Moerman neemt waardig afscheid Martin Verkerk in top tien na zege Marieke Bethlehem kan eindelijk weer hard lachen Sport Edberg balt de vuisten Vink slaat toe öp thuisfront Bijrol voor Tragter, Strijbos weer beter MAANDAG 18 JUL11994 Roeibond wacht met WK-selectie lüzernWalter den Bieman van de Koninklijke Nederlandse Roeibond wilde gisteren bij de Rotsee Regatta in Luzern nog geen uitspraken doen over de Nederlandse selectie voor de WK in Indianapolis in september. Tot vorig jaar werd de Rotsee Re gatta altijd gebruikt als kwalificatie voor de WK. „De komende periode willen we reserveren voor het versterken van een aantal ploegen", aldus Den Bieman van de technische c Pittige zege voor Willem II tilburg» In een pittige wedstrijd heeft Willem II gisteren in Til burg de Franse club Caen met 1-0 verslagen. Het doelpunt kwam in de eerste helft op naam van aanvaller Van Amm. Voor Willem II was het de tweede wedstrijd in het toernooi om de IFC-Cup. Eerder verloren de Tilburgers met 0-2 van het Zweedse Norrköping. Scheidsrechter Jan Wegereef deelde in het duel drie rode kaarten uit. Doelman Jansen moest na een 'professionele' overtreding naar de kant. Ook de Fransman Boschu werd na een grove charge weggestuurd. Graef en De Koek naar Roda JC eindhoven» Maurice Graef van VW en Johan de Koek van FC Utrecht zijn met ingang van deze week Roda JC'ers. Aanvaller Graef gaat in de spits de rol overnemen van Peter Hofstede die afgelopen seizoen niet heeft voldaan. Verdediger De Koek is ge ruild met David Nascimento. De Portugees die zich niet kon ver enigen met de aanpak van trainer Huub Stevens, hoopt in Utrecht beter uit de verf te komen. Record voor golfers Beelen en Derksen groesbeek De amateur-golfers Menno Beelen en Robert Jan Derksen hebben zich gisteren in het Guiness Book of Records gespeeld. Zij speelden op de golfbaan Rijk van Nijmegen in Groesbeek 186 holes op één dag. Het oude record stond met 182 holes sinds 1983 op naam van Diego Remmers en Coenraad van der Poel. Beide spelers begonnen hun partij bij het ochtendglo ren om 05.20 uur. Bij het invallen van de duisternis hadden ze 186 holes gespeeld Roest naar SK Beveren utrecht FC Utrecht heeft zondag Robert Roest verkocht aan de Belgische club SK Beveren. De 24-jarige verdedigende midden velder tekende zondag een contract voor twee jaar. Hij speelde zes jaar in het eerste van FC Utrecht. Jeroen Vink heeft gisteren een zwakke periode afgesloten. De Hillegommer won op eigen bo dem het B-toernooi winnend af. Eerder nog in het seizoen kon Vink geen potten breken. Steeds moest hij vroegtijdig afhaken. Op zijn eigen park kon hij wel aan de verwachtingen voldoen. Na de winst in de halve finale op Martijn Zandvliet wees hij in de eindstrijd Joep Knijn terug: 6-3 1-6 6-2. Het was een van de weinige Hillegomse successen in een toernooi dat traditioneel wordt gedomineerd door de thuisclub. Alleen Yvonne van Hensbergen kon het voorbeeld van Vink vol gen door het B2-onderdeel te winnen. In een Hillegomse fina le versloeg Van Hensbergen Madeion Verdegaal met 6-3 6-4. Petra Janssen ging aan de haal met de hoogste titel in B. De speelster van Zandvoort die zich altijd een of twee maal per seizoen met succes in 'het Leid- se' vertoont sloeg Hillegomse Cindy Berkhout met 7-5 6-4 van zich af. Lissenaar Patrick van Hal be gint zich steeds meer thuis te baldasserona anp Bob Moore en Alessio Chiodi waren ook in het bloedhete San Marino de rijders die in de acht ste 125cc GP van dit seizoen de dienst uitmaakten. Op het be- tonharde circuit werden de Amerikaan en Italiaan elk een keer tweede en eerste. Alle an dere deelnemers, met inbegrip van wereldkampioen Pedro Tragter, hadden het nakijken. Moore hield in de WK-stand een voorsprong van zeven pun ten op Chiodi. Tragter heeft nog nooit goed uit de voeten gekund op dit cir cuit. „Mijn starts waren vrij slecht en er waren ook wat pro blemen met de motor. Ik had t voldoende vermo- i boord", was het kom- mentaar van Tragter die achter John van den Berk tegenvallend achtste en zevende werd. Dave Strijbos vergaat het bij na iedere week beter. „Ik ben pas tevreden als ik GP's ga win nen. Hier in San Marino zat het er niet in. Dit is zo'n speciaal circuit. Dat is eigenlijk niks voor ons Nederlanders. Met mijn vijfde en derde plaats mag ik niet klagen. Als Tragter zo door gewoon r CIRCUIT IN CIJFERS nijn 6-3 1-6 6-2. 6 6-3 6-2. DDC+: SM i/Thoolen-Vink/VinK6- leian-J. Vreeswijk 6-2 6- inkel-J. Zeilmaker 6-0 6- len/Van Solingen-Kaplein/Vrugt 6-4 1 ';er/Kle HDC: Ensen/Gilijamse-Dekker/i 7-6 6-4 GDC: Bogtstra/Mulder-Groskamp- /Brandse 7-6 6-3. HED1: E. Damo-B. Tromp 6-4 6-3. DED1: S. Korenhof-M. van voelen in B2. Van Hal speelde een fraaie partij tegen Sander Geerlings. De speler van- De Boekhorst bleef twee sets lang in de buurt van Van Hal maar had in beide reeksen steeds de kortste adem: 7-5 7-6. Wedstrijdleider Jan-Willem Vreeswijk reikte ver in Cl maar kon evenals in Lisse opnieuw niet een toernooi winnend af sluiten. 'Bul' trof een veel ster kere Robin Kleian tegenover zich die weinig consideratie had met de thuisspeler: 6-2 6-3. Bij de vrouwen in Cl kwam Caroline Spruyt erg goedkoop aan de overwinning. Spruyt hoefde helemaal niet in actie te komen omdat opponente Wil Koks wegens een blessure niet aan de start verscheen. In de pluscategorie verdiende Conny Heemskerk samen met Nel van der Hulst een ticket voor de Masters door de vrou- wendubbel winnend af te slui ten tegen Pila Booy en Thea de Wit: 6-2 6-3. De speelsters van Overbos vergezellen Bart van der Bosch en Hein van Over schot naar het eindtoemooi. De Noordwijkerhouters zegevier den over Leo Helvestein en Charles van Veen: 6-1 4-6 7-5. tennismedewerker Sijmen Moerman heeft zijn ver eniging, Boskoop, maar ook zichzelf in het Floratoernooi een waardig afscheidscadeau bezorgd. Met de hoofdprijs in de B-categorie kan de Boskoper (samen met vriendin Irma van Seeters) met een goed gevoel vertrekken voor een twaalf maanden durende reis rond de wereld. Moerman rekende in twee sets af met Paul Brand, die de geplande finalist, Frank van Leeuwen, via een gewonnen tie break in de derde set uit de eindstrijd had gehouden. Moer man won met Van Leeuwen wel het mannendubbel. In de C- en D-afdeling mocht Boskoop een groep spelers van de vereniging Luck Raeck tot de deelnemers rekenen. Van de Maarssense groep viel Linda de Ridder in de prijzen bij de sin- gelende D-dames en won zij met Mira Wingelaar ook het dubbel. Ook de enkelspeltitels in C, en die bij de D-mannen werden een prooi voor spelers 'van buiten het district Leiden. De erepalm bij de D 30+ dub bels en het daarbij behorei startbewijs voor de LD Maste werd uitgereikt aan de thui speelsters Moerman Vermeulen bij de het Buytenwegh-duo (uit Zo termeer) Van Bemmelen/Sme le bij de mannf Ondanks de Hillegom, TEAN en Boskcx verzamelde het puikj dertig-plussers zich bij Alkem de. Uiteraard om een passer afscheid te bieden die het allemaal had opgeze Willem Renee. Maar ook omd zeker in de C-categorie bund ling van krachten leidt tot goede bezetting van het sch ma. In de hoogste, de Cl-cat gorie werden de verwach combinaties Jossy van der Ho ve/Joan Zonnevylle en Noest/Rob van der Zeeuw derdaad kampioen. In de opt Cl-klasse maakte Bert Minn ma zijn geplaatste status finale tegen de dit seizoen s opkomende Oosthouter Guit Koekkelkoren werd de tiebreak van de derde set b slist. Stefan Edberg is blij na zijn gewonnen partij voor Zweden. Edberg zorgde voor het beslissende punt in de ontmoeting met Frankrijk. De Zweed won van Cedric Pioline met 6-4 6-3 6-1 en bracht daarmee de stand op 3-1ook Duitsland plaatste zich voor de halve finale door een 3-2 zege op Span je. Rusland werd de vierde deelnemer. Andre Olchovskiy maakte 3-2 toen hij David Prisnosil van Tsjechië versloeg. foto epa leiden peter klein Martin Verkerk heeft in Leeuwarden het K2-jeugdtoer- nooi van de Bontekoe, beho rend tot de hoogste categorie van landelijke ranglijsttoemooi- en, op zijn naam geschreven. Daarmee bevestigde de zestien jarige Alphenaar zijn goede vorm, getoond met het winnen van het BI-toernooi van Dekker Warmond. Tot de finale had Verkerk steeds twee sets nodig voor zijn respectieve tegenstanders Ro bert Zuydendorp (Rotterdam), districtsgenoot en Cl-kampioen Arthur Hertzberger, Pim Schram (Noord Holland Noord) en Bart de Beijer (Noord Bra bant). Met de 5-7 6-3 6-4 winst in de eindstrijd op Virgil Greeve (Zeeland) heeft Verkerk weer een plaatsje in de landelijke toptien bij de zestienjarigen af gedwongen. Zandbergen Charlotte Zandbergen verraste in de groep meisjes tot en met 14 jaar in de eerste ronde met een zege op de als derde ge plaatste Anouk Zinnige. In de kwartfinale verloor de Zoeter - woudse van Kika Hoogendoorn. Bij de jongens klopte Sassenhei- mer Ralph de Boer de als zeven de geplaatste Marcel Koemans, maar vond in de tweede ronde zijn Waterloo. Niels van Geer (Botesa) werd winnaar van de Consolation bij de jongens tot en met 12 jaar. In het Scheurleer-toernooi van het Haagse Leimonias, een K3-evenement, bereikte Nieuw- vennepse Esther Kulk de derde plaats in de categorie tot en met 12 jaar. De teruggang van een K4- naar een K5-jeugdevenement (op eigen verzoek) bij De Boek horst leverde bij wedstrijdlei ding en deelnemers een positie ve respons op: Jamy Moussavi en Margreet Nagtegeller her haalden hun prestaties van het K5-toernooi van de Munnik. De OLTC-er won de single bij de jongens tot en met 14 jaar en werd tweede met Nils van der Reijden in het dubbel bij de zes tienjarigen. De Unicumse werd eerste bij de tienjarigen en tweede in de hogere categorie. f y\ Leidsch Dagblad I Tennis Circuit Rabobank Q [Advantage begint bij VINTERSPORT Breestraat 133, Lejden tel. 071-123 953 Rabobank. Aangenaam. Rabobank Q blijft sukkelen kan ik hem mis schien nog van de derde plaats in de WK-stand verdringen", al dus een gemotiveerde Strijbos. Albertyn In de 250cc klasse lijkt Greg Al bertyn regelrecht op prolonga tie van zijn wereldtitel af te gaan. Dit nadat zijn enige echte konkurrent Stefan Everts afgelo pen woensdag tijdens een trai ning op het circuit in Finland geblesseerd raakte. De Belg brak bij een valpartij zijn sleutelbeen en moest afzien van deelname aan de Finse Grand Prix. Everts is inmiddels in België geopereerd waarbij een metalen pen in het sleutelbeen is ge plaatst. De eerstvolgende GP denkt hij weer van de partij te kunnen zijn. Om nog kans op de titel te maken moet hij wel 30 punten op Albertyn inhalen. Ondanks een paar valpartijen, zelfs toen hij op kop reed, be haalde Albertyn in Finland een vijfde en een eerste plaats. De Grand Prix zege ging naar de Fransman Yves Demaria die met een tweede en een derde plaats net een puntje meer scoorde dan Albertyn. Marieke Bethlehem kan en mag zichzelf best een beetje vergelijken met Ri chard Krajicek. Althans waar het de overwinningen van dit weekeinde betreft. De Alphense wachtte al en kele weken op een aan sprekend resultaat inhet LD circuit, terwijl ook Ne derlands beste tennisser na zijn langdurige blessure de doorbraak in de Grand Slams moest ontberen. Op TEAN versloeg Bethlehem dit weekeinde achtereenvolgens de nummers een en twee van de plaatsingslijst Bionda Zon- derop en Irma van Seeters. Het moet haar het zelfde gevoel ge geven als de Kraai na zijn Davis Cup-zege op de nummer één van de wereld, Pete Sampras. „Ik ben hartstikke blij met de ze titel", zei Bethlehem na af loop van de eindstrijd tegen Van Seeters. „Nu kon ik tegen Irma toch lekker tennissen, want ik hoefde niet te winnen." De parallel met Krajicek blijft bestaan, want na het lesje, dat Sampras vrijdag aan Jacco El- tingh gaf, had ook de Neder landse nummer een niets te verliezen. Alleen waar Krajicek niet kon verklaren, waarom op Roland Garros en Wimbledon zo snel werd verloren, had Bethlehem haar antwoord klaar. „Als ik voor mijzelf het gevoel heb, dat ik kan winnen, moet ik ook winnen. In de vorige toer nooien heb ik gezien, dat het dan juist niet gaat, Marieke Bethlehem klopte Irma van Seeters in de finale van TEAN. De Alphense boekte haar eerste toernooizege van het jaar. Voor Van Seeters gaat de ver gelijking met de verliezende Sampras op. Tot de eindstrijd speelde de Analiste van de Bahl- man Open zo ongeveer het bes te tennis uit haar carrie're. Haar tegenstandsters in kwart en hal ve finale, Ingrid Gonesh en Margot van Overloop, moeten hetzelfde machteloze gevoel hebben gehad als Eltingh na zijn partij tegen Sampras. Giste ren waren de Merenwijkse en de Amerikaan weer op aarde te ruggekeerd. En dus te verslaan. Bethlehem liet zowel in de eer ste als de derde set een 5-2 voorsprong bijna teloor gaan, maar pakte die reeksen toch met 6-4. Het tussenliggende deel was voor Van Seeters, die op 5-4 in de derde set door een te maken afscheidsfoto (de Me renwijkse gaat een jaar op we reldreis) van een geslaagde in haalrace werd afgehouden. Ach, ook Sampras klaagde over het luidruchtige en chauvinistische publiek op de Rotterdamse Müllerpier. foto loek zuyderduin De beide Analistes konden de paralellen met de helden uit de Davis Cup grotendeels zelf vast stellen. De-Alphense wedstrijd leiders, Marco Smit, Ronald Lammens en Gerard Kroese hadden een vooruitziende blik met de aanvangstijd van 12.00 uur. Na de spannende B-finale bij de vrouwen werd die bij de mannen tussen Mark Post e Eric Bolten een anti-climax. Z( danig, dat het voltallig aanwezi ge publiek massaal koos voo het opgestelde TV-scherm. Di houding doet afbreuk aan d zege van Post, die met overwip ningen op Onno van Paridon i de kwart, en op Martijn Krans ij de halve finale, een uitstekend vorm demonstreerde. j Voor een goede finale zij echter twee spelers nodig. Waa Post met gedegen tennis zijn v| sitekaartje voor de vandaa startende Open Leidse afgq bakte Bolten er bijzonder wej nig van. Ook de opvallencj houding en soms humorvolj uitspraken sorteerden op Pol weinig effekt. De Leiderdorps die bij het Haagse Leimonias i de competitie uitkomt, speeld als Jim Courier in zijn vrijdags partij tegen Krajicek, goede n turns en harde diepe grounstrc kes. Bolten bleef er het am woord schuldig op. Van Overloop pakte wel twt dubbelspeltitels. Met Biond Zonderop behoefde slechts ee game te worden afgestaan aa Bethlehem en Annemiek Wii sink. Met Martijn Krans werd d mixed in drie sets binnengf haald. De C-titels gingen nai de ervaren Taco Stoppels, r twee sets tegen de verrassend Zuid-West speler Wijnand va Deursen, en de frank en vriju spelende Martine Willems va Nieuw Venneps landelijk jeugdteam. De deelnamebewi zen voor de D 30+ Masters we den veroverd door de Merei wijkers Mark van Laarhoven e Bert van Meurs bij de i en Cas Coebergh e Schreurs bij de v man-B. van Meekeren 6-3 6-3. HEC2+: L van der Geest-F. Maas 6-2 6-4 DEC2+: K. Machielsen-M. Schuiten 6-1 6-0 HDC+: n Eeden/Enc CIRCUIT IN CIJFERS Bahlmann Open Alphense Tennis Ka pioenschappen HEB: halve finales: M. Post - M Kranst 3. Finale: Bethlehem - Van Seeters 6-4 3-6 6-4. HDB: finale. 0. Guinau/M. Smit - R-P Hartwijk/Ph. Nagtegeller 7-6 6-2. DDB: fi nale: M. van Overloop/B Zonderop - M. Bethlehem/A. Wissink 6-0 6-1. GDB: M. van Overloop/M. Krans - A. Wissink/M. Smit 6-0 4-6 6-2. HDC1 30+: v.d. Zeeuw - DDC1 30+: poule: 1. 3 6-3. I. Geus/K. n 6-3 6-4. GDC2 30+: Oudshoor irschalk/J Pauwels 6-3 6-2. DDC1 v.d. Hoeve/J. Zonnevylle Wempe 6-2 7-5. GDC1 3 Duinen/E. Noest w.o. J. Hoeve/R. Engel. HEC2 30+: finale: 3-6 6-3 HDC2 30+: finale: H.v.d. Berg/C '-5 5-7 7-5. Lintz - y HED: halve finales; 7-5 6-2, R. Haspei nale-De Vries-Haspers 6-0 6-1. DED: hal- DDC2 30+: finale: I. van Ormondt/T.v ve finales: A Knijnenburg - R. Evertsz 6-2 Voort - M. van Beelen/H. van Zeil 6-2 6-4 6-4, M. Gerdes - B. Dijkhuizen 6-4 6-4. Fi- GDC2: finale: T. van Ruiten/R. Kuipers - nale: Gerdes - Knijnenburg 6-2 3-6 6-4. de Vries/J. Jongen 6-4 7n6. HDD: finale: M. Nieuwenhuizen/E. Spliet - M de Hoogh/M. Vogelzang 6-2 6-4. DDD: finale: K Kok/C de Lange - A. D. Knij nenburg 6-2 6-3. GDD: finale: M wen/S. Moerman - J. Straver/M. gerden 6-4 6-4 HEC: halve finales: M.v.d. Bas-, 13-6 6-4, M. Razenberg- P. Br, 6 6-3. Finale.- Razenberg - Branc DEC: halve finales: M. Verbakei - d. Berg 6-0 2 6-2, J, 'Zwetsloot w.i Zwetsloot - Verbakei 6-2 6-3. HDC: M-Y. Boere. Finale: 12:1. Ch. I Peek/E. Grunewald 7-5 6-3. JE 10: 1 Martin Kroes, 2. Rutger Baans. JE 12: 1. Joost Groenendijk, 2. Patrick Martens. ME 12: 1. Charlotte Lafort, 2. 01- C JD 12: 1 1. C. Kroes/Ch. Lafort. GD Baan: in/V.d - M.v ir 3-6 6-3 6-0. DDC: finale: P Akveld/M. my Kloosterman I. Mijn - S. lems/D.v.d. Doe L. Roders/E. Spliet 6-0 6- HED 30+: 1 6-1 6-4. DED 30+: final e Vries - erof 7-6 6-2. HDD 30+: finale. HED1: halve finales: ring 6-0 6-1, B.v.d. 1. Finale: V.d Mijn 3 DED1: finale: N. 6-1 6-1 HDD1: fine - C. Bakker/R. Heemskerk 7-6 6-0 DDD1: M. Stap/J.v.d. Vlugt - A. Akerboorn/J Cre- i- R. Slinger 30+: finale- J. Baans/E. Brand - T. van Santen/T. van Velzen 6-4 5-7 7-6. GDC 30 man/D. Baans 6-7 7-5 6-4 S 6-2 6-1. GDD1: R der Hulst-P Jen-Beugelsdijk/Warmerdai D1+: C. Heemskerk/N. van Booy/T. de Wit 6-2 6-3. HDD1+: B. van der Bosch/H. van Overschot-L. Helvestein/C. van Veen 6-14-6 7-5. ROOMBURG Open Leidse kampioenschappen HEC2: J. Bolten-R. van Rhijn 6-2 6-2, P Perton-J. Smidt 6-4 6-3, M. de Jong-D. Smittenaar 2-6 6-1 6-3, M van Leeuwen- J Bentveld 6-2 6-0. HDC2: Goldstaub/ Van Geen-Bruin/ Van Muyen 6-1 6-2, De JongPoots-Zandbergen/ Moerer 6-1 6-0. r 6-2 4-6 6-3. GDC Runne 7-5 6-3. DDC: poule: 1 VI. Kusano. GDC: finale: Draai/M. Perdijk man/T. Bouwhui Wieg- Alkemade Speed Shop Open 7-5 6-3, A.v.d. Heg - E. Bender 6-4 6-1. Finale: de Niet - V.d Heg 7-6 1-6 7-5. DED: halve finales. M. Wingelaar - M. van Delft 6-2 4-6 6-4, L. de Ridder - Y. Verleg 7-5 6-2. Finale- De Ridder - Wingelaar 6-1 2-0 opgave. HDD: finale: M van.Aspe- ren/H. Jensma w.o. V. Boere.T. ter Meer, DDD: finale: L. de Ridder/M. Wingelaar - A. A Bolsterlee 7-6 6-4, GDD: finale: H. 6-2 4-6 6-4. GDD1 van Frankfoort/C. Matse - F Siebelink/J- JE 16: 1 Michael Avramidis, 2. Carel van Leeuwen. ME 16: 1. Ingrid Klokke, 2. Inge Koop. JD 16: 1. F. Harderwijk/J. Klaren- beek. GD 16: 1. H. Blanken/J. van Loo, 2. S. Ringeling/M. Schipper K5-jeugdtoernooi De Boekhorst JE 10: finale. Walter van den Berg (Boek horst) - Rick van Eeden (Boekhorst) 6-3 6- 3. Cons.: 1 Laurens Parlevliet ME 10: fi nale: Margreet Nagtegeller (Unicum) - Eve lyn Gast (Triaq Harmelen) 6-1 4-6 6-2. Teunissen/D-J. Terhors! isbeek 6-0 6-4. Pim Teunissen (Ughelen Nils Bosch (De Maten Apeldoorn) 6-3 7- Cons.-. Stef van Asperen ME 16: final Marloes Dekker (De Maten Apeldoorp) Kelly Visser (Vego Apeldoorn) 5-7 7-6 61- Cons.. Heidi Janssen JD 16: finale:*'.'. Bosch/G. Spoor - J Moussavi/N.v.d. Re den 3-6 6-4 6-4. MD 16: finale: M De ker/M. Koldenhof - M.v.d. Berg/A-M Gei zer 6-2 b-3. Clarks jeugdtoernooi Artesia JE 10: 1. Izmaray Arsala, 2. Vmce C. Jorge Hulstem. ME 10: i Hoogeveen, 2 Chantal Spiere g JD 10: 1. 0. T. Zwart. JE 11: Wiinen. 2. Jan Schelvis. Egmond, 2. JE 12: Dijkstra, C. Raymoni Simone Visser, 2. L 12: 1. J Dijkstra/R. rst) - Crama 6-2 6-1, B Minr 7-5. DEC2 30+: finale: Smith - E. van Hoff 6-3 6-2. HDC1 30+: fi nale: F v.d. Donk/J. Vis - B. F Ponsioen 1. Wereld/J.Stelck5-7 6-1 7-5. Floratoernooi Boskoop HEB: halve finales: S. Moerman - L vai Leeuwen 6-3 7-6, P. Brand - F. van Leeu wen 1-6 6-3 7-6. Finale: S. Moerman - P Brand 6-1 6-2. HDB: finale: F. van Leeu Nagtegel brand/T. l Kampen (Hillegomj 6-1 6-2. 1 Berkel. ME 12: finale: iep) - Margre Dijk, 2. Merrit van Meurs, C. I JD 14: 1. M. Jacobs/F van l\ r (Unicum) 6-4 6-3. Cons.: 1. 14: 1. M Schre Beer JD 12: Hartog/P Springvloed. DDD 30+: finale: I GDD 30 JE 14: finale: Jamy Moussavi (0LTC) - ;enkamp6-l 6-2. Teunissen (Ughelen) 6-2 2-6 6-2. Cc :htp. Wnker - J. 1. Paris Baloumis. ME 14: finale: 1 1 M. Jarus/B. Verhoef. I

Leidsch Dagblad | 1994 | | pagina 18