3 Programma's Rtv Zaterdag Mega Music Rock Experience goed voor twee TV-uitzendingen Fusie in televisiewereld VS ZATERDAG 2 JUL11994 257 NEDERLAND 1 11.25 11.55 50 kamers. Jongerenpraatprogram- ma. Herh Uitvinders. documentaireserie. Herh De keuze. serie over mensen die voor een moeilijke keuze stonden. Herh De mens alleen. Documentaire over het Nazareth hospitaal. Herh Journaal De wereld van Boudewijn Büch. Reisdocumentaires. Afl.: Norfolk Island. Herh Lingo 10 voortaal. Taalstrijd. Herh Livingstone. Serie over avontuurlijke onderwerpen. Afl.: Vulka nen: Pu'u l'o, de kokende berg. Herh Laat maar zitten. Nederlandse comedyse rie. Afl.: Tussen kus en kitsch. Herh Alfred J. Kwak. Tekenfilmserie Journaal Full moon in blue water. Amerikaanse speelfilm uit 1988 van Peter Master- 17.38 Hints. Spelprogramma 18.15 Sesamstraat. Kinderprogramma. Afl.: Eten/netjes 18.30 Next stop Europe. Serie informatieve docu mentaires waarin jonge ren hun land of stad voor stellen. Afl. 1: Denemar ken 18.40 Zevenmijlskoffers. Serie verhalen over vluch telingen in sprookjesvorm. Af IEen web rond de we reld 18.59 Thunderbirds. Engelse poppenserie. Afl.: The impostors 19.26 Best of magic. Goochelprogramma. Afl. 8 20.00 Journaal 20.26 Stir crazy. Amerikaanse speelfilm uit 1980 van Sidney Poitier 22.21 American chronicles: Semper fideles. Docu mentaire 22.48 The guilty. 2-delige Engelse minise rie uit 1991. Afl. 1 00.29 Journaal NEDERLAND 2 18.00 18.15 18.30 00.00 00.05 00.10 Nieuws voor doven en slechtho renden Einde Tour de France. Rechtstreeks verslag van de Proloog 2 Vandaag. Met om: Journaal Actualiteiten Hoofdpunten uit het nieuws gevolgd door het weer l Studio sport. Met o.a. Tour de France, samenvatting Proloog en Tourjournaal Wekelijkse lottotrekking l Ik weet het beter. Spelprogramma. Presen tatie: Bert van Leeuwen Overal en nergens: De doodseskaders van Rio. Documentaire over zwerfkinderen in Rio de Janeiro. Herh Dkavango. Amerikaanse serie. Afl.: Groeistuipen. Kyle wil zijn pubertijd zosnel mogelijk achter zich laten, en on dergaat een Afrikaans ri tueel om zijn mannelijk heid te bewijzen. Onder tussen krijgt J.D. bezoek van een oud-luitenant uit Vietnam Het ziekenhuis. 11-delige documentaire serie over verschillende afdelingen van een zie kenhuis. Afl. 3: Cardiolo gie. Herh Uitvinders. 11-delige documentaire serie over uitvinders. Afl. 2 i Wereld van verschil. Jongeren met Henk Bin nendijk op ontdekkings reis door Israël Ronduit Praise. Impressie van de massale zang in Utrecht ter afslui ting van de Mars voor Je zus i De keuze. 9-delige serie over men sen die iets positiefs ge daan hebben met een moeilijke situatie. Afl. 2 Slotlied Journaal Nieuws voor doven en slechtho renden Einde NEDERLAND 3 22.00 22.15 22.30 Journaal Cats. Documentaireserie over de relatie tussen mensen en katten door de eeuwen heen. Afl. 5 WK Voetbal. Rechtstreeks verslag van de wedstrijd in de achtste finale Per seconde wijzer. Quiz. Presentatie: Kees Driehuis. Gevolgd worden twee spelers in hun strijd tegen de klok WK Journaal Magazine waarin thuis blijvers de sfeer die op het toernooi hangt, kunnen 'meeproeven'. Presenta tie: Kees Jansma, Verslag geving Kees Jongkind en Sierd de Vos Journaal Studio sport WK Voetbal. Rechtstreeks verslag van een achtste finale. In de rust: Trekking dagelijkse lotto Einde 'Cats', een programma o latie tussen mensen en katten. (Nederland 3,18.15 uur) RTL4 16.10 17.05 19.30 19.50 20.00 Ron's honeymoon quiz. Drie bruidsparen proberen een aantal hindernissen te passeren op weg naar een super-de-luxe huwe lijksreis. Presentatie: Ron Brandsteder. Herh Fairytales: Cinderella. Tv-film van Karin Bran- dauer. Met: Petra Vigna, Claudia Kmchel, Roswit- ha Schreiner, Stephan Meyer-Kohlhoff e.a. Bron: gebaseerd op het sprookje van de gebroeders Grimm Klasgenoten. Bekende Nederlanders keren terug naar hun klas van toen. Dit keer maakt Wim Zomer en Jan Mulder een reisje naar hun schoolverleden. Presenta tie: Koos Postema. Herh The streets of San Francis co. Amerikaanse politieserie Life goes on. Amerikaanse dramaserie. Afl.: Ordinary heroes, herh Zes uur nieuws Disney Festival. Jeugdprogramma met te kenfilms, animatieseries, actieseries en het Disney- nieuws Family matters. Amerikaanse comedy. Afl.: The quilt Half acht nieuws Weer Beverly Hills 90210. Amerikaanse serie Christine Cromwell. 4-delige Amerikaanse mysteryserie. Met: Jaclyn Smith, Celeste Holm, Ralph Bellamy, Rebecca Cross, Laura Johnson e.a. Afl. 1. Herh Twilight zone. Amerikaanse dramaserie Nieuws en weer Victor Victoria. Amerikaanse speelfilm uit 1982 van Blake Edwards. Met: Julie Andrews, Ja mes Garner, Robert Pres ton, Lesley Ann Warren, Alex Karras e.a. Gore vidal's Billy the kid. Amerikaanse western uit 1989 van William A. Graham. Met: Val Kilmer, Duncan Regehr, Julie Car men, Wilford Brimley, Re ne Auberjonois e.a. Nachtprogramma RTL5 18.00 18.25 20.05 20.35 21.25 21.30 22.00 22.55 23.25 Sport: Tennis Wimbledon. Live-verslag van de da mesfinale van Wimble don. Presentatie: Jur Raatjes. Commentaar: Herman Kuiphof en Jan Roelfs C.O.P.S. Cartoon RTL Sport: Futbol Mundial. Nieuws, achtergronden en reportages vanuit de voet balwereld MASH. Amerikaanse comedyse rie. Afl.: The bus. Radar, Potter, B.J. en Frank zijn op weg als ze verdwalen. Ze hebben geen idee waar ze hulp kunnen vinden. Herh De Rabo Top 40. Overzicht van 3e veertig best verkochte singles, gebaseerd op de gegevens van de Stichting Neder landse Top 40 Studs. Amerikaanse datingshow. Presentatie: Mark DeCarlo Civil wars. Amerikaanse dramaserie. Charlie vraagt Sydney an dermaal voor een avondje uit. Sydney vertegenwoor digt een vrouw die wil scheiden vanwege de zui nigheid van haar man. Hij wil geen cent betalen aan haar hobby's Weer Half tien nieuws en sport Palace guard. Amerikaanse serie. Afl. 1: The three minute egg. Terwijl Tommy aan het werk is, wordt hij gearres teerd door twee agenten met wie hij in het verle den te maken had. In ruil voor zijn vrijheid moet hij bewijsmateriaal plaatsen bij gangsterbaas Belaro- sa. Samen met Christy slaagt hij er in binnen te komen, maar dan worden de agenten gekidnapt Playboy late night. Erotisch magazine Mishima: a life in four chapters. Japanse-Amerikaanse dramafilm uit 1985 van Paul Schrader. Met: Ken Ogato, Naoko Otani, Mas- hayuki Shionoya, Haruko Katoe.a. Hei elei, kuckelei aktuell. Luxemburgs programma Zeven uur muziek op band le verde Veronica's Mega Music Rock Experience op. Daarvan is morgen een eerste TV-samen- vatting van 55 minuten te zien. „Maar we hebben zoveel opge nomen, we hebben nog meer dan genoeg voor een tweede TV-uitzending", zegt Veronica's organisator Unico Glorie. Aan vankelijk was het niet de bedoe ling, maar die tweede uitzen ding komt er ook. Later deze zo mer brengt de omroep een an derhalf uur durend 'in concert' met muziek van Raggende Manne, Robby Valentine, Sass Jordan, Therapy?, Spin Doctors enAerosmith. Draait het in die tweede spe cial louter om de muziek, in de eerste uitzending gepresen teerd door Adam Curry is ook te zien wat er allemaal voor een dergelijk rockfestival komt kijken. „Van de opbouw tot het opruimen", vat Glorie het kort en bondig samen. „En verder leuke babbeltjes, kijkjes achter de schermen, een onderonsje met Aerosmith-zanger Steven Tyler en natuurlijk optredens, dat soort dingen." Dat Veronica later deze zo mer een tweede Mega Rock-uit- zending kan brengen, heeft alles te maken met de medewerking van de optredende bands. „Die gaven ons toestemming alles op te nemen. Daarom hebben we besloten ook een 'in concert'- uitzending te maken. En alles wat we niet voor TV nodig heb ben, gebruiken we voor de ra dio. Bijvoorbeeld in Countdown café, als Sass Jordan een nieuwe hit heeft." Overigens heeft Aerosmith een eigen inbreng in de TV-uit zendingen. De groep voegde een eigen regisseur en geluids- mbcer toe aan de Veronica-crew. „Maar dat waren geen mensen die je op de vingers zaten te kij ken. We hebben er geen last van gehad, integendeel, ze waren juist een hulp. Van tevoren kon den ze vertellen wat er op de bühne zou gebeuren en daar konden we op inspelen. Ze stuurden ons wat. Dat is voor het totaalprodukt alleen maar goed geweest en daar hebben wij uiteraard ook baat bij. Aerosmith vond onze beelden overigens zo goed, dat ze ze gaan gebruiken voor een live vi deo die aan het eind van dit jaar uitkomt." Ruim 35.000 personen be zochten woensdag 22 juni het rockfeest van Veronica in het Nijmeegse Goffertpark. De om roep had het geluk mee, want het was de eerste echt warme dag van dit jaar. „De avond er voor zag dat er nog niet naar uit. Toen was het nog wind kracht 8. We hebben de podi- um-bouwploeg uit België laten terugkomen. Alles stond te wap peren en te klappen. Het was net alsof je op een schip stond. Voor de zekerheid hebben we het podium extra laten stutten." Het spektakel verliep vervol gens probleemloos. Unico Glo rie: „Wat de meeste indruk op me heeft gemaakt, is het pretti ge verloop van het festival voor het publiek. Dat was echt de grote winnaar. Ruim 35.000 per sonen zijn probleemloos met V YORK ANP/KRF/Rtr opereren onder de naam CBS. QVC was eerder dit jaar betrok ken in de felle strijd om de over name om het film- en amuse mentsconcern Paramount, maar moest daarin de eer laten aan Viacom. CBS is een van de grotste telvisiestation in de VS en heeft de laatste drie jaar de hoogste kijkcijfers behaald tij dens de piekuren. De Amerikaanse kabeltelevisie exploitant QVC en het televisie station CBS zijn dicht bij een overeenkomst over een fusie, zo hebben beide bedrijven gisteren bevestigd. Daarmee wordt een van de grootste ondernemingen in de televisiewereld van de Verenigde Staten geschapen. Bj onderneming zal elkaar omgegaan. Geen vecht partijen of rotzooi. Wat ook op viel is dat het evenement niet bezocht werd door het typische festivalpubliek, maar dat het zeg maar Veronica-publiek goed vertegenwoordigd was. En dat is toch onze doelgroep, wat dat betreft hebben we aan klan tenbinding gedaan. Muzikaal gezien maakte Sass Jordan de meeste indruk. En Aerosmith, maar dat hadden we verwacht." Pearl Jam Het succes van het eerste festi val zal leiden tot een tweede editie volgend jaar. „We hadden al afgesproken dat het een meerjarig evenement zou wor den. En we voelen ons gezien het goede verloop van het eve nement gesterkt in die opvat ting. Aan de hand van tourschc- ma's zijn we nu al aan het bekij ken welke bands we kunnen aantrekken. Hoog op het lijstje j staat Pearl Jam. Die groep wil den we eigenlijk al dit jaar, maar ze waren wegens optre dens elders niet beschikbaar. Het moet ook weer een festival van muzikale tegenstellingen worden. En net als dit jaar zul len er in 1995 weer twee Neder landse acts zijn." (Morgen, Nederland 2. 19.50 NCRV zendt interview prins Charles uit De NCRV heeft beslag gelegd op het interview met Charles, dat het Britse commerciële W-sta tion IW' woensdagavond uit zond. Dat bevestigde Cees La beur, eindredacteur actualitei ten, gisteren. Het programma wordt begin volgende week uit gezonden. Het is nog niet pre cies bekend wanneer. De pro ducent heeft een internationale versie van een uur gemaakt. „Daar mogen we geen seconde uithalen", aldus Labeur. De oorspronkelijke versie duurt 2,5 FILMS OP TV ZATERDAG Ferien auf Saltokran (1967 - Zwe) Jeugd film van Olie Hellbom over het dagelijks tekwaad uit. Met Louise Edlind en Maria Duitsland 2 11.10 The Hunchback of the Notre Dame (1939 - USA) Z/W-klassieker van William S. Dieterle naar de roman van Victor Hugo. Charles Laughton zet een onvergetelijke Quasimodo neer. Ook met Maureen O'Hara en Edmund O'Brien. BBC 2 13.15 Tales of Nunundaga (1976 - USA) India nenstam trekt - door honger gedreven - met hun buffels door vijandig gebied. Mooie landschapsscènes, neergezet door John L. Moxey. In de cast onder meer John War Eagle. Duitsland 2 13.30 Grimm. Jong meisje moet n haar moeder vreselijke ding staan, totdat... RTL 4 13.30 Duel la Vodka (1965 - F/D) Komisch de buutvan Sammy Drechsel met o.a. Curd Jürgens als Amerikaanse diplomaat. Een hilarische kijk op de wapenwedloop tijdens de Koude Oorlog. Met Lilli Pal mer als Sovjet-Russin. 14.00 Shaolin Xiao Zi Kids from Shaolin (1983 - HK) Redelijke actiefilm uit de studio's van Hong Kong. Zhang Xinyan vertelt turenfilm van Richard Lester rr star cast. Degenkunstenaars nemen op tegen valse aartsbisschop. Faye Dunaway zorgt voor romantiek. Richard Prior en Gene Wilder i mislukte bankoverval een lange gevan genisstraf tegemoet zien. de speelfilm 'Stir Crazy'. Amerikaan (Max Thayer) het opneemt tegen communisten die zijn vriendin gij zelen. Zijn wraak is zoet. Regie van Co rey Yuen. RTL Television 22.00 The Krays (1990 - GB) Schitterende Britse misdaadfilm van Peter Medak. Londens gangstermi lieu uit de jaren zes tig neergezet aan de hand van het le vensverhaal van de gebroeders Kray. Met Martin en Gary Kemp. BRTN 1 22.30 Victor/Victoria (1982 - GB) De vrouwelij- te komen in Parijse nachtclub, comedie van Blake Edwards. RTL 4 23.15 Mishima; a Life in Four Chapters (1985 - K J/USA) Het leven van de Japanse schrijver en extremist Mishima verfilmd door Paul Schrader. Complex verhaal met muziek van Philip Glass. Ken Ogato RTL 5 23.25 Besuch (1989 - D) Psychothriller van Cordula Trantow waarin tweelingzusjes elkaar wanhopig naar het leven staan. Geslaagde dubbelrol van Judy Winter. Ook met Anja Jaenicke. Duitsland 2 23.45 The Last Woman on Earth (1960 - USA) Roger Corman laat twee mannen na de val van de atoombom strijden om de laatste nog levende vrouw. Zeker niet zijn beste film. Science fiction met Anthony Carbone. NBC Super 24.00 North Sea Hijack (1979 - GB) Roger Moore speelt Rufus Folkes die als op dracht heeft een gegijzeld schip te be vrijden. Dat gaat met vanzelf. Misdaad film van Andrew V. Mclaglen met verder James Mason en Anthony Perkins. Duitsland 1 00.55 Kid neer in deze uitstekende western van William A. Graham. Naar een tv-spel van de schrijver Gore Vidal uit 1950. RTL 4 01.35 Hush...Hush, Sweet Charlotte (1964 - USA) Bette Davis speelt potige oma die op haar strepen gaat staan als haar huis gesloopt dreigt te worden Dan ver schijnt nicht Miriam... Thriller van Ro- SELECTIE ZATERDAG Cats Documentaireserie over de relatie tussen mensen en katten door de eeu wen heen. De kat werd in het Oude Egypte als een god aanbeden. In de Middeleeuwen werd zij echter vervolgd als duivels wezen. 3500 jaar aanbidding en achtervolging heeft dit taaie beest weten te overleven en je kunt de kat overal ter wereld vinden, zelfs op de Zuidpool. Roger Tabor heeft 16 jaar van zijn leven gewijd aan de studie van de kat en laat de geschiedenis van deze bij zondere diersoort zien, die ook in ons land de harten van vele dierenliefheb bers veroverd heeft. Nederland 3 18.15 Zevenmijlskoffers Aflevering: Een web rond de wereld. Osei, een illegale Gha- nese vluchteling, legt u.t waarom hij zijn familie in Ghana heeft achtergelaten en naar Nederland is gevlucht. In het sprookje vertelt hij hoe de slimme spin Anansi Broeder Olifant en Zuster Walvis voor zich laat werken om een web van verhalen rond de wereld te weven. Door telkens opnieuw naar die verhalen - die iedere vluchteling in zijn koffer n n Osei er w n tegen. Overal en nergens Documentaire over de zerfkmderen in de Braziliaanse stad Rio de Janeiro. De duizenden zweffkmderer van Rio worden dagelijks met de dood bedreigd. Elke dag worden er kinderen vermoord door zogenaamde doodseska ders. De programmamakers van deze documentaireserie waren in Rio toen het bloedbad onder de kinderen plaatsvond In deze aflevering wordt Robert Smits gevolgd, een Nederlander die al acht r de zwerfkinderen in Rio Uitvinders De Belg Bruno Close werkt op zijn rommelige zolderkamer al jaren aan de droom van veel uitvinders: een ma chine die energie levert zonder energie te gebruiken. Wetenschappers houden dit voor onmogelijk, maar Close denkt het tegendeel te kunnen bewijzen. Hij wil met zijn uitvinding Derde-Wereldlan den helpen. In de kelder van zijn woning kunstmest die hij maakt van oude be schimmelde kaas. Bruno Close is het prototype van de uitvinder: straatarm en eigenwijs, maar volhardend in zijn eigen overtuiging een echte klapper te r Nederland 2 21.47 The guilty Tweedelige Engelse uit 1991. Afl. 1. Een jonge advocaat heeft goede kansen om tot rechter be noemd te worden. Op een dag randt hij onder invloed zijn secretaresse aan. Zij besluit hem niet aan te geven. Maar dan wordt ze ontslagen door haar baas. Nederland 1 22.48 De keuze In deze tweede aflevering zijn de volgende gasten te zien: Mieke de Bree, kind van foute ouders. Haar vader is tijdens de oorlog lid van de SS. Mieke staat voor de keuze te blijven zwijgen of het zwijgen te doorbreken. Mieke besluit voor het laatste en schrijft een boek. Ka rin Smit komt er tijdens haar huwelijk achter dat ha'ar man alcoholist is. Wan neer ze de scheidingspapieren al in huis heeft, besluit ze haar man opnieuw te accepteren. Dit betekent voor haar man tenslotte het'einde van zijn verslaving. Huub van der Loo trekt zich de oorlogs situatie in Kroatië aan en besluit kinde ren in een vluchtelingenkamp te leren BRTN 1 17.50 Samsonclip. 17.55 Tik tak, ani matieserie. 18.00 Journaal. 18.10 Some mothers do 'ave 'em, comedyserie. 18.40 Vlaanderen vakantieland, toeristi sche portretten. 19.20 Joker- en lotto trekking, paardenkoersen, meded. en progr.-overz. 19.30 Journaal, sporten weerber. 20.00 Brittas Empire, comedy serie. 20.35 Weekendfilm: Humming bird tree. tv-film. 21.55 Kijk uit! Ver- keerstips. 22.00 Vlaanderen Vakantie land. 22.10Vandaag, sporten weerber. 22.30The Krays, speelfilm. 00.25 Ein- BRTN 2 16.00 Ronde van Frankrijk. Recht streeks verslag van de proloog in Lille. 18.00 Vervolg Ronde van Frankrijk. 18.05 Einde. 18.45 WK-Voetbal: Acht ste finale. Rechtstreeks verslag vanuit Chicago. 21.00Tour bis, samenvatting Achtste finale. Rechtstreeks verslag vanuit Washington. 00.35 Einde. DUITSLAND 1 11.00 Tagesschau. 11.03 So em Tag mit guten Freunden, showprogramma. 12.10Expeditionen insTierreich. na- tuurfilmserie. 12.55 Presseschau. 13.00 Tagesschau. 13.05 Europamagazin. 13.30 Blutrache in Albanien, reportage. 14.00 Duel a la Vodka, speelfilm. 15.30 Buddhas, Kaviar, Steppenwind, reporta ge. 16.00 Tagesschau 16.05 Disney- Club, kindermagazine. 17.30 WM extra. WK-magazine met reportages en inter views. 18.30 Ziehung der Lottozahlen. 18.45 WK voetbalRechtstreeks verslag van de achtste finale vanuit Chicago. 21.15 Billy Joel: In Traume versunken, muziekdocumentaire. 21.55 Das Wort zum Sonntag, overdenking. 22.00 WK voetbal. Rechtstreeks verslag. 00.45 Tagesschau. 00.55 North Sea hijack, speelfilm. 02.30 Zuschauen - Entspan nen - Nachdenken. 02.35 Einde. DUITSLAND 2 11.00 Tagesschau. 11.03 Pingu, pop penserie. 11.10 Ferien auf Saltkrokan, jeugdfilm. 12.40Guckloch, jeugdpro gramma. 12.55 Presseschau. 13.00 Tagesschau. 13.05 Diese Woche, week- overz. 13.30Talesof Nunundaga, speel film. 14.35 Kung Fu: Shaolin xiao zi/k- idsfrom Shaolin, speelfilm. 16.18 An ders Fernsehen 3sat. 16.20 Heute. 16.25 Die grosse Hilfe. 16.30 Unterwegs zur Einheit, verslag. 18.00 The flying doctors, doktersserie. Aansl..- Guten Abend. 19.00 Heute. 19.20 Weerber. 19.25 Mittsommernacht in Stockholm, korte verhalen. 20.15 Grand Prix der Volksmusik 1994, muziekconcours. 22.00 Heute-journal. 22.15 Filmnacht im ZDF. Met om: 22.15 Don't go to sleep, thriller. 23.45 Besuch, thriller. DUITSLAND 3 18.15 Gott und die Welt, religieus maga zine 18.45 Aktuelle Stunde. 19.15 Hier und Heute unterwegs, reg. aus NRW: Waikiki Beach, toneelstuk. 21.31 WDR aktuell. 21.45 Wildnisin 22.30 Matthias ire. 23.55 Beatclub, muziekprogramma. 00.40 Nachrichten. 00.45 Nachtprogrammering. BBC 1 10.00 Parallel 9, kindermagazine. 11.52 Weerber. 11.55Grandstand, sportpro gramma. 18.05 Nieuws en weerber. 18.15 Reg. nieuws en weerber. 18.20 Hit the road, actiespel. 18.55 The four musketeers, avonturenfilm. 20.40 Pop quiz. 21.10 Morecambe and Wise, hoog tepunten. 21.40 Nieuws, sport en weer ber. 22.00 WK Voetbal. Rechtstreeks verslag vanuit Washington. 00.30 Cricket. 01.10 Blood vows: The story of a mafia wife, tv-film. 02.40 Weerber. 02.45 Einde. BBC2 13.15The hunchbackof Notre Dame, speelfilm. 15.10 The sky at night, astro nomisch magazine. 15.30 Scrutiny, par lementair magazine. 16.00 Cricket en Tennis. Rechtstreeks verslag. 18.00 Ver volg Cricket en Tennis. 21.30 One small step - Fly me to the moon, documentai reserie 22.00 Seinfeld, comedyserie. 22.25 BBC Design Awards 1994, repor tage 22.40 Today at Wimbledon, sa menvatting. 23.40 Fine cut, serie repor tages. 03.30 Einde. CNN 11.30 Travel guide. 12.30 Healthworks. 13.30 Money week. 14.30 Pinnacle. 15.00 Larry King live. Herh. 16.30Glo bal view. 17.00 Earth matters. 17.30 Your money. 18.30 Evans and Novak. 19.30 Newsmaker Saturday. 20.00 World business this week. 20.30 Scien ce and technology. 21.30 Style. 22.30 Futurewatch. 23.00 Inside business. 23.30 Showbiz this week. 00.00 The world today 00.30 Diplomatic licence. 01.00 Pinnacle. 01.30 Travel guide. 02.00 Prime news. 03.00 Larry King Weekend. 05.00 Both sideswith Jes se Jackson. 05.30 Capital gang. MTV 11.00 The big picture. 11.30 Yo! Raps. 13.30 First look. 14.00 The pulse. 14.30 Reggae weekend. 16.00 Reggaemen- tary. 17.00 Dance. 18.00 The big pn Arrested Development. 22.00 The s of MTV. 23.00 First look. 23.30 Live! with PJ Harvey. 00.00 Reggaementary. 01.00 Reggae weekend. 02.00 Beavis Butt-head. 02.30 Marijne van der Vlugt. 04.00 Night videos. 08.00 Einde. NBC SUPER 11.00 Entertainment X-press, gevarieerd magazine. 11.30Videofashion!, mode- magazine. 12.00 NBC News magazine. 13.00 Today, actualiteitenrubriek. 14.00 Sport on NBC Superchannel. 16.00 Wheel to wheel, auto- en motorsportma gazine. 17.00 Formula One documenta ries. documentaireserie. 17.30 This week in baseball, honkbalmagazine. 18.00 Today, actualiteitenrubriek. 19.00 ITN World news. 19.30 Ushuaia, avon tuurlijke documentaires. 20.30 Date line, actueel magazine. 21.30 Executive lifestyles, magazine voor managers. 22.00 ITN World news. 22.30 The to night show, talkshow. 23.30 Talkin' jazz. 00.30 Saturday Night Movie: Last wo man on earth. 02.00 Classic series. Met om: 02.00 Honey West. 02.30 Richard Diamond. 03.00 The rogues. 04.00 Eu- a season: Goodbye Peter TV 5 11.30 Questions pour un champion, spelprogramma. 12.00 Nieuwsflits. 12.05 Montagne, bergsportmagazini 13.30Télétourisme, toeristisch i gazine. 14.00 Reflets: imagesd'ailleurs, magazine. 15.00 Sport. 15.50 Corres pondence, kijkerspost. 16.00 Nieuws en weerber. 16.10 Méthode Victor, cursus Frans. 16.35 Génies en herbes, spelpro gramma 17.00 Les débrouillards. we- tensch magazine. 17.30 Francofolies. serie portretten van steden. 19.25 La météodescinq continents. 19'.30 Bel gisch nieuws. 20.00 L'or et Ie papier, se rie 20.55 La météo des cinq continents. 21.00 Frans nieuws. 21.40 Le voleur d'instants, klucht. 23.20 Frou Frou. hu moristisch magazine 00.25 Nieuws en weerber. 00.50 Scoubidou, muziekpro gramma. 01.50 Bouillon de culture, cul tureel magazine. 03.10 Sports. 04.10 Pas de p che. 05.00Claire L RTL TELEVISION 11.10 Biker Mice From Mars, tekenfilm serie. 11.35X-Men, tekenfilmserie. 12.00 Power Rangers, jeugdserie. 12.20 Harry and the Hendersons, familieserie. 12.45 Major Dad, comedyserie. 13.15 The fresh prince of Bel-Air, comedyse rie. 13.45 Full House, comedyserie. 14.15 Step by step, comedyserie 14.45 Wimbledon '94. Rechtstreeks verslag. 17.45 Beverly Hills, 90210, serie. 18.45 RTL aktuell. 19.15 Melrose Place, serie. 20.15 Peter Steiner's Theater-Stadl: Ein Millions im Haus, klucht. 22.00 Raging Place, serie. 05.00Tekenfilm. RADI01 leder heel uur nieuws. 11.05 Wegwezen. 12.07 TROS Aktua. 14.05 Radio Tour de France 1994. 17.07Tijdsein 18.10 Echo. 19.04 Het geding. 20.04 Zomaar een zomerse zaterdagavond. 22.04 WK Voetbal '94. 23.07 Met het oog op mor gen 00.04 Easy listening. 02.02 AVRO RADIO 2 leder heel uur nieuws. 12.04 Spijkers met koppen. 14.04 Uitgelicht. 16.04Te- rug naar de toekomst. 17.04 Ophef en vertier. 19.04 Voor wie niet kijken wil. RADIO 3 leder heel uur nieuws. 10.04 D'Rob of d'ronder. 12.04 Evers in het wild. 14.04 Mega top 50. 17.04 Rmkeldekinkel. 18.04 De Avondspits. 19.04 Rave radio. 20.04 Leidsekade live. 22.04Twee me ter de avond in. 00.04 Shock radio. 02.02-06.00 Oh, wat een nacht. RADIO 4 11.00 Kamer en suite. 12.00 Platenzaak - zomereditie. 14.00 Het middagcon cert. Nederlands kamerkoor en Neder lands Kameror. 16.00 De Nederlandse musici. Pianomuz. 17.00 Het witte doek. 18.02 Leo Boudewijns' Langspeel plaats. 19.00 Folio 1. Spotlight op de si- deman. 20.00 Nieuws. 20.02 Het Avondconcert. Maria Stuarda, opera van Donizetti. Koor en ork. van het Teatro Comunale di Bologna met sol. 00.00- RADIO 5 leder heel uur nieuws. 11.02 Het inter view. 12.02 Meer dan een lied alleen 12.44 EO-Metterdaad hulpverlening. 12.45 Vragen paar de weg. 13.10 De ver - andering. 13.56 EO-Metterdaad hulp verlening. 14.02 Start. 14.30 NOS Taal. 15.02 De schrijftafel. 16.02 Faros. 17.10 Radio UIT. 17.45 Postbus 52 op 5. 18.00 Nieur. 18.02 De wereld zingt Gods lof. 18.51 Teksten uitleg. 19.00 Homonos. 19.30 Nieuws in het Turks. 19.40 Nieuws mhet Marokkaans. 19.50 Nieuws in het Chinees. 20.00 Jubilate. 20.30 Laat ons de rustdag wijden. 21.14 EO-Metterdaad hulpverlening. 21.15 OPLOSSING KRUISWOORDRAADSEL

Leidsch Dagblad | 1994 | | pagina 8