ROVC ...EENMAAIANDERMAAL... avondcursussen +0 mijndêis Het Motorhuis %>P$3 cüP)l> mondelinge ■3 foei** DE LAATSTE OPRUIMINGSWEKEN BU MUNDERS ZOEK JE WAT ANDERS, KOM JE NAAR MIJNDERS. EB/) ««33005-333 3532J3 Qcd- DONDERDAG 25 AUGUSTUS 1994 TECHNISCHE OPLEIDINGEN Algemene Techniek Voor: produktiemedewerkers, magazijnmeesters, technisch administratief personeel met lbo/mavo of havo vooropleiding. Onderwerpen: tekeninglezen, materialenkennis, werktuig bouwkundige begrippen, motoren etc. Onderhoudstechniek Voor: onderhoudstechnici en operators met lts/mts vooroplei ding. Onderwerpen: storingen en oorzaken, technische aspecten van onderhoud en revisie, werkstroombeheersing, planning, evaluatie, organisatie en magazijnbeheer. Met practicumdag. Mechanische Aandrijftechniek Voor: onderhoudstechnici en toekomstig constructeurs met vooropleiding op mts-niveau. Gericht op het bepalen van mechanische overbrengingen. Dieselmotoren Voor: monteurs en bedieners met lts/mts vooropleiding. Onderwerpen: afstellen, onderhouden en repareren van stationair en snellopende dieselmotoren. Met practicumdag dieselmotoren. Industriële Automatisering Voor: monteurs en operators met lts/mavo vooropleiding. Onderwerpen: lezen van besturingsschema's (pneumatisch, elektrisch, IC en PLC) en storingzoeken aan geautomati seerde installaties. Met 2 practicumdagen. Besturingstechniek Voor: technici met vooropleiding op mts-niveau. Onderwerpen: ontwerpen, storingen lokaliseren en aan passingen verrichten aan geautomatiseerde installaties. Met practicumdag. Industriële Computerbesturingen Voor: technici met vooropleiding op mts-niveau en kennis van besturingstechniek. Onderwerpen: opbouw en werking PLC- systemen t.b.v. het lokaliseren en oplossen van storingen in complexe installaties en programmeer-technieken. Met practicumdag. Elektrisch Schakelen Voor: niet-elektrotechnici met lts/mts vooropleiding. Onderwerpen: relaistechniek, elektromotoren, hoofd- en stuurstroomschema's. Met relais- en motorenpracticum. Toegepaste Elektronica Voor: niet-elektronici met lts/mts vooropleiding. Onderwerpen: meten o.a. aan printplaten, storingzoeken, componenten, schakelingen en toepassingen in de praktijk. Industriële Elektronica Voor: technici op mts-elektro niveau met kennis van elektronica. Onderwerpen: analoog en digitaal geïntegreerde elektronische schakelingen in industriële toepassingen. Met scooppracticum. Hydrauliek en Pneumatiek Voor: technici met lts/mts vooropleiding. Onderwerpen: schemalezen, storingzoeken en componentenkennis. Met pneumatiek- en hydrauliekpracticum. Hydraulische Systeemtechniek Voor: technici op mts/hts-niveau met kennis van hydrauliek. Onderwerpen: proportionele techniek, pomp- en motorrege lingen, cartridges en berekeningen. Met hydrauliekpracticum. Proces-Installaties Voor: monteurs en operators met lts vooropleiding. Onderwerpen: werking en doel van apparatuur in de proces techniek aan de hand van schema's en complete processen. Meet- en Regeltechniek Voor: onderhoudstechnici en operators met lts/mts vooropleiding. Onderwerpen: schemalezen, apparatuur en regelsystemen. Met practicumdag. Koeltechniek Voor: onderhoudstechnici en operators met lts/mts vooropleiding. Onderwerpen: schemalezen, storingzoeken, apparatuur en koelmedia. Met 2 practicumdagen. Erkend CFK-monteur Voor: onderhouds- en storingsmonteurs met lts/mts vooropleiding en kennis koeltechniek. Onderwerpen: koelmid- delen, montage- en onderhoudsaspecten, testen, vullen, vacumeren, instellen en legen van installaties. Met 2 practicumdagen. Bedrijfsvoering Voor: lager en middenkader. Onderwerpen: organisatie van de onderneming, functioneren van de mens in de organisatie, bedrijfs- en algemene economie. Met praktijkdag. Heeft u belangstelling? Deze bon in een envelop zonder postzegel zenden aan: ROVC-Antwoordnummer 85-6710 VB Ede, of bel: 08380-32514 Graag ontvang ik uitgebreide informatie over de cursus(sen): Naam: Straat: Postcode: Plaats: •514 O m Einde van de opruiming nadert bij Mijnders. Dus wees er snel bij. Want deze komplete afprijsgekte is, zoals u zult begrijpen, van zeer tijdelijke aard. Kom daarom meteen profiteren van werkelijk waanzinnige koopjes. En; in onze winkels l nog meer piepkleine zomerprijsjesl Stoffen 3-2 zitskombinatie in romantische uitvoering. In diverse stoffen leverbaar, van 1voor 1498/ Modern wandmeubel uitgevoérd in zwart met beukenkleur. van 1£98/ voor 1498/ Deze stoffen 3-2 zitskombinatie past in elk modern interieur. Leverbaar in diverse bekledingssoorten en -kleuren, van 1£9<- voor 1498,- 3-2-1 zitskombinatie eiken/leer I van 6148,- voor salontafel modern van 528,- voor wandmeubel zwart van 4198,- voor toogkast van 3398,- voor 2'/2-2 zitskombinatie van 2198,- voor eetkamerstoelen modern van 712,- voor 3-2 zitskombinatie leer van 3998,- voor fauteuil stof van 798,- voor dressoir modern van 1498,- voor eethoek kompleet van 1910,- voor hoekbank leer van 4498,- voor salontafel modern van 848,- voor ff MEUBELEN U vindt Mijnders aan de Meubelboulevards in Beverwijk (025.10-29062). Capelle a/d Ussel (010-4508144). Diemen (020-6901441). Leiderdorp (071-412701). Sliedrecht (01840-19000). Eindhoven/Ekkersrijt (04990-72943). Utrecht (030-887007) Op maandag vanaf 13 00 uur geopend. Ook op koopavonden Bel voor alle informatie het filiaal bij u in de buurt 5,j nieuwprijs Opel Corsair 26.999- 0 22.950.- Coldprijs inruilwaarde 9 Gegarandeerde 19507.- A.tra 1 4 nieuwprijs Opel Astra 1.4 3V750.- 26.950,- Q Goldpnjs ruilwaarde 9 Gegarandeerde 22.907,- n+at.U"be«Hn9rep»'^«ttn' c nieuwprijs Opel Vectra 1-6 ƒ33.400,- 32.750.- SÏÏSft-.'-TSSv .^enjgbetating reparatiekosten. Scherp inkopen loont: Het Motorhuis Katwijk heeft de hand kun nen leggen op een aantal zo goed als nieuwe en aantrekkelijk geprijsde Opel Corsa's, Astra's en Vectra's, die onder Opel 'Gold'- condities worden aangeboden. Een Opel Gold is een auto altijd jonger dan 11 maanden. Populair gezegd: een auto waar de kop vanaf is. Wij hebben voor u een te gekke aanbieding: bij aankoop van een Opel Gold vanaf 24 augustus tot en met eind september garandeert Het Motorhuis Katwijk zwart op wit bij inruil na twee jaar een inruilwaarde van Een uniek aanbod, maar het kan nog gekker: bij inruil na twee jaar krijgt u ook nog de gemaakte kosten voor onderhoud en reparaties terug betaald*. r Informeer naar de spelregels van deze 'Gold'-aanbieding bij de verkopers in de showroom. TEVENS NOG 90 ANDERE INRUILAUTO'S, ALLE MERKEN U kunt kiezen uit 8 Corsa's, 12 Astra's en 8 Vectra's in vele kleuren, zonder uitzondering bouwjaren 1993 en 1994. Uniek, dat zeker. Dit aanbod geldt vanaf 24 augustus tot en met eind september en zolang voorraad strekt. Gezien het karakter van deze aan bieding wordt telefonische infor matie niet verstrekt. Kom kijk en overtuig u zelf. Verkoopcentrum: Ambachtsweg 1, 2222 AH Katwijk ZH

Leidsch Dagblad | 1994 | | pagina 18