Boogmans is blij, maar trots is anders Titels voor Zonderop Krans viert terugkeer met fraaie zege Sport Boskoop redt het niet Dubbelaar Peter Kok van De Kikkers blijft ongeslagen in Woubrugge Leidsch Dagblad Tennis Circuit Rabobank EJ MAANDAG 20 JUN11994 Verrassende Martin Verkerk in Lisse pas in finale gesmit Jeroen Boogmans is de man van de aanstekelijke glim lach. Hij heeft geen zonlicht nodig om te stralen. En ook geen hoofdprijs in een tennistoernooi. De 22-jarige spe ler van Zee en Duin won gisteren de B-finale van Lisse en hij glom. Maar niet van trots. „Ik vind dat ik niet trots hoef te zijn op het feit dat ik bij de top hoor in het district Leiden." LISSE ROB VAN DER ZANDEN Begrijp hem goed: Boogmans heeft respect voor alle B-spelers in de regio. Hij is er zelf een. Sterker: hij is een topper in het Leidse circuit. Van de vijf B- toemooien die de man uit Drenthe in de afgelopen jaren speelde in deze regio won hij er vier. Hij wil met zijn uitspraak slechts aangeven dat het met de sterkte in dit district wel mee valt. ..Leiden is een vrij zwak district." In de eindstrijd van de Open Kampioenschappen van de Bol lenstreek, traditioneel de ope ning van de toernooicyclus, won hij gistermiddag in een enerverend duel tegen Martin Verkerk in twee sets, 7-6 (7-2), 6-3. De pas 15-jarige Alphenaar was ondanks zijn nederlaag in de laatste wedstrijd de verras sing van het toernooi. Hij had in de kwartfinale de als eerste ge plaatste titelverdediger Marco Visser verslagen en in de halve finale maakte hij het serviceka non Willem Visser onschadelijk. De hoofdprijs was voor hem niet weggelegd, maar de week in de bollenstreek was eigenlijk na zaterdag al geslaagd voor de pupil van trainer Frank Vahle. Verkerk werd vier weken gele den tweevoudig kampioen bij de jeugdkampioenschappen van het district. Hij won het toernooi tot en met 16 jaar en ook tot en met 18 jaar. Voor het eerst stort hij zich deze zomer in het betere B-werk van het district-en afgelopen week be wees de speler van het Alphense TEAN een aanwinst te zijn. Ook Boogmans was vol lof over zijn tegenstander. Er is een 'goeie' bijgekomen zei de winnaar na afloop. „Hij is de beste die ik deze week tegenkwam. Rijper Havo-scholier Martin Verkerk timmert al wat jaartjes aan de weg, maar is nu wat rijper voor het grote werk. In de toekomst wil hij prof worden, maar hij be seft dat de weg naar de top ge plaveid is met voetangels. Hem men en vooral teleurstellingen. Hij wil het hoe dan ook probe ren en kan dankzij sponsoring financieel gezien het avontuur aan. Hij traint zo'n twaalf urn- per week, waarvan een paar uur bij Amstelpark. Verkerk: „Ik kom net kijken in BI en mijn eerste toernooi is me goed bevallen. Tegen Jeroen kwam ik gewoon te kort, hij had vaak het initiatief, maar dat is niet erg. Er is nog een hoop te verbeteren voor me en daar is ook tijd voor. Mijn voetenwerk kan beter en ik moet eerder naar voren." De blonde tennisser demon streerde gisteren tegen Boog mans dat hij een belofte is. Technisch en mentaal was hij sterk. Als de wat slaperige um pire er weer eens naast zat, bleef hij kalm en liet zich niet uit zijn spel halen. De meer er varen Boogmans - die de A- toernooien dit seizoen slechts mondjesmaat zal bezoeken - was veelal de man die de rallies dicteerde. Vooral als de back hand van Verkerk - die was drie jaar geleden nog dubbelhandig - werd bestookt kwam de nieu weling in de problemen. Voor Verkerk gold het omgekeerde: hij moest de gevaarlijke back hand van Boogmans juist zien te omzeilen. Ontspannen Toen de gelijkopgaande eerste set in de tiebreak door Boog mans werd gewonnen (7-2) ging de als tweede geplaatste fa voriet duidelijk meer ontspan nen en beter spelen. In de eer ste set had hij zichzelf na een misser nog een 'slappe zak' ge noemd, in de tweede stond de student fysiotherapie er weer en was die alleszeggende glimlach weer aanwezig. Zijn fans op de tribune wisten toen dat het goed zat. Boogmans: „Ik begon wat nerveus, dat heb ik altijd voor een finale. Bovendien wist ik dat Martin lekker stond te spelen en van een jong ventje wil je niet verliezen. Na de eer ste set begon ik weer lekker door te sleuren met mijn back hand." CHEF WILLEM SPIERDIJK, 071 -356464, PLV -CHEF ROB ONDERWATER. 071 -356463 CIRCUIT IN CIJFERS Open Kampioenschappen van de Bol lenstreek HEB1, halve finale: Verkerk - W. Vis-1 ser 6-4. 6-1, Boogmans - Paauw 6-3,1 6-2. Finale: Boogmans - Verkerk 7-6,1 6-3. HEB2, halve finale: Brand Driehuis 6-1, 6-1, Van Hal - Outshoorn 6-4, 7-6. Finale: Brand - Van Hal 7-6, 6-4. HDB1, halve finale: Hartwijk/Kuiper - L.Damen/M. Vink 6- 2, 6-4, Paauw/Wolfert B.de Bruin/X.Hertzmann 6-3, 7-6. Finale Hartwijk/Kuiper - Paauw/Wolfert 6-7, 7-5, 7-6. GDB1, halve finale: Vreeswijk/Kortleeve - S. Paauw/Wem- pe 6-4, 6-2, Berkhout/Vink - Van Gor- kum/Damen 6-4, 3-6, 6-3. Finale: Berkhout/Vink - Vreeswijk/Kortleeve 5-7, 7-6,6-2. DEB1, halve finale: Zonderop - Pen- nings 7-5, 7-5, Cramaa - Berkhout 6- 2, 2-6, 6-2. Finale: Zonderop - Crama 6-3, 6-1. DEB2, halve finale: Delsas- so - Van der Gugten 6-3, 6-2, Van Hensbergen - Verdegaal 6-1, 6-4. Fi nale: Delsasso - Van Hensbergen 6-4, 6-1. DDB1, halve finale: Berkhout- /Zonderop - Leyten/Van Noort 6-3, 6- 2, Hulsbosch/Vreeswijk - Kruit/Ver- hoeff 7-5, 6-2. Finale: Berkhout/Zon- derop - Hulsbosch/Vreeswijk 6-3, 6- Jeroen Boogmans moest op het centre-court van TC Lisse alles geven om de verrassende Martin Verkerk van zich af te schudden. foto dick hogewoning Op 2-2 in de tweede set kon verde vervolgens zijn eigen ser- de groei. Letterlijk en figuurlijk, ben ik alweer ouder, verstandi- Verkerk de partij mogèlijk nog vice in. Dat was 2-4 in plaats „Elke maand krijg ik weer wat ger en langer." De tijd van Mar- omkeren toen hij een break- van 4-2 en het verhaal was meer lengte. In vergelijking met tin Verkerk komt nog wel. Of is point had. Maar hij verkwansel- meteen over. De verliezer treur- een jaar geleden (toen hij dik dat al van te veel tennissers ge- de de kans, kwam op 2-3 en le- de niet te lang na. Hij is nog in verloor van Boogmans, red.) zegd? BOSKOOP PETER KLEIN TENNISMEDEWERKER Boskoop heeft het gisteren in de strijd om het nationale kam pioenschap voor gemengde 35+ teams niet gered. ULTC-Iduna bleef de organiserende vereni ging in de finale met 4-1 de baas. Na de enkelspelen was de tussenstand nog gelijk. Dennis Baans klopte Rick Klein in twee sets, maar Veronica Verhoef was in evenveel sets niet opge wassen tegen Els Blonk. Met Jo ke Baans en Rien van Tol toege voegd in de dubbels kon Bos koop de Utrechters, met dub- belspecialisten Inge Piket en Lex Schepens, niet van het eer ste lustrum in landstitels afhou den. In de halve finale klopte de ploeg uit het boomkwekersdorp zaterdag Zaltbommel met 4-1. Zee Duin was gastheer voor het landskampioenschap bij de 35+ heren. Het eerste team struikelde hier in de halve eindstrijd over De Warande uit Oosterhout. De 2-0 voorsprong door singlewinst van Peter Bouw en Maarten Lugthart kon door Cees Aanhane en Joop Beugelsdijk niet worden uitge bouwd. Beide dubbels gingen vervolgens in drie sets verloren. In de strijd om de derde plaats werd Horssen met maximale cijfers verslagen. De districtskampioen uit de gemengde hoofdklasse, Botesa uit Bodegraven, leed een wel erg zure nederlaag tegen het be zoekende Rapiditas. Het man- nenteam van het Alphense TEAN was volkomen kansloos tegen de kampioen van het dis trict Haarlem. Pizbuin/Zand- voort, met de ex-zondag hoofd klassers Hans Schmidt en Mi chael Dijkstra in de gelederen, stond geen set af aan Gert Lugt hart, Ton Bouwhuis, René Car- dinaal en Pim Kamphorst. Bionda Zonderop. archieffoto henk bouwman Bionda Zonderop had in haar achterhoofd rekening gehouden met een finale in het enkelspel tegen Cindy Berkhout, haar dubbelpartner op het toernooi van Lisse. Maar de Hillegomse blondine gleed op zaterdag ver rassend uit in de halve finale. Renée Crama versperde de weg naar de eindstrijd. Voor Zonder op was het meteen een waar schuwing en daarom stond ze in de finale tegen Crama op scherp:6-3,6-1. De Nieuwvennepse kon haar niveau van de halve finale niet evenaren. Zonderop kwam niet in noemenswaardige proble men en voegde opnieuw een beker toe aan haar reeds rijke lijk gevulde prijzenkast. 'La Bionda' had een dag eerder in de halve finale afgerekend met Ruby Pennings. Dat ging niet zonder slag of stoot. Pennings, 15 jaar en spelend voor Hille- gom, en de 22-jarige Unicumse lieten het spel minutenlang stil leggen omdat ze het niet eens waren over een punt. Zelfs toer- nooileider Jan van der Loo moest de dames te hulp schie ten. Na afloop van de tweesetter (7-5, 7-5 voor Zonderop) had den de twee kemphanen geen zin meer om samen een drankje te nuttigen. Een dag later zat het Zonder op aanvankelijk weer niet mee. Ze moest op weg naar Lisse de wedstrijdleiding opbellen om te zeggen dat ze vertraagd was. Ze had alle bruggen tegen en voor zag dat ze niet binnen de tijd zou arriveren op de Speckelaan. Toen ze arriveerde moest ze meteen aan de bak in de dubbel met Berkhout. De partij tegen Henriëtte Hulsbosch en Conny Vreeswijk werd in twee keurige setjes binnengehaald (6-3 6-3) en Zonderop was warm voor het enkelspel. In B2 werd bij dé dames Car men Delsasso de kampioen. De 16-jarige speelster van Dekker rekende in twee sets af met Yvonne van Hensbergen. Het werd 6-4, 6-1. Delsasso en Van Hensbergen hadden een dag eerder afgerekend met respec tievelijk Barbara van der Gugten (6-3, 6-2) en Madeion Verdege- aal (6-1,6-4). Bij de mannen werd de B2-fi- nale gewonnen door Mare Brand. De aüeet annex tennis ser uit Boskoop, spelend voor Unicum, had een zware kluif aan Patrick van Hal. Brand trok met 7-6, 6-4 aan het langste eind. De dubbelfinale bij de man nen was een interessante wed strijd tussen Robbert Paul Hart- wijk met Roeland Kuiper tegen Perry Paauw/Marcel Wolfert. De spannende eindstrijd werd gewonnen door eerstgenoemde duo: 6-7, 7-, 7-6. LEIDEN PETER KLEIN TENNISMEDEWERKER Martijn Krans heeft zijn terug keer in de Leidse B-toemooien met een overwinning in het toernooi van zijn eigen club De Merenwijk op fraaie wijze ge stalte gegeven. In een spectacu laire en hoogstaande eindstrijd tegen zijn voormalige teamge noot Mark Fleischeuer ging de afgestudeerd natuurkundige in de tiebreak van de derde set volgens zijn vakjargon het meest koud. Bij de vrouwen werd eveneens een Merenwijk- se zege genoteerd. Irma van Seeters bleef haar clubgenote Natasha Huijser van Reenen na twee lange sets de baas. In de Cl-categorie toonde Ivor Bergs- ma zich een oppermachtig kampioen. Tennis heeft niet meer de hoogste prioriteit voor Martijn Krans. Tijdens de laatste jaren van zijn studie natuurkunde werd wel een poging gedaan door te dringen tot de rijen der A-spelers. Hij bleef uiteindelijk op tien plaatsen na steken. „Ei genlijk ging ik een jaar te vroeg", licht Krans toe. „Nu is de top-honderd automatisch A- speler, terwijl de grens vorig jaar bij tachtig lag. Vorig jaar is er echter het nodige gebeurd. Ik studeerde af en mijn moeder kwam te overlijden. Dat laatste ervaar ik als heel ingrijpend. Het doet je duidelijk beseffen, waar ga je precies voor. On danks haar ziekte bleef ze pro beren mijn wedstrijden te be zoeken. Ook als ze er niet was, was ze voor mij toch uiterst na drukkelijk aanwezig. Steun De pas vierentwintigjarige Krans gold nooit als een belang rijk kandidaat voor een goede positie op de Nederlandse rang lijst. Toch liet hij het Leidse B- wereldje achter zich en stortte zich in de jungle van de A-kwa- lifikaties. Geen gemakkelijke combinatie Hollands toptennis met de pittige studie in de na tuurkunde. Maar met de steun van zijn ouders sloeg de Meren- wijker zich erdoor. „Zij hebben mijn broer Bart en mij altijd ge stimuleerd en veel voor het le ven meegegeven. Ook nu denk ik onder de wedstrijden regel matig, hoe mijn moeder zou re ageren. Aan de kant van de baan laat zij wel een leegte ach ter, maar in gedachten helpt zij mij nog wezenlijk bij mijn wed strijden. Ook, nu ik de A-toer nooien vanwege mijn promo tie-onderzoek moet laten schie ten." De keuze voor relaxed spelen in enkele Leidse B-toemooien betekent dat ook een tweede fi guur niet langer een zetel naast de baan inneemt. Coach Gerard Bakker is echter niet afgedankt. „Hij heeft een beeld van wat je tennis kan worden", stelt Krans. „Daar kan ik niet meer voldoen de tijd voor vrijmaken. Ik heb als aio-er namelijk maar vier jaar de tijd voor het weten schappelijk onderzoek, dat ik moet verrichten voor mijn pro motie. In januari 1996 moet dat afgerond zijn en wil ik pro moveren. Tennis komt dus op de tweede plaats. Dan hoeft Ge rard daar ook geen tijd in te stoppen." De Merenwijker benadrukt, dat er geen verschil van mening met de coach bestaat. „Ik vond en vind hem goudeerlijk. Een goed voorbeeld vond ik de kwa- lifikaties van het A-toemooi van Heerhugowaard. Ik won drie partijen op rij en plaatste mij voor het hoofdtoernooi. Maar ik kreeg na afloop wel op mijn donder, dat ik slecht gespeeld had. Inderdaad had ik staan du wen en rukken. Hij had gelijk. Ik kom overigens nog regelmatig bij hem over de vloer", aldus Krans. Inzet Het hoogste niveau en het hoogst bereikbare is door Krans dus ingeruild voor regionaal Bi tennis. De inzet is echter on veranderd. Tegen Mark Fleischeuer, de andere finalist in het koningsnummer van het toernooi van zijn club, was die onverzettelijkheid toch weer de doorslaggevende factor voor de eindzege. In de eerste set kwam Krans er niet aan te pas, maar toch wist hij de schade tot 4-6 te beperken. „In de tweede set ging ik van alles proberen", ver telt de winnaar na afloop. „Te gen Mark moet je vooral dat doen en zeker niet steeds het zelfde blijven spelen." De tak- tiek werkte, de tweede set werd gepakt, in de derde een 3-0 voorsprong genomen. „Mark is na zijn overstap van de Merenwijk naar de Metse laars beduidend beter gaan spe len. Mentaal ook sterker gewor den. Ik had niet verwacht, dat hij zou terugkomen", besluit Krans. Fleischeuer deed het wel en won vijf games op rij. De Voorschotenaar verslikte zich op zijn beurt in de inzet van de Merenwijker, die tot 5-5 en 6-6 terugvocht en ook in de hitte van de afsluitende tiebreak koel bleef. Het studie-onderzoek, WOUBRUGGE PETER KLEIN TENNISMEDEWERKER Peter Kok werd de grote win naar van het 35+ dubbeltoer- nooi in Woubrugge. De speler van De Kikkers uit Nieuw Ven nep bleef ongeslagen in zijn beide spelonderdelen, het'man- nendubbel met teamgenoot Pe ter Doesselaar en de mixed met eveneens een teammaatje The- ra du Croix. De overwinningen kwamen echter niet eenvoudig tot stand. In de eindstrijd bij de Cl- mannen boden Dick van Iter- son en Gert-Jan Onvlee tot 4-4 in de derde set prima weer stand. De laatste twee games waren echter voor de Nieuw- vennepers. In de Cl-mixed met Du Croix was het al niet anders. Hier boden Riet Akerboom en Henk van den Berg tot ver in de derde set taaie weerstand. Een tweede hoofdprijs ging aan Du Croix voorbij. Met Wilma Beijen moest na drie lange sets de hoogste eer aan Marga Klein en thuisspeelster Alie Oudshoorn gelaten worden. De zevenkoppige wedstrijd leiding werd qua spanning ook in de C2-categorie op haar wen ken bediend. Lucy Heijers en Yong-Yong Verhoeff speelden de finale met de meeste games tegen Trudy van Boxtel en Ma rion Kesteloo. Na twee keurig verdeelde tiebreaks leverde de derde set een 'gewone' 6-4 voor de eersten op. Ook Jan Bakker en Cees Wagner openden met een tiebreak tegen Aad Heems kerk en Jack Reedijk, maar voegden daar vervolgens winst in de tweede set aan toe. Bij de mixen trokken Bianca Schellin gerhout en Nico Smit met 7-5 in de derde set aan het langste eind tegen Marieke van der Weijden en Gerard Bakker. Dank zij zijn overwinning in het open Dl-toernooi in de Ze venhoven Open weet Tim de Rooij zich voorlopig verzekerd van een plaatsje in de top-tien van de ranglijst voor de Dl- Masters. De junior van tennis vereniging Nieuw Vennep toon de in de eindstrijd geen enkel ontzag voor zijn tegenstander Marco de Vries. In de halve fi nale had De Rooij een set moe ten afstaan aan Marco de Hoogh. Bij de vrouwen eiste Nancy Hoogland de hoofdprijs voor zich op. Tegen Marianne Heijser ging overigens pas na twee lange sets. Behalve drie single-onderde len werden in Zevenhoven acht dubbelcategoriën afgewerkt. Wedstrijdleiders Anne Coucke, Elly van Donkelaar en Kees Groenveld konden collega Inge Spook meedelen, dat de eerste prijs bij de vrouwendubbels in het Dl 30+-onderdeel voor haar en partner Anneke Bader tevens deelname aan de LD-Masters betekende. Bij de mannen werd het ticket veroverd door een 'oude' bekende van de Masters (en de Munnik), Bram Bijl. Met Willem Pompe kan Bijl een ex tra tournooiweek tegemoet zien. Walter Gérard werd twee maal winnaar in de C2 30+ cate gorie. Bij de mannen met ach ternaamgenoot Harald, bij de mixen met Leimuidense Diny Klein. Leo Heidoorn en Wil Klijn waren de succesvolste C-spelers in het 18+-toernooi van de het meest naar het oosten gelegen club van het district Leiden, Noorden. Heldoörn kon in het enkelspel na twee gelijkopgaan de sets tegen Rolf Bosma pas in de derde set doordrukken. Het mannendubbel met Wil Klijn le verde de tweede hoofdprijs op. Klijn verkreeg zijn tweede eerste prijs uit de mixed met Sabine van Capel. De laatste had gelijk waardig aan de beide mannen kunnen opereren, maar het \Touwendubbel met Ilonka Wijfje ging met 5-7 in de derde set toch nog verloren. 3. J. HEC1, finale Van Weeren - J. van'J Delft 6-1, 6-3. HEC2: W. van Deur- sen - T. Star 6-1, 3-6, 6-3 HDC1: Kleian/Zeilmaker - Warmerdam/Rus man 2-6, 6-4, 6-4. HDC2: Van Deur- sen/Rothbarth - Drajer/Van de Mark 6-4, 6-3. GDC: Breuls/Koekelkoren - Haket/Verdoes 6-3, 6-0. DEC: Sterk - I. Doove 6-1, 6-3. DDC2 Van Schooten/Wempe - T van Noort/Van Parera 6-2, 1-6, 6-4. De Merenwijk HEB1: halve finales: M. Fleischeuer - W.v.d. Heijde 1-6 6-2 6-2; M. Krans - E. Bolten 6-4 6-1. Finale: Krans - Fleischeuer 4-6 6-2 7-6. DEB1: hal ve finales: N. Huyser van Reenen - D. Padt 6-0 6-1; I van Seeters - M. van Overloop 7-6 6-2. Finale: Van Seeters - Huyser van Reenen 7-6 7-4. HDB: v< finale: H.v.d. Capellen/J. Koemans - Z( R. Mooijman/F. Tams 6-1 7-6. DDB: u poule. 1 D. Padt/N. van Schaik, 2. Mvan Overloop/1van Seeters. n HEC1: halve finales- I. Bergsma - 0| T.v.d. Voort 6-1 6-0; H. van Velzen -IA: M. de Bruin 6-3 6-0. Finale.- Bergsmal n* - Van Velzen 6-3 6-3. DEC: poule: 1. Fl S. Sjaardema. HDC1: finale: W. Steg- gerda/T. Stoppels - F. Kantebeen/H Vt van Tongeren 7-5 4-6 6-1. HDC2: fi- w nale: B. van Eeden/W. van Schie - M. oi Chrispijn/R. Steegers 6-4 6-3. HDC2 kj 30+: finale: E. Bosch/N. Dofferhoff - u; R. Bitter/F. van Dorp 6-1 6-0. DDC1: finale: E. Gerrese/J. Zonnevylle - P. Velzel/E. van Zuuren opgave i.v.m. V« blessure Van Zuuren. DDC2 30+: fi- vv nale: Th. van Kooperen/G. Seriier - Ei Vi van Boheemen/S. Monker 6-4 4-6 6- ,1. 3. GDC1: finale: Y. Westerhout/E, Noest - Ch. Artist/F. Kantebeen 6-0 7-5. GDC2 30+: Th. van Kooperen/F. te Sieval - R Bakker/N. Dofferhoff 6-1 Al 3-6 6-0. n< HED1: halve finales: M. Ober - C. a, Vrieze 7-5 7-5. M de Jong - H. St- aderman 2-6 6-2 7-5. Finale: De 13 Jong - Ober 6-0 6-4. DED1: halve fi4Vi nales: F. de Boer - C. van Doesburg 6- 1 6-0; S. Korenhof - Y. Vergouwe 6-1 6-2. Finale: De Boer - Korenhof 7-6 -■ 7-6. HDD1: finale: M. de Jong/M. Poots - A.J. Bontje/M. Reiche 7-6 6- 1. HDD1 30+: finale: C. Brouwer/C V Strijk - J. Ahling/R. Houben 6-2 6-1 l DDD1: finale: T. van Duyn/H. van Rooden - E. van Boheemen/S. Monkerl m 6-4 4-6 6-3. DDD2: finale- Margoti Kouwenberg/Sylvia Sieval - Monique van Ark/Carola Veerkamp 7-6 7-5. DDD1 30+: finale. A. Visser/Y.v.d. v< Werf - M. Hopman/L. Lens 7-5 6-2. b GDD1: finale: K. van Heijningen/M. v< Schouten - B. Hodes/E. Wijnen 6-3 1- V) 6 6-4. GDD1 30+: finale: Stijger/Te- q gelaar - Y.v.d. Werf/C. Wijffelman 3-6 6-3 7-5. b' jc Entam Ford Zevenhoven Open HDC2 30+: finale: H, W. Gérard - u D. Faber/G. Otto 4-6 6-2 6-1. DDC2 30+: finale: M. Houtkamp/M. Keeser - F. Bosson/E. Zevenhoven 6-3 6-3 e< GDC2 30+: finale- D. Klein/W. Gérard C - N. Uyttewaal/G. de Ridder 4-6 6-lj D 6-4. g, HED1: halve finales: M. de Vries - M. Rijnaerts 6-3 6-3; T. de Rooij - M. de Hoogh 6-3 4-6 6-1 DED1: halve fi-! bl nales: N. Hoogland - C. Rijnaerts 6-2 6-2; M. Heijser - M. Vergeer 6-2 6-0. J Finale: Hoogland - Heijser 6-4 7-6j (4).. HDD1: finale: M. Nieuwenhuize- n/E. Spliet - M. de Hoogh/M. Vogel- HED1 30+: finale: M. de Vries - T. Scheerder 6-4 6-4, HDD1 30+: fina;^ Ie: B. Bijl/W. Pompe - W. Olij/G. Ver- M. del 4-6 6-0 6-3. DDD1 30+: finale:AJ Bader/1. Spook - T. van Est/E. Rekensi 4-6 6-3 6-2. GDD1 30+: 'inale: Al™ Volkers/H. Roozendaal - C. Th| Blom 6-3 5-7 6-0. !D< sp 35+ Dubbeltoernooi Woubrugge _i HDC1: finale: P. Doesselaar/P. Kok -If D. van Iterson/G.J. Onvlee 7-5 1-6 6-!ae 4. DDC1: finale: M. Klein/A. Ouds-|zo hoorn - W. Beijen/Th. du Croix 4-6 6- 'le 1 6-4 GDC1: finale: Th. du .Croix/P,js Kok - R. Akerboom/H.v.d. Berg 6-3 5-Lj( HDC2: finale: J. Bakker/C. Wagner -ko A. Heemskerk/J. Reedijk 7-6 6-3 we DDC2: finale: L Heijers/Y.Y. VerhoefÉirc - T. van Boxsel/M. Kesteloo 6-7 7-6s|£ 6-4. GDC2: finale: B. Schellinger-jc- hn,,l/M Cm,4 KA li rl U.m,ilanlfj i Martijn Krans. archieffoto henk bouwman waarbij gewerkt wordt bij een nul, moet Krans ook hier gehol- temperatuur van slechts een pen hebben. Vandaag pas weet halve graad boven het absolute hij het zeker, als hij voor zijn vriespunt van 273 graden onder onderzoek weer 'koud gaat'. hout/N. Smit - M.v.d. Weijden/Gr Bakker 2-6 6-3 7-5. HDD1: finale: K. Bostelen/G. Jansen - on J. Bouwhuis/F.v.d. Meijden 7-6 2-6de 6-3. DDD1: finale: M. Bekker/B. vaniSn J. Hollander/A. Kant 6-3 6-2. Uil HemCar 18+ toernooi LTV Noorden mi HEC2: finale: L. Heidoorn - R. BosmalSe, 7-6 5-7 6-1 DEC2: finale: P. BurgersLj - E. van Hoff 6-4 7-5. HDC2: finale^ L. Heldoorn/W. Klijn - B.v.d. Bosch/T Wl Kroese. DDC2: finale: R. denac Bleeker/M. de Groot - S. van Capel/I.Ne Wijfje 4-6 6-2 7-5. GDC2: finale: Sjzj£ van Capel/W. Klijn -1. Smit/J.W. Sirnjm melink 7-6 6-4. HED1: finale: R. Koeleman - R. Stroo^3 6-3 6-2. DED1: finale: J.v.d. Bosch JSte I. Smit 6-4 6-1. HDD1: finale: JJ2, Broer/E. Teunissen - J. Bartels/R. Kojpn eleman 6-3 6-3. DDD1: finale: R. der.j Bleeker/K. Schuurbiers - A. van BijV sterveldt/A. Thjo 7-5 7-6. GDD1: fif'J nale: A. van Blanken/J. Jonkers - M. W. Faber 6-2 6-3.

Leidsch Dagblad | 1994 | | pagina 18