Almere is niets voor Rob Barel Hans Wesseling wint in Haaswijk Boeiende finales schrale troost voor Sassenheim Tamminga nadert record Sport Tennisvereniging Zuid-West houdt twee titels in eigen huis Leidsch Dagblad Tennis Circuit RabobankS VINTERSPORT Kamstee< MAANDAG 29 AUGUSTUS 1994 Wereldtitel voor Bob Moore borgloon Na drie keer als tweede te zijn geëindigd ('90 en '91 in de 125cc en '92 in de 250cc) is het de 27-jarige Amerikaan Bob Moore dan toch gelukt een jongensdroom in vervulling te laten gaan. Tijdens de laatste 125cc GP van dit seizoen, in de Belgische plaats Borgloon, pakte hij voldoende punten om de kroon op zijn werk te zetten. Om de titel te veroveren hoefde Moore in België nog slechts vier punten vergaren, maar hij zege vierde in stijl. Hij was als snelste weg in de eerste manche en reed daarna iedereen op grote afstand zoek. Volleyballers verliezen bielefeld De Bulgaarse volleyballers beginnen zo langzamer hand een obsessie te worden voor de selectie van loop Alberda. Bij het toernooi om de „Deutschland Cup" in Bielefeld verloor Oranje gisteren opnieuw en alweer met 2-3. Het weerwerk in de rally-point-set duurde tot 20-22, na een voorsprong van 14-11. In de voorronde was de ploeg rond de goedmoedige reus Ljubo Ganev (2,10 m en 120 kg) ook al succesvoller na vijf sets. leiden wilmar kortleever atletiekmedewerker Voornamelijk door zijn sterke lopen wist Hans Wesseling gis teren de Oegstgeester Run Bike Run in HaasvVijk op zijn naam te schrijven. In 1.53.20 bleef de Noordwijker zijn dorpsgenoot Thomas Steenvoorden ruim een minuut voor. Bij de vrouwen versloeg de sterke Utrechtse loopster Carolien ten Bosch re- giofavoriete Gonnie Wensveen. Bataven-atleet Hans Wesse ling keerde begin dit seizoen te rug naar zijn oude sportliefde, de triathlon. Met de winst in de Run Bike Run van Oegstgeest lijkt deze rentree voor dit jaar geslaagd. De 33-jarige Wesse ling gokte in Oegstgeest op zijn sterke onderdeel en vertrok op de 3,9 kilometer lange eerste etappe voluit: „Ik wilde voor sprong opbouwen. Steenvoor den is sneller op de fiets, maar dan moet hij eerst de achter stand zien weg te werken. Die strategie werkte, want hij kwam me pas halverwege voorbij." De voorsprong van veertig tellen die de één jaar jongere Steen- voorden nog opbouwde, bleek vervolgens inderdaad niet vol doende voor de winst. Onder de in totaal 160 gefi nishte atleten was Carolien ten Bosch de snelste vrouw. De sterke Utrechtse loopster had in de Run Bike Run een voordeel op de meer all round triatlete Gonnie Wensveen. Het uitein delijke verschil tussen de twee bleef binnen de drie minuten (2.10.49 om 2.13.43). Net als vo rig jaar eindigden Wilma Streng (2.20.32) en Monique Vergeer (2.22.37) hoog. Casper van den Brugh greep op de valreep van het seizoen zijn eerste winst in een Super Prestige wedstrijd. In Delft leid de de Leidenaar over 1,5 kilo meter zwemmen, veertig kilo meter fietsen en tien kilometer lopen van start tot finish. Opval lend was de uitstekende loop tijd die Van den Burgh reali seerde. Nog nooit was hij snel ler dan zijn 34.30 van gisteren, zodat hij totaal uitkwam in een goede tijd van 1.56.38. Op het laatste onderdeel afzondelijk werd hij zesde en daarmee was hij zelfs sneller dan de Leidse De Zijl/LGB-atleet Willy Bogers. Deze TNO-onderzoeker eindig de totaal op de achtste plaats in 2.04.20. Mart Moraal klasseerde zich in ruim 2.06 als dertiende. De weergoden lieten de triat leten zaterdag in de steek, maar het gehele vijftal dat van De Zijl/LGB aantrad in Almere, kwam in zeer acceptabele tijden aan de streep. De snelste van hen was de Voorhouter Albert Ruigrok, die 10.21.45 neerzette. Als goede fietser achterhaalde hij clubgenoot Herman Blöte snel, maar deze had zijn race evenwichtiger ingedeeld. Op het loopparcours benaderde Blöte zijn clubgenoot alsnog tot op 3 minuut 55. In zijn vierde hele van Almere miste Rob Oudshoorn net de elf uur-grens. Met 11.03.15 was de Leidenaar echter wel bijna een uur sneller dan stadgenoot Hans Bouw meester, die snel zwom maar een zware inzinking kende op de afsluitende marathon. Vete raan Koos Zwaan voltooide Al mere voor de zesde keer (13.19.45). leiden wilmar kortleever atletiekmedewerker In het Luxemburgse Esch sur Alzette heeft de Alphense pols stokspringer Christian Tamminga een wekenlange en stijgende vorm omgezet in een uitstekende prestatie. Met een nieuw persoonlijk record van 5,45 verbeterde het 20-jarige talent gis teren de beste Nederlandse seizoensprestatie van Laurens Looye met vijf centimeter. Tamminga miste na zijn 5,45 slechts nipt de nationale re cordhoogte van 5,51De ClOS-student krijgt dit jaar nog enkele kansen om zijn concurrent Looye als recordhouder af te lossen. Voor serieuze pogingen is het echter afwachten of nieuwe stok ken op tijd arriveren Tamminga heeft het laatste jaar zo veel aan kracht en snelheid gewonnen, dat bijna maandelijks zwaardere, langere en stuggere stokken moeten worden be steld. Hazeleger Op de weg ging Jan-Dirk Hazeleger gisteren in de tien kilome ter lange omloop van Hem op herhaling. De Katwijkse Bataaf won de wedstrijd in 30.18. Hazeleger liep de dikgesponsorde wedstrijd in Noord-Holland in zijn voorbereiding op de mara thon van Eindhoven, later dit jaar. Na de snelgestarte baanat- leet Ron van Diepen te hebben achterhaald, soleerde de 30-ja- rige Katwijker naar de winst. „Ik ben al een week of twee goed in vorm. Nog niet voor mijn record van 29.30 op de tien kilo meter. Gelukkig niet mag ik wel zeggen, want Eindhoven is pas over anderhalve maand." Echtgenote Regina van Duijn heeft door de marathontraining veel aan snelheid ingeboet. In 37.48 finishte ze een halve minuut achter winnares Souverein. In de nationale Heerlense Telematicaloop bleek veteraan Henk van Velzen te snel voor de andere leden van het Bataven marathon team. Teamgenoot Jan Kortekaas moest op het zwa re heuvelachtige parcours na elf kilometer afhaken, waardoor alleen Van Velzen zich in 53.33 bij de eerste veertig klasseerde. De Bataven sloegen met neo-veteraan Jo Ferket (47ste in 55 rond) wel een dubbelslag bij de veteranen. De teruggekeerde Huub Pragt voegde zich in 54.36 net tussen hen. Bij de vrouwen behaalde Joke Kleijweg de tiende plaats, meteen ook goed voor punten in het wegcircuit, dat dit jaar enigszins aan prestige heeft ingeboet. Met 1.01.06 was de Leid se 3,5 minuut sneller dan clubgenote Leny van der Plas, die vijftiende en tweede veterane werd. Mart Hoogenboom en Eri ca van der Bilt grepen ereplaatsen in Leersum. Bataaf Hoogen boom pakte in 1.17.00 een derde plaats in de halve marathon. De Leidse Van der Bilt, lid van AAC Amsterdam, won de tien ki lometer in 39.33. Op de baan was gisteren Debby van der Kraan in Spijkert isse de beste atlete tijdens de selectiemeerkamp voor district West 2. Met drie persoonlijke records realiseerde het talent van De Spartaan op de zevenkamp een totaal van 3721 punten. Bij de jongens voegde zich naast haar geen enkele atleet uit de Leidse regio bij de districtsselectie voor de landelijke meerkamp. Spartaan Michel Faas werd met een vierde plaats wel eerste re serve. Faas realiseerde 4827 punten, waarmee hij Bataaf Floris Gijzenij bijna honderd punten voorbleef (4733). Vincent van Blitterswijk (De Spartaan) verbeterde zich op al zijn acht num mers tot een totaal van 4697 (zevende). Tijdens de nationale C-spelen bleef de regio totaal verstoken van medailles. De beste prestaties waren voor de estafettes van AAV '36 uit Alphen aan den Rijn. waarbij de jongens in 49,18 vierde en de meisjes in 42,06 vijfde werden op respectievelijk de 4x100 en 4x80 meter. CHEF WILLEM SPIERDIJK, 071 -356464. PLV.-CHEF ROB ONDERWATER. 0 Jan van der Marei onttroond op NK triathlon Rob Barel heeft niets te zoeken in Almere, het Ne derlandse mekka voor tri atleten. De wereldkam pioen driekwart triatlon kwam daar in 1985 al ach ter. Om de een of andere reden, waarvan de meest waarschijnlijke geld is, stond de 36-jarige Barel za terdagochtend om half acht in zijn 'wetsuit' toch weer eens klaar om het Gooimeer in te duiken. De Holland Triatlon moest zijn volgende prooi wor den. almere GPD Arme Barel. Domme pech, ge volgd door diskwalificatie, be roofde hem van alle illusies en de wedstrijd van zijn favoriet. Olivier Bernard, de Zwitserse debutant, profiteerde dankbaar en zegevierde in 8.28.37 uur. Frank Heidoorn finishte in 8.33,13 als tweede en greep daarmee de Nederlandse titel, die bij de vrouwen terecht kwam bij een andere debutant, Irma Heeren. Rob Barel is sinds het begin van de jaren tachtig zonder meer de meest getalenteerde en allerbeste Nederlandse triatleet. Zijn erelijst is indrukwekkend. Honderd overwinningen, Eu ropese en wereldtitels op halve en driekwart triatlons. De 'hele van Almere' ontbrak echter nog op zijn erelijst. In 1984 en 1985 werd hij respectievelijk derde en tweede terwijl hij had moeten winnen. Gefrusteerd liet hij ver volgens Almere voor wat het was en koos bewust voor het kortere werk. Dat leverde im mers meer geld op. Dit jaar, zo had Barel zich voorgenomen, stond in het te ken van het grote afscheid. Het was genoeg geweest. Maar, het moest wel een stijlvol afscheid worden. De wereldtitel in Nice, enkele maanden geleden, was zijn eerste fraaie slotakkoord. Het tweede volgde drie weken geleden met de Europese titel halve triatlon in Slovenië. Het Ontgoocheld grijpt Rob Barel naar zijn hoofd nadat hij is gediskwalificeerd tijdens de triathlon van Almere. derde had zaterdag moeten klinken. Maar Barel had beter moeten weten. Almere is niets voor hem. Na 160 kilometer fietsen sloeg het noodlot toe. Barel, natuur lijk hij, reed aan de leiding. Ach ter hem zwoegde Frank Hei doorn op zijn futuristische kar retje ter waarde van 15.000 gul den. Olivier Bernard had een nog grotere achterstand. De strijd leek gestreden. Totdat een dwarsliggend steentje voor een dramatische wending in de wedstrijd zorgde. Barel reed lek, kreeg met geen mogelijkheid weer lucht in zijn band en pakte tenslotte in arremoede een Fietspomp aan van een behulp zame toeschouwer. Op dat mo ment wist hij dat de Holland Triatlon over was. De jury keek toe en trok de rode kaart. „Ik wist dat met het aanpak ken van die pomp diskwalifica tie volgde", verklaarde Barel la ter. „Maar wat moest ik? Anders kwam ik nooit in Almere." De wereldkampioen accepteerde het besluit van de jury gelaten. „De wedstrijdleiding vertelde me dat haar niets anders over bleef dan de reglementen te volgen. Als triatleet mag je nu eenmaal geen hulp van derden accepteren. Je moet het zelf doen. En als je een rode kaart krijgt, dan is de motivatie weg." In het stadhuis van Almere, waar de wissel met het lopen plaats vond, staakte Barel de wedstrijd. „Ik had natuurlijk door kunnen gaan en na afloop de diskwalificatie kunnen aan vechten. Maar wat voor zin had dat? Er is dan altijd wel weer een triatleet die protest aante kent. Nee, de jury deed gewoon zijn werk. Ik blijf echter met het nare gevoel zitten dat ik dit alles had kunnen voorkomen door nog beter mijn materiaal te ver zorgen. Nu voel ik mij haast verplicht om volgend jaar toch nog in Almere terug te keren." Regio-triatleet Jan van der Marei verloor zijn nationale titel op een derde plaats toch met een goed gevoel. Na een lange blessure had de man uit Ter Aar slechts vier weken voor een se rieuze voorbereiding op de wedstrijd die hij vorig jaar won. „Even had ik nog gedacht bij Heidoorn in de buurt te komen, maar toen ik de tussentijden hoorde wist ik dat dat niet zou lukken. Ik ben echter heel tevre den en volgend jaar gaan we er weer helemaal voor." De eerste plaats van Irma Heeren bij de vrouwen was géén verrassing. Haar enige concurrente, Katinka Wilten- burg, liet verstek gaan. De Noordhollandse triatlete werd getroffen door de ziekte van Weil als gevolg van zwemmen in besmet water. Zij kan waar schijnlijk haar seizoen verder vergeten. Heeren greep de titel dank zij haar superieure loop kwaliteiten. Haar winnende tijd, 9.46,25, was aanvaardbaar, ze ker gezien het slechte weer (re gen, veel wind). sassenheim peter klein tennismedewerker Jeroen Boogmans heeft het Bl- toemooi van Sassenheim op zijn naam geschreven. De topf avoriet won in de eindstrijd in twee sets van Martin Verkerk. Bij de vrouwen ging de hoofd prijs eveneens naar de verwach te winnares: Heddy Boers. In de Cl-categorie overtuigde Martin van Leeuwen, die zich definitief plaatste voor de Masters. Op papier beschikte Sassen heim voor aanvang van het open BI-toernooi over een aan trekkelijk deelnemersveld. Het slotweekeinde viel de wedstrijd leiding bepaald tegen. Overi gens niet met betrekking tot de finalisten. Met de kopman in het LD-klassement, Boogmans, en Nederlands nummer twee bij de zestienjarigen, Verkerk, was een kwalitatief goede eindstrijd gegarandeerd. De topfavoriet en de Leidse topju- nior maakten de verwachting waar. Boogmans bleek in de Leidse B-toernooien gepokt en gemazeld, waar Verkerk alleen een doorbraak bij Dekker en winst bij TeHaDo tegenover kon stellen. De kwaliteit van het veld werd ondergraven door het terugtrek ken van regerend Master, Jan- Willem Lugthart. Mickel Ver kerk, de revelatie van de dis tricts indoor B, gaf zijn eerste ronde tegen Martijn Zandvliet op. Het interessante Alphense treffen tussen Verkerk en Mare Nagelkerken werd door de za terdagse regen tot een proset te ruggebracht. Omdat Boogmans Zandvliet slechts één game toe stond, resteerde de organise rende vereniging alleen de eindstrijd. Twee deelneemsters uit Am sterdam fleurden daarentegen de strijd bij vrouwen juist op. Wendy van Beusekom ging in de halve finale in het BI-onder- deel pas na twee tiebreaks tegen Ingrid Kruit ten onder. In de B2 hield ze de in die klasse op nieuw sterk acterende Marloes ten Berge drie sets aan het werk. Kruit kwam er in de BI-finale tegen Boers niet aan te pas. De winnares had om die slotronde te bereiken zaterdag een moei zame proset moeten spelen te gen Carmen Delsasso. De Dek ker-speelster overleefde wel haar halve finale in het B2-on- derdeel. Het verschil met de tweede Amsterdamse, Linda Nouwens, was echter miniem: 9-7 in de proset. In de eindstrijd stuitte de winnende Delsasso op de leeggespeelde Ten Berge, die in de Cl-categorie twee langdurige driesetters te ver werken had gekregen. Bij de beste vier was de Leidse Hout speelster nog wel de meerdere geweest van Nouwens. Maar In grid van der Plas ging hier met de hoofdprijs aan de haal. Ook de strijd bij de Dl-man nen, met zes man uit de top tien van de ranglijst, eindigde teleurstellend voor de wed strijdleiding. Remco van Oosten gaf tegen Enrico Damo in de proset van de halve finale op wegens verplichtingen bij het NK Beach Tennis in Zandvoort. Ook de eindstrijd kreeg een ver keerd einde. .Colin Vrieze gaf wegens een blessure op. Bij de vrouwen pakte Marieke van Keulen de zege en een plaats bij de D-Masters. De resultaten van het Bent- landen-toernooi in Benthuizen brengen in de top van het LD- klassement geen verschuivin gen teweeg. Thuisspelers boek ten de grootste successen. Hans-Paul Treffers bij de Cl- mannen en in de Dl-afdeling Tom-Kees Doorschot (single winnaar), veteraan Cees Boeter (singlefinalist en winnaar mixed) en Noor Maase (winna res dubbels met Wil de Vrij en Boeter) bleven de concurrentie uit drie districten voor. leiden peter klein tennismedewerker Tennisvereniging Zuid-West is bij de jacht op de hoofdprijzen in haar eigen open toernooi in twee gevallen geslaagd. Joost Rothbarth versloeg in de Cl-ca tegorie favoriet Erik-Paul van Weeren. Ingmar Burgerhout was de beste in de Dl. Voor de erepalm in de hoogste groep, de B-afdeling, is de Leidse club nog te jong. Mark Fleischeuer weer stond op het snelle kunstgras servicekanon Willem Visser. Tammera Canter Visscher zag haar opmdrs in de finale door Nelleke Weijermans gestuit. De strijd van Willem Visser ging niet alleen om de eer en de titel, maar ook om een plaats bij de B-Masters. Marco Visser over leefde in de halve finale de ser vice-inslagen van zijn naamge noot niet. In de eindstrijd vond Fleischeuer echter een passend antwoord. Behalve de circuit- punten voor de tweede plaats haalde Willem Visser met Jeroen Vink ook de hoofdprijs bij de dubbels binnen. Bij de vrouwen startte Canter Visscher haar opmars met een zege op Pascal Jongmans. De Forescate-speelster werkte ook de halve finale positief af en be zat vervolgens in de eindstrijd voldoende kracht om steeds weer een achterstand weg te werken. Nelleke Weijermans beschikte in de slotfase van bei de sets echter over de sterkste zenuwen. Joost Rothbarth schoot in de roos met een verrassende zege tn Cl. Zus Hanneke Rothbarth en Marjolein van Deursen, bei den D-speelsters, werkten zich bij de Cl-vrouwen op de tot de halve finale. Sabine Hoekstra werd winnares en daarmee te vens koploopster van het LD- tenniscircuit. In het Dl-enkelspel werd de overwinning van Ingmar Bur gerhout min of meer verwacht. Zowel Jan-Willem van der Kaay en Joost Kwestro als Marjolein van Deursen en Laura Zirkzee voegden daar echter dubbelti- tels aan toe. Hanneke Roth barth krijgt bij de Masters op nieuw de kans Femke de Boer te bestrijden en mogelijk te kloppen. Met de hoofdprijs bij het Oos terman-toernooi van Nieuwe Sloot in Alphen haalde Arthur Hertzberger tevens een nog be langrijker prijs binnen, de ticket voor deelname aan de C-Mas- ters. René Cardinaal kon de thuisspeler onvoldoende tegen houden, maar pakte met Gert Lugthart wél de titel in het mannendubbel. Het deelname bewijs voor de D 30+ dubbels kwam in handen van Arie en René Geerlof bij de mannen en van Ans van Bijsterveld en Ada Vliegenthart bij de vrouwen. Bij het Tinga-dubbeltoernooi in CIRCUIT IN CIJFERSf Sassenhein HEB1: halve finales J Boogmans Zandvliet 6-1 6-0; Martin Verkerk -1' gelkerken 8-6 proset. Finale Boogr Verkerk 7-5 6-3. DEB1 halve finalJ Boers - C Delsasso 8-6 proset; I Kruii van Beusekom 7-6 7-6. Finale: 8al Kruit 6-0 6-3 HEB2: finale J.P RoelJ' M Brand 1-6 6-1 6-3. DEB2; final} Delsasso - M ten Berge 6-4 6-3. HEC1: halve finales: G. KoekkelkorenL Warmerdam 8-5 proset, Martin v wen - Kees Korenhof 8-3 proset Ffl Van Leeuwen - Koekkelkoren 6-4 r DEC1: halve finales. I.v.d. Plas - C i bergen 6-3 6-2; M. ten Berge - L. Nou 4-6 6-2 6-3. Finale: Van der Plas Berge 6-4 6-7 6-3 HDC1: finale S. lings/G. Koekkelkoren - M. Dros/J Rin 6-3 4-6 6-1 DDC1: finale: S. Klint/K. wi|k - C Voskuil/Kr. Wilbrink 4-6 7-6 1 GDC: finale M. van Keulen/J. Beijen tg rrlam A.A fi.9 n, IS 1 Berkhout/E. Warmerdam 6-4 6-2 HEC 30+: finale- E Zimmermann Monfils 6-1 6-0 DED 30+: poule: 1 mekinders HDC 30+: finale: B Elke Kloo - T. van Berkel/J. Frank 6-7 6-3 m DDC 30+: finale: E. Guyt/J. den Hollarf Ten Hage/Hemminga 7-6 6-3. GDC 3 nale K. Huisman/M.v.d. Hoorn Bechtum/E Monfils 1-66-1 6-2. jgnc HED1: halve finales: C Vrieze - B T Jp> 8-6 proset, E Damo - R. van Oostei gei teruggetrokken. Finale E. Damo - C. l 6-3 2-0, opgave Vrieze wegens bless DED1: halve finales: M. van Keulen - IE Wilbrink 7-6 7-5; S. Korenhof - I Bot m 2 6-3. Finale: Van Keulen - Korenho ,iD 6-3 7-5. HDD1: finale P ter Ha Ruigrok - A. de Mooy/H. Star 2-6 6-1 I DDD1: finale: S. ter Haak/M. Sweekh A Herwijer/A. Visser 4-6 6-4 6-1. l finale: A.K. Wilbrink'M van Tol - I lé/W. Kinkel 7-5 3-6 6-3. iet :lec Zuid-West Leiden HEB: halve finales: W. Visser M Vis it 6 7-6 6-2. M Fleischeuer - T Leenaf, 3 6-2 Finale Fleischeuer - W 6-2 DEB: halve finales N Wei|ermrti M. Zonderop 6-3 6-4, T Canter" M. Groenleer 6-1 1-6 6-2 Finale W mans - Canter Visscher 7-6 7-5 HDB Ie; J. Vink/W. Visser - F. Liefbroer/IV Tol 6-4 7-5 Velzen 6-4 6-2. Finale: Rothbarth Weeren 7-6 6-3 DEC: halve finale Hoekstra - M van Deursen 6-3 6-2; B in boom - H Rothbarth 6-3 6-7 6-0 F j Hoekstra - Kieboom 6-0 6-3. HEC2: f J. Kraalt - R Frohwein 6-2 3-6 7-5. finale: E. van Benschop/G. Sekeris e k lid, Stadt/H van Velzen w.o GDC: fina Bavelaar/G. Sekeris - F. de Boer/Mp1 Velzen 6-7 7-6 6-3 HDC 30+: finale. E. Bosch/N. Dofferfcrd( H. van Tongeren/P.v.d Zeeuw 6-7 7-i DDC 30+: finale: J. Chrispijn/R. Jan ïi R. Gallert/C.v d. Meij 6-2 6-1 GDC D finale T. van Boxel/D. Strietman - I ats( Borssum/C. van Egmond 6-4 6-3. HED1: halve finales. I Burgerhout - Goes 6-2 0-6 6-3; W van Veen - F Marwijk 7-5 6-4 Finale Burgerhout Veen 6-4 7-5 DED1: halve finales: Boer - L. Zirkzee 6-2 6-1; H. Rothbarl Rothbarth 6-2 6-0. Finale De Boer - barth 6-4 6-3. HDD1: finale. J.VNH, Kaay/J Kwestro - G.J Hop/M. Volwatt 6-1 DDD1: finale-. M. van Deursen/L. zee - M Knops/P. de Man 6-0 6-2. Gae finale: E. van Bohemen/P. van W Snellenberg/J.v.d. Bosch 6-1 6-4. HDD 30+: finale: C Brouwer/C Strij^ Benitez/R. Blankestein 6-3 6-3. DDDjll finale": H.v d. Hoeven/W de Man - Pol/D.v d Zeeuw 2-6 6-1 7-5 GDD^' finale: C van Doesburg/C Brouwi Gukler/K. Tegelaar 6-2 6-1 ank 11 'A pog lijs Dp Oosterman Opel Nieuwe Sloot HEC1: halve finales- A Hertzberger 6rn Ponsioen 6-4 7-6, R. Cardinaal - M W 7-6 6-2 Fm^le: Hertzberger - Cardir 4 6-3. DEC1: halve finales: W. Darrt 8-2 proset; M. Romnj fcv. 8-5 proset. FinalèfRoiffl Damen 6-2 6-7 7-5. HEC2: halve fii i Schie - J. Straver 8-2 prosi Kroon - F Vermeulen 8-2 proset. Van Schie - Kroon 6-3 2-6 6-3. HD( nale: R Cardinaal/G. Lugthart - B po n/A. de Rooy 7-6 4-6 7-5. HDC2: fin Raaphorst/R.v d Wouden - J Stra Vermeulen 6-4 6-4. GDC1: finale; M Hamming - M. Rommers/P. Bakker 1 5. HEC2 30+: finale H.v.d. Berg - Beek 3-6 6-1 6-3 DEC2 30+: finaF" Wahle - E. van Hoff, opgave Van Ho tl In gens blessure HDC2 30+: finale. J. t ten/K. Winter - C. Lijtsman/T.v.d Loj 6-3. DDC2 30+: finale A. Koens/F""' Zoest - H Joling/G. Kok 7-6 6-2. GD(c/? finale- J Wansink/Duijser - S touw/T v.d. Logt w.o HED1 30+: finale: M. de Vries -Ml 6-2 6-2 DED1 30+: finale P s M.v.d. Haak 7-6 6-4 HDD1 30+: fini R. Geerlof - P Blommenstein/J. Sp, 4-6-4 DDD1 30+: finale A van Btach veld/A. Vliegenthart - M. Hop/E Ka rlni 2-6 6-2 6-4 GDD1 30+: finale: M. L Geerlof - T. Peltenburg/H. Wqzenbrot 6-4 6-3 Open Tinga 30+dubbels Leimuiden HDC1: finale A Wesseling/P Zwart>SSe Hulsbos/G. van Leeuwen 6-3 7-5. Cjnjc finale: H. Boskamp/S. Evers - R. - boom/D. Klein 7-5 6-3. GDC1: fina Vreken/P. Kok - K. E. Luiten 7-5 6- HDC2: finale J. Nottrot/H Schrier;r Ruijgrok/S van Schie 6-3 6-7 7-( DDC2: finale. M Poorta/A Schrami Klein/I. Otto 6-3 4-6 6-3 GDC2: fin; ig! i Fransen/C van Driel - W. Koekm; qnf4 Móllers6-3 7-5. *"u HDD1: finale: R Hoogendam/H.v d. R. Hoogenbeets/G Verdel 7-5 7-5 I g. C finale M. van Dijk/A. Rozenberg - h nnq Oosten/M Stempher 7-5 6-1 DDD2 Ie: A. Fallaux/A. Vernooy - A. de Br nttli Raaplgelders 6-4 6-2 GDD1: final Zaal/G.v.d. Goot - R v.d Poel/K. Dek 5 6-3. Merenwijk K4 landelijk jeugdtoernooi JE10: finale: Richard Hins (Merenvi Mark Kuipers (Delftse Hout) 7-6 Cons. 1 Robin Haase ME 10: finale ept ar 2 - rldi )an Leimuiden werden de Master- tickets uitgereikt aan de combi naties Rico Hoogendam/Harry van der Star en Marja van Dij- k/Annemiek Rozenberg. De koppels Arie Wesseling/Peter Zwart en Hannie Boskamp/Siny Evers waren de sterksten in de Cl-categorie. Sylvia Sieval, bij de meisjes tot en met 14 jaar en Richard Hins, bij de jongens tot en met 10 jaar. waren de Masters in het landelijk K4-jeugdtoemooi van hun eigen club De Merenwijk. De twee jeugdspelers grepen de titel in hun leeftijdsgroep. (Leidse Hout) 6-2 6-1. Cons 1 Igi JE 12: finale: Frantzen (Wateringen) Reuland (Hanenburg Den Haag) 2-6 2. 3e plaats: Bob Rog (Luck Raeck I sen) - Tom Stevens (Hillegom) 6-t Cons.. 1. Alon Levin. ME 12: ISri geest). 'q" JE 14: finale: Frank Mulder (Mar(itiet Heemskerk NH) - Bas Schrama (Ki Wassenaar) 6-1 6-0. 3e plaats t Peetoom (Hoofddorp) - Jan-Willen Velde (Dekker Warmond) 6-0 6-0. 2 ME 14: finale: Sylvia Sieval (Mere - Deborah Lim (Elzenhagen Amsterd; 2 6-3. 3e plaats: Carola Veerkamp cum) - Terry Noorlander 3-6 6-3 Cons.; Monique v; - Barbara Maat (Oegstgeest) 6-2 6-0. JE 16: finale Maarten Vader (Thor R! Haag) - Dennis de Boer (Bosheim Bu s 2-6 6-3 6-2. 3e plaats: Daan Sp< dfs (Merenwijk) Jasper Kestelo (De M )nnr 6-2 1-6 6-4 Cons - Jacob Nubé geest) - Jurriaan Vrijdags (Leidse Hoi 7-6 6-3 ME 16: poule 1 Deborah Martme Bruin (Oegstgeest). Advantage begint bij RabobankQ Rabobank. Aangenaam. Breestraat 133, Leiden tel. 071 - 123 953 van hui ar to b

Leidsch Dagblad | 1994 | | pagina 18