Of SPELER Mens blijft koel op NK en pakt de titel Van Weeren boert goed op toernooi Rijnkanters Alphense derby ontaardt in schoppartij Sport Leidsch Dagblad Tennis Circuit RabobankQ FC Lisse start het eigen toernooi met nederlaag VRIJDAG 12 AUGUSTUS 1994 Martin Verkerk verliest in finale Jolanda Mens heeft de nationale tennistitel bij de meisjes tot en met 16 jaar veroverd. De Voorhoutse versloeg in een enerverende finale Kelly Bouman via een gewonnen tiebreak van de derde set, 2-6 7-5 7-6. Ook Martin Ver kerk deed van zich spreken. De Alphenaar drong even eens verrassend door tot de eindstrijd, waarin hij in twee sets ten onder ging tegen topfavoriet Peter Wessels. ZEVENBERGEN TENNISMEDEWERKER ,,Een heel lekker gevoel, zo'n ti tel", vertelde Jolanda Mens ruim na afloop van haar bloed stollende finale. De kersverse kampioene moest na de partij een uur bijkomen van de emo ties en was daarna pas aan spreekbaar. „Meteen na afloop realiseerde ik mij helemaal niet dat ik kampioene van Neder land was geworden. Maar bij de prijsuitreiking begon het tot mij door te dringen dat het allemaal echt was. De belangrijkste hoofdprijs van het seizoen bij de jeugd was echter bijna aan haar neus voorbij gegaan. Op de stand 5-4 in de derde set kreeg Mens drie wedstrijdpunten. De negende game had de Voorhoutse na kansen over en weer in de wacht gesleept en Kelly Bou man verwerkte die forse tegen valler met drie simpele missers op rij. Met de mg tegen de muur nam de Zeeuwse toch weer het initiatief. Ademloos zag het veelkoppige pubiek toe hoe zij met gedurfd spel de matchpoints wegwerkte. ..Ik heb maar heel kort ge dacht, daar gaat de overwin ning", becommentarieerde Mens haar partij. Maar meteen daarna dacht ik, dat ik iets moest doen. Dat ik moest volhouden." Bouman behield haar opslag, maar herhaalde vervolgens haar unforced er rors' in de noodzakelijk gewor den tiebreak. Bij een 6-2 stand in die ver lenging had Mens opnieuw vier kansen. De Voorhoutse greep de eerste mogelijkheid door Bouman ditmaal niet te laten komen, maar met spreiding haar tot een fout te dwingen. ,,Ik wist dat ik niet moest den ken dat ik er al was", hield Mens zich voor. Een gedachte, die goed bleek voor goud en een plaats tussen de vele grote namen op de wisselbeker. Mens treedt in de voetsporen van re gionale talenten als Jan Sieme- rink, Kees-Jan Schuilenburg en Heieen van den Berg. In de halve finale had Jolanda Mens de torenhoge favoriete, Carolijn van Rossum, met 3-6 7- 5 6-2 van een' volgende nationa le jeugdtitel afgehouden. „Ik speelde niet goed", herinnert haar opvolgster zich. „Maar zij had volgens mij de zenuwen." Mens daarentegen maakte goed gebruik van de ervaringen, die zij met een trip naar China, met de competitie bij Hillegom en met het winnen van haar eerste A-toernooi bij het Amsterdamse Festina in ruime mate had op gedaan. De Voorhoutse won nog een tweede 'prijs': de jeugdtitel heeft voor coach Gert-Jan Minnee de consequen tie, dat hij met roken moet stoppen. Aldus onthulde Mens in haar speech na de prijsuitrei king. Verkerk Met zijn driesetsoverwinning in de kwartfinale op de als tweede geplaatste Jody Strik maakte Martin Verkerk zijn eigen plaat sing als zevende al meer dan waar. De dit jaar ook tot de Bl- top van het district Leiden doorgedrongen Alphenaar was echter nog niet tevreden. „De onderlinge stand met Nick van Boxtel was 1-1". licht Verkerk toe. „Ik gaf mijzelf best een goe de kans om in de finale te ko men. Peter Wessels is gewoon nog te sterk voor ons." De in schatting van de TEAN-speler bleek juist. Met 6-1 6-2 haalde hij een plaats in de slotronde. Wessels, twee weken geleden nog doorgedrongen tot de Eu ropese top-acht bij de jeugd, was met twee maal 6-3 een maatje te groot. CIRCUIT IN CIJFERS DEBl N. Smit-J Verhoeff 6-0 6-1I. Beu- kert-E. Veldt 6-1 6-2. S. Vreken-N. van Stem 6-7 6-3 6-3. S. Vreken-R. Crama 6-1 6-1. I Kruit-S. Gadroen 2-6 6-4 6-3, A Zandvliet-0. van Paridon 6-3 6-4. M Zandvhet-R. Lammens w.o.. M. van Tol-J. Vink 6-4 6-4, F de Boer-M Reus 6-1 6-2. R. Veldt-6-4 3-6 6-3, J. de Regt-B De spelers van D- en E-niveau zijn groot in aantal, maar klein in prestaties. Sommigen ma ken net zo veel uren als de top pers, maar komen in de mees te gevallen niet hogerop. Hun beleving is er niet minder om. Elke week vertelt een van hen zijn of haar tennisverhaal in deze rubriek. In de zevende af levering Dol Hoogeveen, 35 jaar, lid van De Rijnkanters, speelsterkte E. „Ik heb nooit serieus aan een sport gedaan. Ja, toen ik klein was turnde ik, maar daarna niks meer. Twee jaar geleden ben ik opeens begonnen met tennis. Waarom ik zo laat ben gestart weet ik eigenlijk niet. Al die ja ren heb ik het tennis op tv in tensief gevolgd. Dan zit ik voor de buis problemen met mezelf." „Mijn forehand is mijn beste slag, die gaat het soepelst. Een backhand slaan vind ik moeilijk. In feite sla ik nog veel te veel uit de pols. Dat doorzwaaien doe ik te weinig. Omdat ik vanuit die pols sla, moet ik daar bij de aanschaf van een racket weer op letten zeggen de kenners. Normaal stel ik geen hoge eisen aan het materiaal. Een E-speel- ster gaat echt niet beter spelen met een goed racket volgens mij. Als ik straks hoger speel, zal dat misschien veranderen." „Ik vind datje een behoorlijke conditie moet hebben voor ten nis. Ik rook en dat komt mijn uithoudingsvermogen natuur lijk niet ten goede. Stoppen met roken doe ik echter Bruyn 6-0 6-2. HEB2: P. Guyt-P. van Hal 6-1 6-2, E. de Vries-B. Minnema 7-5 6-3. S. Geerlings-E. Rietveld 6-0 7-5, T. van der Voort-R. Lam mens 6-4 5-7 6-3. HDB Vreken/ De Boer-Tholen/ Kinders 6-1 7-6, Swart/ Vink-Bos/ Koning 6-4 6-3, Kie- boom/ De Regt-Van Trigt/ Vink 7-6 w.o. DDB: Vreeswijk/Van Gorcum-Faas 2x 6-1 6-3. GDB: Snaterse/ Burger-Crama/ Liefbroer 6- De Boer-Vugts/ V Rol vijk/Thoc «out/ Swart-Zonderop/ Robben j 6-1 6-4. K. Korenhof-E. Warn HEC2: W. Bouckaert-E. Bosma 6-4 6-0. W Bouckaert-S. van Rijn 6-4 6-3. J Beyen-R. Bosma 7-5 6-0. R HDC Burgers/ Rusman-Langerijs/ Warmer dam 6-3 6-2 DEC1 E. van Dam-S Smit 6- 0 6-2. DEC2 S. Klint-M. Kusano 6-0 7-6, S Berkhout-M van Dongen 6-3 6-3. GDC: Vreken 2x-Boosman/ Moerkerken 6-4 6-7 6-4, Berkhout/ Scheffer-Boelee/ Bec kers 3-6 6-3 6-3, Van Keulen/ Beckers- Bogtstra/ Cehic 6-4 6-2, Veenman/ Van Leeuwen-Liefbroer/ De Klerk 6-2 6-4, Kie- boom/ Van Rijn-Klint/ Van Breugel 6-1 6-4, LEIDEN GERTJAN V 30+ HEC1: E. van Weeren-N. Dofferhoff 6-4 6- 3. HEC2: Kloewe-Van den Berg. HDC2: Bakker/Cgrispijn-Haak 2x 6-2 3-6 6-4, Vrije/ Zaal-aanhane/Akkerman 6-3 3-6 6-1 DDC1 Bonnes/Zonnevylle-Bos/ Van der Heiden 6-1 6-2, Brouwer de Koning/Huis- man-Hollander/Guyt 6-4 0-6 6-4. DDC2 Goedhart/Lesgever-Balk/De Klerk 6-4 6-4. Erik-Paul van Weeren heeft zich gisteren ge plaatst voor de kwartfinale van het C-toernooi op de Rijnkanters. De basketballende tennisser had weinig moeite met Nico Dofferhoff: 6-3 6-4. Dof ferhoff, kampioen in het spelen van lange rally's, kwam er niet echt aan te pas. „Met dit soort spelers heb ik tegenwoordig niet meer zo veel moeite. De rally's waren ook niet zo lang vandaag", aldus Van Weeren. De speler van Forescate, die op het punt staat zich voor de Mas ters te kwalificeren, moet het dertig plus-toernooi in Rijnsburg op één been kunnen winnen. Eerder won hij al de plustoernooien van Lisse en Fores cate, toernooien waar hij tegelijkertijd ook het open onderdeel op zijn naam schreef. Dat kan op de Rijnkanters niet, omdat het open C-onderdeel al een tijd geleden is afgeschaft. Slechts de 'oud jes' doen Rijnkanters aan. Het maakt het er niet minder gezellig om. Ze ker niet, omdat de volgende tegenstander van Van Weeren Martin Hoekstra is. Beiden kennen elkaar goed uit de basketbalwereld. Van Weeren en Hoekstra waren zelfs een tijdje teammaatjes bij Grasshoppers in Katwijk. „Dat kan nog wel leuk worden", blikt Van Wee ren vooruit. „Hij kan natuurlijk ook wel aardig tennissen." Van Weeren laat zich volgende week weer in het 'open' circuit zien. Hij speelt nog op Leidse Hout, Zuid West en Zoeterwoude om er zeker van te zijn dat de Masters bereikt wordt. De voorbereiding, een week kunstgras en daarna hard court, lijkt niet optimaal. „Maar dat maakt me niets uit. Ik heb nu eenmaal ingeschreven en dan sta ik er ook. Gravel of niet, dat maakt toch geen verschil." Nieuw Vennep In het B-toernooi van de open kampioenschap pen van de Haarlemmermeer in Nieuw Vennep leed Onno van Paridon een verrassende neder laag tegen Martijn Zandvliet. Van Paridon, die nog altijd niet kansloos is voor deelname aan de Masters, had weinig in te brengen tegen Zand vliet: 6-3 6-4. De Boekhorster lijkt daarmee door te gaan breken na twee matige jaren in B. Zand vliet kan zich gelijk opmaken voor de kwartfinale. Hij kreeg in de derde ronde een walk over van Ro nald Lammens. Ook Jasper de Regt en Marcel van Rijn plaats ten zich bij de laatste acht. De Regt, eerste ge plaatst ontdeed zich simpel van Ben de Bruyn (6- 0 6-2), terwijl thuisspeler Van Rijn eveneens in twee sets Rob van der Vlugt klopte: 6-4 6-3. Ingrid Kruit baarde opzien door zich te ont doen van de als tweede geplaatste Suzanne Gadroen. Kruit kon de slag op conditie beslissen. Gadroen, voormalig B-master, was net terug uit Thailand en hield het slechts een set vol: 2-6 6-4 6-3. Judith Verhoeff was kansloos tegen titelfavo- riete Nancy Smit 6-0 6-1. gezellig heid vind ik ook be langrijk en die is er bij De Rijn kanters ge- f noeg. Dat is een per fecte vereniging zoals ik. Ik ben ook lid geweest bij de Geversbanen in Noord- wijk, dat was even iets te druk en te groot vond ik. Ik woon nog wel in Noordwijk, maar ben een echte Rijnsburgse en voel me bij de Rijnkanters het meest thuis." „In de zomer en winter krijg ik les. Veel wedstrijden speel ik nog niet, want ik wil eerst een goede basis hebben. Effe meer die slag beheersen, voordat ik de toernooien in ga. Aan de clubkampioenschappen in Rijnsburg doe ik weer wel mee. Faalangst heb ik dan niet. Ben je gek, als je een beginner bent zoals ik, kun je eigenlijk niet fa len. Als ik verlies met 6-0, 6-0 zit ik daar echt niet mee. De pun ten tellen voor mij nu nog niet zo. Dat komt later. In een partij tje hou ik trouwens de telling niet eens bij. Dat moet de ander maar doen, ik heb al genoeg Daar voel ik me vaak zo, zo....ja...ik sta daar maar. Dan vliegt die bal langs me heen en dan heb ik het idee dat ik totaal overbodig ben. Ik probeer er nu al wat meer tus sen te springen. Op het toernooi van de Rijnkanters wordt veel gedubbeld. Ik geef mijn ogen goed de kost, want van de meesten kan ik wat opsteken." „Mijn man (Ruud Hoogeveen, red.) is tafeltennisser en gaat ook wel eens de baan op. Dan merkt-ie dat tennis toch effe wat anders is. Dat het niet zo maar vanzelf gaat. Balinzicht en die slag hebben ze meestal wel, dat moet ik zeggen. Je ziet toch vaak dat tafeltennissers goede tennissers blijken te zijn. Verder tennist mijn zus Thea de Mooy vrij goed. Ze is C en als ik tegen haar speel, weet ik meteen dat er nog een hoop werk te doen is voor me. Maar zij speelt al acht tien jaar, dus dat is logisch. Ik heb de tijd. Tennissen kun je lang volhouden. En de gezellig heid er omheen ook trouwens." Van Zwam: 'Blij dat ik geen trainer van Alpheuse Boys ben SCOREBORD WILLEM SPIERDUK De wedstrijden tussen Alphense Boys en ARC zijn in het verle den nog wel eens uit de hand gelopen. Vorig jaar moet het zelfs heel ernstig zijn geweest. Toch stond de ontmoeting tus sen de zondaghoofdklasser en de zaterdageersteklasser uit Al phen dit jaar weer op het oefen programma. Het resultaat laat zich raden: het werd weer een schoppartij. Het moet gezegd dat het vooral Alphense Boys was dat herhaal delijke de sportieve grenzen overschreed. Dat leidde in de eerste helft tot een gele kaart voor Marco Parinussa (dat had best rood mogen zijn) en in de slotfase van het duel tot een ro de kaart voor Sander Beuk. De trainer van Alphense Boys, Paul Bahlmann, stond er na afloop beteuterd bij. Stamelde dat zijn jongens waren geprovoceerd door die van ARC. En dat het tenminste niet zo erg was ge weest als een jaar geleden. Zijn collega, ARC-trainer Wim van Zwam, had geen goed woord over voor het spel van de tegenstander. „Ik ben blij dat ik geen trainer ben van Alphense Boys, die zijn spelers ernstig tot de orde zal moeten roepen. Ge lukkig zijn wij niet op al die pro vocaties ingegaan." Keeper Korteweg Maris van Alphense Boys redt, voordat ARC gevaarlijk kan worden. foto ben de bruyn Van Zwam vond dat één spe- zeggen, want dat kan iedereen Helaas waren dat de saaiste ge ler van 'de Boys' het wel heel zien." deeltes van de wedstrijd. In de erg had gemaakt. „Robert van Tussen de overtredingen door eerste helft was Alphense Boys- der Laan probeert een tegen- - waar scheidsrechter Karre- met een onopvallende Frank stander bewust onderuit te mans nog coulant tegen optrad Bakker in de ploeg - het dichtst schoppen. Ik kan dat hier rustig - werd er ook nog gevoetbald, bij een doelpunt via Hein van Heek en Sander Beuk. Invaller Joop Tegelaar mikte de bal bij zijn 'eerste balcontact met een lob op de lat. ARC was in de tweede helft wat sterker. De ploeg kreeg in de 72e minuut een penalty toen Rob Koster opzij werd gedwud door doelman Pascal Korteweg Maris, die in moeilijkheden was gekomen na een onhandige te rugspeelbal. Alphense Boys kon in de slot fase weinig meer uitrichten. De ploeg miste Jacques Key nog in de aanval. De speler die onlangs van ARC naar 'de Boys' was overgestapt, moest werken. Vol gens de begeleiding van Al phense Boys had hij echter so wie so niet meegespeeld. Door zijn aantreden zou slechts meer olie op het vuur zijn gegooid en dat kon dit duel juist niet ge bruiken. Alphense Boys - ARC 1-0 (0-0) 72 Van der Meer 1-0. Toeschouwers: 800. Gele kaart: Parinussa; Scheidsrechter: Kar- remans; Rood: Beuk. Opstelling Alphense Boys: Korteweg Maris, De long, Laros, Feldmann, Van Dijk, Parinussa (Tegelaar), Van der Laan, Bakker (Kottenhagen), Macknack (Verschelden), Van Heek (Ouwerkerk), Beuk. Opstelling ARC: Wins, Dijkhuizen, Koster (Bloemheuvel), Dijkman, Hoog- endoorn (Kooy). Van Arnhem (Bos), De Vlaming, Van der Veld (Van Megge- SPORTPRIJSVRAGEN Lucky 10 van donderdag 11 augustus: 2 - 6-8-9-17-18-19-22-23-33-37- 40 - 46 - 59 - 64 - 65 - 76 - 77 - 78 - 79. (Den). 3. Zabel (Dui), 1.40.32, 2. Skibby Galfione (Fra) 5,85, Knoll 22,99, 5. Azarasjvili 23,01, 6. VOETBAL Europa Cup bekerwinnaars, Europa Cup voor bekerwinm 1. Pérec (Fra) 50,33, 2. r (Dui) 51,85, 6. Neef (GBr) 52,10, 7. Spasova (Bul) 52,25, 8. Viktoria Zizkov (Tsj) - IFK Norrkoping (Zwe) BASKETBAL 1-0 (0-0), FC Pirin (Bul) - FC Schaan (Lie), 3-0 (2-0), Norma Talmn (Est) - Branik Ma- nbor (Slv) 1-4 (0-0), Tiligul Tiraspol (Mol) - Toronto. WK. Omoma Nicosia (Cyp) 0-1 (0-1), F" "Iimpia Riga (Let) 6- a (Mal) - Sligo Rovers 2-2 (0-2), Ferencvaros (Hon) - Dudelange 83 (62-25) Stand: 1. Verenigde Staten en (Lux) 6-1 (3-0), Fandok Bobruisk (WRu) - ----- - 6- - FK Tirana (Alb) 4-1 (2-0), FC- Bangor (Nier) - Tatran Presov (Slv) 0-1 (0-0), Sand. Irot- tarfelag (Far) - HJK Helsinki (Fin) 0-5 (0- 2). Barry Town (Wal) - Zhalgiris Vilnius (Lit) .illywhite (GBr). 8. Andreu (VSt), 9. 1 (GBr). 10. Lauritzen (Ni 2. Ekimov (Rus) 0.24, 3. Lud- I, 4. Aldag (Dui) 0.54, 5. Yates Svorada 0.56, 7. Gontsjenkov (Fra) 184 km in 4.34.59, 2. Bartoli (Ita) 0.13, 3. Chiappucci (Ita), 4. Cubino (Spa). 5. Zülle (Zwi), 6. Olano (Spa), 7. Clavero (Spa), 8. Casagrande 67. Rooks. 75. Hoffman. Afge stapt: Van Poppel, Koerts, Armstrong (VSt). Algemeen klassement: 1. Cubinc 20.30.45, 2, Chiappucci 0.07, 3 Delia Santa 0.41-, 4. Zulle 0.42, 5 Casagrande 1 01. 7. Clavero 1.24,8. n Steen 45.14, 82. Ronde van Portugal Oefenwedstrijden Stuttgart. Internationaal toernooi. Derde plaats: PSV (Ned) - Barcelona (Spa) 3-1 (0-1). 18. Beguiristam 0-1, 65. Wou ters 1-1, 75. Nilis 2-1, 76. Pahlplatz 3-1. Nieuwegein. JSV (zondag 2e kl.) - FC GOLF Elfde etappe, E licone (Ita) 18! (Por) 0.01, 3. Dav ATLETIEK München. Audi Trophey Challenge. Stand na eerste dag 1. Howard (GBr) 64 slagen, 2. Dodd (GBr) 65, 3. Arruti (Spa) 66, 35. Muntz, Bos (beiden Ned) 71 Tulsa. PGA Championship, na eerste ron- 1Montgomery (GBr). Price (Zim) 67, 3. Mickelson (VSt). Woosnam (GBr). Couples (VSt). Els (ZAf) 68. 4.25.13, 2. Marta o (Geo) 0.12, 4. i (Por) 4.30, 5. Silva (Por) 5.15. Algemeen klassement: 1. Rodrigues (Por) SPORTAGENDA Alphen aan den Rijr TENNIS VOETBAL 4.02,0, Vd Meijden (AAV) 4 r (Holland) 15.02,0; Speer- Tweede ronde: Bruguera (Spa/1) - Tsjer kasov (Rus) 6-1 2-6 6-1, Becker (Dui/8) Caratti (Ita) 7-6 6-3, Enqvist (Zwe) - Kafel Vaardig, Rijnsburgse Boys - 's-Gravenza orden. Geplai ;son (GBr) 1 (Dui) 13,31, Jarrett (GBr) 13,43, Phili 7-6, Chang (VSt/4) - Piolme (Fra) 6-2 3-6 6-3, Courier (VSt) - Stolle (Aus) 6-3 6-4, O'Brien (VSt) - Enqvist (Zwe) 6-4 6-3 Los Angeles, vrouwen: son (GBr) 13,16, Schwarthoff FC Lisse (za) is het eigen Bram Polderman-toernooi met een negatief resultaat begonnen. In de openingswedstrijd werd met 1-0 verloren van het Amster damse DWV. Noordwijk keek lang tegen dezelfde achterstand aan, maaricwam in dé slotmi nuut op gelijke hoogte met Hol- landia. De gastheren moesten het in de eerste helft vooral op het mentale vlak afleggen tegen de bezoekers van DWV. Vlak voor rust was de achterstand een feit en ondanks een groot aantal kansen in de tweede helft kre gen de ruim vijfhonderd toe schouwers niet meer doelpun ten te zien. Morgen mogen de Lissenaren tegen Hollandia op zoek naar eerherstel. De andere wedstrijd was die tussen Hollandia en Noordwijk. Opvallendste verschijning in een volgens Noordwijk-trainer Ruud Bröring 'niet al te gewel dige partij' was Peter van der Kwaak (ex-Ajacied) in het doel van de Noordwijkers. Vanaf de 25e -minuut keek Noordwijk tegen een achter stand aan: 0-1. Goede kansen voor Patrick Scheurwater en Rocky Pitti leverden niets op en ook het eerste kwartier van de tweede helft was nog voor Hol landia, maar in het vervolg ont wikkelde zich een gelijk op- strijd. In de laatste mi nuut was het opnieuw Rocky Pitti dig Fred Bloem op maat bediende. Zijn bal in de Ionising betekent dat Noordwijk morgen tegen DWV voor de toernooi winst zou kunnen gaan, ware het niet dat men ook al een thuiswedstrijd tegen ADO heeft afgesproken. Bröring stuurt zijn sterkste elf de 'eigen wei' in. „Die wedstrijd was eerder afge sproken en we moeten ook aan ons eigen publiek het team pre senteren. Hier zijn we pas uitge nodigd nadat Quick Boys zich terugtrok." Aldus verklaart Brö ring zijn besluit om zaterdag het tweede naar Lisse te sturen. Hij heeft immers ook geen brede selectie, maar is na de test van gisteravond wel redelijk opti mistisch over de competitie die 27 augustus begint met het duel tegen Zwart-Wit: „Als iedereen fit blijft, dan doen we aardig mee. We hoeven zeker niet zo'n beroerd seizoen als vorig jaar mee te maken." (Fra), Haapakoski (Fin) 13,49, (Dui) 13,49, McKoy (Oos) 13,50, Ottoz (Ita) 13,52, Tulloch (GBr) 13,52, Edorh (Dui) 13,53, Kearns (Ier) 13,60, Boro (Roe) 13,64, Eriksson (Zwe) 13,65, I- konen (Fm) 13,65, N'senga (Bel) 13,66, Kyllonen (Fin) 13,67. Korving (Ned) 14,31 uitgeschakeld. Kogelslingeren. Finale: 1. Sidorenko (Rus) 81,10, 2. Astapkovitsj (WRu) 80,40, 3. din 20,47, 3 Stevens 20,68, 4 Osovitsj 6-2, Grossman (VSt) - Carlsson (Zwe) 5-7 6-3 6-4, Po (VSt/15) - - LFC (za) (14.00), CSW - Al phense Boys, Meerssen - Quick Boys, SVLV (za) - Musketiers, Noordwijk - DWV, Hollan- Zondag: VNA - SV0W, R0AC - UD0, SVLV - Kranenburg, NEA - Docos, FC Rijnland - UDWS, Hillegom - D0SK, Nicolaas Boys - MM0, VCL - Excelsior 2, Blauw Zwart - Fo- reholte, FC Lisse - HBC, LFC - Cromvliet, Bernardus - Meerburg, ASC - SJZ, VVSB - Tauziat (Fra) 7-5 1-6 6-4, Hy (Can) - Po WIELRENNEN HONKBAL Ronde van Engeland Vierde etappe, Chester - Leicester: 1. Lud-

Leidsch Dagblad | 1994 | | pagina 18