'Als ze gaan timmeren leg ik het af Bosman spelen mee Sport Zelfs vier keer is geen scheepsrecht Ronald de Boer en Pingpong-tennis Agassi teveel voor Chang 2j DINSDAG 6 SEPTEMBER 1994 Bekerw inst Bax op Coal Rotterdam De zaalvoetballers van Bax benutten de eerste ronde van de bekerstrijd gisteravond om een overtuigende 6-3 zege te boeken op het Rotterdamse Coal. Hennie Koet was met vier doelpunten de meest productieve speler van Bax. Mohammed Bougrine en Albert Bosma tekenden voor de resterende twee goals. Velocitas ontmoet Fiks leiden Vanavond wordt de eerste ronde gespeeld van het toer nooi om de Rijndelflandbeker. Klapstuk is de streekderby Veloci tas - Fiks, die om 19.00 uur aanvangt in sportpark De Bloemerd in Leiderdorp. Verder worden gespeeld Madjoe - Fluks, Dijkvo- gels - Crescendo, Valto - Fides Pacta, GKV - De Algemene en Phoenix - KZ Leiden. Gianni Bugno twee jaar geschorst rome» De Italiaanse wielerbond heeft Gianni Bugno voor twee jaar geschorst. De oud-wereldkampioen werd op doping be trapt. In Italië staat daar twee jaar onvoorwaardelijke schorsing Waterpolovrouwen hervinden zich rome» De Nederlandse vrouwen lijken net op tijd de koers naar de kruisfinale van het WK waterpolo in Rome weer te pakken te hebben. Canada, een van de teams in groep A waarmee reke ning moet worden gehouden, werd gisteren met 9-5 verslagen. Olympic Award voor Piet de Bruin parus Piet de Bruin krijgt de Olympic Award. De Amsterdam mer, twintig jaar voorzitter van de Nederlandse Volleybal Bond. is voor deze onderscheiding voorgedragen door het Nederlandse IOC-lid Anton Geesink. Erwin Koeman riskeert straf Groningen» Hrwin Koeman heeft een uitnodiging voor de zitting van de tuchtcommissie van donderdag ontvangen. De libero van Groningen is aangeklaagd voor het slaan van Willem II-speler Hofstede. In de blessuretijd van het duel tussen Groningen en Willem II werden Gall van de thuisclub en Hofstede van het veld gestuurd. Scheidsrechter Van Dijk had hen naar elkaar zien slaan. Een dag later, na het zien van de tv-beelden, kwam de ar biter op zijn beslissing terug. De beelden wezen Koeman als Groningse dader aan. Leidse roeiers aangeslagen naar huis DOVER TIM BROUWER DE KONING Wat een feestdis had moeten worden, heeft meer weg van een galgemaal. Zwaar aangesla gen zitten vier Leidse roeiers en één stuurman op maandag avond aan tafel in een Engelse kustplaats. Nadat zij drie keer een poging om het Kanaal over te roeien hebben uitgesteld, zijn zij de vierde keer vol goede moed uit Dover vertrokken. Tol halverwege is er geen vuiltje aan de lucht voor de Njord-equipe, die op het schema van de ge plande eindtijd van drie uur vaart. Dan gooit een plotseling opstekende wind roet in het eten. De druiven zijn extra zuur voor Boeder en de zijnen, om dat zij iedere vorm van waag halzerij steeds uit de weg zijn gegaan. Tot driemaal toe zien zij af van de oversteek van Dover naar Cap Griz-Nez, het dichtst bijzijnde puntje van Frankrijk, omdat zij de rustige zee niet vertrouwen. Wel moet Boeder moeite doen om zijn ongeduld te bedwingen, maar Daan Groot (28), Ivo Hame- lynck (24), Sammy Griessen (23) en stuurman Mark van Rhijn temperen zijn enthousiasme. „Vanmiddag waait het waar schijnlijk minder hard", zeggen zij op zondagochtend. En 's middags heet het dat „we er be ter nog een nachtje over kun nen slapen." Als zij dan op maandagmor gen eindelijk eensgezind hun handen opnieuw intapen voor de grote klus, is daar nog de En gelse Kanaal-gids Barry Darling. Met vaderlijke bezorgdheid raadt hij het Njord-vijftal af om zich op zee te wagen, want rond zijn volgboot Harbinger in de beschutte haven van Dover waait het al harder dan hem lief is. Het weerbericht voor die ochtend belooft bovendien wei nig goeds. „Was het nu wind kracht 2 of 6", verzucht Darling, „dan wisten we tenminste waar we aan toe waren. „Maar zoals zo vaak schommelt hel tussen 3 en 4, waardoor je blijft twijfelen. Kom vanmiddag maar weer te rug." Voor de derde keer kunnen de studenten de tape van hun vingers pulken en weer beloven ze de Engelse zeerot de situatie over een paar uur opnieuw te bezien. Darling kan zich hun te leurstelling voorstellen. Hij heeft doorgaans weliswaar wei nig met roeiers te maken, maar loodst menig zwemmer naar de Franse overkant. Voor hem zijn roeiers en zwemmers één pot nat: allemaal in de ban van de 'Challenge of de Channel', de aantrekkingskracht die het smalste stukje van het Kanaal op hen uitoefent. De Leidse roeiers is het aan vankelijk te doen om de ruim dertig kilometer in een record tijd (onder de drie uur en 35 mi nuten) af te leggen. Daarmee kunnen zij een vermelding ver dienen in het internationale Guiness Book of Records. Maar als zij eenmaal op de Prince Charles Pier van Dover staan, denken zij er al heel anders over dan toen zij met hun huurbusje de roeiboot van Leiden naar Dover voorttrokken. Boeder: „Laten we eerst maar eens kij ken of we de overkant halen. We kunnen een week wachten op een gunstige wind. Pas op zachterdagochtend om acht uur moet het busje weer in Leiden zijn." Hoewel het op de camping van Folkestone, het Engelse epi centrum van de low budget-on derneming, alleen 's nachts waait, leren de studenten snel dat de wind pas op zee zijn wa re gedaante toont. Een andere potentiële vijand is de Franse kustwacht, die volgens Darling weinig begrip toont voor on aangekondigde recordpogin gen. „Je moet niet gek opkijken als ze jullie halverwege de over tocht terugsturen", zegt de blo zende inwoner van Folkestone, goed voor 35 jaar Kanaal-erva ring. Maar wat zouden de Njord- roeiers achteraf graag zijn te gengehouden door humeurige Franse kustwachten. Dan had den zij hun boot waarschijnlijk in alle rust ongeschonden naar Dover kunnen loodsen. Dan was de 'schade' beperkt geble ven tot de 500 Engelse ponden (ruim 1600 gulden), waarop Darling recht heeft. De averij aan de houten Njord-boot bete kent nu een ongeluk bij een on- geluk. „Al denk ik dat we er met on ze verzekering wi zegt Boeder, die i reiding het lee organisatorische t zijn schouders heeft genomen. Zijn kritiek op de houding van het Njord-bestuur klinkt na de mislukte poging milder dan er vóór. Toen had hij als oud-wcd- strijdroeier meer medewerking verwacht van de 120 jaar oude studenten roeivereniging, nu beseft hij dat hij bij terugkeer in Leiden wat heeft uit te leggen. Hoe het allemaal is misgegaan, ondanks het doormeten en ver- zekekeren van de Incass en de geslaagde proefvaarten op het Meer van Genève en het Noord- zee-traject van Ijmuiden tot Scheveningen. Toch zou Boeder Boeder niet zijn, als hij het hoofd in de schoot legt. „Volgend jaar pro beer ik het nog eens, maar dan met een grotere boot." Waarop Darling hem er fijntjes op wijst, dat waarschijnlijk geen enkele roeiboot is opgewassen tegen de grillen van Het Kanaal. Vandaag keren de Leiden met de veerboot, terug naa vasteland. het Oscar Boeder. „Daar gaat meer dan e Annemiek Wissink: onbekende laatbloeier in Masterstoemooi Annemiek Wissink moest er halverwege de zomer aan worden herinnerd dat ze een kans maakte op deelname aan de Masters. „Iemand zei 'je maakt nog een kans'. Ik zeg 'een kans waarop?' Ik had nog nooit van die Masters gehoord," zegt de in Den Haag wonende B-speelster, die dit jaar voor het eerst in het Leidse district opduikt. In middels weet ze drommels goed wat er aan de hand is. Deze week is ze op de banen van Unicum niet alleen de butante, maar ook een gevaarlijke outsider. oorspronkelijk uit het plaatsje Diepenheim bij Hengelo. De Twentse handbalde in haar jeugdjaren en nam pas op 16- jarige leeftijd een tennisracket ter hand. Toen ze 20 was, stond ze op de B-lijst. Ze zou een keer districtskampioen worden in het district Overijssel en was ja renlang een topper in haar 'thuisland'. leiden rob v Gedurende de hele zomer haal de ze de koppen in de krant nauwelijks. Maar nu het slot- toernooi bezig is. tovert Wissink haar beste tennis naar boven. Afgelopen weekeinde won ze ZTC door Bionda Zonderop in de finale te verslaan en dat be tekende de eerste B-titel in Lei den. En gisreravond debuteerde ze op de Masters met een klin kende overwinning op Renée Crama, 6-4, 6-2. Ze piekt laat, maar wel op tijd. Men kan Annemiek Wissink - 27 jaar - in meer opzichten een laatbloeier noemen. Ze komt CIRCUIT IN CIJFERS Leidsch Dagblad Masters HEB, poule B flnsi heuer - Egberink 6-2, Guinau - De Regt 3-6, 7-5, 6-3. I 1. Visser 3-6, ft: Hertzberge 5-7, 6-0. Roggeveen - 3,6-3. HED, poule A Van Oosten - Burgerhout 5- 7. 7-5, 6-2. Poule B: Zuivervaart - Damoo 0-6,6-4,6-1. DEB, poule A Pennings - Boers 6-2, 6-4, Kruit - M. Zonderop 6-C Zonderop - Bethlehem i Crama 6-4,6-2 DED, poule A: De Boer n 6-4, 6-2. I V Leidsch Dagblad Tennis Circuit '0^ Rabobank Q [Advantage begint bij VINTERSPOW" Breestraat 133, Leiden tel. 071-123 953 Rabobank. Aangenaam. Rabobank Q SPORT OP TV 18 00-19 30 EURO Eurogoals: Overzicht Eu ropese voetbalcompetities 18.00-20.00 RAI UNO WK Zwemmen vanui' 3.00-23.30 RTL 4 Sport 23.30-00.00RTL 4 Sport 00 05-01 35 Ned 3. Open Amenkaa niskampioenschappen 01 00-01.30 EURO: Eurosport nieuw 15 30-16.30 EURO Kanoen wereldbeker in Engeland 15 30-17.10 Ned 3 Stud» sport Open Am« Toeval Wissink belandde per toeval in de Leidse tennisregio. Ze vond een baan op het ministerie van defensie als wetenschappelijk medewerker en docente. Een Alphense collega op het minis- e Wiel 6-4, 6-3. Poule B: Ro- HDD: Honcoop/Dankers - Van Haasteren- /Jonkheer 6-4 5-7 7-5, De Bruin/De Bruin - Van Laarhoven/Van Meurs 7 6. 3-6, 7-6, Blankenstein/Benitez - Ammerlaan/Meijer 7-5. 2-6. 6-1. Van de Bosch/Van Overschot - Hoogenboom/Van de Star 6-3 6-7 6-4 DDD Bader'Spook - Van Asselt/Juf'ermans 6-4. 4-6. 6-3. Bouhuys/De Vries - Chris- pijn/Wallaart 6-4, 6-2. Hansen/Mulder - Coeberg/Schreurs 6-4. 6-3. Teeuwen/Da- men -Van Klink/Goedhart 7-6.6-1. terie introduceerde haar bij TEAN en zo kwam ze daar in het eerste. In de competitie ver loor ze in de singles slechts een partij. Via de toernooi-cyclus veroverde ze vervolgens een plaats bij de Masters. „Ik ben net op tijd in vorm gekomen," zegt Wissink. „Ik maak me geen illusies over een titel hier, ik speel gewoon tnijn wedstrijden. Maar|hetis wel een open veld, iedereen kan van el kaar winnen. Dat is toch wel een verschil met Overijssel. Dat merkte ik in de normale toer nooien ook al. In Overijssel was ik als ik aan een toernooi begon al ongeveer zeker van een halve finale. Hier moet je in de eerste ronde al werken. Leiden is in de breedte veel sterker." Timmeren Ze vindt het prettig om als nieu weling in een ander district te spelen. „Je ziet weer eens ande re gezichten. Toen ik ZTC won was ik gelukkig. Zo van 'kijk, ik kan het hier dus ook'. Ik heb het best zwaar tegen die meiden. Als ze in de rally gaan timme ren, leg ik het af' Ik kan er niet doorheen slaan. Dan moet ik iets anders proberen en meestal lukt dat ook wel. Beetje variëren Wissinks spel is redelijk com pleet en haar voetenwerk is meer dan behoorlijk. Ze bedient zich van een dlibbelhandige backhand. „Het gaat de laatste weken lekker, maar ik zit nog niet aan mijn top. Ik kan boven dien ook nog wel wat aanvallen der spelen." Bionda Zonderop en Marieke Bethlehem, de vol gende tegenstanders in de pou le, zijn gewaarschuwd. Zonder op won overigens gisteren tegen Bethlehem in twee sets (6-4, 7- 5) - en straalde behoorlijk wat agressie uit op de baan. Guinau Agressief was ook ünno Guinau. En dat nog wel drie sets lang. De lange Alphenaar heeft de driesetters niet uitgevonden, Annemiek Wissink: „Ik had nog nooit van die Masters gehoord." maar gisteren wilde hij wel diep gaan tegen Jasper de Regt in het eerste duel uit de B-poule. Guinau - die volgens ingewij den beduidend meer voor zijn sport is gaan leven - pakte uit met een verrassing op de eerste dag van de Masters. Tegen dis trictskampioen De Regt won hij met 3-6, 7-5, 6-3. Flet mooie van een Masters toemooi is het gegeven dat elke Ejartij een kraker is. De toppers mallen meteen vanaf de eerste dag op elkaar en elke dag zijn er op Unicum 'finales' te zien. FOTO LOEK ZUYDERDUIN Niks warmdraaien in de eerste ronde met een lekkere loting. Mark Fleischeuer hegreep die boodschap gisteren als geen an der. De linkshandige Voorscho tenaar maakte in dezelfde ster ke B-poule gehakt van Gertjan Egberink, 6-2,6-2. 1 00 EURO Snooker Andre Agassi speelde tafeltennis op een tennisbaan. Hij nam de bal in de stuit en Mike Chang rende vijf sets de adem uit zijn longen. In de vijfde set was hij opgebrand. Hij kon het tempo niet meer bijbenen. Agassi ging na 3 uur en 5 minuten met de zege aan de haal. 6-1 6-7 6-3 3-6 6-1 Agassi - Chang was gisteren op Labor Day in de US Open 1994 de match van de dag. Een prachtige wedstrijd op een trage, onef fen baan met trage ballen. Een baan voor basellners, een baan voor Agassi en Chang. De twee speelden hun negende wedstrijd sinds hun overstap naar de profs. Agassi won voor de zesde keer. Hij bereikte met Muster, Martin en Kar- bacher de kwartfinales. De Oostenrijker Muster, 13e geplaatst, versloeg Sergi Bruguera, de Spaanse kampioen van Rol and Garros, in drie sets, 6-4 7-6 6-4. De Spanjaard, derde op de lijst van bescherm de spelers, weet zijn nederlaag aan een te overladen programma. In de laatste acht weken had hij te weinig vrije dagen gehad. De Amerikaan Martin, negende geplaatst, raakte tegen zijn landgenoot Richey Re- neberg een set achter, 4-6. Vlak voor het einde van die set scheurde Reneberg, de be dwinger van Becker in de eerste ronde, een spier in de lies. Hij speelde door tot 0-3 in de tweede set en gaf toen op. Karbacher, de bescheiden Duitser op de 41e plaats van de wereldranglijst, versloeg de Italiaan Pozzi in vier sets. 6-2 4-6 6-3 6-4. Pozzi. 131e op de computerlijst, was de eerste qualifier sinds Paul Haarhuis in 1989 die de vierde ronde haalde. Bij de vrouwen sprintte Graf naar d<j kwartfinales. De wereldkampioene gaf in 53 minuten drie games af aan de Ameri kaanse Zina Garrison, 6-1 6-2. Mary Pierce was twee minuten langer in actie tegen de Kroatische Seles-kloon Iva Majoli en won met dezelfde cijfers. De Zuidafrikaanse Amanda Coetzer werd de tegenstander van Graf door haar overwinning in 62 minutéri op de Japanse Endo, 6-3 6-0. iana Novotna stond 76 minuten op de baan tegen Maggie Maleeva, 6-06-4. Het waren appetijtelijke voorgerechten voor het duel tussen Agassi en Chang. Ne- Op de eerste training van het Nederlands elftal in Luxemburg, ter voorbereiding op het eerste duel in de EK-cyclus, bleken alle spelers fit. Bosman en Ronald de Boer waren hersteld van de lichte blessures, waarvan /e terdag in het oefenduel met long Oranje nog last hadden. Het tweetal zal daarom mor gen tegen het Groothertogen - dom de centrale posities in de aanval bezetten, wie als „diepste" spits optreedt is nog niet geheel duidelijk. Overmars en Roy, die tijdens het WK soms hun plaats kwijtraakten aan Taument en Van Vossen, wor den weer opgesteld op de vleu gels. Calamiteiten daargelaten speelt Oranje derhalve met tie volgende elf: De Goey; Valtkx, Blind, Frank de Boer; Winter, Jonk, Ronald de Boer, Witschge; Overmars, Bosman en Roy. Ver geleken met het deze zomer ge houden WK zijn Rijkaard, Koe man en Wouters uit de formatie verdwenen omdat ze hebben bedankt. Taument en Berg kamp. en zo men wil Van Bas ten, zijn geblesseerd. Bergkamp speelde afgelopen zondag wel voor de eerste keer mee bij Inter, een half uur. Zijn blessure aan de rug is hersteld. De aanvaller speelde goed en maakte bovendien een doel punt. Toch vindt Advocaat het lo gisch dal Bergkamp in Luxem burg ontbreekt. „Op hel mo ment dat de selectie bekend werd gemaakt, Vorige week donderdag, zag het er niet naar mi dat bi| dn weekeinde al In actie zou komen. Daarnaast is hij vrij lang uit de roulatie ge weest. Twee wedstrijden binnen enkele dagen is voor Bergkamp daarom ook nog wat te veel van het goede." Bij Luxemburg ontbreekt vrij wel zeker Guy Hellers, een van de meest ervaren spelers in de selectie, die vanwege blessures negentien man groot is. De middenvelder van Standard Luik is niet hersteld van een spierblessure. Wereldrecord voor Chinese Jingyi De Chinese lx* Jingyi heeft tijdens de wereldtitelstrijd zwemmen in Rome op de 100 meter vrije slag een wereldrecord gevestigd. De 19-jarige inwoonster van Shanghai noleerde een lijd van 54,01 se conden. Het oude record stond sinds 1 maart 1992 met 54,48 op naam van de Amerikaanse Jenny Thompson. Karin Brienesse brak gisteren op datzelfde nummer met een mooie Nederlandse WK traditie. Zonder onderbreking verscheen vanaf 1973 altijd wel een vaderlandse «wemster op het startblok voor de A-finale. Enith Brigitha (tweemaal brons), Annemarie Vei stappen (zilver) en Conny van Bentum (brons) bezorgden Holland een naam op de afstand. Brienesse werd slechts achttiende. Ron Dekker werd zesde in de B-finale van de 100 meter school slag De enige serieuze medaillekandidaat in de Nederlandse ploeg draaide zich warm op de 200 meter vrije slag. Marcel Wouda werd op dat onderdeel twintigste en concludeerde klaar te zijn voor de grote krachtmeting van vandaag op de 400 meter wisselslag. Bij de EK van vorig jaar in Sheffield goed voor brons, nu moet de door braak komen. SCOREBORD gen jaar was Chang bij zijn eerste partij te gen Agassi op Morley Field in San Diego. Agassi won omdat hij twee jaar ouder was. „Andre serveerde toen nog onderhands, had kort zwart haar", herinnerde Chang zich. „Hij logeerde bij mij. In die tijd hing hij ook al een beetje de showman uit." Hun wegen scheidden zich na hun juniorentijd. Agassi werd een marketingprodukt, Chang een serieuze tennisser die in juni 1989 in Parijs met 17 jaar en 3 maanden de jongste grand slam winnaar ooit werd. Voor Chang werd tennis een middel om zijn liefde voor God uit te dragen. „De I leer gaf mij dit talent", zei hij op de US Open. „Daar mag ik niet mee woekeren. Daar moet ik zuinig mee omspringen." Voor Agassi werd tennis een middel om multi miljonair te worden. I lij liet zich door Nike een rebels imago opplakkken en de dollars stroomden binnen. „Andre is net zo min een rebel als een concertpianist", prikte Chang de ballon zonder omhaal door. „Die oorringen, dat lange gebleekte haar, het is onderdeel van de marketingstrategie maar past niet echt bij hem." SPORTPRIJSVRAGEN Lucky Ten, maandag 5 september: 1-8 15 15 V' 26 IH 45 49 5/ 59 64-68 73 75-76. Lotto 35: Eerste pri|S 2 winnaars elk f 750000. tweede prtjs 8 winnaars l 9364.30, derde pr,,s 117 winnaars t 959,40, vierde pr.js 4969 winnaars I 22.60, vijfde pr.js 67 1 77 winnaars f 5,00. Cijferspel 6 cijfers goed geen winnaar. 6 cijfers goed: 3 Winnaars, 4 cijfers goed:.26 2,00 1,70 koppel 10,20 trio 117.90 dub- belwmnend 31.70 Derde koers, 2040 m 1 Intersprint (Van Toor) 2 49,5 1 23,1. 2 lona Beucens- wyk. 3 Houston's Dream. Niet gestart lm n Cornjum Toto winnend 6.40 plaat' winnaars, 3 cijfers goed. cijfers goed: 244 7 winnai TENNIS New York US Open Mannen, enkelspel, vierde ronde Muster (Oos/1.3) Bruguera (Spa/3) 6-4 7-6 6-4, Karbacher (Duo Po/zi (Ita) 6-2 4-6 6 3 6 4Agassi VSt) Chang VSt/6) 6 16-76-3 3 6 b 1Martm (VSt/9) Reneberg (VSt) 3 6 3 0 opgave Reneberg Dubbelspel Kwartfinale Kuiti. I ar-.v.r (Zwe) McEnroe/Palmer (VSt'7) 6 46 4 Vrouwen, enkelspel, vierde ronde Graf (Dui/1) Garrison (VSt/10) 6 l 6 2. Novot Majoli (Kro) 6 1 6-2 6 3 6-2, Adarns/Bollegral (VSt- 3,10 3.40 koppel 26.10 trio 1 74,30 Vierde koers, 2040 m 1 Happy Kievitsnoi (Muldeu 2 46.3 1 21,5. Ivasty Stard ust. 3 Ideal van Umdek. Niet gestart Hap py Diamond. Toto winnend Tl.90 plaats 2.60 2,00 koppel 16.10 trio 595.20 Vijfde koers. 1700 m. I Flits Atlantic (Haubor) 2.14,0 1 18,8,2 Escadron. 3 Gonfleur Frisia. Toto. winnend 1,80 plaals 170 2.80 koppel 18,10 trio 238,20. Zesde koers, 2040 m: 1 Go Go Vryenesse 2 42,6 1 19 7, 2 Gonny Zevende koers. 1 700 m 1 Gogo Dragon (Paardekooper) 2 14,9 1.19.4. 2. Fresh Up. 3 Ever Buitenzorg Toto winnend 19,60 plaats 7.50 11.50 koppel 118,70 Ino 3872.50 Achtste koers. 2400 m 1 G.na Westcrnde (Van der Werf) 3 18.7 1 23.5. 2 Down wyn Star. 3 Earl^ Nobo Toto winnend 2,90 plaats 4.90 5,90 koppel 26,80 t 363,20 Negende koers. 2380 rn 1. Cronic Way (Gan/iriotto 3 10,9 1 20,2, 2 Fan 5wa eerman, 3. Che Che Crown Niet gestart fallon D. Toto winnend 19,80 plaats 9,30 8,50 koppel 1 34.00 trio 1805.00 Tiende koers. 2040 m 1 Fsa's Pnde (Lo- man) 2 42,4 1.19,6, 2 Figaro Ricardo, 3. Djashin Niet gestart Elegant D. Toto: winnend 16,80 plaats 3.10 1.90 koppel Good Fnend Toto i. 2040 m l Gunga Zuydhoe yk) 2 45.1 - 1 2C 3 Herby Lobell Niet gestart 3. Hopscotch Niet gestart Here I go Aio ne Toto winnend 2 10 plaats 1.90 2.90 koppel 12.20 trio 174.70

Leidsch Dagblad | 1994 | | pagina 23