Chauffeur, word catering officer! Medewerker SERVICE-TECHNICUS ©MANPOWER INTERIEUR tempo-team uitzendbureau HOUTHANDEL KLINKENBERG! HOUTHANDEL KLINKENBERG! /ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN vraagt c i Ervaren Parketverkoper Aspirant Parketverkoper Part-timer (±10-15 uur per week) Parketleggers ENTHOUSIASTE DIREKTEUR M/V >opMNTOO R lecretaresse m/v i Amerikaans georiënteerd bedrijf in de regio .eiden dat nieuwe produkten en chemische processen intwikkelt voor de papier-industrie. Als directie- ;ecretaresse biedt u ondersteuning aan de vice-president hebt ruime secretariële ervaring, spreekt vloeiend i kunt overweg met diverse tekstverwerkings- irogramma's. Voelt u zich goed thuis in een unerikaanse omgeving en cultuur? Reageer dan snel. ielse|nf°rmacie: 071 - 14 41 46, Loes Hendrikx .eiden, Stationsplein 2 i 2 leceptionist m/v jor een interieurzaak in Leiden. Uw taken zijn klanten s 0 bntvangen, telefoonbehandeling en eventueel koffie in thee verzorgen. Hiervoor bent u een enthousiaste, •epresentatieve kandidaat met een servicegerichte instelling en een beetje computer-ervaring. Studeert u wilt u op donderdagavond en zaterdag iets lijverdienen? Dan is deze leuke job echt iets voor u! Informatie: 071 - 14 41 46, Loes Hendrikx .eiden, Stationspleir 212 HORECA atering-medewerker m/v voor een bedrijfs-restaurant in Leiden. U helpt mee lij de lunch-voorbereiding, wast af en loopt koffierondes. Hiervoor is relevante werkervaring vereist en bent u representatief, nformatie: 071 - 12 64 44, Angelique Diebeis .eiden, Stationsplein 212 NDUSTRIE 'roduktie-medewerkers m/v ior diverse bedrijven in Leiden en omgeving, bent een enthousiaste kandidaat van 18 tot 23 jaar. nformatie: 071 - 12 64 43, Anne-Marit van Hoeve .eiden. Stationsplein 212 Magazijn-medewerker m/v -oor een groothandel in Leiden. Enige ervaring net magazijnwerk is vereist en rijden op een heftruck •en pre. Leeftijd: 18 tot 23 jaar. nformatie: 071 - 12 64 43, Anne-Marit van Hoeve .eiden, Stationsplein 212 Bekend om haar uitgebreid assortiment hout- en plaatmaterialen - gespecialiseerd in brede vloerdelen - tuinhouten parket vraagt met spoed: voor magazijn en expeditie Leeftijd 18-25 jaar. In bezit van rijbewijs. Enthousiasme belangrijker dan ervaring. Sollicitaties aan: Zijldijk 22, 2352 AB Leiderdorp t.a.v. Dhr. H.L. v/d Ven, telefoon 071-899311. WORDT SCHOONHEIDSSPECIALISTE) volgend ja zaak mogeli|k, -i avondcursussen (1 dag of 2 avonden per week, 18 maanden). SPOEDCURSUS SLECHTS 9 MAANDEN! kleine groepen J- -looi irne, goed geoutill cursusgeld, maan verplicnt leermidc maandelijkse termijnen Moderne, Laag Geen Een betere school is er niet Nu inschrijven,beperkte plaatsing, start oktober ook opleidingen PEDICURE/CHIROPODIE 'ormatie en studiegids, ook 'savonds weekeinde, telefonisch bij: Laan van Meerdervoort 368, Den Haag met tram 3 en 12 slechts 15 minuten van N.S. stations 070-3632188 inde nhed I bet) imeri |en i iding listrd beh ings vani uw v van! jten i in ku Jergs rzien loon- i, ka| oced genii idicai ten o ervat □ken ;tbus Intensive Care Inwendige Geneeskunde/ Hartbewaking De organisatorische eenheid Intensive Care Inwendige Geneeskunde en Hartbewaking vraagt een verpleegkundig hoofd v/m (full-time of 4,5 dag per week, van maandag t/m vrijdag in dagdiensten) vac.nr. 94.V.15.34.LD Informatie m.b.t. de organisatie Het Academisch Ziekenhuis Leiden heeft drie patiëntenzorgdivisies. De afdelingen Intensive Care Inwendige Geneeskunde en Hartbewaking maken deel uit van de divisie Inwendige Geneeskunde en zijn sinds 1 april jl. verpleegkundig samengevoegd tot een organisatorische eenheid, maar ge- localiseerd op twee verschillende etages. De Hartbewaking heeft 22 bedden, waarvan 8 bedden op de eerste fase en 14 bedden op de tweede fase; de Intensive Care heeft 8 bedden. Informatie m.b.t. de functie U valt hiërarchisch rechtstreeks onder de verpleegkundig manager. U geeft zelf rechtstreeks leiding aan drie teamleiders en u bent verantwoordelijk voor 64 FTE per soneel, waaronder ook secretaresses, voedingsassistenten, huishoudelijke hulpen en bedienden. Het takenpakket van het verpleegkundig hoofd bestaat uit: - de organisatie en planning van de verpleeg kundige zorg; - personeelsmanagement, organisatie en innovatie; - opleidingen; - middelenbeheer. Als verpleegkundig hoofd heeft u geen taken in de directe patiëntenzorg. Functie-eisen: - Diploma A-verpleegkundige, MBO-V of HBO-V; - Brede Basis Opleiding Intensive Care; - voortgezette opleiding Gezondheidszorg, richting Management; - minimaal 2 jaar werkervaring op het niveau van teamleider. Salaris: maximaal f 5.977,- (schaal A10 RRAZ) bruto per maand bij een full-time dienstverband. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw Y.T. del Prado, assistent verpleegkundig manager (071 - 26 22 45) en door mevrouw I.H.M. Eibers, P&O-adviseur (071 - 26 31 32). Hartcatheterisatie De afdeling Hartcatheterisatie van het Academisch Ziekenhuis Leiden (AZL) heeft een vacature vacant voor een teamleider m/v (full-time) vac.nr. 94.V.14.34.LD De Hartcatheterisatie afdeling bestaat uit 3 behandelkamers waar de volgende diagnos tische ingrepen c.q. behandelingen plaats vinden: - hartcatheterisaties; - angiografiën; - PTCA's en alle andere interventietech nieken; - pacemaker implementaties; - kindercatheterisaties; - electro fysiologisch onderzoek; - ablaties; - acute interventies. Wij werken in een team van 12 verpleeg kundigen gedurende 5 dagen per week. Er worden beschikbaarheidsdiensten per semafoon verricht, gemiddeld 1 x per 5 weken gedurende 7 dagen. Om deze reden dient u in het bezit te zijn van een auto en op maximaal 20 minuten van het ziekenhuis te wonen. Functie-inhoud: - dagelijks functioneel en operationeel leiding geven aan het team verpleegkun digen; - uitvoering geven aan het verpleegkundig beleid binnen de afdeling; - bijdrage leveren aan de beleidsvoorbe reiding; - alle, taken-van een verpleegkundig team lid (assistent specifieke taken). Functie-eisen: - Diploma A-Verpleegkundige, MBO-V of HBO-V; - Diploma IBW Management of Kader; - minimaal 2 jaar ervaring als assistent specifieke taken op een Hartcathete risatie afdeling; - de bereidheid tot het volgen van een Cardio-Fysiologische opleiding. Salaris: maximaal f 4.676,- bruto per maand, afhankelijk van leeftijd en ervaring. Voor deze functie zal gelijktijdig in- en extern geworven worden, waarbij interne kandidaten de voorkeur genieten. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw E.M. Nagtegaal, verpleegkundig hoofd (071 - 26 20 26) en door mevrouw I.H.M. Eibers, P&O-adviseur (071 - 26 31 32). Reacties voor bovengenoemde vacatures gaarne binnen 2 weken na verschijnings datum van deze advertentie. Bij indiensttreding is de Algemeen Burgerlijke Pensioenwet van toepassing. Vakantietoelage 8%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan de directeur van de dienst sociale zaken AZL, Postbus 9600, 2300 RC Leiden. Graag op de brief en envelop het vacaturenummer vermelden. M Manpower is 's werelds grootste uitzendorganisa tie met ruim 2.000 vestigingen in 36 landen en weet jaarlijks meer dan 1,5 miljoen mensen aan passend tijdelijk werk te helpen. In Nederland zijn er meer dan 72 vestigingen. Ook dit jaar komen daar weer vestigingen bij. Voor de provincies Zuid-Holland, Utrecht, Gelderland en Overijssel zijn wij op zoek naar TRAINEE OFFICE MANAGERS M/V De Trainee Office Manager zal na een uitgebreide inwerkperiode zo'n 75% van zijn/haar tijd aan verkoop besteden, voert voortgangsgesprekken, bewaakt, controleert en stimuleert. Hij/zij is verantwoordelijk voor de juiste taakuitvoering van de Service Representatives, zet zich in voor vergroting van opbrengst en marktaandeel en is eindverantwoordelijk voor het totale reilen en zeilen van de vestiging. Wat zoekt Manpower? Voor deze verantwoordelijke functie zoeken wij kandidaten met de volgende kenmerken: - een locaal ondernemer met gedegen marktkennis en die in staat is de juiste commerciële initiatieven te ontplooien; - ervaring in de uitzendbranche, danwel ruime werkervaring in commerciële dienstverlening; - leidinggevende ervaring; - aantoonbare actieve verkoopervaring; - opleiding HBO en/of HBO werk- en denkniveau; - resultaatgerichte instelling en energieke persoonlijkheid; - leeftijd rond de 28 jaar; - rijbewijs B; - bereid en in staat om meer dan 40 uur te werken. Wat biedt Manpower? De juiste kandidaat kunnen wij het volgende bieden: - een praktijkgericht opleidingstraject; - een ruime mate van zelfstandigheid; - een goede werksfeer; - voldoende doorgroeimogelijkheden; - goede arbeidsvoorwaarden; - de know-how van 's werelds grootste uitzendorganisatie. Bent u geïnteresseerd in deze functie? Neem dan maandagavond 29 augustus a.s. tussen 18.00 en 21.00 uur telefonisch contact op met ons hoofdkantoor, onder vermelding van referentienummer OM1, tel.: 020-6001446. Uw achtergrond en de wijze waarop u zich telefonisch weet te presenteren is bepalend of u al dan niet zult gaan deelnemen aan de sollicitatieprocedure. UITZENDORGANISATIE Gespecialiseerd in Parketvloeren en Kastsystemen - gevestigd te Leiderdorp en Lisse - opent na jarenlang succesvol te zijn geweest in deze regio's, haar derde vestiging te Zoetermeer. Wij vragen voor deze vestiging met spoed: Sollicitaties aan: Interieur Plus, Zijldijk 22,2352 AB Leiderdorp t.a.v. Dhr, P. v/d Lep, telefoon 071-892300, PAES NEDERLAND b Instrumenten voor Medische en Technische Toepassingen Paes Nederland is een zelfstandig opererend (familie)bedrijf gevestigd te Zoeterwoude. Het in middels bijna 60 jaar bestaande bedrijf heeft een traditie opgebouwd als leverancier van geavan ceerde instrumenten voor medische en technische toepassingen. Het aantal werknemers bedraagt op dit moment 70 personen. Het grootste deel hiervan is werkzaam in de techniek en technische ondersteuning. De activiteiten van Paes Nederland zijn er constant op gericht professionele syste men te leveren van de hoogste kwaliteit ondersteund door hoogwaardige persoonlijke advisering en service-verlening. Het bedrijf heeft de afgelopen decennia een gezonde ontwikkeling doorge maakt. Functie-inhoud: Na een gedegen interne opleiding zullen uw werkzaamheden onder andere bestaan uit het verrichten van onderhoudswerkzaamheden aan en eventueel het repareren van Olympus instrumenten. Alhoewel u een groot gedeelte van uw tijd besteedt aan electronisch instrumenta rium, wordt u tevens ingeschakeld voor het uitvoeren van mechani sche reparaties aan Olympus flexibele endoscopen. Deze en andere voorkomende werkzaamheden worden zowel in onze instrumentma kerij als bij de klant uitgevoerd. Functie-eisen: Voor deze zelfstandige functie met gevarieerde werkzaamheden zoe ken wij een representatieve, praktisch ingestelde MTS-er electronica met: o ervaring in een soortgelijke functie o rijbewijs B o leeftijd 25 tot 30 jaar o redelijke beheersing van de Engelse taal Wat mag u verwachten? Bovengenoemde vacature is een zelfstandige functie met ruimte voor eigen initiatief, een prima salaris en dito secundaire arbeidsvoorwaar den. Solliciteren Bent u geïnteresseerd in bovengenoemde functie schrijf dan een korte brief met daarin vfcrmeld uw motivatie en een beknopt curriculum vi- tae naar de heer H. Braat, Paes Nederland bv, Industrieweg 44; Post adres: Postbus 18, 2380 AA ZOETERWOUDE-RD. OLYMPUS KLM Catering Services Schiphol BV voorziet dagelijks ruim 200 vluchten van 25.000 maaltijden, duizenden liters drank en stapels kranten en tijdschriften. U, Catering Officer bij KLM Catering Services Schiphol BV, bevoorraadt vliegtuigen. U bent opge wassen tegen de spanningen die de deadlines in de luchtvaart met zich meebrengen en koestert uw lading. Want het gaat om voedsel. U bent sterk en initiatiefrijk, overlegt en geeft leiding aan één belader. Uw leeftijd: tussen 22 en 45 jaar. Wat kunt u? Uw oplei ding: MAVO (niveau), groot rijbewijs en CCVB-gocderen. Uw ervaring: expeditie en magazijn. Uw zorg: de schaarwagen. Een truck die er perfect moet uitzien en die u ver antwoord berijdt. Wat wilt u? Hard werken. Gevarieerd werken in wisscldicnstcn, ook 's nachts. En u wilt af van die lange kilometers op saaie snelwegen. Wat krijgt u? Een salaris tussen f 2748,10 en f2975,80 plus onregelmatigheidstoeslag. Veel verantwoordelijk heid, boeiende collega's. En groeikansen in een bruisende en belangrijke onderneming met een internationale uitstraling. Wat doet u? Solliciteren. Binnen nu en 14 dagen. Schrijf een brief naar KLM Cateringservices Schiphol BV, Personeel en Organisatie, ta.v. Lianne Stijnman, manager P&O, Postbus 75178, 1117 ZS Luchthaven Schiphol. KLM catering services schiphol bv Het bestuur vraagt per 1 oktober 1994 of zo spoedig mogelijk daarna voor de katholieke basisschool Klaverweide een Basisschool Klaverweide, gelegen in Zoeterwoude-dorp, bestaat uit 8 groepen en telt momenteel 8.3 reguliere formatieplaatsen. Klaverweide Is een school waar lesgeven belangrijk is, maar waar ook teamgeest, enthousiasme, humor en inzet voor buitenschoolse aktiviteiten niet weg te denken zijn. Wij willen graag iemand die: - in staat is om op een democratische en inspirerende wijze leiding te geven aan het team en beschikt over organisatorische kwaliteiten; - een goede werksfeer weet te creëren, goede kontakten kan opbouwen en onderhouden met alle geledingen; - een brede kennis van zaken en betrokkenheid heeft bij aktuele onderwijsontwikkelingen; - vanuit een katholieke levensovertuiging gestalte geeft aan de identiteit van de school; - een brede ervaring in het basisonderwijs heeft. Voor nadere informatie kunt u kontakt opnemen met de wnd. direkteur, de heer H. Struis, tel. 01715-1070 (school), 01715-3105 (thuis) of de voorzitter van het bestuur de heer J.W.D. Hiel, 01715-2250. Sollicitatiebrieven metc.v. kunt u binnen 14 dagen zenden aan het bestuur van bovenvermelde stichting, p/a Westeindseweg 14,2381 EB Zoeten/voude.

Leidsch Dagblad | 1994 | | pagina 25