Lisse zondag' is op de weg terug 'Ik ben vrij resultaatgericht' 7 Sport Bowlers De Zijl kampioen i mm i chterlijn TERDAG 30 APRIL 1994 4260ondagclub als opleidingsinstituut voor zaterdagafdeling jrus van der Voort maakte in de jaren zeventig en tach- deel uit van de 'gouden lichting' van Sportclub Lisse. ;t spelers als Jac van Ruiten, Ron Mesman, Harry van r Zwet, Henny van Eeuwijk, Theo Godyla, Laurens van r Voort en Jos Faas bepaalde Van der Voort lange tijd gezicht van de club. Sportclub Lisse opereerde in die i ook vele jaren op aansprekend niveau: in de tweede iNTIEisse- op fi|e gert-jan onvleeeen goede ploeg en een goede kans, maar meer ook niet. Kijk hebben evenwel de ei- maar eens naar ons program- I, ischap te veranderen. Het in ma. Eerst krijgen we Alkmania ijt. 151 ook als tweedeklasser aan en SJZ, twee ploegen in degra- t 'avontuur FC Lisse' begon- datiegevaar. En in de laatste n Sportclub Lisse is inmid- wedstrijd ontvangen we Docos Is overvleugeld door de zater- thuis. Er is nog niets beslist. Car gtak die ooit als Lisser Boys te Maar, zo weet Van der Voort, 'hteek stond. De club is nu als het zou wel heel prettig uitko- n di<sse zondag' in de vierde klas van de KNVB terug te vinden, n van de weinige overeen- msten met de tijd van toen rmt de aanwezigheid van nu -jarige Dorus van der Voort. men als de formatie van de scheidende trainer Fred André (hij wordt volgend jaar door Daaf Brandt opgevolgd) zich in de derde klasse speelt. ,,We hebben dat wel nodig, een klas- (an der Voort fungeert nu al se hoger. Gezien het plan dat er zeven jaar als elftalbegelei- binnen FC Lisse is ontwikkeld is Enigszins noodgedwongen, het eigenlijk ook wel nodig dat irigens: „Want ik had liever de zondag wat dichter in de nog gewoon gevoetbald, buurt van het niveau van de za- lar ik moest in 1987 door terdag komt. De A-jeugd gaat r sleten heupen definitief met gelukkig al landelijk spelen." etballen stoppen. Toen dat Dat mede door de nieuwe za- kend werd, hadden ze me al terdag-oefenmeester voor ko- tl gevonden." Met andere mend seizoen, Mark Wotte, op- iorden: na de afscheidswed- gezette plan voorziet er kortweg ijd met het kampioenselftal in dat de club zich nog intensie- 1978 (Van der Voort: „Dat ver met de jeugd zal bezighou- s leuk, zo'n wedstrijd krijgt den. De speelwijze zal door de :t iedereen aangeboden.") leeftijdsklassen heen wat her- s de benoeming van Van der kenbaarder worden gemaakt en ort tot elftalleider van het ook de begeleiding zal een 'ex- eede al snel rond. Een jaar la- tra impuls' worden gegeven. Za- werd hij naar het eerste ge- ken die er voor moeten zorgen Dmoveerd. dat er sterkere jeugd naar de se- !en elftal waarmee het dit nioren komt. Spelers die on- zoen heel redelijk gaat. De middellijk in aanmerking ko- )eg heeft in de vierde klasse A men voor de A-selectie op za- voorsprong van twee ver- terdag, zullen de overstap direct ipunten op laatst overgeble- maken. Talenten die nog niet zo concurrent Docos. Met nog ver zijn, maar wel de mogelijk- s'ie wedstrijden te gaan een heden in zich herbergen, mei ede uitgangspositie voor een den zich in die situatie bij de rong naar de derde klasse, zondag. Om te rijpen en te n der Voort beaamt dat, maar groeien. En om eventueel later niets van een 'zeker kam- alsnog naar de zaterdag te Denschap' weten. „Ik ga 'niet trekken. Dit alles overigens, zo hreeuwen dat we die titel benadrukt Van der Voort, ge- IP v.ien gaan pakken. We hebben heel op basis van vrijwilligheid. >chei ^rOREBORD Dorus van der Voort: „Ik ben, zoals gelukkig heel veel leden van FC Lisse. gewoon een Lisse-man geworden. En ii beseffen dat de zaterdag hoger speelt en dat dat dus op dit moment het vlaggeschip van de club is.". „We gaan die jongens begelei den. Niet zeggen wat ze moeten doen." De zondag als opleidingsin stituut voor de zaterdag. 'Zon dag-man' Dorus van der Voort heeft er geen problemen mee. „Ik ben, zoals gelukkig heel veel leden van FC Lisse, gewoon een Lisse-man geworden. En in elk geval reëel genoeg om te besef fen dat de zaterdag hoger speelt en dat dat dus op dit moment het vlaggeschip van de club is." En, denkt Van der Voort, dat zal nog wel even zo blijven ook. „Want het gebeurt maar zelden dat twee afdelingen van één club op het hoogste niveau uit komen." Wat weer niet bete kent dat beide afdelingen niet dezelfde kansen moeten wor den geboden. Van der Voort: „Stel nu het gekke geval dat we twee jaar achter elkaar kam pioen worden. Dan moet het natuurlijk niet zo zijn dat er wordt gezegd dat dat wel mooi is en dat de zondag niet verder omhoog hoeft. Er moet een doel blijven. En in dat geval is dat dan de eerste klasse." De prak tijk zou in zo'n geval overigens uitwijzen dat de zondag die groeimogelijkheden wel degelijk heeft. Van der Voort: „Het be stuur maakt wat dat betreft ab soluut geen onderscheid. De tweede klasse is op dit moment echter nog ver weg voor Van der Voort en de zon- dagtak van FC Lisse. Eerst moe- JSVRAGEN CKYTEN i29 april 9-17-21-22-25-28-38- ^e' LGIË: Club Brugge - Seraing 0-0 Ddigi-■- TÜENNIS lANTA vaneede ronde: Agassi (VSt/3) - Reneberg meriit) 4-6 6-2 6-4, Washington (VSt/5) - n miinnurs (VSt) 6-4 3-6 6-1; kwartfinales: rtm (VSt/2) - Wilander (Zwe) 6-3 7-6, Guire (VSt) - Jonsson (Zwe) 6-3 6-2 INCHEN artfinales: Korda (Tsj/5) - Gustafsson ir ra/4) 6-4 6-4, Tsjesnokov (Rus) - Rikl i) 6-3 7-6, Stich (Dui/1) - Ferreira '-4 6-7 7-6, Karbacher (Dui) - nsdorf (Isr) 6-3 7-5 bbel: Becker/Korda (Dui/Tsj) - Koever- ns/Macpherson (Ned/Aus) 4-6 6-3 6-4 iDRID artfinales: Corretja (Spa/3) - Hlasek li) 6-3 6-2, Bruguera (Spa/3) - Costa ^>a/5) 3-6 6-2 6-4, Yzaga (Per) - Edberg ie/1) 6-4 6-2, Muster (Oos/4) - Lendl it/6) 2-6 6-3 6-0 üplaiuwen MBURG artfinales: Sanchez (Spa/2) - Meskhi ïo) 6-2 7-6, Novotna (Tsj/3) - Rittner li) 6-2 6-2, Graf (Dui/1) - Magdalena ileeva (Bul) 7-5 3-6 6-0, Hack (Dui/6) - ber (Dui/4) 6-3 6-3 ~!ENTE(ITA) artfinales: Schultz (Ned/2) - Habsudova w) 7-6 7-5, Spirlea (Roe) - Fusai (Fra) 6-2, Dopfer (Oos) - Courtois (Bel) 6-3 Halard (Fra/3) - Cecchini (lta/6) 6-4 7-5 2021 JE 65!- OETBAL rotl/IELRENNEN P' INI .JDE VAN SPANJE Ie 0 (de etappe, Cordoba - Granada: 1. Jala- j (Fra) 167 km in 4.24.10, 2. Leoni 0, 3. Edo (Spa), 4. Roscioli (Ita), 5. Fa- li (Ita), 18. Van Poppel, 25. Theunisse, Breukink, 62. Harmeling, 85. Den kker, 136. Voskamp, 163. Hoffman :2, '165. en laatste Vignaduzzi (Ita) 45 datdPemeen klassement: 1. Rominger .39,38, 2. Jalabert 0.13, 3. Mauri reis 28, 4. Zülle (Zwi) 0.29, 5. Pierobon (Ita) 36, 6. Alonso (Spa) 0.37, 7. Olano (Spa) 38, 8. Hodge (Aus), 9. Montoya (Spa) 42, 10. Delgado (Spa) 0.43, 14. Breu- Cai 'k 0-52, 81. Den Bakker 1.33, 84. Van j ppel 1.35, 90. Voskamp 1.40, 96. Har- 1.45, 110. Theunisse 1.53, 153. .....n 6.06, 165. Pagnin (Ita) 19.39 day LVOORDE(BEL) Rob Kerstens: „Alecto is qua organisatie een sterke vereniging. Er wordt veel werk gemaakt van de jeugdopleiding. De junioren worden allemaal getraind door goede spelers. Het wordt heel serieus aangepakt." foto holvast/mark lamers Leidenaar Rob Kerstens met Alecto op weg naar eerste klasse SHOCKEY R/AI --74 A: Oostenrijk - Rusland 1-4(1-1 0-3 11 1), Italië - Groot-Brittannië 10-2 (4-0 5- J- 1-1). Stand: 1. Rusland 3-6 (23-4), 2. mada 3-6 (13-4), 3. Duitsland 3-3 (8-5), Italië 3-2 (11-13), 5. Oostenrijk 3-1 (4- 6. Groot-Brittannië 3-0 (5-26) ip B: Noorwegen - Finland 1-5 (1-1 0- 0-1). Stand: 1. Verenigde Staten 3-6 •6), 2. Finland 3-5 (14-8), 3. Zweden (12-8), 4. Tsjechië 3-3 (12-11), 5. Np »rwegen 3-1 (6-15), 6. Frankrijk 3-0 (3- EILEN (ÈRES nn: 1. Fioretto (Ita), 2. Spitzauer (Oos),* Van de Ploeg (Spa), 21. Schippers, 24. leiden» janet van puk De heren van Alecto zitten in de lift. De Leiderdorpse hockeyers werden vorig jaar kampioen in de derde klasse en staan nu weer bovenaan in de tweede klasse. Met nog drie wedstrijden te gaan is de kans vrij groot dat zij opnieuw promoveren. Trai ner Rob Kerstens houdt nog een slag om de arm, maar wil wel toegeven dat hij vindt dat hij de sterkste ploeg uit die tweede klasse onder zijn hoede heeft. Als Alecto inderdaad volgend jaar in de eerste klasse uitkomt, heeft Kerstens zijn doel bereikt. Toen hij twee jaar geleden werd gepolst door de Leiderdorpse vereniging en inderdaad besloot de herenploeg te gaan trainen, dacht hij: dit team hoort in de eerste ldasse thuis. En daar moet het ook zo snel mogelijk naar toe. Voordat hij daadwerkelijk ging trainen, bekeek hij een aantal wedstrijden. En hij zag wat er schortte aan de ploeg, die in twee seizoenen van de eerste naar de derde klasse was gedui keld. Het team zat stuk, het was niét eens een team. Er was 'veel onderling gedoe', er ontbrak een leider op het veld. Kwaliteit was er wel, spelers met een leu ke actie waren er ook, maar dat was het. De organisatie van het spel was 'dramatisch': „Ik heb mijn ogen uitgekeken. Wat er gebeurde als er een strafcorner moest worden...verschrikkelijk. En dat zijn toch heel simpele basisdingen." Het eerste jaar probeerde Kerstens het spel vooral organi satorisch op orde te brengen. Hij zette de verdediging goed neer, testte wat vaste aanvals- patronen uit. Bovendien wilde hij de discipline terugbrengen in de ploeg. „Ik heb duidelijk gezegd: Ik ben de baas. Alecto had ook een ruime traditie van gele en rode kaarten. Daar wilde ik een einde aan maken. Als een speler onnodig tegen een gele kaart opliep, liet ik hem de wed strijd daarna niet spelen." Tij dens het afsluitende partijtje op de training floot hij zelf weieens opzettelijk fout. En wie er dan begon te 'kletsen' kon een kwartier ernaast staan. Hoe koud het soms ook was. „En dan moet je de mazzel hebben dat het lukt. En die mazzel hadden we, we wonnen de eerste zes wedstrijden. Het werkte, ook al ging het met val len en opstaan. Aan het einde van dat succes volle jaar stopte een aantal spe lers. Er kwamen vijf A-junioren in de ploeg, die zich echter vrij gemakkelijk konden aanpassen. „Omdat Alecto qua organisatie een sterke vereniging is. Er wordt veel werk gemaakt van de jeugdopleiding. Dat begint al bij de mini's, dat heb ik aan mijn eigen kinderen gezien. De ju nioren worden allemaal ge traind door goede spelers. Het wordt heel serieus aangepakt." Vandaar ook dat Kerstens denkt dat Alecto zich in de eerste klas se goed kan handhaven. Dit seizoen is hij overigens hetzelfde pad blijven bewande len. Alecto speelt nog immer so ber, met de nadruk op de solide verdediging. „Vergeleken met andere ploegen spelen wij met veel mensen achter de bal. Maar dat bepleit ik ook heel erg. We hebben een jonge ploeg, die er nog niet aan toe is om na drukkelijk het spel te maken. Als je speelt met veel mensen voor de bal, is er veel discipline no dig, daarvoor moet je mensen hebben met routine. Laten we het nu nog maar sober houden, dan kunnen we er volgend jaar meer elementen aan toevoe gen." Deze speelwijze kost hem totaal geen moeite. „Want ik ben vrij resultaatgericht." De ploeg scherp houden, dat vindt de Leidenaar het moeilijk ste aspect van het trainen- /coachen. Omdat hij zelf jaren lang heeft gehockeyd in de overgangsklasse, heeft hij vrij snel door wanneer een speler 'het gevoel' niet heeft. „Maar het valt niet altijd mee om te sleuren aan een ploeg." Als het dan toch weer lukt, geeft hem dat veel voldoening. Dat voldane gevoel, wat hij ook heeft na een training die lekker liep, maakt deze vorm van vrije tijdsbesteding voor hem ook zo aangenaam. Hoewel hij 'dat lek kere lichamelijke gevoel dat je als speler hebt na een training of wedstrijd' weldegelijk mist. Rob Kerstens weet nog niet zeker of hij Alecto blijft trainen. „Als ambtenaar bij het ministe rie van onderwijs heb ik een goed gevulde werkweek. Het kost me soms moeite om overal tijd voor te vinden. Maar als er genoeg energie in de ploeg blijft, dan wil ik wel doorgaan. Maar stel dat we de komende wedstrijden verliezen door een gebrek aan agressie en inzet, dan denk ik niet dat ik blijf." ten nog drie niet eenvoudige hordes op de route naar de der de klasse worden genomen. Zal Van der Voort nog drie maal 'vol wedstrijdspanning' op de bank plaatsnemen om zijn jongens te volgen. En verbaal bij te staan. „Nee, ik ben geen stille op de bank. Ik leef mee, probeer waar dat mogelijk is te corrige ren. Hoe luidruchtig? Laat ik het zo zeggen: de wisselspelers vluchten tijdens de wedstrijd wel eens de dug-out uit." leiden» aap siera bowlingmedewerker Het Wedde kan op de maandag vroeg de tweede plaats niet meer ontgaan. Tegen Ilford boekte het een 3-1 zege. No Na me moest verrassend de punten laten aan Verboon (1-3). Het trio van Falcon was al kam pioen. Op de maandag laat is de spanning om te snijden. Met nog één ronde te gaan staat het team van Van Rhijn slechts een half puntje voor. Het won de belangrijke wedstrijd tegen con current Verboon met 3-1. Ge noeg om de eerste plaats van Verboon over te nemen. Op de de dinsdag vroeg ver sloeg kampioen The Bowling Stones de nummer drie op de lijst KMK met 2,5-1,5. Van He- mert is een klasse apart op de dinsdag laat. Het dubbel won overtuigend met 4-0 van De Gi ganten. Op de woensdag vroeg bleek De Zijl over de sterkste zenu wen te beschikken. Door een 3- 1 overwinning op Ladan 2 sloot het trio het seizoen af als kam pioen. Van Bostelen eindigde door een 3-1 zege als tweede. Op de woensdag laat behaalde Les Petites Quilles de titel door Hendo met klinkende cijfers (4- 0) te verslaan. In Tenn Bowl (Leiderdorp) kwam de lijstaanvoerder van de maandag Real Dream Team goed voor de dag. Het verplet terde Van de Holst met 24-3. Ook in de periodestand neemt het een vooraanstaande positie in. Op de dinsdag had het Spar- team één van zijn mindere da gen. Tegen Van Marwijk verloor de lijstaanvoerder met 15-12. Bax&Spendel liet Lugthart kans loos: 22-5. Ook hier leidt Spar in de periodestand. Op de woensdag kunnen de kanshebbers voor de titel zich geen misstap meer permitteren. Het verschil tussen koploper Lugthart en Transavia is slecht een half puntje. De periode stand wordt aangevoerd door het team van Timmerman. Persoonlijke scores van de week waren er voor Monique Klaas- sen ('t Wedde). Zij scoorde in één game van 233 pins. Bij de mannen liet Frank Overdijk (Verboon) in één game 236 pins aantekenen. 23 chef willem spierdijk. 071 -356464. plv -chef rob onderwater. 071-356463 J I door: Gert-Jan Onvlee M ijn voetballers en hun W j trainers nu werkelijk zulke notoire zeurpie ten? Barcelona kent 'een moeilijke periode', want het elftal speelt twee keer in één week. Een voetbalploeg die Europees heeft gespeeld, zou een paar da gen later een eenvoudige oppo nent moeten zijn. 'Het team kon zich niet voldoende opla den. Een logische terugval', heet dat dan. Katwijk speelde een tweetal we ken doordeweeks ook wedstrij den. De Katwijkers zijn blij dat ze daar vanaf zijn. 'De ploeg was op'. Wat is dat toch? Tennissers die ver komen in een toernooi spelen bijna elke dag. En als ze ook nog eens dubbe len, regelmatig twee keer. De Davis Cup, ook een aardig voor beeld. Geef de spelers maar eens de kost die drie zware par tijen in drie dagen spelen. Maar je hoort ze niet. De play-offs basketbal. Een stuk of vijf, zes wedstrijden binnen twee weken. Er wordt niet gezeurd. De tafeltennissers bij een EK of een ander groot toernooi: elke dag spelen en dan nog een paar potjes ook. Ik heb Vriesekoop nooit horen zeggen dat dat niet kon. Schaatsers tijdens een all-round-titeltoernooi. Vier af standen in twee, soms drie da gen. Ritsma zit er niet mee. Laat staan Koss. De wielersport. Drie weken Tour de France. We praten over een bijna onmenselijke op dracht. Maar er wordt niet gekletst. Er wordt gewoon gefietst. En hard ook. Eigenlijk hoor je dus alleen maar voetballers zeuren. En niet eens allemaal. Want die spelers van Noordwijk 6, Sleu tels 7 en ASC 8 (om maar wat voorbeelden te noemen) maken zich met liefde vrij voor die doordeweekse ontmoetingen op dinsdag en donderdag. En vinden het vervolgens nog ver velend ook dat er in het week end even niet wordt gespeeld. Is de fysieke belasting in andere sporten dan minder groot? Daar geloof ik dus helemaal niks van. De geestelijke belasting dan? Die is er zeker bij voetballers. Of het nu Katwijk is dat voor de prolongatie van de afdelingstitel gaat of Barcelona voor de Euro pa Cup 1 - de belasting is er. Maar zwaarder dan die fietser in de Tour, die pingpongster bij de EK, die tennisser op Wimbledon - om maar een paar voorbeel den van niet-zeurders te noe men; nee, dat dacht ik niet. Ze ker niet, zelfs. Al was het alleen maar omdat die voetballers mi nimaal met z'n elven zijn en veel andere sporters het hele maal alleen moeten rooien. Zijn voetballers en hun trainers dan zulke notoire zeurpieten? Ik denk desondanks van niet. Want het is misschien wel lo gisch dat er in dit soort situaties wordt gezeurd. De mannen kunnen het fysiek eenvoudig niet aan. En dat is ook weer niet zo gek. Een tennisser die een toernooi speelt, maakt elke dag gewoon nog wat trainingsuren. Tafeltennissers die zich voorbe reiden op een groot evenement halen de zes uur per dag moei teloos. De wielrenner die aan een Tour van drie weken begint, fietst el ke dag al minimaal vijf tot acht Voetballers die met die cijfers worden geconfronteerd, raken spontaan overspannen. Want die komen, we praten nu nog uitsluitend over profs, hooguit aan drie, vier uur per dag. En dan wordt er nog knap gelum meld ook. Bij Barend en Van Dorp zette atlete Ellen van Langen nog niet eens zo lang geleden vraagte kens achter de term topsport toen er over Europees topvoet bal werd gesproken. Ze had gelijk. Hoe ontwikkeld het ook oogt, voetbal valt, ondanks z'n meer dan 100-jarige geschiedenis, nog altijd in de categorie onder ontwikkelde sporten. Nu heeft ook DDR- -zwemster Karin König weer toege geven dat ze (naar wij moeten- mogen geloven onder dwang) doping heeft gebruikt. Ze slikte na afloop van de training heel wat af, zo liet ze weten. Ze deed dat evenals zesvoudig Olym pisch kampioene Kristin Otto: haar bekertje met troep stond naast dat van König. Otto ont kent, zoals vele vooral vrouwe lijke Oostduitse toppers uit die duistere tijd nog immer ontken nen te hebben 'gesnoept'. Echt geloofwaardig is dat alle maal echter niet. Want na de val van de muur is toch wel heel snel duidelijk geworden, dat wat wij allemaal al dachten te weten, ook in werkelijkheid zo was. De hele DDR-sport dreef op dope. En dan vooral de vrou- wensport, want bij het zwakke geslacht werken de anabolen en hormonen veruit het best. Schaatsen, atletiek, zwemmen - noem de voorbeelden maar op. Het wordt zo langzamerhand dan ook tijd dat alle overkoepe lende organisaties eens een daad stellen. Als ze duidelijk willen maken dat de strijd tegen doping nog altijd serieus wordt gevoerd, moeten ze alle tijdens Europese en Wereldkampioen schappen behaalde DDR-me- dailles van de laatste veertig jaar (minimaal) terugeisen. Ook al het 'blik' dat bij Olympische Spelen in die periode werd ver overd dient onverwijld weer in geleverd te worden door de Oostduitse vrouwen of hun doktoren (ik weet niet wie die medailles uiteindelijk in hun bezit mochten houden). En vanzelfsprekend moeten alle in die jaren door DDR-atletes, zwemsters, schaatsters enz. enz. geworpen, gelopen, gezwom men en geschaatste Europese en Wereldrecords uit de boeken worden geschrapt. Een heel karwei, ik geef het toe. Vooral omdat dan ook nieuwe lijsten met medaillewinnares sen en recordhoudsters dienen te worden opgemaakt. Maar is dat een reden om het niet te doen? Ik vind van niet. Zoals het wat mij betreft ook geen punt is dat door deze handelwijze wel licht enkele onschuldige DDR- -vrouwen de dupe worden van hun spuitende en slikkende vroegere collega's. In dit soort zaken past slechts rigoureuze oplossingen. Al die andere goeden hebben al te lang onder de kwaden geleden. SPORT OP TV ZATERDAG 10.00-12.00 EURO: Tennis: ATP-toernooi van Madrid. 11.03-11.30 Did 2 Pfiff-extra: sportprogram ma voor de jeugd 11 55-13.12 BBC 1 WK Snooker recht- Crucible in Sheffield. 13 00-14,00 EURO: Autosport GP van San Marino voor Formule 1 -wagens vanat het cir- 13.15ni8 15 BBC 1 Grandstand 14.00-16.00 EURO: Tennis ATP-toernooi van Madrid. 14 00-18.00 Super Sport: Go International Motorsport, Golf (PGA European tour). Best of British motor sport. The Punchers (hoogtepun ten uit de Pro Box serie) 14,00-19 00 Did 2Sport extra: tennis (halve finale V/TA-toernooi van Hamburg), ijshockey 15 00-17 00 Did 3 Sport 3 extra. 16,00-19 00 EURO: IJshockey: WK A-landen vanuit Italië 18.05-18.40 RTL 5. Sport: voetbal. 18.05-19.25 BBC 2 WK Snooker 18.38-18.48 Ned 2- Sportjournaal 19.00-20.00 EURO. Autosport GP van San Marino 19 10-19 50 Did 1 Sportschau met Bundes- liga-voetbal 20.00-22.30 EURO; IJshockey 21 00-21 30 BBC 2 WK Snooker 22.10-23.30 Did 2 Dasaktuelle Sport Studio 22.30-23.10 BRT 1Sport op saterdag 23.25-00.20 BBC 2 WK Snooker 23.30-00 00 EURO: Wielrennen: Ronde van Spanie. 00.00-00.20 8BC 1 Sport. 00.00-02.00 EURO Tennis ATP-toernooi van Atlanta 00.06-00.35 Ned 3: Studio Sport 00.20-01 10 BBC 1 Match of the day 01.55-02 40 BBC 2 WK Snooker 10.00-12.00 EURO Tenn.s. ATP-toern. Madrid. 11 20-11 30Dld2 Sport extra ('Rund den Henninger-Turm' vanuit Frankfurt) 13 00-16 00 RTL 4 Sport auto- en mo sport 13.30-15.40 RTL Autosport GP van Marino voor formule- 1 wagens 13.30-16.00 EURO: Autosport GP van San Marino 13 30-18 10 BBC 2 Sunday Grandstand 14.00-18.10 Did 2 Sport c.tra tenn.s (finale WTA-toernooi van Hamburg) en wielrennen (Wereldbeker 'Rund um den Henninger Turm'). 16.00-18.30 EURO: IJshockey: WK 16.30-17.00 RTL 5 Sport Amerikaanse honkbal. 17 30-18.00 RTL 5 WK Voetbal '94 18.00-18.40 RTL 5 Sport voetbal 18.10-19 10 BBC 2 Rugby special maga/i 18.30-20 30 EURO: Tennis: ATP-toernooi van Madrid, finale 18 45-19.10RTL» Sport. 18 48-20.15 Ned 3: Studio Sport. 19 30-19 50 BRT 1 Sport 19 50-20.30 BRT 1 Sportweekend 20.00-20 40 RAI UNO Sport 20.30-21 00 EURO Wielrennen: Ronde van Spanie 22 00-22 50 Ned 2 Studio sport 22 10-22.15 Did 2 Sport am Sonntag. 22.10-22.50 BBC 2 Autosport GP San Man- 22 BRT 1Sport. 2.50-00.30 BBC 2 WK Snooker '3.45-00 15 RTL 5. Sport samenvatting GP MAANDAG 05 45 06 00 Did 2 Sport Exti 05 45 06 00 Did 1 Sport E*ti 09 00-11 00 EURO Kunstr.K schaats EK vanuit Kopenhage 12 00 13 00 EURO Autospo" 13 00 15 30 EURO Jshocke vanuit Italië (Frankrijk Noorwe 1300-17 45Dld2 Sportexti toernooi van Hamburg) 13 30 15 15 BBC 2 Paardesi de Crucible in Sheffield. 16 00-19.30 EURO IJshockey V vanuit Italië (VS-Finland of Italië I

Leidsch Dagblad | 1994 | | pagina 23