MEUBELVOORDEEL SASSENHEIMS 2??L VLOERENHUIS KASTEN De betere buiten boordmotoren Regio Geslaagd! MMkerijUeawitt DOE-HET-ZELF MET SASSENHEIMS DONDERDAG 23 JUNI 1994 902/974 LEIDEN Aan het Bonaventura College in Leiden slaagden de volgende kan didaten: GYMNASIUM/ATHENEUM Edwin van der Aa. Carola van Al phen, Joris Arends. Nicole Baaten- ourg de Jong, Koortje van de Beek. Niels Beerepoot. Isabelle Bekema. Leon Belt. Martine Blote. Marieke Boekee, Ellen Boers. Elemi Breet- velt. Mariëtte Broesterhuizen. Krista Brouwer. Myckel Cremers. Matthijs Dröes. Aad Öroogh. Kees-Jaap Elffe- rich. Gaby Elsgeest. Johannes En gels. Casper Faassen, Bart Frencken. Evelijn Gerstel, Mariska van Ger- wen. Sabine Goedhart. Comé Groen. Marieke van Gurp. Stefan van Haaren. Jacco de Haas'. Anne- lies van der Ham, Sabine van 't Hart. Joos Hartlief, Xander van Hee- ringen. Rob Hogema. Robert-Jan den Hollander. Manja ten Hoopen. Sandra van der Horst. Vincent Huigsloot, Rob Jaspers. Willemijn Jol. Martijn de Jong. Suzanne de Jong, Koen Kaptijn, Yvette Kats. Martijn Kersten. Eline Klaassens, Lucie Kompier, Nanne Kocbee. Alexander van der Kroft. Camiel Kulker. Kristien van de Laar, Sascha Laurense. Tjeerd Meijer. Aravind Menon. Arjan Mieremet, Hans Min- nee. Maarten Molders. Erik Mole naar. Carola Mooiiman, Ronald Nieuwenhuizen, Niels van den Oe- ver. Adriënne Offers, Gerben van Ooijen, Bianca Oudshoorn. Caroline Overdevest, Vincent Paardekoper, Barbara Peterse, Jasper Pijnse van der Aa, Karin Pleij, Frank van der Poel, Yvonne Rietbergen, Martijn van Rijen, Hedwig Rotteveel, Kim van Ruiten, Arend Schinkel, Bart Schouten, Maurice Schouten, Ivo Schram, Madeion Slits, Arwin Smit, Bas Sneldenvaard, Richard Soons, Niels Stokman, Esther Strijk, Sander Tas. Guido Tjia, Eva B Zwetsloot. HAVO Bas Abspoel. Debbie Akerboom. Fa- 1 Beek. Patrick Beekman. Ivo van den Berg. Rosemary van den Berg. Walter van den Berg, Dennis van Berkel. Natalie Berkheij. Maurice Berkhout. Robben Beurse. Leontien Bleichrodt. Esther Blokker. Douke Blommers. Rik Boere. Guus van Bolhuis. Linda Bombeke, Mirjam Bos. Bianca Bouwmeester. Lieselot- te Braun, Gosbert Bross. Fleur Brus- see, Nanda van den Burg. Anita Cheung, Lennard Cozijn, Bart Doo- per. Roos van Duijn, Willeke van Egmond. Joris Elsgeest, Dick van Wieneke Grootaans. Robbert-Paul Hartwijk, Michel Hoek. Bob Hoog- endoorn. Bas van der Hulst, Iris Jan sen. Martijn de Jeu, Roland van der Kaaij, Wendy van Klink, Martijn Koedijk. Jurgen Koot, Tristan Kra mers, Sjors Leenen, Olivia Lindner, Andrea Mallander, Nicole Masten broek. Esther van der Meer, Natha lie van der Meer, Niels van der Meer. Tjerk Meijer, Debby Metz, Paul Michel, Nicolette Montanus, Gabriëlle Nabbe, Suzanne van Nier- op, Femke Niersman, Remco Niesing, Angelique van Noort, Piet Olijerhoek, Leonie Onderwater, Ma- rit Overdevest. Marjolein Pang-At- jok, Kirsten van der Ploeg, Michèle Poels, Marloes van Rijen, Dick van Rijn, David Roijackers, Pieter Rot- mans, Jochem van Ruiten, Rick van Santen, Michel Scheffer, Xander Schipper, Ferry Schouten, Violet Slettenaar, Martijn Smittenaar, Stephan Tijssen, Rob van Tol, Cindy de Tombe, Anne-Geert Tuinier, Edwin Turk, Martijn Uittenhout, Ri chard van Veen. Jaël Veenstra, Ma rian Veerman, Michel Verpaalen, Mirjam Verwoerd, Dennis de Vink, Wendy Vlasveld, Yvonne Vleer. Joost Vlek, .Arjen de Vos, Marieke de Vreede, Diana Vrijburg, Heieen de Waal, Dennis Weeda, Suzanne Wes- selingh. Marieke van Wenen, Tijs Wilbrink. Vincent Windhorst, Paul Witteman. Sander de Wolf. Hui Chun Yang. Claudia Zandbergen. John van Zwieten. MAVO Anthoula Alexopoulou. Alexander van Alphen. Nicoline \an Alphen, Renate Ammazzini, Nicolina Bak ker, Rutger Barends, Robert-Jan Jeroen van der Hulst, Mathew van der Hulst, Jamie Jansen, Linda Juf fermans, Frederik Kerkhoven, Linda van der Klauw, Marcel van Klink, Ton Kloosterman. Roland Koedijk. Rudolf de Koning. Nicolette Kooter. Esther Koree. Arvid Kramer, Francis van der Kroft, Lonneke van der Lee. .Angelique van der Linden. Wai On Lo. Barbara van der Made. Hossin Mardani. Jozeph van der Meer. Esther Moonen. Boudwijn Mulligen, Robert Nieuwkoop. Kevin Nieuw- veen. Karin Ober, L. van Ooijen, Lobke Onvlee, Adriana van Ooster hout. .Alexander Peterse. Esther van der Ploeg, Edwin van der Poel, Mi randa van der Reijden, Bianca van Rijn, Judith Riinsburger, Jeile Ruij- terman, Arnold van Schaik, Mariëlle Schellingerhout. Raymond Schlag- wein, Murat Ali Sertekin, Tamara Smit, Inge Sonnenschein. Michiel Spitzer. Johanna van Staden, Deb bie Steenbergen. Sanne van Steen- delaar, Gedeon Stol. Tom Tiesema, Maria Tijssen. Michael van Veen, Wendy van Veen, Chantal van Vel- zen, Miranda Vincenten, Mieke Vlek, Amporn Vlieland, Marscha de Oever, Martin van Santen, Gerard van Utrecht, Michel Vooijs. MECHANISCHE TECHNIEK - Mar tijn Alblas. Jeroen Altorf, Sander Barnhoorn, Pieter Bedijn, Comelis van Beelen. Dirk van Beelen. Johan nes van den Berg. Adriaan de Borst. Gerrit Brouwer. Dirk van Dijk. Maarten van Duijn. Pieter van Duijn. Johannes Duindam, Geerlof i den Eijkel. Huig Hartevelt, Jaco- Tomjongh, i der Meij, Ja Aan de Bedrijfstechnische School C. Sweris in Leiden slaagden de volgende kandidaten: A.V.B.M. - Rudy v.d. Burg, You- zheng Chou, Leonard Domburg, Pieter v.d. Ploeg, Gerard Reyman. BOUWTECHNIEK TIMMEREN - Rob Heemskerk, Arnold Koning. BOUWTECHNIEK METSELEN - Morgan Bernardina, André Hoge- womng, Danny Philippo, Patnck Pieterse, Dennis Vermeulen, Michel Vermont, Richard Welling, Aly BOUWTECHNIEK SCHILDEREN - Zelito Sanches Tavares, Jan Bleijen- lem van der Plas, Jan Plokker, Mi chiel Reinders, Marcel Ros, Elsa Smids, Pieter Vooijs, Michiel Voor dijk. Alexander Zuijderduijn. VERZORGING - Naomi Augustinus, Linda Barnhoorn, Hugine van Bee len, Antje van Beelen, Rianne Bosch. Daphne Bostelaar, Jenny Brama, Anja Caspers, Anja Cozijn, Immetje van Dijk, Ingrid van Dijk, Gijsberta van Duijn, Johanna van Duijn, Maartje van Duijn, Esther Duivenvoorde, Anna Eland, Willie Gerrits, Renate Guijt, Ingetje Haas noot, Christina Hagenaars, Jacoba Heemskerk, Maartje Heemskerk, Smilja den Heijer, Anne Hoek, Jan netje Hoek, Martha Hoekstra, Maria Keuning, Monique Knoop, Miranda Koelewijn, Sonja Kralt, Cornelia Kuijt, Willemje Kuijt, Annemarie van der Laak, Corina van Leeuwen, Lydia van Leeuwen, Neeltje van Leeuwen, Nathalie van der Linden, Alice de Mooij, Nathalie Nipper, Maartje van den Oever, Maria Olie mans, Arendje Ouwehand, Danielle Ouwehand, Monique Ouwehand, Marjolein Pen, Monique Pieterse, Janneke Planje, Joke Planje, Corne lia van der Plas, Johanna van der Plas, Klaziena van der Plas, Maartje van der Plas, Thea van der Plas, Na- tascha Ravensbergen, Mitsouka Ridderstap, Dieuwke Rozema, Bian- Berkheij, Basnaan Beumer. Karin Blokhuizen, Alfons de Boer. Mirjam van den Bogaard. Ferdi Bonnet. Ju dith Bosman, Annefloor Bouman, Frank van Boxtel, Floris van Breuke- len. Linda van Dam. Margaretha van Dam, Coen van Dijck, Felix Eg berts. Lise Elderhorst, Bartholomeus van der Geest, Robbert de Geus, Jes sica Goedhart. Nelleke van der Goorbergh, Tamara van Goozen. Jo ris Gouman, Tjeerd Gubbens, Evert Heeringen. Robertus van der Hoe-, ven, Rogier van der Hoeven, Mar leen van Hofwegen. Marcel Hoon aard, Gerardus van der Hulst, Slagroomtaarten voor geslaagden Het Leidsch Dagblad publiceert regelmatig de n^men den. Elke dag dat we de opgaven van scholen afdrukken, trekken we uit de lijsten een aantal namen. Zij krijgen van het Leidsch Dag- De gelukkigen kunnen bellen met Antoinette Vonk of Manuela Groeneweg (071 - 356401/356402). Zij nemen het adres op en ver sturen de brief waarmee de taart op onderstaand adres kan worden i der Zwaag, Danny Philippo en Gerard v ^aioiidam Steenstraat 45/47 Leiden Tel. 142343 Milinkovic, Jan 1 BOUWTECHNIEK STRAATMAKEN - Patrick van Veen. MECHANISCHE TECHNIEK - Omer Akim, Richard Blansjaar, Ha- kim Boutahri. Roderik de Haan, Pa trick Meijer, Mozes Nieuwkerk, Marcel van Rhoon. Martijn Slobbe. Rick Stoute. Ben van Veen, Shirley Vijlbrief. KATWIJK Aan het Beroepencollege Rijn mond in Katwijk slaagden de vol gende kandidaten: BOUWTECHNIEK TIMMEREN - Martin van der Bent, Jan van Dijk, Comelis van Duijn, Peter van Duij- venboden, Jan van Duijvenvoorde, Adrianus Durieux, Ban-Jan Frijns, Ronald Groen, Jan Haasnoot, Stef- fan Haver. Sebastiaan Heemskerk, Jacob Hoek, Jacob den Hollander, Comelis Houwaard. Leonardus Kamps, Dirk Kloos. Robben Knetsch, Tiese Lens, Dirk Lindhout. Leendert Mol, Leonard Mol, Pieter van den Oever,. Emiel van der Plas, Martijn Ravensbergen, Andrea van Rijn. Janwillem Soetmulder, Sjaak BOUWTECHNIEK SCHILDEREN - Amerik Durieux, Jan Hartevelt, Da vid Hoogerdijk, Casper Hus, Come lis Imthorn, Maarten de Jong, Petra van Leeuwen, Dirk Messemaker, Ar jan Nijgh, Anthony van Rijn, Michel Schoneveld, Ryan Zuijderduijn, Ma- rinus de Zwart. ELEKTROTECHNIEK - Pieter Brou wer, Jeroen Brussee, Pieter Brussee, Johann van Delft, Leo van Dijk, Maarten Dorsman, Stef Dubbelaar, Dennis van Duivenboden, Pieter Durieux, Ronny Gijselaers, Jacob Haasnoot. Jeroen Havelaar, Wilko Heemskerk, Jacob de Jong, Edwin Kromhout, Nicolaas Kuijt, Peter van der Meij, Hendrikus de Mooij. Dirk Nieuwenhuizen, Dirk Ouwehand, Floris van der Plas, Gert-Jan Raven-* sbergen, Leonard van Rossum. Wil lem Schaap. Martijn Schuitemaker, Arie D. Sip, Arie J.C. Sip, Arnold Vlieland. Erwin de Vreugd, Sebasti aan de Vreugd. Adriaan de Wit. INSTALLATIETECHNIEK - Michael Boezaard, Simon Brandt. Dirk van Delft. Ronald van Drongelen, Peter van Duijvenvoorde. Paul van Eeden, Andreas Koning, Gerard van den Milica Todorovic, Bianca van Tricht, Ivanka van Velzen, Caroline de Vo gel, Cornelia Vooijs. Trea de Vreugd. Yvonne de Vries. Helena Westra, Miriam Zwanenburg. MODE EN KLEDING - Patricia Cor- nelisse, Jacoba Guijt, Esther Heems kerk. .Anja Heidinga, Hulja Kaya, Eelkje de Mooij. Jacoba Nijgh. San dra Noort, Marijke Noppen, Arendje Ouwehand, Mariska van der Plas. Dirkje Plug. Catharina Remmel- zwaal, Cornelia Schouten, Antoinet te Schrijver. Brenda Vierbergen. ADMINISTRATIE - Cornelia Berk heij, Angelique Boonekamp, Ma na van Dijk, Wendy Duijndam, den Oever, Jacoba van der Plas, Ka ren van der Plas. Jacoba van Rijn, Maria Sip, Andrea Zandbergen. kandidaten: Hanan Azzaoui, Dewi Bavius, Nata- scha van den Berg, Irma van den Berg. Frank van den Berg, Eddo Binken, Yvonne Borst, Alexandra Braun, Joyce Broekhuizen, Martijn Buis, Sandra Caspers, Marion van Duivenboden, Pascale Duyndam, Giovanni Groen, José Heemskerk, Jeroen den Hollander, Christy Hoogeveen, Tanja Houwaart, Chuw-Dan Hu, Paul de Jager, Yvon ne van Kampen, Gabriëlle Korver, Ronald de Kuijper, Femke van de Laar, Patricia Lammers, Daniëlle Lammers, Ruud Langeveld, Saskia van der Linden, Sandra van der Lin den, Willem Lindhout. Annemieke Muller, Hashina van der Niet, Josje van der Niet, Wilma Oostdam, Lise- lotte Opdam. Wendy Opstal, Ca- rolien Oranje, Wendy Oudshoom, Marijke Peeters, Monique van der Ploeg, Ruud van Rhijn, Linda de Ridder. Ajolt Rikkert, Dennis van Roon, Caroline Roos. Remco Sal man, Jeroen van Schie, Jolanda van Schie, Rose Maria van der Staak, Ni cole Stark. Rosalie Steinz, Jan Bas Thijssen, Manon Tissing, Peter Ver- hart. Judith Verhart, Erik Vink, Clau dia Warmerdam. Sita Weerink, John de Witt; Fleur van der Zalm, Laura de Zwart, Paul Zwetsloot. RUIMI KOETSIERSWEG 7, SASSENHEIM TEL 02522-30481 MAANDAG GESLOTEN Mercury, de buitenboord motor die je nooit in de steek laat. Snelle starters van 2,5 tot 275 pk met ingebouwde veiligheid en lange levensduur voor een uitdagende prijs. Kom naar v.d. Wansem en bekijk meteen de lichtgewicht aluminium Fisher-boten!

Leidsch Dagblad | 1994 | | pagina 20