Redel dompelt Roodenburg in rouw WILSTRIJD KRV deelt de eerste klap uit DE VISIE VAN De Sleutels onderuit bij Hazerswoudse Boys Sport MAMqp I THEMATPU Ter Leede blijft KFC duidelijk de baas: 5-3 MAANDAG 5 SEPTEMBER 1994 1W ROB ONDERWATER, 071-3 Alexander RedeI Eigenlijk zat trainer Rob Kiebert van Rijnsburgse Roys aan een anclere man van de wedstrijd te denken. Hij was zeer onder de indruk geraakt van Arjen van de PavercL De middenvelder annex stofzuiger van Roodenburg was overal, won bijna alle duels, ver dedigde. viel aan en was één brok dynamiek. „Hen type naar mijn hart", nl(lu\ Kie- de l.ugdunummer heen. „Als je toch 75 minuten nauwelijks zichtbaar bent en dan twee keer scoort waardoor je ploeg wint, dan doe je het goed. Zulke spe lers zijn zeldzaam. Redel heeft een actie in huis. De 'man van de wedstrijd' wilde zijn uitverkiezing graag opdragen aan de hele ploeg. Re- del: „We hebben als team enorm hard gewerkt. Dat ik toevallig twee keer raak schiet is mooi, maar het hele elftal verdient een pluim." De pas 19-jarige spits had zelf nooit meer geloofd in die tweede goed. „Ik hoopte dat Marcel (Prins, red.) hem zon ge ven, want er lag een gaatje. De bal kwam trouwens een beetje gelukkig terug van de paal bij mijn eerste inzet. ROB VAN DER ZANDEN Marcel Prins had op de middenlijn de bal en arbi ter Van Sprang had nog tien seconden op de klok. Het was 1-1 bij Lugdunum-Roodenburg en dit was een mooi mo ment om er een einde aan te maken. Prins draalde en draalde. Eigenlijk leek het wel alsof hij wachtte op het eindsignaal, waarna hij de bal in de voeten van de scheids kon schuiven. Maar opeens ging het speeltuig dwars door de defensie van Roodenburg, waar Alexander Redel als een duveltje uit een doosje opdook. Via keeper Mar cel Vink en de paal kreeg hij de bal binnen, na twee doelpogin gen. De Kikkerpolder in aile sta ten, Lugdunum op 2-1Rooden burg doodziek. Er werd niet eens meer afge trapt, de man in het zwart liet de Roodenburgers direct inruk ken. Terwijl zij in de kleedka mer hun verdriet gezamenlijk verwerkten, deden de Lugdunummers nog een soort van cooling-down Maar dat werd natuurlijk gewoon een ere-ronde met Redel als stra lend middelpunt. Toen Roodenburg-trainer Hennie de Klerk van de grootste schrik was bekomen, kon hij al weer lachen om de gebeurtenis sen in die laatste seconden. „Waarom niet? Ik denk maar zo: dit soort dingen maak je een keer mee en dan kan hel maar beter in de eerste wedstrijd van het seizoen zijn. Dan hen je er vanaf." Hij lachte als die beken de boer met de zeurende kies pijn. Dat Lugdunum met twee punten overbleef en Rooden burg met lege handen zat, was even abnormaal als ten onrech te. Roodenburg verdiende dit niet. De bezoekers hadden meestal het initiatief in de stadsderby, die opvallend wei nig publiek trok. In feite hadden ze de wedstrijd voortdurend in handen en onder controle. En toch was het resultaat na ander- Mark Helder verplaatst wat lucht. half uur nihil. „We hadden hier Roodenburg-goalie Marcel Vink. De Klerk: „Laat ik die blauwzwarte bril een§ afzetten. Dan nog vind ik dat Rooden burg nooit had mogen verlie zen." Harm de Vos van Lugdunum zwaaide in de verte naar de verliezende coach. „Niet terecht Hen. maar we winnen wel," riep de routinier met een grijns over zijn gehele gezicht. DcRoo De Vos ontbrak in de basis zoals er in totaal vijf spelers afwezig waren. Hans van As vierde net als De Vos nog vakantie. Cees van Tongeren zat aan de kant met een enkelblessure. Robert de Roo doet nog conditie op in het tweede en Edwin Verhoogt zit voorlopig ook bij de reserves. Dat gegeven was voor Lugdunum voldoende om de derby met enige vrees tegemoet te zien. Vooral ook omdat Rooden burg bloed rook en furieus van start ging tegen de gehavende broeder uit de tweede klasse. De taktiek van de overrompe ling leek te slagen. Alsof Lugdunum nog niet onzeker ge noeg was, scoorden de bezoe kers binnen zestig seconden via een kopbal van Paul Pikaar. En toen de groenhemden al weer gingen denken aan die ope ningswedstrijd van vorig sei zoen tegen SJC (0-5 verlies) viel Jeroen Brussee met een knie blessure uit. Waar moest dit heen met de Kikkers? Naar de overwinning dus, zo bleek anderhalf uur later. Maar tussen de eerste en de laatste minuut in had Roodenburg de zaak dik moeten beslissen. Vooral in de tweede helft had den de spelers uit Noord alle gelegenheid om de voorsprong uit te breiden, maar Wim Pi- kaar, zijn broer Paul, Richard Gottmer, Mark Helder en Mar cel van den Burg verzuimden te scoren. Dus hield Lugdunum hoop. En hoop doet leven. Dat bleek in de slotfase. Een misverstand bij een diepe bal gaf Alexander Redel de kans op de gelijkmaker en hij greep hem. In de allerlaatste seconde kwam de genadeklap door de zelfde speler. Hij glipte door de defensie waar libero Patrick Heymans te laat kwam om nog te herstellen. Via de handen van Marcel Vink tikte de bal tegen de paal. Via de binnenkant kwam het leer weer in bezit van Redel, met de linker duwde hij Valken moet meerdere erkennen VALKENBURG RUUD PATTIAPON Woest trok Mark Duindam op weg naar de kleedkamer zijn shirt al uit. „Ik ben nog nooit gewisseld", verklaarde de Val ken'68-aanvoerder zijn gedrag na afloop. Nadat hij wat was be koeld kon hij wel enig begrip opbrengen voor de actie van zijn trainer Theo Leliveld. „Nee, inderdaad, ik kon de kar niet trekken, ik draaide niet. Maar eerlijk is eerlijk, KRV was ster ker." Dat klopt als een bus, want op de 4-2 zege van de Kal- wijkers viel weinig af te dingen. Hoewel de ingreep van leli veld ten aanzien van Duindam 'legaal' was, zoals ook de be oogde nieuwe spelmaker Hans van Vliet (ex-WOR uit Rotter dam) terecht naar de kant werd gehaald, waren beide spelers zeker niet de enigen die voor een vervanging in aanmerking kwamen. Toch speelde KRV niet groots. Behoudens een sterk kwartiertje na de gelijkmaker, brachten de Katwijkers er min der van terecht dan waar de ploeg toe in staat moet zijn. Dat was ook de mening van Theo Krauwcl, die zich afvroeg hoe het in vredesnaam mogelijk was dat de geroutineerde spelers in zijn team niet in staat waren de wedstrijd te controleren. „In plaats op balbezit te spelen, ble ven ze die bal maar diep ge ven", constateerde hij tot zijn ongenoegen. Die speelwijze speelde het opportunistische Valken in de kaart, al bleef dat voor KRV zonder gevolgen. De vroege openingsgoal van Frank Duindam, op een pass van Vincent Zandbergen, had de zaken bij KRV voor een tijdje ontregeld (1-0), maar na een minuut of tien werd het alle maal weer rechtgezet. Rick van der Plas, op links geheel vrijge laten door Mark Duindam, te kende voor de 1-1. Toen liet KRV plots zien geweldig te kun nen voetballen. Alle een-twee tjes lukten. Het combinatievoet bal deed de Katwijkse voetbal liefhebbers eventjes watertan den. De Valkenburgse fans werd een kwartier lang de mond ge snoerd. Indien And ré de Best zijn solo doeltreffend had kunnen afslui ten en de snoeiharde kopstoot van de overigens matig op dreef zijnde Bouwe van Beelen niet op de vuisten van Henk van Voorbergen was beland, dan had het pleit al snel in Katwijks voordeel worden beslecht. Maar geluk en een van clubliefde overlopende grensrechter Im- thorn (Krauwel: „Dit kan dus Mark Duindam krijgt een duwtje in de rug v ken. echt niet, hè") hielden Val- ken'68 overeind. Arbiter Fonse- ca, die ondanks de 'medewer king' van de Valkenburgse 'grens' toch een redelijke wed strijd floot, negeerde in 43ste minuut een vlagsignaal voor buitenspel, waardoor De Best vrij baan kreeg naar het doel van Henk van Voorbergen (1-2). Valken'68 moest dus na de rust, wilde het nog een positief resultaat halen, in de aanval. KRV rekende op de counter en dat leverde een lange reeks kan sen op. Marcus Herrlinger in de 63ste minuut benutte er één (1- 3). Valken daarentegen kwam maar zelden in de buurt van KRV-doelman Patrick Buhrs, die slechts op een afstandspegel van Fred van Voorbergen ge strekt naar de bovenhoek Nadat Mark Duindam en Hans van Vliet het veld hadden geruimd voor Harry Guyt en Danny van der Meij, zette Val ken toch aan voor een tegenof- fensiefje. Martin van Delft, die bij KRV Marcel van Duyven- voorde had vervangen, haalde een bal van de lijn maar een uit val van de Katwijkers via de ver vanger van Rick van der Plas, Jan Kuit, betekende wel 1-4. Ook al zat er nog de voet van Peter van Delft tussen. De mooiste treffer kwam evenwel op naam van een 'Valkenbur ger', ex-MVKV-speler Martin Oudshoorn, die evenals Coen Warnau (ex-Hazerswoudse Boys) zijn debuut maakte. Op links dolde hij Fred Verboon en Pieter Doets en liet in eenzelfde beweging ook Buhrs kansloos (2-4). Eenzame klasse, die Val- MEDEWERKER In de i •rste speelronde van de competi tie in vierde klasse B deden RCL en Al- phia goede zaken. De Leiderdorpers wonnen hun uitwedstrijd met 5-1 van Floreant en de Alphenaren verpletterden Oudewater met 6-0. LFC en De Sleutels kwamen er bekaaider af. De Kanaries le den een fikse nederlaag (4-1) bij WDS, terwijl De Sleutels bij Hazerswoudse Boys met 2-0 onderuit ging. Leiden Kaapte vlak voor tijd een punt weg in en tegen Reeuwijk (3-3). WDS-LFC 4-1 (1-0) Een behoorlijke domper voor LFC. dat de beschuldigende .vinger mocht heffen naar doelman Marvin Hoek. Hij ging bij twee tegentreffers niet geheel vrijuit. An derzijds mochten de l.eidse spelers ook de hand in eigen boezem steken. Hoewel technisch beter, vergaten zij de mouwen op te stropen en dat is tegen een fysiek sterke ploeg als WDS absoluut noodza kelijk. Valentijn van Hees (2x) en Danny Machielsen zetten WDS, ondanks dat het tien minuten na rust met tien man moest spelen, op 3-0. Hassan Kartal scoorde voor LFC nog tegen, waarna op nieuw Machielsen profiteerde van een foutje van doelman Hoek. Alphia - Oudewater 6-0 (4-0) In Alphen aan den Rijn is genoegzaam bekend dat als Leen Baay scoort, hij dat driemaal in een wedstrijd doet. Ook in dit duel bracht hij hier geen verandering in. l ot vreugde van Alphia, dat was ge prikkeld door berichten in de media waarin het versterkte Oudewater vooral puntjes zou pakken van de 'kleintjes' zoals Alphia. Dat pakte dus heel anders uit, zodat gevreesd moet worden voor het vierdeldasserschap van Oudewater. De bezoekers kwamen overigens wel tot scoren, alleen mikte Richard Achterberg in het eigen doel. Marco de Beer en de teruggekeerde Angelo Leefrok maakten het sextet vol. Floreant-RCL 1-5 (0-1) Met een excellerende Klaas Dekker aan het hoofd kwam RCL snel op voor sprong. Dekker scoorde zelf. Nadat voor rust nog een goal van Marcel Brasker ten onrechte was afgekeurd, kwam er in de tweede helft echt schot in. Daar was in eerste instantie nog wel de hulp van Flo- reant-speler Martin van 't Hoog voor no dig. Hij schoot in eigen doel. Toen Alex Barendse de voorsprong had vergroot, bracht Gerrit van de Berg voor Floreant weer wat leven in de brouwerij. Een vloeiende combinatie met Barendse als afmaker en een strafschop van Niek Oosterlee haalden Floreant echter defi nitief onderuit. Reeuwijk - Leiden 3-3 1 -2) De beginfase was overduidelijk voor Lei den. De Morschbewoners kwamen dan ook terecht op voorsprong via een treffer van Maurice van Berkel. Reeuwijk zag Jan Willem Edelman vanaf elf meter de stand weer gelijktrekken, maar voor rust was het Maurice Beemsterboer die Lei den weer aan de leiding bracht. Een op leving die van korte duur bleek. De Reeuwijkers Maurits van de Berg en Ri chard van Leeuwen draaiden de rollen volledig om en Leiden leek met lege han den de thuisreis te moeten aanvaarden. Raymond Klinkenberg zorgde evenwel op tijd voor de gelijkmaker. Hazerswoudse Boys - De Sleutels 2-0 (0-0) Het was een lekker, maar zeker niet spectaculair potje voetbal. Hazerswoud se Boys was de betere ploeg, maar kon in de eerste helft ondanks kansen voor Jan Sol, Marcel Verhorik en Ron van de Post niet tot scoren komen. Dat lukte in het tweede part beter. Dirk Jan Punselie goo chelde zich vrij en bediende Van de Post op maat. De Hazerswoudse puntspeler kwam daarna wat goedkoop aan zijn tweede treffer toen hij adequaat reageer de op een fout in de Leidse defensie. FOTO LOEK ZUYDERDUIN binnen. Schlemieliger kon het niet voor Roodenburg. De Klerk; „We hebben gewoon goed ge voetbald en dat heb ik de jon gens ook gezegd. Zo'n wedstrijd met zo'n ontknoping moet je snel vergeten." Die laatste woorden waren uiteraard aan Lugdunum niet besteed. De winnende trainer Fer Nij- huis sloeg bij het laatste doel punt van Redel de handen voor de ogen en bleef versteend zit ten in de dug out. Ook hij was zichtbaar geschrokken. Hij heeft er overigens wel een probleem bij. „Die jonge gasten hebben het goed gedaan vandaag. De concurrentie is alleen maar gro ter geworden." Cees van Tonge ren had het voor de wedstrijd al gezegd: „Dat wij er niet bij zijn en dat we met zo veel invallers spelen, hoeft niet altijd een na deel te zijn." Hij leek wel een profeet. Lugdunum - Roodenburg 2-1 (0-1). 1. Van Berkel. Van der Weijden (Lugdunum). Scheidsrechter: Van Sprang. Toeschouwers: 600. Rob Kiebert Dat Lugdunum met een aange paste taktiek speelde, vond ik te begrijpen. Ab zo veel belangrijke spelers ab Harm de Vos, Cees van Tongeren en Hans van As wegvallen, moet je improvbe- ren. De ploeg begon wat angstig en speelde vanaf eigen helft. Eerst de organisatie neerzetten, dat is allemaal logbeh. Vanwege de aanpassingen speelde aanvaller Henk van Ber kel ook verdedigend op Paul Pi- kaar. Een aanpassing die de trainer niet graag gedaan zal hebben. Opvallend was dat zo dra Van Berkel een keer de aan val koos, Lugdunum direct ge vaarlijk werd. Rommelig De wedstrijd begon natuurlijk wat rommelig. Die snelle goal en dan die lange onderbreking van wege de blessure van Jeroen Brussee waren voor Lugdunum even te veel. Toch kwamen ze daarna goed terug in de wed strijd, misschien ook omdat Roodenburg het ieb te makkelijk opnam. De tweede helft verliep in feite een beetje hetzelfde: Roodenburg begon sterk en daarna deed Lugdunum wat te rug. Misverstand In feite zit iedereen op die 0-2 te wachten dan valt-ie aan de an dere kant. Een hoge bal, een mbverstand waardoor er twee man naar de bal gaan en dan de keeper die volgens mij dat schot van Redel had kunnen hebben. En natuurlijk was Van Berkel weer in de buurt. Goal In de allerlaatste seconde valt dün die ongelooflijke goal. Hey mans gaf even te weinig rugdek king en kon in de'achtervolging niks meer doen, hij had al geel. Eigenlijk was het aan de hele wedstrijd niet af te lezen dat Lugdunum winstkansen had. Over het geheel genomen had ken in deze competitie hard no dig zal hebben. Valken'68 - KRV 2-4 (1-2). 3. Frank Duindam 1-0,13. Van der Plas 1-1. 43. De Best 1-2, Herr linger 1-3, Peter van Delft 1-4 (e.d.), Oudshoorn 2-4. Scheids rechter: Fonseca. Toeschou wers: 150. Geel: Verboon, De best, Herrlinger (allen KRV). Valken'68: Henk van Voorber gen: Cor van Vliet, De Haas, Pe ter van Delft, Van de Hoek; Fred van Voorbergen, Mark Duin dam (Van der Mey), Zandber gen; Hans van Vliet (Guyt), Frank Duindam, Oudshoorn. KRV: Buhrs; Doets, Verboon, Van Duyvenvoorde (Martin van Delft), Peter de Bakker; Herrlin ger, Haasnoot, Van der Plas (Kuit); De Best, Van Beelen, Warnau. LEIDEN» ANNEKE A VOETBALMEDEWERKER Ter Leede boekte de eerste zege in de eredivisie met een 5-3 overwinning op het Delftse KFC'71. Na de 7-2 nederlaag te gen Zwart-Wit'28 om de dis trictsbeker, hebben de vrouwen de eerste twee punten in de competitie binnen. Ter Leede was KFC'71 duide lijk de baas. Margriet Limbeek nam twee treffers voor haar re kening, Linda Schoonoord kop te de bal uit een corner in het doel, Dorien van Nobelen tikte een uitgespeeld doelpunt in en Karin Golstein rondde af met een prachtig stiftbaUetje over de keepster. In de eerste klasse zaterdag verloor Katwijk met 6-2 bij Ter- neuzense Boys, vooral door fou ten in de achterhoede. Voor rust maakte Heidi Guyt 3-1. Ilonka Brouwer zorgde na de pauze voor 3-2, maar de scheidsrech ter hield Terneuzense Boys overeind door een penalty te geven. Katwijk kwam hier niet meer overheen. Ter Leede 2 en Yerseke deel den met 2-2 de punten. De eer ste helft was de Sassenheimse ploeg dominant, ondanks een snel tegendoelpunt. Anouschka Adriaanse scoorde direct uit een corner 1-1 en Karina Mietes maakte 2-1. Na rust waren er kansen aan twee kanten. Alleen Yerseke benutte een counter. Alphen won met 8-2 van nieuwkomer in de tweede klas se zaterdag FC Lisse. Het kam pioensteam uit de vierde klasse was door een intern misver stand niet opgegeven voor de competitie en is nu na overleg met de KNVB in de tweede klas se zaterdag ingedeeld, de plaats van Leiden Nethanja de Waard. Martine Harkes (2x), Nicolien Siere (2x), Jannie Schouten, Simone Straathof en Marit Smit scoor den voor Alphen. Quick Boys VITESSE heeft tijdens de driedaagse trip naar Oezbekistan niet meer dan drie kwartier gevoetbald. De Arnhemse formatie verloor zaterdagavond in het mini-toernooi met wedstrijden van drie kwartier het openingsduel van het nationale elftal van Oezbekistan en was meteen uitgeschakeld. NEC deed het ietsje beter en haalde ten koste van kampioen Nefchti Fergana de finale. Daarin verloren de Nijmegaren met 1-0 van Oezbekistan. "X W-I Roodenburg natuurlijk eeeMi meer dreiging voorin. Ik heb een goede Paul Pikaar gezi goede Mark Helder. En Arjei van de Paverd vond ik zelfs heel goed, die heb ik een achi gegeI Lugdunum: IJzendoorn (6); Van Berkel (7), De Rooy (6), Brussee (-) (De Clerc (6)), Botermans (6)^q Van der Weijden (5), MarceE^j Prins (6), Michael Verver (6); Redel (8), Van Eijk (7), Michelbe Prins (5). L Roodenburg: Vink (6); Maurice^ Barends (7), Patrick Heymans (5), Patrick Heymans II (6), Ho-je man (6); Wim Pikaar (6), Gott-.ej mer (7), Van de Paverd (8); Hel-L der (7), Paul Pikaar (8), Van der^j Burg (7) (Ramon Barends (-)). >e] SCOREBORD Sleutels 2-0, Valken'68-KRV 2-4 1-2 Valken'68 1-2 Floreant speelde met 1-1 gelijk tegen nieuwkomer MW'27. In een slechte wedstrijd gaf Quick Boys na de 1-0 door Chris Brouwer nog voor rust een punt weg. Oegstgeest won uit met 2-0 van Stedoco 2. Luisella Kraak maak te 1-0 en na rust kopte een speelster van Stedoco een voor zet van Saskia van der Pas in ei gen doel. De Oegstgeestse doel- vrouw Jacqueline van der Meij hield haar goal knap leeg. In de eerste klasse zondag won SJC met 4-1 van het Rot terdamse Zwarte Pijl. In een vrij harde wedstrijd vonden Wendy Wijnands (2x), Marlies Riezen- bos en Nathalie van der Linden het doel. SJZ haalde met 9-0 uit tegen Celeritas, dat slechts tien speelsters op de been kon bren gen. Tineke Kerseboom (5x), Yvonne van Wielingen, Joyce van Oostenrijk, Linda Mooij- man en Natasja Takes troffen doel. Docos won overtuigend met 8-0 van het af en toe ge meen spelende Leonidas. Mar- lys van Egmond, Fabie Vrise- koop (2x), Esther Versantvoort, Brenda van Stralen scoorden voor rust, na de pauze maakten Nicolette Montanus en op nieuw Vrisekoop het af. De Sleutels won met 7-3 van het Haagse GDA 2. Debutant Docos 2 verloor in de tweede klasse zondag met 5- 3 van Nieuwerkerk. Een 3-2 voorsprong werd in de tweede helft nog uit handen gegeven. Een verzwakt UDO, zonder aanvoerster Helene van Elk die op huwelijksreis is, werd door VEP met 10-0 afgedroogd. Foreholte won gemakkelijk met 7-1 van Lekkerkerk. Wendy Exel (3x), Linda Vink (2x), Ingrid Schipper en Jolanda van Schie zetten dé doelpunten. Ondanks traag veldspel won Alkmania met 4-2 van Ammer- stol. Voor rust kwam Alkmania met 3-2 aan de leiding via Ellen Koren (2x) en Astrid Elsgeest. Helen van der Zwet scoorde 4-2. UVS won met 3-0 van NSV'46. Arsenal wil ~i Marc Overmars J LONDEN/AMSTERDAM GPD Mare Overmars staat in de be-T langstelling van Arsenal. De'A Londense club wil de Ajacied op^ korte termijn inlijven en heeft daar een transferbedrag van^ meer dan tien miljoen gulden voor over. Arsenal kende vorig tc seizoen zowel financieel als w sportief gezien een geweldig^ seizoen. De club van manager h( George Graham boekte een re- hj cordomzet en won in mei van^ dit jaar de Europa Cup voor be- aa kerwinnaars. g€ Met de miljoenen die binnen- stroomden zag Arsenal echter L geen kans de voorste linie te ir, versterken. Het trok weliswaar tj( de Zweedse middenvelder Stefan Schwarz (van Benfica voor zeven miljoen) aan, maarte het miste de slag bij de transfer ac van Chris Sutton, voor wie men h net als Blackburn vijftien mil- g€ joen gulden over had. Sutton koos dus voor Blackburn Rovers (j( en later besloot Jürgen Klin- smann een aanbod van de er 'Gunners' naast zich neer te leg- Lp gen. joi De slechte start van Arsenal in aj de Premier League (één zege en L twee nederlagen) heeft de vraag pc om versterking slechts vergroot. Mare Overmars heeft wel trek in een transfer naar Engeland. „Het voetbal zit daar enorm in "1 de lift. De grote clubs hebben I allemaal spelers van naam en J faam gekocht. En het gaat maar door. Ook Popescu lijkt naar Engeland te verhuizen. Het ge- mak waarmee men de miljoe- nenbedragen op tafel legt, geeft L, Mare Overmars gaf gister- avond toe dat Arsenal eerder deze zomer over een transfer j|. heeft willen spreken. „Dat hoor- de ik niet van het Ajax-bestuur, r maar van derden. Daarom wil ik f1 me er nu ook niet mee bemoei- t1 en. Ik laat de zaak over aan Rob Jansen. Als de clubs overeen- 21 stemming bereiken, hoor ik het r wel." Het contract van Over- mars is vorig seizoen openge- broken en loopt pas in de zo- jr mer van 1996 af.

Leidsch Dagblad | 1994 | | pagina 18