eddy Boers pakt direct hoofdprijs ijnkanter Martin van Leeuwen gaat nog even door Visser en Guinau bij vlagen lief voor elkaar Bergsma blijft gewoon winnen Europa Cups voor Duitse atleten Sport Leidsch Dagblad Tennis Circuit RabobankQ Van Trigt onderuit tegen Bates ANDAG 27 JUNI 1994 CHEF WILLEM SPIERDIJK, 071 -356464, PLV -CHEF ROB ONDERWATER, 071 -356463 frTWIJK GERT-JAN ONVLEE lartin van Leeuwen is al een Ije een van de betere C-spe- het District Leiden. Het imt er alleen niet altijd uit. Zo id hij zich vorig jaar zonder ijfel voor de C-Masters ge- alificeerd, als hij op Unicum t toevallig een vrijwel gevvon- ■n partij tegen latere districts- mpioen Matthijs van Sterken- burg alsnog onbenullig had weggegeven. Afgelopen week op het Katwijkse KLTV echter, liep alles wel zoals de Rijnkanter het zich had voorgesteld. En werd dus met overmacht de hoofd prijs in het HEC1 veroverd. Nu moest de Rijnsburger zich in Katwijk eigenlijk ook wel to nen. Vooraf immers had hij al laten weten dit seizoen geen toernooien meer te zullen spe len, als hij niet tenminste bij de laatste vier zou komen. Een be lofte (aan zichzelf) die iemand die graag tennist knap kan mo tiveren. Dat bleek in de rondes voor de eindstrijd, maar ook in de finale zelf. Van Leeuwen stuitte daarin op Erik Snelders van Zee en Duin. De eerste set was al snel voorbij, maar in het tweede deel liet Snelders Van Leeuwen wel degelijk werken voor zijn toer nooizege. Het leverde de Kat- wijker uiteindelijk slechts twee games op (6-0, 6-2), maar het feit dat beiden na afloop door nat het traditionele drankje tot zich namen, moet Snelders toch goed hebben gedaan. Bij de D-mannen ging de titel wel naar 'buurman' Zee en Duin. Cees (spreek uit: 'Sees') Boonstoppel bleef in de eindstrijd Ralph de Boer met tweemaal 6-1 voor. Een knappe uitslag waar Boonstoppel tevre den mee en trots op moet zijn. De kans immers dat de nog zeer jeugdige De Boer het bij een volgende confrontatie niet zo ver laat komen, is dik aanwezig. Het DED werd een prooi voor Esther van der Wiel. De thuis- speelster ontmoette in de be slissende ronde clubgenote Pe tra Hus en had met haar weinig problemen. Met 6-0, 6-1 ging de hoofdprijs naar Van der Wiel. Op KLTV waren bij de dubbe lende D-30-plussers weer tic kets te verkrijgen voor het Mas- terstoernooi, in september op Unicum. Daarvoor diende dan wel het toernooi winnend te worden afgesloten. Wil Bouhuys van KLTV en Cora de Vries van Valkenburg deden dat bij de vrouwen. Rijnkanters Arend de Mooy en Henk Star (met Margreet van Amerom ook winnaar in de mixed) plaatsten zich voor het tweede opeenvolgende seizoen voor dat afsluitende toernooi. laar eerste B-finale leverde Heddy Boers gistermiddag zui irect ook de eerste overwinning op. In de eindstrijd met lionda Zonderop moest Boers het openingsdeel nog aan laar meer geroutineerde opponente laten. In de delen wee en drie was het echter Heddy Boers die de winst takte: 4-6, 6-3, 7-5. pERDORP GERT-JAN ONVLEE lee, ze had het niet verwacht, .bsoluut niet zelfs. Heddy loers was er voor de finale van lit gegaan dat vier games al -uk was. Veel meer zou er voor rjüé iaar niet inzitten. Die vier had \qa. e na de eerste set echter al te lakken en toen werd haar dui- lelijk dat er misschien nog wel neer in zou zitten. Bionda Zon- lerop ging wat meer foutjes naken en Boers kwam steeds leter in de wedstrijd. En sloot rjiiteindelijk ook op 7-5 in de lerde winnend af, na overigens lij 5-4 al de kans te hebben la- en liggen om de wedstrijd uit te ierveren. Het was het passende sluit- ituk van een toernooi waarin Heddy Boers al eerder indruk ïad gemaakt. Niet zo zeer met de overwinningen op Maaike ,ian Zonderop en Carmen Delsasso, die mochten worden verwacht, eef de P/2: ok wij maar wel met de tweemaal 6-3 tegen Marieke Bethlehem. „Het gaat inderdaad wel hard", was de 15-jarige Hazerswoudse die via Artesia bij Unicum is beland kort na afloop nog zeer ver baasd. „Of ik zoveel beter ben gaan spelen? Dat zal dan wel. Ik heb in de winter in elk geval hard getraind." Vorig jaar was Heddy Boers nog C-speelster. Officieel, ten minste. Ze won alles wat ze in C speelde en deed dat met grote overmacht. „Toen dacht ik dat ik misschien toch een jaar te lang in C ben gebleven. Het ging wel heel gemakkelijk. Maar nu denk ik dat het toch wel goed is geweest. Per slot van re kening maakte ik vorig jaar in B niet al teveel klaar. Op TEAN ging ik er met tweemaal 6-0 af tegen Carlijn Buis, terwijl ik er op Tehado al in de eerste ronde uitlag." Ook dit seizoen begon niet grandioos. Op De Merenwijk was de eerste ronde direct haar laatste. Thuisspeelster Natasha Huyser van Reenen, die overi gens de eindstrijd zou halen, was te sterk voor Boers. Reden voor de Hazerswoudse MAVO- scholiere om nuchter de nabije toekomst in te blikken: „Je zal me echt niet horen zeggen dat ik nu heel veel ga winnen in B. Ik voel me nu ook helemaal niet favoriet voor de districts. Ik ga daaï deze week gewoon lekker tennissen. We zien het wel." Aardig detail is natuurlijk wel dat Heddy Boers, als ze de eer ste ronde tegen Leidse Hout speelster Diana Padt 'overleeft', dan opnieuw Marieke Bethle hem aan de overkant van het net treft. Ook na de districtskampioen schappen blijft Heddy Boers overwegend in het 'Leidse' ac tief. Drie uitjes staan er slechts op het programma. A-kwalifica tie in Bergen en de Nederlandse kampioenschappen toten met zestien en achttien jaar. Ze vindt het zelf niet erg dat er niet meer A-toernooien in het sche ma zijn opgenomen. „Hoe je het ook bekijkt, dit is toch pas mijn eerste jaar in B. Ik denk LEIDEN PETER KLEIN Heddy Boers schreef gistermiddag op De Munnik haar eerste B-toer nooi op haar naam. archieffoto ben de bruyn dat het allemaal ook te hard kan gaan." Haar tegenstandster van gis termiddag denkt daar anders over. Bionda Zonderop, direct na de partij: „Laat ze die toer nooien maar lekker snel gaan spelen. Ze heeft er de leeftijd voor en wordt er alleen maar beter van." Over haar eigen prestatie was de 22-jarige Ripse gisteren eigenlijk nog wel rede lijk tevreden. „Natuurlijk wil ik zo'n partij winnen. Daar ga ik ook voor. Maar het is duidelijk dat ik op dit moment gewoon minder sterk speel. Hele dagen werken, minder trainen. Logisch dat je dat gaat mer ken. Maar ik heb het nog altijd wel naar m'n zin op de tennis baan." Heddy Boers duidelijk ook. TENNISMEDEWERKER Ivor Bergsma is na twee toemooiweken nog ongeslagen. Na de ruime winst vorige week in het Cl-toernooi van De Merenwijk was de tennisleraar uit Ter Aar afgelopen week oppennachtig in het Dulentoernooi in Nieuwkoop. Tot de finale werd in drie partijen slechts twee games afgestaan. De districtsjeugd in de personen van Danny van der Doe en Henrik Kroon kreeg van Bergsma een gratis lesje. In de eindstrijd schopte TEAN-speler Xander van Bommel het tot vier games. Bij de D-mannen hield Jeffrey van der Lek de overwinning in eigen huis. Camiel Wapenaar was in de slotronde toch onvol doende toegerust om de Nieuwkoper te weerstaan. Renate den Bleeker en Marloes de Groot zorgden voor een verrassing door niet alleen het vrouwendubbel in de D-afdeling, maar ook die in de C-categorie te winnen. De laatste zelfs zonder setverlies. Thuisspeelster Hermien Blommers kon ditmaal niet haar mamietje staan en moest genoegen nemen met twee tweede plaatsen. Altijd nog een meer dan Dick Ackerman. De wedstrijd leider, vorig jaar nog goed voor twee hoofdprijzen, krijgt zijn kans in augustus. „Dan spelen we de 35+ categorie in het Oluto- toemool. We hebben het open en het plustoemooi vanwege de grote belangstelling moeten opsplitsen." Strooplikkers De Strooplikkers werkten in Langeraar slechts een open onder deel af. De zege in de Dl-finale ging naar Michael Koerts. De speler van en uit Ter Aar klopte Mark Rijnaarts in twee deeltjes. Bij de 25+ dubbels kwam Bart vein de Bosch goed voor de dag. Op eigen grond werd zowel in het C2-mannendubbel met Wal ter Gérard, als in de C2-mbced met Ilonka Wijfje de hoofdprijs binnengesleept. s) LEIDEN PETER KLEIN TENNISMEDEWERKER De meningen over de Bl-man- nenfinale van De Munnik waren scherp verdeeld. Een aantal toe schouwers sprak over goed ten nis van Marco Visser en Onno Guinau. Een aantal anderen vond het maar een gezapige vertoning in een bepaald pove re ambiance. Dan kregen de slotrondes bij de B2-mannen^ tussen Marco Cats en Jan-Pieter* Roeloffs en vooral die in de Cl- categorie tussen Erik-Paul van Weeren en thuisspeler Jeroen Leunissen duidelijk een veel be tere beoordeling. voorsprong in de tweede set be loond. De slimme Visser maakte echter de beste taxatie van de weersomstandigheden. Het drukkende weer moest zijn voormalige competitiemaatje bij Unicum gewoon zoveel slo pen, dat het winnen van de tweede set voldoende moest zijn voor de eindoverwinning. Bij een 4-5 achterstand in de tweede set rechtte de tennisle raar van TEAN nog eenmaal het grote lijf om met een opluch tend "He', he'" de tiende game binnen te slepen. Visser bleef de volgende twee games geduldig wachten tot Guinau de fouten wilde maken en ook maakte. In In feite hadden beide groepe ringen het gelijk aan hun zijde. Visser en Guinau kennen elkaar nu eenmaal door en door en waren bij vlagen dus lief voor en aardig tegen elkaar. In die sfeer blijft de felheid en zeker de lust tot het uiterste gaan achterwe ge. Gevoegd bij de constatering, dat De Munnik een echt center- court en een schaduwrijke plek tegen de brandende zon ont beert en de povere ambiance is verklaard. Taxatie Guinau had de eerste anderhal ve set toch het beste van het spel. De reus uit Alphen ser veerde beter, had de hardere en scherpere groundstrokes en ook het subtiele werk lukte beter. Het werd met het winnen van de eerste reeks en een minimale de derde set was het duidelijk wie de winnaar zou worden, al probeerde Guinau zich nog eenmaal op te peppen met de uitroep: „Doe het dan maar voor het geld." Het leverde in derdaad een game op. De hoofdprijs ging echter toch naar Marco Visser, die zijn krachten zo goed had verdeeld, dat hij ook de clubfinale tegen Paolo Polla bij OLTC en de mixedfina le met Bionda Zonderop tot een goed einde kon brengen. Leunissen Visser was niet de enige, die gis- 'teren veel aan de bak moest. Jeroen Leunissen mocht op De Munniks slotdag vier maal zijn krachten meten. Twee maal in het Cl-enkelspel en in twee dubbelfinales. Wie veel wint, Marco Visser op weg naar de winst speelt goed. In de competitie had de twintigjarige Leunissen dit met het eerste team van zijn club reeds getoond. In het open toernooi kon de nieuwe smaak maker van het op competitiege- bied gerenoveerde De Munnik zijn progressie aan de buiten wereld tonen. Hij deed het met verve. Alleen in de eindstrijd tegen Erik-Paul van Weeren was dit alles net niet voldoende. De speler van Forescate draait eveneens een perfect seizoen. 7,Ik vond, dat ik in de zaterdag competitie geen tegenstand meer had", stelde de overwin- op Onno Guinau. naar na afloop. „Door het ver trek van Gertjan Egberink kwam er op zondag een plaatsje vrij. De kans om samen met Marco Stals en Maarten Soels te spelen heb ik gegrepen. Je draait wel lange dagen, maar dat komt me op de toernooien alleen maar goed uit. Ook al drink ik af en toe een biertje en rook ik een si garetje, door het basketball heb ik genoeg conditie over om een goede derde set te spelen." Het geen Van Weeren in de finale tegen de jongste Leunissen dan ook deed. Voor de verliezer resteerden nog de Cl-dubbelfinale met ou dere broer Edwin en de verras sende stek in de finale bij de B- dubbels met Robbert-Paul Hartwijk. De broers waren in drie sets beter dan de vroegere De Munnik-glorie Edwin van Benschop en Giovanni Sekeris. Een afdeling hoger ging de eer ste prijs naar Joep Knijn en Wil lem Visser. Zandbergen De grote winst was echter voor De Munnik en haar eerste team, dat naast de beide Leunissens ook de vrouwen ver zag komen: Ingrid Bavelaar sneuvelde in de halve eindstrijd, Charlotte foto mark lamers/foto holvast Zandbergen won het Cl-toer nooi en speelde de finale in de B2. In die Cl-categorie was de districtsjeugdkampioene in de leeftijd tot en met veertien jaar verlost van Martine Griekspoor, die haar in Lisse voor de eerste maal aftroefde. Marloes ten Berge zorgde voor dit kunst stukje. maar kon vervolgens te gen Zandbergen de kroon niet op het werk zetten. In de B2 bleek Carmen Dels asso nog een maatje te groot, maar in de laatste mixed met broer Joris sloeg Charlotte Zandbergen nogmaals toe. BIRMINGHAM ANP teams veroverden met hun v overwinningen een plaats in de strijd om de wereldbeker, in september in Londen. De zwakke prestaties in Bir mingham zijn verklaarbaar om dat vele teams lang niet in hun sterkste opstelling konden uit komen. Alleen Duitsland kon zijn sterkste ploegen opstellen. In andere landen concentreren de atleten zich op het EK, van 7 tot en met 14 augustus in Hel sinki. Een andere oorzaak is dat de Internationale Amateur Atletiek Federatie (IAF) de dopingcon troles vooral in Oosteuropese landen heeft verscherpt. In Bir mingham kwam in de open baarheid dat onlangs in Roeme nië twee dopingcontroles posi tief zijn uitgevallen. De namen van de betrapten zijn door de wereldbond nog niet vrijgege ven. Een groot puntenverzame- laar voor -Groot-Brittannië was wereldkampioen Linford Chris tie. De Brit won zowel de 100 als 200 meter en maakte ook deel uit van de Engelse 4 x 100 meter ploeg. De Duitsers legden de basis voor hun winst op de eerste dag met één overwinning en vijf tweede plaatsen. Zondag voeg den zij daar nog drie overwin ningen aan toe. Bij de vrouwen was de strijd evenwichtiger. De beste prestaties in Bir mingham kwamen tot stand op de technische nummers. De Rus Andrej Moroevjev zorgde met 87,34 m voor een nationaal record speerwerpen. Zijn land genoot Dennis Kapoestin hink te, stapte en sprorig naar 17,30 meter. Verder sprong Heike Drechlser (Dui) 6,99 meter ver en wierp landgenote like Wyludda 68,36 meter met de discus. Natalia Tsjikolenko uit Wit- Rusland bevestigde haar toon aangevende positie dit seizoen bij het speerwerpen met 69,00 meter. Leidsch Dagblad j Tennis Circuit Rabobank Q [Advantage begint bij VINTERSPOHT* Breestraat 133, Leiden tel. 071-123 953 Rabobank. Aangenaam. Rabobank Q SPUKENISSE. PETER KLEIN TENNISMEDEWERKER Marco van Trigt heeft het hoofdschema van het eerste toernooi van het Nederlands Satelite-circuit in Spijkenisse niet gehaald. De Hillegomse A-speler ging na een tegen een Zwitser gewonnen eerste ronde in de tweede schifting in drie sets tegen de Engels man Bates ten onder. In het dubbelspel plaatste Van Trigt zich wel voor het hoofdtoer nooi. Met Metselaars-speler Elmar Gerth werd via een ze ge op twee Tsjechen de twee de ronde bereikt. Hierin wa ren de latere winnaars Pierre Bouteyre (Fra) en Aleksander Kitinov (Rus) met 6-1 6-2 de betere. Het enkelspel werd gewonnen door de Duitser Michael Kohlmann. Deze week wordt het salelite-cir- cuit vervolgt bij Beekhuizen in Velp. In de aanloop naar zijn eerste internationale toer nooi had Van Trigt het twee sterren A-toernooi van Cromwijck in Woerden win nend afgesloten. Ondanks concurrentie van op de na tionale ranglijst hoger geklas seerde spelers als Jeroen Heinhuis en Eddy Scholl be reikte de Hillegommer de halve finale. Hierin werd met Frank van den Heuvel afge rekend. In de eindstrijd bleef Van Trigt met 6-3 7-5 de baas over Eric Brummer, die een week eerder in het vierster- ren A-toemooi van Heer- hugowaard tot kampioen was gekroond. Buis Carlijn Buis is in de kwalifi- katie voor het tweesterren A- toernooi van Ede blijven ste ken. De Voorhoutse belofte trof het niet met een loting tegen Aafje Evers. De hoofd klassespeelster van het Hil- versumse Melkhuisje had zich te laat ingeschreven, maar was door de wedstrijd leiding met een wild-card bedacht. Het kampioensteam van Nieuw Vennep werd in de ra ce om de juniorenlandstitel uitgeschakeld. Martine Griekspoor, Martine Willems, Danny van der Doe en Hen- rik Kroon bogen met 3-5 voor het bezoekende Smash uit het Limburgse Bome. Na de enkelspelen was de stand door winst van Van der Doe en Kroon nog gelijk. CIRCUIT IN CIJFERS De Munnik HEB1: M. Visser-0. Guinau 3- 6, 7-5,6-2 DEB1: H. Boers-B. Zonderop 4-6, 6-3, 7-5. HDB: Visser/Kmjn - Hartwijk/Leunissen 6-4, 7-5. GDB: Zonderop/Visser- Poot/Nagtegeller 6-3, 3-6, 6-3. HEB2: M. Cats - J.P. Roeloffs 6- 7. 6-4, 6-4. DEB2: C. Delsasso - C. Zandbergen 6-3, 6-1. HEC1: E. van Weeren - J. Leu nissen 6-2, 2-6, 6-4. DEC1: C. Zandbergen - M. ten Berge 6-1, 2-6, 6-4. HDC1: Leunissen/Leu- nissen - Van Benschop/Sekeris 6-3, 3-6, 6-2. DDC: Gerrese/Zonnevylle - Machielse- /Kok 6-2, 6-2. GDC: Zandber gen/Zandbergen - Dekker- /Roeloffs 6-3, 6-1. HEC2: J. Straver - v.d. Hoef 6-1. 6-2. DEC2: H. Rothbarth-M. Pronk 6-2, 3-6, 6-3. HDC2: Straver/Vermeulen - Stadt- /Parsons 6-2, 7-5. HEC2 30+: M. Zaal - D. v.d. Berg 3-6, 6-4, 6-3. HDC2 30+: V.d. BergA/an Veen - Dofferhoff- A/an Duivenboden 6-2, 5-7, 6-4. DDC2 30+: ChrispijnA/an Veen - Dorst/Koopman 6-4, 6-4. GDC2 30+: Van Boxtel/Strietman - V.d. Hoeven/De Klein 6-2, 7-5. HED1: R. de Wolf - W. van Veen 6-3, 7-5. DED1: H. Rothbarth- A. Wilbrink 7-5, 5-7, 7-6. GDD1: De Lange/Montfrooy - Schouten- A/an Heijningen 6-4, 7-5. HED2: B. Delsasso - J. Slinger land 6-3, 6-3. DED2: M. Heijser - A. Feyaerts 6-4, 7-6. HDD2: NyquistA/an der Valk - Kouwen- berg/Spoelstra w.o. DDD2: Van Overveld/Paauw - Fulpen/Fulpen 6-3, 4-6, 6-0. GDD2: Van Veen- A/an Veen - Timmerije/Timmerije 6-4,6-1. HED1 30+: H. van Meurs - N. van Dijk 6-1, 6-1. HDD1 30+: Brouwer/Strijk - Blankenstein/Gi- liams 6-4, 4-6, 6-2. GDD1 30+: Van Doesburg/Brouwer - V.d. Berg/V.d. Voort 6-0, 6-1. DED2 30+: C. de Jong - M. de Groot 6-0, 6-0. HED2 30+: J. v.d. Salm - M. Stokhuyzen 6-1, 6-3. HDD2 30+: V.d. LansA/oge- laar- Hoornstra/Verhoeven 6-7, 6-2, 6-2 DDD2 30+: Van Haver- Tolsma/Mostert - De JongA/.d. Poel 7-5, 3-6, 6-4. GDD2 30+: Van Haver-TolsmaA/an Haver - Hansen/Knijnenburg 6-1,6-3. HEV1: C. Mahoney-A. v.d. Berg 6-2, 6-4. KLTV HEC: M. van Leeuwen - E. Snel ders 6-0, 6-2. HDC: Taat/Kraan - Kraska/Hoek 7-6, 6-1. GDC: HensbergenA/an der Plas - Van der Heiden/Freke 6-0, 7-5. HEC 30+: N. van Dam - H. Hin- nen 6-1, 6-2. HDC 30+: Van Dam/De Ridder - Manuputty/On- vlee 6-3, 6-1. GDC 30+: Raven- sbergen/Taat - Dros/De Groot 6-3, 5-7,6-4. HED: C. Boonstoppel - R. de Boer 6-1, 6-1. DED: E. v.d. Wiel - P. Hus 6-0, 6-1. HDD: Boon stoppel/Boonstoppel - Braun- /Bus6-3, 6-7, 6-1. DDD: Leon- hardt/Lommerse - Houwer/Hou wer 3-6, 7-5, 7-6. GDD: Van DuynA/an Duyn - Lommerse- /Leonhardt 6-4, 4-6, 6-4. HED 30+: M. v.d. Plas-J. van Dijk 7-5, 6-0. HDD 30+: Star- /De Mooy - Kuyt/Van der Plas 6-2, 1-6, 6-0. DDD 30+: Bouhuys/De Vries - Epping/De Boer 2-6, 6-4, 6-0 GDD 30+: Van Amerom/Star - PaauwA/an der Plas 4-6, 6-3, Dulentoernooi Nieuwkoop HEC1: halve finales: X. van Bom mel-R.v.d. Helm 6-3 6-3; I. Bergsma - H. Kroon 6-0 6-0. Fi nale: Bergsma - Van Bommel 6- 1 6-3. HDC: finale: E. Berends/F. Copier - J. Schoema- ker/P.F. Stroo 6-3 6-4. DDC: fi nale: R. den Bleeker/M. de GroDt - H. Blommers-Mannen/N.v.d. Broek 6-0 6-1. GDC: finale: S. van Capel/W. Klijn - H. Blom- mers-Mannen/D. Ackerman 6-2 2-6 6-2. HED1: halve finales: C. Wape naar - M. de Vries 6-4 6-1; J.v.d. Lek/D. de Jongh 6-4 6-1. Finale: Van der Lek - Wapenaar 6-2 7-5. DED1: finale: M. Schmitz - H. Pont w.o. wegens vakantie. HDD1: finale: B. Joosten/P. Lambers-M. Nieuwenhuizen/E. Spliet 6-1 6-3. DDD1: finale: R. den Bleeker/M. de Groot - T. Aartman/B. Visser 6-2 3-6 6-1 GDD1:finale: I. Roest/J. Jansen - M. van Es/M. sanne 6-3 3-6 7- Langeraar HED1: halve finales.- M. Rijnaar ts-S. Sanders 6-3 6-2; M Koerts - P. ter Haak 6-2 6-2. Fi nale: Koerts - Rijnaarts 6-2 6-4 HDC2 25+: finale: B.v.d. Bosch/W. Gérard - R. Preyer/A. Straathof 5-7 7-6 6-2. DDC2 25 finale: M. Heiligenberg/J.v.d. Vlugt-R. Heemskerk/1. Wijfje 6- 0 6-1. GDC2 25+: finale: I. Wijf- je/B.v.d. Bosch - L. Heyers/J.M. van Tol 7-6 6-2. HDD1 25+: finale: R. Koele- man/E. Muller - E. Hijne/D. Kind 7-5 6-4. DDD1 25+: finale: C. Hansen/C. Niersman - 0. Gesma n/A. Uljee 6-1 5-7 6-0 GDD1 25+: finale: S. P. ter Haak - A Vernooy/E. Fallaux 7-5 6-3. Uitslagen voorrondes districts kampioenschappen op pagina

Leidsch Dagblad | 1994 | | pagina 19