De grootste Opel dealer van het land. Het Motorhuis .urn I Er geblek igen. h KIJUAU 11 ArKIL 1^4906 Alsueen nog betere occasion zoekt, moet m prs? u een nieuwe auto kopen tog Hop Bescheidenheid siert, is de opvatting in ons land. En vervol- Heb je het eenmaal gebracht tot "Motorhuis Occasion" dan 200 auto's uit diverse bouwjaren en van uiteenlopende merken en l gens roepen we luid dat we de grootste Opel dealer van het land zijn. word je tenslotte nog eenmaal van binnen en van buiten en van voor tot Wie occasions verkoopt die er uit zien als nieuw, die Mooi is dat. We zeggen dat natuurlijk niet zomaar. achter nagelopen. Ditmaal met water, spons, zeem, shampoo en was. als nieuw en die rijden als nieuw, die showt zijn auto's ook als nie evv Het punt is namelijk dat als je de meeste auto's verkoopt, je Uiteindelijk verdien je dan het hoogst haalbare: een plaatsje in Dat wil zeggen in een ruime showroom, waar u ze cngl automatisch ook de meeste inruilauto's krijgt. Da's logisch. Maar belang- de showroom van Het Motorhuis. gemak, met een kopje koffie in de hand, van alle kanten kunt bek Mr rijker is natuurlijk de vraag wat daar mee opschiet. Door de hoge eisen die wij aan onze occasions stellen, geven U kunt er in,.zitten en desnoods zelfs eronder gaan liggen. Een heleboel denken wij. Zeker als u de aanschaf van een wij u zonder enige aarzeling drie volle maanden Bovag garantie bij elke Hoewel we u van dit laatste niet zullen weerhouden, lij bri gebruikte auto overweegt. Want onder al die ingeruilde auto's zijn er heel auto vanaf ƒ7.500,-. ons overbodig. U hoeft zich namelijk niet af te vragen welke aulllil wat die in aanmerking komen voor het predikaat "Motorhuis Occasion". En natuurlijk zit daar de Nationale Auto Pas bij. De garantie meeste waar voor zijn geld biedt. ,nd Maar, vóór een gebruikte auto het zover heeft gebracht is er dat de cijfers op de teller kloppen met de werkelijk gereden kilometers. Wat dat betreft zijn ze allemaal gelijk. U kunt dus rusl?rv heel wat gebeurd. U ziet dus bij ons niet alleen maar hele jonge occasions. Ook auto uitkiezen die het beste bij u past. Bij uw smaak, bij uw prak ewr Om te beginnen moet zo'n auto een onbesproken verleden auto's van vroegere bouwjaren staan bij ons te glimmen. Met de daarbij eisen en bij uw budget, hebben. Een schade-auto zult u bij ons niet aantreffen. Vervolgens wordt behorende aantrekkelijke prijskaartjes. Een betere occasion dan een Motorhuis Ocrasion zult de auto onderworpen aan een grondige afleverings-inspettiebeurt. Alles Voorwaarde is natuurlijk dat de auto in kwestie onberispelijk gauw passeren. En mocht u ondanks alles nóg kritischei zijn dan wi )v wat niet helemaal oké is, wordt zonder omwegen vervangen. Dat spreekt. moet zijn. Alles bij elkaar presenteren wij u continu een selectie van ruim adviseren wij u een nieuwe auto aan te schaffen. Verkoopcentrum: Vondellaan 80, Leiden. Telefoon 071 - 351800.

Leidsch Dagblad | 1994 | | pagina 8