Extra Geslaagd! BankMkeni/Jeamm s^smdam DINSDAG 21 JUN11994 Aan de Agrarische School Groene Delta in Oegstgeest slaagden de volgende kandida ten: Ham' Busscher. Marcel Stam mes, Ramona Smouter, Lucia de Jong, Rosetta Jonker, Ma- chiel Magnee, Mandy Barendse. Remco Elburg, Christiaan de Hoop, Miranda de Horn, Jeroen Kok, Marvin Kramer, Wendv Kuiters. Jennefer Mark, Jurgen Mulder, Koen Nieuwenburg, Marit Nieuwenburg, Sven-Olle Ooijendijk, Wesley van Rhijn, Arjan van Rossen, Marinel Schreurs, Ronald Teske, Wouter Verbiest, Monique Vermond, Rachel van der Waal, Stephen Bosman, Arthus Deelen, Andre van Hemert, Marcel van der Hoogt, Remco Kapaan, Thijs Wernecke, Joost van der Aart, Jaimie van Dijk, Ursula Rudz, Marco van Ruiten, Richard van der Zon, Dennis van Zuijlen. Kai Duikers. Rick van Gijlswijk, Joy ce van Veen, Jacco Hellenberg, Cees Kralt, Brenda Suiker. Bian- ca Brandt, Roland Klein, Cindy van der Poel, Ramon Rijntalder, Michel Roest, Linda van den Berg, Mare de Groot, Bram Heijl, Richard Compeer, Remco van Tol, Jeroen Spelt. Aan de MAVO Uitermeer in Lisse slaagden de volgende kandidaten: Cees v.d. Aardweg, Michael Aerts, Antje v.d. Berg, Maaike van Berkel, Bonny Bostelaar, In- grid Bouwmeester, Angela v.d. Braber, Sonja Bruggeman, Jamy de Bruin, Astrid Cederhout, Su zanne Clemens, Ruud Doffer- hoff, René Dol, Paula Doliesla- ger, Suzanne van Hagen, Félice Hoogenbosch, Roel Horsman, Marleen van Houselt, Rolf van Kleef, Lisenka Knook, Inge Kor- tekaas, Marinka Konekaas, Sa- brina Kortekaas, Hesdey Ko- sché, Thijs Kromhout, Angeli- que Kulk, Alexander v.d. Lans, Annemieke v.d. Lans, Jeroen Lengers, Jan Lindeboom, Sjaak Meijer, Cindy Mesman, Ellen van Moorten, Melchior van Nig- tevecht, Jasper van Ooijen, Paul Oudshoom, Karin Peek, Inge Pettinga, Erwin Philipse, Suzan ne v.d. Plas, Simone v.d. Poel, Miranda Schniedwind, Martijn Scholte, Daan Schrama, Wietse Schutte, Robert Smith, Ewald Swinkels, Mariska in 't Veld, Erik Vergunst, Mariëlle de Vlie ger, Bart Vos, Ed Warmerdam, Mark van Went, Patricia Zoet, Natalie de Vlieger, Sietske Brou wer, Mark Clemens, Gerwin Imanse, Anita v.d. Klauw. Aan de Bernardus MAVO in Hillegom slaagden de volgende kandidaten: Yvo Baak, Martijn van Bakel, Meivin van Bakel, Jeroen van Beek, Cindy Berg, Jennifer Berg, Maaike Bierman, Kim Cornets de Groot, Rianne Dixon, Kelly van Eeden, Marlinda van der Eist, Meivin Elstgeest, Sandra van Gerven, Melanie Groene- wold, Rick van der Hulst, Wil- bert Jonkheer, Barry van Kam pen, Joost van Kampen, Thijs Kapper, Wouter Kleyheeg, Niels van der Klugt, Daisy Korbee, Susan Korbmacher, Jaime Kor tekaas, Mariska van Leeuwen, Jamie van de Loo, Martin Loog- man, Bas Lous, Lia van der Meer, Debby van der Meij, De- nise Out, Joyce Pijnaker, Sandra Pompe, Patrick Post, Ron van der Saim, Felix Schutte, Richard van Steijn, Maaike Teeuwen, Michelle Teunissen, Natasje Ui- tendaal, Stefan Ulijn, Gaby Var- kevisser, Jessica Verhaar, Danny Verhoeven, Wendy Warmer dam, Kim Weijers, Ferdy Wil- lemse, Saskia van der Zande. Aan het Pieter Groen College in Katwijk slaagden de volgen de kandidaten: MAVO Monique Adegeest, Ariea Barn- hoom, Aijan Berkheij, Marjan Buis, Judith van der Burg, Esther Colijn, Sandra van Dijk, Marco van Duijvenvoorde, Hendrik van Egmond, Esther Louise van den Eijkel, Jeroen van Geel, Crysta Geijteman, Nieske Glasbergen, Sandra de Graaff, Jack van der Gugten, Sylvia Guijt, Peter Jan Haas broek, Corine Haasnoot, Doro thea Haasnoot, Wouter Haas noot, Ariene Hoek, Bouwe Hoek, Leonie Hoek, Henriëtte Hoek, Marianne Honders, Hot- sche van der Horst, André de Ja ger, Mariëlle Jonker, Judith Ket ting, Arco van Klaveren, Robert Klinkenberg. Lea Klok, Elisabeth Kloos, Gerrit Kloos, Nicole Knetsch, Leendert Koekebakker, Joanne Kromhout, Corine Kuijt, Marja Kuijt, Peter Kuijt, Gürhan Kahraman, Martine Langeweg, Anita Luimes, Martin Messema- ker, Usette Mol, Edwin de Mol, Teun de Mooij, Sandra Mulder, Daniëlle van der Meij, Annette van Nieuwkoop, Alida van der Plas, Gerda van der Plas, Jean- nette van der Plas, Leuntje van der Plas, Martin van der Plas. Martijn van der Plas. Roland van der Plas, Ronald van der Plas, Willianne van der Plas, Furoz Ramanand, Eveline van Rhijn, Amerik van Rijn, Jaco van Rijn, Miranda van Rijn, Nicole Snijders, Jolanda Souverijn, Arie Spaanderman, Jolanda Toet, Mickel van der Valk, Willeke Varkevisser, Diana Verdoes, Hans Verdoes, Esther Vergunst, Jeannette Verheij, Peter Ver- steege, Corine van Vliet, Alida Vooijs, Ilan Vooijs, Patricia Vooijs, Deborah de Vreugd, Ma rianne de Vreugd, Wendy de Vreugd, Edwin Weber, Anouschka Weizenbach, Nelle- ke van der Wiel, Sandra Wolt- haus. Xander Wouda, Jaco Zuij- derduijn, Jerry Zuijderduijn, Je- annetteZuijderduijn HAVO Tamara Baltus, Jaap van Beelen, Mariëlle van Beelen, Remco van den Berg, Jolanda de Best, Bar bara Binnendijk, Marije Blok dijk, Dirk-Jan Blom, Yvonne Boom. Jannette van der Boon, Girby Brandsma. Eveline Buis. Martha Colijn, Johan Demoed, Arie Dubbelaar, Marja van Duijn, Diana van Duijvenbode, Anja van Duijvenbode, Caroline van Duijvenbode, Peter van Duijvenbode, Comiels van Duijvenboden, Nathalie van der Gugten. Judith Günthardt, Mar leen Haasnoot, Niels Heems kerk, Maryse den Heijer, Hans Hoek, Willeke den Hollander, Jaap Imthom, Michiel Kerpers- hoek, Dieuwke Klinkenberg, Li- sette Korpelshoek, Arjan Kort, Peter de Krijger, Johan Kuijt, Mariska Kuijt, Wil Lange, Mi chel Langeveld, Aafke Maitimo, Melissa Marinussen, Gijsbertha van der Meij. Marjon de Mooij, Marianne de Mooij, Tobias Muilwijk, Carolina Ouwehand, Karin van der Perk, Kees van der Plas, Angelique Plas, Mi chiel Priester, Simone Rasen- berg, Melanie Remmelzwaal, Annet de Reus, Arjan Sapei, An- nelies Schaap, Jolanda Schone- veld, Cees Spierenburg, Nata- scha Star, Lisette Steinz, Wouter Tavenier, Pietie van Tongeren, Mieneke Verboom, Maarten Verhoef, Anton Vlieland, Babeth Vooijs, Casper Zuijderduijn, Sonja Zwaan, Ruud Zwanen burg. ATHENEUM Michel van der Bent, Krista Bergmans, Alinda Damsma, Gea van Duijn, Jaco van Duijn, Rosanne van Duijn, Wendy van Duijn, Pieter van Duijvenvoor de, Loes Esten, Cor Guijt, Jolan da Guijt, Mare Guijt, Nico Guijt, Gert Wim ter Haar. Bastiaan Haasnoot, Mariska Haasnoot, Cees Hoek, Simone Hoek, Wim Hoek, Yi Shuai Hu, Kees Jonker, Mariska Korsman, Hanneke van der Marei, Simone van der Ma- rel, Esther van der Meij, Esther van der Plas, Marjan van der Plas, Susan van der Plas, Leen dert Plug, Martin Pompe, Ger- ben Ravensbergen, Mieke Ruis, Alben Rijsdam, Greet Schaart, Frank Tibben, Michel Varkevis ser, Frank Vennix, Inge Verburg, Marcel Volker, Dirk-Willem de Vries, Elroy de Winter, Jaap Zwaan. Aan Het Rijnlands Lyceum in Wassenaar slaagden de volgen de kandidaten: MAVO Daniëlle Abbink, Ramona Bol, Gregory van Brummelen, Liza Cherkawi, Vincent Claus, Marja van der Does, Chantal Fros, Ni- colette de Greef, Janou van Greuningen, Chantal de Groot, Jacoline Hassing, Melanie van Helsdingen, Esther Hooijmans, Anouk Horst, Manja Kienjet, Edwin Knijnenburg, Carlijn Ko ning, Ramona Koning, Pauline Konings, Kim Nagtegaal, Mela nie Paardekooper, Mariska Pie- terse, Linda Remmerswaal, Mei Schuurman, Mark Slats, Anne mieke Spruijt, Jeroen Stok, Nie- ke van Straten, Mariella Taal, Levent Toy, Wilbur van der Vel de, Frank van Vliet, Stephanie Zandvliet, Patrick van Zanten, Yildiz Braam, Nathalie Huntel- man, Wouter Rekkers, Wille- mijn Wagner, Jorg Wesbeek. HAVO Daniëlle Angenent, Karen Bachofher, Daphne Brouwers, Victoria Driessen, Anne Foc- kema Andreae, Comelie Frech, Willem Jan van Galen Last, Leo nie Gussenhoven, Fieke den Hartog, Amout Koning, Jan Ko ning, Marwin Kraall, Tessa Krassenburg, Cees Ligthart, Marcel Lommers, Sandor Ma nuel, Marie-Louise Rijfkogel, Robert van Roijen, Valerie Schil- LEIDEN Aan De Nieuwe Vaart/RIO Scholengemeenschap in Lei den slaagden de volgende kan didaten: VBO-ADMINISTRATIE Tommy Mosselman, Patrick Onderwater, Jolanda Bonte, Marloes Borst, Asmae Bou- negoub, Lea Elizabeth Heyliger, Brenda Heineman, Anita van Rijn, Linda Sasburg, Nadia Tamran, Mendy Tegelaar, Si mone Teske, Jan Prins. Bart de Tombe, Theo Vreeburg, Rachi- da Abba, Amber Buschman, Milouda ElAnnouri, Najat Essa- noussi, Karima Harroui, Sabrina Hoppenbrouwer, Jamila Meqor, Jeannette Noordover, Angelien Parami, Brenda Reijken, Ilonka Beerenfenger, Daniëlle van der Wal, Cevat Sezen, Sandra Kney- ber, Melanie Laterveer. Ankie de Boer, Bianca van der Voorn, Es ter van Wieringen, Alan Groen in 't Woud, Astrid Schipper, Floor Witteman, Geertje van Kooij. VBO-VERKOOP Pascal Dirkse, Remon de Groot, Ramon Nieuwenhuyse, Mark van der Pluijm, Edwin Verbeek. Fadma Housny, Jolanda Houw- aart, Marie-Lousie de Lange, Pauline de Visser, Sandra van Westbroek, Manja Wunderink, Elsa Chiles, Muriëlle van Dijk, Pascal Litaay, Richenel Parami, Jacqueline Halewijn, Niels Ar nold, Ronald van Beek, Bart Jan Fischer, Bart Jan Schupper, Brenda van Leeuwen, Ivonne van Seggelen. VBO-VERZORGING Mireille Betgen. Cekija Blok, Fe licia Cornelisse, Bianca Crama, Ilse van Egmond, Ares de Haan, Miranda Jordens, Saida Mandil, Davina Noordervliet, Susy Todd, Linda de Vos, Yvonne de Jong, Karin de Krijger, Melanie van Teylingen, Simone Weeda, Nancy Broeren, Ingrid Nijssen, Aimée Knol, Marjon de Jong, Addy van de Meer, Wendy Schijf, Ilona van Kampen. VBO-UV/MK - Naziha Afdad, Carola Bautier, Sonja van den Berg, Bianca Choufour, Daniëlle Deegenaars, Cindy Ju, Emie Ka merling, Chantal Kes, Charissa Ouwehand. Karin Ravensber gen, José Visser, Daniëlle Hoog duin, Wendy Koster, Claudia Zara, Evaline Koole, Moena Bal- dew. IVBO-VERZORGING Anuschka Devilee. Linda Huis man, Natascha Labordus, Sabi ne Rietkerken, Jolanda Schuchhard, Lindas Selier, Son ja Siera, Linda van Goozen. IVBO-ADMINISTRATIE Tonnie Schlagwein, Nazama Booy, Corrina van Es, Sandra van den Kerkhof, Esther van Meurs, Daniëlle Roosenbrand, Sabine Hollem, Leonique Kra mers, Claudia Nievaart, Moni que Winter, Steven Baghwat, Bas van Dalen. VBO-HANDELINCL. MIDDEN- STANDSDIPL Frank Tetteroo, Zoë van Berkel, Fransje Dofferhoff, Sabine de Groot, Natasja Schreuder, Dewy Schultz, Johan van Berkum, Marco van der Haven, Raimond Kanne, Sander van Tongeren, Ibtissam Bahri, Moniek van Eg mond, Natalie Onderwater, Si- bel Gültepe, Dustin de Graaf, Jamal Jermoumi, Caroline van de Broek, Nanda van der Hulst, Geertrui Vroomans, Dennis van Eijgen, Johan Baak, Henk van Spijker, Carla Verbeek, Martin van Giezen, Dennis van Kuilen burg, Karien Roelands, Dennis Grootenboer. Willem Heijns, Stephan Nugteren, Vincent Honselaar, Raymond Sietaram. Valery Clarisse, Birgitte Kuiper, Rien van der Laan, Nico Haas noot, Franz Klotz. Daniëlle van Leijden, Mascha Vijlbrief, Su zanne Wijnen, Mark Luyten, Natasja Bouwmeester, Bob Bak ker, Tamara Crama, Desi Dafta- ri, Pieter Zuidberg, Harvey Kors man, Walter van der Geest, Hei di Zoetemelk, Rick Hogenboomfr Bas Pouw, Jasper van der Zwet, Martin Kiele, Roald Esveld, San dra van Diemen, Fabian War merdam, Kirsten Beeuwkes, Marise Bartels. VBO-MIDDENSTAND Jan Star, Willy van de Zanden, Khadya Blouh, Tamara Krakau, Loes Narain, Chadia Shaai, Or- han Alicavusoglu, Jeannette Doeland, Iris Havelaar, Arie Grootveld, Martijn Hörters, Ar jan Gelderblom. Dominic Strijk, Coby de Jong, Jennifer Monker. HOMED Jouad Benaissa, Chiel Thomas, Esther Altorf, Somia Amia, Ni- coliene Govers, Iwana Hons- beek, Chantal Leenen, Nancy van Leeuwen, Pascal Neute boom, Cindy Polane, Heidi Scheurwater, Malika Zerrou, Michael Lamers, Sermin Akkus, Farida Bouchnafa, Kaltoum Bouchnafa, Brenda Pret, Ra- keesh Bachnu, Joyce Bouwman, Patrice Donkers, Dees Peters, Gerco van Duyvenvoorde, San dra Hoeree, Chantal Witjes. VBO-ELECTROTECHNIEK Alpaij Altinogullari, Vincent van Duijn, Abdelmagid Taoumi, Mario de Wolf, Sander van Kla veren, Riko Loos. VBO-FIJNMECHANISCHE TECHNIEK Abdelmajid Ben Saga, Rachid Ouaali, Anoup Poedai, Jasper Klein, Paul Rosier, Danny Meij er. Hans van Huis. VBO-MOTORVOERTUIGEN- TECHNIEK Jamal ElYaakoubi, Henk Flink, Dirk Jan de Graaf, lbo Kaya, Dennis Koet, Ismail Kundak, Jacques Prins, Rob Knijnenburg, Bouke Kuipers, Frank van Dam. VBO-GRAFISCHE TECHNIE KEN Dennis van den Broek, Ron Jan sen, Oskar Lankamp, Jeroen Nieuwenhuizen, Robert de Wit. Annelies Kop, Nathalie Rooze- boom, Desiree Tegelaar, Ca- rolien van der Walle, Pepijn Jungslager, Michael Kok, Ton Plugge, Ton Sanders, Vincent van Tongeren, Sonja Kienjet, Max Arnoldy. Pim Elderhorst, Dave van Maren, Rilana Hols- wilder, Ronnie van Went, Mar- rijolein de Jonge, Charis Bell, Pascal ten Berge, Arjan Rijsdam, Marloes Veelenturf, Otto Droog- endijk, Michel van Heijningen, Rody Abbink, Steven Humme, Evadney van der Zwan, Bart de Vreede, Kim Sloos, Nicole Kerk vliet, Jack Hofmeester, Richard Verduin, Norman Kortekaas, Rory van Haarlem, Maaike de Jong, Jacqueline Nieuwenhuyse, Saskia van de Zwet, Jac Ravens bergen, Ronald van der Meer, Danny van der Zwet, Marja van Es. VBO-TRANSPORT EN LOGIS TIEK Mouloud Akoudad, Patrick van den Hoed, Steven Maaskant, Alexander Roodakkers, Martin van Veen, Wilbert Pasturel, Ra chid Mouaddine, Wilco Heems kerk, Ronald Duyndam. te, Patrick Smolders, Sophie Snouckaert van Schauburg, Jeroen Staartjes, Sander Tulfer, Floris Veldhuijzen, Diederick Vellinga, Willemijn Wijsmuller, Arjan Bakker, Heieen Huntelaar, Marlous de Nerée tot Babbe- rich, Robin Langkemper, Jose phine te Pas, Clarine Schuurs, Ingeboerg Verwoerdt, Roland Dietz, Joris Lindeman, Aad Tim mermans. ATHENEUM Andrew Bameveld, Wouter Boer, Quirijn Bolle, Alexander Bosch, Gijs Brenninkmeijer, Anita de Bruijn, Jurre van Dorp, Eva Dorsteen, Martien van Duijne, Stephanie van Dun, Floris van de Geijn, Willemijn Hogewind, Vanessa van Houtum, Christine Huizing, Mark Irwin, Ties Jansen, Mamix Koets, Hans Korenhof, Marisca Kouwenhoven, Martijn Kras senburg, Marije Lely, Catharine van Meegeren, Bob Meijboom, Max Meltzer, Sjoerd Schneider, Vivian Schönbach, Jeanet Schouten, Remko Slotema, Bar bara Sluimers, Petra Snijder, Douwe Sperling, Jeroen Spoor, Bert Stegink, Hennie Tadema, Hans Teengs Gerritsen, Kristja Terwiel, Olivier van Thuijl, Ro derick Tielman, Nienke ten Veen, Mathijs van Velden, Claartje Veldman, Annelies Vermeulen, Bastiaan Voormo len, Thijs de Vroe, Stephanie Wagenaar, Jenny van Wee- zendonk, Benno Welling, Tessa Wemink, Tessa van Wijk, Ca- rolien Wittop Koning, Inge Broere, Dennis Langkemper, Evelien Cremers, Michiel Des- sens, Maartje van Eist, Olie de Graaff, Frank van der Kley, An ne Maaike Leenstra, Céline Lourens, Valérie Lourens, Cate- lijne van Luijck, Miho Nishimo- to. Ivo van Nobelen, Cleo de Rooij, Renzo Taal, Pauline Zaanen, Maya Zepeda Méndez, Olie van Alphen. GYMNASIUM Nadine Biekart, Elmer Bol, Léontien Brandt Corstius, Wou ter de Bruijn, Floor van Dijk, Maaike van Dijk, Sofie van Dijk, Susanne Estourgie, Madeion Hoogeveen, Esther Huijsmans, Erik Klooster, Tamara Nolten, Tica van Os, Liesbeth Poort man, Silvia Rottenberg, Arthur Schraven, Ester van Someren, Marion Boelhouwer, Laurien Dufour, Yfke Mulder. Aan de Scholengemeenschap 'Het Rijnlands Sassenheim' in Sassenheim slaagden de vol gende kandidaten: MAVO Sigrid van der Aart, Joyce Admi raal, Alexander Beekhuis, Ro nald Beukhof, Bastiaan Bijl, Bob Bisschops, Antoinette Bos, Na talie Bosma, Els Burger, Bianca Clason, Esther van Dijk, Leonie van Dorssen, Angela Eisenga, Patricia van der Geer, Rob Ger- rits, Kim Grimbergen, Jolanda Hagoort, Esther Hoek, Heidi van der Hoom, Jeroen Huij- brechts, Maartje IJsselmuiden, Debby Janssens, Maureen van Kesteren, Gerton Knijnenburg, Amoud Koenen, Aafke van der Lippe, Sandy van Loon, Niels van Noort, Mandy Oostdam, Dennis Opdam, Marscha Op dam, Patricia Pouw, Sjoerd van Putten, Nikki Reitsma, Debby Roskosch, Johan Ruijters, Ca- rolien van Ruiten, Mirko Schaart, Joost van der Slot, Ha- rald van der Stoep, Sandra Sza- bo, Marianne van der Tang, Pe ter Tims, Sandra Varkevisser, Petra van Veldhuizen, Samuel van Velzen, Nic-Jan Verhoef. Sanneke Visser, Martijn van der Voort, Anne-Fleur de Vries, Het ty Weijers. HAVO Jeanine van Agthoven, Mare van Agthoven, Christel Barnas, Paul Barnas, Suzanne Barn- hoom, Vincent Batenburg, Claudia Berg, Niels Biemond, Ronald Boere, Rick van den Bosch, Dirk-Jan van den Broek, Marcel de Bruijn, Peter Busch man, Peter Busser, Sabine Dahl- kamp, Sanne Deutekom, Edward van Dijk, Inge van Duijn, Mirjam van Duin, Edwin Duwel, Rob van der Eijk, Mark Eikens, Bouwe van den Ende, Petra van der Fange, Joost van Gelderen, Manon Gerrits, To- mas Gons, Linda Groen, Dennis de Groot, Lenneke de Haas, Paul Hendriks, Kim Jonkman, Fleur van Kesteren, Frits Klaver, Kevin Knetsch, John Koomen, Esther Kruijshaar, Stanley Lar- dé, Jos Leenheer, Jiska van Leeuwen, Wouter van der Lin den, Dirk Lommerse, Marieke van der Meer, Suzan Meijer, Willem-Jan Moret, Mascha Nieuwenhuijsen, Roderick Noordermeer, Sietske Noorlan- der, Lara van den Nouland, Sa bine Ooms, Vincent Oosenbrug, Kjell van Paridon, Suzanne Pen- nings, Sonny Pilger, Ivo Prins, Monique Ribberink, Esther Roor, Sylvia Roozen, Bram Schakenbos, Monique Schoone, Armand Schuurman, Ranoe Se- wrattan, Alexander Sievers, In- ger Simmelink, Jan van der Slot, Inke van der Sluijs, Niels Smidt, Rick van Steijn, Michel Swane- veld, Aleya Vlaanderen, Wietse Werter, lólsta Wilbrink, Bert de Wit, Herman Witteman, Arjan Zeeman, Sylvia Zitter, Jilke Zui dervaart. VWO Yvonne Arnoldus, Vincent Au- diffred, Lauri Bakker, Johanan de Berg, Angelique van den Berg, Marco van den Berg, Ma rije van den Berg, Dianne Boek hoven, Nicole Bon, Raymond Booms, Adrianne Breure, Ares Driessen, Menno Dros, Sonja Duijndam, Janneke Frijters, Ta nya Gelsema, Gerbrand de Graaff, Michel Hagoort, Niels van Hoek, Simone Huiskamp, Jannemarie van der Hulst, Sophia Jansen, Jasper Kasber- gen, Andre Kloër, Robin Koele- wijn, Jorrit Kokhuis, Werner Kool, Vera Kortenoever, Karin Langeveld, Erwin van Leeuwen, Frans van Leeuwen, Miranda van Leeuwen, Remco van Leeu wen, Thijs Lenting, Frank Leve ring, Jasper Ligtvoet, Bram Lins- sen, Berry van der Meij, Jeroen Meijer, Sanna Mesman, Karin Molenaar, Alexander Nieuwen- huis, Marjon Nijland, Rutger van der Poll, Marius Rodewijk, Ronald Rozemeijer, Rogier de Ruiter, Yvonne Siemerink, Rem ko Spruijt, Sander van Starken- burg, Henriëtte Steemers, Liset te van Stein, Hans Stotijn, Brechtje Zoet, Johan Zwetsloot. NOORDWUKERHOUT. Aan de scholengemeenschap College Leeuwenhorst in Noordwijkerhout slaagden de volgende kandidaten: MAVO Jessica van Steijn, Luyke van der Kooi, Ilona Heemskerk, Ans van Ruiten, Robert Velema, Esther van Alphen, Marloes van de Beek, Lucien Beelen, Michael Belt, Peter van den Berg, Petra Disseldorp, Arjan Duindam, Ferry den Elzen. Ilona Franck, Marijke Geerlings, Sandra Griekspoor, Robert de Haas, Melanie Hakker, Rian Hoogen- boom, Maike Janse, Jeannette Klein, Patricia Koelewijn, Jolan da Koomen, Jolanda van der Linden, Paul van Nobelen, Yvet- te Noort, Sjors van den Nou land, Loes Peeters, Marcel Pen- nings, Miriam Pennings, Marie ne van der Ploeg, Ellen te Riele, Sandra van der Slot, Ilse van der Sterren, Harry Vogelzang, Linda Weijers, Amanda Wesseling, Dennis van Wieringen, Maaike Zuidhoek, Suzan Kuiters. HAVO Rina Clemens, Marcel van Bee len, Jaap van der Bent, Natalie van den Berg, Jan Caspers, Sjoerd Eisenga, Wendy Fransen, Piet Jansen, Mare Klaaijsen, Kees Koudenburg, Peter Lind- hout, Inge van der Luijt, Meri- am van der Meer, Frank Mes kers, Thomas Mijnders, Jeroen Niersman, Caroline van der Niet, Arno Passchier, Niels Pas- schier, Paula Peschier, Audrey Pompe, Vincent de Ridder, An- ne-marie Rotteveel, Suzanne Rotteveel, Nico van Schie, Sabi ne Schreurs, Loes Schuurink, Maarten Terpstra, Vanda Vis, Mischa Vliet Vlieland, Ellis van Zaal, Hayley de Zwart, Debby van den Berg, Bert Berg, Robert Binken, Iwan Blokker, Sandra Duivenvoorden, René van Gijls wijk, Annemiek van Hal, Sander Heemskerk, Bart Heemskerk, Marie-Jose Heemskerk, Mike Hultzer, Joost de Klerk, Ilse van der Linden, Hein Lommerse, Petra van den Nouland, Loes van Ruiten, Roos Schippers, Koen van Schooten, Cedrique pi! Terheijden, Jolanda Volkerijk, Tim van der Weiden, Celina de Winter, Manon Zweekhorst, Marcel van Gemert, Tamara van Hensbergen. VWO Martine Muller, Fleur Snel, Paul Boelens, Sebas van Damme, Miriam Kortekaas, Léonie Bos, Marco Mooijekind, Vanessa Meeuwenoord, Maarten van der Niet, Louis Vink, Bastiaan van der Voort, Bastiaan van den Berg, Mark Arentshorst, Emile Abbing, Brigitte Heemskerk, Nelleke Augustinus, Meike van der Poel, Fleur Zonneveld, Ma rianne van Rhijn, Erwin Vink, Miranda Mauritz, Erika Bedijn, Debbie Zange, Simon Cramer, Mieke Hendriks, Rob Meijer, Pim van der Heiden, Piet Lom merse, Erika Hogervorst, Maai ke van den Haak, Marjan de Klerk, Louisa Ruijters, Casper de MQoy, Kirsten de Vries, Michel Marijnen, Michiel Henderson, Roy van den Burg, Saskia van Gerwen, Esther van der Voort, Yvonne van der Vlugt, Mark Volkerijk, Ronald van Diemen, José van der Vossen, Annemie ke Warmerdam, Evelien Snel, Bart Looijestijn, Harry Meijer. Aan de scholengemeenschap KTS Don Bosco in Voorhout slaagden de volgende kandida ten: KOKEN/SERVEREN - Richard Rensen, Maurice Mense, Mi- T" chielDijkstra, Pieter-Bas Glas, X Michiel DLxon, Michel Griekspoor, Benno van Kerkhof,; Thomas Heijerman, Patrick van; der Plas, Vincent Kapaan, Inge-' borg Bolten, Anna Miedema, Renee Chrispijn, Patrick Lagas(J Roeland Mariens, Maurice Vin-, centen, Erwin de Lange, Gerard, Verdoes, Martijn Claassen, Ste-, ven Miedema, Chris Geertman, Linda Meijer, Fred Spreeuw, Jos^ Hoogervorst, Raymond Raas- veldt, Anco Raaphorst, Monique, van der Niet, Jeroen Kortekaas, Door van der Linden, Sebasti- aan Roos, Eric Duinhoven, Ro bin Terwijn, Sander de Vlieger, Auke Wilod Versprille, Patrick van Kesteren. BANKETBAKKEN - Jaap Engel, Erwin van Nobelen, Michael Zondag, Frans Raaphorst, Johap; Molenaar, Eelco Glazema, Mari anne Meeuwenoord, Erik Dui- pe venvoorde. Di-Jo Heemskerk, ve Nico Glasbergen, Rik van der ,pe Geest, Gidion Straver, Mark van Eijk, Henk van der Nagel, Mar- W; jolijnLaroo. ,ke BROOD/BANKETBAKKEN - |Si Hendrik van Giesbergen, JerryJ0v Pompe, Jody Weijers, Jaap L» Stoop, Valentin Rodero Boll, Jaco Haasnoot, Jan Kruit, Ma-, 0\ rieke Kalthoff, Jaap Meiland, Remco Clemens. Johnny Meijer, sc Peter Barnhoorn, Ronald van q Voorbergen, Hendrik van Rijn, 0j Matthias van 't Hof, Karin Mie-gÉ dema, Chris van der Putten, '0, Paul van Westbroek, Lex Hum; nekink, Bas Kortz, Richard Pe-. 5, schier, Martijn van den Berg, Jeroen Zijlstra. ni MAVO - Marianne Duineveld, Monique van Rooijen, Jolanda van Ruiten, Arjan van Amster dam, Bert van Biezen, Sylvia Broer, Pho Doa Van, Angelique Herruer, Marjon Hoogkamer, Kim van Kesteren, Esther Kooi, Agaath van Nobelen, Irene de-- Nooij, Joyce Noordermeer, Tes sa Oudshoorn, Remy van de Pa- vert, Claudia Peters, Mirelle var. der Post, Trude Prins, Wilco Roelevink, Paulien Roest, Fa bian de Ruijter, Anton Schinck, Ilse Warmerdam, Patrick Wilson, Sebastiaan Witteman, Remko Develing, Darinka van Dijk, Bruno Muller, Linda Snaar, Dennis van Winsen, Erik Wolvers. ELECTRO TECHNIEK - Frank Knoppert, Rolf van Trigt, Jeffrey Buckens, Remko van der Vos sen, Patrick Paardekooper, Bart in 't Veld, Bart Wassenaar, Franks Bisschops, Ben Blokhui zen, Sjors Oortwijn, Vincent Wijnands, Niels Zuidhoek, Jan Hofland, Paul Jonkheer, Rick Scheepmaker, Sander van den Burg, René Immerzeel, Edwin Straathof, Michael Paardekoo per, Bastiaan van Duin, Willem Bouwman, Dennis Overmeer, Pieter Zeestraten, Rick Vink, Se bastiaan Hoogkamer, Sebasti aan Takes, Victor Jirka, Daniël Duivenvoorden, Albert de Vos, John Koot, Rick Slingerland, Jacky van Kesteren, Jeroen Zwetsloot. MECHANISCHE TECHNIEK - Gérard Kempf, Keith Wischmeijer, Johan Vermeulen, Jim Gorter, Alexander Weste rink, Pascal van Hameren, Jeroen van den Burg, Olav van Schie, Rijn Zuidhoek, Daniël Vink, Eddy Oostdam, Dennis van den Berg, Ferry Vliet Vlie land, André van den Berg, Mark Kruithof, Piet Meeuwissen, Marco Bakker, Fred van Rijt, Danny Zwanenburg, Johan van der Stok, Michael Pouli, Nico van Bohemen, Vincent Zwaan, Wilrik Jasperse, Johan Duiven voorden, Peter van der Lans, Patrick van den Hoogen, Taco Looij, Dennis Huisman, Ronald Visch, Robert Nederveld, Rik- kert Beijk. BOUWTECHNIEK - Thomas Schavemaker, Cyril Zeegers, Rob van Dijk, Danny van der Meij, Ronald Zuidhoek, Hans Turenhout, Jefta Augustinus, Michel Rosdorff, Stephan Dui venvoorde, Stefan van der Slot, Erik Bouwmeester, Joeri Krom, Roland Meeuwissen, Pieter Vos, Martijn Morits, Michiel Peeters, Johnny van der Geer, Francisco Boosten, Gerard van Leeuwen, Jerry Roosenschoon. Slagroomtaarten voor geslaagden Het Leidsch Dagblad publiceert regelmatig de namen van ge slaagden. Elke dag dat we de opgaven van scholen afdrulcken, trekken-we uit, de lijsten een aantal namen. Zij krijgen van het Leidsch Dagblad gratis een slagroomtaart aangeboden. De gelukkigen kunnen bellen met Antoinette Vonk of Manu- ela Groeneweg (071 356401/356402). Zij nemen het adres op en versturen de brief waarmee de taart op onder staand adres kan worden opge haald. De winnaars van vandaag zijn: Kim Nagtegaal, Marcel van Gemert, Samuel van Velzen, Wendy Schijf, Inge Pettinga, Ruud Zwanenburg, Rachid Ou- Steenstraat 45/47 Leiden Tel. 142343

Leidsch Dagblad | 1994 | | pagina 12