UVS moet nu tonen er echt bij te horen Roodenburg hoopt weer IlL Rijtuig blijft binnen na eerste verlies VVSB SJC scoort eindelijk weer Sport Teylingen heeft titel bijna binnen MAANDAG 18 APRIL 1994 UVS hoopte gisteren op de e Jonge tweede periode. Die vlieger ging idsrechtjüet op, maar toch waren er lou- ^NEcfp tevreden gezichten in het (1-0). 3j,eidse kamp. Alle concurrenten 'hfttu ijieten een of soms zelfs twee art: cruiPtinten liggen. Zelf pakte UVS i, Vaientpij VCS wel de volle buit. Met Maas o aan scheidsrechter Verba- 1-2, 6Pac kon Gerrie Jansen de wed- i 3-2, 8fctrijd op de Escamp in Leids ^jgopordeel beslissen: 0-1 abelen, ij Eigenlijk wilde Gerard De'sar nog even wachten met zijn tommentaar. Eerst moest voor- 5. Bro^itter Van Leeuwen de uitslag s Gravendeel-Feyenoord in bestuurskamer ophalen, dat te lang duurde, be- piloot de Leidse oefenmeester 23.c G^och maar de kleedkamer uit te (Telstar» S;Alphense Boys i 9 ligt op schema 7 55 AMSTERDAM 47 1 |Uphense Boys beleefde gister- J - joiddag in Amsterdam tien 49 - pgshge laatste minuten. De 51 - thuisclub OVS zette de elf van 33 - Jtainer Paul Bahlmann sterk on- j so - eer druk. Een doelpunt viel er 28 fchter niet, onder meer dankzij 35 goed optreden van doelman Jo- 32 ïian Garrelfs. En zo bleef het 0-0 16 j?n ging Alphense Boys met een 13 punt naar huis. it - 1 En daarmee ligt de hoofdklas ser uit Alphen aan den Rijn keu- rig op het schema dat trainer Paul Bahlmann vorige week uit- stippelde. Willen de Alphenaren in de hoofdklasse blijven, dan ssse) 21, boeten ze uit acht wedstrijden ïïfwnkht punten halen, zo rekende hij voor. n (Heracia ^let eerste punt is binnen en Laan (Aifiahlmann is er tevreden mee. )k(NEC)i| iyjaar g]s (jg wedstrijd na tach tig minuten afgelopen zou zijn, dan was ik niet tevreden ge- Weest met een gelijkspel. Want tot tien minuten voor tijd had den wij de beste kansen gehad." Dy p Trainer Dick Alberts van de -UD thuisploeg (die nu vier punten ^0j_ iachter staat op koploper To- itio- i5en'd°) geeft dat laatste onmid- >tel- 'dellijk toe. Maar: „Wij hadden Nog maar een punt achter op koploper irbij komen. Juist op het dat de rood aangelopen praesus als boodschapper arriveerde. Jeetje", sloeg De'sar de handen voor het gezicht. Feyenoord had een puntje veroverd, waardoor de tweede periode op doelsaldo aan de Leidse neus voorbij ging. Maar voor de rest waren 'het schitte rende uitslagen'. Koploper Nieuwenhoorn verspeelde net als Feyenoord een punt bij Quick en mede-achtervolger DHC verloor van degradatie kandidaat Zwijndrecht. De Leidse e'quipe staat hierdoor nog vaster op de tweede plaats en zag het gat met Nieuwen hoorn tot een punt slinken. Toch blijft De'sar voorzichtig. Ook in de euforie na een geluk kige overwinning weigert hij het woord 'kampioenschap' in de mond te nemen. "Voor mij is el ke zondag alleen een goed re sultaat belangrijk, verder kijken heeft geen zin. Feyenoord en Nieuwenhoorn zijn voor mij nog steeds betere ploegen dan UVS. Vooral qua teamsamen stelling zijn zij meer in balans, hun ervaring geeft daarbij de doorslag. Onze jonge jongens hebben nog nooit onder grote druk gespeeld, nu gaat pas blij ken of ze daarmee om kunnen gaan. Maar met zes punten uit de komende vier wedstrijden zie ik ons heel ver komen. Dat is misschien wel genoeg." UVS had gisteren, op het hob belige hoofdveld van VCS, in elk geval wel het geluk van de kam pioen. De blauw-witten kende een aardige start, met kansen voor Walter de Kievit en Ard Oosterlee, maar mochten daar na herhaaldelijk de handen dichtknijpen. Veel Haags gevaar werd door het frêle aanvalstrio veroorzaakt. Olav Goulooze, Iwan Hazenbroek en Marlon Ramtahalsing zijn behendige spitsen en denken alleen maar aan aanvallen, verdedigend doet het trio niet mee. De aanvallende opvatting bracht de Leidse verdediging aan het twijfelen, kiezen tussen 'vooruit' of 'blijven'. Het resul taat was een gapend gat tussen aanval en verdediging, onmoge lijk te belopen voor de midden velders. De grote kansen waren in de eerste helft dan ook voor de mannen van Jan de Jong, de verbaal anderhalf uur aanwezig zijnde trainer. En of dat nog niet genoeg is, heeft hij zijn zoon, Jan de Jong junior, aanvoerder gemaakt en een reclamebord ter hoogte van de middenlijn geposteerd. Na de hervatting speelde UVS compacter. De verandering kwam het spelpeil niet ten goe de. Beide ploegen creëerden slechts e'e'n kans: Goulooze schoot voor VCS over en Hans de Kruijs bleef voor UVS in een scrimmage steken. Beide partij en leken dan ook content met een doelpunüoze remise. Tot- Gelijkspel tegen sterk Stormvogels Roodenburg leeft nog. Na het gelijkspel tegen het sterke Stormvogels (2-2) is de afstand tot de veilige negende plek verkleind tot twee punten. En afgaande op het ver toonde spel hebben de blauwzwarten nog alle kans om degradatie te ontlopen. het beste van het spel. Vooral in het begin van de tweede helft kreeg Alphense nde f°Ys en'ce^e goede kansen. Mar- uw_ jcel de Jong kopte op de paal na leen corner, Ed Laros kreeg een Ürije schietkans op het doel van Tnaar schoot tegen de hak van wee leen tegenstander en Peter Gerse een |verh ut het 16-metergebied >ees 'Toegehaald. De scheidsrechter nóg kende, echter geen strafschop ,en_ Itoe. ej_ „Gerse speelde de beste wed- De (strijd sinds zijn rentree", aldus uca jBahlmann, die zijn ploeg nog ref_ steeds elke week ziet vooruit- dch |Saan- Zondag wacht de Alphe- oe naren echter een zware klus. Dan krijgen ze ADO Den Haag jop bezoek dat tweede staat, en waarvan voor de winterstop Imet 4-1 werd verloren. -JOSV - Alphense Boys 0-0. Scheids rechter: Zeilmaker. Alphepse Boys: Garrelfs, M. de Jong, K. van Zoest, 'Macnack, Van Dijk, Laros, Parinussa, Van der Laan, Beuk (80. R. de Jong), P. van Zoest, Gerse. LLXugdunum: kans Speriodetitel 32 aJ"1 e'"en hand 32-34 LEIDEN LARS ULRICH VOETBALMEDEWERKER jcledacf Lugdunum deed gisteren goede no 1-1, zaken. De Kikkers zelf schoven MIVIOS aan de kant (3-OJ, terwijl VOETBALMEDEWERKER Trainer Eelco Fielemon meent dat de kans op behoud van het eersteklasserschap is gestegen van twintig naar vijftig procent. „Een tijdje geleden had ik me al bij degradatie neergelegd. Na de overwinning van vorige week en het spel van vandaag geloof ik er steeds meer in. En, belangrij ker nog, de spelers ook". De rij en zijn weer gesloten in het Roodenburg-kamp na een 'goed gesprek' op donderdag avond. Daar doet het interview van Patrick Heymans met het Leidsch Dagblad niets aan af. Fielemon wuifde de kritiek van de geschorste middenvelder op het bestuur weg. „Dat zijn woorden van een teleurgestelde speler". Roodenburg kon niet be schikken over doelman Marcel Vink. Vink heeft op de training zijn kniebanden gescheurd rder het uit- oude Schouten deed het rede lijk. Hij had geen schuld aan de IJmuidense doelpunten, maar zorgde in de slotfase voor ge vaar door twee terugspeelballen op te pakken. „De eerste moest ik wel pakken, want ik gleed weg. Die tweede was gewoon mijn fout", aldus Schouten, die niet echt tevreden was over zijn prestatie: „Het was lastig. Ik heb maar drie keer echt iets te doen gehad. Als er dan twee goals vallen, baal je wel." Die twee doelpunten van de Stormvogels maakten een einde aan de goede start van Rooden burg. Het was in de openingsfa se duidelijk te zien dat de Leide- naars vochten voor hun laatste kans. De moed der wanhoop dreef de thuisclub tot grote hoogten. Met name Peter Kruit liet zich van zijn beste kant zien met flitsende demarrages en dreigende dribbles. Na acht mi nuten scoorde Kruit dan ook. Roodenburg verzuimde hierna door te drukken, hetgeen Fiele mon uiteraard niet ontging: „We beginnen altijd goed, maar Marcel van der Burg duelleert met Rene'1 taar op de leiding. i der Kruyf, de doelpuntenmaker van Stormvogels die na afloop een rode kaart kreeg wegens krijgen te weinig beloning voor ons overwicht. Ook vandaag weer. Dan sluipt er onrust in ons spel en tegen een kampi oenskandidaat kan dat fataal zijn". Stormvogels, op vijf punten van koploper AFC '34, had in de pe riode tussen hun twee goals de allure van een topploeg. Met opvallend veel overtuiging wer den de Leidse aanvallen, meestal via Kruit, afgeslagen. De IJmuidenaars waren voor het doel van Schouten echter nauwelijks gevaarlijk. Gescoord werd er uit standaardsituaties, een uitbal en een vrije trap, waarbij het lengteverschil de Het gebrek aan overtuiging in de Stormvogels-voorhoede (de vooraf door Fielemon als 'we- reldspits' bestempelde Marcel Faber had een totale offday) gaf Roodenburg weer de ruimte om terug in de wedstrijd te komen. Het was weer Peter Kruit die na goed werk van Paul Pikaar kon scoren. Zijn zesde competitie treffer gaf de Leidse burger weer moed. Fielemon verwoordde het vertrouwen. „Vorige week heb ik berekend dat we tien punten uit zes duels nodig heb ben om te overleven. We staan nu op drie uit twee. Zeven pun- Van Iter 3^-40 de periodetitel mistappen 34-38 Braakten. Het gevolg hiervan is dat de ploeg van trainer Ferry anMuru ijhuis 'n de strijd om de twee- urg 0U-o|de periodetitel alles in eigen jrg-Dyn-hand heeft. sv 3-0, gr jggk voor mst: geen vyiJ. -3i-35:tje aan de lucht voor 31-35 Lugdunum. Michel Prins, op 31~35 aangeven van Marcel Prins, en Coven-Harm de Vos hadden het niet jwmdon bijster gemotiveerde VIOS op am T-I'een 2-0-achterstand gezet, aid utd' Maar bij een Haagse struikel- §urni£ partij meende arbiter Lagerweij 'een onreglementaire actie van 37-66 Robert de Roo gezien te heb- 38-58 ben- toegekende strafschop was echter niet besteed aan de iA plu aHaBgse gasten; Marcel IJzen- leveren-doom stopte de VlOS-inzet. ig 2-1, Lugdunum had daarna niets irse-An-,meer te vrezen. De Leidse ploeg 30-37 kon het zichzelf alleen aanreke- 30-371 nen dat het niet meer afstand 30"34l had genomen. 1-1. Lugdunum - VIOS 3-0 (2-0). 10. Mi- Hl 0-0, chel Prins 1-0, 18. De Vos 2-0, 67. De :arts-FC Vos 3-0. Scheidsrechter: Lagerweij. 1-0, Gl-Toeschouwers: 250. Gele kaarten: De -Partick Roo (Lugdunum), Leenheer (VIOS). lil1 Twijfels over k lFrank de Boer I. Frank de Boer vormt voor de vriendschappelijke interland- )- wedstrijd tegen Ierland, woens- ,s dag in Tilburg, een twijfelgeval. 0 De verdediger van Ajax moest 8 zondag in de wedstrijd tegen FC 7 Twente (6-0) vroegtijdig naar de j, kant met een gekneusde teen. i- „Ik heb er behoorlijk veel last P van", liet hij weten. „Maandag wordt de beslissing genomen of 8 ik bij de selectie blijf." NOORDWUKERHOUT» VOORHOUT LARS ULRICH VOETBALMEDEWERKER Het was niet zc winning voor SJC. Niet alleen trakteerden de Noordwijkers streekgenoot Foreholte op eigen terrein op een nederlaag (1-2), maar ze wisten voor het eerst in 1994 het net weer te vinden. Het belangrijkste waren echter de twee punten, want SJC is in acuut degradatiegevaar. Er waren welgeteld 693 wed strijdminuten verstreken voor dat SJC gistermiddag weer een doelpunt kon vieren. Het laatste Noordwijkse doelpunt was ge maakt op 12 december 1993. Kamil Yener zette Lens toen op een 5-0-achterstand. Gisteren maakte Stephan Huizebosch een eind aan de langdurige im- produktiviteit. De stevig ge bouwde spits was tot gisteren de doelpuntenmachine van het tweede elftal van SJC. Met zijn 27 doelpunten heeft hij een groot aandeel in het aankomen de kampioenschap van de Noordwijkse reserves. Slechts in het begin van het seizoen kon hij op een basisplaats in de hoofdmacht rekenen, maar dat wil niet zeggen dat Ben van Leeuwen het niet in hem ziet zitten. „Toen ik bij SJC kwam zei ik al dat hij een goede zou worden." De oefenmeester heeft Huize bosch, nu het tweede elftal de titel bijna niet meer kan ont gaan, vier wedstrijden de tijd gegeven om te bewijzen dat het doelpuntloze tijdperk met hem in de ploeg ten einde is. Giste ren liet de psits zien dat hij in derdaad een neusje heeft voor doelpunten. Want niet alleen waren de twee Noordwijkse treffers van zijn voet, maar hij had ook nog meerdere moge lijkheden om zijn ploeg in veili ge haven te brengen. Zijn direc te opponent Pascal Roffelsen werd tegen het einde verlost van zijn kwelgeest. Huizebosch, bij wie de pijp leeg was, kreeg evenals de uit de reserves af komstige Peter Ooms, een belo ning in de vorm van een pu blieks wissel. De langdurige improduktivi- teit van SJC kon niet het gevolg zijn van de taktiek. Trainer Ben van Leeuwen stuurt veelvuldig vier spitsen de wei in. Maar het geluk bij de aanvallers ont breekt, hetgeen ook geen goed doet voor het vertrouwen van bijvoorbeeld Michael Steenber gen. Omdat het water inmiddels tot aan de lippen is gestegen, was het voor Ben van Leeuwen noodzakelijk om de taktiek bij te stellen. Hij posteerde Menno van Rooyen achter zijn verdedi ging. En het opmerkelijke is dat juist deze speelwijze goed bleek te zijn vodr twee punten. Met dank aan Stephan Huizebosch. Foreholte - SJC 1-2 (1-1). 18. Van Duyn 1-0, 41. Huizebosch 1-1, 54. Hui zebosch 1-2. Scheidsrechter: Daman. Toeschouwers: 600. Gele kaart: Steen bergen (SJC) Foreholte: Van der Hulst; Roffelsen, Verhart, Van Kampen (Ar royo), Luynenburg; Ligtvoet, Van velt- hoven, Van Rijn; Van Duvn, Uljee, De GERT-JAN ONVLEE Het scenario had niet beter ge schreven kunnen zijn. Alles was geregeld, daar in Noordwijker- hout. De boerenblaaskapel was evenals het vuurwerk luid en duidelijk aanwezig, de bloemen stonden klaar, de rijtuigen voor de feestelijke rondrit door het dorp waren besteld, de feest avond was tot in de puntjes ge organiseerd en zelfs de enig overgebleven 'concurrent' voor de titel van de derde klasse A, Blauw Zwart, deed niet flauw en verloor met 3-1 van DSO. Het enige dat WSB zelf restte was derhalve een puntje pakken in de thuiswedstrijd tegen Olym- pia. Een opdracht die vooraf als niet te zwaar kon worden be stempeld. De mannen van trai ner Paul van der Zwaan hadden in zeventien wedstrijden im mers nog niet verloren. Dat ene puntje was, bij wijze van spre ken, al zeker. De praktijk wees echter weer eens anders uit. Uitgerekend in het achttiende duel van de competitie haperde de machine van WSB zodanig dat het nog in degradatiegevaar verkerende Olympia met de vol le buit uit Noordwijkerhout ver trok: 1-2. Van uitstel komt in dit geval geen afstel. Met nog vier duels te gaan, kent WSB een voor sprong van acht punten op Blauw Zwart. Komend weekein de kan het karwei in het uittref- fen met die Wassenaarse tegen stander definitief worden ge klaard. Dat kan een mooie, pas sende kampioenswedstrijd wor den. Maar ook als het in Wasse naar fout mocht gaan, resteren de Noordwijkerhouters nog eens drie wedstrijden om dat ene punt te pakken. Nee, de ti tel en de bijbehorende promo tie zullen WSB niet ontgaan. Maar dat neemt niet weg dat de klap gistermiddag hard aan kwam bij Van der Zwaan en de zijnen. Per slot van rekening be reid je je voor op een mogelijk feestje (WSB moest dan één punt meer pakken dan BlaUw Zwart) en in plaats daarvan ver lies je de ongeslagen status waar je, terecht, toch trots op bent. En dat dan ook nog eens in een wedstrijd die WSB ne gen van de tien keer gewoon met een verschil van minimaal drie doelpunten wint. Dat wist ook Van der Zwaan: „WSB staat bekend als een gemakke lijk scorende ploeg. Als dat van daag ook het geval was geweest, hadden we er voor rust al een stuk of drie gemaakt." Geen overdreven voorstelling van zaken, want WSB werkte, tegen de harde wind in, een meer dan acceptabele eerste helft af. Voetbalde redelijk en kreeg ook veel kansen tegen de defensief ingestelde en vooral veel tijdrekkende tegenstander. De meest fraaie bleken evenwel niet besteed aan Paul Warmer dam en Okker Parlevliet, waar door WSB niet met een rustge vende voorsprong de pauze in ging, maar met een 1-0 achter stand. Bij een Goudse uitval pakte René van der Meer Olym- pia-spits Cees de Jong wat al te nadrukkelijk aan z'n shirt en de door scheidsrechter Oussoren terecht toegekende strafschop werd door Mano van der Camp onberispelijk benut. Het was voor WSB geen en kele reden om niet opgewekt aan het tweede deel te begin nen. Het krachtsverschil was duidelijk, doelpunten konden niet uitblijven. Ook met de storm mee bleef Olympia-doel- man en aanvoerder Peter Boele echter op de been. Sterker nog: de tweede helft was net een kwartier oud toen de gasten hun voorsprong uitbouwden. Balhandige Mohammed Bou- layoune pikte een verdwaalde bal op, trok op doelman Hans Laros af en scoorde meer dan beheerst. Waarmee Olympia op honderd procent bleef staan, want het was de tweede serieu ze kans voor de mensen uit Gouda. Nog wanhoopte Noordwijker hout niet. Had de ploeg twee weken eerder niet een 2-0 ach terstand tegen Nieuwkoop in een 2-2 deling omgebogen? En was de ploeg er vorige week niet in geslaagd een nadelige 2-0 score tegen UNIO in een 3-2 ze ge om te zetten? Nou dan, ook Olympia zou er aan moeten ge loven. Drie keer bleek in dit geval echter inderdaad scheepsrecht. Ook met John Janssen en Marco Zandvliet als kwaliteitsrijke in vallers in de ploeg, strandde het schip van WSB. Weliswaar dat scheidsrechter Verbanac de helpende hand bood. De Ha- zerswoudse arbiter kende VCS een vrije bal toe, liep daarna in de baan van de achteloos geno men trap waardoor het afgeket ste leer voor de voeten van Ger rie Jansen rolde. Die zag het gat in de verraste verdediging en verschalkte sluitpost Edward Annokkee met een schuiver: 0- 1. Voor Jan de Jong het teken tot nog meer verbale razernij. UVS wist dat het mond moest hou den, de ploeg had meer dan verdiend gekregen. VCS-UVS 0-1 (0-0) 79. lansen 0-1. Teylingen heeft nagenoeg de af delingstitel op zak. Zelf won het met 4-2 van Alphen. De enige overgebleven concurrent Rand stad Sport versloeg het kwakke lende Stompwijk '92: 1-2. UDO gaat voor goud. Dit mag gezegd worden na de knappe 2-0 zege op Warmunda. De Oegstgeeste club leidt in de vierde periode. Slecht spelen en toch winnen. Dat overkwam FC Rijnland bij Leiden. Het werd voor de fusie club 1-2. UDO-Warmunda 2-0 (1-0). 31. Ruud Stuifzand 1-0, 80. Werner Knelsch 2-0. Scheidsr Alker ade, ten uit de laatste vier wedstrij den is dus genoeg". Hoop doet leven. Roodenburg-Stormvogels 2-2 (1-2). 10. Kruit 1-0, 18. Van de Kruyf 1-1, 35. Hannie Spronk 1-2, 73. Kruit 2-2. Scheidsrechter: Letscherd. Toeschou wers: 300. Gele kaart: Peter Pret, Kruit (beiden Roodenburg), Grishaver (Stormvogels). Rode kaart: Post (grens rechter Stormvogels), Van de Kruyf (Stonnvogels, 2x geel). Roodenburg: Schouten; Paul Pikaar, Peter Pret, Rob Pret, Ouwerkerk; Gottmer, Van der Burg, Wim Pikaar, Kamperveen; Krui (beiden UDO), (Warmunda). Toeschouwers: 150. Een fris spelend UDO bleek ditmaal een stuk slagvaardiger dan zijn opponent. De club die aan een opmerkelijk reeks bezig is - tien uit zes - had in Wilco ICnetsch en Patrick de Poorter de uitblinkers. Vooral Knetsch had het naar zijn zin. Hij speel de Warmunda-spits Michel Schouten uit de wedstrijd. Leidsche Boys-ASC 2-0 (0-0). 53. Een zege voor de Boshuizer- kade-e'quipe waar weinig op valt af te dingen. Terwijl ASC niet beter kan, was het Leidsche Boys dat pas in de tweede helft zijn kansen in deze matte partij wèl wist te benutten. Opvallend verder is de terugkeer van een Koolen-telg. Na een éénjarige afwezigheid keert Erwin Kooien volgend seizoen terug in de se lectie van de Leidsche Boys. ïrdus- werd een kwartier voor tijd nog wel de 2-1 een feit (Robèr Ma- rijnen scoorde vanaf de stip na een overtreding op Theo Aan- hane), maar verder kwam de thuisploeg niet. Van der Zwaan kon er uitein delijk wel vrede mee hebben. „Het is natuurlijk jammer dat je je ongeslagen record kwijtraakt. Zeker tegen een zo negatief in gestelde ploeg als Olympia van daag was. Maar dat soort din gen gebeurt. We hebben op zich niet slecht gespeeld. En volgen de week bij Blauw Zwart kam pioen worden heeft ook wel Marijnen 1-2. Toeschouwers: 1000. Scheidsrechter Oussoren. Gele kaar ten: Van der Meer en verzorger Koos DOSR schiet niets op met gelijkspel LEIDEN LARS ULRICH VOETBALMEDEWERKER DOSR schoot niets op met het gelijkspel tegen UNIO (1-1), ter wijl Blauw Zwart wederom geen gebruik maakte van de misstap van WSB. DOSR - UNIO 1-1 (0-1). 20. Schoon derwoerd 0-1,65 Don van dei Meei I I. Scheidsrechter: Van Rij. Toeschou wers: 500. Rode kaarten Honkoop (DOSR). Stoker (UNIO). Gele kaarten: De Jong (DOSR). Kiia (UNIO). DOSR had de eerste helft niets in te brengen bij UNIO. De 'Veners' mochten blij zijn dat de schade beperkt was tot slechts een tegentreffer. De tweede 45 minuten gingen de ploeg van trainer Rob Suttorp iets beter af. In de hectische 65-ste minuut gingen twee rode kaarten en een gemiste strafschop van UNIO aan de gelijkmaker van DOSR vooraf. DSO - Blauw Zwart 3-1 (M). 30. Min Net als in het eerste duel tus sen deze twee ploegen werd er opnieuw niet gescoord. Beide ploegen hadden ook dit keer het vizier niet op scherp staan. Vooral de bezoekers hadden hadden veel last van deze im- produktiviteit. Pal voor tijd mis te Erwin Möllers namens de Leimuidense ploeg nog een riante kans. Tot groot genoegen van Bernardus-trainer Ben Möl lers, de oom van Erwin. Lelden-FC Rijnland 1-2 (0-2) 24. Mi chel Staats 0-1, 30. Michel Staats 0-2. 60. Ismael Chakil. Scheidsrechter: Col ic [oeachouwen W De minst slechte ploeg won gistermiddag. Want het was niet best gesteld met de Rijnlanders. Vooral Bert-Jan de Ridder stak niet in zijn beste vorm. Hij wist de mooiste kansen niet te ver zilveren. Opvallend detail: de wedstrijd werd op het veld van Rijnland gespeeld. Stompwijk '92-Randstad Sport 0-1 (0-0). 60. Yacha Farhanc. Scheidsrech ter: L Peters. Toeschouwers 125. Het kwakkelende Stompwijk bleef ook ditmaal op nul staan. Tegen het fysiek sterke Rand stad Sport kwamen de Stomp- wijkse spitsen er niet aan te pas. Yacha Farhane was de scherp rechter. Hij liet invaller-doel man Hans van Benten kansloos. Alphen-Teylingcn 2-4 (1-0). 37. Mar tin Kocneknop I -0, 60. Ian Frederiks I 1 e.d., 65. Paul Haver 1-2, 81. Ian Fro deriks 2-2, 85. Paul Haver 2-3. 89. Ro- ben van Leeuwen 2-4 Scheidsrechter Jan Frede (I cylinder (Alph Het talrijk opgekomen pu- hliek kwam behoorlijk aan haar gerief. Voor rust leek Alphen wel in voor een stuntje. Na de pauze werd de 'Haver-show' weer op gevoerd. Ook in dit duel bewees Paul Haver zijn kwaliteiten. Met twee goals bracht hij zijn sei- aal op 26 doelpunten. SVLV nu derde LEIDEN LARS ULRICH Toinc l'Ami (Blauw Zwart). Blauw Zwart kreeg de reke ning gepresenteerd van het missen van kansen. De Wasse- naarse plm-g liel erp wvl mi(r lijkheden liggen, zodat DSO de winst kon paidien. Het duel tussen SVLV en Soccer Boys kreeg met 1 -1 de juiste uit komst. Want allebei de ploegen konden gezien hun matige op treden geen aanspraak maken op de twee punten. De Bleis- wijkse gasten waren er met twee schoten op de lat het tin htste lui S\ i si iiih'i dit gelijkspel wel op naar de derde stek op de ranglijst. SVl.V - Socccr Boys 1-1 (0 0). Can tor Vlsschcr 10. 59. Van Dijk 1-1. Scheidsrechter Maat Toeschouwers: 175. V, koper wïe/t

Leidsch Dagblad | 1994 | | pagina 19