US Open verliest Ivanisevic en Becker Mark Fleischeuer favoriet bij ZTC Sport •Na tien jaar rondreizen vindt Groenendijk het welletjes Leidsch Dagblad Tennis Circuit'0^ IINSDAG 30 AUGUSTUS 1994 ROB ONDERWATER, C Niels Zuidweg naar AZC ensdae reiden De Leidse vvaterpoloër Niels Zuidweg komt komend sei st.'zoen U'1 voorAZC. De LZ-speler maakt de overstap omdat hij jvindt dat de Alphense ploeg hem meer te bieden heeft: „AZC jspeelt op een hoger niveau." Zuidweg speelde vier seizoenen in het eerste van LZ. Het afgelopen jaar werd hij topscorer van de Ihoogste waterpoloklasse, maar zijn ploeg degradeerde. De 20-ja- ige Zuidweg werd deze zomer ook benaderd door De Zijl/LGB. /laar: „Ik had geen zin om daar te gaan spelen. Dat doe je als 9.30 uiiLZ-speler niet snel." Aad Leenheer naar Rijnsburgse Boys Aad Leenheer verdedigt dit seizoen de kleuren van 5-15.0 r zaterdag eersteklasser Rijnsburgse Boys. De overschrijving tot 21.dde 32-jarige speler werd eind vorige week door de KNVB Afde- lling Leiden goedgekeurd. Leenheer speelde in zijn carrière zo'n driehonderd wedstrijden voor het Rotterdamse Excelsior. Na 30-19' zijn afkeuring voor het betaalde voetbal (knieblessure) verhuisde Leenheer vorig seizoen naar Kozakken Boys. In Werkendam kwam Leenheer evenwel nooit in actie. ''Zondaars' Feyenoord missen één duel zeist John de Wolf en Ullrich van Gobbel, de verdedigers van Feyenoord die zondag in de wedstrijd tegen Dordrecht uit het veld werden gestuurd, zijn beiden voor één duel geschorst. De straf van De Wolf is een automatische, het gevolg van twee gele kaarten in dezelfde ontmoeting. Van Gobbel, die direct rood kreeg, werd gestraft wegens het vasthouden van een doorgebro ken tegenstander in scoringspositie. heelkur|f*et tweetal mist nu morgen de wedstrijd tegen Sparta. Valencia naar Atletico Madrid madrid Atletico Madrid heeft Adolfo Valencia van Bayern Mün- Jchen als nieuwe aankoop gepresenteerd. Volgens de Spaanse te levisiezender TVE is met de transfer een bedrag van ruim vijf miljoen gulden gemoeid. 17.00 Indurain valt uurrecord 'gewoon' aan agrigentoMiguel Indurain ziet niet af van zijn voor vrijdag ge plande aanval op het werelduurrecord, de vermeende dopingaf- P faire die hem dit weekeinde overviel ten spijt. Eusebio Unzue, één van de managers van zijn ploeg Banesto, heeft dat gisteren verklaard. De viervoudig Tourwinnaar werd op 15 mei onder voorbehoud positief bevonden, bij een controle na de derde etappe van de Ronde van de Oise. Bij de Spanjaard werden sporen aangetrof fen van salbutamol. Het middel is niet per definitie verboden. Als het therapeutisch wordt gebruikt, aJs spray, is er in principe niets aan de hand. Verdwenen dopingcodes een 'ongeluk' parus» Een ongeluk. Zo kwalificeerde Prince Alexandre de Mero- de de verdwenen dopingcodes uit zijn kamér, tien jaar geleden aan het eind van de Olympische Spelen in Los Angeles. Vorige week werd in Londen bekend dat negen dopingzondaars bij de Olympische Spelen vrijuit waren gegaan, omdat de codes van de gevallen uit de kamer van De Merode waren gehaald. Larsson in Zweede selectie Stockholm Henrik Larsson van Feyenoord is geselecteerd voor de wedstrijd van de nationale ploeg van Zweden tegen IJsland, op 7 september in Reykjavik. Het duel geldt voor de EK-kwalifi- catie. Ook Klas Ingesson, die PSV afgelopen weekeinde verruilde Ivoor Sheffield Wednesday, behoort tot de voorlopige groep van achttien. Zweden eindigde als derde tijdens het WK in de Vere- nigde Staten. Ook Brenda Schultz uitgeschakeld op eerste dag De US Open 1994 heeft binnen twaalf uur toegeslagen. Met Goran Ivanisevic, tweede geplaatst, en Boris Bêcker, zevende op de lijst, werden twee kanshebbers op de ope ningsdag uitgeschakeld. Net als Brenda Schultz en Step hanie Rottier, de enige twee Nederlanders die in actie kwamen op het beton van Flushing Meadows. set groeide uit tot een weerga loos drama. Op 4-5 serveerde Becker drie matchpunten van de bijna 29-jarige Reneberg weg en liet op 5-5 een breekpunt on benut. In de tiebreak liep de agressieve Reneberg via 0-3 naar 3-6. Twee matchpunten was Becker in staat te weer staan, op het derde stond hij machteloos. Twaalf uur na de start, die drie uur werd opgehouden door regenval, had de US Open zijn naam van koppensneller ander maal waargemaakt. Van de ver traging werden Stephanie Rot tier, Nicole Muns-Jagerman en Miriam Oremans de dupe. Het trio stond op de rol voor de der de partij van de dag, maar wachtte de ganse dag vergeefs in de spelerslounge. Hun duels werden verschoven naar van daag. Van de tien Nederlanders kwam alleen Brenda Schultz in actie in de late middaguren, toen de wind aanwakkerde en de temperatuur terugliep naar achttien, negentien graden. Schultz startte haar achtste US Open als de nummer 22 van de werpld, haar hoogste ranking in acht jaar proftennis. De 23- jarige speelster uit Heemstede had een uitstekende voorberei ding achter de rug. In het exhi- bitietoernooi van New Haven excelleerde ze met Voor Schultz duurde de US Open 1994 iets meer dan een uur en 68 minuten. In dat tijds bestek sloeg ze gisteren zeven games bijeen tegen de Franse baseliner Alexandra Fusai, 4-6 3-6. De nederlaag was even pijnlijk als frustrerend voor de 23-jarige Schultz, die de US Open inging als een gevaarlijke outsider. Later op de dag ging ook haar landgenote Stephanie Rottier onderuit. Voor de twee de keer in tien dagen verloor ze van de uit Frankrijk afkomstige Tauziat, 5-7 6-2 5-7. Goran Ivanisevic.liep 2 uur en 21 minuten als een gekooid dier over het beton van Flushing Meadows en onderging hetzelf de lot als Schultz. De Kroaat werd verslagen door de modale Duitse hardhitter Zoecke, 2-6 5- 7 6-3 5-7. Hij was boos op de or ganisatie, beschuldigde de Amerikanen van klassejustitie omdat ze de verzoeken van Sampras en Graf om uitstel wel honoreerden, maar had oog voor de realiteit door te stellen dat hij op Amerikaans hard court nog altijd een beginneling Boris Becker joeg in de eerste avondsessie, de bloeddruk van zijn sponsor Lotto naar het kookpunt. Drie dagen na de show van zijn nieuwe kleding lijn werd hij door Richey Re neberg, de nummer één van Arizona en 48 van de wereld, in vijf sets en drie uur en zeven minuten uitgeschakeld, 1-6 4-6 6-4 6-1 6-7. De Duitse hoogvlie ger gold na Sampras als de voornaamste favoriet voor de eindzege na zijn twee toernooi zeges in de voorbereiding op de Amerikaanse grand slam. Becker leverde de eerste twee sets binnen het uur in, 1-6 4-6. Vanaf de derde set nam de Duitser, de winnaar in 1989, de controle van het duel stevig in handen, sloeg op 5-4 toe o.p het eerste setpunt (6-4) en holde in de vierde set naar 6-1. De vijfde gen op Garrison en Davenport. In de halve finale joeg ze Marti- na Navratilova in de eerste set van hoek naar hoek, 6-2. In de daaropvolgende sets weigerde ze de afscheidstoemee van de 37- jarige vedette te verstoren, 3-6 3-6. Voor de IJS Open hield ze haar speelplan bewust simpel. Een paar rondjes pakken om haar deelneming aan de Mas ters, eind november in New York, veilig te stellen. In dat veld van zestien speelsters stond ze elfde. Door haar verlies tegen Fusai, 78e van de wereld, ver loor ze punten en werd haar startbewijs in de Masters alles behalve zeker. Het was vier jaar geleden dat ze in New York in de eerste ronde werd uitgescha- keld. in '93 en '92 haalde ze bei de keren de derde ronde. Schultz was gisteren op baan 17, het vierde showcourt op Flushing Meadows, een angst haas. Ze werd geblokkeerd door de druk te moeten winnen. Fusai was niet meer en minder dan een solide baseliner met aardig voetenwerk, die de bal in het spel hield en wachtte op de fout van haar tegenstander. Die volgde onvermijdelijk. Schultz speelde meer tegen zichzelf dan tegen Fusai. Haar forehand was afwezig, haar slice-backhand een verdedigende slag. Aanvallen deed ze nauwelijks. Ze kwam in de twee sets twaalf keer naar het net en probeerde het duel vanaf de baseline te controleren. Daarvoor varieerde ze te weinig. Haar spreiding was voorspelbaar en Fusai werd brutaler naarmate ze begreep dat Schultz onder grote druk Petr Korda trekt zich terug Petr Korda heeft zich op de eerste dag van het Grand Slam ten nistoernooi van New York teruggetrokken. De Tsjechische num mer 16 van de plaatsingslijst kampt met een liesblessure. De linkshandige Korda was in 1993 nog de beste tijdens de Grand Slam Cup in München waar hij in de finale van Stich won. Dit jaar liet de 26-jarige man uit Praag nog weinig zien tij dens de grote toernooien. In Melbourne en Parijs werd hij in de eerste ronde uitgeschakeld, op Wimbledon sneuvelde hij in de tweede ronde. Korda wordt in het schema vervangen door de Duitser Oliver Gross. De „lucky loser" moet het dinsdag in de eerste ronde op nemen tegen de Fransman Pioline. Boris Becker stond. De Heemsteedse serveer de hard, 180 kilometer per uur, sloeg zeven aces maar verloor de eerste set door een dubbele fout op breekpunt, 4-6. De ergernis over het verlies van die set kostte haar de kop. Fusai brak in de tweede set op 1-2 en de gefrustreerde Schultz kon die achterstand nooit com penseren. In de buurt van een breekpunt kwam ze niet en met 3-6 kwam er een onverwacht snel einde aan hat „Deze nederlaag n mij snel vergeten" US Open. mompelde Amerikaan Reneberg. haar nieuwe partt Glen Schaap. I let w; spraak tegen beter Net als hij Ivanisevic was het geen nedêrla je vcryt laag om krijgen. nachtnier scorebord w0 'otterdam hulp ty'n voorganger leunt tegen een taaltje op Spartanello, Sparta's /ere rainingscomplex aan de je. Op ichulpweg, waar Alfons Groe- h|i nendijk zich voorbereidt op zijn schoo;erste derby tegen Feyenoord. loet Winston Bogarde staart met een lijnlijke blik naar zijn nog teeds niet herstelde enkel. „D.r :ne keer gaat het beter dan de andere, maar fit, nee, dat ben ik ïog steeds niet." Het vertrek van Winston Bo- arde naar Ajax maakte de omst van Alfons Groenendijk 13 ïènogelijk, al kende de linker- niddenvelder enige twijfel bij 3as iet nemen van de beslissing: te- da "uggaan naar Nederland of toch nog een jaartje in Engeland blij ven? Alfons Groenendijk geeft 00. toe te hebben gewikt en gewo- op die zondagavond, toen Sparta uitsluitsel van hem wil- 17.0C 303Q de. Hij liet Henk Hendriks lang in onzekerheid en zelfs in die mate dat de technisch directeur het idee kreeg dat Groenendijk een spelletje met hem speelde. „En als dat zo is, dan gaat de transfer niet door." Dat spelletje legt Alfons Groe nendijk uit als onzekerheid. „Er waren meer clubs die belang stelling voor mij hadden, ook Nederlandse. Leeds United kwam daar ook nog bij. En toen Manchester City me ook weer trachtte over te halen het laatste seizoen vol te maken, wist ik het helemaal niet meer. Want ik had het goed naar mijn zin in Engeland, het beviel me prima. Uiteindelijk heb ik toch voor Sparta gekozen. Terug naar mijn eigen omgeving. Het zou er toch ooit weer van moeten komen." De geboren en getogen 30-ja- rige Leidenaar (begonnen bij LFC, daarna UVS voordat Lex Schoenmaker als assistent-trai ner van Cor van der Hart hem twaalf jaar geleden naar FC Den Haag haalde) hakte de knoop door ten gunste van Sparta, om dat hem de speelwijze van Manchester City en de chaos bij de club hem niet langer zinde. „Peter Reid had mij vorig sei zoen gehaald, maar na zijn ont slag zijn er twee nieuwe mana gers, twee nieuwe voorzitters en een geheel nieuw bestuur geko men. Er werden veel spelers tussentijds gekocht en verkocht. Op het laatst liepen er 32 spe lers rond. Het was een bende. Ik wist niet meer bij wie ik moest zijn als er iets aan de hand was, terwijl de nieuwe manager Brian Horton een voorstander was van dat typisch Engelse voetbal. Allemaal van die lange ballen, waarbij het middenveld wordt overgeslagen. Ander voetbal dan we in Nederland Alfons Groenendijk, foto archief gewend zijn. Dat had ik snel ge zien en toen ik er naast kwam te staan, wilde ik meteen weg. Het maakt me dan niet uit of ik minder verdien, ik wil voetbal len en niet op de bank zitten." Dat was hij in al die jaren bij FC Den Haag (vijf jaar), Roda JC (vier jaar) en Ajax (twee jaar) niet gewend. „Alleen het laatste seizoen bij Ajax was ik niet ze ker meer van een plaats. Het eerste jaar nog wel, heb ik vrij veel gespeeld, ook nog in Euro pa Cup-wedstrijden. Maar na dat ik was hersteld van een en kelblessure, kwam ik er niet meer aan. Dat weet je bij Ajax. Daar staan ze klaar om je plaats in te nemen. De concurrentie is groot. Het laatste jaar bij Roda JC heb ik een tijd getobd met mijn andere enkel, eerder had ik nooit tegenslagen gehad." De keus viel op Sparta, de club met de Britse inslag. Alfons Groenendijk blijft derhalve in stijl. „Na tien jaar rondreizen vond ik het eigenlijk welletjes. Sparta leek me de ideale oplos sing, al weet je zulke dingen na tuurlijk nooit vooruit. De club spreekt me in elk geval aan en ik hoop nog een paar leuke ja ren mee te maken op Spangen, waarmee ik overigens niet wil zeggen dat ik al aan stoppen denk. Ik voel me nog fit en mis schien kan ik nog wel een jaar tje of vijf mee." In de toekomst misschien nog wel als vrije verdediger? Groenendijk: „Daar heb ik nog nooit bij stilgestaan. Mijn hele leven heb ik op het mid denveld gelopen, daar liggen mijn ambities. En Sparta heeft toch een goede vrije verdediger? Ik vind trouwens dat Sparta kwalitatief een goede groep heeft. Het is even afwachten hoe de competitie gaal verlo pen. We beginnen in elk geval met een leuke wedstrijd. De derby tegen Feyenoord spreekt me wel aan, daar hoef je echt geen Rotterdammer voor te zijn." sportprijsvragen Cijferspel: 6 cijfers goed: geen winnaar; vijf cijfers goed: 1 winnaar, 4 cijfers goed: 32 s goed: 254 winnaars, 2 3 6 3, Dreekmann (Dui) Svensson (Zwc) (Spa/2) Ferrando (Ifa) 7-5 6 1. Gigi Fcr nandez (VSf) Hack (Dui/12) 6 2 2 6 7 6, /(Spa/3) Martirick (Du.) 6 I 6 fi cijfers goed: 2.266 winn; (onder voorbehoud) Lucky Ten van maandag 29 augustus: 9 10 11 14-23-29-32-41 -42- 44 48 50 - 57 - 59 - 60 - 66 - 72 - 73 Iang((Tai) Li (Chi) 7 5 6 4. K a (Jap) 6-1 6 4, Carlsson r (Bel) 4 6 6 1 6 2. Farina (VSt) 7-5 6-7 6-1. s (VSt) 5405, 2 I Onno Guinau en Willem Visser hebben nog enkele punten nodig plaatsing paardesport Eerste koers, 2040 m: 1Hendrien W (Hul leman) 2 46.3 1 21.0, 2 Getruda Brach. 3. Fenix Oxford. Toto: winnend 1,60 plaats 1,30 3.40 koppel 13,20 trio 82,50. Tweede koers. 2040m l. Happy D(Pools) leather Pearl, 3. Gill d 4,00 F 108,60. 1Go Go Vryenesse Galloway. 3. I 2,50 plaats 1,80 8,30 koppel 51,30 trio 301,00. Vierde koers, 1 700 m: 1Icarus Lucswolle 2.16,6 - 1.20,4, 2. Gold De 4 Stich (Dui) 2853, 5. Edberg (Zwe) 2767, 6 Chang (VSt) 2443. i (Rus) 1930, 12 Courier (VSt) 1867, 13. Ferreira (ZAf) 1832, 14 Muster (Oos) 1720, 15. Piol.ru; (Fra) 1561. 16. Korda (Tsj) 1536, 1/ Rosset (Zwi) 1465, 18. Gustafsson (Zwo) 1453, 19. Costa (Spa) 1335, 20. Agassi (VSt) 1326, 29 Haarhuis 1095.31. Kra|i eek 1052, 3/ Fltingh 869, 100 Sieme rink 469, 194. Davids 215, 199. Wibier Graf (Dui) 358,00 punten, 2. cano (Spa) 263,04, 3. Marti e (Fra) 135,30, 6 Date Blommerd, isible W. Toto: 1 Drie Klaver Drie Zoeterwoude HDC2: 1. J. Mens/A. Uljee, 2. G. Lamm mers/F, Schreuder. DDC2; I f/l Ai-.-. DEB: l.B. Zon- boom/E._ Zevenhoven, 2. L. Gijzel/H. de 4,40 plaats 2,20 11,10 koppel 35,20 trio Schuit/ 63,61, 55, Rotiier 28,34, 427,70. Hertzberger, 2. R. Kleian, 3. I zoeterwoude peter klein tennismedewerker Mark Fleischeuer en Bionda Zonderop zijn de lijstaanvoer ders in de hoogste speelsterkte bij het Drie Klaver Drie-toer nooi van Zoeterwoude. Belang rijker dan de koplopers, die bei- 6240 ^en zeker zijn van deelname aan het Masterstoernooi, is ui teraard, wie hen gaat volgen. Arthur Hertzberger en Charlotte Zandbergen staan op pole-posi- tion in de Cl-categorie. Ingmar Burgerhout en Femke de Boer beginnen in Dl bovenaan de j3 lijst van deelnemers. Traditiegetrouw worden de laatste deelnamebewijzen aan het slotoernooi van het LD ten- niscircuit bij Zoeterwoude ver overd. In de negentiende editie is het al niet anders. Onno Guinau en Willem Visser heb ben nog enkele punten nodig om zich veilig te weten. De nummers 7 en 8 van de ranglijst komen elkaar uitgerekend in de kwartfinale tegen. De verliezer moet afwachten een der andere „^kandidaten, zoals de als tweede geplaatste Jeroen Vink, het niet op de heupen krijgt. De toer- nooiwinnaar verdient tenslotte zes punten. Bij de vrouwen kan Maaike Zonderop een unieke gebeurte nis realiseren. De Ripse staat net binnen de top-acht van de 'ranking'. Als zij die plaats weet te behouden zullen voor de eer ste maal in de Masters-historie twee zusjes in de hoogste afde- In het C-toernooi staat Erik- Paul van Weeren niet op een van de hoogste posities. Taco Stoppels ontmoet de koploper van het circuitklassement in de kwartfinale en moet winnen om meer dan één nuttig punt te veroveren. Of wedstrijdleider Johan van Velzen heeft een sur prise in gedachten door Van Weeren in de eerste ronde te la- RabobankS ling van het slottoemoi op Uni cum meespelen. Bionda Zon derop opent tegen de winnares van Zuid-West, Nelleke Weijer- mans. Pascal Jongmans, die zich daar door Tammera Canter Visscher liet kloppen, kan een enkel puntje c bruiken. In de bovenste helft vertoeft ook Hans deelname deeltelijk Gepland tegen de in Velzen, die de in de Masters ge- eigen hand heeft, it een kwartfinale het duel tussen twee toernooiwinnaars van de afgelopen week, Arthur Hertzberger bij Nieuwe Sloot en Martin van Leeuwen bij Sassen- heim. In de onderste helft is de als tweede geplaatste Robin Kleian reeds uit het schema. De Lissenaar is geblesseerd. Marloes ten Berge moest bij Sassenheim ten opzichte van de concurrentie fors aan de bak. Bij het Die Klaver Drie-toernooi zit de speelster van Leidse Hout in een leunstoel en kan afwach ten, wie finaliste wordt. Lokaal favoriete Charlotte Zandbergen, of de speelster waar de Zoeter- woudse koploopster bij de C- vrouwen vorige week van ver loor, Ingrid van der Plas. De D-lijsten voorzien in een eindstrijd, die het afgelopen weekeinde al bij Zuid-West werd afgewerkt. Ingmar Burger hout stuit als alles goed gaat op Wim van Veen, Femke de Boer en Hanneke Rothbarth gaan op de zoveelste herhaling. Bij de D dertigplus mannen kunnen Cor Brouwer en Cor Strijk hun vijfde seizoentitel v T. Stoppels. DEC: 1. Ch. zanaoergen, z. M. ten Berge. HOC 30+: 1. R. Kleinjan/C. van Vel/'-n, R Art//II ji- Bles. DDC 30+: 1. R. Akerboom/T. van Ruiten, 2. C. Baron/T. van Santen. GDC 3 GDC2: 1. L. Gijzel/K. Pennenburg/R. Meeuwsen. HED1: 1 W Sclireurfer, C. H„-, HDD 1 1. P. Berends/N. Merbis, 2. P. Douglas/M. Verhoef. DDD1: 1, A. van Bijsterveld/A. Thjo, 2. C. Coebergh/" Fellow ippel i Ruiten/R. Kuipers, 2. C. Ba- Berends. 2. G. Renkers/P. iers, 2040 m: 1. Henny Meerdijk uwelingen) 2.45,4 - 1.21,1, 2. lanover, 3, Gamba Rebel. Totot: vv1111m 1111 1,1,(1 pl.-i.il-. 2,90 18,00 90,50 trio 1623,40. Zesde koers, 2040 m: 1. Heli (Hetteling) 2.46,3 1.21,5,2. Dre< 3, Game Speed. Niet gestart: Flori to: winnend 2,0 4,90 trio 22,00. Boogert 28,1! 14,6S,a? ÏSl0 2,00 plaats 1,60 3,00 koppel sportagenda B.v.d Ven. 4. T de Rooy, 5. M. Spigt, 6. B.v.d. Goes, 7. P. Hoekstra, 8. R. de Jong. DED: 1. F de Boer, 2. H. Rothbarth, 3. C. van Velzen, 4 L. Zirkzee. HDD 30+: 1. C Brouwer/C. Strijk. 2. H. Bouwmeester/P. van Klink DDD 30+: 1 B. Hansen/J. Valk. 2. E. Davis/H. Eppinge GDD 30+: 1. C van Doesburg/C. Brouwer. 2. C. Niersman- Baans/E. Brand. GDC1: 1. L. Ouds- M. Hoekstra, 3. R. Jong a Tai, 4. E Zim mermann. HDC1: 1 Van DuynA/an Koesveld, 2. Bierling/Brebde. DDC1: 1 Guyt/Den Hollander, 2. Boskamp/Evers. GDC1: 1 V.d. Hoeve/Engel, 2. Van Riet /Bierlmg HEC2 1 H Saidi, 2. W. de Vos. I Schiphorst. HDC2: 1 y.2. r - r Heylig /Chrispijn GDC2. 1 Vos-Robert/Van V gaarden. 2. Wempe/Grimbergen. HED1: 1 W Moerer, 2. R. Hynderick. HDD1: 1Krij nen/Reijden, 2. V.d. Meer/Schoutsen. 3. Sky Wonder. Toto: winnend 6,80 pla 3,30 4.40 koppel 21,90 trio 4153.00 dubbelwmnend 13,10. Achtste koers, 2040 m; 1Gracia Westland (De Leeuw) 2.44,9 1.20,8, 2. Gogo Dra gon, 3. Ebely W. Toto: winnend 5,10 plaats 3.00 3.70 koppel 8,20 tr.o 199,20 Negende koers, 2040 m: 1Twigs Jeanette (Schagen) 2.40,1 - 1.18,5, 2. Early Bird, Niet gestart: Edel Hollan- voetbal knvb amateurs i. Toto: winnend 3.20 plaats 2,10 1,60 nmcHao mol 6 RD trin 60 sport op tv 16.30-17.30 EURO: V B.30-19.30 EURO: Eurogoals: Overzicht £u- mpetitiev d 2: Sportjournaal. ropese voetbalcomjjetiti 19.30-20.00 EURO: Eurosportni 20.00-21.00 EURO: Eurotennis: 20.00-22.15 RTL 5: Sport: a 22.00-23.00 EURO: Bokse 22.15-22.30 Ned 3. Sportjourna niskampioenschappen. 01.00-01 30EUR0 Eurosportni. 09 00-10.00 EURO: Eurotennis: magazu 11.00-12.00 EURO. Olympisch Magazin 14.00-15.00 EURO: Eur met het ATP-overzicht. 15.00-16.00 EURO: Kar 16.25-18.00 Ned 3: Open A Dave Shoei 1,60 1,30 koppel 3,90 trio 162,90. Elfde koers, 2040 m: 1. Jenny Bowler (Koopman) 2 45,4 - 1.21,1, 2 Giselle d' Almere, 3. Pomolli. Niet gestart: Forte Diepnow en Flash Dennehof. Toto: wrn- nenrj 8.70 plaats 5.70 7,70 koppel 51.40 trio 243,10. Omzet sporttotalisator: 182.487,00. tennis EERSTE KLASSE A (za): Quick Boy. FC Lisse. 19.30 uur LEIDSCH DAGBLAD CUP: Woubrugge DISTRICTSBEKER Tweede ronde: ARC UVS (19.30 uur), VCL - FC Lisse (zo), Alphense Boys Capel rdwijk - SJC, Lugdunum Rijns - RCL. Alphia HMSH, I Vilhelmus. Docos DWO, Esdo - US Open Mannen, e (Kro/2) 6-2 7-5 3-6 7-5. ronde Zoecke (Dui) Ferreira (ZAf/12) McGuire (VSt) 7-5 6-2 :r; vrouwenvoetbal

Leidsch Dagblad | 1994 | | pagina 19