ROVC «ft» avondcursussen IciTpcnier voor pe kleihe studiebeurs. mondelinge Hier kunt u altijd op rekenen, Hierop maar tijdelijk. DONDERDAG 1 SEPTEMBER 1994 •üQI* TECHNISCHE OPLEIDINGEN Algemene Techniek Voor: produktiemedewerkers, magazijnmeesters, technisch administratief personeel met lbo/mavo of havo vooropleiding. Onderwerpen: tekeninglezen, materialenkennis, werktuig bouwkundige begrippen, motoren etc. Onderhoudstechniek Voor: onderhoudstechnici en operators met lts/mts vooroplei ding. Onderwerpen: storingen en oorzaken, technische aspecten van onderhoud en revisie, werkstroombeheersing, planning, evaluatie, organisatie en magazijnbeheer Met practicumdag. Mechanische Aandrijftechniek Voor' onderhoudstechnici en toekomstig constructeurs met vooropleiding op mts-niveau. Gericht op het bepalen van mechanische overbrengingen. Dieselmotoren Voor: monteurs en bedieners met lts/mts vooropleiding. Onderwerpen: afstellen, onderhouden en repareren.van stationair en snellopende dieselmotoren. Met practicumdag dieselmotoren. Industriële Automatisering Voor: monteurs en operators met lts/mavo vooropleiding. Onderwerpen: lezen van besturingsschema's (pneumatisch, elektrisch, IC en PLC) en storingzoeken aan geautomati seerde installaties. Met 2 practicumdagen. Besturingstechniek Voor: technici met vooropleiding op mts-niveau. Onderwerpen: ontwerpen, storingen lokaliseren en aan passingen verrichten aan geautomatiseerde installaties. Met practicumdag. Industriële Computerbesturingen Voor: technici met vooropleiding op mts-niveau en kennis van besturingstechniek. Onderwerpen: opbouw en werking PLC- systemen t.b.v. het lokaliseren en oplossen van storingen in complexe installaties en programmeer-technieken. Met practicumdag. Elektrisch Schakelen Voor: met-elektrotechnici met lts/mts vooropleiding. Onderwerpen: relaistechniek, elektromotoren, hoofd- en stuurstroomschema's. Met relais- en motorenpracticum. Toegepaste Elektronica Voor: niet-elektronici met lts/mts vooropleiding. Onderwerpen: meten o.a. aan printplaten, storingzoeken, componenten, schakelingen en toepassingen in de praktijk. Industriële Elektronica Voor. technici op mts-elektro niveau met kennis van elektronica. Onderwerpen: analoog en digitaal geïntegreerde elektronische schakelingen in industriële toepassingen. Met scooppracticum. Hydrauliek en Pneumatiek Voor: technici met lts/mts vooropleiding. Onderwerpen: schemalezen, storingzoeken en componentenkennis. Met pneumatiek- en hydrauliekpracticum. Hydraulische Systeemtechniek Voor: technici op mts/hts-niveau met kennis van hydrauliek. Onderwerpen: proportionele techniek, pomp- en motorrege- lingen, cartridges en berekeningen. Met hydrauliekpracticum. Proces-Installaties Voor: monteurs en operators met lts vooropleiding. Onderwerpen werking en doel van apparatuur in de proces techniek aan de hand van schema's en complete processen. Meet- en Regeltechniek Voor: onderhoudstechnici en operators met lts/mts vooropleiding. Onderwerpen: schemalezen, apparatuur en regelsystemen. Met practicumdag. Koeltechniek Voor: onderhoudstechnici en operators met lts/mts vooropleiding. Onderwerpen: schemalezen, storingzoeken. apparatuur en koelmedia. Met 2 practicumdagen. Erkend CFK-monteur Voor: onderhouds- en storingsmonteurs met lts/mts vooropleiding en kennis koeltechniek. Onderwerpen: koelmid- delen, montage- en onderhoudsaspecten. testen, vullen, vacumeren. instellen en legen van installaties. Met 2 practicumdagen Bedrijfsvoering Voor: lager en middenkader. Onderwerpen: organisatie van de onderneming, functioneren van de mens in de organisatie, bedrijfs- en algemene economie. Met praktijkdag. Heeft u belangstelling? Deze bon in een envelop zonder postzegel zenden ROVC-Antwoordnummer 85-6710 VB Ede, of bel: 08380-32514 514 O Graag ontvang ik uitgebreide informatie over de cursus(sen): Naam: Straat: Postcode: Plaats: had42 j Duurtesten en rally's, storinggevoeligheids- en klantentevredenheids- mitsubishi motors onderzoeken bewijzen jaar in jaar uit dat je op Mitsubishi kunt bouwen. Dat dit niet alleen voor de kM'aliteit van de auto's geldt, kunt u met een gerust hart van ons aannemen. 70 jaar import-ervaring heeft ons heel wat geleerd. Een ervaring waar nu ook wijzer van wordt. Want als u tijdens onze Jubileum- weken van I september tot en met 12 november aanstaande een nieuwe Mitsubishi personenauto koopt, onwangt u van ons los van uw overeenkomst met de Mitsubishi dealerduizend gulden kontant op de koop toe! Een Jubileumbonus waar u, behoudens het opsturen van uw koop- en kentekengegevens, niets voor hoeft te doen. Dus of u nu kiest voor een sportieve Colt of een representatieve Galant, na aflevering schrijven wij als importeur duizend gulden op uw rekening bij. Een aardig spaarcentje. Of een buitenkansje om eens, laten we zeggen, naar New York te vliegen. Een auto-CD-speler aanschaffen kan natuurlijk ook. Ga eens naar de Mitsubishi dealer. Hij rekent op uw komst. I Bij elke Mitsubishi een importeursbonus van duizend gulden op de koop toé. Deze jubileumbonus is ook verwerkt in de aantrekkelijke leasetarieven en geldt voor de Mitsubishi Colt. Lancer. Galant. Space Runner. Space Wagon. Eclipse. 3000GT. Sigma en Pajero. Elke Mitsubishi wordt geleverd met 3 ji Multigarantie/Inter-Euro Service. ImporteurHart Nibbrig Greeve B.V., Warmonderweg 12, 2171 AH Sassenheim, tel.: 02522 - 66111Dealeradressen vindt u in de Gouden Gids. Wijzigingen voorbehouden. O Al,- 39.- 0 Hanglamp. Metaal. In Benettonkleuren. e 28 cm. 0 Plofondboog. 4 - lichts. In zwart. Inkl. reflektorlampen. 0 3 - lichts spot. In zwort. Inkl. reflektorlampen. 1 - lichts spot van 22,50 voor 15,- 2-lichtsbalk van 39,50 voor 25,- Q Burolamp. In wit ol zwart 'EEN WINKEL VOL HELDERE IDEEEN Leiden Haarlemmerstraat 188. Katwijk Princeslraat 15a. Elk armatuur dat u bij o koopt, kunt u tien dagen thuis I uitproberen. Bevalt ze niet, dan krijgt u uw geld terug.

Leidsch Dagblad | 1994 | | pagina 18