T i Crab^Verhoeven PPES ALLES WETEN OVER HET KOPEN VAN EEN HUIS? 1 WILBRINK V.D. VLUGT MAKELAA «srWfcAW::».» fcHL»». Hrf.» J::»». !h:U.». JiiU.». fcAM! .WW.W::L*!!h:LP OPEN HUIS BOVENWONING OF BUNGALOW. C. J. DE BOERf INFO-AVOND ONROEREND GOED makelaars o.g. U ZOEKT EXKLUSIVITEIT? ZATERDAG 16 APRIL 1994 "f"'AJiti«IXL«All»i£J4wAifclw«litMwAAfci« MAKELAARS KAAG - BEATRIX LAAN 5 Goed onderhouden halfvrijstaande (type 2/1 kap) woning aan de zijkant uitgebouwd (3x6 meter) en garage. Bouwjaar 1966. Gelegen op 248 m2 eigen grond. TUin op het zuiden Indeling: entree, ruime L-vormige woonkamer (40 m2) met open haard, parketvloer en open keuken met bar, trap naar hobbyruimte boven de uitbouw, bijkeuken tussen huis en garage. Ie etage: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad. 2e etage: zolderkamer. Alle kozijnen van hardhout (nieuw) met isolerende beglazing. De woning is voorzien van c.v.-gas. Vraagprijs 389.000,- k.k. Pontkosten worden vergoed. v Wilbrink v.d. Vlugt Makelaars Makelaars en beëdigd taxateurs o.g. Heereweg 231 2161 BG Lisse tel. 02521- 1 90 49 OHILLEGOMOSASSENHEIM Parkhove 103 te Sassenheim Unieke maisonnette gelegen op de begane grond en 1e ver dieping. Uitermate geschikt voor dubbele bewoning. Beveili ging d.m.v. videosysteem. Beg. gr.: grote berging (voormalig toilet, bijkeuken met aansluiting wasmachine, achterslaapka mer met aangrenzende badkamer met ligbad, douche met scherm en wastafel, ruime woonkamer met open Siematic keuken met oven, kookplaat, koelkast en afzuigkap, eetkamer. Totale opp. maisonnette 165m'. Bijdrage V.v.E. 255,- per maand. ƒ398.000,- k.k. Teylingerlaan 29 te Sassenheim Uniek nabij centrum gelegen 2/1-kap herenhuis voorzien van c.v. met dubbele aarage/werkplaats (55 m') gelegen op 455 m' arond; op vijftien minuten afstand per auto van Schip hol en Leiden. Indeling: ruime hal, toilet, woonkamer met open haard en serre (ca. 11x5 m.) en openslaande deuren naar ca. 22 meter diepe achtertuin op Zuidwesten. Open mo derne eiken keuken met diverse apparatuur. Bijkeuken met aansluiting voor wasmachine en daarachter gelegen een hob by/slaapkamer met wastafel. 1e Etage: overloop, achterslaap kamer met wastafel, ouderslaapkamer met kastenwand, was tafel en balkon op zuidwesten, voorslaapkamer, badkamer met ligbad, toilet, wastafel en aparte douche. 2e Etage: ruime zolder/slaapkamer. In de tuin bevindt zich een plantenkasje met c.v.-ketel en aan de zijkant van de tuin is een dubbele ga rage van ca. 55m? met automatische deuropener en voorzien van water, elektra en telefoon. 459.000,- k.k. Kruidenschans 58 te Voorhout Extra brede (6 meter h.o.h.) tusseneengezinswoning met die pe, brede achtertuin op het westen, gelegen in kindvriendelij ke nieuwbouwwijk. Ind.: hal. toilet, ruime woonkamer (6x5), open keuken (3x3). 1e Et.: overloop, 3 slaapkamers waarvan 2 met Velux dakramen, marmeren badkr. met ligbad, toilet en wastafel, vaste trap naar 2e et.: ruime overloop met c.v.-kom- biketel, zolderkr. met Veluxdakraam. 259.000,- k.k. Balsemkruidstraat 47 te Voorhout Aan het Oosthoutplein gelegen nagenoeg n tement met lift gelegen op de tweede verdieping. Ind.: hal, 2 slaapkamers resp. 4.00x2.50 en 3.50x3.75, badkamer met douche, ligbad en wastafel, toilet, royale werkkast met aan sluiting wasmachine, royale woonkamer 4.50x7.50 met groot terras, half open keuken met kookplaat, afzuigkap en koelkast. Servicekosten 225,- per maand. 279.000,- k.k. Passage 12 te Sassenheim Perfect midden in het centrum van Sassenheim met lift gele- Sen royaal 3-kamer appartement met berging in de onder- ouw. Beg.gr.: hal met garderobe-nis, toilet, c.v.-ruimte. werkkast. slaapkamer met terras, royale badkamer met lia- bad, 2 wastafels, toilet en aansl. wasm., slaapkamer, royale van binnen en buiten geheel opnieuw geschilderd en wordt gestoffeerd opgeleverd. Servicekosten ca. 140,-per maand. Huurprijs 1.950,- per maand excl. serv.kst. Passage 18 te Sassenheim Perfect midden in het centrum van Sassenheim met lift gele gen royaal 3-kamer appartement met berging in de onder bouw Beg.gr hal met garderobe-nis, toilet, c.v.-ruimte. werkkast, 2 slaapkamers met groot terras, royale badkamer met ligbad, 2 wastafels, toilet en aansluiting wasmachine, ro yale woonkamer met open haard, half-open keuken, terras met bergkast. De woning is recent van binnen en buiten ge heel opnieuw geschilderd en wordt gestoffeerd opgeleverd. Servicekosten ca. 140,- per maand. Huurprijs 1.800,- per maand excl. serv.kst. Jozef Israelslaan 22 te Hillegom Goed onderhouden middenwoning in rustige woonwijk met tuin op W.. stenen schuur en achterom. Ind hal, toilet, door- zonwoonkamer, keuken met modem blok. 1e Et.: overloop, 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, douchescherm en wasta fel. 2e Et.: ruime overloop, zolderkamer met dakkapel. ƒ249.000,-k.k. Weeresteinstraat 33 te Hillegom Voor meer informatie over deze woningen, kunt u kontakt opnemen met Mai Sedelaar Makelaars, Hoofdstraat 271, 2171 BE Sassen heim, tel. 02522-14243, lid NVM. Wat u ook op het oog hebt, voor een echt persoonlijk hypotheek advies is De Hypotheker het juiste adres. Deskundig, onafhankelijk en kosteloos. Bel de autoriteit met meer dan 70 vestigingen in Nederland. De Hypotheker Samen met u kiest hij uit het aanbod van vrijwel alle financiële instellingen de hypotheek die het beste bij uw persoonlijke situatie past. En die sluit hij natuurlijk ook voor u af. VOOR EEN HYPOTHEEK GA JE NAAR DE HYPOTHEKER. Leiden, Schipholweg la, 07! - 2I0808. LEIDEN Spoorbloem 2 In Merenwijk gelegen hoekhuis met tuin op het Westen. Ind.: entree, toilet, woonkamer met open haard, open keuken, berging. 1 e Et.: 3 slaapkamers, balkon, badkamer met ligbad, douche en toilet. 2e Et.: 2 slaapkamers, ber ging. Aanvaarding: in overleg. Vraagprijs 368.000,- k.k. Oxfordlaan 44 Op het Waardeiland gelegen townhouse met garage en zonnige patio. Achtertuin aan bin nenwater met aanlegmogelijkheid. Ind.: en tree, woonkamer met open haard, keuken in- d. div. app. 1e Et.: 4 slaapkamers, badkamer met bad, 2e toilet, 2e badkamer met douche. CV-ruimte, balkon. Goede staat van onder houd. Aanvaarding: in overleg. Vraagprijs 475.000,- k.k. NIEUW IN VERKOOP WARMOND Van Wassenaarstraat 10 Goed onderhouden tussenhuis met voor- en achtertuin in het geliefde watersportdorp. Ind.: entree, toilet, keuken, lichte woonkamer ca. 8x3.50/3.15m met brede schuifpui naar 12m diepe tuin op het Oosten, vrijstaande schuur en achterom. 1e Et.: 3 slaapkamers, kas tenwand, badkamer met ligbad en 2e toilet, vaste trap naar: 2e et.: zolderkamer met dak kapel, berging en wasm.aansl. Verwarming d.m.v. CV-gas, geiser. Bijz.: kurkvloer, gedeel telijke dubbele beglazing, dakisolatie, recent stuc- en schilderwerk. Oplevering in overleg. Vraagprijs 259.000,- k.k. Telefoon 071 -12 OO 06 Fick Makelaardij B.V. Doezastraat 21 2311 GZ Leiden J Fax 071 -14 14 50 AANNEMERSBEDRIJF/ TIMMERFABRIEK Renovatie - restauratie nieuwbouw - verbouw - onderhoud Leiden: De Goejestraat 46 Perfect onde stenen schui van centrale verwarming (combiketel). Ind.: entree, hal me fraai betegeld toilet, woonkamer met erker en fraaie keuken. 1e Et.: overloop, 2 slaapkamers en wit betegelde badkamer met ligbad en wastafel. 2e Et.: zolderetage met stahoogte en dakraam, mog. voor het maken van een slaapkamer. Electra is vernieuwd. Vraagprijs ƒ205.000,- k.k. wastafel. 1e Et.: overloop en 2 slaapkamers. Vraagprijs ƒ123.000,- k.k. Leiden (Merenwijk): Kruisbes 23 Modem half vrijstaand woonhuis aan woonerf in perfecte staat van onderhoud. Ind.: entree, grote hal met plavuizenvloer, toilet} inpandige berging. Ruime L-vormige afzuig- koelkast met vriezer. 1e Et.: overloop, 2e toilet, moderne badkamer met ligbad, douche en wastafel, 3 ruime slaapkamers. 2e Et.: overloop, slaapkamer, ruim zon neterras en waskamer met benodigde aansluitingen. Vraagprijs ƒ420.000,- lek. Leiden (Merenwijk): Olivabank 10 Nabij winkelcentrum "De Kopermolen" gelegen woonhuis met voor- en achtertuin (zuid) en stenen berging. De woning heeft de volgende speelse indeling: entree, hal met toilet en garderobekast, eet/speelkamer met spiltrap, woonkamer en keuken met w.m.a. en a.v.w. 1e Et.: overloop met vide, ruime voorslaapkamer st vide, i Vraagprijs ƒ272.500,- k.k. Leiden: Haagweg 104 Drie-kamerappartement (voorheen vier kamers) met fraai uitzicht naar molen, met balkon op het zuid/westen. Ind.: entree, hal, ruime woonkamer (ca. 8.35x5.00m), luxe keuken met inbouwapparatuur, fraai betegeld toilet en badkamer en 2 slaapkamers. Servicekosten ƒ179,- per maand, nieuwe c.v.- combiketel, eigen berging, gezamenlijke fietsenberging, lift in het gebouw aanwezig incl. zonneschermen en luxe stoffering. Vraagprijs ƒ205.000,- k.k. Leiden: Pieter de la Courtstraat 83 In tuinstadwijk gelegen leuke tussenwoning met voor- en achtertuin. De woning is goed onderhouden met hard houten kozijnen en deels dubbelglas. Ind.: entree, gang met toilet en diepe kast, woonkamer met open keuken. 1e Et.: overloop met vaste kast voor c.v.-opstelling, 3 slaapkamers en complete badkamer met ligbad, wastafel en 2e toilet. De achtertuin is gelegen op het zuiden. Vraagprijs ƒ256.000,- k.k. Leiden: Langegracht In het centrum van Lt 2-kamerappartement. Ind.: entree, gang met woonkamer met open keuken, slaapkamer en b€ met ligbad, toilet en dubbele wastafel. Lift in het aanwezig. C.v.-blokverwarming. Vraagprijs ƒ126.000,- k.k. Zaalberg Makelaardij Korevaarstraat35 2 2311 JT Leiden ©tel.: 071-149147 fax.: 071-128257 Vraagprijs ƒ126.000,- k.k. WEGENS ENORM SUCCES GEPROLONGEERD! Dinsdagavond 19 april om 20.00 uur organiseert Crab Verhoeven Makelaars o.g. aan de Rijnsburgersingel 61 in Leiden een duur: 2 uur - alles over het kopen van een huis - alles over samenlevingskontrakten, testamenten en huwelijksvoorwaarden - alles over hypotheken Daarna is er gelegenheid voor een persoonlijk gesprek met een makelaar, notaris of hypotheekadviseur. De koffie staat voor u klaar vanaf 19.30 uur. Het programma start om 20.00 uur. EIGEN PARKEERTERREIN TOEGANG GRATIS Bonekruidstraat 34 te Voorhout Uitstekend onderhouden is deze semi-bungalow met tuinzijde op het Zuid-westen en gelegen aan de Oosthoutlaan te Voor hout. Beg. gr.: hal, toilet, slaapkamer, slaapkamer met open slaande deuren naar de tuin (ZW). woonkamer met open haard, plavuizen vloer met vloerverwarming en schuifpui naar tuin, luxe open keuken met inb.app., badkamer met ligbad en luxe badkamermeubel, inpandige garage met berging en aparte wasruimte. 1e Et.: overloop, 2 slaapkamers waarvan één met riant dakterras, badkamer met douche met scherm, 2e toilet en wastafel, apart stookhok met c.v.-kombiketel. ƒ479.000,- k.k. Clinckenburgh 14 te Oegstgeest Perfect in villawijk "Clinckenburgh" gelegen zeer royale 2/1- kapwonina met ruime garage met mogelijkheid voor twee au to's. Zeer fraai aangelegde zonnige achtertuin oo zuidwesten. De inhoud van dit herenhuis is maar liefst 900m Opp.grond: 425m'. Sousterrain: portaal, studeerkamer/hobbyruimte, wasruimte met uitstortgootsteen en aansl. wasm., ruime ga rage. Beg. gr.: hal, toilet, garderobenis, L-vormige woonka mer (ca. 60m2) met open haard en openslaande deuren naar tuin, ruime eetkeuken met alle inb.app. 1e Et.: overloop met balkon, ouderslaapkamer met aangrenzende badkamer met ligbad, 2 wastafels en toilet, 2 ruime voorslaapkamers, ach terslaapkamer, badkamer met douche en wastafel, apart toi let, vlizotrap naar 2e et.: grote zolder (stahoogte 3 meter in nok) met c.v.-kombiketel. 865.000,- k.k. Baron van Heemstralaan 13 te Sassenheim In zeer aantrekkelijke villawijk gelegen karakteristiek monu mentaal vijstaand woonhuis "De Orangerie" met grote garage (35 m'). In 1986 geheel gemoderniseerd. Grondopp. plm. 415 mBeg.gr.: royale hal met toilet, zeer luxe woon-/eetkeu- ken (plm. 38 m2) met alle inb.app., open haard (ailesbrander), plav.vloer en scnuifpui naar tuin. bijkeuken met douche, was tafel en aansl. wasm. en droger. Royale ouderslaapkamer met zeer luxe badkamer vzv douche, bidet en luxe wastafelmeubel met dubbele wastafel. 1e Et.: grote U-vormige woonkamer (plm. 77 m') met parketvloer en open hard, pantry met koel- Hondsdijk 2 te Koudekerk a/d Rijn Schitterend aan Oude Rijn met staande villa met rieten kap en v ruime hal, luxe toilet met wastafel 3ude Rijn met zeer fraai uitzicht gelegen vrij- rieten kap en vrijstaand gastenhuis. Beg. gr.: lilet met wastafel, kantoorkamer, woonkamer kelder, fraaie houten spiltrap naar 1 e et.: zeer royale overloop, slaapkamer met balkon en luxe badkamer met douche, ligbad, 2 wastafels en toilet, hobbykamer, berging, 3 slaapkamers, ƒ1.200.000,- k.k. Piet Heinlaan 29 te Oegstgeest In rustige woonomgeving gelegen herenhuis met diepe ach tertuin op het Westen. Ind.: hal, toilet, woonkamer met open haard, half open keuken met inb.app. 1e Et.: moderne badka- r met ligbad, toilet en wastafel, 3 slaapkamers, balkon. 2e Kloosterwei 9 te Warmond Royale eengezinswoning met tuin op Westen met stenen schuur, rustig gelegen in nieuwbouwwijk. Beg. arond: hal, toilet, Z-vormtge woonkamer met lichte plavuizenvloer, ruime open keuken met oven, koel-/vriescombinatie, keramische kookplaat en afzuigkap, schuifpui naar tuin op West. 1e Et.: overloop, ruime slaapkamer aan voorzijde, 2 achterslaapka mers, badkamer met ligbad, wastafel en toilet. 2e Et.: over loop met c.v.-ketel (1987) met gekoppelde boiler, en aansl. wasm., berghok, 2 slaapkamers beide met dakkapel. 298.000,-k.k. H. v.d. Meystraat 41 te Leiden In de wijk Stevenshof gelegen eengezinswoning met ca. 15 meter diepe achtertuin op Westen met houten schuur. De \a |H J - - - itir). j is gelegen op 139m? erfpachtsgrond (afgekocht voor 75 Beg. gr.: hal, toilet, woonkamer met massief beuken E' arketvloer, L-vormige keuken met oven, kookplaat, afzuig- ap en koel-/vriescombinatie. 1e Et.: overloop, 3 slaapka mers. badkamer met douche, wastafel en toilet. 2e Et.: ruime zolderkamer met dakterras. 272.500,- k.k. Voor meir informatie over deze woningen, kunt u kontakt opnemen met Max Sedelaar Makelaars, Hoofdstraat 271, 2171 BE Sassen heim, tel. 02522-14243, lid NVM. Br li ir Si TE KOOP IN OEGSTGEEST S W. V. 0TTERL00LAAN 3, Haaswijk ?eene ZONNIGEEENGEZINSWONING Rustig gelegen in kindvriendelijke wijk, goed onderhou den, goed geïsoleerd, parkeren op eigen grond, achter tuin pal op zuiden, aan groot speelveld. Ind.: tuingerichte woon/eetkamer, open keuken, 3 slaapkamers met veel bergruimte, badkamer met 2e toilet, mooi afgewerkte zol derkamer met wastafel. Oplevering eind 1994. Inl.: 071-174124 Vraagprijs: 259.000,- poli KOUDEKERK a/d RIJN Pr. Marijkestraat 10 Uitstekend onderhouden eengezinswoning, in rustige straat nabij winkels en sportaccommodaties gelegen woning. De woning is over de gehele breedte op beg. gr. 3 m. uitgebouwd, v.v. nieuwe kozijnen en uitstekend geïsoleerd. Ind. beg. gr.: entree, gang, toilet, royale half open keuken, grote woonk. met open haard en plavui zenvloer. 1e verd.: overloop, 1 grote slaapk. (voorheen 2) en kinderslaapk., badk. 2e verd.: bergzolder middels vlizotrap te bereiken. In de achtertuin staat een dubbele berging. Oplevering in overleg. VRAAGPRIJS: ƒ219.000,- lek. ALPHEN a/d RIJN Rembrandtlaan 63 Hoekwoning met praktijkruimte. Uitstekend gelegen woning met uitzicht op het Nieuwe Sloot-gebied en op loopafstand van het centrum. Ind. beg. gr.: entree, gang, kelder, toilet, woonk. met open haard en parketvloer, half open keuken. 1e verd.: overloop, 3 slaapk., badk. 2e verd.: ruime zolder met mog. voor 4e slaapk. De praktijkruimte staat naast de woning en is na bouwkundige ingreep te betrekken bij woonk. In de achtertuin (W) staat een ruime berging. MAKELAARDIJ B.V. twMoon 01714-12736 Sp J50( Ha gei 'sL Geloogd grenen specialist De Spinde heeft de meubelen die u zoekt. Dressoir wandkasten geven u de mogelijk heid om net iets meer met uw beschikbare wand te doen... U vindt ze bij ons in vele modellen en afmetingen. Van de hoogste kwaliteit. En, wat minstens zo belangrijk is, voor betaalbare prijzen. Maar dat kunt u natuurlijk het beste zelfbij ons komen zien! DEN HELDER HOORN Wezenstraat 11-13 Lange Kerkstraat 7 02230 - 2 80 15 tel: 02290 - 4 74 79 HEERHUGOWAARD LEIDEN Galileistraat 3-5-7-11 Nieuwe Rijn 39-40 02207-4 49 57 tel: 071 - 14 76 41 (langs de Westerweg N242 Alkmaar-Leeuwarden)

Leidsch Dagblad | 1994 | | pagina 44