'Bij Davids zit er meer gif in' afeltennisploeg legradeert toch Advocaat geeft al snel duidelijkheid Sport )e Algemene verder g Charlton gelooft in zijn groene leger rv Bondscoach spant kort geding aan tegen Remia Russische bond wil rebellen twee jaar niet in selectie (ENSDAG 20 APRIL 1994 R08 ONDERWATER, 071- rapattoni naar Bayern München ^aan Giovanni Trapattoni wordt de opvolger van Franz Bec- n pJnbauer bij Bayern München. De trainer van Juventus bereikte :eren een akkoord met de Duitse club. Van Bayern waren nager Hoeness, vice-voorzitter Rummenigge en Beckenbauer ir privé-jet naar Milaan gevlogen.„Alles is rond, er liggen geen (oblemen meer op tafel", zei Trapattoni na het onderhoud. De r werd aangetrokken op voorspraak van aanvoerder Matt- ïiius, die eind jaren tachtig bijzonder succesvol samenwerkte jet de Italiaanse trainer bij Inter Milan. Iraziliaanse international verongelukt de janeiro» De Braziliaanse international Dener is gisteren in de Janeiro bij een auto-ongeval om het leven gekomen. Een iordvoerder van zijn club Vasco de Gama heeft dit naar buiten d|bracht. De aanvaller, die kans maakte op een plaats in de se- jctie voor het WK in de Verenigde Staten, werd 23 jaar. Dener lu na de zomer in Italië bij Inter in dienst treden. Bij de club uit Jilaan zou hij met Dennis Bergkamp het koningskoppel in de Inval gaan [AC houdt selectie vrijwel intact eda» Geert Brusselers (22) en Franqois van Gesthuizen (21) ;bben hun contract bij NAC verlengd. Beide middenvelders te- nden voor twee seizoenen bij. Van Gesthuizen speelde op ïurbasis bij NAC. Hij was eigendom van PSV. NAC heeft met !V overeenstemming bereikt over de transfersom. Eerder zette utrdediger Marco Sas zijn handtekening onder een nieuwe reejarige verbintenis. Aanvaller Van Hooijdonck kreeg een ver- derde aanbieding. Zijn contract loopt nog door, maar NAC wil looptijd verlengen. Van de huidige selectie heeft alleen doel- an Karelse nog niet bijgetekend. Verdediger Van Burik keert ;rmoedelijk terug naar Ajax, bij wie hij onder contract staat, is bereid de verdediger ee tfbalmedewerker Algemene heeft zich dankzij ji 13-9 zege op Valto geplaatst r de kwartfinale van het be- Rijndelfland. it achttal van Ed Molloy mag B daarin op 26 april opnemen ren KVS, dat stadsgenoot Per- 20-9 onbarmhartig af- Jchtte. Tempo kan de tweede lidse' vertegenwoordiger bij [laatste acht worden, mits de vanavond winnen |KVR. Pernix illusies had om n, dan waren die ervlogen. De lijstaan- [êrder van 1D bleef door goals ijeroen Wayenberg en Hele- t'Zuurmond tot 3-2 bij, maar volgende twaalf minuten Jrliepen dramatisch. De thuis weg liet toen namelijk zien i de overgangsklas - Ia negen duels op rij won en één ruk door naar 10-2. ïdens de rust (11-4) maande iach Cor Gravekamp zijn spe- eer inzet. Tevens zette i der Brugge en Marco 'an der Lucht in voor de niet 69; ieg dolny Nederlandse tafeltennissers n er niet in geslaagd de plaats F de Europese Superliga te be- juden. Polen wiste gisteren de irder opgelopen nederlaag (1- uit met een klinkende inning in Brzeg Dolny, 4-0. De ^Hgische ploeg won verrassend finale van Zweden met 4-2. Na de overwinning van Oran- van vorige week in Utrecht is de mannenploeg vol ver- «juwen naar Polen gereisd. Het 5^-itgangspunt voor de tweede L us was: twee partijen QQ. e formatie van bondscoach Li, ;staande uit Paul Haldan, Wl^enk van Spanje, Trinko Keen Danny Heister, kwam echter Wl et eens in de buurt oerwinning. Haldan nam het in Polen Bondscoach Advocaat geeft Ajacied eerste en laatste kans DUIVENTIL geheel fitte Karen Arnoldus en Erick Lepelaar. De invallers de den het behoorlijk, want de eer ste scoorde een keer en de tweede verdedigde goed. Ook Robin Arnoldus (2), Lian Tiele- man en Casper de Rooy waren na rust succesvol, resulterend in een 20-9 eindstand. De Algemene begon als favo riet tegen Valto, omdat de blauw-witten in de competitie een klasse hoger spelen dan hun opponenten. Dit verschil werd in de eerste helft niet erg duidelijk in de score. De begin- aanval presteerde naar behoren met goals van Alfred Lambooy (2), Diana Hoppenbrouwer, Brenda Venema en Ton Beij, die de zieke Perry Venema verving (2-0, 4-2 en 5-4). De tweede aanval kwam echter niet verder dan een benutte strafworp van Arnoud Lambooy (6-5). Toen dit vak na de pauze ook met 'scherp ging schieten, was het pleit snel beslecht. Miranda van der Lely, Arnoud Lambooy (2), Annemieke Molloy, Brenda Ve nema en invaller Edwin Dekker maakten 13-7, waarna de be zoekers nog tot 13-9 mochten terugkomen. het enkelspel op tegen Blas- zczyk. De eerste game kreeg een spannend slot: 22-20 voor de Pool. In de tweede kwam de Nederlandse routinier er niet meer aan te pas: 15-21. Henk van Spanje kreeg tegen de 35- jarige Grubba ook.geen voet aan de grond. Zeven en elf pun ten hield de Nederlander aan de twee games over. Ook Trinko Keen, in Utrecht nog te sterk voor Grubba, deel de in de malaise. Piotr Skiersky tikte hem weg met 21-16 en 21- 19. In het dubbel kon Keen met Heister weinig tegengas bieden aan het koppel Blaszcyk en Skiersky: 18-21 16-21. Met de 4- 0 overwinning onderstreepten de Polen het klasseverschil, dat bij de Europese titelstrijd in Bir mingham met dezelfde cijfers al was aangegeven. De atmosfeer rond Oranje ademt Ajax. Het elftal dat bondscoach Dick Advocaat vanavond in Tilburg de wei instuurt voor de oefenin terland tegen de Ieren telt negen 'echte Ajacieden'. Alleen Feyenoord-doelman Ed de Goey en de uit Por tugal overgekomen ex-PS- V'er Stan Valckx hebben nooit geproefd van de typi sche voetbalsfeer aan de Amsterdamse Middenweg. oisterwijk albert geesing gpd-verslaggever Voor debutant Edgar Davids maakt het daarom nauwelijks verschil of hij zich meldt in De Meer of, zoals gistermiddag, in de volstrekte chaos rond het Nederlands elftal in Oisterwijk. De gezichten zijn bijna allemaal hetzelfde: de bondscoach is al leen iets minder stoicijns en betweterig dan zijn leermeester bij Ajax. Van Gaal wilde dat hij minder pingelde en meer rendement uit zijn spel zou halen. Dat deed hij dus. Met lichte tegenzin, dat wèl. Want zeg nou zelf, wat is er voor een geboren straatvoetbal ler nou mooier dan pingelen? Hij beheerst nu twee dingen, zegt-ie, 'pingelen en afspelen'. Advocaat had Davids vorige maand al willen laten debute ren tegen de Schotten. Maar daar stak Van Gaal een stokje voor. „Omdat hij net terug is van een blessure", hield Ajax' technisch directeur de bonds coach voor. Advocaat sloeg het advies niet in de wind en invi teerde een paar uur later alsnog Rob Witschge om mee te vlie gen naar Glasgow. De Feyenoorder deed het vol gens de bondscoach niet slecht. „Zoals Witschge toen speelde, heeft hij de meeste waarde voor het elftal. Ik was het daarom ook niet eens met de kritiek op hem." Rob Witschge en Edgar Davids zijn twee totaal verschil lende types, óók in de optiek van Advocaat. „Witschge doet het vanuit z'n taak goed, bij Da vids zit er meer gif in." En dat is nou precies wat er aan Oranje mankeert. Aan spelers, die alles uit hun lijf persen om de bal in bezit te krijgen. En te houden. Edgar Davids, geboren op 13 maart 1973 in Paramaribo, is wèl zo'n type. Als voetballer op gegroeid bij het clubje Schel- lingwoude, een plaag voor iede re tegenstander. Niet zo flegma tiek als Witschge, vooral een vechter met het hart op de juis te plaats. ,rfk denk dat mijn ac tieradius wat groter is", trekt hij een parallel met Witschge. „Ik ondersteun de back wat meer en verschijn daarnaast ook nog voorin." Dat is voor hem voetbal, dat is wat hij het liefste doet. Aan vallen en scoren. Het andere is voor hem een noodzakelijk kwaad. „Als ik mij sterker voel dan de middenvelder van de te genpartij, speel ik gewóón op het middenveld. Dat ligt hele maal aan jezelf, aan je eigen persoonlijkheid." Hij heeft er geen moeite mee, zegt-ie, als hij achterin moet assisteren. „Maar liever niet. Maar wat heetals het elftal ermee gebaat is Het is niet zijn liefhebberij en dat zal het nooit worden. De ne gende debutant onder Advocaat bruist van emotie en tempera ment, een giftige pingelaar, die Debutant Edgar Davids: „Als ik slecht speel, heb ik pech gehad." spontaan ontploft als hij heeft gescoord. Dan spannen de spie ren in zijn dikke nek zich samen en rent hij met wijd openge sperde mond weg van de goal. Dan oogt 'Edje' als een bokser, die de longen in z'n sterke bo venlijf volblaast en zijn vuist balt als teken van triomf. Leo Beenhakker liet hem in september 1991 tegen RKC de buteren in Ajax 1, als linksbui ten. Als middenvelder komen zijn kwaliteiten beduidend be ter tot z'n recht. Toch wil hij, zo lijkt het, meer werk verzetten dan zijn lichaam nu al aankan. De waslijst aan blessures (knie, bovenbeen, lies) die hem de laatste maanden achtervolgden, wijst ook een beetje in die rich ting. Hij speelde dit seizoen nog maar zeven hele wedstrijden en is pas sinds twee duels (Volen- dam, Twente) weer helemaal fit. Hij krijgt in Tilburg een een malige kans, het is voor hem er op of eronder. „Ik voel me fit, maar in de wedstrijd zal moeten moeten blijken of ik sterk ge noeg ben. Als ik slecht speel, heb ik pech gehad." tiet staat voor hem in de sterren geschre ven. Maar hij kent zichzelf, zegt-ie, en vindt dat hij, over negentig minuten gerekend, nu beter loopt te voetballen dan anderhalf jaar geleden. „Ik weet mijn krachten beter te verdelen. Maar of ik in vorm ben Vorm, wat is dat eigenlijk? Ik voel me lekker." Dat is voor hem genoeg. Twee jaar geleden verkeerde Michel Kreek ongeveer in de zelfde situatie als Edgar Davids nu. Hij stond destijds op het punt door te breken naar Oran je, maar is inmiddels zijn plaats bij Ajax kwijtgeraakt aan Davids en mag nu zelfs uit De Meer vertrekken. Die complot-theorie is aan Edgar Davids niet be steed. Hij zwijgt, zoals meestal. Hij wil voetballen, al het andere er omheen vindt hij zonde van z'n tijd. Zeker als het om inter views gaat. „Als ik eerlijk ben", bekende hij Barend en Van iet Groene Leger van Jack Charlton is op leeftijd van oud-strijders, maar krijgt bij- onbeperkt vertrouwen van de populair- te Engelsman in Ierland. De dertigers wil- !n nog op één WK-voetbal vlammen. Het iel met Oranje, vanavond in Tilburg, moet ;t vuurtje alvast aanwakkeren. De opvallendste verschijning in de Ierse ïlectie is Kevin Moran. Op 29 april viert hij ijn 38ste verjaardag. Na het vorige WK :hreef de Ierse pers hem af, maar nu heeft Blackburn Rovers kans op het En- ilse kampioenschap. Moran is uniek. In 1976 en 1977 was hij Ierland kampioen van het land in de t Gaelic Football, een kruising tussen !etbal en rugby. Hij was een keiharde. s hij te zien met een bebloede kop. jenwoordig is Moran miljonair. Hij, de 'ste speler in ruim honderd jaar geschie- lenis die tijdens de FA-Cupfinale uit het [eld werd gestuurd, verdiende zijn ponden voetballen. Zijn vrouw drijft een aantal 'outiekjes. Nog altijd is hij een voorbeeld. Hij deelt kamer met het 23-jarige talent Phil Babb, :n snelle verdediger die pas één interland ieelde en in de basis staat van de wat ex perimentele ploeg van vanavond. „Kevin >opt door een muur als dat moet", zegt bondsbestuurslid Sean Connolly. Bonds coach Charlton: „Hij heeft ons nog nooit la ten zakken. Kijk, wij hebben een kleine groep. Het is moeilijk daarin te komen. Maar als dat eenmaal gelukt is, is het nog oneindig veel moeilijker weer te verdwij- Moran inhaleert elk succesje dat hem nog rest. Hij wil dolgraag, want elke internatio nale wedstrijd kan zijn laatste zijn. Hij her innert zich Nederland-Ierland in Palenno, de laatste groepswedstrijd tijdens het WK van 1990. In het laatste kwartier spraken de spelers af de stand van 1-1 te handhaven, want daarmee waren beide landen ge plaatst. „Dat was het gemakkelijkste kwartiertje in mijn internationale loopbaan", kijkt Mo ran terug. „Van Basten zei nog tegen me: doe tenminste alsof je wat probeert. Het zou aardig zijn als het nu weer zo gemakke lijk wordt, maar dat kan ik me niet voorstel len." Oudjes als Moran (37), Bonner (33), Whelan (32), Houghton (32) en McGrath (35) behoren nog altijd tot de ploeg. De laatste ontbreekt in Tilburg, omdat hij moet getuigen voor een rechtbank. „Maar als je McGrath hebt, ga je niet eens meer op zoek naar een ander", spreekt Charlton onvoor waardelijk vertrouwen uit in de voormalige voetballer van het jaar in Engeland. Andere ouderen, als Aldridge (34 alweer) en Cascarino (31) zijn geblesseerd. Irwin en Keane, die nog wel een tijd meekunnen, kregen geen vrij van Manchester United. Volgens de officële mededéling zijn ze ge blesseerd, Charlton weet wel anders. „Maar ik vind het begrijpelijk dat de manager ze niet afstaat. Ze hebben zoveel verplichtin gen." Manchester strijdt de komende we ken om het landskampioenschap en de FA- beker. De Ieren verwachten problemen na het WK, als de ouderen afhaken en jongeren nog niet klaar zijn voor het grote werk. „We krijgen zeker twee moeilijke jaren", zegt Connolly. Bovendien is het voor de bond steeds las tiger internationals te vinden. De Ierse competitie stelt namelijk weinig voor. De bond recruteert al jarenlang in Engeland. Van het basiselftal dat vandaag speelt zijn slechts vijf spelers geboren in Ierland. De anderen hebben via vader, moeder of grootouder Iers bloed. Opstelling Ierland: Bonner (Celtic); Kelly (Leeds), Moran (Blackburn Rovers), Babb (Coventry City) en Phelan (Manchester Ci ty): McGoldrick (Arsenal), Townsend (Aston Villa), Sheridan (Sheffield Wednesday) en Staunton (Aston Villa); Whelan (Liverpool) en Coyne (Motherwell). Wilt U iets melden? Bel 071- 356461 (Wim van Duivenbode) dagelijks tussen 10.00 en 14.00 uur. Of schriftelijk naar Post bus 54, 2300 AB Leiden. e Belgische tweede klasse gaat bij het voetbal de inworp waarschijnlijk vervangen door de intrap. Dat gebeurt op ver zoek van de FIFA. De Wereld bond gaat in sommige landen experimenteren Als onderdeel van de Haagse Voetbalweek staat op vrijdag 3 juni een gala op het programma voor het noodlijdende ADO Den Haag. De presentatie is in handen van Kees Jansma Zondag 24 april houdt voetbalvereniging Teylin- gen een speciaal uur voor de jonste jeugd tussen de 4 en 7 jaar. Onder de naam 'Hummel voetbal' wordt vanaf 13.00 uur een aantal leuke voetbalactivi teiten gedaan Morgenavond heeft de KNVB twee bekerwed strijden vastgesteld: Quick H.- Noordwijk en Katwijk-FC Lisse (zo) Zondag 24 april in Venray de Open kampioenschappen Run-Bike-Run. Rik van Trigt (Nieuwkoop) is één der favorie ten Bij jeugdwielerwedstrijden in Noordwijkerhout hebben de Bollenstreekrenners redelijk ge presteerd. Milou van Paridon (2e), Klaas van Hage (3e), Arie van Oyen (3e), Gerben van der Reep (3e), Camiel Zwart (4e) en Jan Hachman (5e) reden met de besten mee. Enkele Casba Wo nenrenners kwamen goed voor de dag op de Belgische wegen. Peter Hoondert werd tweede in Ruddervoorde. Vital Timmer mans derde in Herenthout en Franklin Klaasse kwam als vijfde over de streep in Niel Assis tent-coach Egon van Kessel van de Nederlandse amateurwieler- selectie legt per 1 juni zijn func tie neer. Van Kessel heeft moei te met de werkwijze van baas Piet Hoekstra Wassenaarder Ton Rueck heeft de eindstreep gehaald bij de langste langlauf- wedstrijd ter wereld in Noorwe gen. Hij eindigde met een tijd van 11.37 net binnen de twaalfuursgrens Het beach- korfbal-toemooi van Rijndelf land wordt ook enkele dagen in de regio afgewerkt. Katwijk opent op 25 juni en Noordwijk volgt op 2 juli. Daarna gaat men naar de stranden van Hoek van Holland, 's-Gravenzande, Kijk duin en Den Haag De freesty- ler Van Rijn uit Dc Kaag is in Davos tweede geworden bij het NK freestyle De KNVB heeft 7 mei als nieuwe datum aange wezen voor de voetbalwedstrij den die op paasmaandag in de tweede tot en met vierde klasse werden afgelast. Op koningin nedag zijn ook inhaalwedstrij den vastgesteld Arie van der Padt (Tonegido) heeft een con tract getekend bij eredivisieclub Sparta. Edgar van der Roer (Ex celsior M.) loopt met dezelfde plannen PR-man Harry Jansen van Wordperfect is voorlopig niet voor de wielerploeg be schikbaar. Jansen kreeg onlangs een hartinfarct Alphenaar Dennis Krijgsman (Sparta) is opgeroepen voor het Neder lands militare elftal De honk ballers Eric Remmerswaal en Rick Westgeest (Wassenaar) zijn overgegaan naar VUC. Ook Da ve McMullen haakte bij Wasse naar af. Pim Nolden (ADO), Ro nald Heerens (Celeritas) en Hans Fecundo (Keytown Hit ters) zijn de nieuwe gezichten op de Kerkehout Voetballer Jan Wouters van ARC gaat bij zijn club het volgend seizoen dc B-selectie trainen Doelman Ed de Goey (Feyenoord) komt op vrijdag 6 mei naar Hazerswoud- se Boys De korfballers Enrico Mud (Fluks), Remco van de Meeberg (Madjoe), Paul Meer berg (Velocitas) en de korfbal- sters Marleen Passchier, Lydia Tukker (Fluks) en Selma Hulst (Velocitas) zijn geselecteerd voor het jaarlijkse Negen-afde- lingentoernooi op 30 april in Zuidlaren Theo Kaffa blijft ook het i i als i ger van voetbalclub SVLV. De Voorschotense club vergadert op dinsdag 26 april Bij voet balvereniging RCL is een extra ledenvergadering op maandag 25 april. Voorzitter Loesberg wordt, als de leden het goed vinden, vervangen door seceta- ris Verheijen. Korfbalclub Cres cendo roept de leden op vrijdag 22 april bijeen De bekerfinale waterpolo wordt zondag 24 april in Kampen afgewerkt. De mannenfinale gaat tussen AZC/Verkerk en AZ&PC. Aan vang 15.30 uur Morgenavond spelen de meisjes van de afde ling Leiden om 19.00 uur een oefenwedstrijd bij en tegen Warmunda Wielerclub Avanti houdt op zaterdag 23 en zondag 24 april de jaarlijkse Plassen- tochten. Start tussen 8.00 en 13.00 uur bij sportpark Zeger- sloot in Alphen aan den Rijn Dorp spontaan, „had ik nu lie ver geslapen." Daar krijgt hij rond het WK al le tijd van de wereld voor als de bondscoach Erwin Koeman en Rob Witschge verkiest boven Davids en hem ook niet als re serve-linksbuiten zou aanwij zen. Voor de positie links op het middenveld heeft de bonds coach nóg vijf namen op z'n lijstje staan, drie ervan zullen binnenkort sneuvelen. „Ik zal de afweging moeten maken wat voor de ploeg het beste is. Da vids krijgt nu de kans, dat is de laatste mogelijkheid. Voor Stan Valckx geldt het zelfde. De ex-PSV'er heeft con currentie van Van Gobbel efi De Wolf en moet wel een uitzon derlijke prestatie neerzetten om de twee Feyenoorders van het WK weg te houden. Opstelling Oranje: De Goey; Valckx, Koeman, Frank de Boer; Rijkaard, Bergkamp, Jonk, Da vids; Overmars, Ronald de Boer, Roy. oisterwuk gpd De gekte die rond Oranje is losgebroken, wordt nu zelfs Dick Advocaat te gortig. De bondscoach heeft een kort geding aangespannen tegen Remia wegens het oneigenlij ke gebruik van zijn naam in een reclame-campagne. Met als slagzin 'Wat, geen Remia. Bel je Advocaat'. Advocaat eist in het kort geding dat vrij dagmorgen in Utrecht dient dat de 'campagne meteen wordt gestopt. Deze week kregen alle sportredacties van kranten en tijdschriften een emmertje oranje fritessaus dat binnen kort op de markt wordt ge bracht. De slagzin, afgedrukt op e shirt, derdeel van de campagne ter introductie van de saus. De fabrikant houdt zich van dc domme. „In de slagzin verwij zen we naar een beroep", is de laconieke reactie in Den Dolder. Bondscoach Dick Advocaat is van plan vrijdag 6 mei bekend te maken welke spelers hij mee neemt naar het toernooi om de wereldtitel in de Verenigde Sta ten. Dat is twee dagen voor het einde van de competitie in Ne derland. Advocaat geeft snel duidelijkheid om de geselec teerde spelers de gelegenheid te geven nog een weekje vakantie te nemen. De groep dient zich op 23 mei in Noordwijk te ver zamelen. Op die dag begint de voorbereiding. Voor het WK worden 22 spelers uitgenodigd, onder wie drie keepers. Advo caat gaat niet werken met een standby-lijst. Wel heeft hij tot 3 juni de gelegenheid veranderin gen door de voeren. Pas dan moet de definitieve lijst in bezit zijn van de wereldvoetbalbond FIFA. Gedurende het trainings kamp in Nederland speelt Oranje nog twee interlandwed strijden. Op vrijdag 27 mei in Utrecht tegen Schotland, op woensdag 1 juni in Eindhoven tegen Hongarije. Vervolgens vliegt de selectie naar Toronto, waar op 12 juni wordt geoefend tegen Canada. Op 20 juni speelt Oranje voor de eerste keer op het WK. In Washington tegen Saildi-Arabic. De interlandwed strijd tegen Ierland, vanavond in Tilburg, is de dertiende ont moeting tussen beide landen. Oranje won zeven keer en ver loor vier keer. Het laatste treffen was vier jaar geleden, op hel WK in Italië. In Palermo werd het 1-1. De Ierse bondscoach Charlton bekijkt de verrichtingen v dens de training, gisteren in het station van Willem II. moskou hans geleunse gpd-verslaggever De Russische voetbalfederatie wil een groep internationals voor twee jaar uit het nationale elftal bannen. Deze spelers weigeren sinds vorig jaar december voor het Russische team uit te komen uit onvrede over het beleid van chef-coach Sadyrin. In het dagblad Sportexpres laat secretaris Radionqv bovendien weten dat de bond transfers van de rebelse spelers wil blokkeren en clubs voor wie zij uitkomen een boete wil opleggen van vijf miljoen roebel (ongeveer 5500 gulden) voor iedere 'spijtoptant' in hun gelederen. Federatie voorzitter Koleskov reageerde verbaasd op Radionovs uitlatingen. „Ik ben categorisch tegen sancties, Bovendien is het niet mogelijk transfers te verhinderen van spelers die voor buitenlandse clubs uitkomen." Eerder had de federatie een aantal leiders van de op stand tegen Sadyrin uitgesloten van de nationale WK selectie. On der hen zijn Igor Sjalimov van Inter Milan, Karlsruhe spits Sergcj Kirjakoven middenvelder Kantsjelskis van Manchester United.

Leidsch Dagblad | 1994 | | pagina 25