'Achterlijk sterk veld' op Unicum Boogert struikelt over kroonprinses Boomlange Guinau wil te kleine Masterstrui weer aan Warmte belooft zware triathlon Sport Leidsch Dagblad Tennis Circuit RabobankQ ZATERDAG 25 JUN11994 CHEF WILLEM SPIERDIJK. 071 -356464, PLV -CHEF ROB ONDERWATER, 071 -3564£ leiden rob van der zanden Het is een beetje als op Wim bledon. Als Steffi Graf er niet bij is. kan het nog wel eens ver draaid spannend worden. Zo ook volgende week bij Unicum waar de tenniskampioenschap pen van het district Leiden wor den gespeeld. 'Veelvraat' Jan Willem Lugthart - hij won in de laatste zes jaar vijf titels - is er niet bij en het veld ligt nu hele maal open. Omdat de titelhouder vanwe ge werkomstandigheden verstek laat gaan, belooft de strijd in B bij de mannen boeiend te wor den. Het speelschema is de laatste jaren niet zo stérk ge weest als tijdens deze 29ste edi tie van de 'districts'. Het sche ma van 32 zit tot de laatste plaats vol en een 'bye' in de eer ste ronde is er dus, in tegenstel ling tot voorgaande jaren, niet bij voor de spelers. Iedereen moet meteen aan de bak aan de Haarlemmertrekvaart. Naast Lugthart laten Martijn Krans en Mare Fleischeuer ver stek gaan, maar voor de rest zijn vrijwel alle toppers aanwezig. Jeroen Boogmans voert de plaatsingslijst aan, gevolgd door zijn maatje Marco Visser. Ver der doen onder anderen Martijn van den Berg, Martin Verkerk, Gertjan Egberink, Onno Guinau. Mare Nagelkerken, Martin Verkerk, Jeroen Vink en Willem Visser een gooi naar de titel. Taco 'Ted' Stoppels is in zijn nopjes met het B-veld. Als 'toer nooidirecteur' is hij samen met Arnoud van Sterkenburg, Jolan- da Dolman en Pauline Hoogwa ter verantwoordelijk voor de wedstrijdleiding. ,,De belang stelling is dit jaar overweldi gend zegt Stoppels. ,,Het B- veld is achterlijk sterk", vult Van Sterkenburg aan. Bij de vrouwen komt de titel verdediger overigens ook niet opdagen. De Belgische Cindy Vincent, vorig jaar nog competi tie spelend voor Unicum, blijft weg en de verliezend finalist van '93 voert nu de plaatsings lijst aan. Dat is Bionda Zonder- op. die vorig jaar in de eindstrijd geblesseerd moest af haken. Zonderop krijgt concurrentie van onder anderen Irma van Seeters, Ingrid Kruit en Marieke Bethlehem. Carlijn Buis speelt niet. Het talent dat vorig jaar nog in de clinch lag met de late re winnaar (de dames stapten ruziënd van de baan en maak ten hun partij pas een dag later af) verkiest een A-toernooi el ders. Bij Unicum is ook de C-lijst heel pittig en sterk. Er wordt ook gestreden in Dl 35+ en C2 35+. De winnaars van die cate gorieën worden uitgezonden naar de landelijke Masters. Al met al staan er volgende week (er wordt overigens komend weekeinde al voorzichtig be gonnen met wat potjes) 484 tennissers op de baan. Ze spe len 489 partijen. Stoppels: ,,De weersvoorspellingen zijn goed, maar bij een dag regen wordt het al een gekkenhuis. Ik kom toch uit op zo'n zestig partijen die ik dagelijks moet wegwer ken. Dat is veel." In noodgevallen zal de wed strijdleiding zich moeten 'verla gen' tot het spelen van pro-sets, de afgeslankte tenniswedstrij den waarbij niet om twee ge wonnen sets wordt gespeeld maar om acht gewonnen ga mes. ,,Ik heb er een hekel aan en zal me fel verzetten als het zo ver moet komen", zegt Stop pels. ..Als puntje bij paaltje komt aullen we wel moeten met die pro-sets. Maar misschien kunnen we de finale op maan dag spelen. Dat doen ze op Wimbledon toch ook als het moet? Daar spelen ze toch ook geen pro-setjes?" Kristie Boogert maakt een laatste knieval op het gras van Wimbledon. De Amerikaanse Lori McNeil, kanshebber voor de overwinning bij de vrouwen, schakelde de Nederlandse tennis ster Uit. FOTO ANP Toen Lori McNeil deze week Steffi Graf uit het Wimbled- ontoernooi sloeg, vroeg de halve wereldpers de Ameri kaanse het hemd van het lijf. Gisteren sloeg ze Kristie Boogert uit Zuid-Beijerland met 6-2 en 6-4 uit het toer nooi en vond ze alleen wat Nederlandse en Amerikaanse verslaggevers tegenover zich. Dat ze Wimbledon 1994 van de laatste Nederlandse vertegenwoordiger had ont daan was geen wereldnieuws. Toch zou McNeil dat vol gende week best opnieuw kunnen worden. Natuurlijk, het toernooi is nog lang, maar na het verdwijnen van Graf is McNeil in haar speelhelft wel een van de grote namen. Als het om grastennis gaat zelfs een van de grootste. Martina Navratilova en Jana Novotna, twee andere grote grasspeelsters, zitten niet in haar speelhelft. Een van de twee komt ze op z'n vroegst in de eindstrijd tegen. En de 30-jarige McNeil zelf is ook een absolute londen gpd Graf verslaan op Wimbledon- gras is geen toevalstreffer, geen kwestie van een goede dag heb ben. Daarvoor moet je gewoon heel goed zijn. Boogert, met uit zondering van een opleving in de tweede set gisteren kansloos tegen de rappe Amerikaanse aanvalster, kan best eens heb ben verloren van de nieuwe Wimbledonkampioene. topper op gras. Ze won in haar elf profjaren tien toernooien, waarvan vier op gras, de laatste twee weken geleden in Birming ham. De donkere McNeil is tame lijk onbekend. Toch was ze in 1988 nummer negen van de we reld. Ze viel daarna weer ver te rug omdat de druk van het moeten presteren het plezier in tennis naar de achtergrond ver drong. Bovendien was de op mars naar de top voor haar veel te snel gegaan. Middelpunt van de journalis tieke belangstelling was ze toen oud-wereldkampioen boksen Mike Tyson haar eens probeer de te versieren met duizend ro zen. Aardig detail: Tysons ex- vrouw, de actrice Robin Givens, is McNeils beste vriendin en was er dinsdag bij toen ze Graf versloeg. Als McNeil ergens over strui kelt komende dagen dan is het over haar opslag. Het volleer- werk was tegen Graf en tegen Boogert uit de kunst. Ook is ze snel. Alleen haar opslag is erg matig. Boogert brak haar giste ren twee keer, maar volleerde en serveerde zelf te slecht om er van te profiteren. Net Kristie Boogert wist niet hele maal of ze nou tevreden moest zijn of niet met haar tweede Wimbledon. Drie rondjes was natuurlijk mooi, mijmerde het 20-jarige talent, dat vorig jaar in Londen al in haar openings wedstrijd sneuvelde. Maar ze had niet haar beste tennis ge speeld, dat zat haar dwars. „Doe ik dat wel, dan kan er in zo'n wedstrijd toch veel meer gebeu- Het was wel een heel andere wedstrijd geweest dan op Rol and Garros, waar McNeil haar ook al dwarsboomde, toen in de tweede ronde. „Maar toen liet ze me naar het net komen en bleef ze zelf achterin. Nu maak te degene die het snelste naar het net kwam het punt." „Maar op zichzelf was drie rondjes natuurlijk best aardig", concludeerde ze tenslotte toch, met in haar achterhoofd dat ze vorige week in Eastbourne fors door haar enkel was gegaan en de voorbereiding op Wimble don eigenlijk halfbakken was geweest. Ze speelde haar drie partijen zelfs met een flink in- getapete enkel. Een stunt tegen McNeil was gisteren alleen extra leuk geweest voor coach Stöve, als aardigheidje voor haar 49ste verjaardag. leiderdorp gert-jan onvlee Hij is al weer een jaar of zes een van de vaste waarden in het Leidse B-circuit. Vanaf het mo ment de Alphenaar, toen als speler van De Munnik, in B de buteerde, is Onno Guinau niet meer bij de sterkste acht spelers van het Leidse tennisdistrict weg te denken. Ook dit jaar is een van die op Mastersdeelne- ming recht gevende plaatsen het doel waarnaar wordt ge streefd. De inmiddels via TEAN en Unicum weer op het oude Al- phense nest teruggekeerde 22- jarige Guinau heeft er vertrou wen in dat hij ook dit seizoen weer een, per definitie te kleine, Masterstrui aangemeten krijgt. „Dat zal toch zeker wel?", laat de bijna twee meter lange eer stejaars-student geschiedenis vol vertrouwen weten. „Kijk, de Masters winnen is natuurlijk een heel ander verhaal. Maar het zou me zwaar tegenvallen als ik er niet gewoon bij zou zijn." Guinau begint zo langzamer hand ook weer in vorm te gera ken. De speler die met service volley een eind kan komen maar ook van achteruit z'n pun ten wil pakken, startte het sei zoen niet optimaal. In de com petitie won hij aanvankelijk z'n potjes nog wel, 'maar toen ik te gen wat sterkere tegenstanders moest, ging ik er mooi af. Alle reden dus voor de speler die op TEAN ook nog wat uur tjes als tennisleraar maakt, om wat meer tijd in de sport te gaan stoppen. Het leverde in de com petitie net niet meer het ge wenste resultaat op. De TEAN- mannen misten de titel in de derde klasse op één punt. Wat echter voor Guinau geen reden is om niet heel tevreden terug te blikken op de competitie. De speler die tot dit seizoen altijd in mixed-teams te vinden was: „Een uitkomst, die herencom petitie. Geen gezeur van dames en lekker korte dagen. Perfect." Ook het eerste toernooi ver liep nog niet direct zoals Guinau het zich had voorge steld. In Lisse botste hij in de tweede ronde op een mindere dag nog tegen Perry Paauw op („Dan kan je het dus tegen Per ry vergeten"), maar op De Mun nik werd inmiddels de halve fi nale een feit. Na een ronde eer der in een 'redelijk goede wed strijd' Patrick Wijffelman te hebben verslagen, werd gister middag ook Philip Nagtegeller met 6-3, 7-6 teruggewezen. Zoals overigens door Guinau van tevoren aangegeven. „Ik heb buiten nog nooit van Philip verloren. Hij moet wel heel goed spelen en ik knap slecht, wil ik dat nu wel doen." Onno Guinau doet het goed op De Munnik. Dat gebeurde dus niet. Guinau beheerste de wedstrijd, had zelfs geen serieuze proble men met een 4-1 achterstand in de twéede set en maakte de partij in de tiebreak toch nog betrekkelijk eenvoudig uit. In de halve eindstrijd ontmoet ARCHIEFFOTO LOEK ZUYDERDUIN Guinau vandaag de winnaar van de partij tussen Haarlem mer Joep Knijn en Robert Paul Hartwijk. Een tegenstander die hij niet direct tot de allersterksten re kent. „Het seizoen is natuurlijk nog kort, dus een goed beeld is er eigenlijk nog niet. Maar ik verwacht dit jaar vooral veel van Jeroen Boogmans. Het zou mij niet verbazen als hij het Jan Willem Lugthart heel erg lastig gaat maken." Lugthart. nu al jarenlang de onbetwiste B-heerser in het 'Leidse', is ook wat minder na drukkelijk aanwezig. De Katwij- ker had zich al voorgenomen wat minder toernooien te spe len en kampt daarbij met een enkelblessure. Ook op de dis trictskampioenschappen zal Lugthart derhalve ontbreken. Met Boogmans verwacht On no Guinau ook veel van spelers als Gert Jan Egberink en Martijn Krans. „En misschien Mare Fleischeuer en Marco Visser, hoewel die nog niet zo in vorm lijkt. Maar nogmaals, echt veel valt daar nog niet van te zeggen. We zitten pas in de tweede week van de toernooien en ik weet ook helemaal niet welke spelers van plan zijn om veel in Leiden te spelen. Wat in elk geval wel duidelijk is, is dat er zich dit seizoen wat sterke, betrekkelijke 'nieuwko mers' in het B-circuit hebben gemeld. Martin van de Berg, Martin Verkerk, Mare Brand en toch ook Willem Visser en Pa trick Wijffelman tekenen voor het nieuwe bloed dat in staat mag worden geacht voor verras singen te zorgen. Een gang van zaken die door Guinau wordt toegejuicht: „Leuk toch, nieuwe gezichten die ook nog wat klaar kunnen maken in B?" Ze mogen zich wat Onno Guinau betreft desnoods nog voor het afsluitende Masters- toemooi op Unicum plaatsen. Zo lang het hem natuurlijk maar niet zijn plek kost. „Want dat toernooi is echt te leuk om te missen." Dat mag nie\ londen gpd SI Kenneth Carlsen was don» derdag de surprise van Wim bledon, toen hij Stephan Ed berg versloeg. Gisteren ver raste de Deen Wimbledoi ook, maar daar waren ze ij Londen minder blij met Spugen op het Wimbledon- gras is dit jaar officieel verbo den, dus wat Carlsen deed, kon helemaal niet: hij g; over op het heiligste gras varï Engeland. En kreeg prompt een waarschuwing voordat hij zich van de baan spoedde naar de ziekenboeg. A De 21-jarige Deen was op Wimbledon nog veel kortei een held dan hij zelf haf kunnen vermoeden. De vijf setter die hij donderdag te gen Stephan Edberg speelde, lag hem gisteren blijkbaar j nog zwaar op de maag toen hij al weer moest aantreden, tegen de Zweed Björkmajt Vóór de wedstrijd begon had hij al overgegeven, maar hij brak de Zweed prompt nog in zijn openingsgame. Maat bij een 4-6, 4-6 en 0-1-acfy' terstand ging het mis. Car]'-1 sen sloeg een ace, draaidej V* zich om en deponeerde zijn lunch op het gras. Hij zat nog op zijn knieën toen hij een waarschuwing kreeg omdat hij te lang wachtte met zijn' volgende opslag. Die had; binnen 25 seconden moeten' komen, maar kwam er hele maal niet meer, omdat zijn coach hem van de baan haal de. Hij kreeg overigens geen' boete. bu Recordbedrag voor tv-rechten Het Amerikaanse tv-station CBS heeft voor 375 miljoen dollar ongeveer 750 miljoen gulden de uitzendrechten voor Olympische Winterspelen var 1998 in Nagano gekocht. Eer record, in 1988 telde concurred ABC 620 miljoen gulden nee voor de exclusieven rechten Calgary. Voor Lillehammer be taalde CBS dit jaar niet mei dan 600 miljoen gulden. CIRCUIT IN CIJFERS De Munnik HEB1: O. Guinau - P. Nagtegel Ier 6-3, 7-6. DEB1: H. Boers - Bethlehem 6-3, 6-3. HEB2: I.P Roeloffs - P. van Hal 7-5, 6-0; DEB2: C. Delsasso - I. Boere 6- 2, 6-3. HDB: Knijn/W. Visser Beyen/Robben 6-2,6-3. HÉC1: H. van Velzen - A. Hon?i 7-5, 6-1; E.P. van Weeren - Zandbergen 3-6, 6-4, 6-2; Roggeveen - T. van der Voort fr 2, 6-1; J. Leunissen - P. R veen 7-5, 6-3. DECl: C. Zand bergen - F. Meyer 6-2, 6-4; M ten Berge - M. Griekspoor 6-3 0-6, 7-5. HEC2: J. Straver - R. Frohvyefo 6-4, 6-3; R. van de Hoef - H. van de Burg 7-5, 6-4; W. van Schie M. Volwater 6-0, 6-2. DEC2 Beek - Rothbarth 6-3, 6-2. HDC1: Frohwein/Vermeulen Hertzberger/Van de Hoef 6-2,6- 4; Van Benschop/Sekeris Hamming/Roggeveen 6-7, 6-3 6-2. HDC2: Stadt/Parsons - Var Doorn/Wessels 6-16-0. DDC: Gerrese/Zonnevylle - Sér lier/Zeilmaker 6-0, 6-1. GIjfc Vermeulen/Vermeulen - Gar$- hagen/Van Houten 7-5, 7-5, Pronk/Balsink - Vermeulen- /Vermeulen 6-0,7-6. Argentin stopt onmiddellijk rome» Profwielrenner Moreno Argentin is met onmiddellijke in gang gestopt. De 33-jarige Italiaan had aangekondigd na dit sei zoen een punt te zetten achter zijn loopbaan. Een reden voor zijn plotselinge beslissing gaf hij gisteren niet. De wereldkam pioen van 1986 blijft wel als adviseur verbonden aan zijn huidige werkgever Gewiss. Argentin was veertien jaar beroepsrenner. Hij behaalde 87 overwinningen. Dit seizoen won hij vier keer, de laatste maal op 23 mei in de Ronde van Italië, waardpor hij even de leiderstrui kon dragen. Argentin had last van een hardnekkige knieblessure. Het kan de oorzaak zijn dat hij eerder dan gepland definitief afstapte. Van der Veer soleert naar overwinning den haag Theo van der Veer heeft een overwinning aan zijn lange erelijst toegevoegd. De 39-jarige atleet van AV Holland so leerde gisteravond in Den Haag onbedreigd naar de eerste plaats op de drieduizend meter in 8.40.3. Achter de Leiderdorper legde Jaap van Duyvenvoorde van De Bataven beslag op de tweede plaats (8.53.4). Jeroen Overduin (Holland) was met 9.04.4 de snelste junior van de avond. Weer nieuwe aankoop Go Ahead Deventer Een dag nadat beddengigant Auping had toegezegd volgend voetbaljaar shirtsponsor van GA Eagles te worden, strik te de Deventer%redivisionist gisteren Jack de Gier. De Gier kwam de afgelopen drie seizoenen uit voor Cambuur-Leeuwar den dat vorige maand uit de eredivisie degradeerde. De Gier is de derde aankoop van GA Eagles voor het nieuwe seizoen. Eer der werden Marcel Valk, afgelopen seizoen door RKC gehuurd van FC Den Haag, en ex-international Joop Hiele vastgelegd. Cambuur-Leeuwarden verlangde 850.000 gulden voor zijn aan valler. GA Eagles deed een beroep op het spelersinvesterings- fonds dat voor een deei de komst van de 25-jarige Brabander fi nancierde. Van den Ouweelen verdedigt titel niet SCOREBORD SPORTPRIJSVRAGEN Lucky Ten, vrijdag 24 juni: 3-4-5-10-11-16-22-29-30-31-36-40-42- 45-51-58-60-64-70-72. (onder voorbehoud) leiden wilmar kortleever medewerker De jaarlijkse triathlon van de Leidse Politie Sportvereniging belooft vandaag een mooie maar zware wedstrijd te wor den. Met meer dan 25 graden celcius in de weersvoorspellin gen gaan naar verwachting Har- co Schaafsma, Mart Moraal en Hans Bouwmeester strijden om de ereplaatsen. Vorig jaar won Rinse van den Ouweelen de hoofdprijs bij de LPSV, vóór Hans Bouwmeester en Herman Blóte. Van den Ou weelen zal zijn titel dit jaar ech ter niet kunnen verdedigen. De tódenaar is morgen in Waal wijk één van de favorieten bij de Nederlands Kampioenschappen junioren/jeugd, waar ook Al phenaar Raymond Pet uitkomt. In Leiden komen de favorie ten over de kilometer zwem men, 45,6 kilometer fietsen en tien kilometer lopen nu waar schijnlijk van De Zijl/LGB. Van hen is Schaafsma de afgelopen weken de man in vorm. Als goed Fietser zal de Rijnsburger de betere zwemmer Bouw meester op het vrij bochtige fietsparcours waarschijnlijk al kunnen achterhalen. De ervaren Mart Moraal, die vorig jaar met veel pecfj te kampen had, dient echter niet te worden onder schat. Bij de wouwen komt de winnares van vorig jaar Gemma van Nijnatten wel aan de start. Van haar club De Zijl/LGB krijgt ze onder meer concurrentie van Pauline Hoppenreijs. De verwachte hitte heeft in één aspect zijn voordelen. Meerdere triatleten gebruiken de Leidse wedstrijd als voorbe reiding voor de bekende halve triathlon in het Limburgse Stein. Ook deze wedstrijd werd de afgelopen jaren gekenmerkt door zeer warm weer. De start van de LPSV- triathlon is bij het Mondriaan- college in Zuid-West, aanvang 12.45 uur. BASKETBAL Oporto. Vierlandentoernooi mannen. Nederland - Portugal 84-71 (55-37). Top scorers: Goedee 16 punten, Duyvelshoff Huybers 11 Israël - Amerikaans college team 87-85. Eindstand: 1 Israël, 2. Ne derland, 3 Amerikaans collegeteam. 4 Portugal. GOLF Voerendaal. NedcarOpen, mannen. Stand na drie ronden: 1. Muntz 209 slagen (-7). 2. Gee 217, 3. Helsby 220, 4. Giles, Saddington 221, 6. Saxton, Bos, Woof 222, 9 Lovey 224, 10. Smits van Waes- berghe. Allen, Lemmens. Van de Velde 225, 14 Watkins, Boysen 226 MOTORSPORT Assen. Grand Prix wegraces, tweede trai ningsdag. 125 cc: 1 Ueda (Jap) Honda 2.15.444, 2 Sakata (Jap) Aprilia 0,876. 3. Raudies (Dui) Honda 1,304, 8 Bodelier (Ned) Hon da 2,311. 250 cc: 1 Biaggi (Ita) Aprilia 2.05,997, 2. Capirossi (Ita) Honda 0,256, 3. Rombo- ni (Ita) Honda 0,392, 10 Zeelenberg (Ned) Honda 2,719. 500 cc: 1. Doohan (Aus) Honda 2.03,035, 2 Puig (Spa) Honda 0,620, 3. Barros (Bra) Suzuki 0,686, 25. Doorakkers/Ya maha 6,905. Zijspannen: 1. Biland/Waltisperg (Zwi) Swissauto 2.09,476, 2. Boh'nhorst/Brown (Dui/GBr) Steinhausen 1,253, 3 Brind- ley/Hutchinson (GBr) Yamaha 1,362, 10. Kumagaya/Betgens (Jap/Ned) ADM 3,418, 15. Janssen/Geurts van Kessel (Ned) Ya maha 7,060, 18. Webster/Hofsteenge (GBr/Ned) Krauser 8,196, 22. Smit/De Ri|k (Ned) Krauser 10,739. PAARDESPORT Champion Arnhem, internationaal con cours hippique. Springen: Tabel A. 1,50 m, met barrage, tweede kwa lificatie Grote Prijs 1. Sloothaak (Dui) Joli Coeur 0 strafpunten - 36.82 seconden. 2. Vangeenberghe (Bel) Omnistor Freestyle 0- 37,39. 3. Voorn (Ned) Brown Boy 0- 37.74. 4 Hendrix(Ned) BikkerO-38,25 Tabel A. 1,40 m. met barrage: 1. John Whitaker (GBr) Grannusch 0-31,77, 2 Mi chael Whitaker (GBr) My Messieur 0- 33,12, 3. Van der Vleuten (Ned) Especiale 0-36,54, 4. Romp (Ned) Samantha, Tops (Ned) Sonora la Silla 0-38,60, 9. Harmsen (Ned) Didi 0-43,23. Twee fasen (tijd over tweede fase) 1 Wauters (Bel) Isaura va de Helle 0-29,18, 2. Gretzer (Zwe) Feliciano 0-29,51, 3 Go- voni/ Gigolo 0-30,08, 5. Raymakers (Ned) Rinnetou Z 0-30,82. 6 Van der Vleuten/0- lympic Baltazar 0-31,45, 8. Jenny Zoer (Ned) Dartuna 0-32,09 Nationaal: Jacht: 1 Romp/Deka 59,96 seconden, 2. Lansink/Marpe Cherie 61,17, 3. Thijssen- /Domino61,42. Dressuur: Grand Prix 1 Van Grunsven (Ned) Olympic Cocktail 1730 punten (73,62 procent), 2. Bontje (Ned) Heuriger N 1658 (70,55), 3. Dover (VSt) Devereaux 16,43 (69,91), 5. Sven Rothenberger (Ned) Bo 1592 (67,74), 16. Bartels/Olympic Barbria 1497 (63,70), 17 Haazen/Ainsley's Wind sor 1489 (63,36), 20. Sanders/Montreux 1474 (62,72) Landen: 1 Nederland 4980 punten, 2 Duitsland 4781, 3. Vere nigde Staten 4658. Groningen. Koersen, Eerste koers, 1700 m,- 1. Heres Diepnow (Kromkamp) 2.13,3 - 1.18,4, 2. Ironjoe Meerswal, 3. Go Vorstenburcht. Toto: win nend 3,10 plaats 1,70 1,40 koppel 2,80 trio 46,90. Tweede koers, 1700 m. 1. Devils Orchid (Maring) 2 16,3 - 1.20,2, 2 It's a Victory, 3. Harab. Toto: winnend 8,60 plaats 2,80 3,40 koppel 43.40 trio 297,40 Derde koers,'1700 m: 1 Ibintulu (Bos scha) 2 13,5- 1.18.5, 2 SuperS, 3. Hen- ny Quick. Toto winnend 1,80 plaats 1,40 5,10 koppel 10,30 trio 52,90. Vierde koers, 1700 m. 1. Glen Scimitar (Huel) 2.10.0 - 1.13.5. 2. Garnsey's Spy, 3 Ever Buitenzorg. Toto: winnend 2.9Ó plaats 1,40 1,50 koppel 2,70 trio 33.20. Vijfde koers. 2240 m 1 Huib Buitenzorg (Den Dubbelden) 2.55,9 - 1 18,5, 2. Hadi Badi, 3. Heraut Fnesma. Niet gestart Bal tic Fox. Toto: winnend 6,90 plaats 2,60 1,50 koppel 14,10 trio 182.20 Zesde koers, 1700 m; 1 Isador (Luk|e) 2.13.4 - 1.18,5, 2 Imca Marina, 3. Hester Wmdspiel Toto winnend 4,00 plaats 3,00 2,70 koppel 15,60 trio 122,80 Zevende koers, 1700 m: 1. Garnsey's Spy (Gorter) 2 09,9 - 1.16.4. 2. Glen Scimitar, 3. Hedy Boekelte. Toto v/innend 1,40 plaats 1,30 1,30 koppel 2.00 trio 59.30 dubbelwinnend6.40 Achtste koers, 2240 m: 1 Fallon D (Im- ming) 2.56,3 - 1 18,7, 2 Esmaralda. 3. Carlqvist Haule Toto: winnend 1,50 plaats 1,30 1,80 koppel 3,60 trio 34,10. Negende koers. 1700 m l. Gazeau Skoat- ter (Kruis) 2.10,2 - 1.16,6, 2 Dorjungo Supreme, 3. Fahrith Dear. Toto: v 2,30 plaats 1,60 5,80 koppel 17,70 trio 80,00 Omzet totalisator: 86.600,00. TENNIS Wimbledon. Mannen, derde ronde: Martin (VSt/6) - Damm (Tsj) 6-2 6-7 4-6 6- 3 11-9, Bruguera (Spa/8) - Fleurian (Fra) 7-6 6-4 2-6 7-5, Chang (VSt/10) - Connell (Can) 7-6 6-4 6-2, Agassi (VSt/12) - Kriek stein (VSt) 6-4 6-3 7-6, Vacek (Tsj) - Ka felnikov (Rus/15) 4-6 7-5 6-4 3-6 6-jl Björkman (Zwe) - Carlsen (Den) 6 4 6-41 0 opgave, Wayne Ferreira (ZAf) - Wilkinson (GBr) 6-2 6-2 6-3, Sampras (VSt/J)' Adams (VSt) 6-1 5-1 onderbroken wege) regen. Mannendubbel, eerste ronde: Nijssen/Sy (Ned/Ts|//6) - Montana/Pugh (VSt) 6-3 3*6 6-2 7-6 Vrouwen, derde ronde: McNeil (VSt)' Boogert (Ned) 6-2 6-4, Martinez (Spa/3) Tauziat (Fra) 6-1 6-3, Netland (Let) iier iLiuu o-h o-o o-r, odudiini iMigfiui McGrath (VSt) 6-4 6-1, Coetzer (ZAf/14j Helgeson (VSt) 6-0 6-3, Radford (Aus) Gorrochategui (Arg) w.o., Labat (Arg) Shriver (VSt) 6-4 4-6 6-2 xi (Arg/Jap) s-Jagerman (NedL 6-1 7-5, DriehOfs- 6-1 6-4, Boogert/Mu /Muric (Ned/Kro) - Coorengel/Smith' d/Eng) 6-2 5-7 7-5. Gemengd dubbelspel, eerste ronde Hand- /Lake (Eng) - Norval/Vis (ZAf/Ned/12) 6-4 1-6 6-3.

Leidsch Dagblad | 1994 | | pagina 26