J Schrijvende Lezers/Info Krant van vrijdag miste het regeer-akkoord Werkvoorziening is niet langer sociaal Terug naar Oegstgeest! ■P WOENSDAG 17 AUGUSTUS 1994 JV£Ë OMBUDSMAN LEIDSCH DAGBLAD In de krant van afgelopen vrij dag ontbrak in het nieuwsbe richt over de kabinetsformatie de exacte inhoud van het (voor lopige) regeerakkoord, een do cument dat diezelfde ochtend om 10 uur in Den Haag was vrijgegeven. Een pijnlijke mis ser. Het ging hier tenslotte om nieuws over regeringsvoorne mens waarvan iedere burger de komende vier jaar de gevolgen zal ondervinden. Er was dagen lang door de onderhandelaars geheimzinning over gedaan en hoewel het nodige was uitge lekt, was toch van groot belang om te weten wat er nu precies in dat akkoord stond. Gezien het tijdstip van vrijgeving van het document had een avond krant als het L.D. dat nieuws be horen te hebben. Wat ging er dan mis? Leidsch Dagblad en Haarlems Dagblad werken wat de verwer king van binnnenlands en bui tenlands nieuws betreft nauw samen. Die pagina's en ook de voorpagina (waarop het nieuws over de inhoud van het regeer akkoord een plaats had moeten krijgen) worden in Haarlem ge maakt. Beide kranten worden gedrukt in Alkmaar. De krant die het verst van Alkmaar ligt (Leiden) wordt het eerst ge drukt. De sluitingstijd van de kopij voor de voorpagina van de stads-en regio editie van het Leidsch Dagblad is tot op de minuut precies bepaald. Dat luistert ook heel nauw. Als men dat tijdstip overschrijdt, komen er problemen met het transport én de bezorging. Een te laat be zorgde krant is de abonnee een gruwel, dat weet men ter redac tie njaar al te goed. Bij zeer belangrijk nieuws heeft de hoofdredactie echter het recht om de krant enige tijd 'op te houden'. Daar was in dit geval alle reden toe. De hoofd redacteur had daarvoor ook in structies achtergelaten, mocht het stuk later komen. De ver antwoordelijke^) ter redactie meende(n) kennelijk dat het zo'n vaart niet zou lopen: een document dat om 10 uur be schikbaar is, moest voor de offi ciële sluitingstijd een stuk kun nen opleveren. Op zichzelf geen onjuiste taxatie, maar de werke lijkheid was dat een eerste, ru we versie van het artikel zo'n tien minuten na de sluitingstijd arriveerde. Geen grove tijds overschrijding, de zaak was met enige inspanning nog te klaren RUUD PAAUW geweest. He laas, de voorpa gina was intus sen al op de of ficiële sluitings tijd naar de drukkerij ver zonden zonder dat iemand dat had belet- Maar er is meer. De bol lenstreek-editie van het L.D. die na de stadsedi tie wordt ge drukt, had bin nen haar slui tingstijd het nieuws van het regeer-akkoord gewoon op de voorpagina kunnen hebben. Ook dat is niet gebeurd. Dat de krant soms fouten be vat is inherent aan het werken aan een dagelijks produkt dat onder vaak zware tijdsdruk tot stand komt. Daar valt meestal nog wel begrip voor op te bren gen. Maar dat journalisten, ge traind op nieuwsverwerking en wetend hoe belangrijk juist dit nieuwsfacet was voor alle lezers, de zaken hier zo willoos op hun beloop hebben gelaten, stemt wel zeer droefjes. Jomanda Lezers willen nog wel eens kla gen over artikelen waarvan de inhoud hun niet zint. Nu mag dat natuurlijk, maar ze verbin den er soms de conclusie aan dat de krant dergelijke artikelen ook niet behoort te publiceren. Op dit punt in de discussie aan beland, ga ik meestal met de le zer van mening verschillen. Als een artikel aan de normale jour nalistieke normen en eisen vol doet, behoort het een plaats in de krant te krijgen.De krant harkt dagelijks de tuin van de actualiteit aan en er zitten altijd wel zaken onder die hier en daar wrevel opwekken. De één vindt dit geen pas geven, de an der stoort er zich in het geheel niet aan, maar valt weer over wat anders. De krant kan niet met ieders wen sen en overtui gingen rekening houden. Een voorbeeld van bezwaar ma ken tegen publi- katie van een ar tikel omdat i het de houd is, betreft Jo manda, schakel tussen hemel en aarde in de krant van 8 augustus. Het stuk gaf een beeld van de ge bedsgenezeres annex troost- verschafster. die in Tiel weke lijks duizenden in hun noden en ongemak bijstaat en nu ook via een radio-progamma gene zing denkt te kunnen bieden. 'Waar is de krant nou mee be zig', vraagt een lezer zich af. 'Al eeuwen kent de wereld dit soort figuren die denken het licht te hebben gezien en over boven aardse krachten menen te be schikken. Het heeft nog nooit tot iets tastbaars geleid. Dat er zo veel mensen op afkomen, verbaast me niets. Wie door de officiële medische wetenschap niet meer kan worden gehol pen, grijpt naar iedereen en al les wat beweert over speciale krachten te beschikken. En elke dag komen er nieuwe stakkers en probleemgevallen bij. De krant zou met dit soort zaken en personen veel voorzichtiger moeten omgaan. Men kweekt door dergelijke publikaties weer illusies, valse illusies dan, bij tal van mensen. Als je niet oppast krijg je in Tiel een tweede soort Lourdes en daar moeten we toch niet heen". Een andere lezer: "Jomanda, schakel tussen hemel en aarde. De krant geeft haar klakkeloos wel erg veel eer. Ze wordt in het stuk aan het woord gelaten, maar niet aan de tand gevoeld. Wat heeft haar werk nu echt te betekenen? Wat i De ombudsman van het Leidsch Dagblad is va met vrijdag bereikbaar van 9.30-11.30 uur onder telefoonnummer (071)-356215. Brieven kan men richten aan h adres: Ombudsman Leidsch Dagblad, Postbus 54,2300 AB Leiden. Het werk van de ombudsman valt buiten de verantwoordelijkheid van de hoofdredactie. Voor klachten over de bezorging gelieve men te bellen (071) - 143241 (nazes uur) en 128030 (overdag). verhalen over contacten met overleden dokters en met een zuster als Florence Nightingale, met ingestraald water dat plot seling zwart of groen wordt. Ik miste de kritische noot van scherpe, deskundige waarne mers, die werkelijkheid en flau wekul scheiden. Het lijkt wel of de krant reclame wil maken voor deze vrouw nu er ook nog een aparte oproep wordt ge daan aan mensen om hun spe ciale ervaringen met Jomanda te komen vertellen. Het is vra gen om sprookjes. De krant zou veel afstandelijker moeten zijn'. Mocht de krant schrijven zoals ze deed over jomanda, had ze niet veel kritischer of te rughoudender moeten zijn? Zo vat ik de op- en aanmerkingen van deze lezers samen. Wat de krant doet is aandacht schenken aan een verschijnsel dat vele duizenden al geruime tijd bezighoudt. Dat is haar taak: weergeven wat zich voor doet en wat opmerkelijk is. Als de krant zich bij elk artikel moet afvragen of het bij sommige mensen wellicht valse illusies kan opwekken, zou er over tal van interessante zaken niet te schrijven zijn. Aan het negeren van zaken kleven trouwens ook talrijke bezwaren. Om het lezerspubliek inzicht te geven in wat er allemaal aan de hand is, moeten Jomanda's opvattingen, werkwijze en de cultus die zich rond deze figuur heeft ontwikkeld, worden be schreven. Dat brengt de verslag gever op vreemde, mystieke pa den, maar daar gaat het in dit geval ook om. Moet hij bij alles wat hem vreemd of ongeloof waardig voorkomt, direct zeg gen dat hij het onbegrijpelijk of flauwekul vindt? Dan zou hij al leen de lezer maar hinderlijk en vermoeiend voor de voeten lo pen. Over het waarheidsgehalte van allerlei zaken laat hij zich terecht niet uit. Wat dat betreft is hij afstandelijk genoeg. Een der critici miste het oordeel van scherpe waarnemers die werke lijkheid en flauwkul kunnen scheiden. Dat oordeel zal er wel een keer komen, maar de jour nalist kan daar niet op wachten. De krant is nu eenmaal een da gelijks produkt. Er wordt geen wetenschap in bedreven. Op zijn hoogst kan een artikel een bouwsteen voor de wetenschap zijn. In de lezersrubriek van het Leidsch Dagblad van 10 augus tus jL komt John van der Meer tot de conclusie ,,dat de Sociale Werkplaatsen uit zijn op een meer winstgevende rol in de sa menleving". Hij stelt dat de werkgelegenheid van verstan delijk gehandicapten om die re den ernstig op de tocht staat en vindt dat het woord „sociale" beter geschrapt kan worden: "er is namelijk niets sociaals meer te ontdekken". Omdat John van der Meer zijn brief juist aan het Leidsch Dagblad schrijft, zou snel de in druk kunnen ontstaan dat hij zijn ervaringen weergeeft met de Leidse Sociale werkvoorzie ningsorganisatie De Zijl Bedrij ven/DZB. Dat lijkt mij sterk om dat DZB juist een zeer aktief werkgelegenheidsbeleid voert ten behoeve van verstandelijk gehandicapten. Zo kent DZB nauwelijk een wachtlijst voor verstandelijk gehandicapten, worden er geen verstandelijk gehandicapten ontslagen om bedrijfseconomische redenen en is het aantal banen de afge lopen jaren ondermeer dankzij de groei van de Produktgroep Verpakkingen-Baronie juist ge stegen. Bovendien is de samen werking met de zorgsektor zeer intensief en open. Leiden kent daarnaast een unieke samen werking als het gaat om werk voor mensen met een handicap via de Federatieve Vereniging STAG. Mede omdat DZB veel investeert in de werkgelegen heid voor de mensen met een verstandelijke handicap be hoort DZB tot de sterkste be drijven in de Sociale Werkvoor ziening zowel in sociaal als in bedrijfseconomisch opzicht. John van der Meer is van harte uitgenodigd om zelf te komen zien dat het ook anders kan: on ze wethouder Jan Laurier noemt DZB niet voor niets "het mooiste bedrijf van Leiden" en dat willen 1100 DZB'ers graag zo houden. Gerard Bovens, directeur De Zijl Bedrijven/DZB. Indien u reageert op een artikel in deze krant, wilt u dan in uw ingezonden brief uw naam, adres en woonplaats ver melden, evenals de datum waarop het betreffende artikel werd gepubliceerd? Brieven worden in het algemeen in deze krant onderte kend met naam en woonplaats. De redactie behoudt zich het recht voor ingezonden brie ven in te korten en plaatsing van brieven te weigeren. Als dat zou kunnen??!! Goe(d)koop Duurkoop. Want hier komt weer een ge val waarbij de gemeente Leiden, dit keer de Dienst Milieu en Be heer, de inwoners van deze stad het vel over de oren pleegt te halen. Dit keer betrof het het vernie tigen van een wespennest van waaruit deze lieve beestjes deze constant belaagden. De man met de spuit kwam, spoot even en ging weer heen. In nog geen tien minuten was de klus geklaard. Kosten: f. 65,82 (incl. btwf. 9,80). En nog steeds is deze ge meente niet 'boven Jan'. Wat een droevig beleid! A.G.A. Kimmijser Leiden. Deze waterbollen staan in Rijnsburg. Op de splitsing van de Rijnsburgerweg en de Oegstgeesterweg spuiten deze kleurige bollen. Het kunstwerk van Ad van den Brink is in 1979 door wo- ningbouwverening Spinoza aangeboden Rijnsburg. De woning bouwvereniging wilde 'iets blijvend' en 'op vallends' geven naar aanleiding van het toen vijftigjarig be staan. Spinoza is eige naar van 1750 wonin gen. Onze fotograaf Wim Dijkman doorkruist da gelijks een groot deel van de streek om het nieuws voorde krant in beeld vast te leggen. Tijdens die ritten komt hij langs allerlei 'beeldi ge' plekjes die niet di rect hot news vormen, maar het zeker waard zijn om te presenteren. ANN01894 - Kölling, de zwem- en duikkunstenaar, die thans op „Seinpost" te Scheveningen optreedt, had 300 uitgeloofd aan ieder, die zijne verrichtingen onder water zou nadoen. Twee Scheveningers, Gijs en Jaap de Lange, hadden zich aangemeld, en toen Kölling zijne werkzaamheden ten einde had gebracht, sprong Gijs, een oude zeerob met ringbaard te water. Men kan zich voorstellen, hoe het publiek zich amuseerde, toen Gijs tusschen de sporten en de leuning van een stoel moest duiken en onder water ging eten, drinken en rooken. Al kon hij niet met Kölling concurreeren, Gijs hield zich kranig en een daverend handge klap, waarvoor hij met eene statige buiging dank te, vergoedde Gijs eenigszins het gemis van de begeerde premie. Jaap legde het helemaal af. - Een boer kwam zich dezer dagen bij de politie beklagen, dat een van de twee personen, van wie hij een karretje met paard had gekocht, hem op weg van den Leidschendam haar Den Haag dron ken had gevoerd en hem zijn horloge met ketting had ontfutseld. Bij onderzoek bleek inderdaad dat een der aangewezen personen het vermiste uur werk in zijn zak had, doch hij beweerde dit in pand gekregen te hebben van den koopman van paard en wagen voor gemaakte vertering, welke door hem was betaald, doch voor rekening van het boertje was. De zaak is in onderzoek. - De gevangenis in eene kleine plaats in Schot land heeft jarenlang slechts één gevangene geher bergd. Elk jaar kwam de raad van toezicht, sa mengesteld uit louter kalme, deftige mannen, bij een om te vragen of de man klachten had. Maar hij was vele jaren tevreden. Slechts dit jaar ant woordde de gevangene tot groote verbazing der heeren „ja" in plaats van „neen". Hij had eene klacht: „de pap was niet goed, hij zou dat niet langer dulden." De pap werd met neus en mond aan een nauwkeurig onderzoek onderworpen en naar de cel van den gevangene gezonden met de opmerking - in officiëele termen vervat - dat ze voor hem goed genoeg was. De gevangene wilde „het echter niet langer duldenden volgenden morgen was hij verdwenen. Hij had zijne tralies medegenomen, vermoedelijk zou men hem niet spoedig teruggekregen hebben, indien hij niet wat al te luchthartig was geweest en niet gepoogd had de tralies in de nabijzijnde stad te verkoopen. Hij werd nu gegrepen en naar zijne slechte pap teruggebracht. ANNO 1969 - Na 593 dagen met een nieuw hart te hebben ge leefd is gisteravond de Zuidafrikaanse tandarts dr. Philip Blaiberg op 60-jarige leeftijd overleden in het Groote-Schuurziekenhuis, waar hij op 2 janu ari 1968 zijn ruilhart ontving. Vorige week was hij voor de derde maal met een ernstige teruggang in zijn algemene gezondheidstoestand in het zie kenhuis opgenomen. Blaiberg was de derde man ter wereld die een ruilhart kreeg, enkele dagen nadat de eerste, Wasjkansky, na 18 dagen in dat zelfde ziekenhuis met een ruilhart te hebben- ge leefd, was overleden. Blaiberg is overleden, om dat zijn hart niet meer goed functioneerde, tenge volge van de slechte toestand van zijn nieren en longen, zo staat in het officiële communiqué. ZIEKENHUIZEN Kr ONGEVALLENDIENST BEZOEKUREN DIACONESSENHUIS (tel. 071-178178): dagelijks 14.30-15.15 uur en 19.00-19.45 uur. Kraam- en zwangerenafdeling: bulten de gewone bezoektijden, voor partners bovendien van 10.30-11.15 uur en van 19.45 - 21.00 uur Special Care Unit: 10.30-11.00 uur, 15.00 - 15.30 uur en 19.00-19.30 uu en na overleg met de dienstdoende verpleegkundige. Kinderafdeling: 10.30-19.00 uur, na overleg met de dienstdoende in 19.00-19.45 uur. iM; uren 18.30-19.30 uur (voor vaders tot 21.00 c uur) j Kinderafdeling: 14.30-19.00 uur (voorouders de gehele dag). Afdeling hartbewaking (CCU)en intensive care (IC): 14.00-14.30 u 18.30-19.00 uur Spoedeisende hulp: dag en nacht geopend lichi ginf den 01 ACADEMISCH ZIEKENHUIS (tel. 071-269111): alle patiënten (behalve kinderen) 14.15-15.00 u 18.30-19.30 uur Avondbezoekuur afdeling Verloskunde 18.15-19.00 uur. 19.00-20.C (Alleen Partners/echtgenoten met kinderen. p/ Voor zwangeren: zaterdag en zondag van 10.00 tot 11.00 uur, uitsluitend voor partners/echtgenoten en eigen kinderen. Kinderafdelingen: voor ouders van opgenomen kinderen is er een ruime bezoek: a mogelijkheid in overleg met de hoofdverpleegkundige. j wef Voor andere bezoekers gelden de volgende tijden logie: 14.15-15.00 uur en 18.30-19.3C ilkunde 14.15-15.00 uur en 18.30-19.00 i neuroloj 30 u keel-, BIOSCOPEN LEIDEN LIDO 1, 2, 3, 4 en STUDIO tel: 071- 124130/133210, Steenstraat 39 LIDO 1 TheFlintstonesal., dag. 14.30, 19.00, 21.15. Briant Levant ver filmde de legendarische striphelden n hun dagelijkse bezigheden. I even op Liz Taylor die in een flits te zien is als Freds boosaardige schoonmoeder. LIDO 2 Beverly Hills Cop III 12 jr., dag. 14.30, 19.00, 21.15. Eddie Murp hy gaat als inspecteur Axel Foley achter een organisatie aan, die een pretpark gebruikt als dekmantel voor criminele praktijken. LID0 3 Blank Check al., dag 14.30. Van Rupert Wainwright. Het home alo- ne-genre, maar dan een graadje er ger Preston krijgt door een toeval een blanco cheque in handen en verzilvert hem bij een niet al te zui vere bankdirecteur. Een lui en rijk leventje volgt, maar de problemen stapelen zich al snel op. The Getaway 16 jr., dag. 18.45, 21.15. Roger Donaldson maakte een nieuwe versie van de gelijkna mige film van Sam Peckinpah. Echtpaar (Alec Baldwin en Kim Ba- singer) kan het stelen niet laten en belandt daardoor een allerlei benar de situaties. LID0 4 Duimelijntjeal., dag. 14.30. Teken film van Don Bluth. Naar verhaal van Hans Christian Andersen.. Dui- melijntje komt ter wereld zo groot als een gerstekorrel en wordt maar niet groter. Ze wordt verliefd op het prinselijke elfje Cornelius, maar voordat de twee elkaar krijgen, heb ben ze heel wat avonturen achter de rug. Maverick al., dag. 18.45,21.15. Western-komedie van Richard Don- ner gebaseerd op de gelijknamige tv-serie uit de jaren vijftig. Mel Gib son is de avonturier Maverick die zich steeds weer in de nesten weet te draaien. Op weg naar een groot poker-toernooi krijgt hij Jodie Foster als reisgenote, heel verleidelijk en heel onbetrouwbaar. STUDIO Striking Distance 12 jr. dag. 18.45, 21.15. Thriller van Roway Herring ton. pa en zoon Hardy, allebei agent, zitten achter een s Aristokattendag., 14.30. Disney-te- kenfilm. In het Parijs van begin de ze eeuw erft moederpoes Duchesse met haar drie kinderen het huis van haar bazin. Als de butler erachter komt dat hij bij de dood van de kat ten eigenaar wordt, probeert hij ze te verdrinken. De katten overleven het en beginnen aan een tocht vol avonturen terug naar huis. LUXOR tel: 071-121239, Stationsweg 19 Speed 16 jr., dag. 18.45, 21.15, zo ook 14.15. Cameraman Jan de Bont maakt met deze actiefilm een spet- zijn vroegere baas, de overheid. Hij monteert een bom onder een stads bus die ontploft als het voertuig har der of zachter dan 50 kilometer per uur rijdt. De jonge politieman Kea- nu Reeves moet tijdens het spitsuur in Los Angeles het ding onschade lijk zien te maken. TRIANON tel: 071-123875, Bree- straat 31 Short Cuts, dag. 20.00. Van Robert Altmann. Documentaire-achtige film met heel veel bekende acteurs over het dagelijks leven van een groep inwoners van Los Angeles. Al ledaagse dingen. KIJKHUIS tel: 071-1429895, Vrou wenkerksteeg 10 (zondag gesloten) Four weddings and a funeral do t/m woe 19.30, 21.45. Romantische komedie waarin alles draait om een Engelsman die zich niet wil binden en zijn gevoelens van verliefdheid weg stopt. Als hij dan eindelijk zelf gaat trouwen wordt het hem toch te veel. Met Hugh Grant en Andy Mac- LVC tel071-146449, Breestraat 66 Gesloten van 1 t/m 14 augustus. X, tel: 071-123568, Haarlemmer straat 52 Curfew do 20.30. De Palestijn Ras- hid Masharawi laat een dag en een nacht uit het leven zien van een Pa lestijnse familie in een vluchtelin genkamp. De regisseur.neemtgeen politiek standpunt in maar regi streert de dagelijkse beslommerin gen van mensen met een beperkte bewegingsvrijheid Life according to Agfa vr en za 20.30. Van regisseur Assi Dayan (zoon van Moshe) over het leven in een kroeg in Tel Aviv waar hoeren, junks, pooiers, burgers de stamgas ten zijn. Centraal staat het leven van de twee cafébazinnen. De man van Leora is een rokkenjager en de al getrouwde geliefde van Dalia kan II ladro di bambini za zo 20.30. Van ren Gianni Amelio. De jonge politieman! Zal Antonio moet twee verwaarloosde :np kinderen naar een opvanghuis voor nop Sicilië bre giër Sergej Paradzajnov. ALPHEN AAN DEN RIJN EUROCINEMA tel: 01720-20800, Van Boetzelaerstraat 6 EURO 1 Striking Distance 12 jr., dag. 21.30. Maverick al., dag. 18.45. De Aristokatten al., dag. 14.00, zo ook 16.15. EURO 2 TheFlintstonesal., dag. 13.45, 18.45, 21.30, zo ook 16.15. EURO 3 Speed 16 jr., dag. 13.45, 18.45, 21.30, zo ook 16.15. EURO 4 Beverly Hills Cop III 12 jr., dag. 13.45, 18.45, 21.15, zo ook 16.15. VOORSCHOTEN KINDERBIOSCOOP CC tel: 071- 614354, Prinses Marijkelaan 4 Disney studio's. Aladdin, een krui meldiefje, weet Jasmine, de wegge lopen sultansdochter te redden, te W: redden en wordt verliefd op haar. Helaas trouwen prinsessen nu maal zelden met straatjongens Aladdin krijgt echter hulp van geest uit de olielamp. Police Academy: Mission to Moscow* al., vr t/m woe 15.30. In inmiddels deel 7 zijn de agenten naar Moskou - afgereisd om te helpen bij de jacht op de koning van de Russische maf- fia. :.t Beverly Hills Cop II 13.15, 16.00, 18.45,21.30." ASTA 2. Striking Distance 12 jr., dag. 13.15, 16.00, 18.45,21.30. ASTA 3. The Getaway 16 jr., dag. 18.45, I «ij- :3.15, 16.00, 18.45,21.30. lijk BABYLON 2 bio Love and human remains 16 jr., idio dag. 13.15, 16.00, 18.45. ;voi BABYLON 3 de Como agua para chocolate 12 jr., dag. 20.30. g. The Aristocats al(originele versie nk; met Ned. ondertitels) dag. 13.15, jaa 16.00,18.45,21.30. hg. CINEAC 1/2/3 Wegens verbouwing ge- de METROPOLE 1 tel. 070-3456756, Carnegielaan 15. The Flintstones al., dag. 13.15, 1161 16.00,18.45,21.30. de METROPOLE 2 Stij Maverick al., dag. 13.15, 16.00, me 18.45,21.30. ve] METROPOLE 3 in Speed 16 jr.. dag. 13.15, 16.00, 18.45,21.30. mt METROPOLE4 °P Schindler's List 12 jr., dag. 20.00. An Duimelijntjeal., Ned. versie, dag. na 13.15,16.00. pn METROPOLE 5 The Pelican Brief 12 jr., dag. m 16.00. ODEON 1 tel. 070- wi 3462400/3462401. Herengracht 13. da Speed 16 jr., dag. 13.15, 16.00, va 18.45,21.30. ODEON 2 JÜJ] Duimelijntjeal., Ned. 13.15, Serial M 21.30. ODEON 3 Beverly Hills Cop III 16 jr, dag. 13.15, 16.00, 18.45,21.30. ODEON 4 Riksbioscoop Forever Young al., dag. 11.45, 14.15, 16.45, 19.15,21.45. HAAGS FILMHUIS tel. 070- 3656030, Spui 191. ZAAL I Temptation of a monk 16 jr., dag. 19.30. Just Friends 16 jr., dag. 21.45. ZAAL II Abgeschminkt 16 jr., dag 19.30. Rebels of the Neon God 16 jr., dag. 19.30,21.45, 16 jr.: Eldorado do; Woman from the lake of the scented souls vr; Le petit prince a dit za, zo,- Riff Raff ma; The cement garden di

Leidsch Dagblad | 1994 | | pagina 16