eS 2 NDEGEEST Rijnland LiibaCQ Uitzend Buro^ D 3 3 medewerkster Zoek jij vakantiewerk? Manpower ontdekt het! O MANPOWER MEUBELMAKER/ TIMMERMAN Het Houtpaleis Heb jij een verborgen talent? Manpower ontdekt het! O MANPOWER Chef (logistieke) Produktie m/v ziekenverzorgende m/v medisch secretaresse CENTRALIST De Koning vraagt ZATERDAG 23 JULI 1994 ELKE ZATERDAG 5J Sluitingstijd voor advertenties: donderdagmiddag 15.30 uur. Inl. bij onze advertentie-afdeling: telefoon (071)356.356. Secretaresse v/m PQ Voor zowel een bedrijf in Hoofddorp als een onderneming in Sassenheim zijn wij op zoek naar goede secretaresses met enkele jaren ervaring. Het gaat om een full-time baan. Bankmedewerker v/m Voor een aantal weken hebben wij werk voor een ervaren baliemedewerker bij een bank in Leiderdorp. Activiteitenbegeleider v/m Van 25 juli t/m 31 augustus zoeken wij, voor 34 uur per week, een ervaren activi teitenbegeleider voor een groep mensen met veel gedragsproblemen. Technisch medewerker v/m Bij een bedrijf in huishoudelijke artikelen zoeken wij een technisch medewerker van ongeveer 20 jaar voor o.a. reparaties en baliewerkzaamheden, die in het bezit is "an een rijbewijs. MEAO-BA/Boekhoudkundig medewerker v/m Wij zoeken per direct jonge MEAO-ers BA/BE voor zowel full-time als part-time banen voor langere tijd. Ook jonge men- sen met ervaring op boekhoudkundig gebied worden opgeroepen zich snel bij ons te melden. Verpleeghulp v/m Voor een bejaardentehuis in Voor- schoten zoeken wij per direct een erva- Cl rpn v/prnlponhiiln nf pon npHinlnmpprrlo ren verpleeghulp of een gediplomeerde bejaardenverzorgende voor ongeveer 6 weken. Werktijden 7.30 - 12.30 uur, om het weekend ben je vrij. Luba Leiden, Kort Rapenburg 10,2311 GC, tel. 071-121942 (horeca) tel. 071-140341 (ind./techn.) tel. 071-149745 (adm.) tel. 071-131046 (medisch) Luba Leiderdorp, Winkelhof 9, 2353 TR, tel. 071-415055 Luba Voorschoten, Leidseweg 68a, 2251 LC, tel. 071-618142 Luba heeft filialen in: Aalsmeer, Alphen a/d Rijn, Capelle a/d IJssel, Den Haag, Hoofddorp, Katwijk, Leiden, Leiderdorp, Leidschendam, Lisse, Noordwijk, Rotterdam, Rijnsburg, Spijkenisse, Voorschoten, Woerden, Zoetermeer. LUBA. TIJDELIJK WE EEN BLIJVENDE INDR RK, UK. Boek-kantoorvakhandel Eureka zoekt een in vaste dienst: Leeftijd 16 tot 18 jaar Full-time of part-time (4 dagen) leeftijd tot 19 jaar Belangstelling of ervaring in boekenvak ZEER belangrijk Voorlopig zaterdags vrij In!.: Eureka boekhandel b.v. Schoolstraat 156tel. 071-612361 T.a.v. de heerC. Stuiver - Voorschoten Voor een schoonmaakbedrijf in Leiden zijn wij op zoek naar schoonmakers m/v op part-time basis in voornamelijk de avonduren. Gemiddeld 2 uur per avond. Ben jij voor een aantal weken beschikbaar, tussen de 18 en de 25 jaar en een aanpakker, reageer dan snel! Voor meer informatie: Bel of kom langs bij: UITZENDORGANISATIE Prinsessekade 3-4 Leiden, tel. 071-120434 Een eigen stijl van werken Wij zoeken ter uitbreiding van ons team NETTE Vereisten: Opleiding Meubelmaker/Timmerman l.b.v. Rijbewijs BE Bereid zijn om ook in de winkel te helpen Zelfstandig kunnen werken Leeftijd plm. 20 tot 27 jaar. Wij bieden: Een zeer afwisselende baan Een goed salaris. Sollicitatiebrieven aan: t.a.v. de hr. J.R. Arnoldus Herenstraat 20, 2313 AL - Leiden. Wij hebben werk voor M/V SECRETARESSEN Voor diverse bedrijven zoeken wij ervaren secretaressen voor zowel tijdelijk, als voor langere tijd. Bel maandag voor meer info, MAGAZIJNMEDEWERKER Voor een bedrijf in de omgeving van Leiden zoeken wij een ervaren magazijn medewerker. Leeftijd tot ±25 jaar. ADMINISTRATIEF MEDEWERKER Wij zoeken MEAO'ers met werkervaring die service gericht kunnen werken. Ervaring met geautomatiseerde systemen is een vereiste. Voor meer informatie: Bel of kom langs bij: UITZENDORGANISATIE Prinsessekade 3-4 Leiden, tel. 071-120434 Een eigen stijl van werken icht N.V. SDU v/h StaatsdrukKerij/Uitgevi zich - als één van de grote ondernemingen op dit gebied - op de markt van de veelzijdige informatieverstrekking. Het zeer gevarieerde produk- ten- en dienstenpakket bestaat drukwerk, geheim waarde ren van kleinoffset projecten; fiscaal-juridisch en cultureel- maatschappelijk gebied; het ontwikkelen van elektronische inform: Afnemi a medewerkers, verspreid acht werkmaatschappijen. SDU Fulfilment is een nieuw bedrijfsonderdeel binnen SDU, dat een breed scala van diensten aanbiedt zoals verkoop binnendienst, abonnementenbeheer, fakturatie, opslag verzending, mailing, adres- en artikelenbestandsbeheer, alsmede debiteurenadministratie en incasso. Het Distributiecentrum vervult hierin een belangrijke rol. De belangrijkste taak bestaat uit het op commerciële basis opslaan en verzenden van informatiedragers en het onderhouden van de in- en externe klantrelaties. Ten behoeve van een optimale kwaliteits- en voortgangsbewa king is binnen dit centrum een scheiding aangebracht tussen de administratieve aansturing van de goederenstroom (bedrijfsbureau) en de feitelijke produktie-afdeling. Ten behoeve van dit organisatie-onderdeel zijn wij op zoek naar een Uw functie U bent verantwoordelijk voor het realiseren van de produktie en projekten binnen de norm stellingen op het gebied van arbeidsproduktiviteit en doorlooptijd van orders. Uitgangspunt hierbij is het verlenen van diensten tegen een concurrerende prijs/kwaliteitverhouding. Het beheer van het machinepark, de transportmiddelen, de gebouwen alsmede de magazijn- inrichting maakt onderdeel uit van uw functie. Een belangrijk aspect binnen uw taak is het bewaken van de voortgang en de kwaliteit van de werkzaamheden. U coördineert de dagelijkse gang van zaken binnen het magazijn en geeft op enthousiaste en motiverende wijze leiding aan de medewerkers. Als zodanig levert u een belangrijke bijdrage aan de verdere stroomlijning van de organisatie en de fysieke goederen stroom. U werkt nauw samen met de Chef Bedrijfsbureau en rapporteert in deze functie aan de Directeur van Sdu Fulfilment Naast de reguliere taken zal van de Chef Produktie, mede in verband met de in gang gezette reorganisatie, een aktieve bijdrage verwacht worden op het gebied van veranderingssproces- sen met betrekking tot: personele bezetting en magazijninrichting, de geformuleerde doelstellingen m.b.t. de cultuuromslag binnen Fulfilment en de implementatie van het niéuwe automatiseringssysteem. Uw achtergrond U heeft een MBO-opleiding voltooid en heeft aantoonbare ervaring in een leidinggevende functie in de fysieke distributie. U beschikt over een goede mondelinge en schriftelijke uitdruk kingsvaardigheid, alsmede goede sociale vaardigheden en u bent een sterke persoonlijkheid. U bent gewend veranderingen te bewerkstelligen en deze ook te implementeren en te veranke ren. Klant- en resultaatgerichtheid kenmerken uw werkwijze en u bent pragmatisch ingesteld. Wat wij bieden Een zelfstandige functie binnen een produktie/magazijn-omgeving, waar resultaten van uw inspanning direct zichtbaar zullen zijn. De Cao voor het Boekenuitgeverijbedrijf is op deze functie van toepassing: daarnaast beschikt Sdu over een uitstekend secundair arbeidsvoor waardenpakket. Belangstelling? Dan verwachten wij uw schriftelijke reactie, voorzien van Curriculum Vitae, graag binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie. U kunt uw sollicitatie richten aan NV Sdu, Afdeling Personeelszaken GD, t.a.v. de heer C. Veldhuis, Christoffel Plantijnstraat 2,2515 TZ Den Haag. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer J.F. Caneel, Directeur Sdu Fulfil ment, telefoon 070-3 789 844. LU algemeen psychiatrisch ziekenhuis met een verantwoord werkklimaat CD CO Endegeest is een actief zieken huis, vlak bij de stad Leiden. Er is een permanent proces van zorgvernieuwing en veel aandacht voor een verantwoord werkklimaat. Endegeest is een gemeentelijk zie kenhuis. De rechtspositie is afgestemd op die van de gemeente Leiden. Pensioenregeling: ABP. De inschaling van de functie is, afhankelijk van opleiding en ervaring, in schaal 4 of 5 (min. f 2.416,-, max. f 3.369,- met een uitloop tot f 3.548,-) bruto bij 38 uur. Telefonische informatie bij mevr. F. Foppema, teamcoördinator Bran ding, tel. 071-1795 57, b.g.g. de heer H. van de Langkruis, teamcoördinator Weidepaviljoen, tel. 071 - 17 94 71. Schriftelijke sollicitaties vóór 8 au gustus a.s. sturen aan Psychiatrisch Ziekenhuis Endegeest, t.a.v. mevr. K. van Veerdegem, dienst Personeel, Organisatie en Opleiding, postbus 1250, 2340 BG OEGSTGEEST. In de sector Ouderenpsychiatrie vindt opname, vervolgbehandeling, verblijf en verzorging plaats van oudere psychiatrische patiënten. De sector bestaat uit 7 afdelingen, verdeeld in 3 clusters. De afdeling Branding maakt deel uit van het cluster Intensieve Zorg. Op de afdeling verblijven 17 bewoners die op zowel lichamelijk als psychisch gebied zorgbehoeftig zijn. Het betreft een zeer geva rieerde groep en de benadering is dan ook sterk individueel ge oriënteerd. Er wordt gewerkt volgens het Mentorschapsmodel. Op de afdeling Branding zijn ten gevolge van interne verschuivin gen twee vacatures ontstaan voor I voor 32 of 36 uur, alle diensten Van de ziekenverzorgenden wordt verwacht dat zij affiniteit heb ben met de ouderenpsychiatrie en willen helpen de ontwikkelingen binnen het cluster Intensieve Zorg verder vorm te geven. ziekenhuis fulltime In eerste instantie betreft het een tijdelijke aanstelling. Het ligt in de be doeling het dienstverband na het zwangerschaps- en ouderschapsverlof voor 24 uur per week op maandag, woensdag en vrijdag, voor onbepaal de tijd voort te zetten. De taken: - spreekuurbegeleiding; - het verzorgen van de correspondentie en het vastleggen van medische patiëntengegevens m.b.v. een dictafoon. Functie-eisen: - een vooropleiding op HAVO-niveau; - medisch secretaresse NAMS: - een goede typevaardigheid; - bij voorkeur ervaring in een soortgelijke functie; - ervaring met geautomatiseerde gegevensverwerking strekt tot aanbeveling; - de bereidheid om op beide locaties te werken. Salaris: Het salaris bedraagt max. 3.480,bruto per maand bij een fulltime dienstverband (FG30). De CAO-Ziekenhuiswezen is van toepassing. Informatie: Nadere informatie over deze functie wordt u gaarne verstrekt door de heer A. Ebbink, orthopaedisch chirurg, telefoon 071 - 45 41 76. Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 10 dagen richten aan de heer P. Regter, van de Dienst P O, van het Rijnland Ziekenhuis, locatie St. Elisabeth, Simon Smitweg 1, 2353 GA Leiderdorp, onder vermelding van vac.nr.: 40.94. STAR DRIED FLOWERS B.V. is een dynamisch bedrijf gespecialiseerd in produktie, import en export van droogbloemen Voor onze zeer internationaal georiënteerde ontvangstbalie met 10-lijns telefooncentrale, vragen wij een: FULLTIME RECEPTIONISTE M/V De funktie omvat o.a.: Het beantwoorden van de telefoon Bedienen van de fax- en telexapparatuur Te woord staan van bezoekers Inkomende- en uitgaande post behandelen Koffie en thee voor zowel bezoekers als personeel verzorgen Lichte administratieve werkzaamheden Wij vragen: MAVO, aangevuld met een receptioniste opleiding Naast beheersing van de engelse, franse en duitse taal is een prima taalgevoel gewenst Beheersing WordPerfekt 5.1 Een vriendelijke telefoonstem, stressbestendigheid, accuratesse Leeftijd 18 tot 25 jaar Wij bieden: Een afwisselende baan in een team van jonge mensen. Denkt u voor deze funktie in aanmerking te komen dan kunt u uw schriftelijke sollicitatie richten aan: STAR DRIED FLOWERS B.V., t.a.v. de heer C.W. Star. Dutch Masters JL*1C in dried flowers. Dried Flov Floralaan 2a Postbus 101 2230 AC Rijnsburg MM gevestigd te Leiden en Noordwijk zoekt voor een spoedige indiensttreding een die in wisseldienst zal werken. Gevraagd wordt: - Goede communicatieve vaardigheden - Goede stratenkennis (Leiden) - HAVO (denk)-niveau - Vaardigheid met computers - Stressbestendig - Rijbewijs B Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan Taxibedrijf Koenes, Rooseveltstraat 14h, 2321 BM Leiden. <4c Boekhouder Voor een instituut in Leiden zoeken wij een boekhouder. De werkzaamheden bestaan uit het beheren van de totale financiële administratie; o.a. inboeken van fakturen, coderen en controleren, verzorgen van maandelijkse rapportages, cijfermatig voorbereiden van jaarrekening en begroting, b van verzekeringsportefeuille en huurkontrakten en verzorgen van salarisadministratie. De juiste kandidaat heefteen opleiding! op HEAO- of MBA/SPD-niveau, een aantal jaren werkervaring,ij ervaring met Exact en spreadsheets en affiniteit met r automatisering, goede kontaktuele eigenschappen en is gewend] zelfstandig te werken. Leeftijd tussen de 25 en 35 jaar. Vanzelfsprekend geldt deze oproep voor vrouwen en mannen. Neem s.v.p. snel contact met ons op. Wij zijn elke werkdag open van 8.30 tot 17.30 uur. Vrijdags tot 18.00 uur. 11 Wij werken ook op afspraak. uitzendbureau de koning Korevaarstraat33,2311 JT Leiden. Telefoon 071 -144143

Leidsch Dagblad | 1994 | | pagina 20