Friezen redden Kaagweek Davis Cup-duo Sampras-Courier waant zich in Florida Wat een nieuw racket al niet kan doen Sport Katwijk en Quick Boys krijgen ander speelschema Autoruit stuk? WOENSDAG 13 JUL11994 981 Van Aerle bouwt af bij Helmond Sport helmond Bern van Aerle heeft toch nog een nieuwe club ge vonden. De bij PSY overbodige verdediger tekende gisteren tweejarig contract bij de eerste-divisieclub Helmond Sport. Aerle speelde dertien jaar voor PSY. met een onderbreking één seizoen waarin hij werd uitgeleend aan FC .Antwerpen. PSV opnieuw achter Menzo aan eindhoven* PSY heeft de onderhandelingen met Ajax over de transfer van doelman Stanley Menzo heropend. De clubs kwa men in een eerder stadium niet tot een akkoord. PSV is al eerdei met Menzo tot overeenstemming gekomen. Dambestuurder Wim Jurg overleden alkmaar Wim Jurg, de vroegere voorzitter van de YVerelddam- bond IFMJD), is maandag in zijn woonplaats Alkmaar op 49-ja- rige leeftijd plotseling overleden. Jurg volgde in 1980 drs. Piet Roozenburg als voorzitter op. Driejaar later trad hij tussentijds af. De twee Nederlanders kwamen met een nieuwe opzet voor het WK-toernooi, waardoor ook zogenaamde 'derde-wereldlan den' meer kansen kregen op deelneming aan het mondiale eve- Het speelschema voor de Am- stel-Cup. de KNVB-beker, is weer gewijzigd. Na overleg met de cluÖS in het betaald voetbal is er voor Quick Boys en Katwijk een ander speelschema uit de bus gekomen. Op 20 augustus spelen Quick Boys en Katwijk uitwedstrijden bij respectievelijk RKC en Den Bosch. Op dinsdag 23 augustus hebben de Katwijkse ploegen allebei een thuiswedstrijd: Kat wijk tegen Den Bosch en Quick Boys tegen RKC. Op 3 septem ber staat de Katwijkse derby op het programma op het terrein van Quick Boys. Bestuurslid Arie de Vreugd vindt het een vreemde zaak dat de KNVB wél heeft overlegd met de betaald- voetbalclubs maar niet met de amateurclubs. „Die krijgen het programma gewoon toegezon den. Het is eigenaardig dat bei de Katwijkse ploegen .op dezelf de avond thuis spelen.'' Quick Boys heeft intussen contact opgenomen met RKC om de wedstrijd van dinsdag avond 23 augustus te verzetten naar 24 augustus. Ook Katwijk is verre van ge lukkig met de loting. De lands kampioen bij de amateurs heeft één thuiswedstrijd toegewezen gekregen en die is pok nog eens tegelijk met de bekerwedstrijd van Quick Boys. Voorzitter Ger- rit de Best bekijkt nog of zijn club protest aantekent bij de KNVB tegen de indeling. Tussen de wedstrijden om de Amstel-Cup door wordt er ook nog competitie gespeeld in de eerste klasse A. Op 27 augustus ontmoeten Rijnsburgse Boys en Katwijk elkaar. Het is nog niet bekend op welk terrein dat wordt gespeeld, omdat het veld van Rijnsburgse Boys wordt ge renoveerd. Op dinsdagavond 30 augustus spelen Quick Boys en FC Lisse de eerste competitie ronde. DUIVENTIL De overwinning van de Friese RegenBoog-zeilers kwam De verrassing die zich de eerste twee dagen al aftekende, werd gisteren definitief een feit. De Friese Regenboogzei lers hielden de Hollandse opponenten ook tijdens de laatste twee races op afstand en boekten daarmee een belangrijke zege. warmond gert-jan onvlee In de eerste plaats is daar de overwinning op zich. Sport mensen winnen graag, zeker als het Friese zeilers op de Hol landse Kagerplassen betreft. Maar ook belangrijk voor de toekomst van de traditionele confrontatie. Die was immers de laatste jaren onder druk ko men te staan. De overmacht van Holland was zo groot ge worden, dat er van een serieuze tweestrijd meestal geen sprake was. Een enkele Hollandse zei ler had al geopperd dat er maar eens een keertje met een B-te am moest worden aangetreden, 'om de spanning weer in het evenement terug te brengen'. Een suggestie die door Hollands teamleider Martin Heineke on middellijk naar de prullenbak was verwezen, maar wel aangaf hoe de kaarten in de praktijk la gen. De zege van Friesland kwam dus voor velen als een verademing. Heineke praatte na afloop van de tweede wedstrijd zelfs al over het versterken van het team met Kees Nater voor de 'return' in Sneek. Die opmer king moet de Friezen goed heb ben gedaan. Nu had teamleider John Hof land zich in de voorbereiding op de wedstrijden op De Kaag ook sterk gemaakt voor een 'winnend team'. Beter gezegd: voor een formatie die de Hol landers gelijkwaardig partij kon geven. Hofland nam het initia tief om ervaren rotten als Harry Amsterdam en Jappy Hettinga na een afwezigheid van vijf jaar i het t i op I en kreeg er in de ook al terugge keerde Douwe Zwart en Peter Schuil nog eens twee capabele en geroutineerde krachten bij. Een initiatief dat Hofland overigens, merkwaardig genoeg, liever niet had genomen: „Be grijp me niet verkeerd. Ik was blij dat ze ja zeiden. Mede daar door wisten we vooraf dat we hier goed tegenspel konden bie den. Maar het is op zich weer niet goed dat ik moest terugval len op een stel oudgedienden. Ik had het veel prettiger gevon den om naar Warmond te ko men met een jong, enthousiast en talentvol team Regenboog zeilers. Jongens die graag willen en er veel voor over hebben om in die boot te zeilen. Maar he laas, ze waren en zijn er niet." Hofland noemt het een logis tiek probleem. „Het ligt eigen lijk heel simpel. Als je praat over Regenboogzeilen in Friesland, praat je over Sneek. Over, pak 'm beet. 25.000 mensen. Als je dat vergelijkt met Holland, weet je direct waar het probleem ligt. Hier wordt vrijwel overal met Regenbogen gevaren, praat je dus over een achterland van twee miljoen mensen of meer. Je ziet dat ook aan de selectie wedstrijden. In Holland komen er dertig boten aan de start, wij mogen blij zijn met een manne tje of zes." Nu is, erkent Hofland, de stap naar een Regenboog groot, het is een gecompliceerde boot. „En ook egn rijk bezit. Je hebt het over bedragen die voor jon ge jongens moeilijk op te hoes ten zijn. Maar als je fanatiek ge noeg bent, is er altijd een weg." Die weg leidt onder meer naar dat jaarlijkse dubbelge- vecht tussen de teams van Hol land en Friesland. Een schitte rende discipline, meent Hof land. „Teamzeilen heeft alles. Is heel tactisch, vol met mooie man-tegen-man gevechten en altijd spannend. Of je nu om de eerste plaats knokt, of om de negende." Zeker als het om de winst gaat, zoals gisteren. Friesland begon aan de laatste dag met een voorsprong van zes punten. Bepaald geen marge om rustig achterover te leunen. Dat deden de noorderlingen dan ook niet. Zwart en Amsterdam grepen op het eerste kruisrak al direct het initiatief en gaven dat niet meer uit handen. Weliswaar wrongen de Hollanders Martin Heineke en Manfred van Munster zich nog in de top van het klasse ment, ook al door nuttig achter- hoedewerk van Hofland pakten de Friezen de zege: 25 3/4 tegen 29. Een resultaat dat van de Hol landers een praktisch geslagen formatie maakte. Slechts als de Friezen in de zesde en laatste race zo'n beetje met zijn allen naar huis zouden worden ge zeild, was de overwinning voor de Hollanders nog haalbaar. Zo ver lieten de Friezen het dus niet komen. Hettinga zeilde on bedreigd naar de eerste plek en Hofland en Schuil stelden met hun vijfde en zesde plek de winst veilig. Wilt U iets melden? Bel 071 - 356461 (Wim van Duivenbode) dagelijks tussen 10.00 en 14.00 uur. Of schriftelijk naar Postbus 54, 2300 AB Leiden. Faxen mag ook: 071-321921. wielersport. Daarom een groot aantal uitslagen. Ronde van Ob- dam, A-amateurs: Ronald van der Tang (2), Etienne Vergeer (5), Mark Rasch (19), Niels van Stralen lek. B-amateurs: Piet Kralt (1), Ton van Eijk (3), Karei Teeuwen (4), René van der Salm (7). Junioren: Wouter van der Linden (5) Ronde van Venhui zen, A-amateurs: Niels van Stra len (4) en Peter van der Reep (20). NK tijdrijden: Leon Rekel hof (25). Nijverdal: Gert Jakobs (4), Poortvliet: Leo Straver (10) en Ronde van Heikant: Vital Timmermans (6) en Peter Hoondert (16) Ronde van Giessenburg, A-amateurs: Ro nald van der Tang (6), Robert Karremans (11) en B-amateurs: Jan van der Tang (3) en Kralt (6). Ronde van Maasdijk A en B- amateurs: Kralt (2), Robert Kar remans (4) en Kees de Goede (9). Junioren: André van der Reep (3), Jeroen Wesselius (14) en Wouter van der Linden (20). De laatste werd ook nog negen de in Hendrik Ido Ambacht Ruud Borst uit Leiderdorp kwam verrassend voor de dag in de Grote Prijs Sigma (Luxem burg) Hij behaalde de tiende, vijftiende en negentiende plaats. Tom de Jong (Oude-We- tering) werd elfde, dertiende en achttiende Jelle Nijdam, Mi chel Cornelisse, Servais Knaven en Peter Pieters zijn de profs die zaterdag acteren bij het Neder lands kampioenschap achter volging op de baan. Voor de topcompetitie formeren de Cas- ba-renners Mark Rasch en Mark Varkevisser een ploeg De Rot terdamse eerste-divisieclub Ex celsior is in onderhandeling met Alphenaar Dennis Krijgsman, eigendom van Vitesse en spe lend bij Sparta. Krijgsman heeft al aanbiedingen van TOP en De Graafschap afgeslagen omdat hij liever naar een eredivisieclub gaat ln België heerst paniek. Oostduinkerke zou etappe plaats in 1995 worden van de Tour, maar Luik, Huy en Char leroi doen er alles aan om ook in de gunst van de Tourorgani satie te komen. Voor 1996 of 1997 is Den Haag nog steeds kandidaat. Als dit doorgaat doet het grootste sportspektakel van Europa ook Leiden aan Vete raan Ben van Kempen (Voor hout) werd in Waarland tweede bij het NK kwarttriathlon De voorverkoop van de voetbal wedstrijd Noordwijk-Ajax (30 juli) begint op 20 juli bij het VW in Noordwijk. Voor de wedstrijd ARC-Southampton op 8 augustus is de voorverkoop reeds begonnen bij de ING- Bank, Rabo Bank, Clean Inn en Bahlmann Sport in Alphen aan den Rijn De Gezamenlijke Leidse Gymnastiekverenigingen (GLG) gaan waarschijnlijk met één grote groep deelnemen aan de Leidse taptoe op 1 oktober. Er zouden dan ruim 1000 gym nasten meelopen Op vrijdag 19 en zondag 21 augustus houdt de vrouwenafdeling van De Sleutels een groot voetbal toernooi. Deelname van sterke clubs als GDA (Loosduinen), Oliveo (Pijnacker) en Rijsoord staan borg voorkwaliteit SCOREBORD PRIJSVRAGEN (onder voorbehoud) plaats 9.80 5.20 7.30 koppel 334,80 trio 6 145.00. Zevende koers. 2440 m 1. Giambone (Heynen) 3.10,0 - 1 17.9, 2. Larabie Lo- bell, 3. Go To Oldeson. Niet gestart Buck Sighel Toto: winnend 4,50 plaats 1,80 2,50 3,40 koppel 12,80 trio 242,50. Dub bel winnend (10/1): 525,50. Achtste koers, 2000 rn 1 In The Begin ning (De Heer) 2.41,1 - 1 20,7, 2 Elton ATLETIEK 25,90 trio 188,70. rs, 2000 m: 1 Guy van de iuw) 2.34,4- 1.17,2, 2. Fan- s (VSt) 20,19, 400 r horden: 1 Adkins (VSt) 48,83, 800 m: 1 1.44,78, 1500 m: 1 I ZEILEN 4.00,46, 5000 m: 1. Ro- 15.05,94 (bwp), Ver: 1 PAARDESPORT CIRCUIT IN CIJFERS Open toernooi Hillegom HEE1: le ronde. A Robben - Y. van Gor- cum 7-5 1 -6 6-1B Swart - E. de Vries 6- 3 4-6 6-3. J Knijn - E Eussen 6-1 6-2. DFBl: le ronde: Cn Asberg - J. Schoor! 2-6 6-2 6-1. Kwartfinale: kert-N. Faas 6-1 6-3 HEC1: le ronde: L. Biezema. - A. ar, 6-4 2-6 6-3. S. - - M Broxterman 6-0 6-0. A te Winkel 0-6 6-4 6-1. N. van Leuven 6-3 2-6 6-2. T Hillegersberg 6-2 6-1 2e ron- n - E. Warmerdam 4-6 7-5 7- k - S Krans 3-6 7-5 6-2, M. S. Turnhout 6-2 6-2. J Gun- ip 2-6 6-2 6-1, A. Endema - .-1 7-5. R Kle.an (2) - T. Star rann Open Alphense Tennis s 6-4 6-3, is 2-6 7-5 i-l 6-1, R P 6-3, M. Kallenberg - R 6-2 6-1 DEB: li ruit - I Franke 6-2 6-2, Bethlehem - I. Bcere 7-6 1-6 6-4, M Overloop - P. Wille 6-1 6-0, I. van See- HEC: le ro W. van Set 2e ronde' kestefen3' berts w o tennismedewerker Een ander racket. Uiteindelijk bepaalde dit voor het tennisspel onmisbare instrument het ver schil tussen winnen en verlie zen in de partij tussen Maarten Kallenberg en Mare Nagelker- ken op de Open Alphense Kam pioenschappen. Na drie sets mocht Kallenberg de felicitaties van de als vierde geplaatste thuisspeler in ontvangst nemen. „Ik speel tegenwoordig met een ander racket", zei de win naar na afloop van een opmer kelijke ontwikkeling in het B- schema van de Bahlmann Open bij TEAN. „Daar gaat het duide lijk beter mee. Ik speelde tot voor kort met het racket dat ik ook al gebruikte voordat ik door mijn knieblessure een aantal ja ren niet heb kunnen tennissen. Vorig jaar ben ik weer begon nen, maar goed ging het niet. Ik dacht niet dat het aan mijn racket kon liggen, maar toen ik een keer een racket leende van Patrick Wijffelman merkte ik pas het verschil." Na de vlot verloren eerste set had Kallen- bergs nieuwe slagwapen een onmiskenbare invloed op de winst van de tweede en derde set. Merkwaardig genoeg gaf Na- gelkerken dezelfde reden op voor zijn nederlaag. „Aan het einde van de eerste set knapte een snaar in mijn racket. Mijn tweede racket ziet er hetzelfde uit, maar speelt totaal anders. Ik had in de tweede en derde set geen gevoel meer." Toch leek de Alphenaar niet alleen door zijn andere racket minder ge concentreerd. De veranderin gen in zijn maatschappelijke loopbaan hebben duidelijk hun invloed. „Ik ga steeds meer doen in het sportmanagement, waaronder bij RTL. Dat vergt veel energie, maar het is een richting, die ik wel op wil gaan. Daardoor gaat het op de baan ook minder." Ook voor Kallenberg is de overwinning geen reden de doelen bij te stellen. „Ik ben blij, dat ik weer voluit kan tennissen, maar ik heb voor voetbal geko- DRAVERIJEN Eerste koers, 2000 m 1 Invincibele Nobo (De Wrede) 2 36,2 - 1 18.1. 2 Hennette Baker. 3. Inherto Lelystad. Niet gestarti I. TotO: winnend 9,30 plaats 3,90 9,70 koppel 37,60 trio 771.20. Vierde koers. 2000 m l. Highlight Kades (Van Huisstede) 2 34,8 - 1.17,4, 2. Indu- raintranss R. 3 Idns Niet gestart: Helga. Toto: winnend 6.10 plaats 3,50 3.10 2,80 koppel 21.40 trio 195,70. Viifde koers. 2000 m 1. Twigs Jeanette (Wals) 2.37,3 - 1 18.7. 2. Fermano Hanover. 3. Fury Tornado, r mingo Pitt Toto; winnen 1,70 1,00 koppel 4.10 trio 70,10. Zesde koers, 1609 m: 1 Fastboy H (Van Dooyeweerd jr.) 2 37,4 - 1.18,7, 2 Gran- wedstrijd: 1 Zwart (Fr.), 2. Heineke (H). 3 Van Munster (Hl, 4. Amsterdam (Fr 5 De Kraa (H). 6. Schuil (Fr 7 Hettinga (Fr 8. Hofland (Fr 9. Blom (H), 10. Eindstand: 1 Friesland 161 punten. 2. i.6 Roy Heiner (Koudekerk) 38 De GlasGarage vervangt goed en snel. U krijgt ƒ150,-* korting op uw eigen risico ('alleen A ;t gestart. Do- 4.80 plaats deurS, 3. Grandio i. Toto: v lend 2,60 De GlasGarage9 SPORT OP TV Maarten Kallenberg kan met zen. Vanaf volgende maand gaan we weer in training. Het halen van de Masters staat bij mij niet voorop." Zoals dat ook voor zijn voor malige clubgenote bij Unicum, Margot van Overloop, geldt. De nieuwe kracht in het kam pioensteam van De Merenwijk speelt slechts enkele toernooi en. „Soms krijg ik de kriebels", de partij te gen Petra Wille. „Dan wil ik weer spelen. Maar door de ope ratie aan mijn arm ben ik er toch te lang uit geweest om nog een come-back te kunnen ma ken." WOENSDAG 17.00-17 15 Did 2: Sport 1 18 20-19.00 BBC 2 Golf 18 30-19.30 EURO: Autos 18 45-19.10 RTLSport. 19.30-20.00 BRT 1: Sport. 19 30-20.00 BRT 2-Sport. 19 30-20.00 EURO Eurosi 19 30-20.30 Super. Super 2000°22 00 EURCL Bokse e over een opvangboerderi] van1 lï 15^20 30 BBC 2 G If Th 0 t Eagles. n Deur Bijstervi 7-6 6-3. kert. R. Froma - R. Schalkers 4 D v d Doe - W. de N.js 7-6 6-4 D de Jong 6-4 4-6 7-6. G Lugthart v, 3 J. Fon- 7-6 6-1, Stadt - rt w.o. A. e Rooy. T. Stoppels - R Cardinaal 6-3 7- 0, W van Schie - M Wieten (2) 7-5 6-3. 3e ronde W van Deursen - X van Bommel 6-1 6-0. T.v.d. Voort - A. van Sterkenburg 6-3 6-3. DEC: le ronde. M. WiHems lans, 2e ronde: E van Kippe plancke6-2 6-1 Flora-toernooi Boskoop Je; L. van Leeuv i.S. Moerman-M.de P Mulder 6 is 6-0 6-3 Drau- HEB: le ronde t HEC-. le ronde horst 6-3 6-3. J W. de Be.jer - W. Brand 6- 4 6-7 6-3. S Buwaida - J van Leeuwen 7- 5 6-3, A.v.d. Heg - P Wegner 6-0 6-0, J. Straver - M.v.d. Vecht 6-3 6-0. E. Bender - F Vermeulen 6-2 4-6 6-4. M.v.d. Bas - R. Jonckheere 3-6 6-3 6-3, P. Smith - A. de Leng 6-2 6-3. R Sunon - W. Borst 6-7 6-3 J (2) - T Schuchm DEC: le ronde: M - M. Wingelaar6-0 6-0 Pete Sampras en Jim Courier zijn nog maar drie dagen in Ne derland. maar ze hebben het gevoel dat ze thuis zijn in Flori da. De temperatuur in Rotter dam is ongeveer net zo hoog als in de staat waar ze net vandaan komen. En die gastvrije Hollan ders hebben ook nog een ty pisch Amerikaanse hard-court- baan aangelegd voor de Davis Cup-wedstrijd van komend weekeinde. „Jullie hebben het allemaal prima geregeld", zei den Sampras en Courier giste ren in koor. In Davis Cup-tennis is het ge woonte dat de thuisspelende ploeg alle mogelijkheden benut om de gasten te dwarsbomen. Meestal wordt een baansoort gekozen die de tegenstander verafschuwt en verder worden er vaak nog wat andere legale foefjes benut om het thuisvoor deel uit te buiten. Maar Neder land heeft de 'yanks' in positie ve zin verrast met een speciale betonnen tennisbaan op de Müllerpier in Rotterdam. Die hard-courtbaan (officieel Plexi- pave geheten) is zeldzaam in Nederland, maar Amerika ligt er vol van en Sampras en Courier zijn er op grootgebracht. Maar wat maakt het eigenlijk uit. Op elke denkbare baansoort gaat Nederland vermoedelijk onderuit tegen deze Ameri kaanse ploeg die in eigen land al 'dream team II' wordt ge noemd. Als variant op de bas- ketbalploeg die in 1992 in Bar celona olympisch goud verover de. Sampras (22 jaar) en Courier (23) zijn de twee spelers die in de jaren negentig het wereld- tennis domineerden. Een paar jaar terug was Courier de 'we reldleider' en vorig jaar april nam zijn vriend en landgenoot Sampras die positie over. Hoe wel de rossige man met de baseballpet inmiddels uit de top tien is gevallen, zijn ze samen een ideaal Davis Cup-duo, dat komend weekeinde wordt bij gestaan door het dubbel Richey Reneberg/Jared Palmer. „Ik voel mezelf niet als een speler uit een dream team", zei Courier tijdens de persconfe rentie van het Amerikaanse team. Hij kneep eens in zijn arm. „Dit is geen droom, ik ben het echt." Sampras: „Waarom zouden jullie Nederlanders kansloos zijn? Op deze onder grond wordt het een faire wed strijd, want hard-court ligt ie dereen, ook Jacco Eltingh en Ri chard Krajicek. We zijn licht fa voriet, maar in Davis Cup kun nen er rare dingen gebeuren." Daar zit wat in. Hoewel de twee Amerikaanse toppers sa men negen Grand Slam-titels in het enkelspel wonnen is hun Davis Cup-erelijst beduidend minder indrukwekkend. In het enkelspel leden ze beiden net zo veel nederlagen als dat ze overwinningen boekten. De score van Sampras is 3-3, Cou rier 5-5. Sampras bijvoorbeeld verloor twee jaar geleden in de finalewedstrijd tegen Frankrijk in de single zowel van Henri Le- conte als Guy Forget. In de Da vis Cup kunnen spelers volko men verlammen of boven zich zelf uitstijgen. „Het is anders, want je speelt voor stars and stripes. Maar ik vind liet nog al tijd een eer", aldus Sampras, tweevoudig Wimbledon-kam- pioen.. Nog nooit speelden Sampras en Courier een officiële tennis wedstrijd in Nederland. Courier: „Ik ben in dit land niet verder gekomen dan een bezoek aan de luchthaven een paar jaar te rug." Sampras: „Ik heb een keer in Holland gespeeld. Dat was ja ren geleden in Ede, tijdens een demonstratie, niet officieel dus." In Davis Cup-verband speel den Nederland en Verenigde Staten nog niet tegen elkaar. In de kwartfinalewedstrijd in Rot terdam willen de Amerikanen de weg effeneïi naar de eindstrijd. Ze willen de schande uitwissen van vorig seizoen toen de titelhouder van 1992 (fi nale tegen Zwitserland waarin Sampras dubbelde met John McEnroe) al in de eerste ronde uitgleed tegen Australië. De Amerikanen hebben al dertig keer de Davis Cup gewonnen en de VS is daarmee onbetwist de beste natie in dit landentoer- nooi. Het is overigens de eerste keer sinds de eindstrijd van 1992 dat Courier en Sampras samenwerken in de ploeg die wordt gecoacht door Tom Gul- likson. De captain is een broer van Tim, die de ptivé-trainer is van Sampras. Hij vindt Neder land een lastige tegenstander. „Het wordt zwaar voor ons." Sampras en Courier hebben alle vertrouwen in een goede af loop. „Deze baan is mij op het lijf geschreven, niet te snel, niet te langzaam. Bovendien zie ik de wedstrijd tegen Eltingh als een revanche, ik ben gemoti veerd." Eltingh won als één van de weinige spelers in het prof circuit al twee keer van Sampras in de afgelopen t Courier verheugt zich vooral op de ambiance. „Ik heb de Ne derlandse voetbalfans in Ameri ka gezien. Dat was een prachtig gezicht, wij Amerikanen kun nen alleen maar 'USA, USA' roepen. Ik ben benieuwd wat de supporters komend weekeinde in petto hebben."

Leidsch Dagblad | 1994 | | pagina 18