Kafelnikov is ware 'plaag' voor Stich 'Lotsy-doctrine' Raas en Priem werkt niet meer Eigenaar van Foggia gearresteerd Sport Deventer klucht met een happy-end Hammink tekent voor vier dagen bij Orlando Magic 25 CHEF WILLEM SPIERDIJK. 071-356464 PLV -CHEF ROB ONDERWATER 071 -356463 y Latwijk klopt zondagteam FC Lisse jrwuK» Katwijk speelde zich gisteravond in de kwartfinales van {districtsbekerstrijd. De amateurkampioen van Nederland. HP) tkomend met een versterkt tweede elftal, versloeg de zondag- ^^ietballers van FC Lisse met 1 -0. Corné van Duyvenbode ver- JJ^irgde na rust de winnende goal. Katwijk, dat door dit duel mor jn weer de beschikking heeft over de voor gisteravond ge- /D7^plad (horsten Pirn Langeveld en Carlo van Zeist, komt volgende eek donderdag tegen Vredenburch in actie, pordwijk haalde de laatste acht niet. Na een 1-0 achterstand j rust verloren de Noordwijkers met 3-2 van Quick Haag. 58 >IOK legt Breinburg nog een jaar vast |den DIOK en Julius Breinburg gaan nog e [ar door. Gisteravond verlengde het bestuur van de Leidse rug- ereniging en de trainer hun samenwerking, die in het eerste de Nederlandse titel opleverde. Morgen geeft de landskam- •n van 19.00 tot 20.30 uur een receptie. Volgende week ver- ;kt Breinburg naar Engeland. Hij aanvaardde een uitnodiging zowel in april als in juni een aantal trainingen te verzorgen de Engelse selectie onder 21 jaar. Afgelopen zondag ver- leg Jong Engeland DIOK in een oefenwedstrijd met 56-14. Jeen kort geding Advocaat-Remia •N haag Het door bondscoach Dick Advocaat aangespannen jrt geding tegen sausfabrikant Remia gaat vandaag niet door. e partijen zijn gisteren tot een schikking gekomen. Advocaat id het kort geding aangespannen wegens een slogan van de fa- ikant die in verband met het naderende WK voetbal oranje ayonaise op de markt brengt. „Wat, geen Remia. Bel je advo- lat", luidde de spreuk. De partijen willen niet zeggen hoe het ;schil is opgelost. itrafvermindering voor korfbalcoach innik Jaap Lenstra mag per 1 juli als korfbalcoach weer aan werk. De beroepscommissie van de Nederlandse korfbal- ond (KNKV) heeft zijn schorsing gehalveerd. Lenstra was door tuchtcommissie tot 1 januari 1995 uitgesloten. Hij kreeg straf- ?nnindering, omdat de beroepscommissie niet bewezen achtte it de trainer commentaar op de leiding had geuit. Lenstra vam in opspraak tijdens de zaalwedstrijd in de hoofdklasse issen PKC en AKC, 18 december vorig jaar. De razende coach inde de vloer op en gaf arbiter Budding een duw. De fluitist ok daarna de rode kaart, die lenstra vervolgens trachtte te ver beuren. ^olm Lammers vrijgesproken -pist» NAC-aanvaller John Lammers is gisteravond door de i sexduchtcommissie van de KNVB vrijgesproken voor zijn overtre ft "ling in de op 26 maart gespeelde wedstrijd tegen Willem II. De jommissie kwam tot dat besluit omdat er na de diverse getuige- Jerklaringen nog te veel onduidelijkheden waren. „De KNVB te vroFee8 rï0 bewijsvoering niet rond. De verklaringen liepen nogal .330jiteen", aldus NAC-voorzitter John Peek die na het lange ver- joor in Zeist onmiddellijk om een uitspraak vroeg. rouw4 in S6Basketbaltitel voor Joventut Badalona iaviv» Het basketbalteam van Joventut Badalona is gisteren iuropees kampioen geworden. De Spaanse formatie versloeg in :hzeifjen matige finale Olympiakos uit Griekenland met 59-57. De impioen neemt de titel over van de Franse club Limoges. Mar- lez (17 punten), Villacampa (16) en Thompson (9) waren bij iventut redelijk op schot. Laatstgenoemde besliste het duel in e laatste minuut met een fraaie driepunter. Voor Olympiakos iratht Paspalj de meeste punten (15) op zijn naam. klap 1 voor-Van der Veer in vorm voor Singelloop saai pOOGLANDI heo van der Veer verkeert één week voor de Leidse ngelloop in goede vorm. De 39-jarige Leiderdorper won gister avond in het Utrechtse Hoogland een stratenloop van 7,4 kilo meter. De eindtijd van de atleet van AV Holland bedroeg 22 mi nuten en 29 seconden. Daarmee bleef Van der Veer veteranen- jjcampioen Hans van Weegen', die vijf van de zes plaatselijke ron- 'en gelijke tred met hem hield, acht tellen voor. Aart Bakker leg- e beslag op de derde plaats. GPD-VERSLAGGEVER Heftige discussies, harde verwij ten, halsstarrig gedrag. Als Hol landse stijfkoppen bepraatten een Amsterdammer, een Nigeri- aan, een Belgische en drie De- ventenaren gisteren urenlang een crisis die naderhand slechts de omvang had van een klucht. Want net voordat Peter Rufai, de Afrikaanse doelman van GA Eagles, de laatste stoot onder de gordel zou worden uitgedeeld, zwaaide Hans Nieuwdorp, de vice-voorzitter van de eredivi sieclub, met een telexbericht. Dat bracht uiteindelijk uit komst. Wekenlang had Henk ten Ca- te, de Amsterdamse oefenmees- ter van GA Eagles, zich lopen er geren aan het gedrag van zijn sluitpost. Hij had al moeite ge- had Rufai voor een paar dagen naar zijn moederland te laten afreizen om de WK-premie te halen, maar allez, hij kon er mee leven. Rufai was dan welis waar geblesseerd aan zijn me niscus, maar nog wel in staat zijn ene been voor het andere te Maar toen de keeper werd te rugverwacht in Deventer, bleef het angstvallig stil. Ten Cate verbrak die stilte. En reageerde woedend. Rufai zou gemaakte afspraken niet na zijn nageko men en zodoende diens gezag hebben ondermijnd. Het was alsof Rufai met de noorderzon in zijn bagage naar Nigeria was afgereisd. Totdat hij onder de onbewolkte hemel van Portugal opdook. In Faro namelijk sloeg Nigeria het trainingskamp op, ter preparatie op de prestigieu ze Afrika Cup. Toen Ten Cate dat vernam, raakte hij buiten zinnen. En liet hem dat telefonisch vanuit De venter weten. „Je neemt je oma maar in de maling, maar mij niet", reageerde de trainer. Daarna verbrak Ten Cate de verbinding. „Ik flikkerde de hoorn erop, ik wilde die leugens niet meer horen." Wat Ten Cate niet wist, was dat er al een week eerder, op 11 maart, een fax van de Nigeri- aanse voetbalbond op de bure* len van GA Eagles was binnen komen rollen. In die telex meld de de Nigeriaanse voetbalbond dat Rufai geselecteerd was voor het nationale elftal voor de Afri ka Cup. GA Eagles werd mede gedeeld dat Rufai het trainings kamp in Portugal zou meema ken. Dat telexbericht verdween echter zonder te zijn gelezen in een lade en later in een dikke map. Pas gisteren, toen de lijm poging op een mislukking dreigde uit te draaien, vonden Nieuwdorp en die andere De- ventenaar, het bestuurslid Ge rard Somer, het epistel. Het was het bewuste bericht waar Rufai zich op beriep. Van een verzoenend gesprek was gisteren nauwelijks sprake. Gadegeslagen en opgefokt door twee t\-teams en een wachten de verslaggever, ontspon zich een waar drama op de werk vloer van voorzitter Gé Voort man in Deventer. Binnenska mers ging het hard tegen hard, wat op de gang luid en duidelijk overkwam. De bijeenkomst die om 14.00 uur was begonnen, eindigde met een onderbreking van twee uren. om 19.30 uur. Rufai mocht blijven, omdat een eindelijk gevonden telex duide lijkheid in de chaos schepte. Deze pleitte Rufai volledig vrij. Ten Cate kon niets anders doen dan Rufai zijn excuses maken. Voorzitter Voortman vindt dat zijn club een blunder van jewel ste had gemaakt. „Triest. Daar om wil ik intern maatregelen nemen. Op Rufais gedrag is im mers niets aan te merken. Maar als die fax niet was gevonden, hadden we hem moeten ont slaan." Vraag is of Rufai zondag tegen Ajax bij de selectie tan GA Eagles zit. Ten Cate ziet de doelman liever maandag pas weer in de Adelaarshorst ver schijnen, Voortman denkt daar anders over. De praeses liet de trainer weten dat „hij nog maar eens goed moest nadenken over die beslissing' „Peter moet worden gerehabiliteerd. Dat kan alleen maar door hem zo snel mogelijk weer in de selectie op Jevgeni Kafelnikov is de nieuwste Russische tennishoop. In Monte Carlo won het 20-jarige talent in de derde ron de met 7-6 6-4 van Michael Stich. De Duitser was als eer ste geplaatst. E CARLO ANP Tijdens het graveltoernooi in het belastingparadijsje aan de Cote d'Azur maakten de overige spelers uit de top-4 geen fout. Edberg versloeg de Spanjaard Corretja met 6-1 7-5. De Italiaan Gaudenzi, die een dag eerder Krajicek verraste, was tegen Courier niet tot een herhaling in staat: 3-6 4-6. Ivanisevic gunde slechts vier games aan de Peru viaan Yzaga: 6-1 6-3. Dosedel, de bedwinger van Haarhuis, verloor in twee sets van de Oek raïner Medvedev. Kafelnikov maakt een sterk jaar door. Hij won de toernooi en in Adelaide en Kopenhagen. In Rotterdam, enkele dagen na zijn twintigste verjaardag, ver sloeg hij Steven en Gustafsson om in de kwartfinales te verlie zen van Ferreira. Stich won in de Maasstad. In Monte Carlo stonden Stich en Kafelnikov voor de vierde keer samen op de tennisbaan. zijn vaderland het onderlinge Davis-Cupduel. Daarna zege vierde de Rus drie keer, in de Grand-Prixtoernooien in Bar celona, Lyon en Monte Carlo. „Het wordt tijd dat Stich mij se rieus gaat nemen", lachte de winnaar, die een ware 'plaag' wordt voor Stich." Op het gravel komt het serve- en volley-tennis van Stich echter niet tot z'n recht. „Ik heb geen excuses", stelde de Duitser. De Rus, uit Zwarte-Zee-bad- plaats Sotsji, is een ijskouwe. Buiten de baan hult hij zich veelal in stilzwijgen, op de baan laat hij zijn racket spreken. In de eerste set had hij een moei zame start, 0-2. Kafelnikov knokte terug en won de tiebreak met 7-3. In de tweede set had Stich geen verweer meer: 6-4. Becker Boris Becker heeft politiebe scherming gekregen nadat zijn manager enkele malen was op gebeld door een man die dreig de de Duitse tennisser en diens familieleden te zullen vermoor den. De politie heeft dat giste ren bekend gemaakt. De drie voudig Wimbledon-winnaar liet het toernooi in Monte Carlo de ze week aan zich voorbij gaan. Hij zei dat hij geblesseerd was. Een jaar geleden werd tennis ster Monica Seles tijdens een toernooi in Duitsland door een toeschouwer met een mes in haar rug gestoken. Woordvoerder Bemd Fink van de politie in München zei dat een man Beckers manager, Axel Meyer-Woelden, vijf keer had opgebeld en had gedreigd met een „vreselijk bloedbad" onder Beckers familie. De man had ook gezegd dat de familie van Meyer-Woelden, een voor aanstaande Münchense advo caat, groot gevaar liep als niet aan zijn eisen werd voldaan. De man zei, zonder verdere specifi catie, dat hij geld wilde en „an dere voorwaarden" had. Krajicek Richard Krajicek neemt deel aan het ATP-tennistoernooi in Rosmalen dat begin juni wordt gehouden. De 22-jarige Hage naar maakt op het Brabantse gras zijn rentree in Nederland na een langdurige absentie we gens een knieblessure. Naast Krajicek zijn in Rosma len ook de Davis-cupspelers Jacco Eltingh en Jan Siemerink van de partij. De komst van Paul Haarhuis is nog niet hele maal zeker. Arnaud Boetsch (Fra) verde digt bij de vijfde editie van het toernooi (4-12 juni) zijn titel. De buitenlandse topspelers Medve dev (Oek), Volkov (Rus), Masur (Aus), Gustafsson (Zwe) en Le- conte (Fra) hebben eveneens toegezegd naar Rosmalen te ko- Schaatsers niet blij met nieuwe bestuursleden Tegen de wens van de spor ters hebben de gewesten van de KNSB een nieuw sectiebestuur langebaan schaatsen samengesteld. Van het door de rijders ge wenste drietal is alleen Jan Augustinus in de commis sie kernploegen gekozen. Hij krijgt daarin gezelschap van Henk Hannessen en Fons van Kessel. De rijders stelden behalve Augustinus ook Harry Falke en Hans Veldkamp kandi daat voor het drieman schap, dat als intermediair tussen hoofdbestuur en sporters moet gaan functio neren. Falke werd wegge stemd, Veldkamp werd wel in het sectiebestuur, maar niet in de commissie-kern ploegen opgenomen. „Van Kessel ken ik wel, van Han nessen heb ik nog nooit ge hoord", aldus Bart Veld kamp, sprekend namens de kernploegleden. Voor de schaatser is de afwijzing van zijn vader en Falke een teleurstelling. „Het zoveelste bewijs dat er binnen de schaatsbond niet naar de sporters wordt ge luisterd." Bij de evaluatie gesprekken met interim voorzitter Dijkema had Veldkamp vorige maand goede hoop. „Die is nu de bodem in geslagen. De ge loofwaardigheid is genivel leerd tot nul. Men zegt iets toe, maar even later is het weer vergeten." ÈERLEN DICK HEUVELMAN in de vooravond van de Waal- Pijl trilde in Spa, dat midden- de Ardennen vooral vergane uitademt, het dak van ho- Dorint. Oorzaak: Cees Priem, directeur-sportief van de 4-wielerploeg gooide er, a la el Lotsy in de 'Wij gaan naar -tijd' van het Nederlands ïtbalelftal, een donderspeech ultieme poging grotere Volgens Arjan de Hoogeveense lonsor en pr-man van pa's ielerstal, ging Priem zo te keer Keulen nog lorde donderen. Met'name de en Rooks Theunisse kreeg (stormachtige) wind van vo- in wat was het rendement Priems verbale geweld? Ni- Het duo R T werd er in de aalse Pijl even vlot afgereden enkele dagen eerder in Luik- istenaken-Luik. itbrander iem's collega en zwager Jan aas had er, voor de start van irijs-Roubaix, al een luid knal- nde uitbrander voor zijn - ook figurerende - renners tegen- an gegooid. De jonge Belg anny Daelman was er confuus geworden. „Het heeft gek etterd in onze ploeg," sprak ij, enkele dagen later, nog met hrik op z'n gezicht. De oudere )ureurs binnen het team van WordPerfect, zoals Jelle Nijdam, Frans Maassen en Edwig van Hooydonck, deden alle donder en geweld schouderophalend af. Ze kennen het klappen van Raas' zweep zo onderhand wel. Raas kan nu eenmaal slecht te gen zijn verlies. De oud-wereld kampioen was zelf als actief renner een pure winner, die de kunst verstond het hele spel naar z'n hand te zetten. Is het doorgaans zo, dat ploegleiders die in april buiten de hoofdprijzen zijn gevallen, plegen uit te roepen dat er nog geen man overboord is en dat het seizoen nog lang is, bij Priem en Raas zijn er dit keer al wel mannen overboord. Priem heeft geen vertrouwen meer in Rooks en Theunisse („Ze zijn verzadigd, willen niet meer wer ken voor hun geld"), en ook Raas zei zijn best betaalde ren ners (Nijdam, Van Hooydonck en Maassen) de wacht aan. De recht-in-de-leer-zijnde Zeeuw heeft daar voorlopig niets aan toe te voegen. Voor interviews moet men tot nader order even niet bij hem aankloppen. Dat heeft, zegt hij, alles te maken met de brute overval op zijn vrouw en kinderen, op de avond van Milaan-San Remo. Pas na de Tour DuPont, de voor WordPerfect commercieel be langrijke Amerikaanse etappe koers die eind mei zijn beslag krijgt, wil Raas de heren van de pers wel weer te woord staan. Trimmers Desondanks tekende wielerver- slaggever Jean Nelissen onlangs Nog niet zo lang geleden vierden Steven Rooks en ploegleider Cees Priem de eenjarige verbintenis met een glas champagne. Inmiddels heeft de Zeeuwse ploegleider Rooks en maatje Gert-Jan Theunisse aanzienlijk minder hoog zitten. archieffoto a in het dagblad 'De Limburger' enkele gepeperde uitspraken van Raas op. Hij zei onder meer dat hij soms het idee heeft 'met veredelde trimmers op pad te zijn' Nog een citaat, volgens Raas overgenomen uit een Bel gische gazet: „Alleen Ekimov heeft aan mijn verwachtingen voldaan. De anderen zijn in de loop der jaren lui geworden en hebben geprofiteerd van de FICP-punten die door Hein Ver- b ruggen (UCI-voorzitter - dh) zijn bedacht." Frans Maassen, die zich in middels heeft moeten afmolden voor de Amstel Goldrace, wil de bewering van Raas, dat hij is verworden tot een cyclo-toerist, niet bestrijden. Maassen, in 1991 nog winnaar van de Am- stel Goldrace: „We rijden na tuurlijk ook niet goed, daar kun je gewoon niet omheen." Waar hij het niet mee eens is, is Raas' opmerking dat de beroepsemst bij hem en de andere WP-top- pers is verdwenen. Maassen: „Ik wil niet veel zeggen, maar ik doe er echt alles aan om weer van voren te kunnen rijden. Ik pieker me suf waarom het niet meer wil." Na de zogeheten stenenklas- siekers kondigde Raas aan dat zijn renners nog drie kansen zouden krijgen om een en an der recht te zetten: in Luik-Bas tenaken-Luik, de Waalse Pijl en de Amstel Goldrace. Het is er, zowel in Luik als in Hoei, niet van gekomen. En of het morgen (zaterdag) in Neerlands enige klassieker van allure, de Goldra ce, wel gaat lukken, is zeer on waarschijnlijk. Daarvoor rijden de Italianen veel te goed. Waal se Pijl-winnaar Argetin heeft al aangekondigd dat in het Lim burgse land de kaart Furlan weer eens zal worden uitge speeld. Kruimels Zoals de zaken er nu voorstaan resteren er slechts kruimels voor de fietsende oranjezonen. 'Lotsyachtige' donderpreken kunnen de algehele vaderlandse malaise niet verhelpen. Raas en Priem zouden er goed aan te doen het ondermaatse preste ren van hun renners niet meer op een vooroorlogse manier aan de kaak te stellen. In plaats van zich te bedienen van de af tandse Lotsy-doctrine, zouden zij zich beter eens kunnen gaan verdiepen in de evolutie van het cyclisme, dat dit seizoen heeft geresulteerd in een ongekende Italiaanse weelde. Hoewel de bijzondere succes story van de Azzurri is omgeven door een mysterieuze waas, staat een ding vast: in Neder land (en ook in België) loopt de wetenschappelijke begeleiding van wielrenners hopeloos ach terop. Italiaanse politie heeft giste- :n Pasquale Casillo, de eige- Foggia gearresteerd, at gebeurde na onthullingen tn de Napolitaanse camorra- aas Pasquale Galasso. Bij Fog- uitkomend in de serie A, >eelt de Nederlander Bryan oy. Casillo wordt beschuldigd van plichting van de EG en banden iet de camorra, de Napolitaan- "7fle Siafia. H£t imperium van de 46-jarige Casillo bestaat uit een zestigtal ondernemingen, waar van de meeste actief zijn in de agro-industriële sector. De Ca- sillo-groep, waar verder 30 buikschepen, 250 vrachtwagens en 2 vliegtuigen toehoren, ver tegenwoordigt een waarde van 2,4 miljard gulden. Er werken 2.200 personen. De Napolitaan se onderzoeksrechters hebben al het bezit san Casillo geconfis queerd. Niet bekend is welke gevolgend de arrestatie voor Foggia heeft. De Wolf Feyenoorder John de Wolf heeft aan de midweekse interland te gen Ierland (0-1) een flinke handblessure overgehouden. Na de wedstrijd bestond de vrees dat het een breuk of een scheurtje in een middenhands- beentje betrof. Röntgenfoto's in het Rotterdamse St. Franciscus- ziekenhuis wezen gisteren uit, dat het om een zware kneuzing g«ng. „Het valt allemaal gelukkig reuze mee", sprak De Wolf op gelucht. „Ik heb zelfs alweer ge traind. Met een bandage welis waar, maar het ging goed. Zon dag tegen PSV ben ik er zeker bij." Meeuws Het bestuur van de Belgische eersteklasser AA Gent hééft na goed overleg de samenwerking met trainer Walter Meeuws ver broken. Volgens een persverkla ring zijn beide partijen op el kaar uitgekeken. De 43-jarige oefenmeester loste vorig jaar Hans Dorjee af. Zijn contract liep door tot me dio 1995. Eerder was de voor malige Ajacied als trainer werk zaam bij Lierse SK, Sint-Truiden, FC Antwerp en het Belgisch elftal. De clubleiding hoopt volgen de week de opvolger van oud- international Meeuws aan te stellen. Hulptrainer Koekelko- ren heeft voorlopig de eindver antwoording over het eerste team. AA Gent, de club van de Nederlanders Verkuyl en Vis- caal, verkeert met 23 punten uit dertig wedstrijden tienood. ORLANDO ANP Basketballer Geert Hammink heeft een contract voor vier dagen getekend bij Orlando Magic. De center uit Didam, 24 jaar en 2,11 meter, hoopt zaterdag zijn debuut te kunnen maken in de NBA, 's werelds sterkste competitie. Hammink is door de profclub uit Florida op de spelerslijst ge zet voor de uitwedstrijd tegen Atlanta Hawks en de thuiswed strijd tegen New Jersey Nets. „Da&rop staan twaalf namen. Ik zit in ieder geval op de bank. Of ik speel, dat hangt van de coach af', aldus Hammink. Rik Smits, mu!ti-miijonair bij Indiana Pa cers, is de eerste Nederlander die de NBA haalde. Orlando Magic speelt nog twee wedstrijden in de reguliere competitie, daarna wachten de play-offs. De kans dat Hammink om het Amerikaans kampioenschap speelt, is gering. „Dat zou niet eerlijk zijn tegenover de spelers die het hele seizoen al ge speeld hebben." De Nederlander heeft wel de toezegging dat hij deze zomer bij de club kan blijven. „Daarna kunnen we weer gaan onderhande len voor volgend seizoen." Hammink, ex-student/basketballer aan de Ix>uisiana State University, zag zijn naam begin deze competitie terug op de drafting-lijst van Orlando Magic. De club had hem gescout, met zaakwaarnemer Harry Kip praatte hij over een contract. I let duo koos echter voor de Italiaanse club Cantu. Daar speelde Ham mink naar tevredenheid, maar betalingen bleven uit. „Er loopt nu nog een rechtszaakaldus Kip. „Hammink heeft nog vier maanden salaris, zo'n 120.000 dollar, tegoed. Cantu heeft al een schikking voorgesteld, de Italiaanse basketbalbond heeft ook alle medewerking toegezegd." De speler werd vrijgegeven, zijn rechten in de Verenigde Sta ten lagen nog ten burele van Orlando Magic. „Het was dus wel logisch dat ik hier terug zou komen", aldus I lammjnk. De basketballer is in Florida, de spelers van het Nederlands voetbalelftal komen pas in juni. „Maar ik vraag me af wie er meer publiciteit krijgt", aldus Hammink. Televisie, radio en de plaatselijke krant Orlando Sentinel wisten hem al te vinden. „Een waanzinnig gevoel. Het is een goed teken dat ik hier dit contract heb kunnen tekenen. De club heeft vertrouwen in me. Ik hoop dat ik hier langer kan blijven." Bj Orlando Magic heeft Hammink concurrentie van Shaquillc O'Neal, speler van het Dream Team II dat bij het WK basketbal de Amerikaanse belangen verdedigt. Hammink en O'Neal zijn maatjes, ze kwamen samen uit Ix>uisiana, hun vriendinnen zijn zusters. S.V.L.V. te Voorschoten zoekt m.i.v. het seizoen 1994/1995 een JEUGDTRAINER voor de B- en C-|unioron selecties Sollicitaties met referenties en salarisindicatie oaarne zenden aan de secretaris van S.V.L.Vde heer R.G.F.A Moesman, Adm de Ruytersingel 106,2253 VA Voorschoten

Leidsch Dagblad | 1994 | | pagina 25