op de prai rie Amerikaanse familieserie Investeren in de toekomst. Reportage Taptoe Breda 1993. Verslag. Herh De plattelandsdokter. Documentaireserie Tijdsein Wereld van verschil. Bijbelstudieprogramma Uitvinders. Documentaireserie. Afl. 12 Frontline. Serie reportages Lied Journaal Nieuws voor doven en slechtho renden 17.58 18.00 18.15 18.40 18.48 18.51 19.52 20.17 21.27 00.07 00.12 00.17 NEDERLAND 3 18.10 18.15 Nieuws voor doven en slechtho renden Einde Studio sport. Verslag van de Open Ame rikaanse tenniskampioen schappen, halve finales heren en WK zwemmen in Rome Flying doctors. Australische doktersserie. Afl.: Een voor de hand lig gende verdachte De Fabeltjeskrant. Poppenserie Sesamstraat. Kleutermagazine. Afl.: Te lefoon. Pino en Tommie spelen met de telefoon. Marsmannetjes ontdek ken een telefoon op aarde Jeugdjournaal ZaterdagavondLINGO. Woordspel. Presentatie. Francois Boulangé Lois en Clark: Nieuwe avonturen van Superman. Amerikaanse serie. Afl.: Overval met een verleden Oppassen!!!! Nederlandse comedyse rie. Afl. 12: Hoog bezoek. Opa Henry Buis doet zijn uiterste best een lekkere maaltijd te bereiden voor een hoge gast uit de EEG Twaalf steden, dertien on gelukken. Serie gedramatiseerde verhalen naar waarge beurde ongelukken. Afl.-. Fataal spel (Bergen) Wim Kan. Hoogtepunten uit de ou dejaarsconferences van deze cabaretier Trekking dagelijkse lotto Journaal Studio sport Nova. Actualtieitenprogramma. Presentatie: Paul Witte- 23.25 Twee voor twaalf. Quiz. Presentatie: Astrid J oosten 23.57 Museumschatten. Prof. Dr. Henk van Os, di recteur van het Rijksmu seum, geeft achtergron den bij voorwerpen uit Nederlandse musea. Herh 00.03 Open Amerikaanse tennis kampioenschappen. Verslag van dit tennistoer nooi, halve finales heren 01.33 Einde 21.56 22.00 22.15 23.00 RTL4 12.00 Now or never. Herh 13.00 Soundmixshow. Showprogramma. Herh 14.15 II Magnificotexano. Amerikaans/Italiaanse western uit 1967 van Lui- gi Capuano. Met: Glenn Saxon, Beny Deus, Barba ra Loy, Helen Wart, Luis Indum, Gloria Osuna, Massino Seratoe.a. 16.05 The streets of San Francis co. Amerikaanse politieserie. Steve Keller voegt zich bij een groep deserteurs in de hoop een moordenaar te vinden 17.00 Disney Festival. Jeugdprogramma, met te kenfilms, actieseries en hetDisney-nieuws 18.00 Zes uur nieuws 18.10 Eigen huis tuin. Informatief programma over alles dat met wonen en zelf klussen te maken heeft. Rob Verlinden is de vaste tumexpert en Nico Zwinkels de klusjesman. Presentatie: Myrna Goos- 19.00 Denktank. Quiz, waarbij drie kandi daten op hun algemene kennis worden getest. Lukt het de winnaar in de slotronde de juiste ant woorden te geven, dan kan hij of zij de jackpot winnen, of mag de kandi daat de volgende keer te rugkomen. Presentatie: Kas van lersel Half acht nieuws Weer Moppentoppers. Moppentappers vertellen de ene grap na de andere. Presentatie: Ron Brand- steder 21.00 A view to a kill. Engelse speelfilm uit 1985 van John Glenn. Met: Roger Moore, Christopher Walken, Ta nya Roberts, Grace Jones, Patrick Macnee e.a. 23.20 Nieuws en weer 23.35 Watchers. Amerikaanse horrorfilm uit 1988 van Jon Hess. Met: Barbara Williams, Michael Ironside, Cory Haim, Lala, Bllu Manku- ma e.a, 01.10 Nachtprogramma 19.30 19.50 20.00 FILMS OP TV ZATERDAG Vlakari 1988-CS) Jeugdfilm van Juraj Lihosit over un jongetje dat voor rijn zieke moeder moet zorgen, maar liever over de mooie Kat ja droomt. Met; Jaroslav Smid en Jozef Kroner. Duitsland 3 11.00 II Vaggio 1973-1) Ingehouden drama over de hopeloze helde van Cesare (Ri chard Burton) voor Adnana (Sophia Lo ren). Laatste film van Vittonode Sica. Duitsland 1 11.03 Bugs Bunny Superstar 1975-USA) Ne gen cartoons uit de jaren '30 en '40 van het dwarse konijn, gepresenteerd door Orson Welles. Vooral de persiflage op Disney's 'Fantasia' is hilarisch. Regie: B8C 1 18.30 Artists and Models 1955-USA) Grappen en grollen van het komische duo Dean Martin en Jerry Lewis. Een striptekenaar doet telepatisch inspiratie op via een Duitsland 2 13.30 II Magnifico Texano 1967 USA/I) Een man neemt het op tegen een bende die bijna een hele familie heeft uitgemoord en tegen een corrupte rechter die zich omringd heeft met revolverhelden. Re gie: Luigi Capuano. RTL 4 14.15 Tho Muppet Movie 1979-USA) Kermit en Miss Piggy worden 'ontdekt' door Hollywood en gaan op weg naar Califor nië Onderweg pikken ze steeds it Becky Sharp 1935-USA) Bewerking van Thackerays 'Vanity Fair door Rouben egoïstisch meisie. Met Miriam Hopkins als Becky, waarvoor ze een Oscar kreeg Eerste Tecnicolor film. BBC 2 16.00 Tanya Roberts en Roger Moore in de James Bond-film uit 1985 'A View to a Kill'(RTL 4. 21.00 uur) goede actie, maar niet al te sterk spel, Tommy Lee Jones uitgezonderd. Nicho las Cage als held die drugsbaronnen be- BBC 1 18.50 Jaws II 1978 USA) Dappere poging van Jeannot Szwarc om Spielbergs succes voort te zetten. Qua spanning slaagt hij daar behoorlijk in, maar het is jammer dat Roy Schneider zonder Dreyfuss en Shaw verschijnt. RTL Television 20.15 Miles From Nowhere 1991 -USA) Frank krijgt de schuld als zijn broertje in coma raakt. Hij besluit te gaan waken. Drama van Buzz Kulik met o.a. Rick Schroder en Shawn Phelan. BRTN 1 20.35 A View to a Kill 1985-USA) Laatste en beste James Bond-film met Roger Moore als 007. Schurk Christipher Wal ken wil Stilicon Valley vi Bond heeft slechts 36 l pen. Regie: JohnGlen. i in te grij- 21.00 A Star is Born 1954-USA) Judy Garland en James Mason spelen de sterren van de hemel in dit klassieke drama van Ge orge Cukor over een aankomende ster wiens succes haar geliefde tot de onder gang brengt BBC 2 22.00 Jaws - The Revenge 1987-USA) Dil •r dat d vitte haai terugkeert. Nu wil hij zich op de vrouw van de sherrif wreken. Potsierlijke horror van Joseph Sargent. RTL Television 22.15 State of Grace 1990-USA) Keiharde maar boeiende misdaadfilm van Phil Jo- anou met Sean Penn en Gary Oldman. Agent keert 'undercover' terug in zijn Black Widow (1951-USA) Christine Nor den speelt een femme fatale die met cri minele plannen rondloopt: ze wil haar man om zeep helpen. Misdaadfilm van Vernon Sewell. RTL 5 23.20 Watchers 1988-CDN) Slappe ver filming vaii R. Koontz boek over twee genetisch gemaipuleerde honden die ontsnappen uit het laboratorium. De een is lief, de ander bloeddorstig. Met: Corey Haim. Regie: John Hess. RTL 4 23.35 Shark - Rosso Nell'Oceano 1984-F/l) Amateuristisch Jaws-jatwerk van John Old jr. Een tropisch eiland wordt geterroriseerd door een veelarmig mon ster. Met: William Berger en Iris Peyna- RTL Television 23.45 El Dorado (1988-E/F/l) Opgeblazen epos van Carlos Saura over een expeditie naar goud. die zich afspeeld in de 16e eeuw. De emoties lopen hoog op tussen Omer- to Antonutti. Lambert Wilson en Euse- bio Poncela. Duitsland 1 24.00 The Panic in Needle Park 1970-USA) Al Pacino schittert als de aan drugs ver slaafde kruimeldief Bobby die verliefd wordt op Helen, ofwel Kitty Wmn. Regis seur Jerry Schatzberg baseerde zich op John Mills boek. Duitsland 2 01.25 The Ghost Ship (1943-USA) Een koop vaardijschip raakt in de problemen en door de isolatie wordt de kapitein krank zinnig. Thriller van Mark Robson met o.a. Richard D.x en Russel Wade BBC 2 01.35 Jaws II (1978-USA) Herhaling van 20.15 uur. RTL Television 02.25 SELECTIE ZATERDAG Eigen huis tuin De volgende onderwer pen Deb zending mee werd begonnen, wordt af gerond. In een reportage is te zien hoe de pannen worden gemaakt die op het dak van de veranda liggen. - Klusjesman Nico Zwinkels geeft oplossingen voor deuren en ramen die, vooral in het na- jaar, klemmen. Myrna gaat op bezoek bij iemand die in een mijnschacht woont. Tuinman RobVerlmden behan delt een plant die in de zomer èn in de winter kleur geeft aan de tuin. RTL 4 18.10 ir geëmigreerde Nederlanders. Een van hen is Ted Nebbeling. van origine een gewone longen uit de Amsterdamse Jordaan Hij is nu burgemeester van het luxe skidorp Whistler. In Vancouver zoekt Henk Anke Dekker op. Ze'is radio presentatrice en verzorgt een Neder landstalig programma voor geemigreer de Nederlanders die in en om Vancouver wonen. In het ruige Revelstoke wonen Alex en Lisa Szirmai. Samen hebben ze een bedrijfje in outdoor activiteiten. Naast een kanotocht nemen ze Henk mee op de snowmobiel naar een van de mooiste besneeuwde toppen in de om geving. Nederland I 20.26 Brandpunt Het verhaal van Mohammed B. Bijna een jaar geleden schoot hij de Amsterdamse sigarenhandelaar André Hartman dood. Dat was niet zijn eerste moord. Hoe een jongen van 17 een wan delende tijdbom werd. Nederland 1 21.20 De plattelandsdokter Hans van der Steen is als huisarts actief in en rond de Be tuwse plaats Asperen. Een jaar lang is Van der Steen gevolgd bij de uitoefening van zijn praktijk. In de documentaire se ne 'De plattelandsdokter' wordt de kij ker deelgenoot gemaakt van het werk van een dokter in de provincie en van si tuatiesdie voor ied« Glamourland Gert Jan Dröge is weer te rug met 'Glamourland. De society-ru- briek wordt in dit laatste kwartaal een maal in de veertien dagen uitgezonden, alternerend met 'Paradijsvogels'. In de eerste uitzending bezoekt Dröge het Hard-rock Festival in Eindhoven, de Hollywood Party m discotheek IT te Am sterdam en de VIP-boxen op de Wereld Ruiterspelen. Nederland 1 21.57 Uitvinders Tiny Gosen is, hoewel hij al Klusjesman Nico Zwinkels. presentatrice Myrna Goossen en tuinman Rob Verlinden elke zaterdag in 'Eigen huis tuin'. (RTL 4,18.10 uur) lang zou kunnen genieten van zijn pen sioen, iedere dag in de weer met uitvin den. Hij maakte al furore met een 'poep- schep' tegen het hondepoepprobleem, maar nu is hij bezig met zijn meester werk een vliegtuig zonder vleugels De parfumeur Fred Tabak vindt dagelijks nieuwe luchtjes uit We zien hem een nieuwe geur ontwikkelen voor een was middel. Math Hansen is muziekthera- peut en ontdekte dat spastische kinde ren ontspannen wanneer ze trillingen van muziek voelen. Hij monteerde ge- RTL5 22.50 23.20 00.30 01.00 Filmnet info Beavis Butt-Head. Amerikaanse cartoon Sport: Duits voetbal De Rabo top 40 Unplugged. Engelse popgroep Duran Duran Extralarge: Gonzales' re venge. Italiaanse actiefilm. Met: Bud Spencer, Michael Winslow, Lou Bedford, Vi vian Ruiz, Erik Estrada e.a. Twilight zone. Amerikaanse dramaserie. Afl.: Profile in Silver. Een historicus heeft de moge lijkheid om terug te keren naar het jaar 1963. Hij voorkomt de moord op John F. Kennedy en stelt daarmee ongewild een reeks van rampzalige ge beurtenissen in werking i Nieuwsflits i Jonathan Ross presents. Engelse talkshow. Gast vanavond: Burt Reynolds Playboy late night. Erotisch magazine Black widow. Engelse thriller uit 1951 van Vernon Sewell. Met: Christine Norden, Robert Ayres, Anthony Forwood, Jennifer Jayne, John Longden e.a. Hei elei, kuck elei aktuell. Luxemburgs programma Nachtprogramma Hk/ *K8j H ML In 'Unplugged' aandacht voor de popgroep 'Duran Duran'. Op de archieffoto leadzanger Sumon Le Bon. (RTL 5,19.20 uur) R.E.M. sleept vier MTV-A wards in de wacht - Tijdens de jaarlijkse uitreiking van de MTV Video Music Awards deze week heeft R.E.M vier prijzen in de wacht ge sleept. Aerosmith wist drie Awards te vergaren, waaronder video van het jaar. De grunge- rockers van Nirvana kregen er twee. De opening van de uitreiking werd verricht door het kersverse bruidspaar Michael en Lisa-Ma- rie Jackson-Presley. hun eerste gezamenlijke televisie-optre den. Everybody Hurts van R.E.M. kreeg de prijs voor beste video regie en voor drie andere cate gories Beste groep van het jaar werd de hardrockformatie Aerosmtih, die met Cryin tevens de prijs voor beste video ver diende. Nirvana mocht twee Awards mee naar huis nemen: beste al ternatieve video en artistieke re gie. De twee overgebleven Nir- vana-leden herinnerden het pu bliek aan de begin dit jaar door zelfmoord om het leven geko men zanger Kurt Cobain. Succesvol waren ook Salt-n- Peppa en En Vogue, die gezam- nelijk Whatta Man naar de top van de internationale hitlijsten zongen. Beide groepen kregen de Award voor de meest dans bare video. Ook Tom Petty, Counting Crows, Bruce Spring steen en Peter Gabriel krege» 1 een onderscheiding van MTV. Michael Jackson overhandig l de de Award voor beste vrouw^ lijke video aan zijn zus Jan* 1 voor haar song If. Namens de Rolling Stonq nam Mick Jagger een special i prijs in ontvangst. De opricht* van het naar de Britse groej vernoemde Amerikaanse mi} 1 ziekmagazine Rolling Stonj i Jann Wenner, eerde Jagger ej zijn collega's voor hun leven* werk. Dit lokte bij Jagger de op merking uit dat Wenners blaj zonder de Rolling Stones waai schijnlijk Hermans Hermi\ Monthly geheten zou hebben. HILVERSUM HERMAN ELZINGA Ben je als muzikant altijd vrij om de muziek te maken die je wilt? De huidige muzikant is dat wel, maar stel dezelfde vraag aan gitarist en zanger Eddy Christiani en je hoort wat an ders. Tijdens de Tweede We reldoorlog moest hij op last van de Duitse bezetters ophouden met zijn muziek 'van negers en joden'. De gitarist vertelt dit in de tweedelige serie De Vrijheid van Muziek van de Nederlandse Onderwijs Televisie, waarvan maandag 12 september deel 1 wordt uitgezonden om 10.00 uurop Nederland 1. Het tweede deel wordt 14 september op het scherm gebracht. Volgens Hans Fortuin van de NOT wilden de programmama kers eens op een andere wijze aandacht schenken aan de her denking van WO II en de viering van vijftig jaar bevrijding. Het thema muziek en vrijheid kwam op de proppen en Frits Spits werd benaderd om enkele mu zikanten over dit onderwerp te De joodse violist Benny Behr en Eddy Christiani vertegen woordigen de muzikanten die de oorlogstijd hebben meege maakt. Zij vertellen hoe het is als je als muzikant je vrijheid verliest. Van de na-oorlogse ge neratie komen Huub van der Lubbe van de groep De Dijk, Frank Boeyen en de multicultu rele groepen 2 Unlimited en Kuni Kids aan het woord. Benny Behr werd uiteindelijk het spelen helemaal onmogelijk gemaakt en hij belandde in Westerbork, waar de viool niet van zijn zijde week. Hij speelde regelmatig, bijvoorbeeld voor de kinderen die werden wegge voerd. Behr: „Om ze gerust te stellen." Maar hij had zelf ook steun aan de muziek. ,,Je kon de oorlog even achter je laten." Herriemuziek Volgens Eddy Christiani was het spelen van jazz op zich al een daad van verzet. En de Duitse* maakten het de makers van 'di herriemuziek van negers en ja den' dan ook steeds moeilijke! Na een jaar bezetting was he helemaal gedaan met de Ameri kaanse klanken en toen Chris tiani overschakelde op Nedei lands repertoire was het noj niet goed. De Duitse censor wa in het lied Ouwe Taaie de En gelse woorden cowboy, whiske\ en dollar opgevallen. 2 Christiani hield het voor ge zien. Omdat hij geen lid van dl Duitse Kultuurkamer wilde wor den vluchtte hij naar Belgjê Christiani vertelt enthousia* over muziek en wat het is on als muzikant in je vrijheid tj worden beknot. Zijn aandeel ij 2' het programma krijgt een hoog tepunt als hij zich tot de camen wendt en zich rechtstreeks to de schooljeugd richt: „De vrij heid die jullie nu hebben is eet paradijs." Duitse TV in trek bij Nederlanders Fortuin: „Spits aarzelde eerst, omdat ook familie van hem niet meer terugkeerde van transport vanuit Westerbork. Maar nadat hij besloten had het toch te doen, stortte hij zich er ook he lemaal op. En het is voor een groot deel de verdienste van Frits Spits dat het een indrin gend programma is geworden." ENSCHEDE GPD Eén op de drie Nederlanders in het 'Euregio-gebied' kijkt bijna da gelijks naar de Duitse televisie, zo blijkt uit het onderzoek van dt 0 Wilhelms Uniyersitat in Münster. Duitsers kijken over het alge meen zelden tot nooit naar de Nederlandse televisie, een kwart val de Duitsers heeft niet eens een ontvangstmogelijkheid. De Duitse radio scoort ook nog behoorlijk in Nederland. Twaal procent van de Nederlanders luistert er dagelijks naar. De Duitseil hebben veel minder belangstelling voor de Nederlandse radio 0 Driekwart luistert zelden tot nooit, slechts 5,4% luistert dagelijks. G BRTN 1 11.00 Zegen en vloek, serie van 5 verha len 12.00 Affiche, actueel kunstmaga zine 12.25 Reg. televisie. 12.55 Einde. Journaal. 18.10 1000 seconden, kook- magazine. 18.40 Vlaanderen vakantie land, toeristische portretten. 19.20 Jo ker- en lottotrekking, meded. en progr.- overzicht. 19.30Journaal, sporten weerbericht20.00 An actor's life for me, comedyserie. 20.34 Winstverdeling Joker en Lotto. 20.35 Weekendfilm: Miles from nowhere, tv-film. 22.05 Brit- tas Empire, comedyserie. 22.40 Van daag. 23.00 Sport op zaterdag. 23.15 Nachtfilm: State of grace, politiefilm. 01.25 Einde BRTN 2 18.00 Tik Tak. 18.05 Musti. 18.10 Sleu tel, actualiteitenmagazine voor de jeugd. 18.40 Vlaanderen vakantieland, toeristisch magazine. 19.20 Lotto- en Jokertrekking. 19.30 Journaal en sport. 20.00 Affiche, kunstmagazine. 20.30 Jazz Hoeilaart, reportage van de Europe JazzContest 1993. 21.00Vuurvogel, klassieke muziek. 23.03 Einde. DUITSLAND 1 11.OOTagesschau. 11.03 II viaggio, speelfilm. 12.40 Umschau. 12.55 Pres- seschau. 13.00 Tagesschau. 13.05 Eu- ropamagazin. 13.30 Alle 20 Sekunden ein Baby, reportage. 14.00 Puppen. Tie- re, Sensationen, portret. 15.00 Kinder- quatsch mit Michael, talkshow. 15.30 Weltreisen, serie reisreportages. 16.00 Tagesschau. 16.05 Disney Club, kinder- magazine 17.30 Sportschau. 18.00 SportschauVervolg 19.15 Tagesschau Telegramm 19.20 Golden Girls, come dyserie. 19.50 Ziehung der Lottozahlen. 20.00 Tagesschau. 20.15Flitterabend, spelshow. 21.55 Tagesthemen. 22.15 Das Wort zum Sonntag, overdenking. 22.20 A passion for murder, thriller. 23.50 Tagesschau 00 00 El Dorado, speelfilm. 02.30 Zuschauen - Entspan nen - Nachdenken. 02.35 Einde. DUITSLAND 2 11.00 Tagesschau. 11.03 1 - 2 oder 3, spelprogramma. 11.30Spreepiraten, jeugdserie. 12.20 Pingu, poppenserie. 12.25TaoTao. tekenfilmserie. 12.50 Geschichten von der Strasse, verkeers- tips. 12.55 Presseschau. 13.00 Tagesschau. 13.05 Diese Woche, week overzicht. 13.30 Jerry Lewis-cydus: Der Agentenschreck. komedie 15.15 Reis- elust, toeristische tips. 15.45 Der Sport spiegel, portret. 16.15 Klassentreffen. 17.45 Moment mal. ZDF-magazi- ne. 17.55 The flying doctors, doktersse rie. 18.00 The flying doctors. Vervolg. Aansl Guten Abend. 19.00 Heute. 19.20 Weerbericht. 19.25 Die Hütte am See. serie. 20.15 Dalla notte aii'Alba. tv film. 21.45 Heute-journai. 22.00 Das aktuelle Sport-Studio. 23.20 Die Mond- Schein-Show. Late-night-show. 01.20 DUITSLAND 3 zine met nieuws. 19.15 Hier und Heute unterwegs, reg. actualiteiten vanaf loka- tie. 19.45 Hengstparade in Marbach, re- ------ n Mu- 21.55 WDR aktuell. 22.05 Wir töten, was wir lieben, documentaire serie. 22.50 Martin Buchholz: Dumpf- land, Dumpfland, satire. 23.50 Beat- club, muziekprogramma. 0.35 Nachrichten. 00.45 Nachtprogramme ring. BBC 1 compilatie. 13.05 Tom and Jerry, filmserie. 13.12 Weerbericht. 13.15 Grandstand, sportprogramma. 13.20 Football Focus, voetbalmagazine. 14.00 Nieuws 14.05 Autosport 14.15 Atle tiek. 14.30 Zwemmen. 14.50 Zeilen. 17.45 Final Score 18.00 Final Score. Vervolg. 18.15 Nieuws en weerbericht. 18.25 Reg. nieuws. 18.30 Tekenfilm 18.50 Wings of the apache, speelfilm. 20.10 Bruce Forsyth's generation game, spelprogramma. 21.10Challenge Anne- BBC 2 13.15 Ishe, the last of his tribe, speel film. 14.45 The Phil Silvers show, come dyserie. 15.10Timewatch, serie docu mentaires. 16.00 Becky Sharp, speel film. 17.20 Brilliant gardens, serie. 17.30 Alone to the South Pole, reporta ge. 18.00 Hot shots in Ribatejo, reporta ge. 19.00 The Bratislava connection, re portage. 19.40 Nieuws, sport en weerbe richt. 19.55 Developing stories, docu mentaireserie. 20.45 The last night of the Proms, rechtstreekse registratie. 22.00 A star is born, musical00.50 The moral maze, discussieprogramma. 01.35Ghost ship, speelfilm. 02.40 Ein- CNN 10.30 Science and technology. 11.30 Travel guide. 12.30 Healthworks. 13.30 Money week, 14.30 Pinnacle. 15.00 Lar ry King live. 16.30 Global view. 17.00 Earth matters 17.30 Your money. 18.00 Your money. Vervolg. 18.30 Evans and Novak. 19.30 Newsmaker Saturday. 20.00 World business this week. 20.30 Science and technology. 21.30 Style. 22.30 Futurewatch. 23.00 Inside busi ness. 23.30 Showbiz this week 00.00 The world today. 00.30 Diplomatic li cence. 01.00 Pinnacle. 01.30 Travel guide. 02.00 Prime news. 03.00 Larry King Weekend. 05.00 Both sides... with Jesse Jackson. 05.30Capital gang. MTV 11.00 The big picture. 11.30 Yo! Raps. 13.30 First look. 14.00 Video Music Awards. 17.00 Dance. 18.00 The big picture. 18.30 News weekend edition. 19.00 European top 20 countdown. 21.00 Unplugged with Lenny Kravitz. 22.00 The soul of MTV 23.00 First look. 23.30 Live! with Blur. 00.00 Video Mu sic Awards. 03.00 Night videos 08.00 NBC SUPER 11.00 Super shop 12.00 NBC News ma gazine. 13.00 Today, actualiteitenru briek. 14.00 Sport on NBC Super Chan nel, sportprogramma. 16.00 Wheel to wheel, auto- en motorsportmagazine. 17.00 Basketball and beach volley ball. 18.00 Today, actualiteitenrubriek. 19.00 ITN World news. 19.30 Ushuaia, avon tuurlijke documentaires. 20.30 Notre Dame college football, rechtstreeks ver slag. 00.00 The tonight show, talkshow. 01.00 Talking jazz, jazzmuziek. 01.30 Dateline. 02.30 Real personal, praatpro gramma. 03.00 The best of Rivera, talk- show. 04.00 Dateline. 05.00 Equal time. TV 5 1115 La cuisine des mousquetaires, culinair programma. 11.30Questions pour un champion, quiz. 12.00 Nieuws flits. 12.05 Montagne, bergsportmagazi ne. 12.40 Weerbericht. 12.45 Zwitsers nieuws. 13.00 Horizons, zakenmagazi- ne. 13.30 Autovision, automagazine. 14.00 Reflets: images d'ailleurs, maga zine. 14.55 Sports. 15.50Correspon dance, kijkerspost. 16.00 Nieuws en inter- weerbericht 16.10 Méthode Victor, sus Frans. 16.30Géniesen herbes national, spelprogramma voor schohe ren 17.00 Les débrouillards, magazine. 17.30Clip postal, muziekprogramma. 18.00Perfecto. modemagazine. 18.30 20 00 l 20.55 La météo des cinq continents. 21.00 Frans nieuws. Met internationaal weerbericht. 21.40 L'Acadie parle au monde, amusementsprogramma. 23.00 Demain, il fera beau. 00.30 Nieuws en weerbericht. 01.00 Scoubidou. 02.05 Bouillon de culture 03.25 Sports. Herh. 04.25 Pas de problème. 05.15 Claire La RTL TELEVISION 11.IOSub-mariner. tekenfilmserie 11.30 X-Men, tekenfilmserie. 12.00 Po wer Rangers, jeugdserie. 12.20 Alle lie- ben Julia, jeugdserie. 12.45 Major Dad, comedyserie. 13.15 The fresh prince of Bel-Air. comedyserie. 13.45 Full House, comedyserie. 14.15 Step by step. come dyserie. 14.45 Knight Rider, 15.45 The A-Team, 16.45 Der Hai-Live Tag bei RTL. 16.45 sea Quest DSV, sf-serie. 17.45 seaQuest i DSV, sf-serie. 18.00 seaQuest DSV. Ver| t volg. 18.45 RTL aktuell. 19.15seaQues) 23.45 Shark rosso nell'oceano, horror film 01.25 RTL Samstag Nacht, amuse mentsprogramma. 02.25 Jaws II, horror RADIO 1 leder heel uur nieuws 11.05 Wegwezen j 12.07 TROS Aktua. 14.05 Langs de lijn, j sporten muziek. 17.07Tijdsein. 18.10 v Echo. 19.04 Het geding. 20.04 Langs d( lijn, sport en muziek. 23.07 Met het oog op morgen. 00.04 Easy listening. 02.02 AVRO Nachtdienst. 06.02-07.00 Van- nacht naar morgen. RADIO 2 leder heel uur nieuws. 12.04 Spijkers met koppen. 14.04 Uitgelicht. 16.04Te rug naar de toekomst. 17.04 Ophef en vertier. 18.04 Ophef en vertier, vervolg. 19.04 Voor wie niet kijken wil22.04 Po RADIO 3 leder heel uur nieuws. 10.04 D'Rob of d'ronder. 12.04 Evers in het wild. 14.04 Mega top 50. 17.04 Rinkeldekinkel. 18.04 De Avondspits. 19.04 Rave radio.! 02.02-06.00 Oh, RADIO 4 11.00 Het zondagochtendconcert. Resw dentie Ork. met piano. ca. 12.45 Platen zaak - verkiezing cd van het jaar. 14.05 Het middagconcert: Art of the States. 16.00 De Nederlandse musici 17.00 Het witte doek 18.02 Leo Boudewijns' j langspeelplaats. 19.00 Folio 1. 20.02 Het Avondconcert. Die Entführungaus dem Serail, opera van Mozart. Koor en 1 Ork van de Scala di Milanoo.l.v. Wolfgang Sawallisch met sol 23.00 Fo lio 2 00.00-01.00 Vier na middernacht. OPLOSSING KRUISWOORDRAADSEL RADIO 5 leder heel uur nieuws. 11.02 Het inter view 12.02 Meer dan een lied alleen. 12.45 Vragen naar de weg. 13.10 De ver- andering. 14.02 Start. 14.30 NOS Taal. 15.02 De schrijftafel. 16.02 Faros. 17.10 Radio uit. 17.45 De kerk van de Heiligen der Laatste Dagen 18.02 De wereld zingt Gods lof. 18.51 Teksten uitleg. 19.00 Homonos. 19.30 Nieuws in het Turks. 19.40 Nieuws in het Marok kaans 19.50 Nieuws m het Chinees 20.02 Laat ons de rustdag wi|den 2114

Leidsch Dagblad | 1994 | | pagina 10