Het aandeel KPN wil je niet missen. Heeft 11 een pen? Het aandeel KPN is voor iedereen weggelegd. Begin juni is het zover: KPN gaat naar de beurs. De Staat verkoopt een deel van zijn aandelen. Dan kunt ook u aandeelhouder worden van een van de toonaangevende onderne mingen die ons land rijk is: Koninklijke PTT Nederland. De beursintroductie is voor iedereen interessant en speciaal voor particuliere beleggers is zij toegankelijk en aantrekkelijk gemaakt. U kunt net zoveel aandelen aanvragen als u wilt. Er geldt geen minimum of maximum waarvoor u kunt inschrijven. Of u daadwerkelijk het aantal aandelen krijgt toegewezen waarvoor u heeft ingeschreven, hangt af van verschil lende factoren waaronder de vraag. Maar u krijgt in ieder geval aandelen toegewezen. Bovendien is er besloten om particuliere beleggers een eenmalige introductiekorting te geven. Circa 5% korting over de officiële aankoopprijs van de toegewezen aandelen, tot een maximum van 75 aandelen. Begin juni zal de Staat de aankoopprijs van het aandeel'KPN bekendmaken. Vanaf dat moment heeft u slechts een paar dagen de tijd om daadwerkelijk in te schrijven. Zorg dus dat u nu al voorbereid bent. Pak een pen om de bon in te vullen en vraag de informatiebrochure aan. Mocht u geen pen bij de hand hebben, bel dan. gratis de Beursintroductie-lijn: 06-0094. Of haal zelf de brochure bij uw bank of een postkantoor. i1 Stuur voor het aanvragen van de brochure deze bon in een envelop met postzegel aan: Beursintroductie KPN, Postbus 30394, 2500 GJ Den Haag. Postcode: Woonplaats: koninklijke ptt nederland II Bel gratis 06-0094 voor de Beursintroductie-brochure.

Leidsch Dagblad | 1994 | | pagina 12