mwm Larsson komt tot bloei B S'h AC Milan voltooit zeldzame trilogie itL* ,1 Romario vestigt weer alle aandacht op zich Sport UVS-jeugd vecht voor lijfsbehoud Aumann naar Besiktas Engelse koplopers zijn spoor bijster MAANDAG 18 APRIL 1994 ROB ONDERWATER, C LEIDEN» RUUD PATTIAPON De jeugd van UVS vecht voor lijfsbehoud. De Leidenaars speelden een sterke wedstrijd tegen FC Utrecht maar kwamen bij een eindstreep toch nog een teentje tekort, 1-2. Met Quick Boys gaat het daarentegen uit stekend. De Katwijkers wonnen met ruim verschil (5-0) van Westlandia en staan fier aan kop in de tweede divisie. UVS - FC Utrecht 1-2(1-0) Marco Kuit bracht UVS in de 21ste minuut in een hoerastem- ming door de blauwwitten op voorsprong te brengen. Daarna kregen zij nog kansen t om op rozen te zitten Raymond Bennekers, Hisam Matough, Raymond Nieuwen- huizen hadden het geluk aan hun kant. Dat had Utrecht wel. Nadat de Domstedelingen na rust de stand hadden gelijk getrokken wilde UVS de druk op tegenstander opvoerden. Dat speelde Utrecht echter in de kaart en een uitval bezegelde het lot van gastheer. Quick Boys - Westlandia 5-0 (3-0) Met Hicham Rbii in een absolu te glansrol leverde Quick Boys een uitstekende wedstrijd af. Gerard Meyvogel kopte al in de eerste minuut raak waarna Ke vin Knetsch zijn voorbeeld volg de en ook doel trof. Westlandia raakte daarop de lat maar Mey vogel bracht rust door opnieuw de roos te raken. Westlandia wist niet beter dan wederom het Katwijkse ijzer te raken waarop Knetsch zijn tweede treffer op het bord bracht. Rbii kreeg tenslotte de eer die hem toekwam, hij scoorde als laatste. DERDE DIVISIE De aanhoudende aanvalsgolven van Roodenburg op het doel van Rijnsburgse Boys leverden doelpunten op van Wesley Slin gerland, Jeroen Huys en Heider Bayrak. Een verdiende zege van de Leidenaars, net als die van ARC op Alphense Boys, dat de titel aan Excelsior Maassluis zal moeten overdoen. Niels Slotje maakte daar het enige doel punt. RCL tenslotte versloeg Noordwijk. Ramon Hoogendam (2x), Abdelhar Jermoumi en Jeroen Kortekaas scoorden. Bij '11 li Hendrik Larsson scoort 1-2 voor Feyenoord. Doelman Van der Gouw is kansloos. Henrik Larsson heeft als spits twee liefhebberijen: hij vindt het uiteraard leuk om zelf te scoren, maar ge niet ook intens als hij een medespeler in vrije positie voor de vijandelijke doel man kan manoeuvreren. Een echte voorkeur heeft de 22-jarige aanvaller van Feyenoord niet. Daarom was het gistermiddag tegen Vitesse dubbel genieten geblazen voor de Zweed. Hij bood Rob Witschge een niet te missen kans en nam zelf de beslissende Rotter damse treffer voor zijn re kening: 1-2. ARNHEM GPD Precies dertien keer, vier in de basis, was Henrik Larsson dit seizoen in de hoofd macht van Feyenoord te be wonderen. Het kostte hem wat moeite om zijn draai te vinden, maar de laatste weken is de Zweedse international hard op weg de eerste spits van Feye noord te worden. Vorige week tegen Sparta vond hij zelf al dat hij een sterke wedstrijd had af geleverd. Vooral in de rol van aangever. Scoren was hem in de Rotterdamse derby nog niet ge gund. „Maar ik heb toen wel een paar jongens vrij voor de keeper gezet. Dat vind ik ook mooi. Om zelf te scoren heb je gewoon wat geluk nodig". Op Nieuw Monnikenhuizen, waar Feyenoord en Vitesse bol van de strijdlust tegenover el kaar stonden, was het dan ein delijk zover en produceerde larsson zijn eerste officiële tref fer in dienst van de landskam pioen. Dat gebeurde na een goed uur spelen op het mo ment, dat Jozsef Kiprich zich al geruime tijd langs de zijlijn aan het klaarmaken was om in te vallen. Larsson had heel goed in de gaten, dat de Hongaar op het punt stond hem af te lossen in de spits. „Jij werd zeker een beetje ze nuwachtig van mij", grapte Kiprich na afloop. Larsson be vestigde dat met een grote grijns op het gezicht. „Toen ik Kiprich zag lopen, wist ik dat ik nog iets moest laten zien. Het liefst een doelpunt. 'Het is nu of nooit', dacht ik. En dan is het toch prachtig als je erin slaagt het winnende doelpunt te sco ren. Daar was ik echt heel erg blij mee". Met Rob Witschge heeft Hen rik Larsson nu al een goede band. Vorige week bereidde de Zweed tegen Sparta al een tref fer van de middenvelder voor en gistermiddag herhaalde hij dat kunststukje in de 33-ste mi nuut tegen Vitesse. Met de mooiste aanval van de wedstrijd poetsten de Rotterdammers op die manier een via Willem Kor sten opgelopen achterstand weg. De middenvelder van Vi tesse trof al in de negentiende minuut de roos. John de Wolf speelde de bal hard in de voeten van Larsson en met een vloei ende beweging stuürde de Zweed Witschge alleen op Rai- mond van der Gouw af: 1-1 In de tweede helft ontsnapte Feyenoord andermaal aan een achterstand. De doorgebroken Glenn Helder werd door Ruud Heus ten koste van een gele kaart gestuit, terwijl een rode prent in die situatie ook op z'n plaats zou zijn geweest. En Ro berto Straal leverde de bal na een lange solo onzorgvuldig af bij Hans Gillhaus, waardoor de topscorer van Vitesse uit een onmogelijke positie niet verder kwam dan een half mislukt schot dat naast hobbelde. Feyenoord had minder kan sen nodig om tot scoren te ko men. Na een goed uur spelen raakte Henrik Larsson uit een voorzet van Regi Blinker eerst nog zijn persooifiijke tegenstan der Erwin van de Looi, maar in tweede instantie joeg hij de bal hard en hoog in de touwen: 1-2. De Zweed werd tien minuten later vervangen door Jozsef Kiprich. Hij kon er niet om treu ren. „Mijn middag is geslaagd. Een beslissende actie en een doelpunt. Meer wensen heb ik niet". AZ wint van ADO Den Haag Van de top-5 uit de eerste divi sie won in het weekeinde alleen AZ. De club uit Alkmaar ver sloeg het zwalkende ADO Den Haag in het Zuiderpark met 2-1. De topper tussen Heracles en Telstar eindigde voor ruim 5000 toeschouwers in 0-0. Een week geleden verkeerde AZ nog in crisis, na de neder laag tegen Excelsior. Trainer Schrijvers gaf toen een boete, die een dag later werd ingetrok ken door het bestuur. Tegen ADO kwam AZ met 1-0 achter door een doelpunt van Koning in de zesde minuut. Na rust scoorden Holster en Van Dam voor slechts 960 toeschouwers. Bij Den Haag, dat uit het be taalde voetbal dreigt te verdwij nen, besprak de bemiddelings commissie onder leiding van oud-wethouder Vink enkele be vindingen met het bestuur. Ge zamenlijke conclusies: 1. uit breiding van het bestuur met twee personen, nog voor het einde van het seizoen. Een van die twee is A. Maaswinkel. 2. De commissie-Vink neemt binnen kort initiatief de relatie tussen ADO Den Haag en de Business- to-Business-club te verbeteren. Arie Haan coach van iran Arie Haan wordt bondscoach van het nationale elftal van Iran. Haan, die gistermiddag naar het Midden-Oosten vloog, tekende een eenjarig contract. Hij gaat Iran voorbereiden op de Aziati sche Spelen, die in oktober in Japan (Hiroshima) worden ge houden. EREDIVISIE Schoonens 0-3. Schei RKC 0-3 (0-2) 6. Decheiver 0-2, 72. Wegere Sparta - NAC 0-0 Schei Toeschouwers: 4100. G< Berg (Sparta), Zonder Blom. Toeschouwi uiberts 1-1. Scheidsrechter: S 6-0 (4-0). 8 Petters "en Hag, Gaasbeek, Boere 30 15 10 30 15 7 30 16 3 1 30 12 31 11 30 11 14 27 I 15 26 30 8 9 13 25 9 14 23 26 6 16 20 35 - 8 17 18 32 - 7 18 17 25 - PROGRAMMA ien, Dord it'90 - TOP. MÜNCHEN SID BUITENLANDS VOETBAL Tussen 1968 en 1992 werd AC Milan maar twee keer kam pioen van Italië. Men zou het bijna vergeten op de dag dal de roodzwarte club zijn derde ach tereenvolgende landstitel veilig stelt met het gemak waarmee een boer een koe melkt. Een landstitel winnen in de duurste en zwaarste competitie ter we reld lijkt voor Milan de gewoon ste zaak van de wereld, maar dat is het beslist niet. Gisteren was het zover. Zoals de traditie onder Berlusconi wil, werd er feest gevierd na een ge lijkspel. Udinese nam een puntje mee te midden van de feestvreugde. Het duel eindigde in 2-2. Boban en Simone zorg den twee keer voor een Milane se voorsprong. Het kampioenschap prolon geren is alleen aan de aller grootsten besteed, maar voor het vinden van een trilogie moeten de statistici de tijd bijna een halve eeuw terugzetten. Die prestatie werd toen geleverd door het grote Torino, waarvan de spelers in 1949 verongeluk ten bij een vliegtuigramp. Vorig jaar voorspelden weinig men sen een derde scudetto op rij voor Milan. De trotse club leek in Munchen na de verloren Eu ropa Cup-finale kwetsbaar, ter wijl de gefrustreerde rivalen (Ju- ventus en Inter) op de loer la gen om toe te slaan. De rood zwarte tifosi hoefden niet lang in angst te zitten, want vanaf begin maart konden hun favo rieten de hoofdprijs in de com petitie niet meer ontgaan. Inter raakte verstrikt in zijn aankoop beleid en Juventus bleek niets te hebben geleerd van de vorige twee jaren, terwijl Parma, Sampdoria en Lazio wel mooier maar niet efficiënter speelden. Deze titel glanst meer dan die van een jaar geleden, toen de ploeg strompelend de eindstreep haalde. Milan moest veel hindernissen Van Basten en Lentini stonden alleen op de loonlijst om te revalideren. An dere spelers waren lange tijd niet beschikbaar vanwege bles sures (Boban, Eranio en Simo ne), terwijl een enkeling (Papin) met een diepe vormcrisis kampte. Het programma was overladen, omdat de meeste spelers deel uitmaken van een nationale ploeg. Het waren fac toren die Milan niet uit balans konden krijgen. Het vertrek van Rijkaard werd knap gecompen seerd door de komst van Marcel Milan viert het derde kampioensfeestje op rij. Desailly (wie had dat behalve Berlusconi durven te verkondi gen?), terwijl Gullits vertrek ei genlijk meer de oppositie ver sterkte dan dat de Hollander echt werd gemist. De aanstaan de terugkeer van de Amster dammer heeft vooral te maken met het falen van Papin, Radu- cioiu en Laudrup. AC Milan wisselde dus van spoor, zonder dat de resultaten eronder leden. Dat is heel knap, want nu wordt zelfs de indruk gewekt dat de Hollandse inbreng in het begin van de jaren tachtig is over schat. De uitzonderlijke klasse van de defensie kwam dit sei zoen overduidelijk aan het licht, evenals de waarde van Donado- ni en Massaro. BARCELONA GPD Bobby Robson kon een glimlach niet onderdrukken toen hij vernam dat de blessure waarmee Romario het veld was afgedragen weinig om het lijf had. Het riep bij de be minnelijke Britse coach herinneringen op aan zijn twee jaar durende periode bij PSV, waarin de even fantastische als kleinzielige en nukkige superspits uit Rio ook te pas en te onpas over pijntjes klaagde en zich ziek, zwak of misselijk voelde. „Typisch Ro mario", zei Robson hoofdschuddend en zijn zilverkleurige haren wiegden loom heen Robson kwam namens FC Porto, volgende week woensdag in de halve finale van de Champions League de tegenstander van de club van Cruijff, Koeman en Romario, alvast poolshoogte nemen in Nou Camp, de prachtige voetbaltempel van Barcelona. Hij zag de Spaanse kampioen, zonder de geschorste Koeman, door twee doelpunten van Beguiristain en één van Stoichkov en een tegentreffer van Roberto met 3-1 van Valencia winnen en daardoor uitzicht blijven houden op prolongatie van de landsti tel. Of Barca, dat de afgelopen drie seizoenen met de hoofdprijs aan de haal ging, ook een vierde titel aan de reeks toevoegt, moet ernstig worden betwijfeld. Met nog vier competitieronden op de rol heeft het drie punten achterstand op Deportivo la Coru- na, dat gistermiddag met 2-0 van Tenerife won. Het resterende programma van 'Su- perdepor' oogt bovendien eenvoudiger. De ploeg van Bebeto. het maatje van Roma rio in de Braziliaanse nationale ploeg, moet nog op visite bij Lleida en Logrones en is nog gastheer van Rayo Vallecano en Valencia. Barcelona heeft nog thuiswedstrijden te gaan tegen Sporting Gijon en Sevilla en moet nog op bezoek bij Celta de Vigo en aartsrivaal Real Madrid. Guus Hiddink durft zijn geld niet meer op Barcelona zetten. Hij verwacht dat De portivo de hegemonie in Spanje van Real Madrid en Barcelona Atletico Bilbao luk te dat in 1984 voor het laatst gaat doorbreken. „Vorig seizoen was La Coruna in ongeveer dezelfde positie, maar toen bezweek het aan de druk. Ik denk dat ze daar van hebben geleerd en nu beter met de spanning om kunnen gaan", oordeelde de trainer van Valencia, die vlak voor het begin van de wedstrijd door Romario met drie warme kussen dp de wang werd begroet. Na afloop van de onderhoudende, maar niet bijster spannende krachtmeting kon Hiddink geen afscheid nemen van de sambavoetballer, met wie hij als coach van PSV een prima relatie had. Steunend op zijn rechterbeen was Romario na krap een uur naar de kant gehuppeld. Daar aangekomen stortte hij theatraal ter aarde, het gezicht verwrongen in een grimas van pijn. Hij leek er slecht aan toe. En die indruk versterk te alleen nog maar toen hij languit liggend op een brancard en bijna geheel verscho len onder een wollen deken, de betonnen ingewanden van Nou Camp werd binnen gedragen. Onderzoek in de Asepeyo-kliniek van Barcelona wees later uit dat slechts sprake was van een lichte verzwikking van de enkel en een bloeduitstorting op de wreef. „Met dank aan God is er gelukkig niks gescheurd", liet Romario met een stem zwan ger van de dramatiek bij het verlaten van het ziekenhuis door Spaanse mediaverte genwoordigers optekenen. Manchester United en Blackburn hebben aan de kop van de ranglijst in de league broederlijk de punten verspeeld. De 'Man cunians' gingen zaterdag in de avonduren onderuit bij Wimble don (1-0). Eerder op de dag had Blackburn verloren van degra datiegegadigde Southampton (3-1). De kandidaten voor de titel blijven daardoor staan op 79 pun ten. Manchester United heeft nog een wedstrijd tegoed. Manchester United verloor door een doelpunt van Fashanu. Hij scoorde in de 22e minuut, na een blunder van de Deense doelman Schmeichel. United was niet in staat iets terug te doen. De lijstaanvoerder kreeg nauwelijks kansen. Vorige maand ver sloeg Wimbledon ook al Blackburn (4-1). Matt le Tissier was de uitblinker bij Southampton tegen Black burn. Hij bereidde twee doelpunten voor en maakte er één uit een strafschop. De zege voor de ousider was verdiend. Southampton, dat vorige week Norwich (5-4) versloeg, verliet bovendien de degradatiezone. Dowie maakte de openingstreffer voor Southampton. Het was zijn eerste doelpunt in zestien duels. Kort voor rust zette Allen de thuisclub op 2-0. Ripley bracht na de hervatting de spanning terug, maar een omstreden penalty besliste de wedstrijd. Sher wood zou hands hebben gemaakt. Coach Dalglish deed niet dramatisch over het verlies van Blackburn. „Voor mij is het belangrijkste dat we goed hebben gespeeld. Dat neemt niet weg dat we veel meer hadden ver diend." Duitsland Met nog drie speelronden in de Bundesliga te gaan lijkt ook Le- verkusen af te haken in de strijd om de titel. De formatie strui kelde zaterdag over kampioen Werder Bremen (2-1). Bij een ze ge was Leverkusen lijstaanvoerder Bayern München tot twee punten genaderd. Een week na het ontslag van trainer Topmöller en doelman Steinn won Eintracht Frankfurt op eigen veld met maar liefst 5-1 van Wattenscheid. Voor de club uit Bochum was dat alweer de vijftiende nederlaag van het seizoen. Degradatie is nauwelijks nog af te wenden. Karlsruher SC is bijna zeker van een plaats die recht geeft op een plaats in het toernooi om de UEFA-beker. Vier dagen na de uitschakeling door Austria Salzburg in de halve finale van het Europese toernooi versloeg KSC als verwacht Leipzig, 3-2. Van Leipzig, dat de Oostenrijker Kurt Jara contracteerde als nieuwe trainer, is al zeker dat het volgend seizoen een niveau later speelt. Schalke verloor op eigen veld van VfB Stuttgart, 0-1. De Zwit serse international Knupp scoorde. Het was voor de ploeg met de Nederlandse spits Mulder de eerste thuisnederlaag sinds de komst van trainer Berger. In het duel tussen degradatiekandi daat Nümberg en de verrassende debutant MSV Duisburg werd niet gescoord. Bayern München verloor reeds donderdag van Kaiserslautern (4-0), dat daardoor klom naar de tweede plaats. België De nek-aan-nek-race in de Belgische eerste klasse duurt onver minderd voort. Anderlecht won zaterdagavond met 4-1 bij Lier- se, Club Brugge bleef gisteren Waregem met 3-1 de baas. In de strijd om Europees voetbal morste alleen FC Seraing punten. De nummer drie van de ranglijst verloor in Mechelen met 2-1. De andere kanshebbers op Europees optreden, Charle roi, FC Antwerp, Standard Luik en Oostende, gingen niet in de fout. EERSTE DIVISIE - NEC 1-1 (1-0) 34 De 1 an der Linden 1 -1Scheidsi 13.500. Gele kaart: Does- in (RKC). 1-1 (0-1) 12. Obdarn 0- Roelofsen 1-1 (strafschop) hter: Van Dijk. Toeschouwers: Scheidsrec 5200. Geli ma. Wasiman (Volendam) Willem II - GA Eagles 0-0 Scheidsrechter: Houben. Toeschouwers: 5500. Vitesse - Feyenoord 1-2(1-1) 18. Korsten 1-0. 33. Witschge 1-1, 62. Larsson 1-2. Scheidsrechter- Uilenberg. Toeschouwers 10.861. Gele kaart: Heus. Van Gobbel (Feyem FC Utr. 43. Ro 3. 90 Van der Net 2-3. Scheidsrechter: Jol. Toeschouwers: 4000. Roda JC - Cambuur 1-1 (0-0) 64 De Gier ond Sport 2-1 (1-0). 3leidsf Weijers (strafschop) 1-0, 48. Taihuttu 1-ljptpn 87. Pocorni 2-1 Scheidsrechter: Takatf Toeschouwers: 1519. Gele kaart: CruiPunle (Haarlem), Schippers. Schuman, Valentnij V( en Meeuwsen (Helmond Sport) ILn|. RBC - Eindhoven 5-2 (1-2). 14. Maas of" 25. Van Gils 1-1. 37 Maas 1-2, 6Pac k< Mutsaers 2-2. 73 Van Oeveren 3-2. 8fctriid Mutsaers 4-2. 90. Sion 5-2 Scheidsreq,norri ter Van der Neut Toeschouwers: 190fouru Gele kaart: Van Gils (RBC), Hobbelen, |j Elg( Haan (Eindhoven) n0g Excelsior - Fortuna 0-0. Scheidsrechte IJkhout. Toeschouwers. 1100 tomn Veendam - Den Bosch 3-2 (2-0). 5. Brcfltter wer 1-0, 37. Brouwer 2-0. 57 McAndra„n v 2-1 (eigen doel). 76 Vonk 3-1. 83. Keize, j weerd 3-2 Scheidsrechter. Van HultePC 1 Toeschouwers 1948 Gele kaart: McAjJoen drew (Veendam). Volkerink (Den Bosch), ei„n. Heracles - Telstar 0-0 Scheidsrecht#1""1 Temmink. Toeschouwers. 5223. GaOCh J kaart- Streppel, Rayer, Tevreden (Telstar), ADO Den Haag - AZ 1-2 (1-0) 6. Koning- 0. 59. Holster 1-176 Van Dam 1-j A 1 irsaXA'l ren (Den Haag), Panhuis (AZ). 31 12 11 8 2 31 14 7 10 3 30 13 7 10 3 29 11 8 10 11 31 43-39 48 - 52 15 26 39 - 47 17 19 32 1 8 15 ligi jMphe tnidd; fcngst thuisc jraine der d jpchte goed dan C EREDIVISIE Programma, zaterdag 23 april. I - Willem II, VVV - Roda JC, NAc - Vitesse, zondag 24 april-. RKC - Cambuur, FC Twen te - FC Utrecht, Feyenoord - PSV (18.00), Volendam - Sparta, GA Eagles - Ajax, FC Groningen - MVV. EERSTE DIVISIE Programma dinsdag 19 april: NEC - Tel star, zaterdag 23 april- Fortuna S - AD0 Den Haag, NEC - Haarlem, Heracles - Em- men, Telstar - TOP, FC Den Bosch - FC Zwolle, De Graafschap - Veendam, AZ - Dordrecht'90, Eindhoven - Excelsior, Hel mond Sport - RBC, dinsdag 26 a TOPSCORERS n Hooijdonk (NAC) 20, 4 Lammers (NAC) 17, I (Dordrecht) 27, 2 Kooijman (Heracls V, 1 in (Heracles) 21, 4. Van der Laan (AtBahlr 10. 5 Hoop (Telstar) 18, 6 Lok (NEC) li rw[aa (RRCllfi „mcia Raimond Aumann staat de komende twee seizoenen in het doel van de Turkse topclub Besiktas. De 30-jarige Aumann was sinds 1980 in dienst van Bayern München, dat voor de nieuwe jaargang Oliver Kahn van Karsruher SC heeft aangetrokken voor ongeveer zes miljoen gulden. Bayern zag een toekomst met Aumann en Kahn in München niet zo zitten. Aanvoerder Matthaus: „Raimond is geen man voor de bank". De transfer gaat gewoon door als de Duitse trainer Daum vertrekt bij Besiktas, dat eerder dit seizoen door Ajax uit het Eu ropese toernooi van bekerwinnaars werd gestoten. Twee treffers Roy Tra Inter moet de UEFA-Cup winnen om voor het vol- f j gende seizoen internatio- f>e"!c! naai voetbal veilig te stei- r v len. De ploeg leed bij Sampdoria (zonder Gullitj een 3-1-nederlaag en *™ee( daalde naar de üende r°7j plaats. Foggia is de blauw- re zwarte club zelfs voorbij *?e.1? c gestreefd. De Zuiditalia- nen wonnen met 2-0 van maar Genoa. Roy scoorde twee ren V keer. Foggia heeft nog een rerd kleine kans op Eurogee§_iPee voetbal, terwijl Genoa nóg ^end altijd niet veilig is. Juven- °e" tus versloeg Lazio voor ei- ".r, gen publiek met 6-1. De vergeten vedette Gianluca Vialli deed met drie tref- r fers weer eens van zich P n spreken. Parma versloeg jïlarer Cagliari met 3-1. r™? BUITENLAND ■Cagliari 3-1, Foggia-GenctfLlJ 3-lnter 3-1, Juventus-Lazic a-Napoli 1-1, AS Roma-Pia-I^pi ce-Reggiana 2-4, Cremone-R SPANJE Barcelona-Valencia 3-1, Albace te-Celta V. 0-4, Zaragoza-Logrones 1-1., Sevilla-Real Madrid 0-1, R.Sociedad-LUgd Sp.Gijon 0-1, Osasuna-R.Vallecano l-l.zakei Valladolid-Lleida 0-2, Dep La Coruna-Te-vrz-ic nerife 2-0, Ov.edo-Rac.Santander 3-0, Atl Barcelona Real Madr 34-43 Sevilla 34-38 'jlda' dat Wattenscheid 5-1, Nurnberg-Duisburg0-0.ae F Karlsruher SC-Leipzig 3-2, Freiburg-Dyn-hand Dresden 0-1, FC Kóln-Hamburger SV 3-0, cr iPl Bor M'gladbach-Bor.Dortmund0-0. .Cl IL EC Bayern 31-39 Leverkusen 31-35 tje Kaïsersl. 31-37 Karlsr.SC 31-35Luvd Frankfurt 31-35 B.Dortmund 31-35 aang ENGELAND: Arsenal-Chelsea 1-0, Coven-Ham try-Sheffield Wedn 1-1, Ipswich-Swindon bijstc 1-1, Liverpool-Newcastle 0-2, Manchester City-Norwich 1-1, Oldham-West Ham 1-2, een Queens Park R-Everton 2-1Sheffield Utd Maai Aston V. 1-2, Southampton-Blackburn R-parti Vimbledon-Manchester "ottenham 2-0. Utd 37-79 Arsenal o ben. 'was BELGIE G Ekeren-FC Antwerp 1-3. Club Haat Brugge-Waregem 3-1. Standard L-AA Gent 2-0. Charleroi-Cercle Br 5-3. Beveren-aoor Club Luik 3-0. Mechelen-Seraing 2-l.Lugd RWD Molenbeek-Rac Genk 1-1, Lierse-An- mee| derlecht 1-4, Lommel-Oostende 1-2. Anderlecht 30-47 Charleroi 30-37 *011 I Cl Brugge 30-47 FC Antwerp 30-37 nen Seraing 30-38 Standard L 30-34 hatj FRANKRIJK Paris StG-AS Monaco 1 1 Liigd' SCHOTLAND Aberdeen-Motherweil 0-0, chel I Dundee Utd-Hiberman 3-0, Hearts-FCVos Dundee 0-2, Kilmarnock-Celtic 2-0, Gl-Toesc Gl.Rangers 38-54 Celtic Gl. ZWITSERLAND l GRIEKENLAND Doxa-Edessai 6-2. OFI-lraklis 3-3 AEKAth. 33-76 Ans Panathin. 33-69 PA0K Olympiakos 33-67 OFI Kr. Kayseri 3-0 Kocaeli-Gaziantep 3-1. Sar 38-42 T\ 38-39 1 3,Si1Fr i- Fran vrier i- wed: "dag 0 De 8 zone 7 Twei kant 4-0, Galatasaray-Altay 3-1, Kar- 26-51 Genclerb

Leidsch Dagblad | 1994 | | pagina 18