Wim Jonk: altijd op zoek naar de bal Erik de Bruin daagt KNAU voor de rechter Dallas zit omhoog met WK-kaarten Sport WOENSDAG 8 JUNI 1994 Volendammer weer de centrale man van Oranje DUIVENTIL In twee weken trainingskamp van het Nederlands elftal vielen drie dingen op. De rel van Gullit, de roep om Van Basten, de vorm van Jonk. Waarschijnlijk was voor Oran je het laatste het belangrijkst. Helaas, het sneeuwde wat onder. Maar voor wie het nog niet wist: Jonk is terug. Uit Italië, van weggeweest. heb ik het zo moeilijk gehad bij Inter. Daar gebeurden dingen die nergens op sloegen. Op een gegeven moment stonden we te oefenen op spelsituaties over de zijkanten. Heeft geen enkele zin. In het veld komen we nooit aan de zijkanten. Er is geen spe ler van Inter die eens een keer de achterlijn haalt. Dergelijke dingen vind ik vreselijk." Al snel bleek dat het spel van Bergkamp en Jonk maar nau welijks paste bij dat van Inter. .Aanvallend voetbal, daar wa ren onze medespelers niet het type voor. Dat was een pro bleem. Het is te hopen dat er wat andere types komen, an ders hebben we straks weer een probleem. De laatste maanden ging het al wat beter, kwamen wij, .de Nederlanders, wat beter tot ons recht. Met als hoogte punt het winnen van de UEFA- beker. Als de lijn zich doorzet zie ik wel mogelijkheden. Een tussentijds vertrek heeft hij nooit overwogen. „Daar ben ik nou weer niet het type voor. Dan zou ik het gevoel krijgen te hebben gefaald. Maar toch was ik ongelukkig, zeer zeker. Het was de zoveelste keer dat ik de strijd moest aangaan. Met m'n omgeving, de trainer, de mede spelers. Dat vergt veel energie, het vreet aan je. Vooral geeste lijk. Daardoor kreeg ik ook pro blemen met mijn knie. Daar zit verband tussen, ik weet het ze- Hij denkt niet meer aan passes, hij geeft ze. Hij droomt niet meer van doelpunten, hij maakt ze. Wim Jonk is weer de centra le man van Oranje. Dat was de voornaamste conclusie na de sessies in Huis ter Duin. Eigenlijk was hij als een soort reserve uit Italië gekomen. Wouters, Jonk, het was of, of. In de ogen van de bondscoach. Maar Wouters was niet fit. Jonk kreeg zijn kans en greep die. Zoals zo vaak. Van Volendam 2 naar Ajax. van twaalfde man onder Beenhakker tot super transfer naar Inter, van huis schilder in de bouw tot voetbal- miljonair. Het is hem waarach tig niet komen aanwaaien. Hij heeft weer genoten, de af gelopen dagen. Vooral van de wedstrijd tegen Hongarije. „Die 7-1, natuurlijk heeft die waarde. De doelpunten zijn ontstaan uit situaties die heel mooi spel lie ten zien. Ik weet dat we straks in Amerika niet die ruimte krij gen. maar toch... Als voetballief hebber heb ik staan genieten. Iedereen speelde direct, er werd gekaatst, alle loopbewegingen waren goed, het was een duel om in te lijsten." Intuïtie „Mijn eigen spel? Het ging goed. ik heb de juiste keuzes ge maakt. Steeds als ik de bal had, waren er twee. of drie goede af- speelmogelijkheden. Het gaat er dan om, direct op intuïtie, de beste oplossing te kiezen. Alleen dat telt. Achteraf kan ik zeggen dat ik het steeds goed heb ge daan. Dat betekent dat de vorm en het zelfvertrouwen aanwezig zijn." Hij heet streng te zijn. Voor zichzelf. „Ik wil beter worden. Elke dag, elke training. Daarom ker." Klap De zwaarste klap kreeg Jonk misschien wel in Nederland te verwerken. „Precies op het mo ment dat ik het bij Inter moei lijk had, verloor ik mijn vaste plaats in Oranje. De wedstrijden tegen Engeland en Polen, be slissend in de kwalificatie, heb ik niet meegemaakt. Natuurlijk heb ik weieens een mindere wedstrijd, maar ik vind dat een trainer me ook dan het vertrou wen moet blijven geven. Dat ge beurde niet. Ik kreeg het gevoel dat Advocaat het niet zo in me zag zitten. Ik heb dat destijds ook gezegd. Hoe de situatie nu is? Ik ben dat gevoel kwijt." Garanties voor de wereldtitel strijd zegt hij niet te hebben. „Misschien dat het probleem 'öf Wouters öf Jonk' weer gaat spe len. Lijkt me een goed probleem voor de bondscoach. Aan de an dere kant lijkt het me dat we best allebei in de ploeg kunnen staan. Is wel vaker gebeurd. Hoe we het moeten verdelen? Ik denk dat ik op de centrale posi tie het beste tot m'n recht kom. Ik heb bij Inter wel een paar keer op rechts gestaan. Dan trek is steeds naar het midden. Dan ben ik op zoek naar de bal. Ooit liet hij zich ontvallen dat er maar weinig trainers zijn die hem het vertrouwen gaven dat hij nodig heeft. Jan Brouwer zette hem in Volendam 2, Been hakker maakte van hem de twaalfde man, Bagnoli stuurde hem de verkeerde kant op, Ad vocaat plaatste hem op de bank. „Blijkbaar missen de meesten iets in mijn spel. Wat? Ik zou het niet weten. Bewijzen Hij zegt zich dan af te sluiten, de oorzaak bij zichzelf te zoe ken, het tegendeel te willen be wijzen. Het zijn de momenten dat hij zich terugtrekt met een rustgevend boek van Toon Her mans, soms een bezoek brengt aan de kerk. Aan de andere kant stond zijn dorpsgenoot Gerrit Mühren. die jaren geleden al eens zei dat Jonk drie passes vooruit denkt. Was er Cruijff, die hem weg haalde uit Volendam 2, gaf Van Gaal hem bij Ajax het vertrou wen dat hij nodig had om van talent topvoetballer te worden. Hoe verder? „Ik zit momen teel goed in elkaar", zegt Jonk. „Ik heb een prima gevoel, krijg goede ideeën." Jonk goes Ame rica. Hij hoopt er de bal te vin den. Wim Jonk: „Als voetballiefhebber heb ik de laatste twee weken staan genieten. Discuswerper eist schadevergoeding van enkele tonnen Wilt U iets melden? Bel 071- 356461 (Wiin van Duivenbode) dagelijks tussen 10.00 en 14.00 uur. Of schriftelijk naar Post bus 54, 2300 AJB Leiden In de Rotterdamse kunst hal is van 8 juli tot en met 21 augustus de tentoon stelling 'Feyenoord, geen woor den maar daden' te zien Nog enkele uitslagen van de eerste ronde om de Amstel Cup (bekervoetbal) :WOG-Geldrop 4-3, Heerlen Sport-Panningen 2-4 en IJsselmeervogels-ADO'20 1-2 Het paard Flash Yankee van Rob de Vlieger won een kortebaandraverij in Hoogkar- spel. Heidi Oldeson van Emiel Bousie (Lisse) werd derde Za terdag 11 en zondag 12 juni op de Bosbaan (Amsterdam) de nationale roeikampioenschap- pen. Op beide dagen is er een clinic voor eerstejaars-achten onder leiding van de Leidse coaches Jan Klerks (Die Leythe) en Andreas Leichtfuss (Njord) Triatleet Ben van Kempen (Voorhout) won in Nieuwkoop in de veteranencategorie in een tijd van 4.57.36 Laurens Hoe- demaker uit Waddinxveen is tot voorzitter gekozen van de Ne derlandse Bridge Bond (NBB) Boy van Schelt, Wouter van der Stap en Christian van der Boom (DOS Alphen) behaalden een eerste plaats bij de regio-jeugd kampioenschappen turnen Bij de mini-triathlon voor scholie ren in Leiden behaalden ook Heieen van Goozen, Janneke Hopman, Judith Straathof, Mar co Berg en Jeroen Waan een eerste plaats Op 26 juni houdt de loopvereniging Plantaris voor de eerste maal een Run- Bike-Run in Roelofarendsveen Sportschool Jurojin (Leiden) boekte met thai-bokser Olivier Sikking succes in Volendam. Sikking versloeg de sterke Eind- hovenaar Ruben Mulder op knock-out Dick Nieuwenhui- zen is de nieuwe waterpolo- trainer van HZC De Robben. De Hilversumse club sloot tevens een sponsorcontract af met Hans Verkerk keukens Voet balhoofdklasser Holland (Utrecht) heeft er liefst 66 nieu we leden bij Danny van der Krogt (overgeschreven naar Ko zakken Boys) blijft toch bij zijn huidige club Zwart Wit'28 Arie Vrolijk (v.v. Woubrugge) kreeg de waarderingsspeld van de KNVB afdeling Leiden. Bij UVS werd penningmeester Herman UTRECHT FRANS DREISSEN GPD-VERSLAGGEVER Erik de Bruin begint een ge rechtelijke procedure tegen de Nederlandse atletiekunie (KNAU). De discuswerper wil via de rechter proberen om de schade te verhalen, die hij fi nancieel en emotioneel door de dopingaffaire heeft geleden. Het betreft hier een claim van enke le tonnen. Ook de internationa le atletiekfederatie (IAAF) en het dopinglaboratorium van profes sor- Manfred Donike zullen bin nenkort een dagvaarding tege moet kunnen zien. „Het zal als een eerste voor schot worden verhaald sprak De Bruins raadsman Wilfried Veldstra. „Een definitieve scha de kan op dit moment nog niet worden vastgesteld." Een en ander is mede afhankelijk van de uitspraak van de IAAF. De council van de internationale federatie beslist eind deze week in Monaco of de dopingver- dachte De Bruin wel of niet zal worden geroyeerd. „Bovendien is het niet uitgesloten dat De Bruin bij een eventuele veroor deling een aanzienlijke schade ondervindt als bekende Neder lander", voegde Veldstra eraan De 31-jarige krachtpatser uit Hardinxveld-Giessendam werd op 1 augustus 1993 in Keulen betrapt. Hij kreeg daardoor een startverbod voor het WK. De Bruin hangt een vierjarige schorsing boven het hoofd. De KNAU reageerde bij mon de van directeur Arie Kauffman niet echt verrast. „De Bruin had het al vaker aangekondigd. Van daag werd aangegeven dat de dagvaarding onderweg is en daarop heb ik het bestuur geïn formeerd. We zullen eerst alles op een rijtje zetten en moeten Erik de Bruin in een typerende pose. Het is afwachten of De Bruin ooit nog met kogel en discus aan de slag kan weten wat de grondslag is, alvo rens we actie kunnen onderne men. Het is in elk geval een in gewikkeld juridisch probleem, waarvoor we steun zullen zoe ken bij onze adviseurs en advo caten", aldus Kauffman. Profes sor Manfred Donike onthield zich van enig commentaar. Vechter Erik de Bruin is fysiek dan wel gewond (heupkwetsuur), buiten de ring is hij strijdvaardiger dan ooit. „Ik ben atleet en wil spor ten. Ik ben een vechter en geef niet snel op. Bovendien heb ik een gruwelijke hekel aan verlie zen. Er is mij groot onrecht aan gedaan. Ik word beschuldigd van iets wat ik niet heb gedaan. Daarom ga ik ook door met procederen. Als dat nodig mocht zijn: tot het bittere ein de", aldus de vermeende do- pingdelinquent De Bruin, die altijd de vermoorde onschuld heeft gespeeld. De Bruin zal nochtans zijn straf vermoedelijk niet kunnen ontlopen. De medische com missie van de LAAF heeft na een grondig onderzoek het bestuur van de federatie negatief gead viseerd in de zaak De Bruin. De commissie acht het bewezen dat De Bruin minimaal drie ille gale middelen heeft gebruikt: de hormonen testosteron en HCG en een nog angstvallig geheim gehouden derde produkt. Advo caat Veldstra meent echter dat de controles in het dopinglab niet door de juridische beugel kunnen. „Uit een dopingtest ARCHIEFFOTO ANP mag slechts één resultaat ko men. Na het onderzoek van het B-monster zijn drie resultaten gemeld. Er is dus kennelijk geen eenduidigheid. Hier zijn fouten gemaakt." Zoals De Bruin in het verle den zijn tegenstanders frus treerde, door jarenlang alle in- en outdoortitels kogelstoten en discuswerpen op te halen, zo probeert hij momenteel ook de KNAU en IAAF zo veel mogelijk tegen te werken. De KNAU krijgt met de dagvaarding zelfs Als een van de weinige Ameri kaanse steden kent Dallas een voetbalverleden, maar juist in die plaats zijn nog volop kaar ten te koop voor de WK-wed strijden. Geen van de zes duels in de Cotton Bowl, waar plaats is voor 72.000 toeschouwers, is uitverkocht. Zelfs een -actie om de kaarten huis-aan-huis te slij ten was tevergeefs. De verwachtingen in Dallas waren hoog gespannen. Er is een uitgebreid voetbalprogram ma voor de jeugd opgezet, de vriendschappelijke wedstrijden om de Dallas Cup waren een succes en de indoorvoetballers van de Dallas Sidekicks hebben een grote aanhang in de stad. „Het is onbegrijpelijk dat er in Dallas niet voldoende kaarten kunnen worden verkocht", zegt Ron Newman, commentator bij het televisiekanaal ESPN. In Dallas worden vier duels uit de voorronde afgewerkt: Spanje - Zuid-Korea, Nigeria - Bulgarije, Duitsland - Zuid-Ko rea en Argentinië - Bulgarije. Vooral de aanwezigheid van Ni geria en Bulgarije speelt volgens de organisatie in Dallas een ne gatieve rol. „Wie neemt er vanuit Bulgarije of Nigeria de moeite naar de Verenigde Sta ten te reizen?", vraagt Chalese Stachowiak, persvoorlichter in Dallas, zich af. „Er wonen in de ze regio^ 40.000 Zuidkoreanen, maar zij "kopen geen kaarten." De voetballers van Zwitser land zullen op het WK het ver trouwde geluid van koebellen niet hoeven te missen. De fans, die de koebellen als nationale relikwie koesteren, hebben on danks de strenge veiligheids voorschriften van de organisatie toestemming gekregen de bel len te gebruiken. Volgens Alan Rothenberger, het organisatiecomité, maken ze deel uit van de fascinatie van het voetbal. Net zoals de Brazi lianen met hun trommels. Ove rigens zijn de trompet en de trombone verboden in de sta dions. De voetbalbond van de Fiji-ei- landen gaat bij de wereldvoet balbond (FIFA) een protest in dienen tegen de handelwijze van de Amerikaanse ambassa de. Die weigert veel Fijiërs visa te verstrekken voor een reis naar de Verenigde Staten. Zelfs :t geldige toe gangskaarten voor de WK-wed- strijden worden niet toegelaten. „Wij hebben sterke vermoedens dat de meeste Fijiërs in de Vere nigde Staten willen achterblij ven, want ze hadden geen geld genoeg voor de terugreis", ver klaarde een woordvoerder van de ambassade. Als teamgeest de sleutel tot succes is, zoals elke bondscoach beweert, dan kan Griekenland na één ronde weer naar huis. Want de geruchten dat de dief stal van zondag gepleegd is gele aalwa 30.000 gulden ont- Vermeer voor het voetlicht ge haald. Hij ontving uit handen van KNVB vice-voorzitter Ge rard van Dijk de zilveren afde- j lingsspeld In de Belgische voetbalcompetitie gaan ze op proef bij de tweede elftallen in trappen in plaats van ingooien De Leidse voetbalster Daniële van Dort (De Sleutels) gaat bij het gepromoveerde JSV uit Nieuwegein spelen in de eredi visie De Franse wieleramateur Cedric Vasseur treedt per 1 juli in dienst bij Peter Post (Histor) j Nog wat nagekomen regionale wieleruitslagen: Richard van Kempen (Noordwijk) vijfde en Rob Roskam (Voorhout) zesde in Papendrecht, Ton van Duy- venbode (Noordwijk) vierde, Piet Kralt (Rijnsburg) zesde en Jeroen Straathof (Zoeterwoude) zevende in Katendrecht, Peter Hoondert tweede in Aarden burg en Tieme van der Meer (Alphen) negende in de klassie ke Omloop van Borssele. Noordwijkerhouter Robert de Haas werd achtste in Hoorn en 26ste in de Omloop van de Maasvallei Morgenavond ver gadert de afdeling handbal van Stompwijk '92 Een oproep aan de regionale voetbalverenigin gen. Wij willen per omgaande het oefenprogramma van uw eerste elftal ontvangen Voet balvereniging GWS uit Sassen- heim viert in oktober van dit jaar het feit dat ze 60 jaar be staat Waterploclub WZK uit Wassenaar zoekt een waterpo- lotrainer Het komende week einde worden in Amersfoort de nationalekampioenschappen schoonspringen gehouden. Uit de regio nemen deel AZC (Al phen) en S en K (Leiden) Het landelijke jeugdvoetbalelftal van UVS is op de 54ste plaats geëin digd in de eindstand van de Fair Play Competitie. Quick Boys staat op de 67ste plaats Arthur Fleischeuer volgt Jacques Rosier als voorzitter op bij SV Voor schoten Tonkie Collee is zes tiende geworden in Heiger (Top Ten Cup triathlon) De Neder landsekampioenschappen wielrennen op de baan worden toch in Alkmaar gehouden. De KNWU heeft alsnog een garan tiebedrag van 4600 gulden toe gezegd Zaterdag 11 juni in Amsterdam de Nederlandse kampioenschappen taekwondo Het Leids voetbalelftal onder de 13 jaar is in Vogelenzang tweede geworden in een sterk bezet toernooi. De afdeling Utrecht werd SCOREBORD de rekening gepresenteerd voor de uitspraak van zijn eigen tuchtcommissie. Die instantie maakte rehabilitatie in Neder land mogelijk door De Bruin medio november zelfs vrij te spreken bij gebrek aan bewijs en op grond van vormfouten. Toen al liet advocaat Veldstra weten dat De Bruin een schade claim overwoog. „Een vergoe ding voor eerherstel, gemaakte advocaatkosten en inkomsten derving." Half jaar Die claim liet dus ruim een half jaar op zich wachten. En komt op een moment waarop de sportieve toekomst van Erik de Bruin voor een bankroet staat. Notoir querulant De Bruin pro beert mogelijk in zijn wanhoop en als een soort laatste stuip trekking nog wat financieel ge win uit de affaire te halen a la Butch Reynolds. Ondertussen zette hij wel een van zijn principes overboord en gaf hij te kennen - weliswaar onder protest - de dopingver- klaring van de KNAU te zullen signeren. In dat document gaat de atleet akkoord met het feit dat hij in geval van een doping- overtreding niet kan procederen tegen de KNAU, tenzij er fouten zijn gemaakt bij de controle of in het laboratorium. Door het formulier van zijn krabbel te voorzien, is De Bruin (hangende de uitspraak van de LAAF) start gerechtigd in internationale wedstrijden en kampioenschap pen. In april kwalificeerde De Bruin zich met een uithaal van 64.98 meter voor de EK in Hel sinki. Maar het ziet er op dit moment nog naar uit dat hij daar straks slechts zal schitteren door afwezigheid. PRIJSVRAGEN 70 - 72 - 74 - 78 (onder voorbehoud) PAARDENSPORT Volkov (Rus/2) 6-3 6-4. Braasch (Dui/5) - Roux (Fra) 6-4 6-2, Masur (Aus/3) - Gloria (VSt) 6-1 6-4, Grabb (VSt) - Olhovskiy (Rus) 7-5 6-3, Nainkin (ZAf) - Pozzi (Ita) 7-5 6-2, Nargiso (Ita) Stadhrc. (Zwc-j l'-b 6-4 7-5, Stark (VSt/4) - Lareau (Can) 7-6 6-4, Youl (Aus) - Poljakov (Oek) 6-3 6-2. Mannen, eerste ronde: Shelton (VSt) - Ny- dahl (Zwe) 6-4 7-6, Stoltenberg (Aus/13) - Eagle (Aus) 6-1 6-1. Henman (GBr) - Lundgren (Zwe) 7-5 7-6, Petchey (GBr) - Ruah (Ven) 6-2 7-5. Bjorkman (Zwe) - Stafford (ZAf) 2-6 6-2 6-1, Steven (NZe) - Frana (Arg) 6-2 6-3, Engel (Zwe) - organ (Aus/15) - Doyle 6-2 4-6 6-3, Apell (Zwe) - Woodforde 1,60 plaats 1,30 (VSt) 6-2 7-5, Mat ton (VSt) - Joyce (VSt) ïwarz) 2.07.4- 1 19,2, 2 Going H 3 Isaak Uithuizen Toto: winnena 3 plaats 1,30 1,40 3,00 koppel 4,80 Derde koers, 1609 m: 1 Helium Dijkhoeve Toto: winnend 100,00 plaats 8,70 1,90 Car 110 koppel 168,50 trio met gespeeld erg (Aus) - Burillo (Spa) 6-4 6-1, mchez (Spa/2) - Kulti (Zwe) 6-3 6 rto Costa (Spa) - Vijfde koers, 1609 m: 1. Viking Gilda (De 6-7 7-6 6-0. 'lieger) 2.04,5 - 1.17,4, 2. Fast Atlantic 3. Herolf Teb. Toto: winnend 1,70 plaats 1,20 3,10 1,70 koppel 21,40 trio 269,40 Zesde koers, 2000 m: 1 Farn De Bloom- erd (Ton) 2.32,5 - 1.16,3, 2. Fallon D. 3. Fullspeed Mac. Toto: winnend 3,10 plaats 1,50 2,40 2,00 koppel 18,50 trio 179,20. Zevende koers, 1609 m: 1. Hippy Sunshi ne (Manninen) 2 04,6 - 1.17,4, 2. Gilly d 3/2 6,80. koers, 16uy m: i He Koyai (Hulleman) 2.04,7 - 1.17,5, 2. (Langeweg) 2 04,1 Avon, 3. Griffy Sunshine. Toto: winnend 2„70 plaats 1,40 2,60 1,80 koppel 29,20 trio 88,50 Tiende koers, 1609 m: 1. Georgio Faune (Mollema) 2 02,2 - 1.15,9, 2. Elita Mor gan, 3. Shinealightonme. Toto: winnend 1,90 plaats 1,30 2,00 2,00 koppel 11,70 BIRMINGHAM Vrouwen, eerste ronde: Vis (Ned) - Demon-1 geot (Fra) 6-3 3-6 6-3, Kamstra (Ned) - Guse (Aus) 6-4 6-3. Siddall (GBr) - Wegink rthy (VSt) 2-6 6-3 6-4, Jaggard-Lai (Aus) - Joubert (ZAf) 6-2 6-2, Callens (Bel) - Tatarkova (Oek) 6-3 6- WIELRENNEN in 5 26.04, 2. irdi (Ita) 0.02, 3 Abdoesjaparov 4. Pagmn (Ita), 5 Perini (Ita), 6 1 (Pol) 0.56, 7 Baldato (Ita), 8. Fon- (Ita), 9. Konisiev(Rus), 10. Roscioh Sprc 79.11.26, 2. Pantani l 1. Berz (Ru; TENNIS door een lid van de Griekse de legatie worden steeds sterker. Tijdens het vriendschappelijk duel Griekenland - Colombia werden uit de kleedkamer van de Grieken sieraden, horloges met een totaalwaarde vreemd. De Russische ploeg heeft te kampen met fysieke tegenslag. De spits Vladimir Bestsjastnik ligt met angina in bed. Het is zeer de vraag of de aanvaller op 'tijd hersteld is voor het WK. Vordert zijn herstel niet vlot ge noeg, dan roept bondscoach Pavel Sadyrin Igor Simoentenk- ov van Dynamo Moskou als ver vanger op. (Ned/8) - Davids (Ned) 6-3 7-6, <mann (Dui) 6-1 6-3, Pereira I (Zwe) 6-3 3-6 6-4, Anto- Hadad (Col) 6-3 6-4, Zoecke -I?®! i (Spa) 3.03, 4. Bugno belli (Ita) 4 41, 6 De las euevas ir-raj 5.12, 7. Tonkov (Rus) 7 53, 8. Chiappucci (Ita) 9.13, 9. Rodriguez (Col) RONDE VAN OOSTENRIJK (amateurs) Vijfde etappe Zell-Kaunertaler Gletscher: 1 Livingston (VSt) 185 km in 5.21 07, 2. Kjergaard (Noo) 0.36, 3. Dru- bay (Fra) 0.51, 4 Luttenberger (Oos) 1.13. 5. Glivar (Slo) 1.20. 12 Moerenhout (Ned) 2.26, 17. Van de Meulenhof (Ned) 2.59, 19. Van der Meer (Ned) 3.31, 31. Van Heeswi|k (Ned) 5 12. "gemeen klassement: 1. .57.39, 2. Moerenhout i (Noo) 1.20, 4. Mengin (Fra) 2.05, 5. Heister (Zwi) 2.15, 14. Van de Meulenhof 6.44, 16. Van der Meer 7.08, 25. Van Heeswijk 10.47. SPORT OP TV 22 15-22 30 Ned 3 Sportiourn 22.35-23.00 BRT 1 Vandaag e 23.00-01.00 EURO Voetbal. 23.30-00.25 RAI UNO Mercole 01 00-01.30 EURO Eurosportr 09 00-12.00 EURO G> 11.04-12.40 Did 1 Sp 12.00-17.00 EURO T< 15 15-19 00 BBC 2 T

Leidsch Dagblad | 1994 | | pagina 26